logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 18.10.2018

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
18.10.2017 - 18.10.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2768
2.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1928
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1864
4.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1704
5.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1518
6.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1486
7.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1456
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1456
9.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1398
10.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1264
11.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1088
12.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1064
13.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha860
14.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.848
15.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany788
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.788
17.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.719
18.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.694
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.694
20.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.688
21.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice623
22.Kundrát David2006 Badminton VK Aš570
23.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.528
24.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice514
25.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže498
26.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.495
27.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.490
28.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.478
29.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové458
30.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš426
31.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.414
32.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.411
33.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice408
34.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice404
35.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice384
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha384
37.Klokan Jakub2008 Super Stars Most356
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
39.Jonáš Václav2006 BaC Kladno355
40.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice353
41.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha348
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha348
43.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk344
44.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary341
45.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 340
46.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.336
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most336
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.336
49.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.308
50.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.304
51.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.296
52.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha288
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.288
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary288
55.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš283
56.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice280
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha280
58.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice276
Suchopár Jan2006 Super Stars Most276
60.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha268
61.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
62.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice253
63.Klokan Jan2006 Super Stars Most244
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA244
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.244
66.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže240
67.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic236
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
69.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou234
70.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.228
71.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha224
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.224
73.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice222
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice222
75.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.219
76.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.216
77.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.204
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.204
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.204
80.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno196
81.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 192
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.192
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.192
85.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.180
86.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.176
87.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.172
Gašparín Adam2007 Super Stars Most172
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha172
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.172
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice172
93.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany171
94.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
95.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou166
Melcher Patrik2006 SK Brno Slatina, z.s.166
97.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš164
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA164
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha164
100.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš162
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň162
102.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice160
103.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub156
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.156
106.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem154
107.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.152
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka152
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem152
110.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 148
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice148
112.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš144
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.144
114.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice139
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.139
116.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno138
117.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice136
118.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín133
119.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou131
120.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.126
121.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha118
122.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha117
123.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 116
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
125.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
126.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.109
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.109
128.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub108
129.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most102
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.102
131.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.98
132.Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže96
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem96
136.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice94
137.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 92
138.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín91
139.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná90
141.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most88
142.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.87
143.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA86
145.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice85
146.Círek Lukáš2009 TJ Sokol Štěpánovice84
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice84
148.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav83
149.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice82
150.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
151.Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
152.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš76
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha76
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.76
155.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem75
156.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY73
157.Berka Jan2007 Slavoj Podivín72
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY72
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.72
160.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha71
161.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice70
162.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.69
163.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.68
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
165.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.67
166.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná66
167.Macal Jiří2008 Super Stars Most62
168.Vališ Jan2006 Super Stars Most61
169.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice60
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice60
171.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha57
172.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most56
173.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná54
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.54
175.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou52
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.52
177.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha51
178.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.50
179.Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín48
180.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton47
181.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.45
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.45
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou45
184.Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou44
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.44
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice44
188.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Škvára Kristian2008 BaC Kladno42
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 42
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno42
198.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 39
199.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.38
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.38
201.Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.37
Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek37
203.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové36
204.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.34
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.34
206.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton32
207.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.30
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.30
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.30
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
213.Synek Daniel2006 SK Prosek Praha28
214.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
215.Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná25
216.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha24
Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.24
218.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.23
219.Dahmani Ayman Daniel2006 BK TU v Liberci, z.s.22
Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.22
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.22
223.Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.21
224.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice20
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.20
226.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.18
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.18
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.18
Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou18
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha18
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.18
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice18
233.Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice16
234.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha15
Vybíral Vendelín2006 Badminton Sharks Brno, z.s.15
236.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.14
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY14
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.14
241.Kubr Matěj2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 12
243.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA10
Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Salamon Matyáš2006 SK JEREMI, z.s.10
Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII10
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem10
248.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA9
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.9
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
253.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.7
254.Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA6
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná6
256.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha5
259.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.4
Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
263.Dvořák Vojtěch2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.3
265.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most2
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk2
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3312
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2800
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2512
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most2512
5.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2384
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice2384
7.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.2016
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice2016
9.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1638
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové1638
11.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1616
13.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1398
14.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.1340
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1340
16.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1336
17.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1088
18.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1072
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1072
20.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1028
21.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1000
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice1000
23.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha931
24.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany918
25.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.875
26.Kundrát David2006 Badminton VK Aš862
27.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš860
28.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.846
29.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže776
30.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice716
31.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.706
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.706
33.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.682
34.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.564
35.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha548
36.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha528
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže528
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha528
39.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.526
40.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha516
41.Jonáš Václav2006 BaC Kladno505
42.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.504
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk504
44.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.502
45.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.490
46.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice480
47.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha478
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha478
49.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 464
50.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice463
51.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň456
52.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA450
53.Klokan Jan2006 Super Stars Most444
54.Klokan Jakub2008 Super Stars Most420
55.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.418
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice418
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice418
58.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.416
59.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno409
60.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany396
61.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice392
62.Suchopár Jan2006 Super Stars Most388
63.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.384
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.384
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.384
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.384
67.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.380
68.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 372
69.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.356
70.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.348
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA348
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.348
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.348
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.348
77.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice344
78.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary342
79.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou340
80.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary328
81.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.324
82.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
83.Gašparín Adam2007 Super Stars Most316
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.316
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most316
86.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
87.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou304
Vališ Jan2006 Super Stars Most304
89.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 300
90.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.284
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.284
92.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.282
93.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice280
94.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.276
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.276
96.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš273
97.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.268
98.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
99.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
100.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno258
101.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.248
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 248
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice248
104.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.244
106.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín242
Melcher Patrik2006 SK Brno Slatina, z.s.242
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
109.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha240
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice240
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže240
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most240
113.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha236
114.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub234
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.234
116.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš224
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš224
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA224
120.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
121.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice216
122.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.212
123.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.206
124.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
125.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.202
126.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná198
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná198
129.Círek Lukáš2009 TJ Sokol Štěpánovice196
130.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš195
131.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem194
132.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou192
133.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha190
134.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha182
135.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 174
136.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice172
137.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.168
138.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem166
140.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha164
143.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice162
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.162
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most162
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem162
147.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav156
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.156
150.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY154
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY154
152.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha148
153.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice146
154.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka139
155.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.138
156.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
157.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice130
158.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.128
159.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton126
161.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín124
162.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 122
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most122
164.Berka Jan2007 Slavoj Podivín120
Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové120
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.120
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
170.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic116
Macal Jiří2008 Super Stars Most116
Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
173.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou114
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice114
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Škvára Kristian2008 BaC Kladno114
177.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.107
178.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 104
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice104
180.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš102
181.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha90
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 90
183.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.89
184.Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná88
185.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice84
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice84
189.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha80
191.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub78
Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.78
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
200.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem64
201.Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.60
202.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.52
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
204.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.50
206.Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 42
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.42
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
215.Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.38
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
218.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA26
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA26
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.26
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY26
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.26
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha26
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.26
225.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.9
1.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2768
2.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2048
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1960
4.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1888
5.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1800
6.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1696
7.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1552
8.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1376
9.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1216
10.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1100
11.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1086
12.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1072
13.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.848
14.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové716
15.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice706
16.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.694
17.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice680
18.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.610
19.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.590
20.Kundrát David2006 Badminton VK Aš589
21.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.550
22.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha540
23.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.518
24.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.512
25.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice504
26.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.494
27.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš488
28.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.480
29.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany478
30.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha458
31.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.456
32.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice444
33.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha442
Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.442
35.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice432
36.Jonáš Václav2006 BaC Kladno431
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha431
38.Klokan Jakub2008 Super Stars Most420
39.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.419
40.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.406
41.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice394
42.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.388
43.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže378
44.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.372
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 372
46.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most352
47.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.348
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha348
49.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha336
50.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha314
51.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.312
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
53.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň300
54.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.290
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA290
56.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice288
57.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk284
58.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.280
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.280
Suchopár Jan2006 Super Stars Most280
61.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany276
62.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.270
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice270
64.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
65.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš258
66.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice252
67.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.244
68.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA240
Klokan Jan2006 Super Stars Most240
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.240
71.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice236
72.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno224
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.224
74.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary222
75.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha217
76.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš216
77.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.212
78.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice208
79.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou206
80.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže204
81.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.198
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 198
83.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 192
84.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.184
85.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.176
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice176
88.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice174
89.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
90.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.168
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice168
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
93.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou166
94.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic160
95.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.158
96.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 156
98.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.142
99.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice139
100.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.138
101.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.136
102.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem134
103.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
105.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton132
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno132
108.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha130
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
111.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.126
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš126
114.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha124
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice124
116.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou120
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav120
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
122.Vališ Jan2006 Super Stars Most112
123.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha110
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha110
125.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY106
126.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice96
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice96
128.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem94
129.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha92
130.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín91
131.Melcher Patrik2006 SK Brno Slatina, z.s.88
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže88
133.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
134.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem84
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
136.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA82
137.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice81
138.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 80
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
141.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš78
Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš78
Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most78
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
148.Gašparín Adam2007 Super Stars Most70
149.Círek Lukáš2009 TJ Sokol Štěpánovice68
Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.68
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 68
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most68
154.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha66
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.66
156.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY64
157.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice56
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice56
159.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín55
160.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové54
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.54
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.54
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice54
165.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.52
166.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most50
168.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
171.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice42
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub42
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Škvára Kristian2008 BaC Kladno42
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno42
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná42
184.Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
185.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.38
Macal Jiří2008 Super Stars Most38
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
188.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
189.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha28
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
191.Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.26
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.26
194.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY14
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha14
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.14
197.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná12
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 12
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 12
201.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA4
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA4
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3024
2.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2464
3.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2016
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2016
5.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1680
6.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1648
7.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1584
8.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1528
9.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice1344
10.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1340
11.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.976
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice976
13.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 884
14.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.846
15.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha788
16.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice706
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.706
18.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.700
19.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice694
20.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha673
21.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.658
22.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.540
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany540
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most540
25.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš528
26.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.526
27.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha508
28.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice490
29.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice468
30.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice463
31.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.454
32.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.452
33.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka430
34.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most404
35.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice396
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha396
37.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA394
38.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
39.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno368
40.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany355
41.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha354
42.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA346
43.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš336
44.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice332
45.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška329
46.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice326
47.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 324
48.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most320
49.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže305
50.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.304
51.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.300
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
53.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.296
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary296
55.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most294
56.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové293
57.Portová Anna2007 Super Stars Most290
58.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.288
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.288
60.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.282
61.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.280
62.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
63.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.272
64.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.256
65.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.248
66.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk244
67.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem243
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.243
69.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most242
70.Jonášová Klára2006 BaC Kladno240
71.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
72.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha224
73.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.220
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice220
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.220
76.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.216
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha216
78.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA212
80.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.211
81.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín208
82.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk207
83.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha206
84.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou198
85.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.196
86.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha192
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem192
89.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš186
90.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary184
91.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha182
92.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.173
93.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha172
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha172
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.172
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
97.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.171
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.171
99.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
100.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice166
101.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice162
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice162
103.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha158
104.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.156
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
106.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.155
107.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha152
108.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.151
109.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice150
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
111.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice144
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice144
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton144
114.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic140
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.140
116.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice136
117.Chvastková Julie2006 Start Jihlava132
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.132
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav132
122.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA128
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 128
124.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou125
125.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem122
126.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové120
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš120
130.Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou118
131.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš117
132.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno114
133.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.111
134.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.108
Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice108
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná108
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
138.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice105
139.Křížová Anna2006 Super Stars Most104
140.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.102
141.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 100
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY100
144.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice96
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice96
146.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.94
147.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.90
148.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY88
149.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton87
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton87
151.Čechová Tereza2008 Super Stars Most86
Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.86
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
154.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.84
Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou84
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice84
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha84
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha84
159.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.82
161.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.79
162.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.78
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
165.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou76
166.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
167.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice74
168.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové72
Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub72
170.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha71
171.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.69
172.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.64
173.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha63
174.Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň61
175.Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš60
176.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most58
177.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem56
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha56
179.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou54
181.Vernerová Linda2009 BK Junior Benátky nad Jizerou49
182.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem48
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice48
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.48
185.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno46
186.Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice45
187.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
191.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.39
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha39
193.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.38
194.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň35
195.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha32
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 32
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice32
198.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš30
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou30
201.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha28
202.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice27
203.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.24
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
205.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.22
206.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 17
207.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.15
208.Horská Alena2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.14
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.14
211.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná13
214.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno12
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 12
Miksová Kristýna2006 BaC Kladno12
Romanová Veronika2006 TJ Slavoj Český Těšín12
220.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha10
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA10
Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany10
Niederlová Pavlína2006 SK Hamr, z.s. 10
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
225.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA9
227.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha8
Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.8
229.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY7
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná7
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.7
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.7
233.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
234.Chovancová Markéta2010 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice5
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA5
238.Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice4
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná4
240.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha3
Mouai Sally2010 Sokol Radotín Meteor Praha3
Svobodová Michaela2007 SK Hamr, z.s. 3
Zátková Klára2006 SK Prosek Praha3
244.Gregorová Marie Antonie2009 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha2
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3062
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2544
3.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2432
4.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2336
5.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové2320
6.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2224
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2224
8.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.2144
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice2144
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.2144
11.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1744
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1744
13.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1229
14.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.1158
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.1158
16.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1102
17.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1100
18.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1072
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1072
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1072
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1072
22.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1061
23.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš958
24.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany946
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice946
26.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany920
27.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.918
28.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.860
29.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha810
30.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha788
31.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka720
32.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice718
33.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.693
34.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha658
35.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.656
36.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha574
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha574
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha574
39.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.540
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno540
41.Portová Anna2007 Super Stars Most526
42.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice517
43.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA516
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA516
45.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most502
Jonášová Klára2006 BaC Kladno502
47.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.478
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha478
49.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš476
50.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most464
51.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.460
52.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice454
53.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most452
54.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
55.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.428
56.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.419
57.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové416
58.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.412
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.412
60.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 394
61.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.392
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.392
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most392
65.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín388
66.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška382
67.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.372
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
69.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice364
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže364
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.364
72.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha358
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha358
74.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.356
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice356
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most356
77.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem348
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
81.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha346
82.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.344
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem344
84.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA336
85.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY332
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY332
87.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk330
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk330
89.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 328
90.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš318
91.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.312
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice312
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.312
94.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary294
95.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.290
96.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
97.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.278
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem278
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou278
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou278
101.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.276
103.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.272
104.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
106.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA264
107.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.259
108.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové252
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary252
110.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš246
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš246
112.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice244
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 244
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
115.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice242
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
117.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
118.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.236
119.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice234
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice234
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.234
122.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha228
123.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha224
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.224
125.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.220
126.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš216
127.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha204
128.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou203
129.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.202
130.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
131.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice198
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
133.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav192
135.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha188
136.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.187
137.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
139.Čechová Tereza2008 Super Stars Most166
140.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
142.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice162
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.162
144.Chvastková Julie2006 Start Jihlava160
145.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno156
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice156
Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou156
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.156
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice156
151.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice152
152.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha142
153.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic140
154.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha138
155.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.124
Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem124
157.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice120
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové120
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice120
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha120
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
164.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.116
Křížová Anna2006 Super Stars Most116
166.Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
168.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha110
169.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.109
170.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem104
171.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.103
172.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha102
173.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.101
174.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno86
175.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.78
Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná78
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub78
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice78
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná78
Vernerová Linda2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
194.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha68
195.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
198.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 42
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice42
202.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA40
203.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.38
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.38
206.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
207.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most26
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA26
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 26
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
213.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.23
214.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha14
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
217.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
218.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.9
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3024
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2048
3.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1928
4.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1888
5.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1728
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1552
7.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1504
8.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1280
9.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1246
10.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1216
11.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1102
12.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1072
13.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 904
14.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové882
15.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha848
16.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice706
17.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice682
18.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice657
19.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.648
20.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha598
21.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš576
22.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha564
23.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem518
24.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.515
25.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice504
26.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.496
27.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.494
28.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha489
29.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany478
30.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany452
31.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.444
32.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno431
33.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.427
34.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most426
35.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.418
36.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.406
37.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš396
38.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka394
39.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice384
40.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.380
41.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.360
42.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.358
43.Portová Anna2007 Super Stars Most348
44.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA344
45.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.340
46.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
47.Jonášová Klára2006 BaC Kladno320
48.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice318
49.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice316
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška316
51.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha312
52.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice306
53.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha302
54.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha288
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most288
56.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové282
57.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA276
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha276
59.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha272
60.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
61.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš258
62.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha248
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most248
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.248
65.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.246
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.246
67.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most244
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.244
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice244
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most244
71.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
72.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
73.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary222
74.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš216
75.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice208
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže208
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 208
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.208
79.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.206
80.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.204
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.204
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.204
83.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice202
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.202
85.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk198
86.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha192
87.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice188
88.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.184
89.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem176
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA176
91.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.172
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
93.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.170
94.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
95.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha164
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 164
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem164
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
100.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
102.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha160
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.160
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic160
105.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha158
106.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.156
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
109.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
110.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha146
111.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.145
112.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice144
113.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.142
114.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
115.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice138
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.138
117.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.133
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín133
120.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice132
121.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou128
122.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice124
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou124
125.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice120
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice120
Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou120
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice120
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav120
130.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.118
131.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.116
132.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Chvastková Julie2006 Start Jihlava114
134.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.112
135.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.108
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
137.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY106
138.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
139.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice102
140.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
141.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice96
142.Čechová Tereza2008 Super Stars Most94
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.94
144.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
Niederlová Pavlína2006 SK Hamr, z.s. 90
146.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk84
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice84
148.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 82
149.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Křížová Anna2006 Super Stars Most80
152.Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
154.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA76
155.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha66
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton66
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY66
158.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
159.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 56
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem56
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.56
162.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.52
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice52
165.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.50
166.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
167.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno44
168.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.42
Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové42
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové42
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná42
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno42
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou42
184.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most26
Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha26
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
188.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
189.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha20
190.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
193.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
194.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
Miksová Kristýna2006 BaC Kladno12
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 12
197.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
1GPD U13 - České BudějoviceD21.10.2017
2GPD U13- otevřený - PrahaD21.10.2017
3GPC U13- otevřený - ŠumperkC21.10.2017
4Turnaj U11 - PrahaE5021.10.2017
5GPC U13- otevřený - OpavaC29.10.2017
6GPD U13 - PrahaD04.11.2017
7OP U13 - AšSKP12.11.2017
8OP U13 - Praha - ZMSKP17.11.2017
9OP U13 - Český KrumlovSKP18.11.2017
10OP U13 - JihlavaSKP18.11.2017
11OP U13 - LiberecSKP18.11.2017
12OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP18.11.2017
13GPC U13 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC19.11.2017
14GPC U13- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
15OP U13 - KladnoSKP25.11.2017
16GPD U13 dvouhry Aš - AšD25.11.2017
17GPE50 U11- otevřený - KlimkoviceE5026.11.2017
18GPD U13 - České BudějoviceD02.12.2017
19OP U13 - VendryněSKP02.12.2017
20MČR U13 - LiberecMČR10.12.2017
21GPE50 U11 - BrnoE5010.12.2017
22GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
23GPC U13- otevřený - LiberecC16.12.2017
24Turnaj U9 a U11 - Benátky nad JizerouE5006.01.2018
251. GPD U13 - Praha HamrD06.01.2018
26GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.01.2018
27GPC U13 kvalifikační - AšC13.01.2018
281. GPC U13 - OrlováC13.01.2018
291. GPC U13 - Český KrumlovC13.01.2018
301. GPC U13 - Praha - VinořC13.01.2018
31GPC U13 - DobruškaC13.01.2018
321. GPD U13 - Liberec- VesecD13.01.2018
331. GPD U13 - MostD13.01.2018
34GPC U13 kvalifikační - Brno BohuniceC20.01.2018
351. GPC U13 - MostC20.01.2018
36GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD27.01.2018
37GPD U13 - Český KrumlovD28.01.2018
381. GPA U13 - JihlavaA28.01.2018
39GPC U13- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
40GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2018
41GPC U13- otevřený - BrnoC17.02.2018
42GPE50 U11 - PrahaE5024.02.2018
431. GPB U13 - Brno - SlatinaB04.03.2018
44GPC U13- otevřený - PrahaC10.03.2018
452. GPD U13 - TepliceD24.03.2018
462. GPD U13 - LiberecD25.03.2018
47GPC U13- otevřený - KladnoC25.03.2018
482. GPC U13 - KlimkoviceC29.03.2018
49GPE50 U11 - KlimkoviceE5030.03.2018
50GPD U13 - České BudějoviceD07.04.2018
513. GPC U13 - OrlováC07.04.2018
52GPC U13 otevřený Mem. A Wankove - PlzeňC08.04.2018
53GPC U13- otevřený - BrnoC15.04.2018
54GPE50 U11 Radotín Cup - Praha - RadotínE5015.04.2018
55GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
562. GPD U13 - Praha - ZMD21.04.2018
572. GPC U13 - České BudějoviceC12.05.2018
58GPC U13 kvalifikační - Karlovy VaryC12.05.2018
592. GPC U13 - MostC12.05.2018
60GPC U13 kvalifikační - BrnoC12.05.2018
61GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD12.05.2018
62GPC U13 - PardubiceC12.05.2018
63GPC U13 kvalifikační - KladnoC12.05.2018
642. GPC U13 - Praha HamrC19.05.2018
652. GPA U13 - Praha HamrA27.05.2018
66GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
67GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
68GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
69GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
702. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
71GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
723. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
73GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
74GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
75GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
76GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
77GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
78GPC U13 - MostC22.09.2018
79GPE50 U11 - Benátky nad JizerouE5022.09.2018
80GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
81GPE50 U11 Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.09.2018
82GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD29.09.2018
83GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
84GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
85GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading