logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 18.10.2018

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
18.10.2017 - 18.10.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2784
2.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2624
3.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2560
4.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 2064
5.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1840
6.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1776
7.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1680
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1312
9.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1072
10.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1028
11.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1014
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1014
13.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.918
14.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton884
15.Altera Jan2004 BaC Kladno862
16.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové764
17.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem694
18.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.682
19.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice634
20.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.603
21.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.588
22.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 548
23.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha528
24.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.516
25.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.504
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.504
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha504
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice504
29.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
30.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.478
31.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha468
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary468
33.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha456
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice456
35.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
36.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.420
37.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice418
38.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.413
39.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.404
40.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
41.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.396
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most396
43.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.380
44.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.372
45.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš354
46.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most342
47.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most336
48.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha324
49.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka312
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice312
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice312
52.Kundrát David2006 Badminton VK Aš300
53.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.292
54.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha288
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.288
57.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA280
58.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 276
61.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže268
62.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.264
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.264
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
65.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany260
66.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže252
67.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.251
68.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha240
70.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 234
71.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.232
72.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha228
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň228
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš228
75.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha224
76.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice216
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha216
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.216
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice216
80.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
81.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.211
82.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.210
83.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš204
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice204
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha204
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.204
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové204
88.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary198
89.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most194
90.Janáček David2004 BK ARION PRAHA192
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.192
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice192
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
94.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII190
95.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.188
96.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.182
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové182
98.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.176
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.176
100.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.172
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš172
102.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha164
104.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA163
105.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.162
106.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice156
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
108.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.152
109.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš150
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
112.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice145
113.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.141
114.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem140
115.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.138
116.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem136
117.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno132
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic132
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most132
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže132
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
122.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.130
123.Vlasák David2004 Super Stars Most128
124.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín126
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.126
126.Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice123
127.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Solar Jan2005 SK Prosek Praha120
129.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.117
130.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.115
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.115
132.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
135.Klokan Jakub2008 Super Stars Most112
136.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk111
137.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.108
138.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
139.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice102
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice102
141.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš98
142.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín97
143.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.95
144.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.90
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.90
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha90
147.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.88
148.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg87
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary87
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice87
151.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.84
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové84
153.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš83
154.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice82
155.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš78
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš78
158.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové74
159.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.72
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice72
161.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha68
162.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.67
163.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 66
164.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.64
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 64
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 64
168.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice63
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha63
170.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.62
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 62
172.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.61
173.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary57
174.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.56
175.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín55
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín55
177.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice54
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka54
179.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.51
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové51
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice51
182.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.49
Suchopár Jan2006 Super Stars Most49
184.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.48
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.48
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.48
188.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha47
189.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
190.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk45
191.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.44
193.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka42
Dostál Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.42
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška42
Vališ Jan2006 Super Stars Most42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
204.Klokan Jan2006 Super Stars Most41
Kóňa Jan2004 Super Stars Most41
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA41
207.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha39
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.39
209.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.38
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
212.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha32
213.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 31
214.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice30
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
217.Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška27
218.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže26
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
220.Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín25
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín25
222.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava24
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.24
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.24
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.24
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka24
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava24
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.24
231.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.23
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.23
233.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.22
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.22
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most22
236.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice19
237.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub18
Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.18
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.18
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.18
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.18
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.18
Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.18
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 18
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
248.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA17
249.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 15
250.Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY14
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.14
255.Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.13
256.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.12
Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Jonáš Václav2006 BaC Kladno12
Korynta Martin2004 BaC Kladno12
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice12
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš12
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno12
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Melcher Patrik2006 SK Brno Slatina, z.s.12
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice12
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš12
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.12
273.Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.11
274.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
275.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.9
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Jirásek Daniel2005 BK-KUK Dolní Čermná9
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.9
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín9
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 9
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška9
284.Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha6
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha6
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY6
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem6
289.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 5
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha5
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha5
292.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 4
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha4
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem4
295.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY3
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA3
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha3
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha3
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka3
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA3
302.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha2
Langášek Stanislav2004 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY2
Raffay Tomáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.2
306.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha1
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín3312
2.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha3232
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2944
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2864
5.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2544
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2224
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2224
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2128
9.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1728
10.Altera Jan2004 BaC Kladno1464
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1464
12.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1440
13.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1398
14.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1316
15.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1312
16.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1268
17.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1124
18.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1072
19.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1064
20.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1060
21.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice992
22.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem976
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha976
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem976
25.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha906
26.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton886
27.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.859
28.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.850
29.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha846
30.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 776
31.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.754
32.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka682
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.682
34.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové670
35.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice654
36.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš634
37.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš622
38.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice610
39.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice600
40.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.577
41.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.552
42.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha539
43.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.528
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha528
45.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha526
46.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice518
47.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton508
48.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha502
49.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.492
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.492
51.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.490
52.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
53.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
54.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 476
55.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha474
56.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.466
57.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most456
58.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.454
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.454
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 454
61.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha450
62.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary444
64.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.432
65.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.429
66.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA426
67.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha420
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň420
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most420
70.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.418
71.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.416
72.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.410
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most410
74.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.408
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice408
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice408
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.408
78.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.392
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice392
80.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
81.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.376
82.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.374
83.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
85.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno342
86.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany340
87.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové338
88.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže336
89.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.332
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.332
91.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.330
92.Janáček David2004 BK ARION PRAHA320
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
94.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
95.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.308
96.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 304
97.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice300
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 300
99.Kundrát David2006 Badminton VK Aš294
100.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže284
101.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
103.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.280
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem280
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha280
106.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem276
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.276
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.276
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové276
110.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže272
111.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice266
112.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš252
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.252
Solar Jan2005 SK Prosek Praha252
115.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most248
116.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.246
117.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.244
118.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha240
119.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice234
120.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš228
121.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš222
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš222
123.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.220
124.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary216
125.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 215
126.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most206
127.Vlasák David2004 Super Stars Most204
128.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
130.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín198
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš198
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš198
134.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.184
135.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice180
136.Klokan Jakub2008 Super Stars Most172
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII172
138.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha168
139.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.166
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 166
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.166
142.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 165
143.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk162
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk162
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice162
146.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.160
147.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem158
148.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg156
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové156
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice156
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové156
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice156
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška156
155.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice149
156.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.146
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.146
158.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha143
159.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš132
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary132
161.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín130
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín130
163.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.128
164.Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 126
165.Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín124
166.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.120
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.120
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.120
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice120
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice120
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.120
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary120
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
178.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
179.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice114
183.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.110
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové110
185.Klokan Jan2006 Super Stars Most106
186.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem104
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
188.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha95
189.Kóňa Jan2004 Super Stars Most94
Suchopár Jan2006 Super Stars Most94
Vališ Jan2006 Super Stars Most94
192.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.92
193.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka90
194.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín88
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA88
196.Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.86
197.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.84
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
200.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha81
201.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín78
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
209.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
210.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice74
211.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka72
212.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.64
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.64
214.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA56
215.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.55
216.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.54
217.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.51
218.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
220.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín46
222.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice42
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice42
Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Hlad Adam2004 BaC Kladno42
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Jonáš Václav2006 BaC Kladno42
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Korynta Martin2004 BaC Kladno42
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice42
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš42
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno42
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Melcher Patrik2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice42
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice42
254.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha40
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
257.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.38
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
262.Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany30
263.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY26
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA26
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha26
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY26
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most26
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY26
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY26
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA26
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha26
277.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 14
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha14
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha14
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha14
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha14
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
290.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 13
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2624
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2208
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2080
4.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2032
5.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1984
6.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1872
7.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1824
8.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1648
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1168
10.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1136
11.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.942
12.Altera Jan2004 BaC Kladno918
13.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha788
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha788
15.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.745
16.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 732
17.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
18.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice718
19.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka670
20.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.656
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.656
22.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.530
23.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem480
24.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice478
25.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary470
26.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové460
27.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.446
28.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha444
30.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.440
31.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš434
32.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha432
33.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton422
34.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha420
35.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 418
36.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.408
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
38.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.396
39.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice392
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice392
41.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha384
42.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.380
43.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha358
44.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.356
45.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
48.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.336
50.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.316
51.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice312
53.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.302
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.302
55.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most300
56.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 298
57.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.294
58.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 292
59.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
60.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.278
61.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň276
62.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.244
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže244
65.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.242
66.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem240
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem240
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha240
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové240
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most240
71.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
72.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
73.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové230
75.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže228
76.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.218
77.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.216
78.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice214
79.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany212
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem212
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
82.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice210
83.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most208
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha208
85.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice204
86.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 200
87.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.198
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.198
89.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem194
90.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice192
91.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš180
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
94.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.176
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.176
96.Janáček David2004 BK ARION PRAHA172
97.Kundrát David2006 Badminton VK Aš168
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary168
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
100.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
101.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.162
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.162
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš162
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš162
105.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže160
Vlasák David2004 Super Stars Most160
107.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.158
108.Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice156
109.Klokan Jakub2008 Super Stars Most148
110.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš144
111.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA142
112.Solar Jan2005 SK Prosek Praha136
113.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
114.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.130
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice130
116.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most128
117.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice126
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín126
119.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic120
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš120
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice120
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary120
124.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most118
125.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
127.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
128.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.102
130.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
132.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš96
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš96
134.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.94
135.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.92
136.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.90
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.90
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava90
140.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín88
142.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.84
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII84
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš84
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice84
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.84
148.Suchopár Jan2006 Super Stars Most82
149.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.80
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
152.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
154.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice76
155.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.68
156.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.67
157.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.66
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice66
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.66
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice66
161.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha65
162.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.64
163.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha63
164.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
165.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice58
166.Kóňa Jan2004 Super Stars Most56
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.56
168.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín54
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava54
Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg54
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.54
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.54
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín54
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.54
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA54
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
178.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha50
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA50
180.Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže46
182.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
183.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
198.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.40
199.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.38
201.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 37
202.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha34
203.Klokan Jan2006 Super Stars Most30
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka30
205.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
207.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha26
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.26
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
213.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.24
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.24
215.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha18
216.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice16
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 16
218.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most14
Vališ Jan2006 Super Stars Most14
228.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice12
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Jonáš Václav2006 BaC Kladno12
Korynta Martin2004 BaC Kladno12
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno12
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk12
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice12
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš12
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA12
244.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
246.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA4
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha4
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha4
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY4
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA4
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem4
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2624
2.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2341
3.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2160
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1824
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1744
6.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1656
7.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1648
8.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1541
9.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1416
10.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1312
11.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1182
12.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.918
13.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary848
14.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 846
15.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.738
16.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
17.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.726
18.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka694
19.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.670
20.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.658
21.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha610
22.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.589
23.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové584
24.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín558
25.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha540
26.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.538
27.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice536
28.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.516
29.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka510
30.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.468
31.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš446
32.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.444
33.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice426
34.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha416
35.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary396
36.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.368
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice368
38.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most360
Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.360
40.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha358
41.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.356
42.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.348
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem348
44.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.344
45.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 336
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.336
47.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.332
48.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.328
49.Benediktová Klára2005 USK Plzeň324
50.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha320
51.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
53.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.294
54.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.288
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže288
56.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.284
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.284
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha284
59.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.280
60.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.276
61.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 270
62.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 268
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice268
64.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové264
66.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha260
67.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha256
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha256
69.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice254
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.254
71.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice252
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.252
73.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha248
74.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most242
75.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš240
76.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.234
77.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.230
78.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.228
79.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.220
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha220
81.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany216
82.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany212
83.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice210
84.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem208
85.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
86.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem204
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
88.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín202
89.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.194
90.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš192
91.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.188
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha188
93.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
94.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice174
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice174
96.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.172
97.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže168
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš168
99.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most164
100.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.158
101.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš156
102.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
103.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA146
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha146
105.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš144
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.144
109.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub142
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.142
111.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
112.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.136
113.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice132
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka132
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.132
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem132
117.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.130
118.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
119.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA120
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.120
122.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most118
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha118
124.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha116
125.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.115
126.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice114
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice114
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava114
130.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.111
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš111
132.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín108
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.108
134.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem102
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice102
136.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.100
138.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.96
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
141.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic93
142.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice90
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno90
144.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
146.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha86
147.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice84
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.84
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.84
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
152.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.80
153.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.78
154.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže76
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.76
156.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.73
157.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.72
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín72
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.72
160.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.68
161.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.66
162.Marková Julie2005 Start Jihlava64
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
165.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha62
166.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub60
167.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 58
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha58
169.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.57
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš57
171.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže56
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.56
173.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.54
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most54
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín54
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava54
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín54
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno54
180.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.51
181.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek50
182.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice48
183.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA47
184.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
185.Křížová Anna2006 Super Stars Most44
Portová Anna2007 Super Stars Most44
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most44
188.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové42
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
191.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
192.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka39
193.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha37
194.Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.36
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.36
196.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.33
197.Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
198.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
Javorská Anna2004 USK Plzeň30
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice30
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice30
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové30
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA30
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most30
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
218.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA29
219.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.27
220.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
221.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.24
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín24
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno24
225.Nováková Natálie2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
226.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA21
227.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha20
228.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.19
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha19
230.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice18
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice18
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.18
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice18
235.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.14
241.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Jonášová Klára2006 BaC Kladno12
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno12
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA12
246.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.10
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.10
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.10
249.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.9
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš9
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice9
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk9
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš9
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.9
255.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem6
256.Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY3
Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha3
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 3
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.3
1.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3072
2.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2976
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2784
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2224
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2224
6.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2096
7.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 2080
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2080
9.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2032
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2032
11.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1800
12.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1744
13.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1600
14.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1526
15.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1376
16.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1344
17.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1288
18.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1286
19.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín1188
20.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1168
21.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1158
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1158
23.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1086
24.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1014
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1014
26.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.956
27.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha942
28.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most880
29.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.876
30.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.860
31.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary848
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary848
33.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha812
34.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.776
35.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.681
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.681
37.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most658
38.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.646
39.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš634
40.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové608
41.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.548
42.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice540
43.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 526
44.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice516
45.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem514
46.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.503
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.503
48.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 500
49.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha456
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice456
51.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.454
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
53.Benediktová Klára2005 USK Plzeň444
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové444
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.444
56.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.442
57.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha438
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha438
59.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.432
60.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.420
61.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem418
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem418
63.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha416
64.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany412
65.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 410
66.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.408
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.408
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.408
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.408
70.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha406
71.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice386
72.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice384
73.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha382
74.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha380
75.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.367
76.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice366
77.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.364
78.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.362
79.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.360
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha360
81.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.356
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice356
83.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice348
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže348
85.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.328
86.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže312
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 312
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.312
89.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha310
90.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
91.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
92.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha296
93.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.292
94.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha284
95.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
96.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany276
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka276
98.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš264
99.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš258
100.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha256
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem256
102.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA252
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš252
104.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most244
105.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín242
106.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.239
107.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
108.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš234
109.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
110.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.229
111.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice228
112.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice222
113.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.216
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.216
115.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA212
116.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.203
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.203
118.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice202
119.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most200
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub200
121.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.198
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš198
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.198
124.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín192
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín192
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha192
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno192
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno192
129.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
130.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš186
131.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
132.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.170
133.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
134.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice162
135.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.158
136.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice156
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice156
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.156
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.156
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín156
142.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha154
143.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš150
144.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.148
145.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.146
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.146
147.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA144
148.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha138
149.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka132
150.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.127
151.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most124
152.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice120
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Marková Julie2005 Start Jihlava120
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava120
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava120
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic120
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.120
161.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže116
Portová Anna2007 Super Stars Most116
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.116
165.Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA112
166.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem106
167.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.104
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.104
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.104
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most104
174.Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.90
Koníčková Klára2004 SK Radonice, z.s.90
176.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.84
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže84
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín84
181.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA82
182.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Důrová Lucie2005 USK Plzeň78
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most78
Javorská Anna2004 USK Plzeň78
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha78
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš78
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha78
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška78
207.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha77
208.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
210.Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.64
212.Křížová Anna2006 Super Stars Most60
213.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha56
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA56
215.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
219.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice42
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš42
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice42
Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice42
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Jonášová Klára2006 BaC Kladno42
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice42
Nováková Natálie2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno42
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice42
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA42
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.42
236.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice38
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
238.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
239.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
240.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Majerová Karolína2005 Super Stars Most26
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.26
249.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha14
1.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2421
2.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2256
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2080
4.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1984
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1984
6.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1968
7.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1600
8.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1392
9.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1248
10.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1136
11.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.918
12.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice892
13.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka884
14.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha804
15.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 790
16.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.740
17.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.732
18.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
19.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín694
20.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka670
21.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha658
22.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha657
23.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.646
24.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.620
25.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové518
26.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice516
27.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem514
28.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.510
29.Benediktová Klára2005 USK Plzeň504
30.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 478
31.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice458
32.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice456
33.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš434
34.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.420
35.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most408
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
37.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.406
38.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary396
39.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.395
40.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice392
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha392
42.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.388
43.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice372
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové372
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
47.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha358
48.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.336
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.336
50.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.320
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.320
52.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.314
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.314
54.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice312
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.312
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
58.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
59.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.280
60.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.276
62.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.266
63.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary264
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš264
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha264
66.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha260
67.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 256
68.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže248
69.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice246
70.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.244
71.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.242
72.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha240
73.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
74.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 237
75.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.228
76.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš216
77.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany212
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.212
79.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem208
81.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.206
82.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
84.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.203
85.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.198
86.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.196
87.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.194
88.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice192
89.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem188
90.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
92.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové178
93.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA172
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
95.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 169
96.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.168
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha168
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš168
99.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
100.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš154
101.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most152
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
103.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most148
104.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže146
105.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most142
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice142
107.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha140
108.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš135
109.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.132
110.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín130
111.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice126
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš126
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha126
114.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
116.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA123
117.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice122
118.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice120
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.120
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín120
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic120
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.120
124.Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.114
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.114
126.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.110
127.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.109
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha109
129.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice108
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.108
131.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.106
132.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
133.Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.102
134.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha98
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
137.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.96
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice96
139.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.92
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.92
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.92
142.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.90
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
Marková Julie2005 Start Jihlava90
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno90
146.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže88
148.Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín84
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín84
151.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.80
152.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice78
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka78
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
158.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.76
159.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha71
160.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem70
161.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Portová Anna2007 Super Stars Most68
163.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.66
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.66
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.66
166.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha63
167.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.62
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA62
170.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most56
171.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice54
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava54
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín54
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš54
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava54
176.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha50
177.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže48
178.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
180.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka42
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most42
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš42
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA42
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška42
192.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA41
193.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.40
194.Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.38
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most38
196.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.34
197.Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA30
199.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
Křížová Anna2006 Super Stars Most28
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.28
203.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice26
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.26
210.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha25
211.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice24
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno24
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín24
214.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA16
215.Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
220.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
221.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice12
Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.12
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.12
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš12
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice12
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice12
Jonášová Klára2006 BaC Kladno12
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha12
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice12
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.12
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub12
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno12
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno12
238.Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY4
Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha4
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 4
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem4
ČísloTurnajGPDatum
1OP U15 - Praha HamrSKP21.10.2017
2OP U15 - KopřivniceSKP04.11.2017
3OP U15 - Benátky nad JizerouSKP05.11.2017
4MČR U15 - KlimkoviceMČR12.11.2017
5GPC U15 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC18.11.2017
6GPC U15- otevřený - Velké PavloviceC25.11.2017
7GPC U15 otevřený - České BudějoviceC25.11.2017
8GPC U15- otevřený - KlimkoviceC26.11.2017
9GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC02.12.2017
10GPC U15- otevřený - Praha - VinořC02.12.2017
11GPC U15 Přebor Prahy - Praha HamrC17.12.2017
121. GPD U15 - Praha - ZMD07.01.2018
13GPC U15 - Králův DvůrC14.01.2018
141. GPC U15 - České BudějoviceC20.01.2018
15GPC U15 kvalifikační - Karlovy VaryC20.01.2018
16GPC U15- otevřený - ŠumperkC20.01.2018
171. GPC U15 - Praha HamrC20.01.2018
181. GPC U15 - Český TěšínC21.01.2018
191. GPD U15 - MostD27.01.2018
201. GPD U15 - LiberecD28.01.2018
21GPC U15 kvalifikační - Brno BohuniceC03.02.2018
221. GPC U15 - Ústí nad LabemC03.02.2018
23GPC U15 - Hradec KrálovéC03.02.2018
24GPC U15- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
251. GPA U15 - Brno - SlatinaA11.02.2018
26GPD U15 - Český KrumlovD24.02.2018
27GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2018
281. GPB U15 - Hradec KrálovéB11.03.2018
292. GPD U15 - Liberec- VesecD17.03.2018
302. GPD U15 - Ústí nad LabemD17.03.2018
31GPC U15- otevřený - AšC24.03.2018
32GPC U15- otevřený - JihlavaC25.03.2018
332. GPC U15 - KlimkoviceC30.03.2018
34GPC U15 otevřený - PlzeňC07.04.2018
35GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
362. GPC U15 - MostC21.04.2018
37GPC U15 - Benátky nad JizerouC21.04.2018
382. GPC U15 - Český KrumlovC05.05.2018
392. GPD U15 - Praha - VinořD05.05.2018
402. GPC U15 - Praha HamrC13.05.2018
41GPC U15 kvalifikační - AšC19.05.2018
42GPC U15 - Nové Město nad MetujíC19.05.2018
43GPC U15 kvalifikační - PodivínC19.05.2018
443. GPC U15 - OpavaC20.05.2018
45GPD U15 - TáborD26.05.2018
462. GPA U15 - AšA03.06.2018
47GPD U15- otevřený - PrahaD16.06.2018
482. GPB U15 - PardubiceB01.07.2018
49GPC U15- otevřený - ŠumperkC01.09.2018
50GPC U15- dvouhry - AšC15.09.2018
51GPD U15 - StrakoniceD15.09.2018
523. GPB U15 - Praha - RadotínB16.09.2018
53GPC U15- otevřený - České BudějoviceC22.09.2018
54GPC U15- otevřený - PřerovC22.09.2018
55GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
56GPC U15 - MostC29.09.2018
57GPC U15- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
58GPC U15- otevřený - KladnoC06.10.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading