logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 18.10.2018

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
18.10.2017 - 18.10.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ161
2.Morávek Michal2002 BaC Kladno2704
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2416
4.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1920
5.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1787
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1704
7.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1648
8.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1589
9.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1528
10.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1254
11.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
12.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava976
13.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.824
14.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.790
15.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha788
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most788
17.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.750
18.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín694
19.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice691
20.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha654
21.Herzán David2002 Slavoj Podivín618
22.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha610
23.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek600
24.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice574
25.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice566
26.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno555
27.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.541
28.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.540
29.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.529
30.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.516
31.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha515
32.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.514
33.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.512
34.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.504
35.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.488
36.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.481
37.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA480
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha480
39.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.468
40.Altera Jan2004 BaC Kladno460
41.Oros Marek2003 Super Stars Most456
42.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
43.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.443
44.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha420
45.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.406
46.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 396
47.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.390
48.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.389
49.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.382
50.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.376
51.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.370
52.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš368
53.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice360
54.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.356
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.356
56.Port Jan2003 Super Stars Most348
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem348
58.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha320
59.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná318
60.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
61.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové308
62.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka304
63.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.293
64.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.283
65.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.282
66.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové281
67.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem276
68.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.273
69.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice269
70.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš264
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice264
72.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.260
73.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.252
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 252
75.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
76.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.242
77.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 240
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.240
79.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.221
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem221
81.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha220
82.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.209
83.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton208
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem208
85.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka206
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
87.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem204
88.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.202
89.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha182
90.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha180
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
92.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.174
93.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš168
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.168
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha168
96.Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou165
97.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem164
98.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.163
99.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 162
100.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná157
101.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.156
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
103.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.154
104.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.152
105.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.144
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most144
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice144
108.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.135
109.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha133
110.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha132
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava132
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
113.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha130
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.130
115.Číp Dominik2002 SK Brno Slatina, z.s.126
116.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.125
117.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton121
118.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno120
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha120
120.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.118
121.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.117
122.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA114
123.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha113
124.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany112
125.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most110
126.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.108
127.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA106
128.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice104
129.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice102
130.Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary100
131.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.96
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice96
133.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII95
134.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.94
135.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha93
136.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
137.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic90
138.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem86
139.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha84
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice84
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.84
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň84
Veselý Petr2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
145.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka82
146.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.80
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.80
148.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška78
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice78
155.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš75
156.Hora Aleš2003 Super Stars Most74
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.74
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA74
159.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice73
160.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.72
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.72
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.72
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.72
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha72
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub72
166.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha68
168.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice67
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.67
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 67
171.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem66
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.66
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
Vlasák David2004 Super Stars Most66
175.Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.62
176.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most61
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha61
178.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.56
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.56
180.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.55
181.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice54
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.54
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.54
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava54
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 54
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka54
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha54
188.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.53
189.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 51
190.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha49
191.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem48
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň48
193.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha47
194.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš46
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín46
197.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.44
198.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.42
Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
205.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.40
206.Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.37
207.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA36
208.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem35
209.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.34
210.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové33
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 33
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most33
214.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem32
215.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš30
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška30
Janáček David2004 BK ARION PRAHA30
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš30
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha30
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice, spolek30
226.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk27
227.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.25
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA25
229.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA24
230.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.22
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice22
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
234.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 21
235.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové18
Kóňa Jan2004 Super Stars Most18
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 18
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.18
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most18
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 18
243.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
245.Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.13
246.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 12
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín12
254.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 10
255.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha9
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most9
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA9
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.9
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň9
Jenis Filip2004 SK JEREMI, z.s.9
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha9
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha9
265.Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY5
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.5
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA5
268.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem3
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR104
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice3312
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.3312
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2752
5.Morávek Michal2002 BaC Kladno1990
6.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1984
7.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1904
8.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1888
9.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1872
10.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1824
11.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1800
12.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1789
13.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1584
14.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1518
15.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1483
16.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1398
17.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1288
18.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1254
19.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1216
20.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1146
21.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1104
22.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1046
23.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha1016
24.Altera Jan2004 BaC Kladno1010
25.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.976
26.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín958
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha958
28.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice906
29.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice862
30.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek860
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.860
32.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň837
33.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
34.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná784
35.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.777
36.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
38.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha754
39.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.740
40.Oros Marek2003 Super Stars Most693
41.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.682
42.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.671
43.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.658
44.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.648
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha648
46.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.639
47.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.630
48.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.606
49.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.602
50.Herzán David2002 Slavoj Podivín594
51.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA576
52.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.518
53.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš516
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem516
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem516
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš516
57.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.504
58.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha503
59.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha492
60.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.479
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.479
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.479
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.479
64.Port Jan2003 Super Stars Most478
65.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.476
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.476
67.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.466
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha466
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha466
70.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice420
71.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem418
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem418
73.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice416
74.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 404
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.404
76.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 396
77.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná392
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.392
79.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.380
80.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš366
81.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.354
82.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha348
83.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice344
84.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.338
85.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha332
86.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové320
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové320
91.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.318
92.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha312
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha312
94.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.307
95.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka302
96.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.294
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš294
98.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most288
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem288
100.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.284
101.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.280
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.280
103.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka278
104.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
Veselý Petr2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.276
106.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka254
107.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.253
108.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.242
109.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.240
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem240
111.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice234
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška234
113.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.232
114.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most216
115.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA208
116.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.202
117.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
118.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 198
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.198
120.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice192
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice192
122.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem184
123.Hora Aleš2003 Super Stars Most178
124.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA172
125.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.170
126.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka168
127.Číp Dominik2002 SK Brno Slatina, z.s.166
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
129.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice164
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice164
131.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.160
132.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha156
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava156
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.156
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha156
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.156
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.156
139.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.150
140.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most132
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA132
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 132
143.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.130
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.130
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.130
147.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno126
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 126
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
152.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín125
153.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.120
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň120
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň120
156.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.118
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.118
158.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem114
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.114
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš114
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš114
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
164.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice112
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš112
167.Vlasák David2004 Super Stars Most104
168.Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou102
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka102
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou102
171.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha96
172.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem94
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem94
174.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.92
175.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 90
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha90
177.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha88
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.88
181.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
182.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA84
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha84
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.84
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.84
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA84
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha84
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 84
193.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
194.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš78
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška78
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 78
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň78
Kóňa Jan2004 Super Stars Most78
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII78
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.78
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary78
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice78
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany78
220.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.68
221.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 66
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 66
223.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 54
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 54
225.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany50
226.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 46
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most46
Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
231.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.42
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha42
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most42
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha42
251.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.40
252.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
253.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2464
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2208
3.Morávek Michal2002 BaC Kladno2130
4.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2117
5.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2064
6.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1920
7.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1605
8.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1589
9.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1358
10.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1214
11.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1102
12.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1000
13.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha884
14.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most848
15.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.810
16.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava790
17.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.788
18.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.714
19.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.708
20.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha694
21.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most626
22.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha590
23.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín578
24.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.577
25.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha574
26.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha540
27.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA516
28.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.506
29.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha504
30.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice502
31.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.500
32.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.498
33.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha492
34.Altera Jan2004 BaC Kladno491
35.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice487
36.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.480
37.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 468
38.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.466
39.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.460
40.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem456
41.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno445
42.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha432
43.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.431
44.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
45.Oros Marek2003 Super Stars Most408
46.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
47.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.374
48.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš368
49.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.358
50.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.356
51.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem348
52.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.344
53.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín336
54.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.328
55.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
56.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka316
57.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice312
58.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.310
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.310
60.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
61.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.306
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.306
63.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš300
64.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.284
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.284
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
Port Jan2003 Super Stars Most284
68.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.274
69.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
70.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek260
71.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.258
72.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 252
73.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem248
74.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš246
75.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
76.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.242
77.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.208
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové208
79.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka206
80.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha204
81.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.203
82.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.198
84.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka192
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha192
86.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha190
87.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha186
88.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 174
89.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.172
90.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most170
91.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.168
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš168
93.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.166
94.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem162
95.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.160
96.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno156
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.156
Herzán David2002 Slavoj Podivín156
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
100.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem142
101.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš138
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem138
103.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton126
104.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany124
105.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice120
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice120
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka120
109.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha108
110.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most96
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 96
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha96
113.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.94
114.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice92
Vlasák David2004 Super Stars Most92
116.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha90
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha90
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové90
119.Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice88
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha88
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary88
122.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice86
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš86
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
125.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice84
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most84
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 84
Veselý Petr2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové84
131.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.82
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem82
133.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.80
135.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.79
136.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná78
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.78
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš78
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka78
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice78
154.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.70
155.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem68
156.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 66
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš66
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA66
159.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.64
160.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha60
161.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
162.Hora Aleš2003 Super Stars Most56
163.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha55
164.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš54
167.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.50
168.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most46
173.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.42
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA42
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Kóňa Jan2004 Super Stars Most42
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň42
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice, spolek42
195.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
197.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
199.Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.34
200.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.30
201.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
205.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 24
207.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
208.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
210.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA12
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA12
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 12
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 12
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY12
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA12
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most12
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany12
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha12
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ127
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ151
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2304
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2112
5.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2064
6.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2016
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2016
8.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1680
9.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1344
10.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1269
11.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1086
12.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1085
13.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 919
14.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky918
15.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.904
16.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.861
17.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.847
18.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.788
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice788
20.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice706
21.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.682
22.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.640
23.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most624
24.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín590
25.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA566
26.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.552
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.552
28.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.533
29.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.530
30.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.526
31.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.520
32.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha492
33.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka488
34.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most483
35.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
36.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 476
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.476
38.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice468
39.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.440
40.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 428
41.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.420
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové420
43.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.409
44.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň392
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín392
46.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice388
47.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem384
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha384
49.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.383
50.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.382
51.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka380
52.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.359
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.359
54.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.356
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 356
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.356
57.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most352
58.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.349
59.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
60.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice343
61.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice315
62.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.308
63.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.300
64.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín293
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha293
66.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice289
67.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice284
68.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.276
69.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.272
70.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.270
71.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary256
72.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem252
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.252
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem252
75.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
76.Pálková Tereza2002 Super Stars Most248
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem248
78.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice240
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha240
80.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem233
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha233
82.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice232
83.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče224
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.224
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
86.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka208
87.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice204
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha204
89.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.202
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno202
91.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice196
92.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany195
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže195
94.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice193
95.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
97.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.181
98.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most180
100.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary178
101.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha171
102.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové168
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem168
104.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
105.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka156
107.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most155
108.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.152
109.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.148
110.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha138
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 138
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha138
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín138
114.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem132
115.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.128
116.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň124
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.124
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno124
119.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.120
120.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.111
121.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha107
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.107
123.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
124.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň97
125.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 96
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha96
127.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
128.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.88
129.Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice86
130.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
131.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Tomášková Eva2003 BaC Kladno78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou78
142.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.76
143.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice72
144.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.66
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
146.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany64
147.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice63
148.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha62
149.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha60
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA60
151.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice59
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.59
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.59
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.59
155.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.54
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice54
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
159.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.50
160.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.49
161.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.48
162.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka46
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš46
168.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.44
169.Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava42
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže42
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
179.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.41
180.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.39
181.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.36
182.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice33
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.33
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
185.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš30
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš30
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava30
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň30
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka30
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou30
194.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most27
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 27
196.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
198.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.18
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.18
201.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
207.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 9
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha9
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň9
1.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2672
2.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2544
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2544
4.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2357
5.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2304
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2304
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2224
8.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.2192
9.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1912
10.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1856
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1856
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1824
13.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1728
14.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1680
15.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1584
16.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1528
17.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1440
18.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1344
19.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1288
20.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1200
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
23.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1146
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1102
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1102
26.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1016
27.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.989
28.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.974
29.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 931
30.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice886
31.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.875
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.875
33.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.860
34.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín801
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice801
36.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.788
37.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň777
38.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.636
39.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.621
40.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové610
41.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.597
42.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA590
43.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha574
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha574
45.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín563
46.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.551
47.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.542
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.542
49.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka526
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka526
51.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice506
52.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.505
53.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem492
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem492
55.Pálková Tereza2002 Super Stars Most489
56.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín481
57.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 478
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most478
59.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice474
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice474
61.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha468
62.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.467
63.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary464
64.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.454
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha454
66.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.452
67.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice433
68.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.431
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.431
70.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha429
71.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary416
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha416
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha416
74.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.408
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem408
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem408
77.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.393
78.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.392
79.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.384
80.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha370
81.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha368
82.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže353
83.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice349
84.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice348
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
86.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem344
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem344
88.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín342
89.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.330
90.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most320
91.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče315
92.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno314
93.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.312
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 312
95.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice303
96.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
97.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem280
98.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.277
99.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most276
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.276
101.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice272
102.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka252
103.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.251
104.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
105.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.248
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.248
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
108.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň242
109.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem240
110.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany238
111.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
113.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.226
114.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA222
115.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš216
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš216
117.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.212
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.212
119.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most208
120.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.206
121.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice203
122.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno188
123.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka180
124.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.174
125.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.164
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň164
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice164
128.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany160
129.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice156
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha156
132.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
133.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 150
134.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice138
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
136.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.136
137.Tomášková Eva2003 BaC Kladno126
138.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice125
Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
140.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.124
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha124
142.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
144.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš114
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže114
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš114
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
151.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
152.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.110
153.Fenclová Anna2002 BK ARION PRAHA102
154.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.94
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.94
156.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš90
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš90
158.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice86
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka86
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.86
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš86
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
166.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 84
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha84
169.Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava78
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany78
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
188.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.76
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.76
190.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.68
191.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.50
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.50
193.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 42
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
196.Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
197.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.34
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
199.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most26
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.26
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2496
2.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2160
3.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.2117
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2016
5.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1920
6.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1605
7.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1589
8.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1576
9.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1544
10.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1272
11.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1104
12.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1014
13.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1000
14.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.906
15.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 880
16.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most850
17.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.800
18.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.790
19.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 751
20.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.720
21.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.718
22.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky670
23.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.656
24.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most637
25.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.630
26.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice598
27.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice577
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.577
29.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA566
30.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha564
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.564
32.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín541
33.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové518
34.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice480
35.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.476
36.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.467
37.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha460
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka460
39.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem456
40.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha444
41.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.436
42.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha432
43.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 428
44.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.420
45.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.410
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.410
47.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.402
48.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.384
49.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň376
50.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice373
51.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most372
52.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.356
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice356
54.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem348
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.348
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.348
57.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín344
58.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 334
59.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.320
60.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka316
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
62.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.314
63.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice312
64.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
65.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice306
66.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.304
67.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň298
68.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary294
69.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.287
70.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.284
71.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice280
72.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem276
73.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.253
74.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha252
75.Pálková Tereza2002 Super Stars Most250
76.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.248
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem248
78.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha244
79.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice238
80.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín228
81.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče224
82.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.212
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.212
84.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice208
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha208
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha208
87.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha204
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem204
89.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary202
90.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka192
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka192
92.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš180
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most180
95.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem176
96.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.174
97.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.172
98.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš168
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.168
100.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha164
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most164
102.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín162
103.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň156
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže156
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno156
108.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.152
109.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.144
110.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 138
111.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.136
112.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
113.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany124
114.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice120
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
116.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem118
117.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
119.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most104
120.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 102
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem102
122.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice92
123.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha90
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš90
125.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha88
128.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice86
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice86
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
131.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.82
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.82
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.82
134.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice78
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
149.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
150.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.70
151.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.67
152.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš66
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA66
154.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
155.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš54
158.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.52
159.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most50
160.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.49
161.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
165.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.44
166.Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava42
Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže42
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice42
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň42
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub42
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou42
183.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.38
184.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
185.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.30
186.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
187.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha24
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 24
189.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
190.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.14
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
194.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 12
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY12
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany12
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 12
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.12
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň12
ČísloTurnajGPDatum
1OP U17 - Hradec KrálovéSKP21.10.2017
2OP U17 - OrlováSKP21.10.2017
3OP U17 - MostSKP21.10.2017
4OP U17 - IvančiceSKP21.10.2017
5OP U17 - KladnoSKP22.10.2017
6OP U17 - Český KrumlovSKP22.10.2017
7OP U17 - NejdekSKP22.10.2017
8OP U17 - Praha HamrSKP22.10.2017
9GPC U17 - otevřený - LiberecC28.10.2017
10MČR U17 - Praha - ZMMČR05.11.2017
11GPC U17 - otevřený - Brno - SlatinaC11.11.2017
12GPC U17 - otevřený - Praha HamrC19.11.2017
13GPC U17- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
14GPC U17 otevřený - PlzeňC02.12.2017
15GPC U17 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
161. GPD U17 - LiberecD06.01.2018
171. GPD U17 - TepliceD06.01.2018
181. GPC U17 - Ústí nad LabemC13.01.2018
191. GPC U17 - Český KrumlovC13.01.2018
20GPC U17 - otevřený - Praha HamrC21.01.2018
21GPC U17 kvalifikační - PodivínC27.01.2018
221. GPC U17 - OlomoucC27.01.2018
23GPC U17 - KladnoC27.01.2018
24GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.01.2018
251. GPC U17 - Praha HamrC03.02.2018
26GPC U17 - Rychnov nad KněžnouC04.02.2018
271. GPA U17 - Brno SlatinaA18.02.2018
28GPC U17 Witte Cup Nejdek- otevřený - NejdekC17.03.2018
29GPC U17 - otevřený - Praha RadoniceC17.03.2018
30GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC18.03.2018
311. GPB U17 - BrnoB25.03.2018
322. GPC U17 - KlimkoviceC29.03.2018
332. GPD U17 - Liberec- VesecD07.04.2018
34GPD U17 - TáborD07.04.2018
352. GPD U17 - Ústí nad LabemD07.04.2018
36GPC U17 kvalifikační - JihlavaC08.04.2018
372. GPC U17 - Liberec- VesecC14.04.2018
38GPC U17 - Hradec KrálovéC14.04.2018
39GPC U17 - KladnoC15.04.2018
402. GPC U17 - České BudějoviceC21.04.2018
41GPC U17 - otevřený - PrahaC21.04.2018
42GPC U17 - otevřený - BrnoC28.04.2018
43GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.04.2018
442. GPC U17 - Praha HamrC28.04.2018
453. GPC U17 - OrlováC05.05.2018
462. GPA U17 - OrlováA13.05.2018
47GPC U17 - otevřený - KladnoC03.06.2018
48GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC01.09.2018
49GPC U17 - otevřený - KladnoC02.09.2018
50GPC U17 - otevřený - LanškrounC02.09.2018
51GPC U17 - otevřený - Ústí nad LabemC08.09.2018
52GPC U17 - otevřený - JihlavaC08.09.2018
53GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
542. GPB U17 - Ústí nad LabemB23.09.2018
55GPC U17- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
56GPC U17- otevřený - MostC13.10.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading