logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 18.10.2018

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
18.10.2017 - 18.10.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník MostWJ95
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec KrálovéWJ148
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ161
4.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2272
5.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1920
6.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1856
7.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1808
8.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1344
9.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1277
10.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1216
11.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1160
12.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1096
13.Morávek Michal2002 BaC Kladno1019
14.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1006
15.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.942
16.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.912
17.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.776
18.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice732
19.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.720
20.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.705
21.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška700
22.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín681
23.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.660
24.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most646
25.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.621
26.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.600
27.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice580
28.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka577
29.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha538
30.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice526
31.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most516
32.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň515
33.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
34.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno457
35.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.456
36.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín453
37.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno450
38.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň436
39.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná428
40.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.419
41.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha404
42.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA392
43.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.384
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná384
45.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.382
46.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice356
47.Králíček Jan2000 Super Stars Most354
48.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.347
49.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.344
50.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.336
51.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.333
52.Herzán David2002 Slavoj Podivín320
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha320
54.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.316
55.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.314
56.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy292
57.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 290
58.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.280
59.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.273
60.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha269
61.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha264
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
64.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.256
65.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
66.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha239
67.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha236
68.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha234
Oros Marek2003 Super Stars Most234
70.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.208
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.208
73.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.206
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.206
75.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice204
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.204
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic204
78.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice202
79.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava198
80.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
82.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.190
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.190
84.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.184
85.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.182
86.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.181
87.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha180
88.Straka Jakub2000 Super Stars Most178
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.178
90.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.172
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín172
92.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.170
93.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín169
94.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.163
95.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.162
96.Altera Jan2004 BaC Kladno156
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem156
98.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.151
99.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.149
100.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha143
101.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
103.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 133
104.Soukup Václav2001 BKV Plzeň128
105.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná126
106.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.125
107.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 124
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
109.Ziman Jan2000 BKV Plzeň123
110.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice112
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice112
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 112
113.Port Jan2003 Super Stars Most110
114.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná109
115.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.102
116.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.101
117.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.100
118.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice99
119.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná96
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem96
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
123.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná91
124.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem87
125.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.86
126.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
127.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
132.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha75
133.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA72
134.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub66
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň66
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka66
137.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem63
138.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha59
139.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
140.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice55
141.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.54
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA54
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub54
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka54
147.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.51
148.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
149.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.42
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.42
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha42
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.42
158.Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.37
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.37
160.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka33
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha33
162.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka30
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most30
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška30
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem30
168.Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.25
169.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha18
170.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.12
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.12
172.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII9
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII9
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR104
2.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2832
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2672
4.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2544
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2544
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2480
7.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2320
8.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2224
9.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2192
10.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1968
11.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
12.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1552
13.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1440
14.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1216
15.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1200
16.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1171
17.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1158
18.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1104
19.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1099
20.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1086
21.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.1006
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1006
23.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1003
24.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.989
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín989
26.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.946
27.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.933
28.Morávek Michal2002 BaC Kladno931
29.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most920
30.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most912
31.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.904
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.904
33.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice883
34.Králíček Jan2000 Super Stars Most790
35.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň789
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.789
37.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha753
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha753
39.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno745
40.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice720
41.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná718
42.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška714
43.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.696
44.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most693
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka693
46.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most682
47.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň668
48.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha586
49.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha552
50.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná540
51.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové520
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka520
53.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA518
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha518
55.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha516
56.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.506
57.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.501
58.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno494
59.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.493
60.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice480
61.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná478
62.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.463
63.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.453
64.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná432
65.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.428
66.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.419
67.Herzán David2002 Slavoj Podivín416
68.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice408
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha408
70.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.406
71.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín395
72.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.394
73.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.386
74.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice382
75.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.380
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.380
77.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.374
78.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha372
79.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 368
80.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 360
81.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy356
82.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice349
83.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.338
84.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.336
85.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.332
86.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 312
87.Oros Marek2003 Super Stars Most306
88.Straka Jakub2000 Super Stars Most302
89.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.295
90.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha294
91.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.292
92.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.288
93.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín281
94.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.278
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.278
96.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín272
97.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava270
98.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha266
99.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 250
100.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.248
101.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.246
102.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice242
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.242
105.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
106.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.232
107.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub228
108.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.227
109.Soukup Václav2001 BKV Plzeň212
110.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice206
111.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.192
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
113.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.190
114.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná184
115.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
116.Ziman Jan2000 BKV Plzeň164
117.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem156
123.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice152
124.Port Jan2003 Super Stars Most146
125.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha128
126.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň126
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka126
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha126
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha126
130.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka125
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha125
132.Altera Jan2004 BaC Kladno120
Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.120
134.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.114
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.114
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub114
139.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka102
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 102
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka102
142.Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.88
144.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové86
146.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.84
147.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.78
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.78
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška78
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem78
159.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
161.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
162.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII42
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII42
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA42
1.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2352
2.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2016
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1920
4.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1912
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
6.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
7.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1536
8.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1400
9.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1269
10.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1254
11.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1229
12.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1158
13.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1078
14.Morávek Michal2002 BaC Kladno989
15.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.981
16.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.884
17.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.764
18.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín733
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.733
20.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.714
21.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno682
22.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most657
23.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.634
24.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka624
25.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most586
26.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín558
27.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.516
28.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.496
29.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň493
30.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most492
31.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha476
32.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha470
33.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA450
34.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha419
35.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.418
36.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice413
37.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.408
38.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice407
39.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná384
40.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno380
41.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha360
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha360
43.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy356
44.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
45.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.344
46.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.338
47.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.337
48.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.336
49.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.334
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.334
51.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
52.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška316
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.316
54.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín314
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha314
56.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.306
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha306
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 306
59.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka304
60.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha300
61.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.298
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.298
63.Králíček Jan2000 Super Stars Most286
64.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.281
65.Herzán David2002 Slavoj Podivín270
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava270
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice270
68.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice268
69.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
70.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín262
71.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.260
72.Oros Marek2003 Super Stars Most258
73.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.242
74.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
75.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice230
76.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.224
77.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.222
78.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.218
79.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic216
80.Straka Jakub2000 Super Stars Most194
81.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.167
82.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice165
83.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná164
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Soukup Václav2001 BKV Plzeň164
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.164
87.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice162
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
89.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha156
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
91.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.150
92.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
93.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 132
94.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
95.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.126
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem126
99.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.125
100.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.124
101.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub120
Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.120
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice120
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.120
105.Altera Jan2004 BaC Kladno114
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.114
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
110.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.90
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII90
114.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.86
Ziman Jan2000 BKV Plzeň86
117.Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.84
118.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
119.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
129.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.74
Port Jan2003 Super Stars Most74
131.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 58
132.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.54
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
134.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka46
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín46
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
138.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub42
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.42
144.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha12
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR186
2.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ64
3.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ127
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ151
5.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2464
6.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2096
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1912
9.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1766
10.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1504
11.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1475
12.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1440
13.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1312
14.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1168
15.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1158
16.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1104
17.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1065
18.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1032
19.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.920
20.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha850
21.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.682
22.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška670
23.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.644
24.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice589
25.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.576
26.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice564
27.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň550
28.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky530
29.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice528
30.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice501
31.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.499
32.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
33.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA465
34.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín456
35.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň430
36.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice396
37.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín386
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany386
39.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.382
40.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton378
41.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.372
42.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.368
43.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
44.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
45.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.355
46.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most354
47.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice340
48.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.324
49.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
50.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice310
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most310
52.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice306
53.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany300
54.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice288
55.Srbová Adéla2000 BaC Kladno273
56.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín270
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA270
58.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.264
59.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha254
60.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň241
61.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 240
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha240
63.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.238
64.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most234
Zachová Adéla2001 Start Jihlava234
66.Pálková Tereza2002 Super Stars Most232
67.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
68.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.220
69.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice216
70.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.211
71.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.208
72.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče203
73.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice196
74.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.192
75.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná190
76.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka172
77.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice164
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice164
79.Kudrnová Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha162
80.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
82.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.158
83.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka156
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem156
86.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem150
87.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most146
88.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice138
89.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha132
90.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.124
91.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná121
92.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice114
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 114
97.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha108
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.108
99.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže102
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.102
101.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.99
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha99
103.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem96
104.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.90
105.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.87
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.87
107.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka86
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
109.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
117.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.73
118.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.66
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic66
120.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.60
121.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most54
122.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.46
123.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha42
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň42
130.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 18
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ49
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2560
3.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2272
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2272
5.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže2256
6.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška2208
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton2208
8.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2184
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2024
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1920
11.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1912
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1912
13.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1888
14.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1789
15.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
16.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1646
17.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
18.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1288
Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1288
20.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1182
21.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1158
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1158
23.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1104
24.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1086
25.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.974
26.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha920
27.Srbová Adéla2000 BaC Kladno918
28.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice860
29.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.849
30.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.822
31.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.789
32.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň714
33.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.695
34.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň693
35.Zachová Adéla2001 Start Jihlava682
36.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.670
37.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.656
38.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.639
39.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA621
40.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.618
41.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA597
42.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most596
43.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice585
44.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.501
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.501
46.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.494
47.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most450
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice450
49.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha444
50.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice428
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha428
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.428
53.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.418
54.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha406
55.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice390
56.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice375
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.375
58.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.347
59.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most346
60.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.342
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.342
62.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.337
63.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha336
64.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha330
65.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.323
66.Pálková Tereza2002 Super Stars Most306
67.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín304
68.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná302
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná302
70.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka291
71.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín290
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče290
73.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.274
74.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most270
75.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 264
76.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany251
77.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.245
78.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.242
79.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice239
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice239
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky239
82.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice228
83.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.226
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.226
85.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice225
86.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.216
87.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.198
88.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem192
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem192
90.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany183
91.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem180
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem180
93.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
94.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.156
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.156
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.156
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.156
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.156
99.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.147
100.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice138
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice138
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
103.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha126
105.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka125
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
107.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.114
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 114
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice114
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
114.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka102
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
116.Kudrnová Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha90
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice90
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka90
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha90
120.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.86
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
122.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most78
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
132.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže69
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.69
134.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
1.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2752
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2208
3.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
4.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1440
6.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1400
7.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1336
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1312
9.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1260
10.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1235
11.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1174
12.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1158
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1093
14.Srbová Adéla2000 BaC Kladno989
15.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.894
16.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.778
17.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.776
18.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha766
19.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno696
20.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.694
21.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice680
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.680
23.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.656
24.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.618
25.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.602
26.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.563
27.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice552
28.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň527
29.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky480
30.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice455
31.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA450
32.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice444
33.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň441
34.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.438
35.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.434
36.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha431
37.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.420
38.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška418
39.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.411
40.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton406
41.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice390
42.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.384
44.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.378
45.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha360
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha360
47.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany356
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.356
49.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha352
50.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most349
51.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.346
52.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín338
53.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň322
54.Zachová Adéla2001 Start Jihlava306
55.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
56.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín270
57.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.266
58.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.264
59.Pálková Tereza2002 Super Stars Most258
60.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.244
61.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.240
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice240
63.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná238
64.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice232
65.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.226
66.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice208
67.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná202
68.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče200
69.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.188
70.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín184
71.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
72.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice164
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka164
74.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most162
75.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
77.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most152
78.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.150
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice150
80.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA144
81.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
82.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice138
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.138
84.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.133
85.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 132
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.132
87.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže126
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem126
90.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.125
91.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most114
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.114
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
94.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany102
95.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Kudrnová Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha90
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem90
98.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice86
99.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.84
100.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka78
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
111.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.54
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.54
113.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka46
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
116.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.42
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.42
124.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U19- otevřený - ChropyněC28.10.2017
2OP U19 - Benátky nad JizerouSKP12.11.2017
3OP U19 - LiberecSKP25.11.2017
4OP U19 - ŽidlochoviceSKP09.12.2017
5OP U19 - HoliceSKP09.12.2017
6OP U19 - OlomoucSKP09.12.2017
7OP U19 - Praha - ZMSKP09.12.2017
8OP U19 - Plzeň DoubravkaSKP10.12.2017
9MČR U19 - MostMČR07.01.2018
10GPC U19- otevřený - ChropyněC14.01.2018
11GPC U19 - České BudějoviceC20.01.2018
12GPC U19 kvalifikační - ŽidlochoviceC10.02.2018
131. GPC U19 - MostC10.02.2018
14GPC U19 kvalifikační - PlzeňC10.02.2018
15GPC U19 - Benátky nad JizerouC10.02.2018
16GPC U19 - HoliceC11.02.2018
171. GPC U19 - Praha RadoniceC11.02.2018
181. GPC U19 - KarvináC24.02.2018
191. GPA U19 - Hradec KrálovéA04.03.2018
201. GPB U19 - PardubiceB01.04.2018
21GPC U19 - otevřený - KladnoC22.04.2018
22GPC U19 - Český KrumlovC05.05.2018
232. GPC U19 - Liberec- VesecC05.05.2018
24GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2018
25GPC U19- otevřený - ChropyněC05.05.2018
26GPC U19 - Králův DvůrC19.05.2018
27GPC U19 kvalifikační - Plzeň DoubravkaC19.05.2018
282. GPC U19 - PrahaC19.05.2018
29GPC U19 kvalifikační - Brno - SlatinaC02.06.2018
30GPC U19 - HoliceC02.06.2018
312. GPC U19 - OrlováC02.06.2018
322. GPA U19 - OrlováA10.06.2018
332. GPB U19 - MostB09.09.2018
34GPC U19- otevřený - PardubiceC15.09.2018
35GPC U19- otevřený - KarvináC15.09.2018
36GPC U19- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
37GPC U19- otevřený - ChropyněC23.09.2018
38GPC U19- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
39GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC06.10.2018
40GPC U19- otevřený - KladnoC07.10.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading