logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 25.10.2018

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
25.10.2017 - 25.10.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR91
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR98
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR138
4.Král Ondřej1999 Sokol Radotín Meteor PrahaWR199
5.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4304
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most4304
7.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3824
8.Louda Jiří1995 USK Plzeň2816
9.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2744
10.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2560
11.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2112
12.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1992
13.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1976
14.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1616
15.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1608
16.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1565
17.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1552
18.Kural Martin1999 USK Plzeň1396
19.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1319
20.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1282
21.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1229
22.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška1161
23.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1132
24.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1102
25.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1000
26.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.978
27.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.937
28.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 931
29.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové918
30.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
31.Oros Ladislav1971 Super Stars Most884
32.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice830
33.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.788
34.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.781
35.Repiar Samuel1994 Super Stars Most780
36.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
37.Port Jan1972 Super Stars Most730
38.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha728
39.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.708
40.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.704
41.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice702
42.Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 696
43.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.684
44.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice680
45.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.649
46.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.638
47.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.616
48.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.607
49.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 602
50.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 597
51.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.595
52.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno578
54.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 572
55.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška556
56.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.553
57.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 544
58.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.528
59.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové520
60.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.518
61.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic508
62.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.500
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera500
64.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.479
65.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha474
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška474
67.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.472
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.472
69.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
70.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most464
71.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.458
72.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.453
73.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.446
74.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice442
75.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže440
76.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.434
77.Králíček Jan2000 Super Stars Most430
78.Šula Fabian1995 TJ Ostrov424
79.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň414
80.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.413
81.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno376
82.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton360
83.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové357
84.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice354
85.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter352
86.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.349
Konupka Jiří1965 BaC Kladno349
88.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice341
89.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek337
90.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.328
91.Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha324
92.Čapek Jiří1975 Super Stars Most320
93.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň316
94.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.314
95.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň297
96.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc296
97.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže292
98.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice285
99.Král Martin1994 BK TJ Baník Most284
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek284
101.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.280
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha280
103.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha278
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice278
105.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.276
106.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
107.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 264
108.Poříz Leoš1974 Start Jihlava258
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha258
110.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 250
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice250
112.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno246
113.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera242
114.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.238
115.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.232
116.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 228
117.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.224
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava224
119.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany222
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc222
121.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové221
122.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.214
123.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka212
Morávek Michal2002 BaC Kladno212
125.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.208
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.208
128.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň207
129.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.205
130.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.203
131.Drudík Ota1992 USK Plzeň200
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka200
133.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno196
134.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
136.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.189
137.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice184
138.Straka Jakub2000 Super Stars Most183
139.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice182
140.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.180
141.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice178
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 178
143.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka176
144.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary172
145.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.171
146.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.168
147.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany166
149.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.162
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná162
151.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.159
152.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín158
153.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.157
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.157
155.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.156
156.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.154
157.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava153
158.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice152
159.Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
160.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha149
161.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín144
162.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava142
163.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton139
164.Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
165.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA134
166.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná133
167.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.130
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany130
169.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice128
170.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice127
171.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno126
Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.126
173.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka125
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek125
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná125
177.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice124
178.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.123
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.123
180.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň122
181.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň120
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška120
183.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.119
184.Grošov Pavel2000 BC Badmen Brno118
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek118
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek118
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha118
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška118
189.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.117
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice117
191.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.116
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.116
194.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně114
197.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.113
198.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
199.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.109
200.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.106
201.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno104
202.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
203.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany100
204.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice97
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 97
206.Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.96
207.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.94
208.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.93
209.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně90
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň90
211.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín88
212.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň87
213.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha86
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA86
221.Hrnčár Petr1999 TJ Sokol Dobruška80
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové80
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha80
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
225.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice78
230.Čechura Adam1989 BaC Kladno76
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.76
232.Pašek Michal1987 SK Jupiter75
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.75
234.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 74
235.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.72
Kubík Jiří1977 SK Jupiter72
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.72
238.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek71
239.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou69
240.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka68
241.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 67
242.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.66
243.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.64
244.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.62
245.Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.60
246.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.59
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže59
250.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice58
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany58
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže58
253.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany56
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.56
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera56
256.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice55
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín55
258.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 54
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.54
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.54
262.Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.53
263.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže52
264.Helar Jakub1992 Start Jihlava49
265.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 48
266.Vojtěšek Petr1977 BAO T.J. Sokol Uherský Brod47
267.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha46
Novotný Robert1978 BaC Kladno46
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
Vašek Martin1988 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
271.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany44
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA44
273.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava42
Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA42
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice42
Herzán David2002 Slavoj Podivín42
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín42
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Telecký Jiří1982 VSK VŠB - TU Ostrava42
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň42
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
288.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 40
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Vašíček Peter1989 BK Kopřivnice, z.s.40
291.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter38
292.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka37
293.Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice36
294.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže33
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík33
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
298.Pistulka Radek1997 USK Plzeň32
Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice32
300.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 31
301.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň30
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.30
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek30
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub30
306.Vild Petr1974 SK Jupiter28
307.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást26
311.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice25
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná25
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 25
315.Benírške Adam1995 Start Jihlava24
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná24
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.24
319.Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice23
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava23
321.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany22
322.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary21
323.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.20
324.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.19
325.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.18
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň18
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany18
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany18
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
332.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.16
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.16
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
336.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava14
338.Bauer Michael1999 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.13
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň13
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice13
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice13
343.Grace Yury1967 Start Jihlava12
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.12
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 12
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná12
349.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň11
350.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.10
352.Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.9
353.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany3
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno3
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR104
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR104
3.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4728
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4728
5.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4720
6.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4326
7.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3392
8.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3384
9.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3200
10.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3094
11.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2984
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2984
13.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2944
14.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2904
15.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2872
16.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2576
17.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2496
18.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2384
Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2384
20.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2117
21.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2048
22.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1984
23.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1960
24.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1958
25.Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.1952
26.Kural Martin1999 USK Plzeň1848
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1848
28.Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 1832
29.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1824
30.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1757
31.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1755
32.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1648
33.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1576
34.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1545
35.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1536
36.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1495
37.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1408
38.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1387
39.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1374
40.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1335
41.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1330
42.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1318
43.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1182
44.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1149
45.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1144
46.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška1132
47.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic1099
48.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1080
49.Oros Ladislav1971 Super Stars Most1015
50.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice984
51.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice974
52.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno907
53.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška898
54.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.885
55.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 875
56.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.872
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.872
58.Port Jan1972 Super Stars Most859
59.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška848
60.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.838
61.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.791
62.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové790
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.790
64.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná781
65.Králíček Jan2000 Super Stars Most752
66.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška744
67.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 743
68.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň731
69.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha726
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha726
71.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most714
72.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové709
73.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice706
74.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.704
75.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.701
76.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera686
77.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice664
78.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice662
79.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.660
80.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.650
81.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.638
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.638
83.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.632
84.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.622
85.Morávek Michal2002 BaC Kladno619
86.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň610
87.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň592
88.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové588
89.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter584
90.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton576
91.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.566
92.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže546
93.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice542
94.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 538
95.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha530
96.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.524
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice524
98.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.516
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 516
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha516
101.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice513
102.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň491
103.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.490
104.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.455
105.Čapek Jiří1975 Super Stars Most448
106.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice446
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.446
108.Konupka Jiří1965 BaC Kladno438
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno438
110.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.431
111.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást430
112.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.426
113.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 414
114.Král Martin1994 BK TJ Baník Most412
115.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc408
116.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.406
117.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.398
118.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice395
119.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
120.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.388
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže388
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice388
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.388
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice388
127.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice387
128.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek376
129.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice374
130.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno371
131.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.366
132.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.364
133.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most360
134.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most358
135.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
136.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka354
137.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.352
138.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.348
139.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.346
140.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.342
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka342
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná342
143.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.340
144.Poříz Leoš1974 Start Jihlava334
145.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany332
146.Šula Fabian1995 TJ Ostrov330
147.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň326
148.Straka Jakub2000 Super Stars Most324
149.Helar Jakub1992 Start Jihlava316
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava316
151.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice314
152.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.312
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek312
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.312
155.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.310
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.310
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.310
158.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.306
159.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.300
160.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.289
161.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná284
162.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice282
163.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno281
164.Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.280
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.280
Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
168.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.276
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek276
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
171.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 270
172.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno268
173.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.266
174.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava262
175.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.244
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín244
177.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.242
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice242
179.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
180.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka238
181.Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
183.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.234
184.Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha230
185.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška228
187.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.226
188.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
190.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary212
191.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
192.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
193.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.203
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná203
195.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná202
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha202
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc202
198.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 198
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany198
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany198
201.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice196
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.196
203.Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.192
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA192
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 192
206.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava184
207.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha178
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha178
209.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek174
Vild Petr1974 SK Jupiter174
211.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany168
212.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín167
213.Grošov Pavel2000 BC Badmen Brno166
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 166
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.166
216.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice165
217.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton164
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín164
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.164
220.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice162
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 162
222.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 160
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice160
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice160
225.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.158
226.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc156
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.156
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.156
230.Louda Jiří1955 Slavoj Plzeň152
Louda Jiří1995 USK Plzeň152
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
234.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.150
235.Votik Richard1988 BK ARION PRAHA142
236.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA138
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.138
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně138
Repiar Samuel1994 Super Stars Most138
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
242.Kubík Jiří1977 SK Jupiter134
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany134
244.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.133
245.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže132
246.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.130
247.Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava128
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava128
249.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka126
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
251.Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava125
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti125
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice125
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
257.Bauer Michael1999 Badminton Sharks Brno, z.s.124
Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice124
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice124
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice124
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha124
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.124
263.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 120
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.120
267.Pašek Michal1987 SK Jupiter116
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.116
269.Grace Yury1967 Start Jihlava114
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 114
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
275.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.112
277.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň108
278.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.106
279.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže102
280.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany100
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany100
283.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže92
284.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 90
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 90
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.90
287.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 88
288.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík86
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.86
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
296.Benírške Adam1995 Start Jihlava84
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná84
Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.84
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže84
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.84
301.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín82
302.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín80
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.80
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka80
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera80
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka80
Vojtěšek Petr1977 BAO T.J. Sokol Uherský Brod80
309.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice78
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná78
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.78
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton78
324.Čechura Adam1989 BaC Kladno64
325.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 58
326.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice56
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice56
328.Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice54
329.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany52
330.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň50
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň50
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most50
333.Dostál Vít1963 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha46
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice46
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou46
337.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Benírške Štěpán2003 Start Jihlava42
Herzán David2002 Slavoj Podivín42
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín42
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera42
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 42
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany42
349.Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín40
351.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň38
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.38
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany38
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice38
355.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy36
356.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.32
358.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno30
Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
362.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Schneedorfer Jan1979 TJ ČZ Strakonice, spolek26
364.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
366.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary22
Slepička Martin1970 SK Jupiter22
368.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
370.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.18
371.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.14
372.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany10
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR63
2.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3720
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3536
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3272
5.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3224
6.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3077
7.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3064
8.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2624
9.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2568
10.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2440
11.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2376
12.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška2096
13.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1794
14.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1608
15.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1579
16.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1528
17.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1501
18.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1473
19.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1421
20.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1384
21.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1157
22.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1138
23.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.970
24.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka950
25.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.904
26.Oros Ladislav1971 Super Stars Most866
27.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.854
28.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.810
29.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.800
30.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha768
31.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška766
32.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera755
33.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice745
34.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň742
35.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové687
36.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 680
37.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.676
38.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.652
39.Pistulka Radek1997 USK Plzeň646
40.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň645
41.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.624
42.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň616
43.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 608
44.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA602
45.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha594
46.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.582
47.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka570
48.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.557
49.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha532
50.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice520
51.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno519
52.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.515
53.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice504
54.Port Jan1972 Super Stars Most500
55.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.496
56.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.490
57.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.488
58.Poříz Leoš1974 Start Jihlava470
59.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.458
60.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.452
61.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha432
62.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže430
63.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice429
64.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.408
65.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
66.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.390
67.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice386
68.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 380
69.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic376
70.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást368
71.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava356
72.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter352
73.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.350
74.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.340
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek340
76.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.338
77.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha336
Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice336
80.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.328
81.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové326
82.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton324
83.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.322
84.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň321
85.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice316
86.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha314
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.314
88.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže311
89.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín310
90.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek308
91.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.305
92.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové304
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.304
94.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice286
95.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
97.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera278
98.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové276
100.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 268
101.Králíček Jan2000 Super Stars Most267
102.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.266
Šula Fabian1995 TJ Ostrov266
104.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň259
105.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 254
Morávek Michal2002 BaC Kladno254
107.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška252
108.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 248
109.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.246
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc246
111.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.244
112.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most242
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha242
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice242
115.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové240
116.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha238
117.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže232
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice232
119.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
120.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.224
121.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
122.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška198
123.Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.192
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.192
125.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.189
126.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice184
127.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně180
128.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 174
129.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.172
130.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.168
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany168
132.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton166
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín166
134.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
135.Bauer Michael1999 Badminton Sharks Brno, z.s.160
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany160
137.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava158
138.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha156
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice156
140.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc154
141.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek152
142.Drudík Ota1992 USK Plzeň150
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
145.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek146
146.Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha144
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava144
148.Pašek Michal1987 SK Jupiter140
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
150.Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná138
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
153.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA134
154.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno128
155.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.126
156.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
157.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice124
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno124
159.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.120
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
161.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany118
162.Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou114
164.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
165.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
166.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň106
167.Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice104
168.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany100
169.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.98
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 98
171.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná96
172.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.90
173.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.88
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
175.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.86
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka86
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 86
Novotný Robert1978 BaC Kladno86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 86
182.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.84
Helar Jakub1992 Start Jihlava84
184.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
185.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary78
Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka78
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.78
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka78
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň78
196.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška72
197.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek70
198.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 66
199.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.58
200.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
201.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň54
202.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže52
203.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 50
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže50
205.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.46
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava46
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany46
210.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA42
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná42
Čapek Jiří1975 Super Stars Most42
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín42
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín42
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.42
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.42
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
225.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň40
Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.40
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka40
228.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže38
229.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno32
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.32
231.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň30
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
234.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže28
235.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice26
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice26
239.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
240.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
243.Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň21
244.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany18
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany18
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 18
248.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.16
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.16
250.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice14
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové14
252.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice13
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná13
254.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Herzán David2002 Slavoj Podivín12
Kubík Jiří1977 SK Jupiter12
257.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR130
2.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.WR171
3.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR190
4.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR234
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3917
6.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3496
7.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3024
8.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2888
9.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka2808
10.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2640
11.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2448
12.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2413
13.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2256
14.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2232
15.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2226
16.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2096
17.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1942
18.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1872
19.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1432
20.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1405
21.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1278
22.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1274
23.Krocová Valerie1992 Super Stars Most1245
24.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1221
25.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1213
26.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1184
27.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1168
28.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1116
29.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1071
30.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1064
31.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1000
32.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most957
33.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice915
34.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha880
35.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška874
36.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice826
37.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.806
38.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice744
39.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter732
40.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.722
41.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň706
42.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava705
43.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.678
44.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.674
45.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most670
46.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín642
47.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.635
48.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek624
49.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha620
50.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice610
51.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha596
52.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška530
53.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.520
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice520
55.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.512
56.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.510
57.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň490
58.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice472
59.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic462
60.Pořízová Radka1977 Start Jihlava434
61.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 420
62.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň400
63.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.396
64.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.386
65.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany380
Vocelková Anna1994 USK Plzeň380
67.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže376
68.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA356
69.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.352
70.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice348
71.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha346
72.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera338
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.338
74.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc324
75.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek320
76.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton313
77.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.304
78.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.292
79.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.290
80.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice286
81.Dufková Monika1999 BaC Kladno282
82.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové280
Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.280
84.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice275
Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.275
86.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže271
87.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín270
88.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.268
89.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice261
90.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.257
91.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice252
92.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek244
93.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice240
94.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 236
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.236
96.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.228
97.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
98.Zachová Adéla2001 Start Jihlava206
99.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka205
100.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.200
101.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera198
102.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
103.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter190
104.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek175
105.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.166
106.Srbová Adéla2000 BaC Kladno156
107.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.154
108.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň152
109.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany150
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Panochová Jana1997 BA Plzeň150
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
114.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.144
115.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice139
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
117.Polívková Eliška1998 USK Plzeň137
118.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.124
119.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice118
120.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka114
122.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.108
123.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou102
125.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně90
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
127.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice88
128.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera86
130.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
131.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
138.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň66
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně66
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.66
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.66
142.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter56
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice56
144.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany54
145.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany50
146.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.46
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany46
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava46
149.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.44
150.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice42
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín42
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vítková Adéla1992 Start Jihlava42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná42
161.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň38
Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže38
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.38
165.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek36
166.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
167.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 30
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
169.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov22
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
172.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany18
173.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice13
174.Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.10
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR78
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR78
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4672
4.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3912
5.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3578
6.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3480
7.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3464
8.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3240
9.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3144
10.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3101
11.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3088
12.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2936
13.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2680
14.Krocová Martina1988 Super Stars Most2656
15.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2600
16.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň2432
17.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2424
18.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2376
19.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2320
20.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2288
21.Krocová Valerie1992 Super Stars Most2285
22.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2269
23.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2064
24.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň2056
25.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 2032
26.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1984
27.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1936
28.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1718
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1718
30.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1661
31.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1601
32.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1573
33.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1424
34.Srbová Adéla2000 BaC Kladno1368
35.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1336
36.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek1311
37.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1283
38.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1269
39.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1254
40.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1236
41.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1204
42.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1192
43.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1182
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1182
45.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1181
46.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1145
47.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1088
48.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1077
49.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.952
50.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka947
51.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha936
52.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha933
Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.933
54.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 931
55.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.919
56.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 918
57.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha896
58.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.851
59.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter816
60.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín786
61.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha772
62.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.710
63.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.645
64.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.632
65.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška624
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška624
67.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.598
Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic598
69.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha586
Dufková Monika1999 BaC Kladno586
71.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.576
72.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň575
73.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter564
74.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň554
75.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice520
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín520
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.520
Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.520
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha520
80.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.516
81.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek511
82.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek509
83.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha474
84.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava465
85.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.452
86.Pořízová Radka1977 Start Jihlava450
87.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most449
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška449
89.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže444
90.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže437
91.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha436
92.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.428
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice428
94.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové416
95.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.414
96.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice410
97.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.404
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice404
99.Zachová Adéla2001 Start Jihlava395
100.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera380
101.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice366
102.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.353
103.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera330
104.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.329
105.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA328
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek328
107.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.321
108.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín318
109.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.304
110.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice302
Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.302
112.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
113.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.290
114.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
117.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice275
118.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice252
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.252
120.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 242
121.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton239
122.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.228
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
124.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.227
125.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc224
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové224
127.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň214
128.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter210
129.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
130.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice200
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice200
132.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany190
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové190
134.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška187
135.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka179
136.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha174
137.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
138.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň164
139.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov160
140.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
141.Polívková Eliška1998 USK Plzeň151
142.Erbenová Monika1986 BaC Kladno150
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany150
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Panochová Jana1997 BA Plzeň150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno150
148.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha138
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň138
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
151.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň136
152.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha126
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.126
154.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 125
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
158.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.124
Vítková Adéla1992 Start Jihlava124
160.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.116
161.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
165.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
167.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou108
168.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka102
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA102
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně102
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
172.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 92
173.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice90
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA90
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
176.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.86
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 86
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava86
181.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče78
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 78
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín78
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná78
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
194.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň73
195.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.72
196.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
197.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice60
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice60
199.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek56
200.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Fictumová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň50
202.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže46
Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter46
205.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň42
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň42
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany42
209.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice38
Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany38
211.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
212.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany30
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň30
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter30
215.Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany22
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR63
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4752
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3720
4.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové3296
5.Krocová Martina1988 Super Stars Most3224
6.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3064
7.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2376
Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2376
9.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2368
10.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2192
11.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2096
12.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1864
13.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1814
14.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1531
15.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1517
16.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1464
17.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1432
18.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1387
19.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor Praha1384
20.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1243
21.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1226
22.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1184
23.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1183
24.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1162
25.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška938
26.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 928
27.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno924
28.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň918
29.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.878
30.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha864
31.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha863
32.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 844
33.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton832
34.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška826
35.Krocová Valerie1992 Super Stars Most814
36.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.800
37.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice789
38.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter780
39.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.738
40.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka735
41.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.718
Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.718
43.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice711
44.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha698
45.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice687
46.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže685
47.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň670
48.Vocelková Anna1994 USK Plzeň612
49.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 588
50.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most549
51.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice546
52.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice532
53.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek528
54.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.524
55.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.520
56.Srbová Adéla2000 BaC Kladno519
57.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha506
58.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava496
59.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.464
60.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška452
61.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.440
62.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.436
63.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.418
64.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek408
65.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.400
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice400
67.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most390
68.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín388
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.388
70.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové382
71.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.377
72.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň371
73.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha368
74.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.360
75.Pořízová Radka1977 Start Jihlava356
76.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 350
77.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň344
78.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška336
Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
80.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter320
81.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.317
82.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava310
83.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton308
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.308
85.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.306
86.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.305
87.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
88.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc296
89.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic280
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
91.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha268
92.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice266
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov266
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.266
95.Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
96.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže252
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.252
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice252
99.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 248
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera248
101.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.244
102.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové240
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže240
104.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice236
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň236
106.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.230
107.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
108.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek216
109.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera212
110.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.211
111.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha208
112.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.204
113.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera203
114.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice202
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek202
116.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
117.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice193
118.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 190
119.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 188
120.Zachová Adéla2001 Start Jihlava186
121.Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.184
122.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.176
123.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.166
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha166
125.Dvořáčková Veronika1977 SK Žíznivý papoušek badminton165
126.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany160
127.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
128.Erbenová Monika1986 BaC Kladno150
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
131.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška146
132.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha144
133.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně138
134.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.130
135.Dufková Monika1999 BaC Kladno128
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice128
137.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.124
Polívková Eliška1998 USK Plzeň124
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 124
140.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.120
141.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany118
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška118
143.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň116
Vítková Adéla1992 Start Jihlava116
145.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice114
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.114
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
149.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín112
150.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter110
151.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.108
152.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany90
153.Königová Alena1977 SK Žíznivý papoušek badminton88
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice88
155.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 86
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka86
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice86
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno86
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno86
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň86
161.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA84
162.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Panochová Jana1997 BA Plzeň78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
172.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.56
173.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň54
174.Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter50
175.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice48
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek48
177.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň46
Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany46
180.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter44
181.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA42
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno42
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
195.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň40
196.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany38
Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
198.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice36
199.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most32
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Lodrová Nikol1986 USK Plzeň32
Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.32
203.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň30
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany30
205.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň26
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.26
207.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.24
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
209.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice22
Kavanová Michaela1973 SK Badminton Tábor, z.s.22
211.Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň21
212.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany18
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže18
214.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška16
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice, spolek16
216.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín12
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín12
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná12
219.Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.10
ČísloTurnajGPDatum
1GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB29.10.2017
2GPC dospělých - OlomoucC04.11.2017
3GPC dospělých- otevřený - ProboštovC04.11.2017
42. GPC dospělých - ChropyněC04.11.2017
5GPD dospělých - VodňanyD11.11.2017
6Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA12.11.2017
7GPC dospělých - České BudějoviceC17.11.2017
8GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC18.11.2017
9GPC dospělých Mem. P. Bílka - Praha HamrC18.11.2017
10GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC25.11.2017
11OP dospělých - Králův DvůrSKP09.12.2017
12GPD dospělých- Vodňanský kapr - VodňanyD16.12.2017
13GPD dospělých - StrakoniceD13.01.2018
14Memoriál St. Krauze - Český TěšínA14.01.2018
15OP dospělých - Praha HamrSKP27.01.2018
16OP dospělých - PlzeňSKP27.01.2018
17OP dospělých - LiberecSKP27.01.2018
18OP dospělých - Český KrumlovSKP27.01.2018
19OP dospělých - BrnoSKP28.01.2018
20OP dospělých - OstravaSKP28.01.2018
21OP dospělých - PardubiceSKP28.01.2018
22MČR dospělých - PrahaMČR04.02.2018
23GPC dospělých - OsíkC10.02.2018
24GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD10.02.2018
25GPC dospělých - OlomoucC17.02.2018
26GPC dospělých - OstrovC17.02.2018
27GPC dospělých - Praha - VinořC18.02.2018
283. GPC dospělých - Brno - SlatinaC03.03.2018
29VC města Plzně - PlzeňA11.03.2018
30GPD dospělých - StrakoniceD24.03.2018
31GPB Pohár Akademie Most - MostB25.03.2018
32GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD31.03.2018
33GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC31.03.2018
34GPB Jouda Cup - Praha - ZMB08.04.2018
35GPC dospělých - JihlavaC21.04.2018
36GPD dospělých - JihlavaD21.04.2018
37GPC dospělých - Praha HamrC22.04.2018
38Memoriál I. Škáchy - LiberecA22.04.2018
39GPC dospělých- 27. Thun Cup Nejdek - NejdekC28.04.2018
40GPC dospělých - OlomoucC06.05.2018
41GPC dospělých - Praha - VinořC12.05.2018
42GPD dospělých - TáborD13.05.2018
43GPD dospělých - DobřanyD19.05.2018
44GPB Most - MostB27.05.2018
45GPE dospělých - PlzeňE27.05.2018
46GPC dospělých - VC Kladna 2018 - KladnoC02.06.2018
47GPC dospělých - HoliceC26.08.2018
48Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA02.09.2018
49GPC dospělých - Praha ZMC15.09.2018
50GPC dospělých - Liberec- VesecC15.09.2018
51GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD22.09.2018
52GPC dospělých - OlomoucC22.09.2018
53GPD dospělých - VodňanyD29.09.2018
54GPC dospělých - DobruškaC06.10.2018
55GPC dospělých - MostC06.10.2018
56GPC dospělých - OlomoucC06.10.2018
57GPD dospělých - OlomoucD06.10.2018
58GPC Memoriál Proška - Králův DvůrC06.10.2018
59GPC dospělých - IvančiceC07.10.2018
60GPC dospělých - PlzeňC13.10.2018
61GPD dospělých - FajneD13.10.2018
62GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD14.10.2018
63GPE dospělých - PlzeňE14.10.2018
64GPC dospělých - Praha VinořC14.10.2018
65GPC dospělých - České BudějoviceC20.10.2018
66GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB21.10.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading