logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 01.11.2018

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
13.11.2017 - 01.11.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR88
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR98
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR143
4.Král Ondřej1999 Sokol Radotín Meteor PrahaWR205
5.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4272
6.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3704
7.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3304
8.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
9.Louda Jiří1995 USK Plzeň2816
10.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2496
11.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.2472
12.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2352
13.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2256
14.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1824
15.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1801
16.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1565
17.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1424
18.Kural Martin1999 USK Plzeň1396
19.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1282
20.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1270
21.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1213
22.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1184
23.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1146
24.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1132
25.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška1103
26.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1086
27.Oros Ladislav1971 Super Stars Most1052
28.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice982
29.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.937
30.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
31.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice830
32.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.788
33.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.781
34.Repiar Samuel1994 Super Stars Most780
35.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 731
36.Port Jan1972 Super Stars Most730
37.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha728
38.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.712
39.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.708
40.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice634
41.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové608
42.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.607
43.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.604
44.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 602
45.Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 600
46.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.583
47.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno578
49.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.577
50.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 572
51.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška556
52.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.553
53.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 544
54.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha520
55.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.518
56.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 517
57.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.512
58.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic508
59.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.504
60.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.500
61.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.496
62.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.486
63.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.479
64.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha474
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška474
66.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.472
67.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
68.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most464
69.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.449
70.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.446
71.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice442
72.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.434
73.Králíček Jan2000 Super Stars Most430
74.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň414
75.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.413
76.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera404
77.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice376
78.Šula Fabian1995 TJ Ostrov366
79.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton360
80.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové357
81.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter352
82.Konupka Jiří1965 BaC Kladno349
83.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice341
84.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek337
85.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.318
86.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň316
87.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.308
88.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň297
89.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže292
90.Král Martin1994 BK TJ Baník Most284
91.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.282
92.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha280
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.280
94.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.276
95.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.271
96.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice265
97.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 264
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno264
99.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha262
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek262
101.Poříz Leoš1974 Start Jihlava258
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha258
103.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 250
104.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno246
105.Čapek Jiří1975 Super Stars Most242
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera242
107.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.238
108.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.234
109.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 228
110.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.226
111.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava224
112.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany222
113.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka212
114.Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha210
115.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.208
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice208
118.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň207
119.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové205
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.205
121.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc201
122.Drudík Ota1992 USK Plzeň200
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka200
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice200
125.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
126.Morávek Michal2002 BaC Kladno196
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno196
128.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
129.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.189
130.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice182
131.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.180
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže180
133.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 178
134.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.176
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka176
136.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary172
137.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice168
138.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
139.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná162
140.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín158
141.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.157
142.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.155
143.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.154
144.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc153
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava153
146.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice152
147.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.150
148.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha149
149.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín144
150.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.142
151.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany140
152.Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
153.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA134
154.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná133
155.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.130
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany130
157.Straka Jakub2000 Super Stars Most129
158.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice128
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice128
160.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice127
161.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno126
163.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka125
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek125
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
166.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.123
167.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň122
168.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň120
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška120
170.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.119
171.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek118
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha118
173.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.117
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice117
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.117
176.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.116
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.116
178.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
180.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.113
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná113
182.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice112
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.112
184.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.109
185.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.106
186.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno104
187.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.103
188.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava100
189.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 97
190.Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.96
191.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.93
192.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek92
193.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.91
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň91
195.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.90
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň90
197.Grošov Pavel2000 BC Badmen Brno88
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín88
199.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň87
200.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha86
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.86
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové86
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA86
210.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.84
211.Hrnčár Petr1999 TJ Sokol Dobruška80
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové80
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha80
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
215.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice78
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
221.Čechura Adam1989 BaC Kladno76
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.76
223.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.75
224.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 74
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany74
226.Pašek Michal1987 SK Jupiter73
227.Kubík Jiří1977 SK Jupiter72
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.72
229.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek71
230.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou69
231.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka68
232.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 67
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.67
234.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.66
Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.66
236.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.64
237.Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.60
238.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.59
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže59
242.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice58
243.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany56
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.56
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera56
246.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice55
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín55
248.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 54
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.54
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.54
252.Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.53
253.Helar Jakub1992 Start Jihlava49
254.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany48
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže48
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 48
257.Vojtěšek Petr1977 BAO T.J. Sokol Uherský Brod47
258.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha46
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže46
Novotný Robert1978 BaC Kladno46
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
Vašek Martin1988 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
264.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany44
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA44
266.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava42
Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA42
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice42
Herzán David2002 Slavoj Podivín42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín42
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Telecký Jiří1982 VSK VŠB - TU Ostrava42
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň42
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
281.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 40
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Vašíček Peter1989 BK Kopřivnice, z.s.40
284.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter38
285.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka37
286.Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice36
287.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík33
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
290.Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice32
291.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 31
292.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň30
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže30
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.30
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub30
297.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást26
301.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton25
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná25
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 25
305.Benírške Adam1995 Start Jihlava24
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná24
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.24
309.Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice23
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava23
311.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany22
312.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary21
313.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.20
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha20
315.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.19
316.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.18
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň18
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany18
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
322.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
323.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava14
325.Bauer Michael1999 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice13
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.13
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň13
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice13
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice13
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice13
332.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně12
Grace Yury1967 Start Jihlava12
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.12
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 12
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná12
340.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.10
Vild Petr1974 SK Jupiter10
343.Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.9
344.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno3
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR104
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR104
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4720
4.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4488
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4406
6.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4304
7.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3704
Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3704
9.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3250
10.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3224
11.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2960
12.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2872
13.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2584
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2584
15.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2576
16.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2496
17.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2424
18.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2384
19.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2200
20.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1958
21.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1941
22.Kural Martin1999 USK Plzeň1920
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1920
24.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1904
25.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1888
26.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1885
27.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1877
28.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1856
29.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1816
30.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1744
31.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1608
32.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1590
33.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1515
34.Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.1432
35.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1387
36.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1379
37.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1345
38.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1335
39.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1286
40.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1272
41.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1254
42.Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 1200
43.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1190
44.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1149
45.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1144
46.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška1132
47.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic1099
48.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha934
49.Oros Ladislav1971 Super Stars Most919
50.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno907
51.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.886
52.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.885
53.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 875
54.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.872
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.872
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška872
57.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška840
58.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové830
59.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.824
60.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha800
61.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 791
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.791
63.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.790
64.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná781
65.Port Jan1972 Super Stars Most763
66.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.758
67.Králíček Jan2000 Super Stars Most752
68.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.740
69.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň731
70.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most714
71.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška710
72.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové709
73.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.678
74.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice664
75.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice662
76.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.650
77.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha646
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha646
79.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice640
80.Morávek Michal2002 BaC Kladno619
81.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice616
82.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera614
83.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň610
84.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň592
85.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter584
86.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice582
87.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton576
88.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha570
89.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.566
90.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.551
91.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 538
92.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.516
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 516
94.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice513
95.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.498
96.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň491
97.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.488
98.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové476
99.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže466
100.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice446
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.446
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice446
103.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.440
104.Konupka Jiří1965 BaC Kladno438
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno438
106.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást430
107.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 414
108.Král Martin1994 BK TJ Baník Most412
109.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.406
110.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.398
111.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice395
112.Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha390
113.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.388
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže388
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.388
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň388
119.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice387
120.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc372
Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek372
122.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno371
123.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.364
124.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most358
125.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
126.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka354
127.Čapek Jiří1975 Super Stars Most346
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.346
129.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka342
130.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.340
131.Poříz Leoš1974 Start Jihlava334
132.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany332
133.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň326
134.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.317
135.Helar Jakub1992 Start Jihlava316
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava316
137.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice314
138.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.312
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.312
140.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.310
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.310
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.310
143.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.300
144.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.298
145.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek288
146.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná284
147.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno281
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.281
149.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
150.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
151.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.276
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek276
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
154.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice274
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice274
156.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 270
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.270
158.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno268
159.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.266
160.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná264
161.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice262
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava262
163.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.244
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín244
166.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.242
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice242
168.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.240
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
170.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka238
171.Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
173.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.234
Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
175.Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha230
176.Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška228
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.228
178.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.226
179.Straka Jakub2000 Super Stars Most222
180.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
181.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary212
182.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.211
183.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
184.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná203
185.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná202
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha202
187.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 198
188.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice196
189.Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.192
Šula Fabian1995 TJ Ostrov192
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA192
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 192
193.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava184
194.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha178
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha178
196.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek174
197.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.170
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
199.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice168
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany168
201.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín167
202.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 166
203.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice165
204.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton164
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín164
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.164
208.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 162
209.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 160
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice160
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany160
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany160
213.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.158
214.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.156
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.156
Vild Petr1974 SK Jupiter156
218.Louda Jiří1955 Slavoj Plzeň152
Louda Jiří1995 USK Plzeň152
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
222.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.150
223.Votik Richard1988 BK ARION PRAHA142
224.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA138
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.138
Repiar Samuel1994 Super Stars Most138
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
228.Kubík Jiří1977 SK Jupiter134
229.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.133
230.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže132
231.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.130
232.Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava128
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava128
234.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka126
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
236.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava125
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti125
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice125
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
243.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice124
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice124
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany124
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha124
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.124
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.124
249.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 120
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.120
252.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice116
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.116
254.Grace Yury1967 Start Jihlava114
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 114
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
259.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
260.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.106
261.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek100
262.Pašek Michal1987 SK Jupiter98
263.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 90
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 90
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.90
266.Grošov Pavel2000 BC Badmen Brno88
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 88
268.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík86
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.86
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
276.Benírške Adam1995 Start Jihlava84
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná84
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.84
279.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín82
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany82
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany82
282.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín80
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most80
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.80
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka80
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera80
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka80
Vojtěšek Petr1977 BAO T.J. Sokol Uherský Brod80
289.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice78
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná78
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.78
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton78
303.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže76
304.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže66
305.Čechura Adam1989 BaC Kladno64
306.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.62
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže62
308.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 58
309.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice56
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice56
311.Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice54
312.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany52
313.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň50
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň50
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most50
316.Bauer Michael1999 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice46
Dostál Vít1963 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha46
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice46
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou46
324.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Benírške Štěpán2003 Start Jihlava42
Herzán David2002 Slavoj Podivín42
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín42
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera42
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 42
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany42
337.Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín40
339.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň38
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.38
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany38
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice38
343.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy36
344.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
345.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno30
Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
349.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Schneedorfer Jan1979 TJ ČZ Strakonice, spolek26
351.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
353.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary22
Slepička Martin1970 SK Jupiter22
355.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
357.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.18
358.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.14
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR63
2.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.4120
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3536
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3272
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3077
6.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3064
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2984
8.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2624
9.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2496
10.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2440
11.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2376
12.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1846
13.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1819
14.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1656
15.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1626
16.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1608
17.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1473
18.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1384
19.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1328
20.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1309
21.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1157
22.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1138
23.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1061
24.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka950
25.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.906
26.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.890
27.Oros Ladislav1971 Super Stars Most866
28.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.854
29.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha780
30.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha768
31.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška766
32.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera755
33.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice745
34.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň742
35.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové687
36.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 680
37.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.664
38.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.652
39.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň616
40.Pistulka Radek1997 USK Plzeň612
41.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 608
42.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha594
43.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.582
44.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka570
45.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň565
46.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.560
47.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA554
48.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.520
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice520
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.520
51.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno519
52.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice512
53.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.500
Port Jan1972 Super Stars Most500
55.Poříz Leoš1974 Start Jihlava470
56.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.458
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.458
58.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.452
59.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže430
60.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha424
61.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.408
62.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
63.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.390
64.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice386
65.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 380
66.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.377
67.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást364
68.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice360
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic360
70.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter352
71.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice351
72.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.350
73.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.338
74.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha336
Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice336
77.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek328
78.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton324
79.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.322
80.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň321
81.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice316
82.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže311
83.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín310
84.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.305
85.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek304
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.304
87.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové294
88.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.286
89.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové280
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
91.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava278
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera278
93.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové276
94.Králíček Jan2000 Super Stars Most267
95.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.266
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha266
Šula Fabian1995 TJ Ostrov266
98.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň259
99.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška252
100.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 246
Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.246
102.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.244
103.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice242
104.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 238
Morávek Michal2002 BaC Kladno238
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha238
107.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 236
108.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže232
109.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.226
110.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha218
111.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most210
112.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice208
114.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
115.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
116.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
117.Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.192
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.192
119.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice190
120.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.189
121.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 174
122.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.172
123.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.168
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc168
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany168
126.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín166
127.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
128.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany160
129.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava158
130.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha156
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška156
132.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc154
133.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek152
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
135.Drudík Ota1992 USK Plzeň150
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
137.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek146
138.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava144
139.Pašek Michal1987 SK Jupiter140
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
141.Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná138
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
144.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno128
145.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.126
146.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
147.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice124
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno124
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA124
150.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.120
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
153.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou114
154.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
155.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň106
156.Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice104
157.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.98
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 98
159.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná96
160.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany92
161.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.90
162.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.88
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton88
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
165.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.86
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka86
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 86
Novotný Robert1978 BaC Kladno86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.86
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 86
173.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.84
Helar Jakub1992 Start Jihlava84
175.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
176.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary78
Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka78
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.78
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka78
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň78
187.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek70
188.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 66
189.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany62
190.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.58
191.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
192.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň54
193.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 50
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže50
195.Bauer Michael1999 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.46
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava46
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany46
201.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA42
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná42
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice42
Čapek Jiří1975 Super Stars Most42
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín42
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže42
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín42
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.42
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
217.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň40
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka40
219.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno32
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.32
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha32
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové32
223.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň30
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
226.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže28
227.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice26
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice26
231.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
232.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
235.Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň21
236.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany18
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 18
239.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice14
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové14
241.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice13
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná13
243.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Herzán David2002 Slavoj Podivín12
Kubík Jiří1977 SK Jupiter12
246.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR131
2.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.WR179
3.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR188
4.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3917
5.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3336
6.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2888
7.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2640
8.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2544
9.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2461
10.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2448
11.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka2408
12.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2304
13.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2293
14.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor Praha2104
15.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2016
16.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1790
17.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1730
18.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1682
19.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1496
20.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1432
21.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1408
22.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1398
23.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1339
24.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1221
25.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1194
26.Krocová Valerie1992 Super Stars Most1091
27.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1088
28.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1071
29.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1040
30.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1005
31.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1000
32.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most957
33.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice906
34.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton896
35.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha880
36.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška874
37.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.806
38.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň776
39.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.728
40.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň706
41.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice686
42.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter672
43.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.644
44.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín642
45.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.616
46.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.600
47.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek576
48.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha564
49.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava555
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.555
51.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most542
52.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.520
53.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.512
54.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha508
55.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice494
56.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň458
57.Pořízová Radka1977 Start Jihlava434
58.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic430
59.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 420
60.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň400
61.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.396
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.396
63.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany380
Vocelková Anna1994 USK Plzeň380
65.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže372
66.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice358
67.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA356
68.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice348
69.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha346
70.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera338
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška338
72.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek320
73.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton313
74.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.306
75.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.304
76.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.290
77.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice286
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.286
79.Dufková Monika1999 BaC Kladno282
80.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové280
81.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice275
Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.275
83.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.272
84.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín270
85.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.268
Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.268
87.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice261
88.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc260
89.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.257
90.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže253
91.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice252
92.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek244
93.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice240
94.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 236
95.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.228
96.Zachová Adéla2001 Start Jihlava206
97.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka205
98.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.200
99.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera198
100.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
101.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek175
102.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.166
103.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter164
104.Srbová Adéla2000 BaC Kladno156
105.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.154
106.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň152
107.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Panochová Jana1997 BA Plzeň150
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
110.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.144
111.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice139
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
113.Polívková Eliška1998 USK Plzeň137
114.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany124
Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.124
116.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice118
117.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka114
119.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.108
120.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou102
122.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
123.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice88
124.Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.86
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera86
127.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice80
129.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
136.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň66
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.66
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.66
139.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice56
140.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.46
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany46
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava46
143.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany44
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.44
145.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín42
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vítková Adéla1992 Start Jihlava42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná42
155.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň38
Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.38
158.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
159.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany32
160.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 30
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter30
163.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov22
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
167.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany18
168.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice13
169.Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.10
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR80
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR80
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3952
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3658
5.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3544
6.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3456
7.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3240
8.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3192
9.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3101
10.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3088
11.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3072
12.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3024
Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3024
14.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2640
15.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2616
16.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2605
17.Krocová Martina1988 Super Stars Most2568
18.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň2432
19.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2424
20.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2320
21.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2288
22.Krocová Valerie1992 Super Stars Most2285
23.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 2272
24.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň2184
25.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2120
26.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2064
27.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1789
28.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1774
29.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1718
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1718
31.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1661
32.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1578
33.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1504
34.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1485
35.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1459
36.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1451
37.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1445
38.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1424
39.Srbová Adéla2000 BaC Kladno1368
40.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek1311
41.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1204
42.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1192
43.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1182
44.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1181
45.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1165
46.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1145
Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1145
48.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1122
49.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1070
50.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1062
51.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha966
52.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.965
53.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 931
54.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 918
55.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.851
56.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter816
57.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín786
58.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha784
59.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.735
60.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha716
61.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.672
62.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška624
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška624
64.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic598
65.Dufková Monika1999 BaC Kladno586
66.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň575
67.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.574
68.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.572
69.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter560
70.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň554
71.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice520
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín520
Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice520
74.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.516
75.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.512
76.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek509
77.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek488
78.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha474
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha474
80.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava465
81.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka459
82.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.452
83.Pořízová Radka1977 Start Jihlava450
84.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže444
85.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.430
86.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.428
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice428
88.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže415
89.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.414
90.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice410
91.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice404
92.Zachová Adéla2001 Start Jihlava395
93.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera380
94.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most374
95.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice366
96.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška337
97.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera330
98.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA328
99.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.321
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.321
101.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín318
102.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek316
103.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.302
104.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
105.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.290
106.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
109.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.278
110.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice275
111.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice252
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.252
113.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 242
114.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton239
115.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.228
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
117.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.227
118.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc224
119.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň214
120.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
122.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
123.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.203
124.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice200
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice200
126.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka179
127.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter172
128.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
129.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice164
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň164
131.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany160
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov160
133.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
134.Polívková Eliška1998 USK Plzeň151
135.Erbenová Monika1986 BaC Kladno150
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany150
Panochová Jana1997 BA Plzeň150
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno150
139.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha138
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň138
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
142.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň136
143.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha126
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.126
145.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 125
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
149.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.124
Vítková Adéla1992 Start Jihlava124
151.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.116
152.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
156.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
159.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou108
160.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka102
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA102
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha102
164.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 92
165.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice90
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA90
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
168.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.86
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 86
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava86
173.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče78
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 78
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín78
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové78
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná78
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
187.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška75
188.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň73
189.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.72
190.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
191.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice60
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice60
193.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Fictumová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň50
195.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter46
197.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň42
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň42
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany42
201.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice38
Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany38
203.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek34
205.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany30
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň30
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter30
208.Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany22
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR63
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4752
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4120
4.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3064
5.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové3056
6.Krocová Martina1988 Super Stars Most2984
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2616
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2600
9.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2440
10.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2376
11.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
12.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1684
13.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1611
14.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1584
15.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1531
16.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1517
17.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1432
18.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor Praha1384
19.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1280
20.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1243
21.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1234
22.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1226
23.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1183
24.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1158
25.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 976
26.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno924
27.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha863
28.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 846
29.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton832
30.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška826
31.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň822
32.Krocová Valerie1992 Super Stars Most814
33.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha792
34.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice789
35.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter744
36.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.738
37.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka735
38.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.728
39.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice711
40.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice687
41.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.686
42.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže685
43.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň670
44.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha660
45.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška634
46.Vocelková Anna1994 USK Plzeň612
47.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.590
48.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 588
49.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice554
50.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most549
51.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.524
52.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.520
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.520
54.Srbová Adéla2000 BaC Kladno519
55.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha506
56.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha468
57.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.464
58.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice460
59.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek456
60.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.418
61.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek408
62.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most390
63.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín388
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.388
65.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška380
66.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.377
67.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň371
68.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.368
69.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava358
70.Pořízová Radka1977 Start Jihlava356
71.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.354
72.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha352
73.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 350
74.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň340
75.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška336
Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
77.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice322
78.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter320
79.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava310
80.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton308
81.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.306
82.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.305
83.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.304
84.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
85.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.290
86.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
89.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice266
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov266
91.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic264
92.Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
93.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc256
94.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.252
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice252
96.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 248
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera248
98.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.246
99.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže242
100.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže240
101.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.239
102.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice236
103.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
104.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
105.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera212
106.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.211
107.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň204
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek204
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.204
110.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera203
111.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek202
112.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
113.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice193
114.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 190
115.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 188
116.Zachová Adéla2001 Start Jihlava186
117.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.176
118.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha166
119.Dvořáčková Veronika1977 SK Žíznivý papoušek badminton165
120.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany160
121.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
122.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.152
123.Erbenová Monika1986 BaC Kladno150
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
125.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.130
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.130
127.Dufková Monika1999 BaC Kladno128
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice128
129.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.124
Polívková Eliška1998 USK Plzeň124
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 124
132.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.120
133.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška118
134.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň116
Vítková Adéla1992 Start Jihlava116
136.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice114
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška114
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.114
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
141.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha112
142.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.108
143.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter96
144.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany92
145.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice88
Königová Alena1977 SK Žíznivý papoušek badminton88
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice88
148.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 86
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka86
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice86
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno86
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno86
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň86
154.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA84
155.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín80
156.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Panochová Jana1997 BA Plzeň78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
167.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.56
168.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň54
169.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany52
170.Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter50
171.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice48
172.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň46
Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany46
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.46
176.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter44
177.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA42
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
190.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň40
191.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
192.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice36
193.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most32
Lodrová Nikol1986 USK Plzeň32
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha32
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové32
197.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň30
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany30
199.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň26
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.26
201.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.24
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
203.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice22
Kavanová Michaela1973 SK Badminton Tábor, z.s.22
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
206.Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň21
207.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany20
208.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany18
209.Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice, spolek16
210.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín12
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín12
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná12
213.Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - České BudějoviceC17.11.2017
2GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC18.11.2017
3GPC dospělých Mem. P. Bílka - Praha HamrC18.11.2017
4GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC25.11.2017
5OP dospělých - Králův DvůrSKP09.12.2017
6GPD dospělých- Vodňanský kapr - VodňanyD16.12.2017
7GPD dospělých - StrakoniceD13.01.2018
8Memoriál St. Krauze - Český TěšínA14.01.2018
9OP dospělých - Praha HamrSKP27.01.2018
10OP dospělých - PlzeňSKP27.01.2018
11OP dospělých - LiberecSKP27.01.2018
12OP dospělých - Český KrumlovSKP27.01.2018
13OP dospělých - BrnoSKP28.01.2018
14OP dospělých - OstravaSKP28.01.2018
15OP dospělých - PardubiceSKP28.01.2018
16MČR dospělých - PrahaMČR04.02.2018
17GPC dospělých - OsíkC10.02.2018
18GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD10.02.2018
19GPC dospělých - OlomoucC17.02.2018
20GPC dospělých - OstrovC17.02.2018
21GPC dospělých - Praha - VinořC18.02.2018
223. GPC dospělých - Brno - SlatinaC03.03.2018
23VC města Plzně - PlzeňA11.03.2018
24GPD dospělých - StrakoniceD24.03.2018
25GPB Pohár Akademie Most - MostB25.03.2018
26GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD31.03.2018
27GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC31.03.2018
28GPB Jouda Cup - Praha - ZMB08.04.2018
29GPC dospělých - JihlavaC21.04.2018
30GPD dospělých - JihlavaD21.04.2018
31GPC dospělých - Praha HamrC22.04.2018
32Memoriál I. Škáchy - LiberecA22.04.2018
33GPC dospělých- 27. Thun Cup Nejdek - NejdekC28.04.2018
34GPC dospělých - OlomoucC06.05.2018
35GPC dospělých - Praha - VinořC12.05.2018
36GPD dospělých - TáborD13.05.2018
37GPD dospělých - DobřanyD19.05.2018
38GPB Most - MostB27.05.2018
39GPE dospělých - PlzeňE27.05.2018
40GPC dospělých - VC Kladna 2018 - KladnoC02.06.2018
41GPC dospělých - HoliceC26.08.2018
42Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA02.09.2018
43GPC dospělých - Praha ZMC15.09.2018
44GPC dospělých - Liberec- VesecC15.09.2018
45GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD22.09.2018
46GPC dospělých - OlomoucC22.09.2018
47GPD dospělých - VodňanyD29.09.2018
48GPC dospělých - DobruškaC06.10.2018
49GPC dospělých - MostC06.10.2018
50GPC dospělých - OlomoucC06.10.2018
51GPD dospělých - OlomoucD06.10.2018
52GPC Memoriál Proška - Králův DvůrC06.10.2018
53GPC dospělých - IvančiceC07.10.2018
54GPC dospělých - PlzeňC13.10.2018
55GPD dospělých - FajneD13.10.2018
56GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD14.10.2018
57GPE dospělých - PlzeňE14.10.2018
58GPC dospělých - Praha VinořC14.10.2018
59GPC dospělých - České BudějoviceC20.10.2018
60GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB21.10.2018
61Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA28.10.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading