logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 01.11.2018

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.11.2017 - 01.11.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2768
2.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1928
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1864
4.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1704
5.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1518
6.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1486
7.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1456
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1456
9.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1398
10.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1264
11.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1100
12.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1064
13.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha860
14.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.848
15.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany803
16.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.788
17.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.719
18.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.706
19.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.694
20.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.688
21.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice623
22.Kundrát David2006 Badminton VK Aš600
23.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice540
24.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže536
25.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.534
26.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.528
27.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.490
28.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš480
29.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.478
30.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.467
31.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové458
32.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice432
33.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha420
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha420
35.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.411
36.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice408
37.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.396
38.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice384
39.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice372
40.Klokan Jakub2008 Super Stars Most356
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
42.Jonáš Václav2006 BaC Kladno355
43.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice348
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha348
45.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.347
46.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk344
47.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary341
48.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 340
49.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most336
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.336
51.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.324
52.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.308
53.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.304
54.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha300
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.300
56.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno298
57.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha296
58.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha292
59.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.289
60.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.288
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary288
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice288
63.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš283
64.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice280
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha280
66.Suchopár Jan2006 Super Stars Most276
67.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic265
68.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
69.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže257
70.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš254
71.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice253
72.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA252
73.Klokan Jan2006 Super Stars Most244
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.244
75.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.236
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
77.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou234
78.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.228
79.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice222
80.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.219
81.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.216
82.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem212
83.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno210
84.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.204
85.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.200
86.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice196
87.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 192
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.192
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.192
91.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.184
92.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.180
93.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.176
94.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.172
Gašparín Adam2007 Super Stars Most172
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha172
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.172
98.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany171
99.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub168
100.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou166
101.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA164
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha164
103.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš162
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň162
105.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice160
106.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.156
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem156
109.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice155
Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.155
111.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem154
112.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka152
113.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice151
114.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub150
115.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 148
116.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha146
117.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš144
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.144
119.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha140
120.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice139
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.139
122.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice136
123.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín133
124.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.132
125.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou131
126.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.127
127.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 124
128.Škvára Kristian2008 BaC Kladno120
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno120
130.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha118
131.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
132.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.111
133.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.109
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.109
135.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.107
136.Vališ Jan2006 Super Stars Most106
137.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most102
138.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.98
139.Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže96
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 96
142.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice94
143.Macal Jiří2008 Super Stars Most92
144.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice91
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín91
146.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice90
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná90
149.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most88
150.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.87
151.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
152.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY84
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.84
154.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav83
155.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA82
156.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
157.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
160.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš76
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha76
162.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem75
163.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY74
164.Berka Jan2007 Slavoj Podivín72
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.72
166.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha71
167.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.70
168.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.69
169.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.68
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
171.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.67
172.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná66
173.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice60
174.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha59
175.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most56
176.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná54
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.54
178.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou52
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.52
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice52
181.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.51
182.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.50
183.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha49
184.Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín48
185.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton47
186.Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
187.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.45
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou45
189.Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou44
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.44
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.44
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.44
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice44
194.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 42
201.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.39
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 39
203.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.38
204.Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.37
205.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové36
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.36
207.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.34
208.Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek33
209.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton32
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
211.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.30
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.30
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.30
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
216.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.29
217.Synek Daniel2006 SK Prosek Praha28
218.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha26
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
220.Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná25
221.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha24
222.Dahmani Ayman Daniel2006 BK TU v Liberci, z.s.22
Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.22
225.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY21
226.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice20
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.20
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
229.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.18
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.18
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.18
Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou18
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha18
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.18
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice18
236.Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice16
237.Vybíral Vendelín2006 Badminton Sharks Brno, z.s.15
238.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.14
241.Kubr Matěj2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 12
243.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA10
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA10
Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Salamon Matyáš2006 SK JEREMI, z.s.10
Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII10
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem10
250.Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Kolář Jan2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.9
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
254.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.7
255.Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA6
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná6
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most6
258.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha5
262.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.4
Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
266.Dvořák Vojtěch2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.3
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most3
269.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most2
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk2
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3312
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2800
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2512
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most2512
5.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2384
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice2384
7.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.2016
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice2016
9.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1638
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové1638
11.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1616
13.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1398
14.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.1340
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1340
16.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1336
17.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1088
18.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1072
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1072
20.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1028
21.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1000
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice1000
23.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany933
24.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha931
25.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.875
26.Kundrát David2006 Badminton VK Aš862
27.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš860
28.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.846
29.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže803
30.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.720
31.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.718
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.718
33.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice716
34.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.564
35.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha552
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha552
37.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha548
38.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha538
39.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže528
40.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.526
41.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha516
42.Jonáš Václav2006 BaC Kladno505
43.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.504
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk504
45.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.502
46.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice491
47.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.490
48.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno481
49.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha478
50.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 464
51.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice463
52.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň456
53.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA450
54.Klokan Jan2006 Super Stars Most444
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.444
56.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
57.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.427
58.Klokan Jakub2008 Super Stars Most420
59.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.418
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice418
61.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.416
62.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany396
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno396
64.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice392
65.Suchopár Jan2006 Super Stars Most388
66.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.384
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most384
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.384
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.384
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.384
71.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice382
72.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.380
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice380
74.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 372
75.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.356
76.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.348
Gašparín Adam2007 Super Stars Most348
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.348
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA348
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.348
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.348
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.348
85.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary342
86.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou340
Vališ Jan2006 Super Stars Most340
88.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary328
89.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.324
90.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
91.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.319
92.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.316
93.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub312
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
95.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou304
96.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice303
97.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 300
98.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.282
99.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice280
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.280
101.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš273
102.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.268
103.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
104.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
105.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.248
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 248
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice248
108.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.244
111.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín242
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
113.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha240
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice240
Škvára Kristian2008 BaC Kladno240
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most240
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem240
118.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha236
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže236
120.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš224
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš224
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA224
124.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice216
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno216
126.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.212
127.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.206
128.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice204
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.204
131.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.202
Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.202
133.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná198
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná198
136.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš195
137.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem194
Macal Jiří2008 Super Stars Most194
139.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou192
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.192
141.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha190
142.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha182
143.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.174
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 174
145.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.168
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.168
147.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.167
148.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem166
150.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha164
153.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice162
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most162
155.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub156
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav156
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.156
159.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY154
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY154
161.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha148
162.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice146
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice146
164.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem142
165.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka139
166.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
167.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.128
168.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton126
170.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín124
171.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 122
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most122
173.Berka Jan2007 Slavoj Podivín120
Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové120
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.120
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.120
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
180.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic116
181.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou114
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
183.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 104
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice104
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.104
186.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš102
187.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha90
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 90
189.Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná88
190.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.87
191.Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
192.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice84
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice84
195.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha80
197.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.78
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
204.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.52
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
206.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.50
208.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Kolář Jan2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 42
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice42
219.Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.38
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
222.Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
223.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA26
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA26
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.26
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY26
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.26
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha26
1.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2768
2.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2048
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1960
4.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1888
5.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1800
6.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1696
7.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1552
8.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1376
9.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1216
10.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1100
11.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1086
12.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1072
13.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.848
14.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové716
15.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice706
16.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice680
17.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.670
18.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.646
19.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.590
20.Kundrát David2006 Badminton VK Aš589
21.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.576
22.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.566
23.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.550
24.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha540
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.540
26.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany531
27.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha514
28.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice504
29.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš488
30.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.480
31.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice479
32.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.466
33.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha458
34.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.456
35.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice444
36.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.442
37.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha432
38.Jonáš Václav2006 BaC Kladno431
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha431
40.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže422
41.Klokan Jakub2008 Super Stars Most420
42.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.406
43.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice394
44.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.388
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.388
46.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha386
47.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most384
48.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.372
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 372
50.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha336
51.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno326
52.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.312
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
54.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň300
55.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.290
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA290
57.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice288
58.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk284
59.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.280
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.280
Suchopár Jan2006 Super Stars Most280
62.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice276
Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany276
64.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.270
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice270
66.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
67.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš258
68.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice252
69.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže248
70.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.244
71.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA240
Klokan Jan2006 Super Stars Most240
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.240
74.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice236
75.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.224
76.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary222
77.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha217
78.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš216
79.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem212
80.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno210
81.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.208
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice208
83.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou206
84.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
85.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.202
86.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.198
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 198
88.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice196
89.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic192
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 192
91.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.184
92.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.176
94.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.168
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
96.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou166
97.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.158
98.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice156
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 156
102.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.154
103.Vališ Jan2006 Super Stars Most142
104.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice139
105.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.138
106.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem136
107.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
109.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton132
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
111.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha130
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
114.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.126
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš126
117.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha124
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice124
119.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou120
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav120
Škvára Kristian2008 BaC Kladno120
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno120
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
127.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
128.Gašparín Adam2007 Super Stars Most112
129.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha110
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha110
131.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY106
132.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice102
133.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice96
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice96
135.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha92
136.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín91
137.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.88
138.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
139.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem84
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
141.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA82
142.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice81
143.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 80
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Macal Jiří2008 Super Stars Most80
147.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš78
Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš78
Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most78
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
154.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže74
155.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 68
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most68
158.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha66
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.66
160.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY64
161.Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.56
162.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín55
163.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové54
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.54
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.54
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice54
168.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.52
169.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most50
171.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
175.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice42
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice42
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná42
184.Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
185.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.38
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
187.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
188.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha28
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
190.Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.26
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.26
193.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY14
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha14
195.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná12
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 12
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 12
199.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA4
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA4
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3024
2.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2464
3.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2016
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2016
5.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1680
6.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1648
7.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1584
8.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1528
9.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice1344
10.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1340
11.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.976
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice976
13.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 884
14.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.846
15.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha788
16.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice745
17.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.720
18.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice706
19.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.700
20.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha673
21.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.658
22.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.564
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš564
24.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha546
25.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany540
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most540
27.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.528
28.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice515
29.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice490
30.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.480
31.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice468
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha468
33.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice455
34.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.454
35.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most440
36.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka430
37.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno428
38.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha414
39.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš396
40.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA394
41.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
42.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
43.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 384
44.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany381
45.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most348
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
47.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA346
48.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.336
Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most336
50.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška329
51.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice326
52.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.321
53.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže319
54.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.318
55.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.316
56.Jonášová Klára2006 BaC Kladno312
57.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.304
58.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.300
59.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.296
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary296
61.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.294
62.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové293
63.Portová Anna2007 Super Stars Most290
64.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem288
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most288
66.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.282
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk282
68.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš264
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.264
70.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha260
71.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.256
72.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice247
73.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.244
74.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary240
75.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.233
76.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
77.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha228
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha228
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice228
80.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.220
81.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.218
82.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.216
Čiháková Eliška2008 BaC Kladno216
84.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA212
85.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.211
86.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
87.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín208
88.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha206
89.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.201
90.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice198
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk198
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou198
93.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.196
94.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha192
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem192
96.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.184
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.184
98.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha182
99.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic181
100.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice180
101.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton174
102.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.173
103.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha172
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.172
105.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.171
106.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
107.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice166
108.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
109.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha158
110.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš156
111.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.155
112.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem152
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha152
114.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.151
115.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
116.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.149
117.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš147
118.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice144
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton144
120.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.143
121.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA140
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.140
123.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice136
124.Chvastková Julie2006 Start Jihlava132
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 132
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav132
127.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.126
128.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou125
129.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové120
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš120
132.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.119
133.Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou118
134.Čechová Tereza2008 Super Stars Most116
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY116
136.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.111
137.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice110
138.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.108
Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice108
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná108
141.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice105
142.Křížová Anna2006 Super Stars Most104
143.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice102
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.102
145.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.101
146.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 100
148.Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub98
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem98
150.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice96
151.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.94
152.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.90
153.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton87
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton87
155.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.86
156.Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou84
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice84
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY84
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha84
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha84
161.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.82
163.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.79
164.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.78
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno78
Křížková Eva2008 BaC Kladno78
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
169.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou76
170.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
171.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice74
172.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové72
173.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha71
174.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.69
175.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice65
176.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most64
Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.64
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha64
179.Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň61
180.Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš60
181.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha56
182.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno54
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary54
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou54
186.Vernerová Linda2009 BK Junior Benátky nad Jizerou49
187.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem48
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice48
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.48
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.48
191.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno46
192.Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice45
193.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha42
196.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton41
197.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.39
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha39
199.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň35
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.35
201.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha32
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 32
203.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš30
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou30
206.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha28
207.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice27
208.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.26
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.26
210.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.24
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
212.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY19
213.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 17
Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha17
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha17
216.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
217.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha15
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.15
219.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.14
Kolaříková Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.14
223.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná13
227.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 12
Miksová Kristýna2006 BaC Kladno12
Romanová Veronika2006 TJ Slavoj Český Těšín12
232.Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA10
Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany10
Niederlová Pavlína2006 SK Hamr, z.s. 10
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
236.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA9
238.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná7
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.7
240.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha6
242.Chovancová Markéta2010 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice5
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha5
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA5
247.Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice4
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná4
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
251.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha3
Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Mouai Sally2010 Sokol Radotín Meteor Praha3
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Svobodová Michaela2007 SK Hamr, z.s. 3
Zátková Klára2006 SK Prosek Praha3
257.Gregorová Marie Antonie2009 Badminton Sharks Brno, z.s.2
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3062
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2544
3.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2432
4.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2336
5.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové2320
6.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2224
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2224
8.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.2144
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice2144
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.2144
11.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1744
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1744
13.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1229
14.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.1158
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.1158
16.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1102
17.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1100
18.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1072
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1072
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1072
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1072
22.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1061
23.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany973
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice973
25.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš958
26.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany920
27.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.918
28.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.860
29.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha810
30.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha788
31.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka720
32.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice718
33.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.693
34.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha658
35.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.656
36.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha610
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha610
38.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno578
39.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.576
40.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha574
41.Jonášová Klára2006 BaC Kladno540
42.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha526
Portová Anna2007 Super Stars Most526
44.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.525
45.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA516
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA516
47.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most502
48.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.480
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most480
50.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice479
51.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš476
52.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice467
53.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice466
54.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most464
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most464
56.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.460
57.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
59.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže439
60.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.419
61.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové416
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.416
63.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.412
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.412
65.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk408
66.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha406
67.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
68.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 394
69.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.392
71.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín388
72.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.384
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem384
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.384
75.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška382
76.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.372
77.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.364
78.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha358
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha358
80.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem356
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice356
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most356
83.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
85.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.344
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem344
87.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA336
88.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY332
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY332
90.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk330
91.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 328
92.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
93.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
94.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš318
95.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.312
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice312
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice312
98.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno294
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary294
100.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.290
101.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
102.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.284
103.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.278
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou278
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou278
106.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.276
107.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
109.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA264
110.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.259
111.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové252
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary252
113.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
114.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš246
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš246
116.Čechová Tereza2008 Super Stars Most244
Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice244
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 244
119.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice242
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
121.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.240
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
123.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.234
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice234
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.234
126.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha228
127.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha224
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.224
129.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.220
130.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem218
131.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno216
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš216
133.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic212
134.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice204
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha204
136.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou203
137.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.202
138.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice198
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
140.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton192
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav192
143.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha188
144.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
146.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
148.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice162
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.162
150.Chvastková Julie2006 Start Jihlava160
151.Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou156
Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub156
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.156
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice156
156.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice152
157.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha142
158.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha138
159.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice128
160.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.124
Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem124
162.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice120
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové120
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice120
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha120
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
169.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.116
Křížová Anna2006 Super Stars Most116
171.Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
173.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha110
174.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.109
175.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.103
176.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha102
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno102
Křížková Eva2008 BaC Kladno102
179.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.101
180.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno86
181.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná78
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná78
Vernerová Linda2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
196.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha68
197.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
200.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice42
Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 42
206.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA40
207.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.38
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.38
210.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
211.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most26
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA26
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 26
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
217.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.23
218.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha14
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
221.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
222.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.9
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3024
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2048
3.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1928
4.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1888
5.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1715
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1552
7.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1504
8.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1280
9.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1246
10.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1216
11.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1102
12.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1072
13.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 904
14.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové882
15.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha848
16.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice706
17.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice682
18.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice657
19.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.648
20.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha634
21.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem576
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš576
23.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.566
24.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha564
25.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha537
26.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany531
27.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.515
28.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice504
29.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.496
30.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno491
31.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.480
32.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany452
33.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice431
34.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.427
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.427
36.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most426
37.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.418
38.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.406
39.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš396
40.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka394
41.Jonášová Klára2006 BaC Kladno392
42.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha384
43.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.360
44.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.358
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice358
46.Portová Anna2007 Super Stars Most348
47.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA344
48.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
49.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice316
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška316
51.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha312
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha312
53.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.310
54.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice306
55.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha288
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most288
57.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most284
58.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové282
59.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA276
60.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha272
61.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
62.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš258
63.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže252
64.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha248
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.248
66.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.246
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.246
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice246
69.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most244
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.244
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice244
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most244
73.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
74.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
75.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary222
76.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš216
77.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem212
78.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice208
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.208
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 208
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.208
83.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.206
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem206
85.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.204
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.204
88.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice202
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.202
90.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk198
91.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha192
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic192
94.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice188
95.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA176
96.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
97.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.170
98.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
99.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha164
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 164
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
103.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
105.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha160
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.160
107.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha158
108.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
111.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha146
112.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice138
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.138
114.Čechová Tereza2008 Super Stars Most136
115.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.133
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín133
118.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou128
119.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice124
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou124
122.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno122
123.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice120
Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou120
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice120
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno120
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav120
128.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.118
129.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.116
130.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Chvastková Julie2006 Start Jihlava114
132.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.112
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
134.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.108
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
136.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY106
137.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
138.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice102
139.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
140.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem98
141.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.94
142.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.91
143.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice90
Niederlová Pavlína2006 SK Hamr, z.s. 90
146.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.88
147.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.84
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice84
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk84
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice84
151.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 82
152.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Křížová Anna2006 Super Stars Most80
155.Křížková Eva2008 BaC Kladno78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
157.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA76
158.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha66
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton66
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY66
161.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
162.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 56
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.56
164.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.52
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice52
167.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.50
168.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
169.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice42
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.42
Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové42
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové42
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná42
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou42
185.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most26
Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha26
188.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
189.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha20
190.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
193.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
194.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
Miksová Kristýna2006 BaC Kladno12
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 12
197.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
1GPD U13 - PrahaD04.11.2017
2OP U13 - AšSKP12.11.2017
3OP U13 - Praha - ZMSKP17.11.2017
4OP U13 - Český KrumlovSKP18.11.2017
5OP U13 - JihlavaSKP18.11.2017
6OP U13 - LiberecSKP18.11.2017
7OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP18.11.2017
8GPC U13 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC19.11.2017
9GPC U13- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
10OP U13 - KladnoSKP25.11.2017
11GPD U13 dvouhry Aš - AšD25.11.2017
12GPE50 U11- otevřený - KlimkoviceE5026.11.2017
13GPD U13 - České BudějoviceD02.12.2017
14OP U13 - VendryněSKP02.12.2017
15MČR U13 - LiberecMČR10.12.2017
16GPE50 U11 - BrnoE5010.12.2017
17GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
18GPC U13- otevřený - LiberecC16.12.2017
19Turnaj U9 a U11 - Benátky nad JizerouE5006.01.2018
201. GPD U13 - Praha HamrD06.01.2018
21GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.01.2018
22GPC U13 kvalifikační - AšC13.01.2018
231. GPC U13 - OrlováC13.01.2018
241. GPC U13 - Český KrumlovC13.01.2018
251. GPC U13 - Praha - VinořC13.01.2018
26GPC U13 - DobruškaC13.01.2018
271. GPD U13 - Liberec- VesecD13.01.2018
281. GPD U13 - MostD13.01.2018
29GPC U13 kvalifikační - Brno BohuniceC20.01.2018
301. GPC U13 - MostC20.01.2018
31GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD27.01.2018
32GPD U13 - Český KrumlovD28.01.2018
331. GPA U13 - JihlavaA28.01.2018
34GPC U13- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
35GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2018
36GPC U13- otevřený - BrnoC17.02.2018
37GPE50 U11 - PrahaE5024.02.2018
381. GPB U13 - Brno - SlatinaB04.03.2018
39GPC U13- otevřený - PrahaC10.03.2018
402. GPD U13 - TepliceD24.03.2018
412. GPD U13 - LiberecD25.03.2018
42GPC U13- otevřený - KladnoC25.03.2018
432. GPC U13 - KlimkoviceC29.03.2018
44GPE50 U11 - KlimkoviceE5030.03.2018
45GPD U13 - České BudějoviceD07.04.2018
463. GPC U13 - OrlováC07.04.2018
47GPC U13 otevřený Mem. A Wankove - PlzeňC08.04.2018
48GPC U13- otevřený - BrnoC15.04.2018
49GPE50 U11 Radotín Cup - Praha - RadotínE5015.04.2018
50GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
512. GPD U13 - Praha - ZMD21.04.2018
522. GPC U13 - České BudějoviceC12.05.2018
53GPC U13 kvalifikační - Karlovy VaryC12.05.2018
542. GPC U13 - MostC12.05.2018
55GPC U13 kvalifikační - BrnoC12.05.2018
56GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD12.05.2018
57GPC U13 - PardubiceC12.05.2018
58GPC U13 kvalifikační - KladnoC12.05.2018
592. GPC U13 - Praha HamrC19.05.2018
602. GPA U13 - Praha HamrA27.05.2018
61GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
62GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
63GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
64GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
652. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
66GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
673. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
68GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
69GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
70GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
71GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
72GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
73GPC U13 - MostC22.09.2018
74GPE50 U11 - Benátky nad JizerouE5022.09.2018
75GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
76GPE50 U11 Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.09.2018
77GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD29.09.2018
78GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
79GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
80GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
81GPC U13- otevřený - PřerovC13.10.2018
82GPE50 U11 - Praha LužinyE5020.10.2018
83GPD U13- otevřený - Praha LužinyD20.10.2018
84OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
85GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
86GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
87GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading