logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 01.11.2018

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.11.2017 - 01.11.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2784
2.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2624
3.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2560
4.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 2064
5.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1840
6.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1776
7.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1680
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1312
9.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1072
10.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1029
11.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1028
12.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1016
13.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton922
14.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.918
15.Altera Jan2004 BaC Kladno877
16.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové791
17.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem721
18.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.682
19.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice634
20.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.617
21.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.615
22.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.578
23.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 548
24.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary530
25.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha528
26.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.516
27.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.510
28.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.505
29.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.504
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.504
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha504
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice504
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice504
34.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
35.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.469
36.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha468
37.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha456
38.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.454
39.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice452
40.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
41.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.433
42.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.404
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.404
44.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most396
45.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice386
46.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most376
47.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice373
48.Kundrát David2006 Badminton VK Aš370
49.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
50.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš354
51.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.351
52.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most344
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš344
54.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka336
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
56.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha324
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.324
58.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice312
59.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
61.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.297
62.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.292
63.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha288
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
65.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.286
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.286
67.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha284
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary284
69.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA276
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice276
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 276
73.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.274
74.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň272
75.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.268
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže268
77.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany260
78.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže252
79.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.250
80.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš248
81.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha240
82.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové235
83.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 234
84.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha228
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.228
86.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem226
87.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.222
88.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové221
89.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice220
90.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha216
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.216
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.216
93.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha212
95.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice211
96.Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice209
97.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice208
98.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.205
99.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš204
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice204
101.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
102.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.196
103.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most194
104.Janáček David2004 BK ARION PRAHA192
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
106.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII190
107.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem188
108.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.180
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.180
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
111.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice179
112.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno178
113.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové173
114.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.172
115.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín168
116.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha164
117.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice156
118.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.152
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.152
120.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš150
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA150
122.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice149
123.Solar Jan2005 SK Prosek Praha148
124.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš144
125.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín143
126.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.141
127.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.136
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem136
129.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.134
Vlasák David2004 Super Stars Most134
131.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic132
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most132
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže132
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
135.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.126
136.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.121
137.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
138.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.118
139.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.115
140.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
143.Klokan Jakub2008 Super Stars Most112
144.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary111
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk111
146.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.108
147.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
148.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice102
149.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka101
150.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš98
151.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.95
152.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.92
153.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg91
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.91
155.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.90
156.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín88
157.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha86
158.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové84
159.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš83
160.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice82
161.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.80
162.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš78
163.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.77
164.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice76
165.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška75
166.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem74
167.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
169.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 69
170.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín68
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha68
172.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava66
173.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice65
174.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.64
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 64
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.64
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 64
178.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice63
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice63
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary63
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha63
182.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.62
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka62
184.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.61
185.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.59
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka59
187.Hlad Adam2004 BaC Kladno58
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno58
189.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary57
190.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.56
191.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín55
192.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice54
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka54
196.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 53
197.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.51
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové51
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice51
200.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
201.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.49
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA49
Suchopár Jan2006 Super Stars Most49
204.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.48
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.48
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.48
207.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.46
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
210.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk45
211.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.44
212.Dostál Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.42
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vališ Jan2006 Super Stars Most42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
221.Klokan Jan2006 Super Stars Most41
Kóňa Jan2004 Super Stars Most41
223.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.39
224.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.38
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA38
228.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.37
229.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha34
230.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary33
231.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.31
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.31
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.31
234.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
235.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 29
236.Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY28
237.Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška27
238.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže26
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
240.Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín25
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín25
242.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.24
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.24
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.24
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka24
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava24
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.24
250.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.23
251.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.22
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.22
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most22
254.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín19
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.19
256.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub18
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 18
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.18
Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.18
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 18
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
264.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha17
265.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha16
266.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Langášek Stanislav2004 Badminton Sharks Brno, z.s.14
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY14
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.14
272.Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.13
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
278.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.12
Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Jonáš Václav2006 BaC Kladno12
Korynta Martin2004 BaC Kladno12
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice12
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš12
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice12
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš12
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.12
290.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 10
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
292.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Jirásek Daniel2005 BK-KUK Dolní Čermná9
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha9
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín9
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 9
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška9
301.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha8
302.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub7
Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.7
304.Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha6
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha6
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha6
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY6
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem6
310.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem4
311.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY3
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA3
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA3
314.Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY2
Raffay Tomáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.2
316.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha1
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín3312
2.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha3232
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2944
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2864
5.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2544
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2224
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2224
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2128
9.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1728
10.Altera Jan2004 BaC Kladno1464
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1464
12.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1440
13.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1398
14.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1316
15.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1312
16.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1306
17.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1124
18.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1111
19.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1072
20.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1064
21.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice992
22.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem976
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha976
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem976
25.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton922
26.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha906
27.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.897
28.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.877
29.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.874
30.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha846
31.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 776
32.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové721
33.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka718
34.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš696
35.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice693
36.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.682
37.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice654
38.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš634
39.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.630
40.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.621
41.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice610
42.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.552
43.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice539
44.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary531
45.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.529
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice529
47.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha528
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha528
49.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha526
50.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton508
51.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha502
52.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno494
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.494
54.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.492
55.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.490
56.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň481
57.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
59.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.479
60.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
61.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 476
62.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha466
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.466
64.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.464
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.464
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most464
67.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové458
68.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most456
69.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.455
70.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.454
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 454
72.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha450
73.Kundrát David2006 Badminton VK Aš446
74.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
75.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.437
76.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.431
77.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most428
78.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha420
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
80.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA418
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.418
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.418
83.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.416
84.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice408
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice408
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.408
87.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.406
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.406
89.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice396
90.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.392
91.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem386
92.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary381
93.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.376
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.376
95.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
96.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové346
98.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany340
99.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže336
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice336
101.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.328
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.328
103.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem324
104.Janáček David2004 BK ARION PRAHA320
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.320
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
107.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice319
108.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice312
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín312
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice312
111.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem310
112.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 304
113.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 300
114.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.288
115.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.284
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže284
117.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.276
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.276
119.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže272
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha272
121.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš252
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.252
Solar Jan2005 SK Prosek Praha252
124.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most248
125.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.246
126.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha244
127.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.235
128.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš228
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 228
130.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš222
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš222
132.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.220
133.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary218
134.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín216
135.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.212
Vlasák David2004 Super Stars Most212
137.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.206
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.206
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.206
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most206
141.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg202
142.Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice200
143.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš198
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš198
145.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem190
146.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.184
147.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 180
148.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.174
149.Klokan Jakub2008 Super Stars Most172
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII172
151.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha168
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha168
153.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 166
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice166
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.166
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.166
157.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín164
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary164
159.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk162
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk162
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice162
162.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice160
163.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava156
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové156
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice156
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové156
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice156
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška156
171.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice149
172.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.146
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.146
174.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.138
175.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín134
176.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš132
177.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.130
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín130
179.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.128
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice128
Hlad Adam2004 BaC Kladno128
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.128
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno128
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice128
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.128
186.Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 126
187.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.125
188.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.124
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín124
190.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.120
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.120
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice120
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary120
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
199.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
200.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
201.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
205.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary112
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka112
207.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové110
208.Klokan Jan2006 Super Stars Most106
209.Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.97
210.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha96
211.Kóňa Jan2004 Super Stars Most94
Suchopár Jan2006 Super Stars Most94
Vališ Jan2006 Super Stars Most94
214.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka90
215.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín88
216.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub86
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.86
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.86
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
221.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
223.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA82
224.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
230.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
231.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka72
232.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha68
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA68
234.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.67
235.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.64
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.64
237.Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.55
238.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha54
239.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha52
240.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.51
241.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
243.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.46
248.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice42
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Jonáš Václav2006 BaC Kladno42
Korynta Martin2004 BaC Kladno42
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice42
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš42
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Langášek Stanislav2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice42
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice42
270.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 40
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha40
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha40
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 40
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha40
278.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.38
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
283.Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany30
284.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha28
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha28
287.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY26
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA26
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY26
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most26
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY26
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY26
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA26
297.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha14
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha14
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
304.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK VITALITY Slezsko o.s.13
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2624
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2208
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2080
4.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2032
5.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1984
6.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1872
7.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1824
8.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1648
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1168
10.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1136
11.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.957
12.Altera Jan2004 BaC Kladno920
13.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha788
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha788
15.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.772
16.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice732
17.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
18.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 718
19.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka706
20.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.669
21.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.656
22.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.602
23.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem565
24.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary542
25.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.533
26.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.529
27.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
28.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice478
29.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.463
30.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové460
31.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton456
32.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha444
33.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.440
34.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice439
35.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš434
36.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.433
37.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha432
38.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha420
39.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 418
40.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.409
41.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.408
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
43.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice392
44.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha384
45.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.380
46.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
47.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.367
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.367
49.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.364
50.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha358
51.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.356
52.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
55.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň346
56.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.332
57.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.327
58.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.316
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.316
60.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice312
61.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most300
62.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 298
63.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 288
64.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem284
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové284
66.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.282
67.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem280
68.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.278
69.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.276
70.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem256
71.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary254
72.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
73.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.248
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.248
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš248
76.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže244
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové244
79.Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice242
80.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice240
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha240
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most240
84.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice238
85.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
86.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice232
87.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš230
88.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže228
89.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.220
90.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice214
Kundrát David2006 Badminton VK Aš214
92.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany212
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 212
95.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.211
96.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.210
97.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.208
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most208
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha208
100.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice204
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice204
102.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.198
103.Vlasák David2004 Super Stars Most192
104.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice186
105.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.184
106.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš180
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
109.Janáček David2004 BK ARION PRAHA176
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.176
111.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
112.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary166
113.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.162
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš162
115.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže160
116.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.158
117.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno148
Klokan Jakub2008 Super Stars Most148
119.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.144
120.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA142
121.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
122.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
Solar Jan2005 SK Prosek Praha136
124.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.130
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice130
126.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové128
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.128
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.128
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most128
130.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín126
131.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic120
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš120
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice120
134.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most118
135.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.114
138.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice112
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.112
140.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.103
141.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.102
142.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín100
143.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha98
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice98
145.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš96
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava96
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš96
148.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.94
149.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.93
150.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.92
151.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.90
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava90
153.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín88
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín88
156.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
157.Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII84
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš84
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice84
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.84
162.Suchopár Jan2006 Super Stars Most82
163.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.80
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.80
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
166.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.79
167.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
169.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice76
170.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice71
171.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.67
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.67
173.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice66
174.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.64
175.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice62
176.Hlad Adam2004 BaC Kladno58
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary58
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
179.Kóňa Jan2004 Super Stars Most56
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha56
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.56
182.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín55
183.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg54
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín54
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.54
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA54
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA54
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
189.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha50
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha50
191.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha48
192.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary46
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka46
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže46
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka46
197.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 44
198.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
210.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.40
211.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.38
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA38
214.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.37
215.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha32
216.Klokan Jan2006 Super Stars Most30
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
219.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha28
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
223.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem27
224.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha26
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 26
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.26
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
231.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.24
232.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha18
233.Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
234.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most14
Vališ Jan2006 Super Stars Most14
240.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub13
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
243.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice12
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Jonáš Václav2006 BaC Kladno12
Korynta Martin2004 BaC Kladno12
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno12
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk12
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš12
254.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
256.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 4
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA4
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha4
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha4
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha4
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY4
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA4
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem4
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2624
2.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2326
3.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2160
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1824
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1744
6.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1656
7.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1648
8.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1541
9.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1416
10.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1312
11.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1182
12.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.918
13.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary875
14.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 846
15.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.747
16.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.738
17.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
18.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.709
19.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka706
20.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.695
21.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.615
22.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha610
23.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.588
24.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové584
25.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.561
26.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín558
27.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka548
28.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice546
29.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.542
30.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha540
31.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.505
32.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš478
33.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most458
34.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary457
35.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.445
36.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice442
37.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice426
38.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem418
39.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha416
40.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.394
41.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.392
42.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.380
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
44.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.376
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.376
46.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 374
47.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.360
48.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha358
49.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
50.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.346
51.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.344
52.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 336
53.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice333
54.Benediktová Klára2005 USK Plzeň332
55.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha328
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.328
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.328
58.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.327
59.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
60.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
61.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš308
62.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice300
63.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most296
64.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice288
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.288
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže288
67.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice285
68.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha284
69.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.280
70.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.276
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.276
72.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.272
73.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice268
74.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha266
75.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové264
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 264
78.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha260
79.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha256
80.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice254
81.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.252
82.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín248
83.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany245
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš245
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš245
86.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice240
87.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
88.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha220
89.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.218
90.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany216
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem216
92.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.214
93.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice210
94.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
96.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš207
97.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.206
98.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.204
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
100.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.194
101.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka191
102.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.188
103.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.182
104.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most180
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
106.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem178
107.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.172
108.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže168
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš168
110.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha166
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.166
112.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha160
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.160
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.160
115.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava156
116.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub146
117.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
118.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.143
119.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub142
121.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA140
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
123.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.138
124.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.136
125.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice132
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš132
127.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.127
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice127
129.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha122
130.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most118
131.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha116
132.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.115
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.115
134.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice114
135.Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.113
136.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem112
137.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.109
138.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín108
139.Marková Julie2005 Start Jihlava106
140.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice102
141.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno100
143.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice94
144.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic93
145.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice90
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha90
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno90
148.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.89
149.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.88
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.88
153.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.85
154.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice84
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.84
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.84
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
158.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.80
159.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.78
160.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže76
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.76
162.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA74
163.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.73
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové73
165.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.72
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.72
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín72
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.72
169.Tůmová Kristína2005 BaC Kladno70
170.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín67
171.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.66
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava66
173.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha64
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
175.Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
176.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové59
177.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha58
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno58
179.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.57
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš57
181.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže56
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.56
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.56
184.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.55
185.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.54
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most54
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 54
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín54
190.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek50
191.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.47
192.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.45
193.Křížová Anna2006 Super Stars Most44
Portová Anna2007 Super Stars Most44
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most44
196.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA43
197.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice42
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové42
Chvastková Julie2006 Start Jihlava42
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
203.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.41
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA41
205.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
206.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka39
207.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha38
208.Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín37
209.Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.36
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.36
211.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha34
212.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary33
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice33
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.33
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary33
216.Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
217.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Javorská Anna2004 USK Plzeň30
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice30
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice30
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové30
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA30
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most30
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška30
235.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
236.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.25
237.Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.24
238.Nováková Natálie2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
239.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.21
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA21
241.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.19
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha19
243.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice18
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice18
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.18
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice18
247.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.14
252.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice12
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Jonášová Klára2006 BaC Kladno12
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA12
256.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.10
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.10
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.10
259.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš9
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice9
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk9
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš9
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.9
264.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha7
265.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha6
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
268.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 4
269.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha3
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY3
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 3
1.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3072
2.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2976
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2784
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2224
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2224
6.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2096
7.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 2080
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2080
9.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2032
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2032
11.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1800
12.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1744
13.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1600
14.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1526
15.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1376
16.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1344
17.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1288
18.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1286
19.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín1188
20.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1168
21.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1160
22.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1158
23.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1088
24.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1014
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1014
26.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.956
27.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha942
28.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most931
29.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.891
30.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary875
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary875
32.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.860
33.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha812
34.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.776
35.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.721
36.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most709
37.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš708
38.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.681
39.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.657
40.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové608
41.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice565
42.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem554
43.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.548
44.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice541
Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.541
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.541
47.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.529
48.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 526
49.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.504
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.504
51.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 500
52.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.494
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice494
54.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice480
55.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.468
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.468
57.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha456
58.Benediktová Klára2005 USK Plzeň454
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
60.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.450
61.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové444
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.444
63.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.442
64.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha430
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha430
66.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem426
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem426
68.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.420
69.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.416
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha416
71.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany415
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka415
73.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany412
74.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 410
75.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.408
76.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha406
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.406
78.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.392
79.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice386
80.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice384
81.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha382
82.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha380
83.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem376
84.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.367
85.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha360
86.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.356
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice356
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.356
89.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.350
90.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice348
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže348
92.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice347
93.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín328
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.328
95.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.324
96.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš320
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš320
98.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže312
99.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš308
100.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.302
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.302
102.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
103.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha296
104.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
105.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.285
106.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha284
107.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 280
108.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín278
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno278
110.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš272
111.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš258
112.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.256
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha256
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha256
115.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most244
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.244
117.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.242
118.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.241
119.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
120.Marková Julie2005 Start Jihlava234
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava234
122.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
123.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.229
124.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice228
125.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.209
126.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most208
127.Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.206
128.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.203
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.203
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.203
131.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice202
132.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub200
133.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.198
Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.198
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš198
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava198
137.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA192
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha192
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín192
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno192
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA192
142.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.190
143.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
144.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
145.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha172
146.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.170
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín170
148.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno167
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.167
150.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.166
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice166
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.166
153.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha164
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.164
156.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice162
157.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice156
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice156
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.156
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín156
163.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem152
164.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš150
165.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.148
166.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.146
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.146
168.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka132
169.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.127
170.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.124
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most124
172.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic120
173.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
174.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže116
Portová Anna2007 Super Stars Most116
177.Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA112
178.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.104
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.104
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha104
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.104
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most104
185.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA98
186.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA96
187.Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.90
Koníčková Klára2004 SK Radonice, z.s.90
189.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice88
Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.88
191.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.86
Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary86
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice86
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.86
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary86
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové86
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub86
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno86
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
201.Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.84
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže84
203.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
205.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice78
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Chvastková Julie2006 Start Jihlava78
Důrová Lucie2005 USK Plzeň78
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most78
Javorská Anna2004 USK Plzeň78
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha78
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice78
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš78
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška78
228.Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.64
230.Křížová Anna2006 Super Stars Most60
231.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha56
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA56
233.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
235.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice42
Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice42
Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš42
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice42
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Jonášová Klára2006 BaC Kladno42
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice42
Nováková Natálie2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice42
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA42
250.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice38
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
252.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
253.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha28
254.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha26
Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha26
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Majerová Karolína2005 Super Stars Most26
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.26
265.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 14
1.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2406
2.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2256
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2080
4.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1984
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1984
6.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1968
7.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1600
8.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1392
9.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1248
10.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1136
11.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.920
12.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka899
13.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice892
14.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha804
15.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.791
16.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 788
17.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.759
18.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
19.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka706
20.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín694
21.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha658
22.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.646
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha646
24.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.620
25.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem567
26.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice554
27.Benediktová Klára2005 USK Plzeň542
28.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice532
29.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové524
30.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.510
31.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice490
32.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.481
33.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 478
34.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.467
35.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most452
36.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
37.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš442
38.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.433
39.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.419
40.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.414
41.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
42.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary404
43.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.403
44.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.393
45.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice392
46.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.384
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha384
48.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice372
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové372
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
51.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.367
52.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.364
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.364
54.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.359
55.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.358
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha358
57.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.356
58.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary334
59.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.332
60.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.331
61.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice320
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
63.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice312
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
65.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.310
66.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš308
67.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
68.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.280
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.280
70.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.276
71.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha264
72.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha260
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha260
74.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.258
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem258
76.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 252
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem252
78.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže248
79.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.244
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš244
81.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 224
82.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.216
83.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.214
84.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany212
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem212
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice212
87.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.208
88.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice204
90.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.203
91.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.202
92.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.198
93.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice192
94.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.184
95.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 182
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most182
97.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
99.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové178
100.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA176
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín176
102.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
103.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.168
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha168
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš168
106.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.166
107.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno164
109.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.160
110.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.156
111.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš154
112.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most152
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
114.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže146
115.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.145
116.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.144
117.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most142
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.142
119.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha140
120.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice138
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.138
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.138
123.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno136
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA136
125.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš135
126.Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.133
127.Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín130
128.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš126
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha126
130.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka124
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
134.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice122
135.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice120
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.120
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín120
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic120
139.Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.114
140.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.110
141.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha108
142.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.106
143.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
144.Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.102
145.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha98
146.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.96
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava96
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha96
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava96
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice96
151.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
152.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.92
153.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
Marková Julie2005 Start Jihlava90
155.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže88
157.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany86
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
159.Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín84
161.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem83
162.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.80
163.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.79
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.79
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.79
166.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice78
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
169.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.76
170.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice70
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno70
172.Portová Anna2007 Super Stars Most68
173.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice67
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín67
175.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.66
176.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.62
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA62
178.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
179.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha56
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most56
181.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha54
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš54
183.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže48
185.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary46
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice46
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary46
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové46
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.46
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
192.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka42
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most42
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš42
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA42
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška42
206.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha40
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.40
208.Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.38
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most38
210.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA34
211.Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
212.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA28
Křížová Anna2006 Super Stars Most28
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.28
216.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice26
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.26
222.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.25
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub25
225.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín24
226.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha22
227.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA16
228.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
234.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
235.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice12
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.12
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš12
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice12
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice12
Jonášová Klára2006 BaC Kladno12
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha12
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice12
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.12
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno12
248.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha8
249.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 4
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha4
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY4
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 4
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem4
ČísloTurnajGPDatum
1OP U15 - KopřivniceSKP04.11.2017
2OP U15 - Benátky nad JizerouSKP05.11.2017
3MČR U15 - KlimkoviceMČR12.11.2017
4GPC U15 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC18.11.2017
5GPC U15- otevřený - Velké PavloviceC25.11.2017
6GPC U15 otevřený - České BudějoviceC25.11.2017
7GPC U15- otevřený - KlimkoviceC26.11.2017
8GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC02.12.2017
9GPC U15- otevřený - Praha - VinořC02.12.2017
10GPC U15 Přebor Prahy - Praha HamrC17.12.2017
111. GPD U15 - Praha - ZMD07.01.2018
12GPC U15 - Králův DvůrC14.01.2018
131. GPC U15 - České BudějoviceC20.01.2018
14GPC U15 kvalifikační - Karlovy VaryC20.01.2018
15GPC U15- otevřený - ŠumperkC20.01.2018
161. GPC U15 - Praha HamrC20.01.2018
171. GPC U15 - Český TěšínC21.01.2018
181. GPD U15 - MostD27.01.2018
191. GPD U15 - LiberecD28.01.2018
20GPC U15 kvalifikační - Brno BohuniceC03.02.2018
211. GPC U15 - Ústí nad LabemC03.02.2018
22GPC U15 - Hradec KrálovéC03.02.2018
23GPC U15- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
241. GPA U15 - Brno - SlatinaA11.02.2018
25GPD U15 - Český KrumlovD24.02.2018
26GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2018
271. GPB U15 - Hradec KrálovéB11.03.2018
282. GPD U15 - Liberec- VesecD17.03.2018
292. GPD U15 - Ústí nad LabemD17.03.2018
30GPC U15- otevřený - AšC24.03.2018
31GPC U15- otevřený - JihlavaC25.03.2018
322. GPC U15 - KlimkoviceC30.03.2018
33GPC U15 otevřený - PlzeňC07.04.2018
34GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
352. GPC U15 - MostC21.04.2018
36GPC U15 - Benátky nad JizerouC21.04.2018
372. GPC U15 - Český KrumlovC05.05.2018
382. GPD U15 - Praha - VinořD05.05.2018
392. GPC U15 - Praha HamrC13.05.2018
40GPC U15 kvalifikační - AšC19.05.2018
41GPC U15 - Nové Město nad MetujíC19.05.2018
42GPC U15 kvalifikační - PodivínC19.05.2018
433. GPC U15 - OpavaC20.05.2018
44GPD U15 - TáborD26.05.2018
452. GPA U15 - AšA03.06.2018
46GPD U15- otevřený - PrahaD16.06.2018
472. GPB U15 - PardubiceB01.07.2018
48GPC U15- otevřený - ŠumperkC01.09.2018
49GPC U15- dvouhry - AšC15.09.2018
50GPD U15 - StrakoniceD15.09.2018
513. GPB U15 - Praha - RadotínB16.09.2018
52GPC U15- otevřený - České BudějoviceC22.09.2018
53GPC U15- otevřený - PřerovC22.09.2018
54GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
55GPC U15 - MostC29.09.2018
56GPC U15- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
57GPC U15- otevřený - KladnoC06.10.2018
58GPC U15- kvalifikační - JihlavaC20.10.2018
59OP U15 - Karlovy VarySKP20.10.2018
60OP U15 - LiberecSKP20.10.2018
61OP U15 - KladnoSKP20.10.2018
62OP U15 - PardubiceSKP20.10.2018
63OP U15 - Český TěšínSKP20.10.2018
64GPD U15- kvalifikační - Praha - ZMD21.10.2018
65GPC U15- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading