logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 01.11.2018

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.11.2017 - 01.11.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ163
2.Morávek Michal2002 BaC Kladno2704
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2416
4.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1920
5.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1744
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1704
7.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1648
8.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1574
9.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1488
10.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1254
11.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
12.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava976
13.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.824
14.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha788
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most788
16.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.776
17.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.750
18.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín694
19.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha654
20.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha634
21.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek600
22.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice574
23.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice558
24.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.540
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha540
26.Herzán David2002 Slavoj Podivín532
27.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.516
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.516
29.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.514
30.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.512
31.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice494
32.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno486
33.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha480
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.480
35.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.460
36.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA456
Oros Marek2003 Super Stars Most456
38.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
39.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.432
40.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha420
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.420
42.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.406
43.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.402
44.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 396
45.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.382
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.382
47.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice360
48.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.350
49.Port Jan2003 Super Stars Most348
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem348
51.Altera Jan2004 BaC Kladno340
52.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.330
53.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha324
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové324
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš324
56.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná318
57.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.312
58.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.302
59.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.300
60.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.282
61.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem276
62.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš264
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha264
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové264
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice264
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 264
68.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka258
69.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.256
70.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.252
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice252
72.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 240
73.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.216
74.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem208
75.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem204
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem204
78.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.196
79.Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou195
80.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.187
81.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha186
82.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.182
83.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha180
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
85.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.174
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha174
87.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.168
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš168
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.168
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha168
91.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.167
92.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.162
Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany162
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 162
96.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná156
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.156
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
100.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.144
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice144
102.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most143
103.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha138
104.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.135
105.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem134
106.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava132
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
108.Číp Dominik2002 SK Brno Slatina, z.s.126
109.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.122
110.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno120
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha120
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka120
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
115.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA114
116.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton108
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.108
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.108
119.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA106
120.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice104
121.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA99
122.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.96
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice96
124.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII95
125.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.94
126.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha93
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha93
128.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic90
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
131.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.89
132.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem86
133.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha84
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice84
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.84
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.84
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň84
Veselý Petr2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
140.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.80
141.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška78
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice78
148.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.77
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most77
150.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš75
151.Hora Aleš2003 Super Stars Most74
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.74
153.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.72
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka72
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.72
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha72
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.72
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.72
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha72
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub72
161.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice69
162.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
163.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 67
164.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem66
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.66
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
Vlasák David2004 Super Stars Most66
168.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
169.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha61
170.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.60
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha60
172.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.59
173.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.56
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.56
175.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.54
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice54
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.54
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.54
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava54
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 54
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka54
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary54
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha54
185.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.53
186.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 51
187.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most48
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem48
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň48
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
192.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha47
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.47
194.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.44
195.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.42
Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
204.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.40
205.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
206.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem35
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA35
208.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 33
209.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem32
210.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš30
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška30
Janáček David2004 BK ARION PRAHA30
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš30
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha30
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice, spolek30
220.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk27
221.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA25
222.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA24
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.24
224.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.22
226.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 21
227.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové18
Kóňa Jan2004 Super Stars Most18
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 18
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.18
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most18
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 18
235.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
237.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 12
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice12
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín12
247.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha9
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most9
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA9
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.9
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň9
Jenis Filip2004 SK JEREMI, z.s.9
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha9
Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA9
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha9
258.Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY5
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.5
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA5
261.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem3
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR104
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice3312
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.3312
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2752
5.Morávek Michal2002 BaC Kladno1990
6.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1984
7.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1904
8.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1888
9.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1872
10.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1824
11.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1774
12.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1648
13.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1584
14.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1518
15.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1482
16.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1398
17.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1274
18.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1254
19.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1214
20.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1146
21.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1104
22.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1046
23.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha1016
24.Altera Jan2004 BaC Kladno1010
25.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.974
26.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín958
27.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha922
28.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice906
29.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice860
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek860
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.860
32.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
33.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná784
34.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
36.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha754
37.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.740
38.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň730
39.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.724
40.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.682
Oros Marek2003 Super Stars Most682
42.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.658
43.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.644
44.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.634
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha634
46.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.622
47.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.606
48.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA540
49.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš516
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem516
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem516
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš516
53.Herzán David2002 Slavoj Podivín508
54.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.504
55.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha492
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha492
57.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.482
58.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.478
Port Jan2003 Super Stars Most478
60.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.474
61.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha466
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha466
63.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.452
64.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 444
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 444
66.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.442
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.442
68.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.432
69.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice420
70.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem418
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem418
72.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice408
73.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.372
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha372
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha372
76.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš366
77.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.354
78.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha348
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná348
80.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha324
81.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.318
82.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton312
83.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.306
84.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.294
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš294
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.294
87.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most284
88.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.280
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.280
90.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
Veselý Petr2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.276
92.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
93.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.252
95.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.248
96.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha246
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha246
98.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.244
99.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.240
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem240
101.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.234
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton234
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové234
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice234
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška234
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.234
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové234
108.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.232
109.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka216
110.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem208
111.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA204
112.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 198
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.198
114.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka192
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice192
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice192
117.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha186
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
119.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem184
120.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha180
121.Hora Aleš2003 Super Stars Most178
122.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka168
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka168
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.168
125.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice164
126.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava156
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.156
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.156
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.156
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.156
132.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
134.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
135.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA132
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 132
137.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most130
138.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.128
139.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno126
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA126
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 126
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
145.Číp Dominik2002 SK Brno Slatina, z.s.120
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.120
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.120
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň120
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň120
150.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.118
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.118
152.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem114
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.114
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš114
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš114
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
160.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
161.Vlasák David2004 Super Stars Most104
162.Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou102
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka102
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou102
165.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem94
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem94
167.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.92
168.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 90
169.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.88
170.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA84
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.84
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.84
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.84
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA84
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha84
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 84
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.84
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.84
184.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
185.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš78
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška78
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 78
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň78
Kóňa Jan2004 Super Stars Most78
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII78
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice78
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.78
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary78
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice78
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany78
212.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.68
213.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 66
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 66
215.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 54
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 54
217.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany50
218.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most46
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.46
222.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha42
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most42
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha42
243.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.40
244.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
245.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2464
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2208
3.Morávek Michal2002 BaC Kladno2130
4.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2064
5.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1984
6.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1920
7.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1590
8.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1562
9.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1358
10.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1214
11.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1102
12.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1000
13.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha884
14.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most848
15.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.810
16.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.788
17.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava776
18.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.714
19.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.708
20.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha586
21.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha576
22.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.552
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most552
24.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha548
25.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha540
26.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín532
27.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha504
28.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice502
29.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA492
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha492
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.492
32.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.480
33.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 468
34.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.466
35.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem456
36.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice442
37.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha432
38.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
39.Oros Marek2003 Super Stars Most408
40.Altera Jan2004 BaC Kladno404
41.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.396
42.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
43.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.372
44.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš360
45.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.358
46.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem348
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 348
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
49.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice312
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.312
51.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.306
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.306
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno306
54.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš300
55.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.296
56.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.290
57.Port Jan2003 Super Stars Most284
58.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
60.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka270
61.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.268
62.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha264
63.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek260
64.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.258
65.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín250
66.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš246
67.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
68.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.242
69.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
70.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové234
71.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.228
72.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.224
73.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.222
74.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem212
75.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.204
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové204
77.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.198
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
80.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka192
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha192
82.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha190
83.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 174
84.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.172
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.172
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.172
87.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany170
88.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš168
89.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem162
90.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.160
91.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno156
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.156
Herzán David2002 Slavoj Podivín156
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
95.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
96.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem142
97.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš138
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem138
99.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.126
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton126
101.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice120
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha120
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice120
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka120
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka120
107.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha112
108.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha108
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
111.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 96
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
113.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.94
114.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice92
Vlasák David2004 Super Stars Most92
116.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha90
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové90
118.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.88
119.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most84
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice84
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 84
Veselý Petr2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
124.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.82
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem82
126.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.80
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
128.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná78
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.78
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš78
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka78
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice78
148.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
149.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.70
150.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem68
151.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 66
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš66
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA66
155.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.64
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
157.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha60
158.Hora Aleš2003 Super Stars Most56
159.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš54
161.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most50
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.50
163.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.42
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA42
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Kóňa Jan2004 Super Stars Most42
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice42
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň42
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha42
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary42
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice, spolek42
187.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
189.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most38
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
193.Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.34
194.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
198.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 24
200.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
202.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA12
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA12
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 12
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 12
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY12
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA12
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most12
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany12
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha12
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ129
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ148
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2304
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2112
5.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2064
6.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2016
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2016
8.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1680
9.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1344
10.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1254
11.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1086
12.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1070
13.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky918
14.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.904
15.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 868
16.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.836
17.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.834
18.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.788
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice788
20.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice706
21.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.682
22.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most584
23.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.568
24.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most562
25.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.552
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.552
27.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín528
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA528
29.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.520
30.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha492
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 492
32.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.490
33.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
34.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 468
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.468
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice468
37.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.454
38.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.420
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové420
40.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka402
41.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
42.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha396
43.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem384
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín384
45.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
46.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.364
47.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.356
48.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most352
49.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.348
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 348
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka348
53.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň338
54.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.312
55.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.300
57.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice284
58.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.276
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha276
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.276
61.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.272
62.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha264
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.264
64.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem252
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.252
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem252
67.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice248
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem248
69.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.240
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice240
71.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín234
72.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice228
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha228
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha228
75.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
77.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem216
78.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary210
79.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany204
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice204
Pálková Tereza2002 Super Stars Most204
82.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice198
83.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice192
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha192
87.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice190
88.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice180
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most180
91.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové168
92.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka162
93.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka156
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno156
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
98.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.152
99.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.150
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
101.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha147
102.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most140
103.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha138
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče138
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 138
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín138
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
108.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary132
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem132
110.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice120
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.120
112.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.115
113.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.111
114.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany110
115.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.107
116.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
118.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 96
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže96
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha96
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha96
122.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
123.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň84
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou84
126.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň78
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno78
Tomášková Eva2003 BaC Kladno78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou78
141.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.76
142.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice72
143.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.66
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
145.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha60
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA60
147.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.56
148.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.54
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice54
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
152.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.52
153.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha48
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.48
155.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
156.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.44
157.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava42
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.42
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
168.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.41
169.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.39
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
171.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.36
172.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.33
173.Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš30
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš30
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava30
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň30
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka30
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
183.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most27
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 27
185.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
187.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.18
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.18
190.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
196.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 9
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha9
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha9
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň9
1.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2672
2.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2544
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2544
4.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2342
5.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2304
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2304
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2224
8.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.2192
9.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1912
10.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1856
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1856
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1824
13.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1728
14.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1680
15.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1584
16.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1528
17.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1440
18.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1344
19.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1288
20.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1200
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
23.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1146
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1100
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1100
26.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1016
27.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.974
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.974
29.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 916
30.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice872
31.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.860
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.860
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.860
34.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.788
35.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín786
36.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice774
37.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň752
38.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.610
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové610
40.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.598
41.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha574
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha574
43.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA552
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín552
45.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.542
46.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.540
47.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.504
48.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem492
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem492
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka492
51.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 478
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.478
53.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.468
54.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha466
55.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary456
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha456
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha456
58.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.454
59.Pálková Tereza2002 Super Stars Most442
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most442
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha442
62.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.420
63.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka414
64.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.408
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem408
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem408
67.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice388
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice388
69.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.384
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.384
71.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha382
72.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice372
73.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha370
74.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.366
75.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice354
76.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice348
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
78.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.346
79.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín342
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín342
81.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.338
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.338
83.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem336
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem336
85.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.330
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary330
87.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha324
88.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most320
89.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.312
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 312
91.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
92.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 288
93.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany284
94.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem280
95.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice256
96.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka252
97.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.248
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.248
99.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem240
100.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže228
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno228
104.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA222
105.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš216
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 216
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš216
108.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.212
109.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany206
110.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most200
111.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most190
112.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka180
113.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice178
114.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.174
115.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha168
116.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.162
117.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice156
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň156
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha156
121.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče150
122.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice138
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
126.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.136
127.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Tomášková Eva2003 BaC Kladno126
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.126
131.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.124
132.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice120
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
136.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš114
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže114
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš114
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
144.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.110
145.Fenclová Anna2002 BK ARION PRAHA102
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno102
147.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
148.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.94
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.94
150.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha90
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš90
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš90
153.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 84
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.84
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha84
158.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň78
Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš78
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
180.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.76
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.76
182.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.68
183.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.50
184.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 42
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
187.Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
188.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
191.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most26
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.26
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2496
2.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2160
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2016
4.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1952
5.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1920
6.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1590
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1576
8.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1544
9.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1424
10.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1272
11.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1104
12.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1014
13.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1000
14.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 880
15.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.834
16.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most810
17.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.800
18.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.788
19.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 740
20.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.718
21.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.706
22.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky670
23.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.656
24.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice598
25.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most584
26.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha564
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.564
28.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice552
29.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.544
30.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové514
31.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA492
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.492
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha492
34.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice480
35.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.476
36.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha456
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem456
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka456
39.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 432
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha432
41.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín420
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.420
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.420
44.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.410
45.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.402
46.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most372
47.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň370
48.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.350
49.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem348
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.348
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.348
52.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 326
53.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.320
54.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice312
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.312
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
57.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
58.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary294
59.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice276
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice276
61.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.274
62.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka270
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice270
64.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.268
65.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha264
66.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín258
67.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha252
68.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice248
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem248
70.Pálková Tereza2002 Super Stars Most246
71.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem240
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha240
73.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň228
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín228
75.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.222
76.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha218
77.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.216
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha216
79.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.210
80.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha204
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.204
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.204
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem204
84.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka192
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka192
87.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš180
89.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.174
90.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany170
91.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 168
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice168
Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.168
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš168
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.168
96.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most164
97.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice162
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín162
99.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.160
100.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň156
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary156
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže156
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno156
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
107.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.152
108.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.144
109.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče138
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 138
111.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.136
112.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most134
113.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice120
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
115.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem118
116.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
119.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
120.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem102
121.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice92
122.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha90
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš90
124.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
125.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.82
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.82
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.82
128.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice78
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
143.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.72
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
145.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.70
146.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš66
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA66
148.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
149.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most58
150.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha54
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš54
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
155.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.52
156.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most50
157.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
158.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
159.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.44
160.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava42
Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže42
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha42
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice42
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub42
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou42
180.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.38
181.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
182.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 24
183.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
184.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.14
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
188.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 12
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY12
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany12
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.12
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň12
ČísloTurnajGPDatum
1MČR U17 - Praha - ZMMČR05.11.2017
2GPC U17 - otevřený - Brno - SlatinaC11.11.2017
3GPC U17 - otevřený - Praha HamrC19.11.2017
4GPC U17- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
5GPC U17 otevřený - PlzeňC02.12.2017
6GPC U17 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
71. GPD U17 - LiberecD06.01.2018
81. GPD U17 - TepliceD06.01.2018
91. GPC U17 - Ústí nad LabemC13.01.2018
101. GPC U17 - Český KrumlovC13.01.2018
11GPC U17 - otevřený - Praha HamrC21.01.2018
12GPC U17 kvalifikační - PodivínC27.01.2018
131. GPC U17 - OlomoucC27.01.2018
14GPC U17 - KladnoC27.01.2018
15GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.01.2018
161. GPC U17 - Praha HamrC03.02.2018
17GPC U17 - Rychnov nad KněžnouC04.02.2018
181. GPA U17 - Brno SlatinaA18.02.2018
19GPC U17 Witte Cup Nejdek- otevřený - NejdekC17.03.2018
20GPC U17 - otevřený - Praha RadoniceC17.03.2018
21GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC18.03.2018
221. GPB U17 - BrnoB25.03.2018
232. GPC U17 - KlimkoviceC29.03.2018
242. GPD U17 - Liberec- VesecD07.04.2018
25GPD U17 - TáborD07.04.2018
262. GPD U17 - Ústí nad LabemD07.04.2018
27GPC U17 kvalifikační - JihlavaC08.04.2018
282. GPC U17 - Liberec- VesecC14.04.2018
29GPC U17 - Hradec KrálovéC14.04.2018
30GPC U17 - KladnoC15.04.2018
312. GPC U17 - České BudějoviceC21.04.2018
32GPC U17 - otevřený - PrahaC21.04.2018
33GPC U17 - otevřený - BrnoC28.04.2018
34GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.04.2018
352. GPC U17 - Praha HamrC28.04.2018
363. GPC U17 - OrlováC05.05.2018
372. GPA U17 - OrlováA13.05.2018
38GPC U17 - otevřený - KladnoC03.06.2018
39GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC01.09.2018
40GPC U17 - otevřený - KladnoC02.09.2018
41GPC U17 - otevřený - LanškrounC02.09.2018
42GPC U17 - otevřený - Ústí nad LabemC08.09.2018
43GPC U17 - otevřený - JihlavaC08.09.2018
44GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
452. GPB U17 - Ústí nad LabemB23.09.2018
46GPC U17- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
47GPC U17- otevřený - MostC13.10.2018
48GPD U17 - TáborD20.10.2018
49GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC21.10.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading