logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 08.11.2018

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
08.11.2017 - 08.11.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2768
2.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1928
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1864
4.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1704
5.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1518
6.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1486
7.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1456
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1456
9.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1398
10.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1264
11.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1102
12.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1064
13.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha860
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.860
15.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany803
16.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.788
17.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.733
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.733
19.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.720
20.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.719
21.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice623
22.Kundrát David2006 Badminton VK Aš615
23.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.553
24.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice550
25.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš542
26.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže536
27.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.534
28.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.490
29.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.478
30.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.467
31.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové458
32.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice432
33.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.430
34.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha420
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha420
36.Klokan Jakub2008 Super Stars Most418
37.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.411
38.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.409
39.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice408
40.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice384
41.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice372
42.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most368
43.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš362
44.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary357
45.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
46.Jonáš Václav2006 BaC Kladno355
47.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice348
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha348
49.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.347
50.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk344
51.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary341
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.341
53.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 340
54.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš333
55.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.324
56.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice320
57.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice312
58.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.308
59.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.304
60.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha300
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.300
62.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno298
63.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha296
64.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha292
65.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.289
66.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.288
67.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha280
68.Suchopár Jan2006 Super Stars Most276
69.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.272
70.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem268
71.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic265
72.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
73.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže257
74.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice256
75.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice253
76.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA252
77.Klokan Jan2006 Super Stars Most248
78.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.244
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice244
80.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub236
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
82.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou234
83.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.228
84.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň223
85.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.220
86.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín219
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.219
88.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.216
89.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub212
90.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno210
91.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.208
92.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.204
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.204
94.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.196
95.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 192
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.192
98.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.184
99.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.180
100.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.178
101.Gašparín Adam2007 Super Stars Most172
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha172
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.172
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.172
105.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany171
106.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou166
107.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA164
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 164
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha164
110.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš162
111.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice160
112.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.156
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem156
115.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice155
Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.155
117.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem154
118.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka152
119.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice151
120.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha146
121.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš144
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.144
123.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.143
124.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most140
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha140
126.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice139
127.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha138
128.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín137
129.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice136
130.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou131
131.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.130
132.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 128
133.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.127
134.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav125
135.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 124
136.Škvára Kristian2008 BaC Kladno120
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno120
138.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.115
139.Berka Jan2007 Slavoj Podivín114
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
141.Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.110
142.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.107
143.Vališ Jan2006 Super Stars Most106
144.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.103
145.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice102
146.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
147.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA98
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most98
149.Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže96
151.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice94
152.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY92
Macal Jiří2008 Super Stars Most92
154.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice91
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice91
156.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY90
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice90
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná90
161.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.87
162.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice86
164.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.82
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.82
166.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
167.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
169.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš76
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha76
171.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem75
172.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.72
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.72
174.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.70
175.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.69
176.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.68
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
178.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.67
179.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná66
180.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha59
181.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.57
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín57
183.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most56
184.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná54
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.54
186.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou52
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.52
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice52
189.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.50
191.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.49
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha49
193.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY47
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.47
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton47
196.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
198.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou45
199.Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou44
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.44
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.44
203.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha42
Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
210.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.39
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.39
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 39
213.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.38
214.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové36
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
216.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.34
217.Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek33
218.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton32
219.Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.30
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.30
221.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA28
Synek Daniel2006 SK Prosek Praha28
223.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha26
224.Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná25
225.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.23
226.Dahmani Ayman Daniel2006 BK TU v Liberci, z.s.22
Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.22
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 22
230.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice20
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.20
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
233.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.18
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.18
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.18
Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou18
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha18
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.18
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice18
240.Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice16
241.Vybíral Vendelín2006 Badminton Sharks Brno, z.s.15
242.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.14
245.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.13
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.13
247.Kubr Matěj2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
248.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA10
Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Salamon Matyáš2006 SK JEREMI, z.s.10
Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII10
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem10
254.Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Kolář Jan2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.9
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
259.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.7
260.Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA6
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná6
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most6
263.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha5
266.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.4
Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
270.Dvořák Vojtěch2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.3
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most3
273.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most2
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk2
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3312
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2800
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2512
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most2512
5.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2384
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice2384
7.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.2016
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice2016
9.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1638
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové1638
11.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1616
13.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1398
14.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1355
15.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.1342
16.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1336
17.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1088
18.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1072
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1072
20.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1028
21.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1000
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice1000
23.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany933
24.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha931
25.Kundrát David2006 Badminton VK Aš877
26.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.875
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš875
28.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.846
29.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže803
30.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.745
31.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.720
32.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.718
33.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice716
34.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.564
35.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha552
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha552
37.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha548
38.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.539
39.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha538
40.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže528
41.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň517
42.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha516
43.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.515
44.Jonáš Václav2006 BaC Kladno505
45.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk504
46.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.502
47.Klokan Jan2006 Super Stars Most491
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice491
49.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.490
50.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno481
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary481
52.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha478
53.Klokan Jakub2008 Super Stars Most467
54.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice465
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice465
56.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 464
57.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice463
58.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA450
59.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.444
60.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
61.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.427
62.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.422
63.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.420
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.420
65.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.418
66.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.416
67.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany396
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno396
69.Gašparín Adam2007 Super Stars Most395
70.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice392
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most392
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.392
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.392
74.Suchopár Jan2006 Super Stars Most388
75.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub386
76.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.384
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.384
78.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.380
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice380
80.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš376
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš376
82.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 372
83.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.363
84.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.357
85.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.356
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.356
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.356
88.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA348
91.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou340
Vališ Jan2006 Super Stars Most340
93.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.338
94.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary328
95.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.324
96.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.321
97.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
98.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.319
99.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.316
100.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.312
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
102.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub308
103.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou304
104.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice303
105.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 300
106.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín288
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.288
Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.288
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.288
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most288
111.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice280
112.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš273
113.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
114.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
115.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.256
116.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 252
117.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice248
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem248
119.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
120.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
121.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton240
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice240
Škvára Kristian2008 BaC Kladno240
124.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha236
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže236
126.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav234
127.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA224
129.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice216
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno216
131.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.212
132.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
134.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.206
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.206
136.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice204
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice204
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
139.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.202
Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.202
141.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 200
142.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná198
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná198
145.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš195
146.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem194
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha194
Macal Jiří2008 Super Stars Most194
149.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou192
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY192
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY192
152.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha190
153.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem188
154.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha182
155.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha172
157.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín170
158.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha168
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.168
160.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.167
161.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem166
164.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.164
166.Berka Jan2007 Slavoj Podivín162
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most162
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín162
169.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.156
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
171.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice146
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice146
173.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka139
174.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
175.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.128
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.128
177.Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice126
178.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 122
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most122
180.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové120
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
183.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic116
184.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou114
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
186.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
187.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 104
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice104
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.104
190.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš102
191.Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 90
192.Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná88
193.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.87
194.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.86
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.86
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
198.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice84
200.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha80
202.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
210.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha76
211.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 68
212.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY64
213.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.52
214.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.50
216.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Kolář Jan2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice42
227.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha38
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.38
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
231.Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
232.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA26
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA26
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.26
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA26
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.26
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha26
1.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2768
2.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2048
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1960
4.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1888
5.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1800
6.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1696
7.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1552
8.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1376
9.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1216
10.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1100
11.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1086
12.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1072
13.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.848
14.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice718
15.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové716
16.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.708
17.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice680
18.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.646
19.Kundrát David2006 Badminton VK Aš615
20.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.597
21.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.591
22.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.590
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.590
24.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.566
25.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš554
26.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha540
27.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany531
28.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha514
29.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice504
30.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.495
31.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.480
32.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice479
33.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.466
34.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha458
35.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.456
36.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.454
37.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice444
38.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.442
39.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha432
40.Jonáš Václav2006 BaC Kladno431
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha431
42.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice430
43.Klokan Jakub2008 Super Stars Most428
44.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže422
45.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.408
46.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.406
47.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.399
48.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň397
49.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice395
50.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most392
51.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.388
52.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha386
53.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 372
54.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha336
55.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno326
56.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.312
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
58.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary308
59.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA290
60.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice288
61.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk284
Klokan Jan2006 Super Stars Most284
63.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.280
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.280
Suchopár Jan2006 Super Stars Most280
66.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice276
Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany276
68.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
69.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš258
70.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.254
71.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice252
72.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.248
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže248
74.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.246
75.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.244
76.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA240
77.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice236
78.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.224
79.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha217
80.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš216
Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín216
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem216
83.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš212
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.212
85.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno210
86.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice208
87.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou206
88.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
89.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.202
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice202
91.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.198
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 198
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav198
94.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice196
95.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic192
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 192
97.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.188
98.Gašparín Adam2007 Super Stars Most186
99.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 180
100.Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.179
101.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
102.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
103.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton174
104.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
105.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou166
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.166
107.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš164
108.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.162
109.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.158
110.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
112.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.154
113.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.152
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.152
115.Vališ Jan2006 Super Stars Most142
116.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.139
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice139
118.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.138
119.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem136
120.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
121.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY132
122.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
124.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub128
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.128
126.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.126
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
128.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most124
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice124
130.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou120
Škvára Kristian2008 BaC Kladno120
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
136.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most114
138.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha112
139.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha110
140.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha108
Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice108
142.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice102
143.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice96
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice96
145.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA94
146.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha92
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha92
148.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY90
149.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
151.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem84
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
153.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice81
154.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 80
Macal Jiří2008 Super Stars Most80
157.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš78
Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
162.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha76
163.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže74
164.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín68
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 68
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
167.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.67
168.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub58
169.Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.56
170.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové54
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.54
173.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.52
174.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most50
176.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha46
Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.46
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.46
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice46
185.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice42
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná42
195.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY40
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
197.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.38
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
199.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha30
200.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha28
201.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA26
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.26
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.26
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 26
206.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha14
209.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.13
210.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná12
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 12
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
213.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA4
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA4
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3024
2.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2464
3.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2016
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2016
5.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1680
6.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1648
7.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1584
8.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1528
9.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice1344
10.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1340
11.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.976
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice976
13.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 884
14.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.846
15.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha788
16.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice745
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.745
18.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.720
19.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice706
20.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha673
21.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.658
22.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.591
23.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany585
24.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš577
25.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most566
26.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.553
27.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha546
28.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice515
29.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice504
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka504
31.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice490
32.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.480
33.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha468
34.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice455
35.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.454
36.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most440
37.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno428
38.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha414
39.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.410
40.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.409
41.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš396
42.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA394
43.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
44.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
45.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 384
46.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany381
47.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.356
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most356
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.356
50.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA346
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most346
52.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most344
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary344
54.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.336
55.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška329
56.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice326
57.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.324
58.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.321
59.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
61.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže319
62.Jonášová Klára2006 BaC Kladno312
63.Portová Anna2007 Super Stars Most304
64.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš296
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.296
66.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové293
67.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.282
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk282
69.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice280
70.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary272
71.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.264
72.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha260
73.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.256
74.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice247
75.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.244
76.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.240
77.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.238
78.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.233
79.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha228
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha228
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice228
82.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
83.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.220
Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.220
85.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno216
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton216
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton216
88.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín212
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA212
90.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.211
91.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
92.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha206
93.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice202
94.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.201
95.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.200
97.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk198
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou198
99.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.196
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.196
101.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha192
102.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.190
103.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.184
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.184
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš184
106.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.183
107.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha182
108.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic181
109.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš179
110.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha176
111.Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav174
112.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.173
113.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha172
114.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.171
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš171
116.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice168
117.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice166
118.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.156
119.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.155
120.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná154
121.Čechová Tereza2008 Super Stars Most152
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem152
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha152
124.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.151
125.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.149
126.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.148
127.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice147
128.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice144
129.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.143
130.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA140
131.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice136
132.Chvastková Julie2006 Start Jihlava132
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 132
134.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.128
135.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.126
136.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou125
137.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton123
138.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové120
140.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.119
141.Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou118
142.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY116
143.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.113
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary113
145.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.111
Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub111
147.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.108
Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice108
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 108
150.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.106
151.Křížová Anna2006 Super Stars Most104
152.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice102
153.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.101
154.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou100
155.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton99
156.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem98
157.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.96
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice96
159.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.94
160.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.90
161.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha88
162.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary86
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
164.Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou84
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice84
166.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.83
167.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav78
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno78
Křížková Eva2008 BaC Kladno78
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
172.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou76
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY76
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha76
175.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
176.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice74
177.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové72
178.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha71
179.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice69
180.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha68
181.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice65
182.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most64
Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.64
184.Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň61
185.Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš60
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha60
187.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno54
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou54
190.Vernerová Linda2009 BK Junior Benátky nad Jizerou49
191.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem48
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice48
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.48
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.48
195.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno46
196.Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice45
197.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
200.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton41
201.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.39
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.39
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.39
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha39
205.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň35
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.35
207.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha32
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha32
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 32
210.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš30
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou30
213.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha28
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.28
215.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.24
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
217.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha23
218.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha21
219.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
220.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY19
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.19
222.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 17
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha17
224.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.14
Kolaříková Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.14
228.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná13
233.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice12
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA12
Miksová Kristýna2006 BaC Kladno12
Romanová Veronika2006 TJ Slavoj Český Těšín12
240.Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA10
Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany10
Niederlová Pavlína2006 SK Hamr, z.s. 10
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
244.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 9
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha9
247.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha7
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná7
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.7
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.7
251.Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
252.Chovancová Markéta2010 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice5
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha5
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA5
256.Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice4
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná4
Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
259.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha3
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha3
Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Mouai Sally2010 Sokol Radotín Meteor Praha3
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Svobodová Michaela2007 SK Hamr, z.s. 3
Zátková Klára2006 SK Prosek Praha3
267.Gregorová Marie Antonie2009 Badminton Sharks Brno, z.s.2
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3062
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2544
3.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2432
4.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2336
5.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové2320
6.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2224
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2224
8.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.2144
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice2144
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.2144
11.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1744
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1744
13.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1229
14.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.1173
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.1173
16.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1117
17.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1100
18.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1072
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1072
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1072
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1072
22.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1061
23.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany973
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice973
25.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš972
26.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany933
27.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.918
28.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.860
29.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha810
30.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha788
31.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka747
32.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice718
33.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.694
34.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.693
35.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha658
36.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha610
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha610
38.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.603
39.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno578
40.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha574
41.Portová Anna2007 Super Stars Most566
42.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most542
43.Jonášová Klára2006 BaC Kladno540
44.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha526
45.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.525
46.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.518
47.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA516
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA516
49.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most503
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most503
51.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.491
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most491
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.491
54.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.490
55.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice479
56.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš476
57.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice467
58.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice466
59.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.460
60.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
62.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže439
63.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary433
64.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.431
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.431
66.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš430
67.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice428
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín428
69.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.419
70.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové416
71.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk408
72.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha406
73.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most403
74.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
75.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 394
76.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.392
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem392
79.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary391
80.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška382
81.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem380
82.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.372
83.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.364
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.364
85.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha358
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha358
87.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem356
88.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice348
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton348
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton348
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
93.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.344
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA344
95.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY332
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš332
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY332
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš332
99.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk330
100.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 328
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš328
102.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
103.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.320
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.320
107.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice316
108.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice312
109.Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav306
110.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno294
111.Čechová Tereza2008 Super Stars Most292
112.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.290
113.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
114.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice284
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.284
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.284
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.284
118.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou278
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou278
120.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton276
121.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA272
122.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
123.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové252
124.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice248
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
126.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice244
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 244
128.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice242
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub242
131.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.234
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice234
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.234
134.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha228
135.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha224
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.224
137.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.220
138.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem218
139.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno216
140.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic212
141.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.208
142.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice204
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha204
144.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou203
145.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.202
146.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
148.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.189
149.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha188
150.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
151.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.170
152.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná164
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha164
156.Chvastková Julie2006 Start Jihlava160
157.Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou156
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.156
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice156
161.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice152
162.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha136
163.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice128
164.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem124
165.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové120
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice120
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha120
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
171.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.116
Křížová Anna2006 Super Stars Most116
173.Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav114
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
176.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.109
177.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha104
178.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno102
Křížková Eva2008 BaC Kladno102
180.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.101
181.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.95
182.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
184.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary86
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary86
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno86
187.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav78
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná78
Vernerová Linda2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
203.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha68
204.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha64
205.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
209.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice42
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 42
214.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA40
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha40
218.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.38
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.38
221.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
222.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha28
223.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most26
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA26
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
226.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.23
227.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha14
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha14
Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha14
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha14
237.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3024
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2048
3.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1928
4.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1888
5.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1715
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1552
7.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1504
8.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1280
9.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1246
10.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1216
11.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1102
12.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1072
13.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 904
14.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové882
15.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha848
16.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.733
17.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice718
18.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice682
19.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice657
20.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha634
21.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš602
22.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem590
23.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.566
24.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha564
25.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha537
26.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany531
27.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.515
28.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice504
29.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.503
30.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.496
31.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.491
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno491
33.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany489
34.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka481
35.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.480
36.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice431
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice431
38.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.427
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.427
40.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most426
41.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.406
42.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš396
43.Jonášová Klára2006 BaC Kladno392
Portová Anna2007 Super Stars Most392
45.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.386
46.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha384
47.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most367
48.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.360
49.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice358
50.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.344
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš344
52.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA336
53.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most328
54.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
55.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice316
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice316
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška316
58.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha312
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha312
60.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary308
61.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš302
62.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most288
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha288
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most288
65.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové282
66.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA276
67.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha272
68.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
69.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín258
70.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže252
71.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha248
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.248
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.248
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.248
75.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.246
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice246
77.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.244
78.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
79.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton234
80.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
81.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.219
82.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.216
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem216
84.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice208
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.208
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 208
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.208
89.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.206
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem206
91.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
94.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice202
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.202
96.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk198
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav198
98.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha192
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic192
101.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice188
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 188
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA188
104.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.179
105.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha172
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
107.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
108.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha164
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
111.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice162
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.162
113.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha160
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.160
115.Čechová Tereza2008 Super Stars Most156
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
118.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha146
119.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice144
120.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.142
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
122.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.140
123.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice138
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.138
125.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice136
126.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY132
127.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.131
128.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice130
129.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou128
130.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice124
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou124
133.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno122
134.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.120
Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou120
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice120
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno120
138.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.115
139.Chvastková Julie2006 Start Jihlava114
140.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.112
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
142.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton108
143.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
144.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
145.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem98
146.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.96
147.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.91
148.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA90
Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
Niederlová Pavlína2006 SK Hamr, z.s. 90
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY90
152.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.88
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná88
154.Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
156.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.84
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk84
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice84
159.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 82
160.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Křížová Anna2006 Super Stars Most80
163.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav78
Křížková Eva2008 BaC Kladno78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
166.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.56
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha56
168.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha52
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha52
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.52
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice52
173.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.46
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
176.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice42
Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové42
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové42
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice42
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 42
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou42
192.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha40
193.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most26
Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 26
196.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
197.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha20
198.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
199.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
203.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
205.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
Miksová Kristýna2006 BaC Kladno12
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav12
208.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
1OP U13 - AšSKP12.11.2017
2OP U13 - Praha - ZMSKP17.11.2017
3OP U13 - Český KrumlovSKP18.11.2017
4OP U13 - JihlavaSKP18.11.2017
5OP U13 - LiberecSKP18.11.2017
6OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP18.11.2017
7GPC U13 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC19.11.2017
8GPC U13- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
9OP U13 - KladnoSKP25.11.2017
10GPD U13 dvouhry Aš - AšD25.11.2017
11GPE50 U11- otevřený - KlimkoviceE5026.11.2017
12GPD U13 - České BudějoviceD02.12.2017
13OP U13 - VendryněSKP02.12.2017
14MČR U13 - LiberecMČR10.12.2017
15GPE50 U11 - BrnoE5010.12.2017
16GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
17GPC U13- otevřený - LiberecC16.12.2017
18Turnaj U9 a U11 - Benátky nad JizerouE5006.01.2018
191. GPD U13 - Praha HamrD06.01.2018
20GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.01.2018
21GPC U13 kvalifikační - AšC13.01.2018
221. GPC U13 - OrlováC13.01.2018
231. GPC U13 - Český KrumlovC13.01.2018
241. GPC U13 - Praha - VinořC13.01.2018
25GPC U13 - DobruškaC13.01.2018
261. GPD U13 - Liberec- VesecD13.01.2018
271. GPD U13 - MostD13.01.2018
28GPC U13 kvalifikační - Brno BohuniceC20.01.2018
291. GPC U13 - MostC20.01.2018
30GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD27.01.2018
31GPD U13 - Český KrumlovD28.01.2018
321. GPA U13 - JihlavaA28.01.2018
33GPC U13- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
34GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2018
35GPC U13- otevřený - BrnoC17.02.2018
36GPE50 U11 - PrahaE5024.02.2018
371. GPB U13 - Brno - SlatinaB04.03.2018
38GPC U13- otevřený - PrahaC10.03.2018
392. GPD U13 - TepliceD24.03.2018
402. GPD U13 - LiberecD25.03.2018
41GPC U13- otevřený - KladnoC25.03.2018
422. GPC U13 - KlimkoviceC29.03.2018
43GPE50 U11 - KlimkoviceE5030.03.2018
44GPD U13 - České BudějoviceD07.04.2018
453. GPC U13 - OrlováC07.04.2018
46GPC U13 otevřený Mem. A Wankove - PlzeňC08.04.2018
47GPC U13- otevřený - BrnoC15.04.2018
48GPE50 U11 Radotín Cup - Praha - RadotínE5015.04.2018
49GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
502. GPD U13 - Praha - ZMD21.04.2018
512. GPC U13 - České BudějoviceC12.05.2018
52GPC U13 kvalifikační - Karlovy VaryC12.05.2018
532. GPC U13 - MostC12.05.2018
54GPC U13 kvalifikační - BrnoC12.05.2018
55GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD12.05.2018
56GPC U13 - PardubiceC12.05.2018
57GPC U13 kvalifikační - KladnoC12.05.2018
582. GPC U13 - Praha HamrC19.05.2018
592. GPA U13 - Praha HamrA27.05.2018
60GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
61GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
62GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
63GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
642. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
65GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
663. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
67GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
68GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
69GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
70GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
71GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
72GPC U13 - MostC22.09.2018
73GPE50 U11 - Benátky nad JizerouE5022.09.2018
74GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
75GPE50 U11 Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.09.2018
76GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD29.09.2018
77GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
78GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
79GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
80GPC U13- otevřený - PřerovC13.10.2018
81GPE50 U11 - Praha LužinyE5020.10.2018
82GPD U13- otevřený - Praha LužinyD20.10.2018
83OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
84GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
85GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
86GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
87GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
88OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
89OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
90OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
91GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading