logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 15.11.2018

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
15.11.2017 - 15.11.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR101
2.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR102
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR159
4.Král Ondřej1999 Sokol Radotín Meteor PrahaWR197
5.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4272
6.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3704
7.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3304
8.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
9.Louda Jiří1995 USK Plzeň2816
10.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2496
11.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.2472
12.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2352
13.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2256
14.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1824
15.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1801
16.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1565
17.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1424
18.Kural Martin1999 USK Plzeň1396
19.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1282
20.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1270
21.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1213
22.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1184
23.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1170
24.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1146
25.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška1103
26.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1086
27.Oros Ladislav1971 Super Stars Most1052
28.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice982
29.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.937
30.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
31.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice830
32.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.788
33.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.781
34.Repiar Samuel1994 Super Stars Most780
35.Port Jan1972 Super Stars Most732
36.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 731
37.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha728
38.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.712
39.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.708
40.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno674
41.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice634
42.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové608
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 608
44.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.607
45.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.604
46.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 602
47.Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 600
48.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.583
49.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
50.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.577
51.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška556
52.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.553
53.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 544
54.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha520
55.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.518
56.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 517
57.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.512
58.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic508
59.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.504
60.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.500
61.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.496
62.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.486
63.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.479
64.Králíček Jan2000 Super Stars Most476
65.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha474
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška474
67.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.472
68.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
69.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most464
70.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.449
71.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.446
72.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice442
73.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.434
74.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň414
75.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.413
76.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera404
77.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice376
78.Šula Fabian1995 TJ Ostrov366
79.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton360
80.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové357
81.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter352
82.Konupka Jiří1965 BaC Kladno349
83.Morávek Michal2002 BaC Kladno346
84.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové343
85.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice341
86.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek337
87.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno324
88.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.318
89.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň316
90.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.308
91.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň297
92.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže292
93.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.290
94.Král Martin1994 BK TJ Baník Most284
95.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.282
96.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha280
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.280
98.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.276
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 276
100.Čapek Jiří1975 Super Stars Most272
101.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.271
102.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice265
103.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno264
104.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha262
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek262
106.Poříz Leoš1974 Start Jihlava258
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha258
108.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 250
109.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera242
110.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.238
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno238
112.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.234
113.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice231
114.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 228
115.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.227
116.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.226
117.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava224
118.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany222
119.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka212
120.Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha210
121.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.208
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice208
124.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň207
125.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.205
126.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha204
127.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc201
128.Drudík Ota1992 USK Plzeň200
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka200
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice200
131.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
132.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.197
133.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
135.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice182
136.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.180
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže180
138.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 178
139.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka176
140.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary172
141.Straka Jakub2000 Super Stars Most171
142.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice168
143.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
144.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška164
145.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná162
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška162
147.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín158
148.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.157
149.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.154
150.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc153
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava153
152.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice152
153.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.150
154.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha149
155.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín144
156.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.142
157.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany140
158.Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
159.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA134
160.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná133
161.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.130
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.130
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany130
164.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice128
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice128
166.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice127
167.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno126
168.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka125
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek125
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
171.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.123
172.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň122
173.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň120
175.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.119
176.Čechura Adam1989 BaC Kladno118
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek118
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha118
179.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.117
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.117
181.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.116
182.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
183.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.113
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná113
185.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice112
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.112
187.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.109
188.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.106
189.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno104
190.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.103
191.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava100
192.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 97
193.Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.96
194.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.93
195.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek92
196.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.91
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň91
198.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.90
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň90
200.Grošov Pavel2000 BC Badmen Brno88
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín88
202.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň87
203.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha86
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.86
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA86
212.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.84
213.Hrnčár Petr1999 TJ Sokol Dobruška80
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové80
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha80
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
217.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice78
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
225.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.76
226.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík75
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.75
228.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 74
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany74
230.Pašek Michal1987 SK Jupiter73
231.Kubík Jiří1977 SK Jupiter72
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.72
233.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek71
234.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou69
235.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka68
236.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 67
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.67
238.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.66
Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.66
240.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.64
241.Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.60
242.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.59
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže59
246.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice58
247.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany56
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.56
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera56
250.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice55
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín55
252.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 54
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.54
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.54
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.54
257.Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.53
258.Helar Jakub1992 Start Jihlava49
259.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany48
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže48
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 48
262.Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.47
263.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha46
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže46
Novotný Robert1978 BaC Kladno46
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
Vašek Martin1988 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
269.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno45
270.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany44
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA44
272.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava42
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice42
Herzán David2002 Slavoj Podivín42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín42
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Telecký Jiří1982 VSK VŠB - TU Ostrava42
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň42
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
287.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 40
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Vašíček Peter1989 BK Kopřivnice, z.s.40
290.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter38
291.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka37
292.Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice36
293.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
295.Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice32
296.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 31
297.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň30
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže30
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.30
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub30
302.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást26
306.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton25
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná25
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 25
310.Benírške Adam1995 Start Jihlava24
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná24
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.24
314.Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice23
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava23
316.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany22
317.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary21
318.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.20
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha20
320.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.19
321.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.18
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň18
Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.18
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany18
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
328.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
329.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava14
331.Bauer Michael1999 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice13
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.13
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň13
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice13
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice13
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice13
338.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně12
Grace Yury1967 Start Jihlava12
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 12
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná12
345.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.10
Vild Petr1974 SK Jupiter10
348.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno9
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.9
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR92
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR92
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4720
4.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4488
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4406
6.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4304
7.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3704
Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3704
9.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3250
10.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3224
11.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2960
12.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2872
13.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2584
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2584
15.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2576
16.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2496
17.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2424
18.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2384
19.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2200
20.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1958
21.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1941
22.Kural Martin1999 USK Plzeň1920
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1920
24.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1904
25.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1888
26.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1885
27.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1877
28.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1856
29.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1816
30.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1744
31.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1608
32.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1590
33.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1515
34.Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.1432
35.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1387
36.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1379
37.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1345
38.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1335
39.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1286
40.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1272
41.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1254
42.Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 1200
43.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1190
44.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1170
45.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1149
46.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška1132
47.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic1099
48.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno949
49.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha934
50.Oros Ladislav1971 Super Stars Most919
51.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.886
52.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.885
53.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 875
54.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.872
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.872
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška872
57.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška840
58.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové830
59.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.824
60.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha800
61.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 791
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.791
63.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.790
64.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná781
65.Port Jan1972 Super Stars Most765
66.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.758
67.Morávek Michal2002 BaC Kladno757
68.Králíček Jan2000 Super Stars Most754
69.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.740
70.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň731
71.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most714
72.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška710
73.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové709
74.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.678
75.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice664
76.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice662
77.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.650
78.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha646
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha646
80.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice640
81.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice627
82.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice616
83.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové614
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera614
85.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň610
86.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň592
87.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter584
88.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice582
89.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton576
90.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha570
91.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.566
92.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 552
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno552
94.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.551
95.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 538
96.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.516
97.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.498
98.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň491
99.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.488
100.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže466
101.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno449
102.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice446
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.446
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice446
105.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.440
106.Konupka Jiří1965 BaC Kladno438
107.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást430
108.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.424
109.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 414
110.Král Martin1994 BK TJ Baník Most412
111.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.406
112.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.398
113.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice395
114.Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha390
115.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.388
Čapek Jiří1975 Super Stars Most388
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže388
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.388
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň388
122.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice387
123.Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška378
124.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc372
Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek372
126.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.368
127.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.364
128.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most358
129.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
131.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka354
132.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.346
133.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka342
134.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.340
135.Poříz Leoš1974 Start Jihlava334
136.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany332
137.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň326
138.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.317
139.Helar Jakub1992 Start Jihlava316
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava316
141.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice314
142.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.312
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.312
144.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.310
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.310
147.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.300
148.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.298
149.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA288
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek288
151.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná284
152.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno281
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.281
154.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
155.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.276
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek276
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
158.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice274
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice274
160.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 270
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.270
162.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno268
163.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.266
164.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.264
Straka Jakub2000 Super Stars Most264
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná264
167.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice262
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava262
169.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.244
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín244
172.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.242
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice242
174.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.240
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
176.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka238
177.Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
179.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
180.Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha230
181.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.228
182.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.226
183.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
184.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary212
185.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.211
186.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
187.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná203
188.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná202
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha202
190.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík200
191.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 198
192.Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.192
Šula Fabian1995 TJ Ostrov192
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA192
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 192
196.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava184
197.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha178
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha178
199.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek174
200.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.170
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
202.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice168
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany168
204.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín167
205.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 166
206.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice165
207.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton164
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín164
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.164
211.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 162
212.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 160
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice160
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany160
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany160
216.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.158
217.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.156
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.156
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.156
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.156
Vild Petr1974 SK Jupiter156
223.Louda Jiří1955 Slavoj Plzeň152
Louda Jiří1995 USK Plzeň152
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
227.Čechura Adam1989 BaC Kladno142
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA142
229.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.138
Repiar Samuel1994 Super Stars Most138
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
232.Kubík Jiří1977 SK Jupiter134
233.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.133
234.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže132
235.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.130
236.Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava128
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava128
238.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka126
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
240.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava125
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti125
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice125
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
247.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice124
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice124
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany124
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha124
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.124
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.124
253.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 120
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.120
256.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice116
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.116
258.Grace Yury1967 Start Jihlava114
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 114
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
263.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
264.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno108
265.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.106
266.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek100
267.Pašek Michal1987 SK Jupiter98
268.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 90
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 90
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.90
271.Grošov Pavel2000 BC Badmen Brno88
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 88
273.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.86
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
280.Benírške Adam1995 Start Jihlava84
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná84
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.84
283.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín82
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany82
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany82
286.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín80
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most80
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.80
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka80
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera80
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka80
Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
293.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice78
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná78
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno78
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.78
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton78
310.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže76
311.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže66
312.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.62
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže62
314.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 58
315.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice56
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice56
317.Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice54
318.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany52
319.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň50
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň50
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most50
322.Bauer Michael1999 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice46
Dostál Vít1963 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha46
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice46
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou46
330.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Benírške Štěpán2003 Start Jihlava42
Herzán David2002 Slavoj Podivín42
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín42
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera42
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 42
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany42
345.Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín40
347.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň38
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.38
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany38
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice38
351.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy36
352.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
353.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
356.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Schneedorfer Jan1979 TJ ČZ Strakonice, spolek26
358.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
360.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary22
Slepička Martin1970 SK Jupiter22
362.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
364.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.18
365.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.14
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR66
2.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.4120
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3536
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3272
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3077
6.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3064
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2984
8.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2624
9.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2496
10.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2440
11.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2376
12.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1846
13.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1819
14.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1656
15.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1626
16.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1608
17.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1473
18.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1384
19.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1328
20.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1309
21.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1157
22.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1138
23.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1061
24.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka950
25.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.906
26.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.890
27.Oros Ladislav1971 Super Stars Most866
28.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.854
29.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha780
30.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha768
31.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška766
32.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera755
33.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice745
34.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň742
35.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové687
36.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 680
37.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.664
38.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.652
39.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň616
40.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno615
41.Pistulka Radek1997 USK Plzeň612
42.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 608
43.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha594
44.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.582
45.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka570
46.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň565
47.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.560
48.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA554
49.Port Jan1972 Super Stars Most548
50.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.520
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice520
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.520
53.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice512
54.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.500
55.Poříz Leoš1974 Start Jihlava470
56.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.458
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.458
58.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.452
59.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže430
60.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha424
61.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.408
62.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
63.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.390
64.Morávek Michal2002 BaC Kladno388
65.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice386
66.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 380
67.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.377
68.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást364
69.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice360
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic360
71.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter352
72.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice351
73.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.350
74.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.342
75.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.338
76.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha336
Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice336
79.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek328
80.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton324
81.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.322
82.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň321
83.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice316
84.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže311
85.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín310
86.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.305
87.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek304
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.304
89.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové294
90.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.286
91.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové280
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
93.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava278
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera278
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice278
96.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové276
97.Králíček Jan2000 Super Stars Most267
98.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.266
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha266
Šula Fabian1995 TJ Ostrov266
101.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň259
102.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška252
103.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
104.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 246
Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.246
106.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.244
107.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice242
108.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 238
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha238
110.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 236
111.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže232
112.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.226
113.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha218
114.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most210
115.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice208
117.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
118.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
119.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
120.Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.192
121.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice190
122.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.189
123.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 174
124.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.172
125.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.168
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc168
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany168
128.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín166
129.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
130.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany160
131.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava158
132.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha156
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška156
134.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc154
135.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek152
136.Drudík Ota1992 USK Plzeň150
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
138.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek146
139.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava144
140.Pašek Michal1987 SK Jupiter140
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
142.Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná138
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
145.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno128
146.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.126
147.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
148.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice124
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno124
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA124
151.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.120
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.120
156.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha114
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou114
158.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň106
159.Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice104
160.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.98
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 98
162.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná96
163.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany92
164.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.90
165.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.88
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton88
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
168.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.86
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka86
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 86
Novotný Robert1978 BaC Kladno86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.86
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 86
176.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.84
Helar Jakub1992 Start Jihlava84
178.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
179.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary78
Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka78
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.78
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka78
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň78
190.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek70
191.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 66
192.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany62
193.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.58
194.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
195.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň54
196.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 50
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže50
198.Bauer Michael1999 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.46
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava46
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany46
204.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná42
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice42
Čapek Jiří1975 Super Stars Most42
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín42
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže42
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín42
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.42
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
218.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň40
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka40
220.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno32
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.32
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha32
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové32
224.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň30
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
227.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže28
228.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice26
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice26
232.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
233.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
236.Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň21
237.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany18
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 18
240.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice14
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové14
242.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice13
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná13
244.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Herzán David2002 Slavoj Podivín12
Kubík Jiří1977 SK Jupiter12
247.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR142
2.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR190
3.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.WR193
4.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR246
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3917
6.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3336
7.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2888
8.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2640
9.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2544
10.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2461
11.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2448
12.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka2408
13.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2304
14.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2293
15.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2016
16.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1790
17.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1730
18.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1682
19.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1496
20.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1432
21.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1408
22.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1398
23.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1339
24.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1312
25.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1221
26.Krocová Valerie1992 Super Stars Most1091
27.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1088
28.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1071
29.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1040
30.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1005
31.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1000
32.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most958
33.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice906
34.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton896
35.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha880
36.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška874
37.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.806
38.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň776
39.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.728
40.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň706
41.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice686
42.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter672
43.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.644
44.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín642
45.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.616
46.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.600
47.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek576
48.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha564
49.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava555
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.555
51.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most542
52.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.520
53.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.512
54.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha508
55.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice494
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA494
57.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška464
58.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň458
59.Pořízová Radka1977 Start Jihlava434
60.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic430
61.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 420
62.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň400
63.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.396
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.396
65.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany380
Vocelková Anna1994 USK Plzeň380
67.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže372
68.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice358
69.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice348
70.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha346
71.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera338
72.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek320
73.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton313
74.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.306
75.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.304
76.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.290
77.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice286
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.286
79.Dufková Monika1999 BaC Kladno282
80.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové280
81.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice275
Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.275
83.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.272
84.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín270
85.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.268
Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.268
87.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice261
88.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc260
89.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.257
90.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže253
91.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice252
92.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek244
93.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice240
94.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 236
95.Srbová Adéla2000 BaC Kladno234
96.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.228
97.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice218
98.Zachová Adéla2001 Start Jihlava206
99.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka205
100.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.200
101.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera198
102.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
103.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek175
104.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.166
105.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter164
106.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.154
107.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň152
108.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Panochová Jana1997 BA Plzeň150
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.150
112.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.144
113.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice139
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
115.Polívková Eliška1998 USK Plzeň137
116.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany124
Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.124
118.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice118
119.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka114
121.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.108
122.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha102
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou102
125.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
126.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice88
127.Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.86
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera86
130.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
131.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
138.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň66
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.66
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.66
141.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice56
142.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.46
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany46
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava46
145.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany44
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.44
147.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín42
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vítková Adéla1992 Start Jihlava42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná42
157.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň38
Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.38
160.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
161.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany32
162.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 30
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter30
165.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov22
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
169.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany18
170.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice13
171.Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.10
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR80
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR80
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3952
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3658
5.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3544
6.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3456
7.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3240
8.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3192
9.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3101
10.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3088
11.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3072
12.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3024
Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3024
14.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2640
15.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2616
16.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2605
17.Krocová Martina1988 Super Stars Most2568
18.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň2432
19.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2424
20.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2320
21.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2288
22.Krocová Valerie1992 Super Stars Most2285
23.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 2272
24.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň2184
25.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2120
26.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2064
27.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1789
28.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1774
29.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1718
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1718
31.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1661
32.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1578
33.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1504
34.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1485
35.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1459
36.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1451
37.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1445
38.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1424
39.Srbová Adéla2000 BaC Kladno1368
40.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek1311
41.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1204
42.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1192
43.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1182
44.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1181
45.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1165
46.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1145
Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1145
48.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1122
49.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1070
50.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1062
51.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha966
52.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.965
53.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 931
54.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 918
55.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.851
56.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter816
57.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín786
58.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha784
59.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.735
60.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha716
61.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.672
62.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška624
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška624
64.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic598
65.Dufková Monika1999 BaC Kladno586
66.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň575
67.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.574
68.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.572
69.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter560
70.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň554
71.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice520
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín520
Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice520
74.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.516
75.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.512
76.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek509
77.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek488
78.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha474
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha474
80.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava465
81.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka459
82.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.452
83.Pořízová Radka1977 Start Jihlava450
84.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže444
85.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.430
86.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.428
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice428
88.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže415
89.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.414
90.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice410
91.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice404
92.Zachová Adéla2001 Start Jihlava395
93.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera380
94.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most374
95.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice366
96.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška337
97.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera330
98.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA328
99.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.321
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.321
101.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín318
102.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek316
103.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.302
104.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
105.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.290
106.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
109.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.278
110.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice275
111.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice252
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.252
113.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 242
114.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton239
115.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.228
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
117.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.227
118.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc224
119.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň214
120.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
122.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
123.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.203
124.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice200
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice200
126.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno194
127.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka179
128.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter172
129.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
130.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice164
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň164
132.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany160
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov160
134.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
135.Polívková Eliška1998 USK Plzeň151
136.Erbenová Monika1986 BaC Kladno150
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany150
Panochová Jana1997 BA Plzeň150
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno150
140.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha138
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň138
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
143.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň136
144.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha126
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.126
146.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
149.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.124
Vítková Adéla1992 Start Jihlava124
151.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.116
152.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
156.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
159.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou108
160.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka102
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA102
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha102
164.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 92
165.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice90
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA90
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
168.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.86
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 86
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava86
173.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče78
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 78
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín78
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové78
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná78
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
187.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška75
188.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň73
189.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.72
190.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
191.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice60
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice60
193.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Fictumová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň50
195.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter46
197.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň42
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň42
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany42
201.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice38
Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany38
203.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek34
205.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany30
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň30
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter30
208.Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany22
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR66
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4752
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4120
4.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3064
5.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové3056
6.Krocová Martina1988 Super Stars Most2984
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2616
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2600
9.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2440
10.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2376
11.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
12.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1684
13.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1611
14.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1584
15.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1531
16.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1517
17.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1432
18.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor Praha1384
19.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1280
20.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1243
21.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1234
22.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1226
23.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1183
24.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1158
25.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 976
26.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno970
27.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha863
28.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 846
29.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton832
30.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška826
31.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň822
32.Krocová Valerie1992 Super Stars Most814
33.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha792
34.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice789
35.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter744
36.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.738
37.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka735
38.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.728
39.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice711
40.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice687
41.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.686
42.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže685
43.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň670
44.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha660
45.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška634
46.Srbová Adéla2000 BaC Kladno615
47.Vocelková Anna1994 USK Plzeň612
48.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.590
49.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 588
50.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most585
51.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice554
52.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.524
53.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.520
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.520
55.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha506
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška506
57.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha468
58.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.464
59.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice460
60.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek456
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.456
62.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.418
63.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek408
64.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most390
65.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín388
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.388
67.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.377
68.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň371
69.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.368
70.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava358
71.Pořízová Radka1977 Start Jihlava356
72.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.354
73.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha352
74.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 350
75.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň340
76.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška336
Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
78.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice322
79.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter320
80.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava310
81.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton308
82.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.305
83.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.304
84.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
85.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.290
86.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
89.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice266
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov266
91.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic264
92.Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
93.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc256
94.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.252
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice252
96.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 248
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera248
98.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.246
99.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže242
100.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže240
101.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.239
102.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice236
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno236
104.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
105.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha228
107.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera212
108.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.211
109.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň204
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek204
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.204
112.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera203
113.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek202
114.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
115.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice193
116.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 190
117.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 188
118.Zachová Adéla2001 Start Jihlava186
119.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.176
120.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha166
121.Dvořáčková Veronika1977 SK Žíznivý papoušek badminton165
122.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA162
123.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany160
124.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
125.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.152
126.Erbenová Monika1986 BaC Kladno150
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
128.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
129.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.130
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.130
131.Dufková Monika1999 BaC Kladno128
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice128
133.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.124
Polívková Eliška1998 USK Plzeň124
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 124
136.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.120
137.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška118
138.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň116
Vítková Adéla1992 Start Jihlava116
140.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice114
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška114
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
144.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha112
145.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.108
146.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter96
147.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany92
148.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice88
Königová Alena1977 SK Žíznivý papoušek badminton88
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice88
151.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 86
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka86
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice86
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno86
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň86
156.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín80
157.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Panochová Jana1997 BA Plzeň78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
168.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.56
169.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň54
170.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany52
171.Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter50
172.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice48
173.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň46
Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany46
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.46
177.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter44
178.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA42
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
191.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň40
192.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
193.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice36
194.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most32
Lodrová Nikol1986 USK Plzeň32
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha32
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové32
198.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň30
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany30
200.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň26
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.26
202.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.24
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
204.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice22
Kavanová Michaela1973 SK Badminton Tábor, z.s.22
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
207.Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň21
208.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany20
209.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany18
210.Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice, spolek16
211.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín12
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín12
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná12
214.Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - České BudějoviceC17.11.2017
2GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC18.11.2017
3GPC dospělých Mem. P. Bílka - Praha HamrC18.11.2017
4GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC25.11.2017
5OP dospělých - Králův DvůrSKP09.12.2017
6GPD dospělých- Vodňanský kapr - VodňanyD16.12.2017
7GPD dospělých - StrakoniceD13.01.2018
8Memoriál St. Krauze - Český TěšínA14.01.2018
9OP dospělých - Praha HamrSKP27.01.2018
10OP dospělých - PlzeňSKP27.01.2018
11OP dospělých - LiberecSKP27.01.2018
12OP dospělých - Český KrumlovSKP27.01.2018
13OP dospělých - BrnoSKP28.01.2018
14OP dospělých - OstravaSKP28.01.2018
15OP dospělých - PardubiceSKP28.01.2018
16MČR dospělých - PrahaMČR04.02.2018
17GPC dospělých - OsíkC10.02.2018
18GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD10.02.2018
19GPC dospělých - OlomoucC17.02.2018
20GPC dospělých - OstrovC17.02.2018
21GPC dospělých - Praha - VinořC18.02.2018
223. GPC dospělých - Brno - SlatinaC03.03.2018
23VC města Plzně - PlzeňA11.03.2018
24GPD dospělých - StrakoniceD24.03.2018
25GPB Pohár Akademie Most - MostB25.03.2018
26GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD31.03.2018
27GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC31.03.2018
28GPB Jouda Cup - Praha - ZMB08.04.2018
29GPC dospělých - JihlavaC21.04.2018
30GPD dospělých - JihlavaD21.04.2018
31GPC dospělých - Praha HamrC22.04.2018
32Memoriál I. Škáchy - LiberecA22.04.2018
33GPC dospělých- 27. Thun Cup Nejdek - NejdekC28.04.2018
34GPC dospělých - OlomoucC06.05.2018
35GPC dospělých - Praha - VinořC12.05.2018
36GPD dospělých - TáborD13.05.2018
37GPD dospělých - DobřanyD19.05.2018
38GPB Most - MostB27.05.2018
39GPE dospělých - PlzeňE27.05.2018
40GPC dospělých - VC Kladna 2018 - KladnoC02.06.2018
41GPC dospělých - HoliceC26.08.2018
42Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA02.09.2018
43GPC dospělých - Praha ZMC15.09.2018
44GPC dospělých - Liberec- VesecC15.09.2018
45GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD22.09.2018
46GPC dospělých - OlomoucC22.09.2018
47GPD dospělých - VodňanyD29.09.2018
48GPC dospělých - DobruškaC06.10.2018
49GPC dospělých - MostC06.10.2018
50GPC dospělých - OlomoucC06.10.2018
51GPD dospělých - OlomoucD06.10.2018
52GPC Memoriál Proška - Králův DvůrC06.10.2018
53GPC dospělých - IvančiceC07.10.2018
54GPC dospělých - PlzeňC13.10.2018
55GPD dospělých - FajneD13.10.2018
56GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD14.10.2018
57GPE dospělých - PlzeňE14.10.2018
58GPC dospělých - Praha VinořC14.10.2018
59GPC dospělých - České BudějoviceC20.10.2018
60GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB21.10.2018
61Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA28.10.2018
62GPC dospělých - OsíkC10.11.2018
63GPC dospělých- VC města Kladna - KladnoC10.11.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading