logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 15.11.2018

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
15.11.2017 - 15.11.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2768
2.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1928
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1864
4.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1704
5.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1518
6.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1486
7.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1456
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1456
9.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1398
10.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1264
11.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1102
12.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1064
13.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha862
14.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.860
15.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany803
16.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.788
17.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.733
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.733
19.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.732
20.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.720
21.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice623
22.Kundrát David2006 Badminton VK Aš615
23.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.553
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.553
25.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice550
26.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.543
27.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš542
28.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže536
29.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.491
30.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.467
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha467
32.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.463
33.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové458
34.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice432
35.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.430
36.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha428
37.Klokan Jakub2008 Super Stars Most418
38.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.409
39.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice408
40.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice384
41.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 380
42.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice372
43.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most368
44.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš362
45.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary357
46.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice356
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha356
49.Jonáš Václav2006 BaC Kladno355
50.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.347
51.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk344
52.Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.341
53.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno339
54.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš333
55.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary332
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha332
57.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.324
58.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice320
59.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice312
60.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.308
61.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.304
62.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha300
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.300
64.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha292
65.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.289
66.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.288
67.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno284
68.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha280
69.Suchopár Jan2006 Super Stars Most276
70.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.272
71.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem268
72.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic265
73.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
74.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže257
75.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice256
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA256
77.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice253
78.Klokan Jan2006 Super Stars Most248
79.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.244
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice244
81.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub236
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
83.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou234
84.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.228
85.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň223
86.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.220
87.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín219
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.219
89.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.216
90.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub212
91.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.208
92.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.204
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.204
94.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou199
95.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.196
96.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 192
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.192
99.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha188
100.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.184
101.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha180
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.180
103.Škvára Kristian2008 BaC Kladno179
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno179
105.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.178
106.Gašparín Adam2007 Super Stars Most172
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA172
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.172
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.172
110.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany171
111.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 164
112.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou163
113.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš162
114.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice160
115.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.156
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem156
118.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice155
Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.155
120.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem154
121.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 152
122.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice151
123.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.146
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha146
125.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš144
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.144
127.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.143
128.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha142
129.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most140
130.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice139
131.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou138
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha138
133.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín137
134.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice136
135.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.130
136.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha128
137.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.127
138.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav125
139.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 124
140.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.115
141.Berka Jan2007 Slavoj Podivín114
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
143.Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.110
144.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.107
145.Vališ Jan2006 Super Stars Most106
146.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.103
147.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice102
148.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA98
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most98
150.Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže96
152.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice94
153.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY92
Macal Jiří2008 Super Stars Most92
155.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice91
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice91
157.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY90
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice90
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná90
162.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.87
163.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice86
165.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.82
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.82
167.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
168.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
171.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš76
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha76
173.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem75
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou75
175.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.72
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.72
177.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.70
178.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.68
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
180.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.67
181.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná66
182.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha59
183.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.57
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín57
185.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most56
186.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná54
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.54
188.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.52
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice52
190.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.50
192.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.49
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha49
194.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY47
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.47
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton47
197.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
199.Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou44
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.44
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.44
203.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha42
Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
209.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.39
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.39
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 39
212.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.38
213.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové36
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
215.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.34
216.Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek33
217.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton32
218.Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.30
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.30
220.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA28
Synek Daniel2006 SK Prosek Praha28
222.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha26
223.Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná25
224.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.23
225.Dahmani Ayman Daniel2006 BK TU v Liberci, z.s.22
Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.22
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 22
229.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice20
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.20
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
232.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.18
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.18
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.18
Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou18
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha18
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.18
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice18
239.Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice16
240.Vybíral Vendelín2006 Badminton Sharks Brno, z.s.15
241.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.14
244.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.13
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.13
246.Kubr Matěj2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
247.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA10
Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Salamon Matyáš2006 SK JEREMI, z.s.10
Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII10
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem10
253.Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Kolář Jan2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.9
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
258.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.7
259.Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA6
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná6
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most6
262.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha5
265.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.4
Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
269.Dvořák Vojtěch2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.3
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most3
272.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most2
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk2
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3312
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2800
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2512
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most2512
5.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2384
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice2384
7.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.2016
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice2016
9.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1638
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové1638
11.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1616
13.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1398
14.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1355
15.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.1342
16.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1336
17.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1088
18.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1072
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1072
20.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1028
21.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1000
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice1000
23.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany933
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha933
25.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.890
26.Kundrát David2006 Badminton VK Aš875
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš875
28.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.846
29.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže803
30.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.745
31.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.720
32.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.718
33.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice716
34.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha591
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha591
36.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.564
37.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha554
38.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha551
39.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha548
40.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.539
41.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže528
42.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň517
43.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.515
44.Jonáš Václav2006 BaC Kladno505
45.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk504
46.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.502
47.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA494
48.Klokan Jan2006 Super Stars Most491
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice491
50.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.490
51.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno489
52.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha486
53.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary481
54.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 477
55.Klokan Jakub2008 Super Stars Most467
56.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice465
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice465
58.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice463
59.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.444
60.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno440
61.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
62.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.427
63.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.422
64.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.420
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.420
66.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 419
67.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.418
68.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.416
69.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.407
70.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany396
71.Gašparín Adam2007 Super Stars Most395
72.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice392
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA392
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice392
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most392
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.392
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.392
78.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou390
79.Suchopár Jan2006 Super Stars Most388
80.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub386
81.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.384
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.384
83.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.380
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice380
85.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.363
86.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.357
87.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.356
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.356
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.356
90.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
92.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou340
Vališ Jan2006 Super Stars Most340
94.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.334
95.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.321
96.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
97.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.319
98.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou317
99.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.316
100.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.312
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
102.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub308
103.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 304
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.304
105.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice303
106.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno302
107.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš290
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš290
109.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín288
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.288
Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.288
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.288
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most288
114.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA284
115.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice280
116.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš273
117.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
118.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.256
119.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 252
120.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice248
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem248
122.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha244
Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha244
125.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
126.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton240
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha240
Škvára Kristian2008 BaC Kladno240
129.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou239
130.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže236
131.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav234
132.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha228
133.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
134.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary216
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice216
136.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.212
137.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
139.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.206
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.206
141.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice204
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice204
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
144.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.202
Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.202
146.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 200
147.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná198
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná198
150.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš195
151.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem194
Macal Jiří2008 Super Stars Most194
153.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY192
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY192
155.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 190
156.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem188
157.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha176
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha176
159.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
160.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín170
161.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.168
162.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.167
163.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem166
166.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou164
169.Berka Jan2007 Slavoj Podivín162
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most162
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín162
172.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.156
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
174.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice146
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice146
176.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
177.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.128
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.128
179.Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice126
180.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 122
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most122
182.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové120
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
185.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic116
186.Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
187.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
188.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice104
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.104
190.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš102
191.Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 90
192.Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná88
193.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.87
194.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.86
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.86
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
198.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice84
200.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha80
202.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
209.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha76
210.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 68
211.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY64
212.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.52
213.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.50
215.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Kolář Jan2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice42
226.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha38
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.38
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
230.Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
231.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA26
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA26
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.26
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA26
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.26
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha26
1.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2768
2.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2048
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1960
4.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1888
5.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1800
6.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1696
7.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1552
8.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1376
9.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1216
10.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1100
11.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1086
12.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1072
13.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.848
14.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice718
15.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové716
16.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.708
17.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice680
18.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.657
19.Kundrát David2006 Badminton VK Aš615
20.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.604
21.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.597
22.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.591
23.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.590
24.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha578
25.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha567
26.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.566
27.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš554
28.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany531
29.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice504
30.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.495
31.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.487
32.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.480
33.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha479
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice479
35.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.466
36.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.462
37.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha458
38.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.454
39.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice444
40.Jonáš Václav2006 BaC Kladno431
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha431
42.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice430
43.Klokan Jakub2008 Super Stars Most428
44.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže422
45.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.414
46.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.408
47.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.399
48.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň397
49.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice395
50.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha394
51.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most392
52.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.388
53.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha383
54.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 376
55.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno360
56.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA344
57.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.312
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
59.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary308
60.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice288
61.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk284
Klokan Jan2006 Super Stars Most284
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno284
64.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice280
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.280
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.280
Suchopár Jan2006 Super Stars Most280
68.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany276
69.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.272
70.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
71.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš258
72.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.254
73.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice252
74.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha251
75.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.248
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže248
77.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.246
78.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA244
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.244
80.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice236
81.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.224
82.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš216
Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín216
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem216
85.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou212
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš212
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.212
88.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice208
89.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou206
Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou206
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno206
92.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
93.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.202
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice202
95.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 200
96.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 199
97.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav198
98.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice196
99.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic192
100.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.188
101.Gašparín Adam2007 Super Stars Most186
102.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 180
103.Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.179
104.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
105.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
106.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton174
107.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
108.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.166
Škvára Kristian2008 BaC Kladno166
110.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš164
111.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.162
112.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.158
113.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
115.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.154
116.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.152
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.152
118.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha142
Vališ Jan2006 Super Stars Most142
120.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.139
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice139
122.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.138
123.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem136
124.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
125.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY132
126.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
128.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub128
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.128
130.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.126
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
132.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou124
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most124
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice124
135.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
138.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most114
140.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha112
141.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha110
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha110
143.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice108
144.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice102
145.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice96
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice96
147.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA95
148.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha93
149.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha92
150.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY90
151.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
152.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem84
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
154.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice81
155.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 80
Macal Jiří2008 Super Stars Most80
158.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš78
Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
162.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže74
163.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín68
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 68
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
166.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.67
167.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub58
168.Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.56
169.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové54
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.54
172.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.52
173.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most50
175.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha46
Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.46
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.46
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice46
186.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice42
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná42
196.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY40
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
198.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.38
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
200.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha30
201.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha28
202.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA26
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.26
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.26
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 26
207.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha14
210.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.13
211.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná12
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 12
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
214.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA4
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA4
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3024
2.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2464
3.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2016
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2016
5.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1680
6.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1648
7.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1584
8.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1528
9.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice1344
10.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1340
11.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.976
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice976
13.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 886
14.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.846
15.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha803
16.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice745
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.745
18.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.720
19.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice706
20.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha673
21.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.658
22.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.591
23.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany585
24.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš577
25.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most566
26.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.553
27.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha551
28.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice515
29.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice504
30.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice490
31.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno489
32.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.480
33.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha476
34.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka470
35.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.462
36.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice455
37.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most440
38.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.438
39.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha422
40.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.410
41.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.409
42.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA402
43.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš396
44.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
45.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 384
46.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany381
47.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.356
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most356
Jonášová Klára2006 BaC Kladno356
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.356
51.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno350
52.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA346
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most346
54.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most344
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary344
56.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.336
57.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška329
58.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice326
59.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.324
60.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.321
61.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
63.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže319
64.Portová Anna2007 Super Stars Most304
65.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš296
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.296
67.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové293
68.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.286
69.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk282
70.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice280
71.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary272
72.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha269
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice269
74.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.264
75.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.256
76.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice247
77.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.244
78.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.240
80.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.238
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.238
82.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.233
83.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha228
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha228
85.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.225
86.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
87.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.221
88.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.220
89.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton216
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA216
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton216
92.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín212
93.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.211
94.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
95.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha206
96.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice202
97.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.201
98.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.200
100.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk198
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou198
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.198
103.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha192
104.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.190
105.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.184
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš184
107.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.183
108.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha182
109.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic181
110.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš179
111.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha176
112.Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav174
113.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.173
114.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha172
115.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš171
116.Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou170
117.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice168
118.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice166
119.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA160
120.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha158
121.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.156
122.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.155
123.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná154
124.Čechová Tereza2008 Super Stars Most152
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem152
126.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.151
127.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.149
128.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.148
129.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice147
130.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice144
131.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.143
132.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno137
133.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice136
134.Chvastková Julie2006 Start Jihlava132
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 132
136.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou131
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou131
138.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.128
139.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.126
140.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton123
141.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové120
143.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.119
144.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY116
145.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou113
Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.113
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary113
148.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.111
Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub111
150.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.108
Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice108
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 108
153.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.106
154.Křížová Anna2006 Super Stars Most104
155.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice102
156.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.101
157.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton99
158.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem98
159.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.96
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice96
161.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.94
162.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.93
163.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.90
164.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha88
165.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary86
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
167.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice84
168.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.83
169.Vernerová Linda2009 BK Junior Benátky nad Jizerou82
170.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav78
Křížková Eva2008 BaC Kladno78
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
174.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou76
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY76
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha76
177.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou75
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
179.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice74
180.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové72
181.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha71
182.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice69
183.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha68
184.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice65
185.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most64
Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.64
187.Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň61
188.Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš60
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha60
190.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou55
191.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno54
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou54
194.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem48
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice48
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.48
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.48
198.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno46
199.Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice45
200.Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
201.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton41
202.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.39
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.39
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.39
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha39
206.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň35
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.35
208.Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou33
209.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha32
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha32
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 32
212.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš30
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou30
215.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha28
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.28
217.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.24
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
219.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha23
220.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha21
221.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
222.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY19
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.19
224.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 17
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha17
226.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.14
Kolaříková Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.14
230.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná13
235.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice12
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA12
Miksová Kristýna2006 BaC Kladno12
Romanová Veronika2006 TJ Slavoj Český Těšín12
242.Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA10
Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany10
Niederlová Pavlína2006 SK Hamr, z.s. 10
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
246.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 9
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha9
249.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha7
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná7
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.7
252.Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
253.Chovancová Markéta2010 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice5
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha5
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA5
257.Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice4
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná4
Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
260.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha3
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha3
Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Mouai Sally2010 Sokol Radotín Meteor Praha3
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Svobodová Michaela2007 SK Hamr, z.s. 3
Zátková Klára2006 SK Prosek Praha3
268.Gregorová Marie Antonie2009 Badminton Sharks Brno, z.s.2
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3062
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2544
3.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2432
4.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2336
5.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové2320
6.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2224
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2224
8.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.2144
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice2144
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.2144
11.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1744
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1744
13.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1216
14.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.1173
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.1173
16.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1117
17.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1100
18.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1072
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1072
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1072
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1072
22.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1061
23.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany973
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice973
25.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš972
26.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany933
27.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.918
28.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.860
29.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha810
30.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha803
31.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka733
32.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice718
33.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.694
34.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.693
35.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha673
36.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha648
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha648
38.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.603
39.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno592
40.Jonášová Klára2006 BaC Kladno578
41.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha574
42.Portová Anna2007 Super Stars Most566
43.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most542
44.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA527
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA527
46.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha526
47.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.525
48.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.518
49.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most503
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most503
51.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.499
52.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.491
Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.491
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most491
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.491
56.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.490
57.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice479
58.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš468
59.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice467
60.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice466
Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.466
62.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
63.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže439
64.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary433
65.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.431
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.431
67.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš430
68.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice428
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín428
70.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.419
71.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové416
72.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk408
73.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha406
74.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most403
75.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
77.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 394
78.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.392
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem392
80.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary391
81.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška382
82.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno380
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem380
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA380
85.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha366
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha366
87.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.364
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.364
89.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem356
90.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice348
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton348
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton348
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
95.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.344
96.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY332
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš332
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY332
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš332
100.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk330
101.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 328
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš328
103.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou324
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou324
106.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.320
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.320
110.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA316
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice316
112.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice312
113.Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav306
114.Čechová Tereza2008 Super Stars Most292
115.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
116.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha284
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice284
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.284
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.284
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.284
121.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.280
122.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton276
123.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
124.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
125.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové252
126.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou250
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice250
128.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice248
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
130.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice244
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 244
132.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice242
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou242
Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub242
136.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.234
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice234
138.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha232
139.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.224
140.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem218
141.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno216
142.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic212
143.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.208
144.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha204
146.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou203
147.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.202
148.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
150.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.189
151.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha188
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno188
153.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
154.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.170
155.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná164
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha164
Vernerová Linda2009 BK Junior Benátky nad Jizerou164
161.Chvastková Julie2006 Start Jihlava160
162.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.156
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice156
165.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice152
166.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha136
167.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice128
168.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
169.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem124
170.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové120
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice120
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha120
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
176.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.116
Křížová Anna2006 Super Stars Most116
178.Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav114
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
181.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.109
182.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha104
183.Křížková Eva2008 BaC Kladno102
184.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.101
185.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.95
186.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
188.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary86
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary86
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno86
192.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav78
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
205.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha68
206.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha64
207.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
211.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice42
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 42
216.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA40
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha40
220.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.38
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.38
223.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
224.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha28
225.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most26
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA26
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
228.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.23
229.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha14
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha14
Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha14
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha14
239.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3024
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2048
3.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1928
4.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1888
5.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1715
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1552
7.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1504
8.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1280
9.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1246
10.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1216
11.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1102
12.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1072
13.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 904
14.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové882
15.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha848
16.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.733
17.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice718
18.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice682
19.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice657
20.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha634
21.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš602
22.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem590
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha590
24.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha578
25.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.568
26.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.566
27.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany531
28.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.526
29.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice504
30.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.503
31.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.491
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno491
33.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany489
34.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.480
35.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka473
36.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.443
37.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice431
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice431
39.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.427
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.427
41.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most426
42.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.414
43.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš396
44.Jonášová Klára2006 BaC Kladno392
Portová Anna2007 Super Stars Most392
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha392
47.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.386
48.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA380
49.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most367
50.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha359
51.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice358
52.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.344
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš344
54.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most328
55.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
56.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.320
57.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice316
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice316
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška316
60.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha312
61.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary308
62.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš302
63.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha292
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha292
65.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most288
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most288
67.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.284
68.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové282
69.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.280
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA280
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice280
72.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
73.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín258
74.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha252
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže252
76.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.248
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.248
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.248
79.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.244
80.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
81.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton234
82.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.219
83.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.216
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem216
85.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 212
86.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno208
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice208
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.208
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.208
91.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem206
92.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
95.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice202
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.202
97.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk198
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav198
99.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha196
100.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic192
102.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice188
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 188
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA188
105.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.184
106.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.179
107.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha172
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
109.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou170
110.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou166
112.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha164
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
114.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice162
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.162
116.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha160
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.160
118.Čechová Tereza2008 Super Stars Most156
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
121.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha146
122.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice144
123.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.142
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
125.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.140
126.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice138
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.138
129.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice136
130.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY132
131.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.131
132.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice130
133.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou128
134.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice124
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
136.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.120
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice120
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno120
139.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.115
140.Chvastková Julie2006 Start Jihlava114
141.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.112
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
143.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton108
144.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
145.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem98
146.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.96
147.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA91
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY91
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.91
150.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
Niederlová Pavlína2006 SK Hamr, z.s. 90
152.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.88
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná88
154.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
157.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.84
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk84
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice84
160.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 82
161.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Křížová Anna2006 Super Stars Most80
164.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav78
Křížková Eva2008 BaC Kladno78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
167.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.56
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha56
169.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha52
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha52
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.52
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice52
174.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno46
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.46
Vernerová Linda2009 BK Junior Benátky nad Jizerou46
179.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice42
Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové42
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové42
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice42
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 42
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou42
195.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha40
196.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most26
Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 26
199.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
200.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha20
201.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
202.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
206.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
208.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
Miksová Kristýna2006 BaC Kladno12
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav12
211.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
1OP U13 - Praha - ZMSKP17.11.2017
2OP U13 - Český KrumlovSKP18.11.2017
3OP U13 - JihlavaSKP18.11.2017
4OP U13 - LiberecSKP18.11.2017
5OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP18.11.2017
6GPC U13 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC19.11.2017
7GPC U13- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
8OP U13 - KladnoSKP25.11.2017
9GPD U13 dvouhry Aš - AšD25.11.2017
10GPE50 U11- otevřený - KlimkoviceE5026.11.2017
11GPD U13 - České BudějoviceD02.12.2017
12OP U13 - VendryněSKP02.12.2017
13MČR U13 - LiberecMČR10.12.2017
14GPE50 U11 - BrnoE5010.12.2017
15GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
16GPC U13- otevřený - LiberecC16.12.2017
17Turnaj U9 a U11 - Benátky nad JizerouE5006.01.2018
181. GPD U13 - Praha HamrD06.01.2018
19GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.01.2018
20GPC U13 kvalifikační - AšC13.01.2018
211. GPC U13 - OrlováC13.01.2018
221. GPC U13 - Český KrumlovC13.01.2018
231. GPC U13 - Praha - VinořC13.01.2018
24GPC U13 - DobruškaC13.01.2018
251. GPD U13 - Liberec- VesecD13.01.2018
261. GPD U13 - MostD13.01.2018
27GPC U13 kvalifikační - Brno BohuniceC20.01.2018
281. GPC U13 - MostC20.01.2018
29GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD27.01.2018
30GPD U13 - Český KrumlovD28.01.2018
311. GPA U13 - JihlavaA28.01.2018
32GPC U13- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
33GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2018
34GPC U13- otevřený - BrnoC17.02.2018
35GPE50 U11 - PrahaE5024.02.2018
361. GPB U13 - Brno - SlatinaB04.03.2018
37GPC U13- otevřený - PrahaC10.03.2018
382. GPD U13 - TepliceD24.03.2018
392. GPD U13 - LiberecD25.03.2018
40GPC U13- otevřený - KladnoC25.03.2018
412. GPC U13 - KlimkoviceC29.03.2018
42GPE50 U11 - KlimkoviceE5030.03.2018
43GPD U13 - České BudějoviceD07.04.2018
443. GPC U13 - OrlováC07.04.2018
45GPC U13 otevřený Mem. A Wankove - PlzeňC08.04.2018
46GPC U13- otevřený - BrnoC15.04.2018
47GPE50 U11 Radotín Cup - Praha - RadotínE5015.04.2018
48GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
492. GPD U13 - Praha - ZMD21.04.2018
502. GPC U13 - České BudějoviceC12.05.2018
51GPC U13 kvalifikační - Karlovy VaryC12.05.2018
522. GPC U13 - MostC12.05.2018
53GPC U13 kvalifikační - BrnoC12.05.2018
54GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD12.05.2018
55GPC U13 - PardubiceC12.05.2018
56GPC U13 kvalifikační - KladnoC12.05.2018
572. GPC U13 - Praha HamrC19.05.2018
582. GPA U13 - Praha HamrA27.05.2018
59GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
60GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
61GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
62GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
632. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
64GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
653. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
66GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
67GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
68GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
69GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
70GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
71GPC U13 - MostC22.09.2018
72GPE50 U11 - Benátky nad JizerouE5022.09.2018
73GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
74GPE50 U11 Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.09.2018
75GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD29.09.2018
76GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
77GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
78GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
79GPC U13- otevřený - PřerovC13.10.2018
80GPE50 U11 - Praha LužinyE5020.10.2018
81GPD U13- otevřený - Praha LužinyD20.10.2018
82OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
83GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
84GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
85GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
86GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
87OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
88OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
89OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
90GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
91OP U13 - Benátky nad JizerouSKP11.11.2018
92OP U13 - Praha - ZMSKP11.11.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading