logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 15.11.2018

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.11.2017 - 15.11.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ163
2.Morávek Michal2002 BaC Kladno2704
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2416
4.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1920
5.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1744
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1704
7.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1648
8.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1574
9.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1488
10.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1254
11.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
12.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava976
13.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.835
14.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha788
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most788
16.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.776
17.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.750
18.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín694
19.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha654
20.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha634
21.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek600
22.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.599
23.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice574
24.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice558
25.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.540
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha540
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha540
28.Herzán David2002 Slavoj Podivín532
29.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.518
30.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.516
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.516
32.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.514
33.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice494
34.Oros Marek2003 Super Stars Most492
35.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno486
36.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.480
37.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.460
38.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA456
39.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.453
40.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.432
41.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha420
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.420
43.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka408
44.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.406
45.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.402
46.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 396
47.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.390
48.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice360
49.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.350
50.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem348
Port Jan2003 Super Stars Most348
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem348
53.Altera Jan2004 BaC Kladno340
54.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.330
55.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš324
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha324
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové324
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš324
59.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná318
60.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.312
61.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.302
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.302
63.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.300
64.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.282
65.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem280
66.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha264
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové264
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice264
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 264
71.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka258
72.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.252
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice252
74.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
75.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 240
76.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.216
77.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most212
78.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.204
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem204
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.204
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka204
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem204
83.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.196
84.Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou195
85.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.194
86.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.187
87.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha186
88.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.182
89.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha180
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
91.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.178
92.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.174
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha174
94.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.168
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.168
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš168
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.168
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha168
99.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem164
100.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany162
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 162
103.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka158
104.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná156
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.156
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
108.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton154
109.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice144
110.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha138
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň138
112.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava132
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
114.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.130
115.Číp Dominik2002 SK Brno Slatina, z.s.126
116.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice124
117.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.122
118.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno120
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha120
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
122.Veselý Petr2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.118
123.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA114
124.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.108
125.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA106
126.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice104
127.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha102
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň102
129.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA99
130.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.96
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice96
132.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII95
133.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.94
134.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha93
135.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem92
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.92
137.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic90
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
140.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.89
141.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem84
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha84
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice84
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.84
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.84
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň84
147.Hora Aleš2003 Super Stars Most83
148.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.80
149.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice78
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška78
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
154.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.77
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most77
156.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš75
Vlasák David2004 Super Stars Most75
158.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.72
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.72
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha72
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.72
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.72
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha72
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub72
165.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice69
166.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
167.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 67
168.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.66
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
170.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
171.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha61
172.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.60
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha60
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most60
175.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.59
176.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.58
177.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.56
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.56
179.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.54
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice54
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.54
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.54
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava54
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 54
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka54
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary54
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha54
189.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.53
190.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 51
191.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
192.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš48
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most48
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
196.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha47
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.47
198.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.44
199.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.42
Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
208.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.40
209.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš39
210.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
211.Kóňa Jan2004 Super Stars Most36
212.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem35
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA35
214.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 33
215.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem32
216.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška30
Janáček David2004 BK ARION PRAHA30
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha30
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice, spolek30
224.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk27
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha27
226.Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín25
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA25
228.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA24
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.24
230.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.22
232.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 21
233.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové18
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.18
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 18
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.18
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 18
240.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
242.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.13
243.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 12
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice12
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem12
252.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha9
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most9
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA9
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň9
Jenis Filip2004 SK JEREMI, z.s.9
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha9
Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA9
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.9
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
262.Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY5
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.5
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA5
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR92
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice3312
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.3312
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2752
5.Morávek Michal2002 BaC Kladno1990
6.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1984
7.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1904
8.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1888
9.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1872
10.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1824
11.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1774
12.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1648
13.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1584
14.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1518
15.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1509
16.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1398
17.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1274
18.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1254
19.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1214
20.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1146
21.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1104
22.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1046
23.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha1016
24.Altera Jan2004 BaC Kladno1010
25.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.974
26.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín958
27.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha922
28.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice906
29.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice860
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek860
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.860
32.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
33.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná784
34.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
36.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha754
37.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.740
38.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň730
39.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.724
40.Oros Marek2003 Super Stars Most718
41.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.697
42.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.682
43.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.658
44.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.634
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha634
46.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.622
47.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.606
48.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha552
49.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
50.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA540
51.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš516
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem516
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem516
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš516
55.Herzán David2002 Slavoj Podivín508
56.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha492
57.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.482
58.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.478
Port Jan2003 Super Stars Most478
60.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.474
61.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha466
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha466
63.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.452
64.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 444
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 444
66.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.442
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.442
68.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.432
69.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice420
70.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem418
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem418
72.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice408
73.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.386
74.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.380
75.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.372
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha372
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.372
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha372
79.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš366
80.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most356
81.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.354
82.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha348
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná348
84.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha324
85.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
Veselý Petr2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
88.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.318
89.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.312
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem312
91.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.306
92.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.294
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš294
94.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.284
95.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka278
96.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
97.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem272
98.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
99.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.252
101.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.248
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.248
103.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha246
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha246
105.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem244
106.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka243
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka243
108.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.236
109.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové234
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice234
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška234
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.234
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové234
114.Hora Aleš2003 Super Stars Most220
115.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka216
116.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA204
117.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice203
118.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 198
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.198
120.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice192
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice192
122.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň189
123.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha186
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
125.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha180
126.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.168
127.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.167
128.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice164
129.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.160
130.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava156
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.156
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.156
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.156
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.156
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most156
138.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
140.Vlasák David2004 Super Stars Most146
141.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
142.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem136
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem136
144.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA132
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 132
146.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most130
147.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.128
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
149.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno126
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA126
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 126
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
155.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš120
Číp Dominik2002 SK Brno Slatina, z.s.120
Kóňa Jan2004 Super Stars Most120
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš120
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.120
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.120
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň120
162.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.118
163.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem114
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš114
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš114
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
170.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
171.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem104
172.Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou102
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka102
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou102
175.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.92
176.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 90
177.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.88
178.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
179.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA84
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.84
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.84
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.84
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA84
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha84
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 84
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.84
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.84
193.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
194.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška78
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 78
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII78
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice78
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.78
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany78
217.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň69
218.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.68
219.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 66
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 66
221.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 54
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 54
223.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany50
224.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most46
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.46
228.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha42
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha42
247.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.40
248.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
249.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2464
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2208
3.Morávek Michal2002 BaC Kladno2130
4.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2064
5.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1984
6.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1920
7.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1590
8.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1562
9.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1358
10.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1214
11.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1102
12.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1000
13.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha884
14.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most848
15.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.810
16.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava790
17.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.788
18.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.714
19.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.708
20.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.603
21.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha586
22.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha576
23.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most552
24.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.549
25.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha548
26.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha540
27.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín532
28.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha516
29.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice502
30.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA492
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha492
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.492
33.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.480
34.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 468
35.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem456
36.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.446
37.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice442
38.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha432
39.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
40.Oros Marek2003 Super Stars Most408
41.Altera Jan2004 BaC Kladno404
42.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.396
43.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
44.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.372
45.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš360
46.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.358
47.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem348
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 348
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
50.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem340
51.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka317
52.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice312
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.312
54.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.306
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.306
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno306
57.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš300
58.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.290
59.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
Port Jan2003 Super Stars Most284
61.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
63.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka270
64.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.268
65.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha264
66.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek260
67.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.258
68.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín250
69.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.248
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem248
71.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš246
72.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.242
73.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
74.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové234
75.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.228
76.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.224
77.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.222
78.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton212
79.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.204
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové204
81.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.198
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
83.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha192
84.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha190
85.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 174
86.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.172
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.172
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.172
89.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany170
90.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.168
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš168
92.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem164
93.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem162
94.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno156
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.156
Herzán David2002 Slavoj Podivín156
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
98.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
99.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem142
100.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš138
101.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
102.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice124
103.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice120
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha120
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice120
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka120
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka120
109.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha112
110.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň111
111.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem110
112.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha108
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
115.Vlasák David2004 Super Stars Most104
116.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 96
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
118.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.94
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.94
120.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice92
121.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha90
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové90
123.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.88
124.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most84
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice84
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 84
Veselý Petr2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
129.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.82
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem82
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.82
132.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.80
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
134.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná78
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.78
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš78
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka78
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
153.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň75
154.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
155.Hora Aleš2003 Super Stars Most68
156.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 66
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš66
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA66
160.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
161.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha60
162.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.54
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš54
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most54
166.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most50
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.50
168.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.42
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA42
Kóňa Jan2004 Super Stars Most42
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice42
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha42
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary42
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice, spolek42
189.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
191.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most38
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
195.Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.34
196.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
200.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 24
202.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
204.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA12
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA12
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 12
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 12
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY12
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA12
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.12
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany12
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha12
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ129
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ148
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2304
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2112
5.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2064
6.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2016
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2016
8.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1680
9.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1344
10.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1254
11.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1086
12.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1070
13.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky918
14.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.904
15.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.872
16.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 868
17.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.834
18.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice790
19.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.788
20.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice706
21.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.682
22.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most622
23.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most586
24.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.568
25.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.552
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.552
27.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.543
28.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín528
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA528
30.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.520
31.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha492
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 492
33.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
34.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 468
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.468
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice468
37.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.454
38.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.420
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové420
40.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka402
41.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
42.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha396
43.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most384
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem384
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín384
46.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň375
47.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
48.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.364
49.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.359
50.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.356
51.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.348
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 348
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka348
55.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín320
56.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.312
57.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.300
59.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice284
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem284
61.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.276
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.276
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha276
64.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice272
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.272
66.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha264
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.264
68.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem252
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.252
70.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice248
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem248
72.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka242
73.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice240
74.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha228
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha228
76.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
78.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem216
79.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary210
80.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany204
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice204
Pálková Tereza2002 Super Stars Most204
83.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice198
84.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice192
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most192
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha192
89.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice190
90.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice180
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.180
93.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové168
94.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most164
95.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka162
96.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.158
97.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno156
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
101.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem152
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.152
103.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
104.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha147
105.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.144
106.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.140
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.140
108.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha138
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče138
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 138
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín138
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
113.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary132
114.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
115.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice120
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.120
117.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.115
118.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany110
119.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
121.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 96
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže96
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha96
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha96
125.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
126.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň84
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou84
129.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň78
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tomášková Eva2003 BaC Kladno78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou78
144.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.76
145.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice72
146.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.66
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
148.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha60
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA60
150.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.56
151.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.54
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice54
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
154.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.52
155.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.50
156.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha48
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.48
158.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
159.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava42
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.42
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.42
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
171.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.39
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
173.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.36
174.Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš30
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš30
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava30
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň30
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka30
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
184.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most27
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 27
186.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
188.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.18
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.18
191.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
197.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 9
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha9
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.9
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha9
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň9
1.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2672
2.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2544
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2544
4.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2342
5.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2304
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2304
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2224
8.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.2192
9.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1912
10.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1856
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1856
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1824
13.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1728
14.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1680
15.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1584
16.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1528
17.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1440
18.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1344
19.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1288
20.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1200
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
23.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1146
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1115
25.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1100
26.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1016
27.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.974
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.974
29.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 916
30.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice872
31.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.860
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.860
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.860
34.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.788
35.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín786
36.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice774
37.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň752
38.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.610
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové610
40.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.598
41.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha574
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha574
43.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA552
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín552
45.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.542
46.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.540
47.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.504
48.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem492
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem492
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka492
51.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 478
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.478
53.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.468
54.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín467
55.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha466
56.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary456
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha456
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha456
59.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.454
60.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.444
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.444
62.Pálková Tereza2002 Super Stars Most442
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most442
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha442
65.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.420
66.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice419
67.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka414
68.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.408
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem408
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem408
71.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka404
72.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.395
73.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice388
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice388
75.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.384
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.384
77.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha382
78.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha370
79.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.366
80.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most356
81.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice354
82.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice348
83.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.346
84.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín342
85.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem336
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem336
87.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.330
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary330
89.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha324
90.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.320
91.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče315
92.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.312
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 312
94.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most304
95.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
96.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 288
97.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany284
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.284
99.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem280
100.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice256
101.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.252
102.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.248
103.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
104.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most240
105.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže228
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno228
109.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA222
110.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš216
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 216
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš216
113.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany206
114.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.203
115.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.188
116.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka180
117.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice178
118.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha168
119.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.162
120.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice156
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň156
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha156
124.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.152
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.152
126.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice138
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
130.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.136
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.136
132.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Tomášková Eva2003 BaC Kladno126
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.126
136.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.124
137.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice120
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
141.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš114
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže114
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš114
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
149.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.110
150.Fenclová Anna2002 BK ARION PRAHA102
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.102
152.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
153.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha90
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš90
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš90
156.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 84
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.84
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha84
161.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň78
Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš78
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
182.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.76
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.76
184.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.50
185.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 42
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.42
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
189.Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
190.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
193.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most26
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.26
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2496
2.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2160
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2016
4.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1952
5.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1920
6.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1590
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1576
8.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1544
9.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1424
10.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1272
11.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1104
12.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1014
13.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1000
14.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 880
15.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.834
16.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most810
17.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.800
18.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.790
19.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 740
20.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.718
21.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.706
22.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.694
23.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky670
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice603
25.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice598
26.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most584
27.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha564
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.564
29.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.544
30.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové514
31.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA492
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.492
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha492
34.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice480
35.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.476
36.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha456
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem456
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka456
39.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 432
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha432
41.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín420
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.420
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.420
44.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.410
45.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.402
46.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most372
47.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň370
48.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.350
49.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem348
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.348
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.348
52.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín344
53.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem336
54.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 326
55.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.320
56.Pálková Tereza2002 Super Stars Most318
57.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka317
58.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice312
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.312
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
61.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
62.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary294
63.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň287
64.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem284
65.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice280
66.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice276
67.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.274
68.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka270
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice270
70.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.268
71.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha264
72.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha252
73.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice248
74.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha240
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.240
76.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín228
77.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče224
78.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.222
79.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha218
80.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.216
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha216
82.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.212
83.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.210
84.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha204
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.204
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.204
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem204
88.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka192
90.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš180
92.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.174
93.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany170
94.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 168
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice168
Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.168
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš168
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.168
99.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.164
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most164
101.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice162
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín162
103.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.160
104.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň156
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary156
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže156
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno156
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
111.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.152
112.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem148
113.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most146
114.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 138
115.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
116.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice120
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
118.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem114
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
122.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.112
123.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
124.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most100
125.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.94
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.94
127.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice92
128.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha90
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš90
130.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.86
131.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
132.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.82
133.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice78
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
147.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.72
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
149.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš66
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA66
151.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
152.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha54
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš54
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
157.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.52
158.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most50
159.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
160.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
161.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava42
Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže42
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha42
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice42
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub42
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou42
181.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.38
182.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
183.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 24
184.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
185.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.14
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
189.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 12
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY12
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany12
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.12
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.12
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň12
ČísloTurnajGPDatum
1MČR U17 - Praha - ZMMČR05.11.2017
2GPC U17 - otevřený - Brno - SlatinaC11.11.2017
3GPC U17 - otevřený - Praha HamrC19.11.2017
4GPC U17- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
5GPC U17 otevřený - PlzeňC02.12.2017
6GPC U17 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
71. GPD U17 - LiberecD06.01.2018
81. GPD U17 - TepliceD06.01.2018
91. GPC U17 - Ústí nad LabemC13.01.2018
101. GPC U17 - Český KrumlovC13.01.2018
11GPC U17 - otevřený - Praha HamrC21.01.2018
12GPC U17 kvalifikační - PodivínC27.01.2018
131. GPC U17 - OlomoucC27.01.2018
14GPC U17 - KladnoC27.01.2018
15GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.01.2018
161. GPC U17 - Praha HamrC03.02.2018
17GPC U17 - Rychnov nad KněžnouC04.02.2018
181. GPA U17 - Brno SlatinaA18.02.2018
19GPC U17 Witte Cup Nejdek- otevřený - NejdekC17.03.2018
20GPC U17 - otevřený - Praha RadoniceC17.03.2018
21GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC18.03.2018
221. GPB U17 - BrnoB25.03.2018
232. GPC U17 - KlimkoviceC29.03.2018
242. GPD U17 - Liberec- VesecD07.04.2018
25GPD U17 - TáborD07.04.2018
262. GPD U17 - Ústí nad LabemD07.04.2018
27GPC U17 kvalifikační - JihlavaC08.04.2018
282. GPC U17 - Liberec- VesecC14.04.2018
29GPC U17 - Hradec KrálovéC14.04.2018
30GPC U17 - KladnoC15.04.2018
312. GPC U17 - České BudějoviceC21.04.2018
32GPC U17 - otevřený - PrahaC21.04.2018
33GPC U17 - otevřený - BrnoC28.04.2018
34GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.04.2018
352. GPC U17 - Praha HamrC28.04.2018
363. GPC U17 - OrlováC05.05.2018
372. GPA U17 - OrlováA13.05.2018
38GPC U17 - otevřený - KladnoC03.06.2018
39GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC01.09.2018
40GPC U17 - otevřený - KladnoC02.09.2018
41GPC U17 - otevřený - LanškrounC02.09.2018
42GPC U17 - otevřený - Ústí nad LabemC08.09.2018
43GPC U17 - otevřený - JihlavaC08.09.2018
44GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
452. GPB U17 - Ústí nad LabemB23.09.2018
46GPC U17- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
47GPC U17- otevřený - MostC13.10.2018
48GPD U17 - TáborD20.10.2018
49GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC21.10.2018
50OP U17 - BrnoSKP03.11.2018
51GPC U17- otevřený - MostC03.11.2018
52GPC U17 - Plzeň MalešiceC10.11.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading