logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 22.11.2018

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
22.11.2017 - 22.11.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR98
2.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR105
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR159
4.Král Ondřej1999 Sokol Radotín Meteor PrahaWR196
5.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4272
6.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3704
7.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3304
8.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
9.Louda Jiří1995 USK Plzeň2816
10.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2496
11.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.2472
12.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2352
13.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2256
14.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2025
15.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1824
16.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1795
17.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1488
18.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1424
19.Kural Martin1999 USK Plzeň1396
20.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1336
21.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1282
22.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1270
23.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1213
24.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1170
25.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška1103
26.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1086
27.Oros Ladislav1971 Super Stars Most1052
28.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice982
29.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.925
30.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
31.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.880
32.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice842
33.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice830
34.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.788
35.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.781
36.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.743
37.Port Jan1972 Super Stars Most732
38.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha728
39.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 673
40.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.656
41.Repiar Samuel1994 Super Stars Most630
42.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové608
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 608
44.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.604
45.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno602
46.Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 600
47.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.583
48.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
49.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.558
50.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 556
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška556
52.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice554
53.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.553
54.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.549
55.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 544
56.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.533
57.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha520
58.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.518
59.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 517
60.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.504
61.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.500
62.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.496
63.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.486
64.Králíček Jan2000 Super Stars Most476
65.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha474
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška474
67.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.472
68.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
69.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most464
70.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.449
71.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.434
72.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera404
73.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
74.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.398
75.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic390
76.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň382
77.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice376
78.Šula Fabian1995 TJ Ostrov366
79.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton360
80.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové357
81.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
82.Morávek Michal2002 BaC Kladno346
83.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové343
84.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek321
85.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter320
86.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň316
87.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.308
88.Konupka Jiří1965 BaC Kladno295
89.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno294
90.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.292
91.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.290
92.Král Martin1994 BK TJ Baník Most284
93.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.282
94.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha280
95.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.276
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 276
97.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.275
98.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.271
99.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.266
100.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice265
101.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice263
102.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek262
103.Poříz Leoš1974 Start Jihlava258
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha258
105.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 250
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.250
107.Čapek Jiří1975 Super Stars Most242
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera242
109.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.238
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže238
111.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice232
112.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice231
113.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.227
114.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.226
115.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava224
116.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany222
117.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc221
118.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň219
119.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.218
120.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka212
121.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice208
123.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň207
124.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.205
125.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha204
126.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.202
127.Drudík Ota1992 USK Plzeň200
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka200
129.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 198
131.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.197
132.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
133.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno184
134.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice182
135.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže180
136.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
137.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka176
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín176
139.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary172
140.Straka Jakub2000 Super Stars Most171
141.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.166
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
143.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška164
144.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná162
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška162
146.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín158
147.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.157
148.Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha156
149.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc153
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava153
151.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice152
152.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice150
153.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.149
154.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná145
155.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice144
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.144
157.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.142
158.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany140
159.Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
160.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná137
161.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA134
162.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná133
163.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava132
164.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.130
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany130
166.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice128
167.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice127
168.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno126
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno126
170.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.125
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka125
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek125
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
174.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 124
175.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.123
176.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň122
177.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň120
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.120
180.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.119
181.Čechura Adam1989 BaC Kladno118
182.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.117
183.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.116
184.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
185.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha112
186.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice110
187.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.109
188.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.106
189.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno104
190.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.103
191.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.99
192.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 97
193.Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.96
194.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.95
195.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.93
196.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek92
197.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.91
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň91
199.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň90
200.Grošov Pavel2000 BC Badmen Brno88
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek88
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín88
203.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň87
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín87
205.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha86
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.86
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA86
214.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.84
215.Hrnčár Petr1999 TJ Sokol Dobruška80
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové80
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha80
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
219.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
224.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.76
225.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík75
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.75
227.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice74
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany74
229.Pašek Michal1987 SK Jupiter73
230.Kubík Jiří1977 SK Jupiter72
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.72
232.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha71
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice71
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek71
235.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou69
236.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka68
237.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 67
238.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.66
239.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.64
240.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.59
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže59
244.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice58
245.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany56
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.56
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera56
248.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 54
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.54
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.54
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.54
253.Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.53
254.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice50
255.Helar Jakub1992 Start Jihlava49
256.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany48
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 48
258.Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.47
259.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha46
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže46
Novotný Robert1978 BaC Kladno46
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
Vašek Martin1988 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
265.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice45
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno45
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice45
268.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany44
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA44
270.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava42
Herzán David2002 Slavoj Podivín42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín42
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Telecký Jiří1982 VSK VŠB - TU Ostrava42
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň42
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
284.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 40
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha40
Vašíček Peter1989 BK Kopřivnice, z.s.40
288.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter38
289.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka37
290.Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice36
291.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
293.Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice32
294.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 31
295.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň30
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.30
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub30
299.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást26
303.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton25
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 25
306.Benírške Adam1995 Start Jihlava24
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná24
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.24
310.Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice23
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava23
312.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany22
313.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary21
314.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 20
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.20
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha20
317.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.18
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň18
Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.18
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.18
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany18
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže18
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
326.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
327.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava14
329.Bauer Michael1999 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.13
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň13
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice13
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice13
334.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně12
Grace Yury1967 Start Jihlava12
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 12
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná12
341.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.10
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.10
Vild Petr1974 SK Jupiter10
345.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno9
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.9
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR94
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR94
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4720
4.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4488
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4406
6.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4304
7.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3704
Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3704
9.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3224
10.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3112
11.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2960
12.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2872
13.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2584
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2584
15.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2576
16.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2496
17.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2424
18.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2384
19.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2200
20.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1958
21.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1941
22.Kural Martin1999 USK Plzeň1920
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1920
24.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1904
25.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1896
26.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1888
27.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1885
28.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1877
29.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1856
30.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1816
31.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1745
32.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1744
33.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1608
34.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1579
35.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1549
36.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1515
37.Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.1432
38.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1335
39.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1325
40.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1312
41.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1286
42.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1272
43.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1254
44.Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 1200
45.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1170
46.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1160
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1160
48.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška1132
49.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic1069
50.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1032
51.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice968
52.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha934
53.Oros Ladislav1971 Super Stars Most919
54.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno895
55.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.886
56.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška872
57.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.849
58.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška840
59.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové830
60.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 805
61.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha800
62.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.790
63.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná781
64.Port Jan1972 Super Stars Most765
65.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.758
66.Morávek Michal2002 BaC Kladno757
67.Králíček Jan2000 Super Stars Most754
68.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.740
69.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.719
70.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most714
71.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška710
72.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň709
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové709
74.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.706
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice706
76.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice694
77.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 673
78.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.663
79.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice662
80.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice654
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.654
82.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.650
83.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha646
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha646
85.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.644
86.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice627
87.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice616
88.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové614
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera614
90.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň592
91.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 584
92.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton576
93.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter568
94.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.566
95.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň546
96.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.516
97.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň491
98.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.488
99.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 480
100.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.478
101.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže466
102.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno450
103.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice446
104.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.440
105.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha432
106.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.424
107.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 414
108.Král Martin1994 BK TJ Baník Most412
109.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.406
110.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást402
111.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.398
112.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice395
113.Čapek Jiří1975 Super Stars Most388
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.388
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň388
118.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice386
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice386
120.Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška378
121.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná376
122.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc372
Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek372
124.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice368
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.368
126.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.364
127.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno359
128.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most358
129.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín356
132.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka354
133.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.352
134.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.346
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.346
136.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.340
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.340
138.Konupka Jiří1965 BaC Kladno336
139.Poříz Leoš1974 Start Jihlava334
140.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň326
141.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.317
142.Helar Jakub1992 Start Jihlava316
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava316
144.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná315
145.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.312
146.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.310
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.310
149.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.298
150.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany292
151.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA288
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek288
153.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice286
154.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná284
155.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno281
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.281
157.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice280
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
159.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín276
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek276
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha276
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
163.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.270
164.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno268
165.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.266
166.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.264
Straka Jakub2000 Super Stars Most264
168.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice262
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava262
170.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice261
171.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.258
172.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže250
173.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.244
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
175.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.242
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice242
177.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
178.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka238
179.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava237
Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
182.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice236
183.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
184.Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha230
185.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.226
186.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka216
187.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary212
188.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.211
189.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
190.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná202
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha202
192.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík200
193.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 198
194.Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.192
Šula Fabian1995 TJ Ostrov192
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA192
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 192
198.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava184
199.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.170
200.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany168
201.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín167
202.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 166
203.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice165
204.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton164
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.164
207.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 162
208.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 160
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany160
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany160
211.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.158
212.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.156
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.156
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.156
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 156
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.156
Vild Petr1974 SK Jupiter156
219.Louda Jiří1955 Slavoj Plzeň152
Louda Jiří1995 USK Plzeň152
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
223.Čechura Adam1989 BaC Kladno142
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA142
225.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.138
Repiar Samuel1994 Super Stars Most138
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
228.Kubík Jiří1977 SK Jupiter134
229.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.133
230.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže132
231.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.130
232.Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava128
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava128
234.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
235.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti125
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice125
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
241.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice124
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice124
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany124
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha124
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.124
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.124
247.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 120
249.Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.116
250.Grace Yury1967 Start Jihlava114
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 114
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
255.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
256.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno108
257.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek100
258.Pašek Michal1987 SK Jupiter98
259.Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.90
260.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha88
Grošov Pavel2000 BC Badmen Brno88
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha88
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 88
264.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.86
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
271.Benírške Adam1995 Start Jihlava84
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná84
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek84
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.84
275.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín82
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany82
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany82
278.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín80
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most80
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.80
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka80
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera80
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.80
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka80
Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
286.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka78
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná78
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno78
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.78
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton78
301.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.64
302.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.62
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže62
304.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 58
305.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice56
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice56
307.Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice54
308.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany52
309.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň50
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň50
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most50
312.Bauer Michael1999 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice46
Dostál Vít1963 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha46
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice46
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou46
320.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Benírške Štěpán2003 Start Jihlava42
Herzán David2002 Slavoj Podivín42
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín42
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera42
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 42
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany42
336.Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín40
338.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň38
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.38
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany38
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice38
342.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy36
343.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
344.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
347.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Schneedorfer Jan1979 TJ ČZ Strakonice, spolek26
350.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
352.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary22
Slepička Martin1970 SK Jupiter22
354.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
356.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.18
357.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.14
358.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže10
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR62
2.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.4120
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3536
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3272
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3077
6.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3064
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2984
8.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2624
9.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2496
10.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2440
11.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2376
12.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2037
13.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1846
14.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1656
15.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1627
16.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1626
17.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1608
18.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1384
19.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1328
20.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1309
21.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1157
22.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1061
23.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1000
24.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.970
25.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.960
26.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka950
27.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.932
28.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.854
29.Oros Ladislav1971 Super Stars Most840
30.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice777
31.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha768
32.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška766
33.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera755
34.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň728
35.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové687
36.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 680
37.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice664
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.664
39.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.652
40.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha630
41.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň616
42.Pistulka Radek1997 USK Plzeň612
43.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha594
44.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.582
45.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno579
46.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka570
47.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň565
48.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 562
49.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA554
50.Port Jan1972 Super Stars Most548
51.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.520
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice520
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.520
54.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice512
55.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.474
56.Poříz Leoš1974 Start Jihlava470
57.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.458
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.458
59.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha424
60.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
61.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice418
62.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice416
63.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.408
64.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
65.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.390
66.Morávek Michal2002 BaC Kladno388
67.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.377
68.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.376
69.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.372
70.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást364
71.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice351
72.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.350
73.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.342
74.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha336
Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice336
77.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice332
78.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek328
79.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton324
80.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.322
81.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň321
82.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter320
83.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice316
84.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.312
85.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín310
86.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.304
87.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 302
88.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové294
89.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.286
90.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže280
Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové280
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek280
94.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.278
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava278
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera278
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice278
98.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové276
99.Králíček Jan2000 Super Stars Most267
100.Šula Fabian1995 TJ Ostrov266
101.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.260
102.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň259
103.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška252
104.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
105.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 246
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic246
107.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.244
108.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha238
109.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže233
110.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže232
111.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice222
112.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha218
113.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most210
114.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
115.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
116.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.203
117.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice200
118.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
119.Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.192
120.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.189
121.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.184
122.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 174
123.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.172
124.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná170
125.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc168
126.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín166
127.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
128.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 160
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany160
130.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava158
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 158
132.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška156
133.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc154
134.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha152
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek152
136.Drudík Ota1992 USK Plzeň150
137.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava144
138.Pašek Michal1987 SK Jupiter140
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
140.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
141.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.126
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany126
143.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
144.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno124
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA124
146.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.120
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.120
151.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha114
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou114
153.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín112
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice112
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.112
156.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň106
157.Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice104
158.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.98
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 98
160.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná96
161.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany92
162.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton88
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
164.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.86
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka86
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 86
Novotný Robert1978 BaC Kladno86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.86
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 86
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno86
173.Helar Jakub1992 Start Jihlava84
174.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
175.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary78
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka78
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň78
185.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice74
186.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek70
187.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek68
188.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 66
189.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany62
190.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.58
191.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
192.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň54
193.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 50
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže50
195.Bauer Michael1999 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.46
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.46
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava46
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany46
202.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice45
203.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha42
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná42
Čapek Jiří1975 Super Stars Most42
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín42
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín42
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
216.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň40
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka40
218.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno32
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.32
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha32
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové32
222.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň30
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
225.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže28
226.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice26
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice26
230.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
231.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
234.Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň21
235.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany18
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 18
238.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice14
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové14
240.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná13
241.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Herzán David2002 Slavoj Podivín12
Kubík Jiří1977 SK Jupiter12
244.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR136
2.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR191
3.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.WR194
4.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR249
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3917
6.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3336
7.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2888
8.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2640
9.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2632
10.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2461
11.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2448
12.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka2408
13.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2304
14.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2293
15.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2078
16.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2016
17.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1730
18.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1682
19.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1531
20.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1496
21.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1432
22.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1408
23.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1398
24.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1312
25.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1130
26.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1088
27.Krocová Valerie1992 Super Stars Most1077
28.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1071
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1071
30.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1040
31.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1014
32.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1005
33.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1000
34.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most958
35.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton896
36.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha880
37.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška874
38.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice814
39.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň774
40.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín754
41.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.728
42.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň706
43.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice670
44.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.648
45.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.644
46.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter624
47.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.600
48.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek576
49.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava555
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.555
51.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most542
52.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.520
53.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.512
54.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška464
55.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň458
56.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha438
57.Pořízová Radka1977 Start Jihlava434
58.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 420
59.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA416
60.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň400
61.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice398
62.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.396
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.396
64.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice390
65.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany380
Vocelková Anna1994 USK Plzeň380
67.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic376
68.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha358
69.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice348
70.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha346
71.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.338
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera338
73.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.332
74.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek320
75.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton313
76.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.306
77.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.304
78.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.290
79.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.286
80.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže282
81.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové280
82.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice275
Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.275
84.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.272
85.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.268
86.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice261
87.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc260
88.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.257
89.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice251
90.Dufková Monika1999 BaC Kladno240
91.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 236
92.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.228
93.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.224
94.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže223
95.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice218
96.Zachová Adéla2001 Start Jihlava206
97.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka205
98.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.200
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek200
100.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera198
101.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek175
102.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín168
Srbová Adéla2000 BaC Kladno168
104.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.166
105.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter164
106.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.154
107.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň152
108.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice150
Panochová Jana1997 BA Plzeň150
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.150
113.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.144
114.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
115.Polívková Eliška1998 USK Plzeň137
116.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice125
117.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany124
118.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice118
119.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka114
122.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice112
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
124.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha102
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou102
126.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
127.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice88
128.Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.86
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera86
131.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
132.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
138.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň66
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.66
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.66
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.66
142.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice56
143.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.46
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany46
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava46
146.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany44
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.44
148.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín42
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vítková Adéla1992 Start Jihlava42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná42
157.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň38
Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.38
160.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
161.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany32
162.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 30
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter30
165.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov22
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
169.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany18
170.Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.10
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR77
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR77
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3952
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3658
5.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3544
6.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3488
7.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3240
8.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3192
Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3192
10.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3101
11.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3088
12.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3024
Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3024
14.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2640
15.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2616
16.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2605
17.Krocová Martina1988 Super Stars Most2568
18.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2448
19.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň2432
20.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2320
21.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2288
22.Krocová Valerie1992 Super Stars Most2285
23.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 2272
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2272
25.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň2184
26.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2064
27.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1840
28.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1789
Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1789
30.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1718
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1718
32.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1648
33.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1571
34.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1529
35.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1504
36.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1451
37.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1445
38.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1424
39.Srbová Adéla2000 BaC Kladno1356
40.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1335
41.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1330
42.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek1311
43.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1252
44.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1204
45.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1192
46.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1181
47.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1165
48.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1145
49.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1070
50.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1062
51.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín994
52.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha966
53.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.965
54.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 905
55.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 892
56.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.851
57.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter780
58.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.735
59.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha716
60.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.704
61.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.672
62.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha634
63.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška624
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška624
65.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice618
66.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň575
67.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice574
68.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.572
69.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter560
70.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň554
71.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice540
72.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice520
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín520
Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice520
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice520
76.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.516
77.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.512
78.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek488
79.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha474
80.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic472
81.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava465
82.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek461
83.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka459
84.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.452
85.Pořízová Radka1977 Start Jihlava450
86.Dufková Monika1999 BaC Kladno448
87.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.430
88.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.414
89.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.412
90.Zachová Adéla2001 Start Jihlava395
91.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera380
92.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most374
93.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha348
94.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška337
95.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera330
96.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže325
97.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.321
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.321
99.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže318
100.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.302
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice302
102.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.290
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.290
104.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
107.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.278
108.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice275
109.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek252
110.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA250
111.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 242
112.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín240
113.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton239
114.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
115.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.227
116.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc224
117.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice208
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
120.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.203
121.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice200
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice200
123.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno194
124.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka179
125.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter172
126.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
127.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice164
128.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany160
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov160
130.Polívková Eliška1998 USK Plzeň151
131.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Erbenová Monika1986 BaC Kladno150
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany150
Panochová Jana1997 BA Plzeň150
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno150
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice150
137.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha138
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň138
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
140.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň136
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň136
142.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.126
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.126
144.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
147.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.124
Vítková Adéla1992 Start Jihlava124
149.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.116
150.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
154.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
158.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou108
159.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA102
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
162.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 92
163.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice90
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA90
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
166.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň86
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.86
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 86
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava86
172.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče78
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 78
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín78
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná78
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
184.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška75
185.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň73
186.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.72
187.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
188.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice60
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice60
190.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Fictumová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň50
192.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter46
194.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň42
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň42
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany42
198.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice38
Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany38
200.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek34
202.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany30
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň30
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter30
205.Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany22
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR62
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4752
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4120
4.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3064
5.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové3056
6.Krocová Martina1988 Super Stars Most2984
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2616
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2600
9.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2440
10.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2376
11.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1883
12.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
13.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1685
14.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1684
15.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1584
16.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1517
17.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1432
18.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor Praha1384
19.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1280
Koldová Veronika1994 Super Stars Most1280
21.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1243
22.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1234
23.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1226
24.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1183
25.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1086
26.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1008
27.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno970
28.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha863
29.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 846
30.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.840
31.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton832
32.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška826
33.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice789
34.Krocová Valerie1992 Super Stars Most788
35.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter744
36.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice743
37.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.738
38.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka735
39.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice730
40.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice687
41.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň672
42.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň670
43.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha660
44.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha642
45.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška634
46.Vocelková Anna1994 USK Plzeň612
47.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.590
48.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most585
49.Srbová Adéla2000 BaC Kladno579
50.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže535
51.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice530
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice530
53.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.524
54.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.520
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.520
56.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 510
57.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška506
58.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín500
59.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha468
60.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.464
61.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek456
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.456
63.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.447
64.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.434
65.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.418
66.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most390
68.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.388
69.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.377
70.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň371
71.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.368
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek368
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha368
74.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava358
75.Pořízová Radka1977 Start Jihlava356
76.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň340
77.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška336
Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
79.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.332
80.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter320
81.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava310
82.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton308
83.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice304
84.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.290
85.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
88.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 272
89.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov266
90.Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
91.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc256
92.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.252
93.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera248
94.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.246
95.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha238
96.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice236
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno236
98.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
99.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha228
101.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice225
102.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice224
103.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera212
104.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.211
105.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň204
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.204
107.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.203
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera203
109.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek202
110.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže200
111.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
112.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 190
113.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 188
114.Zachová Adéla2001 Start Jihlava186
115.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.176
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek176
117.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha166
118.Dvořáčková Veronika1977 SK Žíznivý papoušek badminton165
119.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže162
120.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany160
121.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.152
122.Erbenová Monika1986 BaC Kladno150
Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
125.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
126.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 134
127.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.130
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.130
129.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice128
130.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.124
Polívková Eliška1998 USK Plzeň124
132.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA120
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.120
134.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška118
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice118
136.Vítková Adéla1992 Start Jihlava116
137.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice114
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška114
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
142.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha112
143.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter96
144.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany92
145.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice88
Königová Alena1977 SK Žíznivý papoušek badminton88
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice88
148.Dufková Monika1999 BaC Kladno86
Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 86
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka86
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno86
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň86
153.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín80
154.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Panochová Jana1997 BA Plzeň78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
164.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň74
165.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.66
166.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.56
167.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň54
168.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany52
169.Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter50
170.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice48
171.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň46
Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany46
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.46
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 46
176.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter44
177.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA42
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno42
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
188.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň40
189.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
190.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice36
191.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most32
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice32
Lodrová Nikol1986 USK Plzeň32
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha32
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové32
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice32
197.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň30
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany30
199.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň26
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.26
201.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.24
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
203.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice22
Kavanová Michaela1973 SK Badminton Tábor, z.s.22
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
206.Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň21
207.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany20
208.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany18
209.Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice, spolek16
210.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín12
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná12
212.Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC25.11.2017
2OP dospělých - Králův DvůrSKP09.12.2017
3GPD dospělých- Vodňanský kapr - VodňanyD16.12.2017
4GPD dospělých - StrakoniceD13.01.2018
5Memoriál St. Krauze - Český TěšínA14.01.2018
6OP dospělých - Praha HamrSKP27.01.2018
7OP dospělých - PlzeňSKP27.01.2018
8OP dospělých - LiberecSKP27.01.2018
9OP dospělých - Český KrumlovSKP27.01.2018
10OP dospělých - BrnoSKP28.01.2018
11OP dospělých - OstravaSKP28.01.2018
12OP dospělých - PardubiceSKP28.01.2018
13MČR dospělých - PrahaMČR04.02.2018
14GPC dospělých - OsíkC10.02.2018
15GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD10.02.2018
16GPC dospělých - OlomoucC17.02.2018
17GPC dospělých - OstrovC17.02.2018
18GPC dospělých - Praha - VinořC18.02.2018
193. GPC dospělých - Brno - SlatinaC03.03.2018
20VC města Plzně - PlzeňA11.03.2018
21GPD dospělých - StrakoniceD24.03.2018
22GPB Pohár Akademie Most - MostB25.03.2018
23GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD31.03.2018
24GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC31.03.2018
25GPB Jouda Cup - Praha - ZMB08.04.2018
26GPC dospělých - JihlavaC21.04.2018
27GPD dospělých - JihlavaD21.04.2018
28GPC dospělých - Praha HamrC22.04.2018
29Memoriál I. Škáchy - LiberecA22.04.2018
30GPC dospělých- 27. Thun Cup Nejdek - NejdekC28.04.2018
31GPC dospělých - OlomoucC06.05.2018
32GPC dospělých - Praha - VinořC12.05.2018
33GPD dospělých - TáborD13.05.2018
34GPD dospělých - DobřanyD19.05.2018
35GPB Most - MostB27.05.2018
36GPE dospělých - PlzeňE27.05.2018
37GPC dospělých - VC Kladna 2018 - KladnoC02.06.2018
38GPC dospělých - HoliceC26.08.2018
39Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA02.09.2018
40GPC dospělých - Praha ZMC15.09.2018
41GPC dospělých - Liberec- VesecC15.09.2018
42GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD22.09.2018
43GPC dospělých - OlomoucC22.09.2018
44GPD dospělých - VodňanyD29.09.2018
45GPC dospělých - DobruškaC06.10.2018
46GPC dospělých - MostC06.10.2018
47GPC dospělých - OlomoucC06.10.2018
48GPD dospělých - OlomoucD06.10.2018
49GPC Memoriál Proška - Králův DvůrC06.10.2018
50GPC dospělých - IvančiceC07.10.2018
51GPC dospělých - PlzeňC13.10.2018
52GPD dospělých - FajneD13.10.2018
53GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD14.10.2018
54GPE dospělých - PlzeňE14.10.2018
55GPC dospělých - Praha VinořC14.10.2018
56GPC dospělých - České BudějoviceC20.10.2018
57GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB21.10.2018
58Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA28.10.2018
59GPC dospělých - OsíkC10.11.2018
60GPC dospělých- VC města Kladna - KladnoC10.11.2018
61GPB Pustějov - PustějovB18.11.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading