logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 22.11.2018

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
22.11.2017 - 22.11.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.3392
2.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha3072
3.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2880
4.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 2352
5.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2320
6.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1968
7.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1840
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1728
9.Altera Jan2004 BaC Kladno1349
10.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1200
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1200
12.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1029
13.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1028
14.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové989
15.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton922
16.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.920
17.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem919
18.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice881
19.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha789
20.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.776
21.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.682
22.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.615
23.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.596
24.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha560
25.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 556
26.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary530
27.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.516
28.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha515
29.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.505
30.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.504
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.504
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice504
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice504
34.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice488
35.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.484
36.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
37.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha479
38.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.469
39.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.454
40.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.452
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice452
42.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.433
43.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.427
44.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.404
45.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most396
46.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most376
47.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice373
48.Kundrát David2006 Badminton VK Aš370
49.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
50.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha356
51.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš354
52.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most344
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš344
54.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka336
55.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.332
56.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.330
57.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.324
58.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice312
59.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 300
61.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.297
62.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA293
63.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže292
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.292
65.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha288
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
67.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.286
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.286
69.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha284
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary284
71.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice276
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
73.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň272
74.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany269
75.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.268
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže268
77.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš248
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
79.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice245
80.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 244
81.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.238
82.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové235
83.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha232
84.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem226
85.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové221
86.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice220
87.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha216
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha216
89.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice211
90.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.209
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice209
92.Janáček David2004 BK ARION PRAHA208
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice208
94.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš204
95.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.202
96.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
97.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.196
98.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most194
99.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.190
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII190
101.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem188
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.188
103.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha182
104.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.180
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.180
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
107.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice179
108.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno178
109.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové173
110.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.172
111.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.170
112.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín168
113.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic165
114.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha164
116.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice156
117.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže155
118.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.152
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.152
120.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš150
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA150
122.Solar Jan2005 SK Prosek Praha148
123.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš144
124.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.142
125.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.141
126.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.136
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.136
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem136
129.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.135
130.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.134
Vlasák David2004 Super Stars Most134
132.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most132
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
134.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín130
135.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.127
136.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.126
137.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.121
138.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
139.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.119
140.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.118
141.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.116
142.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
146.Klokan Jakub2008 Super Stars Most112
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice112
148.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary111
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk111
150.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.108
151.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice102
152.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka101
153.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš98
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.98
155.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.94
156.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.92
157.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg91
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.91
159.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.90
160.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín88
161.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha86
162.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové84
163.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice82
164.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.81
165.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš78
166.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.77
167.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice76
168.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška75
169.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš74
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem74
171.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 69
172.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha68
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže68
174.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.67
175.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava66
176.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice65
177.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.64
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 64
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.64
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 64
181.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice63
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice63
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary63
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha63
185.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.62
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka62
187.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.59
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka59
189.Hlad Adam2004 BaC Kladno58
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno58
191.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary57
192.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.56
193.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.55
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín55
195.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice54
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka54
199.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 53
200.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.51
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové51
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice51
203.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
204.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA49
Suchopár Jan2006 Super Stars Most49
206.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.48
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.48
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín48
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA48
210.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.46
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
212.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk45
213.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.44
214.Dostál Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.42
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vališ Jan2006 Super Stars Most42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
223.Klokan Jan2006 Super Stars Most41
Kóňa Jan2004 Super Stars Most41
225.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.38
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
228.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.37
229.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha34
230.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary33
231.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.31
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.31
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.31
234.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
235.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 29
236.Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY28
237.Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška27
238.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
239.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.24
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.24
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.24
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava24
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.24
246.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.23
247.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.22
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.22
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most22
250.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín19
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.19
252.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub18
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 18
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.18
Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.18
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 18
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
260.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha17
261.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha16
262.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Langášek Stanislav2004 Badminton Sharks Brno, z.s.14
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY14
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.14
268.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
273.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.12
Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Jonáš Václav2006 BaC Kladno12
Korynta Martin2004 BaC Kladno12
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice12
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš12
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka12
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice12
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš12
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.12
288.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 10
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
290.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Jirásek Daniel2005 BK-KUK Dolní Čermná9
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha9
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín9
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 9
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice9
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška9
298.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha8
299.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub7
Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.7
301.Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha6
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha6
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha6
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY6
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem6
307.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem4
308.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY3
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA3
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA3
311.Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY2
Raffay Tomáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.2
313.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha1
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha3520
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín3504
3.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3440
4.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.3424
5.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2832
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2832
7.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2800
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2800
9.Altera Jan2004 BaC Kladno1752
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1752
11.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1728
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1728
13.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1613
14.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1584
15.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1514
16.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1312
17.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1306
18.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1214
19.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové1207
20.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1200
21.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1171
22.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton1144
23.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1111
24.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1104
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1104
26.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 1085
27.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1064
28.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1051
29.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha976
30.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka916
31.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha906
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice906
33.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.897
34.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha848
35.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary765
36.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha750
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
38.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary717
39.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš696
40.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice693
41.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.682
42.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.681
43.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.673
44.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice654
45.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš634
46.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.621
47.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.577
48.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.529
49.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha528
50.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha526
51.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton508
52.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha502
53.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno494
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.494
55.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.492
56.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice491
57.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.490
58.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 489
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 489
60.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň481
61.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
63.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.479
64.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
65.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha474
66.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.466
67.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA465
68.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.464
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most464
70.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové458
71.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most456
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.456
73.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.455
74.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.454
75.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha450
76.Kundrát David2006 Badminton VK Aš446
77.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.428
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most428
79.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha420
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
81.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany419
82.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice408
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice408
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.408
85.Janáček David2004 BK ARION PRAHA399
86.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.395
87.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.390
88.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem386
89.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže383
90.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.376
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.376
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.376
93.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice352
94.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
95.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové346
97.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže344
98.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice336
99.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.330
100.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem324
101.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.320
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže320
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
104.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice319
105.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice312
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín312
107.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem310
108.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 304
109.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 300
110.Solar Jan2005 SK Prosek Praha296
111.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.288
112.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.284
113.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.281
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
116.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.276
117.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha272
118.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.266
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.266
120.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.252
121.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most248
122.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.246
123.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha244
124.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.235
125.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
126.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš230
127.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš228
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 228
129.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice226
130.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš222
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš222
132.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.220
133.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary218
134.Vlasák David2004 Super Stars Most212
135.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.206
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.206
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most206
138.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
140.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg202
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.202
142.Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice200
143.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš198
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš198
145.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
146.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem190
147.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 180
148.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.174
149.Klokan Jakub2008 Super Stars Most172
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII172
151.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín170
152.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha168
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha168
154.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.166
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 166
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice166
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.166
158.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín164
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary164
160.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk162
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk162
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice162
163.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice160
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.160
165.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava156
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové156
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice156
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové156
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice156
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška156
172.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice149
173.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.146
174.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.138
175.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.130
176.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.128
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice128
Hlad Adam2004 BaC Kladno128
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.128
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno128
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice128
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.128
183.Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 126
184.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.125
185.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.124
186.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.120
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.120
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice120
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary120
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
196.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
197.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA114
202.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary112
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka112
204.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové110
205.Klokan Jan2006 Super Stars Most106
206.Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.97
207.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha96
208.Kóňa Jan2004 Super Stars Most94
Suchopár Jan2006 Super Stars Most94
Vališ Jan2006 Super Stars Most94
211.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka90
212.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín88
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín88
214.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub86
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.86
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
218.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín84
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
221.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA82
222.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš78
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín78
230.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
231.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
232.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha68
233.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.67
234.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.64
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.64
236.Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.55
237.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha54
238.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha52
239.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.51
240.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
242.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.46
245.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice42
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Jonáš Václav2006 BaC Kladno42
Korynta Martin2004 BaC Kladno42
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice42
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš42
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Langášek Stanislav2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka42
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice42
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice42
268.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 40
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha40
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha40
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 40
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha40
276.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.38
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
281.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha28
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha28
283.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY26
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA26
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY26
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most26
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY26
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY26
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA26
293.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha14
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha14
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
300.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK VITALITY Slezsko o.s.13
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha3488
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2688
3.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2656
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2592
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2400
6.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1984
7.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1968
8.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1872
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1296
10.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1206
11.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1136
12.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1128
13.Altera Jan2004 BaC Kladno1104
14.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha974
15.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.943
16.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.789
17.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha788
18.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice732
19.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
20.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 718
21.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka706
22.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.669
23.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha642
24.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.602
25.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem565
26.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary542
27.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.529
28.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.513
29.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice491
30.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.485
31.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
32.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.463
33.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové460
34.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton456
35.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha444
36.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš434
37.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.433
38.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice431
39.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha428
40.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 418
41.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.409
42.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.408
43.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha405
44.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 391
45.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.380
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha380
47.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
48.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.356
49.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.352
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice352
51.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
54.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň346
55.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.336
56.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.323
57.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.316
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.316
59.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice312
60.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most300
61.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha290
62.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže288
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 288
64.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem284
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové284
66.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.282
67.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
68.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem280
69.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže268
70.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem256
71.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary254
72.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.248
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš248
74.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové244
76.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.242
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice242
78.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice240
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha240
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most240
82.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
83.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice238
84.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice232
85.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš230
86.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany229
87.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
88.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha224
89.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.220
90.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.218
91.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice214
Kundrát David2006 Badminton VK Aš214
93.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.213
94.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 212
95.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.211
96.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.210
97.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice208
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.208
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most208
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha208
102.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice204
103.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
104.Vlasák David2004 Super Stars Most192
105.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice186
106.Janáček David2004 BK ARION PRAHA180
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže180
108.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.178
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš178
110.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA172
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
112.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic166
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary166
114.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
115.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.162
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš162
117.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.158
118.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno148
Klokan Jakub2008 Super Stars Most148
120.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
121.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
Solar Jan2005 SK Prosek Praha136
123.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.130
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.130
125.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové128
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.128
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.128
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most128
129.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín126
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
131.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
132.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš120
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice120
134.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most118
135.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.114
138.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice112
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.112
140.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.103
141.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.102
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.102
143.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín100
144.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha98
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice98
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
147.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava96
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš96
149.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.94
150.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.93
151.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.90
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava90
153.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín88
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže88
155.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
156.Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII84
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš84
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice84
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice84
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA84
162.Suchopár Jan2006 Super Stars Most82
163.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
164.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.79
165.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš78
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
168.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice76
169.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
170.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.67
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.67
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.67
173.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice66
174.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.64
175.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice62
176.Hlad Adam2004 BaC Kladno58
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary58
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.58
180.Kóňa Jan2004 Super Stars Most56
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha56
182.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín55
183.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg54
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín54
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.54
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA54
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA54
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
189.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha50
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha50
191.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha48
192.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary46
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka46
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka46
196.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 44
197.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
211.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.40
212.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.38
214.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.37
215.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha32
216.Klokan Jan2006 Super Stars Most30
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
219.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha28
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
222.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem27
223.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha26
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 26
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.26
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
230.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice25
231.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.24
232.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha18
233.Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
234.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most14
Vališ Jan2006 Super Stars Most14
240.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub13
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
243.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice12
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Jonáš Václav2006 BaC Kladno12
Korynta Martin2004 BaC Kladno12
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno12
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk12
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš12
254.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 4
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA4
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha4
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha4
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha4
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY4
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA4
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem4
1.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2902
2.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2688
3.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2624
4.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2448
5.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2240
6.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2232
7.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1968
8.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1744
9.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1440
10.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1340
11.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1320
12.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1182
13.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
14.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.931
15.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.919
16.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary875
17.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.810
18.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.778
19.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.777
20.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
21.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most716
22.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka712
23.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.695
24.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.615
25.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha610
26.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové584
27.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka572
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.572
29.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín558
30.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice546
31.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha540
32.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.505
33.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš478
34.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice466
35.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary457
36.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.446
37.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.445
38.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice434
39.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha429
40.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha424
41.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem418
42.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.394
43.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.392
44.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.391
45.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.380
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
47.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 374
48.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.368
49.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.360
50.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
51.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.346
52.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 340
53.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice333
54.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.332
Benediktová Klára2005 USK Plzeň332
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha332
57.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.328
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.328
59.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice320
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže320
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha320
63.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
64.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš308
65.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice300
66.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most296
67.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice288
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.288
69.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice285
70.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha284
71.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.280
72.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.276
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.276
74.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.272
75.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 268
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice268
77.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha264
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové264
79.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.256
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha256
81.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany245
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany245
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš245
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš245
85.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice241
Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.241
87.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice240
88.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice230
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
90.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha224
91.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.218
92.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem216
93.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
95.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš207
96.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.206
97.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.204
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
99.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín202
100.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka191
101.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.188
102.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most180
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
104.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem178
105.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže168
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš168
107.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha166
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.166
109.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže162
110.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha160
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.160
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.160
113.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava156
114.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic152
115.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
116.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub146
117.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
118.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha142
120.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA140
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
122.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.139
123.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.138
124.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.136
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.136
126.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš132
127.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
128.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.127
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice127
130.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice122
131.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most118
132.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice117
133.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha116
134.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.115
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.115
136.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice114
137.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem112
138.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.109
139.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín108
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.108
141.Marková Julie2005 Start Jihlava106
142.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice102
143.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno100
145.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.97
146.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub96
147.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice94
148.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice90
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha90
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.90
151.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.89
152.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.88
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.88
155.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.85
156.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.84
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.84
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
159.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.83
160.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.80
161.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.78
162.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.76
163.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
164.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA74
165.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.73
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové73
167.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.72
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.72
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín72
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.72
171.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.70
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno70
173.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín67
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.67
175.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.66
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.66
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava66
178.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha64
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.64
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
181.Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
182.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.61
183.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové59
184.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha58
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno58
186.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže56
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.56
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.56
189.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.55
190.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.54
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most54
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 54
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín54
194.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek50
195.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš48
196.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.47
197.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.45
198.Křížová Anna2006 Super Stars Most44
Portová Anna2007 Super Stars Most44
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most44
201.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA43
202.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice42
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové42
Chvastková Julie2006 Start Jihlava42
Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
208.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.41
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA41
210.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha38
211.Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín37
212.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.36
213.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha34
214.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary33
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice33
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.33
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary33
218.Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
219.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka30
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Javorská Anna2004 USK Plzeň30
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice30
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové30
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA30
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most30
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška30
237.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
238.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.25
239.Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.24
240.Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
Nováková Natálie2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
242.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.21
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA21
244.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha19
245.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice18
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice18
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.18
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice18
249.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.14
254.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice12
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Jonášová Klára2006 BaC Kladno12
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA12
258.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.10
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.10
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.10
261.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš9
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice9
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk9
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš9
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.9
266.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha7
267.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha6
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
270.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 4
271.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha3
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY3
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 3
1.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice3264
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3072
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3072
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2992
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2992
6.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2960
7.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2656
8.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 2368
9.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2032
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2032
11.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1920
12.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1829
13.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1744
14.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1656
15.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1504
16.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1459
17.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1416
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1416
19.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1272
20.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1224
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1224
22.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1200
24.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín1188
25.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1160
26.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1158
27.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1089
28.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1088
29.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.1077
30.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary1061
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary1061
32.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1015
33.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.994
34.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.919
35.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha812
36.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.776
37.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.753
38.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.752
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.752
40.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most709
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most709
42.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš708
43.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.670
44.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.657
45.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové608
46.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.588
47.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice565
48.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem554
49.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice541
50.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.504
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.504
52.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 500
53.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.494
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice494
55.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany491
56.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice480
57.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice479
58.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.468
59.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha456
60.Benediktová Klára2005 USK Plzeň454
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
62.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.452
63.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.450
64.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové444
65.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.442
66.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha438
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha438
68.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice430
69.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.428
70.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem426
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem426
72.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.416
73.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany415
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka415
75.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha414
76.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 410
77.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.408
78.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.392
79.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha390
80.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice384
81.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha380
82.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem376
83.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha368
84.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.367
85.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže356
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.356
87.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice354
88.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.350
89.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice348
90.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice347
91.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha332
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha332
93.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.328
94.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš320
95.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.316
96.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže312
97.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš308
98.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
99.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.302
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.302
101.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.292
102.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš290
103.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.284
104.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
105.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 280
106.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.279
107.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín278
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno278
109.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice270
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha270
111.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha264
112.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš258
113.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.256
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha256
115.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most244
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.244
117.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš242
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.242
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín242
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.242
121.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.241
122.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
123.Marková Julie2005 Start Jihlava234
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava234
125.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha232
127.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.229
128.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.209
129.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most208
130.Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.206
131.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.203
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.203
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.203
134.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.198
Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.198
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš198
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava198
138.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA192
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha192
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín192
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.192
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA192
144.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.190
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.190
146.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
147.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.170
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže170
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín170
150.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno167
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.167
152.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.166
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice166
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.166
155.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha164
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.164
157.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice162
158.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.160
159.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice156
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice156
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.156
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín156
164.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem152
165.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.148
166.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.146
167.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.127
168.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.124
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.124
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most124
171.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš120
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic120
173.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
174.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže116
Portová Anna2007 Super Stars Most116
177.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub114
178.Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA112
179.Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.104
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha104
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.104
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most104
184.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA98
185.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA96
186.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice92
187.Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.90
Koníčková Klára2004 SK Radonice, z.s.90
189.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice88
Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.88
191.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.86
Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary86
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice86
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.86
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary86
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové86
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub86
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno86
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
201.Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.84
202.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
204.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.80
205.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice78
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Chvastková Julie2006 Start Jihlava78
Důrová Lucie2005 USK Plzeň78
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka78
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most78
Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Javorská Anna2004 USK Plzeň78
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha78
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice78
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš78
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška78
230.Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.64
232.Křížová Anna2006 Super Stars Most60
233.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha56
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA56
235.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.46
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
238.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice42
Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice42
Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš42
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice42
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Jonášová Klára2006 BaC Kladno42
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice42
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Nováková Natálie2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice42
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA42
253.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice38
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
255.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha28
256.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha26
Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha26
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Majerová Karolína2005 Super Stars Most26
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.26
267.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 14
1.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 3270
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2784
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2592
4.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2544
5.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2400
6.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1984
7.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1968
8.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1872
9.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1392
10.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1136
11.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1104
12.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1085
13.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1026
14.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.943
15.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha844
16.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.791
17.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 788
18.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
19.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice721
20.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.717
21.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka706
22.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín694
23.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.646
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha646
25.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.620
26.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.612
27.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem567
28.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.566
29.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice554
30.Benediktová Klára2005 USK Plzeň542
31.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice532
32.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové524
33.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.513
34.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice490
35.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.481
36.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 478
37.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.467
38.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most452
39.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
40.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš442
41.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.433
42.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.419
43.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.414
44.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice409
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.409
46.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha405
47.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary404
48.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.384
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha384
50.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové372
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
52.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.359
53.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.358
54.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.356
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.356
56.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice352
57.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.336
58.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 335
59.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary334
60.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice320
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.320
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.320
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
64.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice312
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
66.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš308
67.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže292
68.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha290
69.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
70.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.280
71.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.276
72.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha264
73.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha260
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha260
75.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.258
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem258
77.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany256
78.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem252
79.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha248
80.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.245
81.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.244
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš244
84.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
85.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 224
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha224
87.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.216
88.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.214
89.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem212
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice212
91.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.208
92.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice204
93.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.202
94.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha198
95.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.196
96.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice192
97.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 182
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most182
99.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové178
100.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA176
101.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
103.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.168
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice168
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš168
106.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic166
107.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno164
109.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.160
110.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.156
111.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most152
112.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže146
113.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.145
114.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most142
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha142
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.142
117.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice138
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha138
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.138
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.138
122.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš136
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.136
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno136
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA136
126.Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.133
127.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín130
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín130
129.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.128
130.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš126
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš126
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha126
134.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka124
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
137.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice120
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.120
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín120
140.Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.114
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha114
142.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.109
143.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.106
144.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
145.Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.102
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha102
147.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha99
148.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
149.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.96
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava96
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava96
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice96
153.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže94
155.Marková Julie2005 Start Jihlava90
156.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže88
157.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany86
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
159.Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín84
161.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem83
162.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.79
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.79
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.79
165.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice78
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub78
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
170.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.76
171.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice70
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno70
173.Portová Anna2007 Super Stars Most68
174.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice67
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín67
176.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.66
177.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.62
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA62
179.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
180.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.58
181.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most56
182.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha54
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš54
184.Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.50
185.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
186.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary46
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice46
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary46
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové46
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.46
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
194.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka42
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most42
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš42
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA42
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška42
209.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha40
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.40
211.Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.38
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most38
213.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA34
214.Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
215.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA28
Křížová Anna2006 Super Stars Most28
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.28
219.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice26
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.26
225.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.25
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub25
228.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín24
229.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha22
230.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA16
231.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
237.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
238.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice12
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.12
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš12
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice12
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice12
Jonášová Klára2006 BaC Kladno12
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha12
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice12
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.12
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
251.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha8
252.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 4
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha4
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY4
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 4
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem4
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15- otevřený - Velké PavloviceC25.11.2017
2GPC U15 otevřený - České BudějoviceC25.11.2017
3GPC U15- otevřený - KlimkoviceC26.11.2017
4GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC02.12.2017
5GPC U15- otevřený - Praha - VinořC02.12.2017
6GPC U15 Přebor Prahy - Praha HamrC17.12.2017
71. GPD U15 - Praha - ZMD07.01.2018
8GPC U15 - Králův DvůrC14.01.2018
91. GPC U15 - České BudějoviceC20.01.2018
10GPC U15 kvalifikační - Karlovy VaryC20.01.2018
11GPC U15- otevřený - ŠumperkC20.01.2018
121. GPC U15 - Praha HamrC20.01.2018
131. GPC U15 - Český TěšínC21.01.2018
141. GPD U15 - MostD27.01.2018
151. GPD U15 - LiberecD28.01.2018
16GPC U15 kvalifikační - Brno BohuniceC03.02.2018
171. GPC U15 - Ústí nad LabemC03.02.2018
18GPC U15 - Hradec KrálovéC03.02.2018
19GPC U15- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
201. GPA U15 - Brno - SlatinaA11.02.2018
21GPD U15 - Český KrumlovD24.02.2018
22GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2018
231. GPB U15 - Hradec KrálovéB11.03.2018
242. GPD U15 - Liberec- VesecD17.03.2018
252. GPD U15 - Ústí nad LabemD17.03.2018
26GPC U15- otevřený - AšC24.03.2018
27GPC U15- otevřený - JihlavaC25.03.2018
282. GPC U15 - KlimkoviceC30.03.2018
29GPC U15 otevřený - PlzeňC07.04.2018
30GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
312. GPC U15 - MostC21.04.2018
32GPC U15 - Benátky nad JizerouC21.04.2018
332. GPC U15 - Český KrumlovC05.05.2018
342. GPD U15 - Praha - VinořD05.05.2018
352. GPC U15 - Praha HamrC13.05.2018
36GPC U15 kvalifikační - AšC19.05.2018
37GPC U15 - Nové Město nad MetujíC19.05.2018
38GPC U15 kvalifikační - PodivínC19.05.2018
393. GPC U15 - OpavaC20.05.2018
40GPD U15 - TáborD26.05.2018
412. GPA U15 - AšA03.06.2018
42GPD U15- otevřený - PrahaD16.06.2018
432. GPB U15 - PardubiceB01.07.2018
44GPC U15- otevřený - ŠumperkC01.09.2018
45GPC U15- dvouhry - AšC15.09.2018
46GPD U15 - StrakoniceD15.09.2018
473. GPB U15 - Praha - RadotínB16.09.2018
48GPC U15- otevřený - České BudějoviceC22.09.2018
49GPC U15- otevřený - PřerovC22.09.2018
50GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
51GPC U15 - MostC29.09.2018
52GPC U15- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
53GPC U15- otevřený - KladnoC06.10.2018
54GPC U15- kvalifikační - JihlavaC20.10.2018
55OP U15 - Karlovy VarySKP20.10.2018
56OP U15 - LiberecSKP20.10.2018
57OP U15 - KladnoSKP20.10.2018
58OP U15 - PardubiceSKP20.10.2018
59OP U15 - Český TěšínSKP20.10.2018
60GPD U15- kvalifikační - Praha - ZMD21.10.2018
61GPC U15- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
62GPD U15 - TáborD03.11.2018
63OP U15 - Praha HamrSKP03.11.2018
64OP U15 - Český krumlovSKP04.11.2018
65MČR U15 - Karlovy VaryMČR11.11.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading