logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 22.11.2018

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.11.2017 - 22.11.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ154
2.Morávek Michal2002 BaC Kladno2704
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2416
4.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1920
5.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1744
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1704
7.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1648
8.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1574
9.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1488
10.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1254
11.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
12.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava976
13.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.835
14.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most803
15.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.790
16.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha788
17.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.776
18.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín745
19.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek720
20.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice691
21.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha654
22.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.637
23.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha634
24.Herzán David2002 Slavoj Podivín610
25.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice574
26.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.567
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.567
28.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.564
29.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.541
30.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha540
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha540
32.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka530
33.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.518
34.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.516
35.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.503
36.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice500
37.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.495
38.Oros Marek2003 Super Stars Most492
39.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.491
40.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.489
41.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno486
42.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.479
43.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA456
44.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.443
45.Port Jan2003 Super Stars Most422
46.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha420
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.420
48.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.416
49.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná404
50.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 396
51.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.390
52.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.389
53.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové382
54.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice368
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš368
56.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem356
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem356
58.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš344
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.344
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka344
61.Altera Jan2004 BaC Kladno340
62.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.339
63.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha324
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem324
65.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka316
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.316
67.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové308
68.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.302
69.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.300
70.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.296
71.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
72.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.283
73.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.282
74.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice269
75.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha264
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice264
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 264
78.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.260
79.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš254
80.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.248
81.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 240
82.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice238
83.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany235
84.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.220
85.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most216
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.216
87.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.209
88.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.208
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem208
90.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.204
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem204
92.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka200
93.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.197
94.Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou195
95.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná190
96.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.189
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.189
98.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha186
99.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.184
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton184
101.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha180
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
103.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice177
104.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.176
105.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.174
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha174
107.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.168
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.168
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha168
110.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem164
111.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 162
112.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
113.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice144
114.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.142
115.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha138
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň138
117.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš134
118.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava132
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.132
120.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.130
121.Číp Dominik2002 SK Brno Slatina, z.s.126
122.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem124
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice124
124.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.122
125.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno120
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem120
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha120
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
130.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice118
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub118
Veselý Petr2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.118
133.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška116
134.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice115
135.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA114
136.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.108
137.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA106
138.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha102
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň102
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška102
141.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
142.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA99
143.Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.97
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.97
145.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice96
146.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII95
147.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.94
148.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha93
149.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic90
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most90
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
152.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.89
153.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
154.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice87
Hora Aleš2003 Super Stars Most87
156.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha84
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň84
158.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.80
159.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
162.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.77
163.Vlasák David2004 Super Stars Most75
164.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.73
165.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.72
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.72
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha72
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.72
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.72
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha72
171.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
172.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.67
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice67
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.67
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.67
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 67
177.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
178.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
179.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha61
180.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.60
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha60
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most60
183.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.59
184.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.56
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.56
186.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.55
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.55
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.55
189.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava54
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 54
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka54
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary54
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha54
195.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.53
196.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 51
197.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
198.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice49
199.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš48
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most48
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
203.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha47
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.47
205.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.46
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže46
207.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.44
208.Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.43
209.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.42
Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
214.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.40
215.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš39
216.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
217.Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.37
218.Kóňa Jan2004 Super Stars Most36
219.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem35
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA35
221.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 33
222.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem32
223.Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.31
224.Janáček David2004 BK ARION PRAHA30
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha30
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice, spolek30
230.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk27
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha27
232.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.25
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín25
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA25
235.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA24
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
237.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.22
239.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 21
240.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové18
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.18
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 18
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 18
246.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
248.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK VITALITY Slezsko o.s.13
252.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 12
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice12
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem12
258.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha9
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most9
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA9
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň9
Jenis Filip2004 SK JEREMI, z.s.9
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha9
Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA9
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.9
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
268.Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY5
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.5
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA5
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR94
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice3312
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.3312
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2752
5.Morávek Michal2002 BaC Kladno1990
6.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1984
7.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1904
8.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1888
9.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1872
10.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1824
11.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1774
12.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1648
13.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1584
14.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1518
15.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1509
16.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1398
17.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1274
18.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1254
19.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1214
20.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1146
21.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1104
22.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1046
23.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha1016
24.Altera Jan2004 BaC Kladno1010
25.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.974
26.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín958
27.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná936
28.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha922
29.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice906
30.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice875
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek875
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.875
33.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň863
34.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
35.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
37.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha754
38.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.751
39.Oros Marek2003 Super Stars Most745
40.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.737
41.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.733
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.733
43.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.720
44.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.709
45.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.634
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha634
47.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.630
48.Herzán David2002 Slavoj Podivín622
49.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha552
50.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
51.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA540
52.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.536
53.Port Jan2003 Super Stars Most531
54.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.518
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš518
56.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš516
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.516
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem516
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.516
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem516
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš516
62.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.492
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha492
64.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.479
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.479
66.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.474
67.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha466
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha466
69.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.455
70.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš446
71.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 444
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 444
73.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice442
74.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.440
75.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.432
76.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná431
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.431
78.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem426
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem426
80.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice420
81.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.419
82.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové399
83.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka392
84.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.391
85.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka382
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka382
87.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.377
88.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha372
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha372
91.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.359
92.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most356
93.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha348
94.Hora Aleš2003 Super Stars Most346
95.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice344
96.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha324
97.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.320
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové320
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška320
Veselý Petr2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
103.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.318
104.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice317
105.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem316
106.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.308
107.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice289
108.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem288
109.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.284
110.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem280
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice280
112.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
113.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.254
114.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.248
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.248
116.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha246
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha246
118.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
119.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.234
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.234
121.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice226
122.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka216
123.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.208
124.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.206
125.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA204
126.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.202
127.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 198
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.198
129.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem196
130.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice192
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice192
132.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň189
133.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha186
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
135.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha180
136.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most176
137.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany175
138.Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.170
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.170
140.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.167
141.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.166
142.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.165
143.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška164
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice164
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
148.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava156
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.156
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.156
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most156
155.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
157.Vlasák David2004 Super Stars Most146
158.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
159.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem136
160.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA132
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 132
162.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.130
163.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.128
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.128
165.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno126
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA126
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 126
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
171.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice124
172.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš120
Číp Dominik2002 SK Brno Slatina, z.s.120
Kóňa Jan2004 Super Stars Most120
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš120
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň120
177.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.118
178.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem114
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš114
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš114
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
183.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
184.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem104
185.Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou102
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka102
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou102
188.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.92
189.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 90
190.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.88
193.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.86
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
196.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA84
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.84
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.84
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA84
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha84
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 84
207.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
208.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 78
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII78
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice78
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.78
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany78
224.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň69
225.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.68
226.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 66
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 66
228.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 54
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 54
230.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most46
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Šnajdr Vladimír2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.46
238.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha42
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha42
254.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.40
255.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
256.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2464
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2208
3.Morávek Michal2002 BaC Kladno2130
4.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2064
5.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1984
6.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1920
7.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1590
8.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1562
9.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1358
10.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1214
11.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1102
12.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1000
13.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha884
14.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.848
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most848
16.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.790
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava790
18.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.754
19.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.710
20.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.603
21.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha586
22.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.579
23.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.577
24.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha576
25.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.553
26.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most552
27.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.549
28.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha548
29.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha540
30.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín532
31.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha516
32.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.513
33.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice502
34.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA492
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha492
36.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice487
37.Oros Marek2003 Super Stars Most482
38.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.480
39.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.471
40.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 468
41.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem456
42.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha432
43.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
44.Altera Jan2004 BaC Kladno404
45.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.396
46.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka395
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice395
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem395
49.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš394
50.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
51.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.382
52.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.372
53.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.367
54.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.359
55.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.358
56.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka356
57.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
58.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 348
59.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.346
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek346
61.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem340
62.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.337
63.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš332
64.Port Jan2003 Super Stars Most328
65.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové320
67.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
68.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.306
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno306
70.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš300
71.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem292
72.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.290
73.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha264
74.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.258
75.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany256
76.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš254
77.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.252
78.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín250
79.Herzán David2002 Slavoj Podivín234
80.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.230
81.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.228
82.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.224
83.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton212
84.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.208
85.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové204
86.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.202
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice202
88.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.198
89.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha192
90.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha190
91.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem176
92.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 174
93.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.172
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.172
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.172
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem172
97.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.168
98.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
99.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno156
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
101.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
102.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem142
103.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice138
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš138
105.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most130
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice130
107.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.128
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
110.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.124
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška124
112.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice120
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha120
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice120
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka120
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka120
118.Hora Aleš2003 Super Stars Most114
119.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha112
120.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň111
121.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem110
122.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha108
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
125.Vlasák David2004 Super Stars Most104
126.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 96
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
128.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.94
129.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha90
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové90
131.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.88
133.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže86
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.86
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub86
137.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 84
Veselý Petr2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
140.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.82
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem82
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.82
143.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.80
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
145.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná78
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.78
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš78
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka78
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
160.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň75
161.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
162.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 66
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš66
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA66
166.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
167.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha60
168.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.54
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš54
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most54
172.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most50
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.50
174.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
177.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.42
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA42
Kóňa Jan2004 Super Stars Most42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice42
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary42
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice, spolek42
197.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
199.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most38
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
203.Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.34
204.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
208.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 24
210.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
212.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA12
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA12
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 12
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 12
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY12
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA12
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.12
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany12
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha12
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ108
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ158
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2304
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2112
5.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2064
6.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2016
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2016
8.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1680
9.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1344
10.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1254
11.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1086
12.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1070
13.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky920
14.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.904
15.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.899
16.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 868
17.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.846
18.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice790
19.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.788
20.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice745
21.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.720
22.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.640
23.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most622
24.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most611
25.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.590
26.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.567
27.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.552
28.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.539
29.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín528
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA528
31.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.520
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.520
33.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové507
34.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.493
35.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha492
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 492
37.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
38.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
39.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.475
40.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 468
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.468
42.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.420
43.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň418
44.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka402
45.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha396
46.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.395
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.395
48.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most392
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem392
50.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.384
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín384
52.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka380
53.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.356
54.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 348
55.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice322
56.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.321
57.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín320
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem320
59.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.316
60.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.312
61.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.310
62.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.300
64.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice296
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary296
66.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice284
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice284
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka284
69.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.278
70.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.276
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.276
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice276
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha276
74.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha264
75.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem256
76.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.252
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče252
78.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem248
79.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice245
80.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.242
81.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha228
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha228
83.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
84.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany221
85.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem220
86.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.218
87.Pálková Tereza2002 Super Stars Most208
88.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.204
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice204
90.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice203
91.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice198
92.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice197
93.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany196
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice196
95.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka195
96.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most192
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha192
99.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary191
100.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.180
102.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.176
103.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem172
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most172
105.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové168
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.168
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.168
108.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice157
109.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno156
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
112.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže155
113.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.152
114.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
115.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha147
116.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.140
117.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha138
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 138
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín138
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
121.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.133
122.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
123.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.120
124.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.115
125.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic111
126.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.105
127.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže101
128.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
129.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.99
130.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 96
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha96
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha96
133.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub88
135.Benediktová Klára2005 USK Plzeň86
136.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň84
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou84
138.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň78
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tomášková Eva2003 BaC Kladno78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou78
151.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.76
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.76
153.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
154.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice72
155.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.66
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
157.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha60
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA60
159.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.56
160.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice54
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
162.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.52
163.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.50
164.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha48
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.48
166.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín46
169.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava42
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.42
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.42
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
178.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.39
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
180.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.36
181.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
182.Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš30
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš30
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava30
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň30
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
191.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most27
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 27
193.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
195.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.18
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.18
198.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
204.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.13
205.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 9
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha9
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.9
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha9
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň9
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ98
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ98
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2672
4.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2544
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2544
6.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2342
7.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2304
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2304
9.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2224
10.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.2192
11.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1912
12.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1856
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1856
14.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1824
15.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1728
16.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1680
17.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1584
18.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1528
19.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1440
20.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1344
21.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1288
22.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1200
23.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1147
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1115
25.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1100
26.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1016
27.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.989
28.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.974
29.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 916
30.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice899
31.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.875
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.875
33.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.860
34.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.803
35.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice801
36.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň790
37.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín786
38.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové648
39.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.610
40.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.598
41.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.591
42.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha574
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha574
44.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka553
45.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA552
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín552
47.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.542
48.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.531
49.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice513
50.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.504
51.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem492
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem492
53.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary490
54.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.482
55.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 478
56.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.468
57.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.467
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín467
59.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha466
60.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče465
61.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most456
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha456
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha456
64.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice455
65.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.452
66.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.444
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.444
68.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary442
Pálková Tereza2002 Super Stars Most442
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most442
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha442
72.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most431
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.431
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.431
75.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.420
76.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem416
77.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka414
78.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem408
79.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka404
80.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice395
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.395
82.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice388
83.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.384
84.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha382
85.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha370
86.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice354
87.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.346
88.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem344
89.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín342
90.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem336
91.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.331
92.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.330
93.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.328
94.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany324
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha324
96.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most323
97.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
98.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.314
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže314
100.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.312
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 312
102.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice310
103.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
104.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany292
105.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 288
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem288
107.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem280
108.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice272
109.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka266
110.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice264
111.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.252
112.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.248
113.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno228
115.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.225
116.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA222
117.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš216
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 216
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš216
120.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice203
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub203
122.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže200
123.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.175
124.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha168
125.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.164
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.164
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice164
128.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.162
129.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice156
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň156
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha156
133.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.152
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.152
136.Benediktová Klára2005 USK Plzeň139
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.139
138.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice138
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
142.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.136
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.136
144.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Tomášková Eva2003 BaC Kladno126
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.126
148.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.124
149.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
152.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš114
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže114
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš114
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
159.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
161.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.110
162.Fenclová Anna2002 BK ARION PRAHA102
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.102
164.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha90
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš90
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš90
167.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.86
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín86
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín86
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
173.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 84
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.84
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha84
178.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň78
Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš78
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
194.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.76
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.76
196.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 42
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.42
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
200.Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
201.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
204.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most26
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.26
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2496
2.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2160
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2016
4.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1952
5.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1920
6.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1590
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1576
8.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1544
9.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1424
10.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1272
11.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1104
12.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1014
13.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1000
14.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 880
15.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.834
16.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most810
17.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.800
18.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.790
19.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.745
20.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 740
21.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.718
22.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.707
23.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky670
24.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice636
25.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most624
26.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice603
27.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.577
28.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha564
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.564
30.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové558
31.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka553
32.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.544
33.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice531
34.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.507
35.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA492
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha492
37.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.476
38.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha456
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem456
40.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň455
41.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 432
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha432
43.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín420
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.420
45.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.418
46.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary406
47.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.402
48.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice395
Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem395
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.395
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka395
52.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.384
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.384
54.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most380
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín380
56.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče374
57.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.370
58.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka356
59.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.350
60.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.348
61.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice346
62.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem340
63.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 326
64.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.324
65.Pálková Tereza2002 Super Stars Most322
66.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem320
67.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice312
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.312
69.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
70.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice304
71.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň287
72.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.274
73.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice270
74.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.268
75.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha264
76.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany256
77.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha252
78.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice248
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.248
80.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary242
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
82.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha240
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.240
84.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
85.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín228
86.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most225
87.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha218
88.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.216
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha216
90.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.212
91.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice208
92.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
93.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha204
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.204
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem204
96.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.202
97.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka192
99.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš180
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most180
102.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.176
103.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.174
104.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.172
105.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 168
Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.168
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš168
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem168
109.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice167
110.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most164
111.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín162
112.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.160
113.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň156
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže156
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno156
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
118.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice138
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 138
120.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.132
121.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže128
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub128
124.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
125.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice120
126.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem114
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
129.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.112
130.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
131.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.94
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.94
133.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha90
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš90
135.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.88
136.Benediktová Klára2005 USK Plzeň86
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.86
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
139.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
140.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.82
141.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice78
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
155.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.72
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
157.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš66
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA66
159.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
160.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha54
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš54
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
165.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.52
166.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most50
167.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
168.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
174.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava42
Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha42
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub42
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou42
189.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.38
190.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
191.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 24
192.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
193.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.14
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
197.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 12
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY12
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany12
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.12
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.12
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň12
ČísloTurnajGPDatum
1MČR U17 - Praha - ZMMČR05.11.2017
2GPC U17 - otevřený - Brno - SlatinaC11.11.2017
3GPC U17 - otevřený - Praha HamrC19.11.2017
4GPC U17- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
5GPC U17 otevřený - PlzeňC02.12.2017
6GPC U17 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
71. GPD U17 - LiberecD06.01.2018
81. GPD U17 - TepliceD06.01.2018
91. GPC U17 - Ústí nad LabemC13.01.2018
101. GPC U17 - Český KrumlovC13.01.2018
11GPC U17 - otevřený - Praha HamrC21.01.2018
12GPC U17 kvalifikační - PodivínC27.01.2018
131. GPC U17 - OlomoucC27.01.2018
14GPC U17 - KladnoC27.01.2018
15GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.01.2018
161. GPC U17 - Praha HamrC03.02.2018
17GPC U17 - Rychnov nad KněžnouC04.02.2018
181. GPA U17 - Brno SlatinaA18.02.2018
19GPC U17 Witte Cup Nejdek- otevřený - NejdekC17.03.2018
20GPC U17 - otevřený - Praha RadoniceC17.03.2018
21GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC18.03.2018
221. GPB U17 - BrnoB25.03.2018
232. GPC U17 - KlimkoviceC29.03.2018
242. GPD U17 - Liberec- VesecD07.04.2018
25GPD U17 - TáborD07.04.2018
262. GPD U17 - Ústí nad LabemD07.04.2018
27GPC U17 kvalifikační - JihlavaC08.04.2018
282. GPC U17 - Liberec- VesecC14.04.2018
29GPC U17 - Hradec KrálovéC14.04.2018
30GPC U17 - KladnoC15.04.2018
312. GPC U17 - České BudějoviceC21.04.2018
32GPC U17 - otevřený - PrahaC21.04.2018
33GPC U17 - otevřený - BrnoC28.04.2018
34GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.04.2018
352. GPC U17 - Praha HamrC28.04.2018
363. GPC U17 - OrlováC05.05.2018
372. GPA U17 - OrlováA13.05.2018
38GPC U17 - otevřený - KladnoC03.06.2018
39GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC01.09.2018
40GPC U17 - otevřený - KladnoC02.09.2018
41GPC U17 - otevřený - LanškrounC02.09.2018
42GPC U17 - otevřený - Ústí nad LabemC08.09.2018
43GPC U17 - otevřený - JihlavaC08.09.2018
44GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
452. GPB U17 - Ústí nad LabemB23.09.2018
46GPC U17- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
47GPC U17- otevřený - MostC13.10.2018
48GPD U17 - TáborD20.10.2018
49GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC21.10.2018
50OP U17 - BrnoSKP03.11.2018
51GPC U17- otevřený - MostC03.11.2018
52GPC U17 - Plzeň MalešiceC10.11.2018
53OP U17 - Plzeň DoubravkaSKP17.11.2018
54OP U17 - Rychnov nad KněžnouSKP17.11.2018
55GPC U17- kvalifikační - BrnoC17.11.2018
56OP U17 - MostSKP17.11.2018
57OP U17 - České BudějoviceSKP18.11.2018
58OP U17 - OlomoucSKP18.11.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading