logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 22.11.2018

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
22.11.2017 - 22.11.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník MostWJ134
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec KrálovéWJ135
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ154
4.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2272
5.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1920
6.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1856
7.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1808
8.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1344
9.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1277
10.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1216
11.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1160
12.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1096
13.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1006
14.Morávek Michal2002 BaC Kladno1004
15.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.942
16.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.912
17.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.776
18.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice732
19.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.705
20.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška700
21.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.684
22.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín681
23.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.660
24.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most646
25.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.621
26.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.600
27.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice580
28.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka577
29.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha538
30.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice526
31.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most516
32.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň515
33.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.456
34.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.454
35.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín453
36.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň436
37.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.419
38.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha404
39.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno396
40.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA392
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná392
42.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.384
43.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.382
44.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno376
45.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice356
46.Králíček Jan2000 Super Stars Most354
47.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.347
48.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.344
49.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.336
50.Herzán David2002 Slavoj Podivín320
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha320
52.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.316
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná316
54.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.314
55.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy292
56.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 290
57.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.280
58.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha269
59.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha264
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
62.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.256
63.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
64.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.246
65.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha239
66.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha236
67.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha234
Oros Marek2003 Super Stars Most234
69.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.208
71.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.206
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.206
73.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice204
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.204
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic204
76.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava198
77.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
79.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.190
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.190
81.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.186
82.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.184
83.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.182
84.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha180
85.Straka Jakub2000 Super Stars Most178
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.178
87.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.172
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín172
89.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.170
90.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín169
91.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.162
92.Altera Jan2004 BaC Kladno156
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem156
94.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.154
95.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.149
96.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha143
97.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
99.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 133
100.Soukup Václav2001 BKV Plzeň128
101.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.125
102.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 124
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice124
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
105.Ziman Jan2000 BKV Plzeň123
106.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.117
107.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice112
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice112
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 112
110.Port Jan2003 Super Stars Most110
111.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná109
112.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.102
113.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.101
114.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.100
115.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice99
116.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná96
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná96
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem96
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
121.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem87
122.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.86
123.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
124.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.78
Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
130.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha75
131.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA72
132.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub66
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň66
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka66
135.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem63
136.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha59
137.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
138.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.54
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA54
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub54
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka54
143.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.51
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.51
145.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
146.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.42
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.42
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha42
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.42
155.Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.37
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.37
157.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka33
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha33
159.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka30
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most30
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška30
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem30
165.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice25
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.25
167.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha18
168.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná13
169.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.12
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.12
171.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII9
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII9
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR94
2.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2832
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2672
4.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2544
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2544
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2480
7.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2320
8.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2224
9.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2192
10.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1968
11.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
12.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1552
13.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1440
14.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1216
15.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1200
16.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1171
17.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1147
18.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1104
19.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1099
20.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1086
21.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.1006
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1006
23.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1003
24.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.989
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín989
26.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.946
27.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.933
28.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most920
29.Morávek Michal2002 BaC Kladno916
30.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most912
31.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.904
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.904
33.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice883
34.Králíček Jan2000 Super Stars Most790
35.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň789
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.789
37.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha753
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha753
39.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice720
40.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná718
41.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška714
42.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.696
43.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most693
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka693
45.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno692
46.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most682
47.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň668
48.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha586
49.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha552
50.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové520
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka520
52.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA518
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha518
54.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha516
55.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná514
56.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice480
57.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná478
58.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.463
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.463
60.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.453
61.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná432
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.432
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.432
64.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.428
65.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno420
66.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.419
67.Herzán David2002 Slavoj Podivín416
68.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice408
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha408
70.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.406
71.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín395
72.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.386
73.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice382
74.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.374
75.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha372
76.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 368
77.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 360
78.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy356
79.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice349
80.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.338
81.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.336
82.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.332
83.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.324
84.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 312
85.Oros Marek2003 Super Stars Most306
86.Straka Jakub2000 Super Stars Most302
87.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha294
88.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.292
89.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.288
90.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín281
91.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.278
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.278
93.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín272
94.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava270
95.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.266
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.266
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha266
98.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 250
99.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.248
100.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.246
101.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.242
103.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
104.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.232
105.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub228
106.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.227
107.Soukup Václav2001 BKV Plzeň212
108.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.192
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
110.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
111.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice164
Ziman Jan2000 BKV Plzeň164
113.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.156
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem156
120.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice152
121.Port Jan2003 Super Stars Most146
122.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice128
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha128
124.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň126
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka126
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha126
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha126
128.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka125
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha125
130.Altera Jan2004 BaC Kladno120
Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.120
132.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.114
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.114
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub114
137.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka102
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 102
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka102
140.Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.88
142.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové86
144.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.84
145.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.78
Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.78
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška78
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem78
157.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
159.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
160.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná46
161.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII42
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII42
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA42
1.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2352
2.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2016
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1920
4.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1912
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
6.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
7.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1536
8.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1400
9.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1269
10.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1254
11.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1229
12.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1158
13.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1078
14.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.981
15.Morávek Michal2002 BaC Kladno974
16.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.884
17.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.764
18.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín733
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.733
20.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.714
21.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most657
22.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.634
23.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka624
24.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno610
25.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most586
26.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín558
27.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.516
28.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.496
29.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň493
30.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most492
31.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha476
32.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha470
33.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA450
34.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha419
35.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.418
36.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.408
37.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice407
38.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha360
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha360
40.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy356
41.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná352
42.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
43.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.344
44.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.338
45.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.336
46.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.334
47.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
48.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška316
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.316
50.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín314
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha314
52.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.306
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha306
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 306
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno306
56.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka304
57.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha300
58.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.298
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.298
60.Králíček Jan2000 Super Stars Most286
61.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.281
62.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice275
63.Herzán David2002 Slavoj Podivín270
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava270
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice270
66.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice268
67.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.264
Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
69.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín262
70.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.260
71.Oros Marek2003 Super Stars Most258
72.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.242
73.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
74.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice230
75.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.224
76.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.222
77.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic216
78.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.198
79.Straka Jakub2000 Super Stars Most194
80.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.167
81.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice165
82.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná164
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Soukup Václav2001 BKV Plzeň164
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.164
86.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice162
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
88.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha156
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
90.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.150
91.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
92.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.132
Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 132
94.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
95.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.126
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem126
99.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.125
100.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.124
101.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub120
Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.120
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice120
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.120
105.Altera Jan2004 BaC Kladno114
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.114
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
110.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.90
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII90
114.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.86
Ziman Jan2000 BKV Plzeň86
117.Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.84
118.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
119.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
129.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.74
Port Jan2003 Super Stars Most74
131.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 58
132.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.54
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
134.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka46
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín46
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
138.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub42
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.42
144.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha12
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR191
2.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ69
3.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ108
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ158
5.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2464
6.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2096
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1912
9.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1766
10.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1504
11.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1475
12.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1440
13.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1312
14.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1168
15.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1158
16.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1104
17.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1065
18.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1032
19.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.920
20.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha850
21.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška670
22.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.644
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.644
24.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice589
25.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.576
26.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice564
27.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň550
28.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky530
29.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice528
30.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice501
31.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
32.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA465
33.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín456
34.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.442
35.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň430
36.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice396
37.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín386
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany386
39.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.382
40.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton378
41.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.372
42.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
43.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
44.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most354
45.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice340
46.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.324
47.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
48.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.314
49.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice310
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most310
51.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany300
52.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice288
53.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.278
54.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín270
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA270
56.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.264
57.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha254
58.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň241
59.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 240
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha240
61.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.238
62.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most234
Zachová Adéla2001 Start Jihlava234
64.Pálková Tereza2002 Super Stars Most232
65.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
66.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.220
67.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice216
68.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.208
69.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče203
70.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.192
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice192
72.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná190
73.Srbová Adéla2000 BaC Kladno174
74.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka172
75.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice164
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice164
77.Kudrnová Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha162
78.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
80.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.158
81.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka156
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem156
84.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem150
85.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most146
86.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice138
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
88.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha132
89.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.124
90.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná121
91.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice118
92.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice114
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 114
97.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha108
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.108
99.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže102
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.102
101.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.99
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha99
103.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem96
104.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.90
105.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.87
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.87
107.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka86
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
109.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
117.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.73
118.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.66
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic66
120.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.60
121.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most54
122.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.46
123.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha42
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň42
130.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 18
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ89
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ98
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ98
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2560
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2272
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2272
7.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže2256
8.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška2208
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton2208
10.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2184
11.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2024
12.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1920
13.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1912
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1912
15.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1888
16.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
17.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1646
18.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
19.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1288
20.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1286
21.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1182
22.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1158
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1158
24.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1104
25.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1086
26.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.974
27.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha920
28.Srbová Adéla2000 BaC Kladno904
29.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice860
30.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.849
31.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.822
32.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň714
33.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.695
34.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň693
35.Zachová Adéla2001 Start Jihlava682
36.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.670
37.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.656
38.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.639
39.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA621
40.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.618
41.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA597
42.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most596
43.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice585
44.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.494
45.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most450
46.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha444
47.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.440
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.440
49.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice428
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha428
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.428
52.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.418
53.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha406
54.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice390
55.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.375
56.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.347
57.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most346
58.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.342
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.342
60.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.337
61.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha336
62.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha330
63.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.323
64.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice312
65.Pálková Tereza2002 Super Stars Most306
66.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín304
67.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná302
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná302
69.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka291
70.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín290
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče290
72.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.274
73.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most270
74.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 264
75.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany251
76.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.245
77.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.242
78.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice239
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice239
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky239
81.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice237
82.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice228
83.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.226
84.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice225
85.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.216
86.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.198
87.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem192
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem192
89.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany183
90.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem180
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem180
92.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
93.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.156
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.156
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.156
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.156
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.156
98.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.147
99.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice138
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice138
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
102.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha126
104.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka125
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
106.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.114
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 114
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice114
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
114.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka102
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
116.Kudrnová Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha90
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice90
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka90
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha90
120.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.86
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
122.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most78
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
132.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže69
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.69
134.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
1.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2752
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2208
3.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
4.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1440
6.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1400
7.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1336
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1312
9.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1260
10.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1235
11.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1174
12.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1158
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1093
14.Srbová Adéla2000 BaC Kladno974
15.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.894
16.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.778
17.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.776
18.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha766
19.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.694
20.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice680
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.680
22.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno656
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.656
24.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.618
25.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.602
26.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.537
27.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň527
28.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky480
29.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice455
30.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA450
31.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice444
32.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň441
33.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.438
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice438
35.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.434
36.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha431
37.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.420
38.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška418
39.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton406
40.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice390
41.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.384
43.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.378
44.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha360
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha360
46.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany356
47.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha352
48.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most349
49.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín338
50.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň322
51.Zachová Adéla2001 Start Jihlava306
52.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.304
53.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
54.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.292
55.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.278
56.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín270
57.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.266
58.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.264
59.Pálková Tereza2002 Super Stars Most258
60.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.244
61.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.240
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice240
63.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná238
64.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice208
65.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná202
66.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče200
67.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.188
68.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín184
69.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
70.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice164
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka164
72.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most162
73.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
75.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most152
76.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.150
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice150
78.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA144
79.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
80.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice138
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.138
82.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.133
83.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 132
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.132
85.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže126
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem126
88.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.125
89.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice118
90.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most114
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.114
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
94.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany102
95.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Kudrnová Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha90
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem90
98.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice86
99.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.84
100.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka78
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
111.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.54
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.54
113.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka46
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
116.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.42
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.42
124.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha12
ČísloTurnajGPDatum
1OP U19 - LiberecSKP25.11.2017
2OP U19 - ŽidlochoviceSKP09.12.2017
3OP U19 - HoliceSKP09.12.2017
4OP U19 - OlomoucSKP09.12.2017
5OP U19 - Praha - ZMSKP09.12.2017
6OP U19 - Plzeň DoubravkaSKP10.12.2017
7MČR U19 - MostMČR07.01.2018
8GPC U19- otevřený - ChropyněC14.01.2018
9GPC U19 - České BudějoviceC20.01.2018
10GPC U19 kvalifikační - ŽidlochoviceC10.02.2018
111. GPC U19 - MostC10.02.2018
12GPC U19 kvalifikační - PlzeňC10.02.2018
13GPC U19 - Benátky nad JizerouC10.02.2018
14GPC U19 - HoliceC11.02.2018
151. GPC U19 - Praha RadoniceC11.02.2018
161. GPC U19 - KarvináC24.02.2018
171. GPA U19 - Hradec KrálovéA04.03.2018
181. GPB U19 - PardubiceB01.04.2018
19GPC U19 - otevřený - KladnoC22.04.2018
20GPC U19 - Český KrumlovC05.05.2018
212. GPC U19 - Liberec- VesecC05.05.2018
22GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2018
23GPC U19- otevřený - ChropyněC05.05.2018
24GPC U19 - Králův DvůrC19.05.2018
25GPC U19 kvalifikační - Plzeň DoubravkaC19.05.2018
262. GPC U19 - PrahaC19.05.2018
27GPC U19 kvalifikační - Brno - SlatinaC02.06.2018
28GPC U19 - HoliceC02.06.2018
292. GPC U19 - OrlováC02.06.2018
302. GPA U19 - OrlováA10.06.2018
312. GPB U19 - MostB09.09.2018
32GPC U19- otevřený - PardubiceC15.09.2018
33GPC U19- otevřený - KarvináC15.09.2018
34GPC U19- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
35GPC U19- otevřený - ChropyněC23.09.2018
36GPC U19- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
37GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC06.10.2018
38GPC U19- otevřený - KladnoC07.10.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading