logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 29.11.2018

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
29.11.2017 - 29.11.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR90
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR98
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR157
4.Král Ondřej1999 Sokol Radotín Meteor PrahaWR199
5.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4272
6.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3704
7.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3304
8.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
9.Louda Jiří1995 USK Plzeň2816
10.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2496
11.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.2472
12.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2352
13.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2256
14.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2025
15.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1824
16.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1795
17.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1488
18.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1424
19.Kural Martin1999 USK Plzeň1396
20.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1336
21.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1270
22.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1244
23.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1213
24.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1170
25.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška1103
26.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1086
27.Oros Ladislav1971 Super Stars Most1050
28.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice982
29.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.952
30.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.925
31.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
32.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.906
33.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice842
34.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice830
35.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.781
36.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.743
37.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha728
38.Port Jan1972 Super Stars Most708
39.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.680
40.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 673
41.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 644
42.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.634
43.Repiar Samuel1994 Super Stars Most630
44.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.619
45.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové608
46.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.604
47.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno602
48.Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 600
49.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.583
50.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 578
52.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.558
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.558
54.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška556
55.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice554
56.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.553
57.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.551
58.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.549
59.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 544
60.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.533
61.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha520
62.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.518
63.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 517
64.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.504
65.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.486
66.Králíček Jan2000 Super Stars Most476
67.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha474
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška474
69.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.472
70.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most464
71.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.434
72.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera404
73.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
74.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.398
75.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic390
76.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň382
77.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice376
78.Šula Fabian1995 TJ Ostrov366
79.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek361
80.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton360
81.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové357
82.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.350
83.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.348
84.Morávek Michal2002 BaC Kladno346
85.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové343
86.Drudík Ota1992 USK Plzeň314
87.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.308
88.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 300
89.Konupka Jiří1965 BaC Kladno295
90.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno294
91.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.292
92.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.290
93.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter288
94.Král Martin1994 BK TJ Baník Most284
95.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň282
96.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha280
97.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.276
98.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.275
99.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera272
100.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná271
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.271
102.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany270
103.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.266
104.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice265
105.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice263
106.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek262
107.Poříz Leoš1974 Start Jihlava258
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha258
109.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 252
110.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 250
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.250
112.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň243
113.Čapek Jiří1975 Super Stars Most242
114.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná240
115.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.238
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže238
117.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice232
118.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice231
119.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.227
120.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.226
121.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava224
122.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc221
123.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 211
124.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice208
126.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.205
127.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha204
128.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.202
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.202
130.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka200
131.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
132.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.197
133.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
134.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc186
135.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary184
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno184
137.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň183
138.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice182
139.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže180
140.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
141.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka176
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín176
143.Straka Jakub2000 Super Stars Most171
144.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.166
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
146.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška164
147.Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška162
148.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.159
149.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín158
150.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.157
151.Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha156
152.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava153
153.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice152
154.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice150
155.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.149
156.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná145
157.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice144
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.144
159.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.142
160.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany140
161.Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
162.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná137
163.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka134
164.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava132
165.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.130
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany130
167.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha128
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice128
169.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice127
170.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně126
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno126
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno126
173.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.125
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka125
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek125
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
177.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 124
178.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.123
179.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň122
180.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň120
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.120
183.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.119
184.Čechura Adam1989 BaC Kladno118
185.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.116
186.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA114
188.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha112
189.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice110
190.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.109
191.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.108
Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
193.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.106
194.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno104
195.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.103
196.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.99
197.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 97
198.Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.96
199.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.95
200.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.93
201.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek92
202.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.91
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň91
204.Grošov Pavel2000 BC Badmen Brno88
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek88
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín88
207.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň87
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín87
209.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.86
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA86
217.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.84
Chalupa Petr1998 BKV Plzeň84
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
220.Hrnčár Petr1999 TJ Sokol Dobruška80
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové80
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha80
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
224.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Schmied Martin1982 TJ Chropyně78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
232.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.76
233.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík75
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.75
235.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice74
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany74
237.Pašek Michal1987 SK Jupiter73
238.Kubík Jiří1977 SK Jupiter72
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.72
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.72
241.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha71
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice71
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek71
244.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou69
245.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka68
246.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton67
247.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.64
248.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.59
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže59
252.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice58
253.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany56
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.56
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera56
256.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 54
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.54
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.54
Špíz Petr2001 TJ Dobřany54
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.54
262.Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.53
263.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice50
264.Helar Jakub1992 Start Jihlava49
265.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany48
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 48
267.Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.47
268.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha46
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže46
Novotný Robert1978 BaC Kladno46
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
Vašek Martin1988 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
274.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice45
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno45
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice45
277.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany44
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA44
279.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava42
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Herzán David2002 Slavoj Podivín42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín42
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Telecký Jiří1982 VSK VŠB - TU Ostrava42
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň42
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
292.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy40
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 40
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 40
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha40
Vašíček Peter1989 BK Kopřivnice, z.s.40
298.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter38
299.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka37
300.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň36
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice36
302.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
304.Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice32
305.Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.30
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub30
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka30
309.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást26
313.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 25
315.Benírške Adam1995 Start Jihlava24
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná24
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.24
319.Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice23
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava23
321.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany22
322.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary21
323.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 20
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.20
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha20
326.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň18
Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.18
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.18
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany18
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže18
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
334.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
335.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava14
337.Bauer Michael1999 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.13
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň13
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice13
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice13
342.Grace Yury1967 Start Jihlava12
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 12
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná12
348.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.10
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.10
Vild Petr1974 SK Jupiter10
351.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno9
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.9
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR92
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR92
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4720
4.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4488
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4406
6.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4304
7.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3704
Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3704
9.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3224
10.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3112
11.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2960
12.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2872
13.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2584
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2584
15.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2576
16.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2496
17.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2424
18.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2384
19.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2200
20.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1958
21.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1941
22.Kural Martin1999 USK Plzeň1920
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1920
24.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1904
25.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1896
26.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1888
27.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1885
28.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1877
29.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1856
30.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1816
31.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1745
32.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1744
33.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1608
34.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1579
35.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1549
36.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1515
37.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1436
38.Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.1432
39.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1335
40.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1325
41.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1312
42.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1272
43.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1254
44.Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 1200
45.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1170
46.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1160
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1160
48.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška1132
49.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic1069
50.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1032
51.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1014
52.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice968
53.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno895
54.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.886
55.Oros Ladislav1971 Super Stars Most881
56.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška872
57.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 863
58.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.849
59.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška840
60.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové830
61.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha800
62.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.790
63.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná781
64.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 779
65.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.758
66.Morávek Michal2002 BaC Kladno757
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň757
68.Králíček Jan2000 Super Stars Most754
69.Port Jan1972 Super Stars Most753
70.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.740
71.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.719
72.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most714
73.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška710
74.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové709
75.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.706
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice706
77.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice694
78.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.663
79.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice662
80.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice654
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.654
82.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha646
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha646
84.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.644
85.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice627
86.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice616
87.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové614
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera614
89.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň604
90.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.602
91.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 584
92.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton576
93.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň570
94.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.566
95.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 540
96.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.524
97.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň503
98.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter492
99.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.488
100.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.478
101.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.472
102.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže466
103.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.456
104.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást450
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno450
106.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice446
107.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc444
108.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.440
109.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha432
110.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.424
111.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná422
112.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 414
113.Král Martin1994 BK TJ Baník Most412
114.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.406
115.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
116.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice395
117.Čapek Jiří1975 Super Stars Most388
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.388
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň388
122.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice386
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice386
124.Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška378
125.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná376
126.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek372
127.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice368
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany368
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.368
130.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno359
131.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most358
132.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín356
135.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.352
136.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
137.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.346
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.346
139.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná340
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.340
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.340
142.Konupka Jiří1965 BaC Kladno336
143.Poříz Leoš1974 Start Jihlava334
144.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.317
145.Helar Jakub1992 Start Jihlava316
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava316
147.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná315
148.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.312
149.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.310
151.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.298
152.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 294
153.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA288
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka288
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek288
156.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice286
157.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno281
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.281
159.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice280
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
161.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín276
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek276
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha276
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
165.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.270
166.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno268
167.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.266
168.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.264
Straka Jakub2000 Super Stars Most264
170.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice262
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava262
172.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice261
173.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.258
174.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže250
175.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.244
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
177.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.242
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton242
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice242
180.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
181.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka238
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.238
183.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava237
Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
186.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice236
187.Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha230
188.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
189.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.226
190.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň224
191.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka216
192.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary212
193.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.211
194.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
195.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha202
196.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík200
197.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 198
198.Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.192
Šula Fabian1995 TJ Ostrov192
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA192
201.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava184
202.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.170
203.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany168
204.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín167
205.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 166
206.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice165
207.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.164
209.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 162
210.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 160
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany160
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany160
213.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.158
214.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.156
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.156
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.156
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 156
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.156
Vild Petr1974 SK Jupiter156
221.Louda Jiří1955 Slavoj Plzeň152
Louda Jiří1995 USK Plzeň152
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
225.Drudík Ota1992 USK Plzeň150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
227.Čechura Adam1989 BaC Kladno142
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA142
229.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.138
Repiar Samuel1994 Super Stars Most138
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
232.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 136
233.Kubík Jiří1977 SK Jupiter134
234.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.133
235.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže132
238.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.130
239.Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava128
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava128
241.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
242.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti125
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice125
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
248.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice124
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice124
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany124
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha124
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.124
253.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 120
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera120
256.Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.116
257.Grace Yury1967 Start Jihlava114
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 114
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
261.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
262.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno108
264.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek100
265.Pašek Michal1987 SK Jupiter98
266.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.90
268.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha88
Grošov Pavel2000 BC Badmen Brno88
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha88
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 88
272.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.86
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
279.Benírške Adam1995 Start Jihlava84
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná84
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek84
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.84
283.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín82
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany82
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany82
286.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín80
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most80
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.80
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka80
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera80
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.80
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka80
Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
294.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně78
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka78
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná78
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno78
Špíz Petr2001 TJ Dobřany78
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka78
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton78
313.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.64
314.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.62
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže62
316.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice56
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice56
318.Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice54
319.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany52
320.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň50
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň50
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most50
323.Bauer Michael1999 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice46
Dostál Vít1963 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha46
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice46
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou46
331.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava42
Herzán David2002 Slavoj Podivín42
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín42
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 42
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany42
344.Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín40
346.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň38
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.38
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany38
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice38
350.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy36
351.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
352.Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
354.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Schneedorfer Jan1979 TJ ČZ Strakonice, spolek26
357.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
359.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary22
Slepička Martin1970 SK Jupiter22
361.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
363.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.18
364.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.14
365.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže10
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR67
2.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.4120
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3536
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3272
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3077
6.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3064
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2984
8.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2624
9.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2496
10.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2440
11.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2376
12.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2037
13.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1846
14.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1656
15.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1627
16.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1626
17.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1608
18.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1384
19.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1328
20.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1309
21.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1157
22.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1061
23.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1000
24.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.970
25.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.960
26.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka950
27.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.932
28.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.854
29.Oros Ladislav1971 Super Stars Most840
30.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice777
31.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha768
32.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška766
33.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera755
34.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň728
35.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň715
36.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha700
37.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové687
38.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 680
Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 680
40.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice664
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.664
42.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.652
43.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha630
44.Pistulka Radek1997 USK Plzeň612
45.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.608
46.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň592
47.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.582
48.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno579
49.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.560
50.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA554
51.Port Jan1972 Super Stars Most548
52.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.520
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice520
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.520
55.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice512
56.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka480
57.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.474
58.Poříz Leoš1974 Start Jihlava470
59.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást460
60.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.456
61.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 428
62.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha424
63.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
64.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice418
65.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice416
66.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
67.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.390
68.Morávek Michal2002 BaC Kladno388
69.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.377
70.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.376
71.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.372
72.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.364
73.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera356
74.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice351
75.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.350
76.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.342
77.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha336
Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice336
80.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice332
81.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek328
82.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton324
83.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.322
84.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter320
85.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice316
86.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.312
87.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín310
88.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek304
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.304
90.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové294
91.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže280
Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové280
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
94.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.278
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava278
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice278
97.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové276
98.Králíček Jan2000 Super Stars Most267
99.Šula Fabian1995 TJ Ostrov266
100.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.260
101.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň259
102.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška252
103.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
104.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc246
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic246
106.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.244
107.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany238
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha238
109.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže233
110.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže232
111.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton226
112.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice222
113.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha218
114.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most210
115.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
116.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
117.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.203
118.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice200
119.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
121.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 194
122.Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.192
123.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.189
124.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 174
125.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.172
126.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň171
127.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná170
128.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín166
129.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
130.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 160
131.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava158
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 158
133.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně156
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška156
135.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc154
136.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha152
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek152
138.Drudík Ota1992 USK Plzeň150
139.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava144
140.Pašek Michal1987 SK Jupiter140
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
142.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná138
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
144.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.126
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany126
146.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
147.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno124
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA124
149.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.120
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.120
153.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha114
Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou114
156.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín112
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice112
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.112
159.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň106
160.Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice104
161.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.98
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 98
163.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany92
164.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
165.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
166.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.86
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka86
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 86
Novotný Robert1978 BaC Kladno86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.86
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 86
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno86
175.Helar Jakub1992 Start Jihlava84
176.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
177.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary78
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka78
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň78
187.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice74
188.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.70
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek70
190.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek68
191.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 66
192.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany62
193.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.58
194.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
195.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň54
196.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 50
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže50
198.Bauer Michael1999 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.46
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.46
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava46
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany46
205.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice45
206.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha42
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná42
Čapek Jiří1975 Super Stars Most42
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín42
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín42
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
218.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň40
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka40
220.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno32
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.32
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha32
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové32
224.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň30
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
227.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže28
228.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice26
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice26
232.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
233.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
236.Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň21
237.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany18
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 18
240.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice14
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové14
242.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná13
243.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Herzán David2002 Slavoj Podivín12
Kubík Jiří1977 SK Jupiter12
246.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR138
2.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR192
3.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.WR195
4.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR235
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3917
6.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3336
7.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2888
8.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2640
9.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2632
10.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2461
11.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2448
12.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka2408
13.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2304
14.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2293
15.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2078
16.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2016
17.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1730
18.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1682
19.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1531
20.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1496
21.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1432
22.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1408
23.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1398
24.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1312
25.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1130
26.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1088
27.Krocová Valerie1992 Super Stars Most1077
28.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1071
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1071
30.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1040
31.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1014
32.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1005
33.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1000
34.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most958
35.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton896
36.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha880
37.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška874
38.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice814
39.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň810
40.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín754
41.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.728
42.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.718
43.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice670
44.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.644
45.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.600
46.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter588
47.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 570
48.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň556
49.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava555
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.555
51.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek552
52.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most542
53.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.520
54.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.512
55.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška464
56.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň440
57.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha438
58.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň434
Pořízová Radka1977 Start Jihlava434
60.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany428
61.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA416
62.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
63.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice398
64.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.396
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.396
66.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice390
67.Vocelková Anna1994 USK Plzeň380
68.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic376
69.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek372
70.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha358
71.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.352
72.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice348
Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc348
74.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha346
75.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera338
76.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera336
77.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.332
78.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton313
79.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.306
80.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.304
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.304
82.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.290
83.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže282
84.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové280
85.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice275
Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.275
87.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.272
88.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice261
89.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.257
90.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice251
91.Dufková Monika1999 BaC Kladno240
92.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 236
93.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.232
94.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.228
95.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.224
96.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže223
97.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice218
98.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
99.Zachová Adéla2001 Start Jihlava206
100.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka205
101.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.200
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek200
103.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek175
104.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín168
Srbová Adéla2000 BaC Kladno168
106.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.166
107.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter164
108.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.156
109.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň152
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň152
111.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice150
Panochová Jana1997 BA Plzeň150
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.150
116.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.144
117.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
118.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 138
119.Polívková Eliška1998 USK Plzeň137
120.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
121.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice125
122.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany124
123.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.120
124.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice118
125.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka114
127.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice112
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
129.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha102
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou102
131.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
132.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice88
133.Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.86
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera86
136.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
137.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
142.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň66
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.66
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.66
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.66
146.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice56
147.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.46
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany46
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava46
150.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany44
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.44
152.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín42
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vítková Adéla1992 Start Jihlava42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná42
160.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.38
162.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
163.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany32
164.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 30
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter30
167.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov22
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
171.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany18
172.Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.10
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR78
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR78
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3952
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3658
5.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3544
6.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3488
7.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3240
8.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3192
Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3192
10.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3101
11.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3088
12.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3024
Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3024
14.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2640
15.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2616
16.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2605
17.Krocová Martina1988 Super Stars Most2568
18.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2448
19.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň2432
20.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2320
21.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2288
22.Krocová Valerie1992 Super Stars Most2285
23.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 2272
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2272
25.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň2184
26.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2064
27.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1840
28.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1789
Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1789
30.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1718
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1718
32.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1648
33.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1571
34.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1529
35.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1516
36.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1451
37.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1445
38.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1424
39.Srbová Adéla2000 BaC Kladno1356
40.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1335
41.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1330
42.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek1311
43.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1252
44.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1204
45.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1192
46.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1181
47.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1165
48.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1145
49.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1070
50.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1064
51.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín994
52.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha966
53.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.965
54.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 905
55.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 892
56.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.851
57.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter792
58.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.740
59.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.735
60.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha716
61.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.672
62.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha634
63.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška624
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška624
65.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice618
66.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.608
67.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.576
68.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice574
69.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter572
70.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice540
71.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice520
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín520
Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice520
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice520
75.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.516
76.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek488
77.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň486
78.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera480
79.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha474
80.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic472
81.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava465
82.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek461
83.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka459
84.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.452
85.Pořízová Radka1977 Start Jihlava450
86.Dufková Monika1999 BaC Kladno448
87.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň437
88.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.430
89.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.414
90.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.412
91.Zachová Adéla2001 Start Jihlava395
92.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera380
93.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most374
94.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc362
95.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha348
96.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška337
97.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže325
98.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.321
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.321
100.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže318
101.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.302
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice302
103.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.290
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.290
105.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
108.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.278
109.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice275
110.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek252
111.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA250
112.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 242
113.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín240
114.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton239
115.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
116.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.227
117.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.216
118.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice208
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
121.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.203
122.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice200
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice200
124.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno194
125.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka179
126.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter172
127.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.171
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.171
129.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň168
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň168
131.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
132.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice164
133.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany160
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov160
135.Polívková Eliška1998 USK Plzeň151
136.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Erbenová Monika1986 BaC Kladno150
Panochová Jana1997 BA Plzeň150
Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera150
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno150
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice150
142.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha138
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň138
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
145.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň136
146.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.126
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.126
148.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
151.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.124
Vítková Adéla1992 Start Jihlava124
153.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.116
154.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
158.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
162.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou108
163.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA102
164.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 92
165.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice90
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA90
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
168.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň86
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.86
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 86
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava86
174.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče78
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 78
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín78
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná78
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
185.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška75
186.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň73
187.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.72
188.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
189.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice60
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice60
191.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Fictumová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň50
193.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter46
195.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany42
197.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice38
Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany38
199.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň34
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek34
202.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany30
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň30
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter30
205.Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany22
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR67
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4752
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4120
4.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3064
5.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové3056
6.Krocová Martina1988 Super Stars Most2984
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2616
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2600
9.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2440
10.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2376
11.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1883
12.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
13.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1685
14.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1673
15.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1584
16.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1517
17.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1432
18.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor Praha1384
19.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1280
Koldová Veronika1994 Super Stars Most1280
21.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1243
22.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1234
23.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1226
24.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1183
25.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1086
26.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1008
27.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno970
28.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha863
29.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 846
30.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.840
31.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton832
32.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška826
33.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka789
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice789
35.Krocová Valerie1992 Super Stars Most788
36.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice743
37.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.738
38.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice730
39.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter720
40.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice687
41.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň672
42.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha660
43.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha642
44.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 636
45.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň634
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška634
47.Vocelková Anna1994 USK Plzeň612
48.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.590
49.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most585
50.Srbová Adéla2000 BaC Kladno579
51.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže535
52.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice530
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice530
54.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.524
55.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.520
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.520
57.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.506
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha506
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška506
60.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín500
61.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha468
62.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.464
63.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.456
64.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.447
65.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
66.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 422
67.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.418
68.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň412
69.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.404
70.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most390
71.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.388
72.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek384
73.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.380
74.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.377
75.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek372
76.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava358
77.Pořízová Radka1977 Start Jihlava356
78.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška336
Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
80.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.332
81.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera326
82.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter320
83.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava310
84.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton308
85.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice304
86.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc296
87.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň293
88.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.290
89.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
91.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov266
92.Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
93.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.254
94.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.252
95.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.246
96.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany238
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha238
98.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice236
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno236
100.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
101.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha228
103.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice225
104.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice224
105.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera212
106.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.211
107.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň204
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.204
109.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.203
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera203
111.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek202
112.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže200
113.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
114.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.192
115.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 190
116.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 188
117.Zachová Adéla2001 Start Jihlava186
118.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
119.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek176
120.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
121.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.166
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha166
123.Dvořáčková Veronika1977 SK Žíznivý papoušek badminton165
124.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže162
125.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.152
126.Erbenová Monika1986 BaC Kladno150
Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
129.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera138
Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
131.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 134
132.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.130
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.130
134.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice128
135.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň124
Polívková Eliška1998 USK Plzeň124
137.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA120
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.120
139.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška118
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice118
141.Vítková Adéla1992 Start Jihlava116
142.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice114
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška114
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
147.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha112
148.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter96
149.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany92
150.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice88
Königová Alena1977 SK Žíznivý papoušek badminton88
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice88
153.Dufková Monika1999 BaC Kladno86
Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 86
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka86
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno86
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň86
158.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín80
159.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Panochová Jana1997 BA Plzeň78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
167.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň74
168.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.66
169.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.56
170.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň54
171.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany52
172.Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter50
173.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice48
174.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany46
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.46
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 46
178.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter44
179.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA42
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno42
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
189.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň40
190.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
191.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice36
192.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most32
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice32
Lodrová Nikol1986 USK Plzeň32
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha32
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové32
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice32
198.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň30
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany30
200.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň26
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.26
202.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.24
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
204.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice22
Kavanová Michaela1973 SK Badminton Tábor, z.s.22
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
207.Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň21
208.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany20
209.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany18
210.Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice, spolek16
211.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín12
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná12
213.Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.10
ČísloTurnajGPDatum
1OP dospělých - Králův DvůrSKP09.12.2017
2GPD dospělých- Vodňanský kapr - VodňanyD16.12.2017
3GPD dospělých - StrakoniceD13.01.2018
4Memoriál St. Krauze - Český TěšínA14.01.2018
5OP dospělých - Praha HamrSKP27.01.2018
6OP dospělých - PlzeňSKP27.01.2018
7OP dospělých - LiberecSKP27.01.2018
8OP dospělých - Český KrumlovSKP27.01.2018
9OP dospělých - BrnoSKP28.01.2018
10OP dospělých - OstravaSKP28.01.2018
11OP dospělých - PardubiceSKP28.01.2018
12MČR dospělých - PrahaMČR04.02.2018
13GPC dospělých - OsíkC10.02.2018
14GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD10.02.2018
15GPC dospělých - OlomoucC17.02.2018
16GPC dospělých - OstrovC17.02.2018
17GPC dospělých - Praha - VinořC18.02.2018
183. GPC dospělých - Brno - SlatinaC03.03.2018
19VC města Plzně - PlzeňA11.03.2018
20GPD dospělých - StrakoniceD24.03.2018
21GPB Pohár Akademie Most - MostB25.03.2018
22GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD31.03.2018
23GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC31.03.2018
24GPB Jouda Cup - Praha - ZMB08.04.2018
25GPC dospělých - JihlavaC21.04.2018
26GPD dospělých - JihlavaD21.04.2018
27GPC dospělých - Praha HamrC22.04.2018
28Memoriál I. Škáchy - LiberecA22.04.2018
29GPC dospělých- 27. Thun Cup Nejdek - NejdekC28.04.2018
30GPC dospělých - OlomoucC06.05.2018
31GPC dospělých - Praha - VinořC12.05.2018
32GPD dospělých - TáborD13.05.2018
33GPD dospělých - DobřanyD19.05.2018
34GPB Most - MostB27.05.2018
35GPE dospělých - PlzeňE27.05.2018
36GPC dospělých - VC Kladna 2018 - KladnoC02.06.2018
37GPC dospělých - HoliceC26.08.2018
38Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA02.09.2018
39GPC dospělých - Praha ZMC15.09.2018
40GPC dospělých - Liberec- VesecC15.09.2018
41GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD22.09.2018
42GPC dospělých - OlomoucC22.09.2018
43GPD dospělých - VodňanyD29.09.2018
44GPC dospělých - DobruškaC06.10.2018
45GPC dospělých - MostC06.10.2018
46GPC dospělých - OlomoucC06.10.2018
47GPD dospělých - OlomoucD06.10.2018
48GPC Memoriál Proška - Králův DvůrC06.10.2018
49GPC dospělých - IvančiceC07.10.2018
50GPC dospělých - PlzeňC13.10.2018
51GPD dospělých - FajneD13.10.2018
52GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD14.10.2018
53GPE dospělých - PlzeňE14.10.2018
54GPC dospělých - Praha VinořC14.10.2018
55GPC dospělých - České BudějoviceC20.10.2018
56GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB21.10.2018
57Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA28.10.2018
58GPC dospělých - OsíkC10.11.2018
59GPC dospělých- VC města Kladna - KladnoC10.11.2018
60GPB Pustějov - PustějovB18.11.2018
61GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC24.11.2018
62GPC dospělých- Memoriál P. Bílka - Praha HamrC24.11.2018
63GPC dospělých - ChropyněC25.11.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading