logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 29.11.2018

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
11.12.2017 - 29.11.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3600
2.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice2696
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2440
4.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové2064
5.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1992
6.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1960
7.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1872
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1872
9.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1704
10.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1456
11.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1288
12.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1064
13.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha1048
14.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1046
15.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.931
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.931
17.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany803
18.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.788
19.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.765
20.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové746
21.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.732
22.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.720
23.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice649
24.Kundrát David2006 Badminton VK Aš615
25.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.559
26.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.553
27.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice550
28.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš542
29.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže536
30.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.491
31.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.467
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha467
33.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.466
34.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice445
35.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice432
36.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha428
37.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.424
38.Klokan Jakub2008 Super Stars Most418
39.Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.409
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.409
41.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice406
42.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice396
43.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 380
44.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.372
45.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most368
46.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary357
47.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice356
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha356
50.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.348
51.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.347
52.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk344
53.Jonáš Václav2006 BaC Kladno341
54.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš333
55.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha332
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.332
57.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary328
58.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice320
59.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš316
60.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice312
61.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.308
62.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.304
63.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha300
64.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha292
65.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.289
66.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice288
67.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno284
68.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha280
69.Suchopár Jan2006 Super Stars Most276
70.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.272
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.272
72.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem268
73.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic265
74.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
75.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže257
76.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA252
77.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub248
Klokan Jan2006 Super Stars Most248
79.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno245
80.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.244
81.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
82.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.232
83.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice228
84.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice224
85.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň223
86.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.220
87.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín218
88.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.216
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.216
90.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.208
91.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.204
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.204
93.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.196
94.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub194
95.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 192
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.192
98.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha188
99.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.184
100.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha180
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.180
102.Škvára Kristian2008 BaC Kladno179
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno179
104.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA172
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.172
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.172
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín172
Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.172
109.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany171
110.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.168
111.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 164
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most164
113.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou163
114.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš162
115.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou161
116.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice160
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem160
118.Gašparín Adam2007 Super Stars Most156
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
120.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice155
Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.155
122.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem154
123.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou153
124.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 152
125.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice151
126.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.146
127.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš144
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.144
129.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha142
130.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.139
131.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou138
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha138
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha138
134.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice136
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná136
136.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.130
138.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha128
139.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.127
140.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 124
141.Vališ Jan2006 Super Stars Most122
142.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.115
143.Berka Jan2007 Slavoj Podivín114
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav114
145.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná112
146.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.107
147.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice106
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most106
149.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.103
150.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice102
151.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA98
152.Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže96
154.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.94
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.94
156.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY92
Macal Jiří2008 Super Stars Most92
158.Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice91
159.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY90
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice90
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice90
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.90
164.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
165.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice86
167.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.85
168.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem84
169.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.82
170.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.80
172.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.79
173.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
176.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha76
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.76
178.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou75
179.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.72
180.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.71
181.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
182.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš66
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná66
184.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most62
185.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.60
186.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha59
187.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.58
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.58
190.Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín57
191.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most56
192.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk55
193.Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.54
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.54
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.54
196.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.52
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice52
198.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové49
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.49
200.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY47
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.47
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton47
203.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
205.Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou44
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.44
208.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
211.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.39
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 39
213.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.38
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.38
215.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
216.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.34
Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka34
218.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton32
219.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.30
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice30
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice30
223.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA28
Synek Daniel2006 SK Prosek Praha28
225.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha26
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
227.Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.23
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.23
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha23
230.Dahmani Ayman Daniel2006 BK TU v Liberci, z.s.22
Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.22
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 22
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.22
235.Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
236.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice19
237.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.18
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.18
Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou18
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha18
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.18
242.Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice16
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.16
244.Vybíral Vendelín2006 Badminton Sharks Brno, z.s.15
245.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.14
247.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.13
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.13
Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk13
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové13
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most13
253.Kubr Matěj2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
254.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA10
Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.10
Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Salamon Matyáš2006 SK JEREMI, z.s.10
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII10
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.10
264.Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.9
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Kolář Jan2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.9
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.9
269.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.7
270.Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA6
271.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha5
273.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná4
276.Dvořák Vojtěch2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.3
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk3
279.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most2
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3600
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 3600
3.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3184
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice3184
5.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.2720
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice2720
7.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2224
8.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most2192
9.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2160
10.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové2032
11.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1829
12.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1824
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové1824
14.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1790
15.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
16.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.1528
17.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1392
18.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1286
19.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže1277
20.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.1219
21.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha1206
22.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
23.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1128
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice1128
25.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1072
26.Kundrát David2006 Badminton VK Aš1061
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš1061
28.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1053
29.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1048
30.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1017
31.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.916
32.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.875
33.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.846
34.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha789
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha789
36.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice728
37.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.720
38.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice716
39.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.680
40.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.564
41.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha554
42.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha551
43.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha548
44.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk542
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.542
46.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.539
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.539
48.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže528
49.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.516
50.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.513
51.Klokan Jan2006 Super Stars Most491
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice491
53.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha486
54.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary481
55.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.479
56.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 477
57.Klokan Jakub2008 Super Stars Most467
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice467
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice467
60.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň457
61.Jonáš Václav2006 BaC Kladno452
62.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA450
63.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.445
64.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno440
65.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno428
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.428
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.428
68.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.427
69.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.422
70.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.420
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.420
72.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 419
73.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.417
74.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.416
75.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.407
76.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany396
77.Gašparín Adam2007 Super Stars Most395
78.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA392
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most392
80.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub386
81.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice384
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.384
Suchopár Jan2006 Super Stars Most384
84.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice382
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice382
86.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.380
87.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice372
88.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.359
89.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.356
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.356
91.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.348
92.Vališ Jan2006 Super Stars Most336
93.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.320
Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.320
95.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.319
96.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou317
97.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.316
98.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.312
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
100.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 304
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.304
102.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice303
103.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno302
104.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš290
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš290
106.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.288
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most288
108.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná284
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA284
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná284
111.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín280
112.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou278
113.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha276
114.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš273
115.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.256
116.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 252
117.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem248
118.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha244
Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.244
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha244
122.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
124.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem240
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton240
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha240
Škvára Kristian2008 BaC Kladno240
128.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou239
129.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav234
130.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub230
131.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou228
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha228
133.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
134.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.218
135.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary216
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice216
137.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.212
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.212
139.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
141.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.206
142.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice204
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
144.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.202
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín202
Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.202
147.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most200
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 200
149.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná198
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
151.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš195
152.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice194
Macal Jiří2008 Super Stars Most194
154.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY192
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY192
156.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 190
157.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem188
158.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.178
159.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha176
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha176
161.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
162.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.170
163.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.168
164.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.167
165.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové166
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem166
167.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou164
168.Berka Jan2007 Slavoj Podivín162
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice162
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice162
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín162
172.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.156
173.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže150
174.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice146
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice146
176.Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.142
177.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
178.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk128
179.Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice126
180.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
181.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 122
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most122
183.Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.120
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
186.Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
187.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
188.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice104
189.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš102
190.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.100
191.Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 90
192.Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
193.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.87
194.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.86
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.86
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
199.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.84
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice84
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice84
203.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.80
204.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.78
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
214.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha76
215.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 68
216.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY64
217.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha54
218.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.50
219.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
220.Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Kolář Jan2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.42
228.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha38
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.38
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most38
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.38
234.Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
235.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA26
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA26
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.26
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA26
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.26
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha26
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.26
1.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 3600
2.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice2752
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2536
4.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2496
5.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2304
6.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice2112
7.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1792
8.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1680
9.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1344
10.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1334
11.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1286
12.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1200
13.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1086
14.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové938
15.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice931
16.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha789
17.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice718
18.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.708
19.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.666
20.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.657
21.Kundrát David2006 Badminton VK Aš615
22.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.613
23.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.591
24.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.590
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.590
26.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha578
27.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.566
28.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.555
29.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš554
30.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany531
31.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice504
32.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha497
33.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.481
34.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.480
35.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice467
36.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.462
37.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha458
38.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice452
39.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice430
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
41.Klokan Jakub2008 Super Stars Most428
42.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice422
43.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.419
44.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.414
45.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha394
46.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most392
47.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.388
48.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha383
49.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže378
50.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 376
51.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.369
52.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň361
53.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice359
54.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín353
55.Jonáš Václav2006 BaC Kladno352
56.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha348
57.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA344
58.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice336
59.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.320
60.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.316
61.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.312
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.312
63.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary308
64.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice288
65.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno286
66.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk284
Klokan Jan2006 Super Stars Most284
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno284
69.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice280
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.280
71.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany276
72.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.272
73.Suchopár Jan2006 Super Stars Most266
74.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.265
75.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
76.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš258
77.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha250
78.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže248
79.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA244
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice244
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.244
82.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub242
83.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.240
84.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.224
85.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš216
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem216
87.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš212
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.212
89.Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.208
90.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou206
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno206
92.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice204
94.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.202
95.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 200
96.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 199
97.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav198
98.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice196
99.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic192
Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice192
101.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.188
102.Gašparín Adam2007 Super Stars Most186
103.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 180
104.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
105.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
106.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton174
107.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.168
108.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou166
Škvára Kristian2008 BaC Kladno166
110.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš164
111.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná162
112.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.158
113.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
115.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.154
116.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.152
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.152
118.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha142
Vališ Jan2006 Super Stars Most142
120.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.139
121.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem136
122.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY132
123.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
125.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.128
126.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.126
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
128.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou124
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most124
130.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.122
131.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou120
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
136.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most114
138.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha112
139.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha110
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice110
141.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice108
142.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice102
143.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín97
144.Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice96
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha96
146.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA95
147.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha93
148.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha92
149.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY90
150.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.88
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice88
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná88
154.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
155.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem84
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice84
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice84
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
159.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 80
Macal Jiří2008 Super Stars Most80
162.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš78
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.78
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.78
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
167.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice68
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 68
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
170.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové67
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.67
172.Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.56
173.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.54
175.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.52
176.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most50
178.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha46
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub46
Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk46
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.46
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
188.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice42
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
197.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY40
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
199.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.38
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
201.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha30
202.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha28
203.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA26
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.26
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.26
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 26
208.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná25
209.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha14
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže14
213.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.13
214.Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 12
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
217.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA4
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA4
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3600
2.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2752
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2752
4.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2592
5.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2064
6.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1968
7.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1872
8.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1526
9.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1472
10.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice1344
11.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1320
12.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1104
13.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1072
14.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha989
15.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.976
16.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice931
17.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.745
18.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka728
19.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.726
20.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice712
21.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.704
22.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.658
23.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.603
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha603
25.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany585
26.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most584
27.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš577
28.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice560
29.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.553
30.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha551
31.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice515
32.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice504
33.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.493
34.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno481
35.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.480
36.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha476
37.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice455
38.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most432
39.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.428
40.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 420
41.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha414
42.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
43.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA402
44.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš396
45.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.392
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
47.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška382
48.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany381
49.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno380
50.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové373
51.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most356
Jonášová Klára2006 BaC Kladno356
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.356
54.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA346
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most346
56.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most344
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary344
58.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk338
59.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.336
60.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.324
61.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.321
62.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
64.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže319
65.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice306
66.Portová Anna2007 Super Stars Most304
67.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš296
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.296
69.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice292
70.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.286
71.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk284
72.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary272
73.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha269
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice269
75.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.264
76.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.260
77.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice247
78.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín244
79.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.240
81.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.238
82.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.233
83.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha224
85.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.221
86.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.220
87.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton216
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha216
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA216
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton216
91.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
93.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.209
94.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha206
95.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice202
96.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.201
97.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.200
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
100.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.198
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.198
102.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná196
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha196
104.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha192
105.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.190
106.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.184
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš184
108.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic181
109.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš179
110.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha176
Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub176
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice176
113.Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav174
114.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš171
115.Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou170
116.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice168
117.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice165
118.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem164
119.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA160
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice160
121.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha158
122.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.156
123.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.153
124.Čechová Tereza2008 Super Stars Most152
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.152
126.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.151
127.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.149
128.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.148
129.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary147
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice147
131.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha146
132.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.143
133.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.142
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.142
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice142
136.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno137
137.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové133
138.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 132
139.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.128
140.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.126
141.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most125
142.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton123
143.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
144.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.119
145.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové118
146.Chvastková Julie2006 Start Jihlava116
Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.116
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem116
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY116
150.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou112
151.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.111
152.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice109
153.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.108
Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice108
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 108
156.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.107
157.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.106
158.Křížová Anna2006 Super Stars Most104
159.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton99
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
161.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.94
162.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.93
163.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou92
164.Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice91
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.91
166.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice90
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.90
168.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha88
170.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary86
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
172.Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou85
173.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice84
174.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.83
175.Vernerová Linda2009 BK Junior Benátky nad Jizerou82
176.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav78
Křížková Eva2008 BaC Kladno78
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
179.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň77
180.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY76
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha76
182.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou75
183.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha71
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.71
185.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice69
186.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha68
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha68
188.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou67
189.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice65
190.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.64
191.Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň61
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice61
193.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha60
194.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.55
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou55
196.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno54
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou54
199.Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany50
200.Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.48
201.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové46
202.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
205.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
206.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton39
207.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.35
208.Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou33
209.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha32
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 32
211.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš30
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš30
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou30
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.30
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou30
217.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha28
218.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
219.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.24
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
221.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha23
222.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha21
223.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
224.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY19
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.19
226.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem18
229.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 17
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha17
231.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.14
Kolaříková Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
234.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.13
237.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice12
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA12
Miksová Kristýna2006 BaC Kladno12
Romanová Veronika2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná12
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice12
246.Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA10
Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany10
Niederlová Pavlína2006 SK Hamr, z.s. 10
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
250.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 9
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha9
252.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná8
253.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha7
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.7
255.Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
256.Chovancová Markéta2010 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice5
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha5
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA5
260.Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice4
Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
262.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha3
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha3
Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Mouai Sally2010 Sokol Radotín Meteor Praha3
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Svobodová Michaela2007 SK Hamr, z.s. 3
Zátková Klára2006 SK Prosek Praha3
270.Gregorová Marie Antonie2009 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
272.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3200
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.3200
3.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice3024
4.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2800
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2800
6.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.2432
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice2432
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2432
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.2432
10.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 2352
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha2352
12.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové2320
13.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1968
14.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1488
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1488
16.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1392
17.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.1344
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.1344
19.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1301
20.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka1219
21.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1216
22.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
23.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1171
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice1171
25.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
26.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1100
27.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha989
28.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš972
29.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.916
30.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.860
31.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha859
32.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.839
33.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha810
34.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most764
Portová Anna2007 Super Stars Most764
36.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice718
37.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice716
38.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.680
39.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha648
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha648
41.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.615
42.Jonášová Klára2006 BaC Kladno578
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno578
44.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha574
45.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.542
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.542
47.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA527
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA527
49.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha526
50.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.525
51.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most503
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most503
53.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.499
54.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové495
55.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.491
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.491
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most491
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.491
59.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice467
60.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín464
61.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš444
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
63.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk442
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk442
65.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary433
66.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.431
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.431
68.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice430
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš430
70.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.419
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.419
72.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška409
73.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha406
74.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže403
75.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
76.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most395
77.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 394
78.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.392
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem392
80.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové391
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary391
82.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice384
83.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno380
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem380
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA380
86.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha366
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha366
88.Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub356
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem356
90.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice348
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton348
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice348
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton348
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton348
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
97.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.344
98.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.338
99.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY332
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš332
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY332
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš332
103.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 328
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš328
105.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
106.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.320
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.320
110.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA316
111.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice312
112.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.306
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav306
114.Čechová Tereza2008 Super Stars Most292
115.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha284
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice284
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice284
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.284
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.284
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.284
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.284
122.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.280
123.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná278
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.278
125.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton276
126.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
127.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem256
128.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.252
129.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice250
130.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice244
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 244
132.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou242
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.242
135.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
136.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou238
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou238
138.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.234
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice234
140.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha232
141.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno216
142.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha214
143.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.208
144.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové206
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
147.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha204
149.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
151.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.189
152.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha188
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno188
154.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
155.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.170
Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem170
157.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice166
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic166
159.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Vernerová Linda2009 BK Junior Benátky nad Jizerou164
164.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice156
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice156
167.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.154
168.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.138
169.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha136
170.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice128
171.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
172.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
174.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice120
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha120
177.Křížová Anna2006 Super Stars Most116
178.Chvastková Julie2006 Start Jihlava114
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav114
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
182.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.109
183.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha104
184.Křížková Eva2008 BaC Kladno102
185.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.101
186.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.95
187.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
189.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary86
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové86
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary86
193.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav78
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná78
205.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.76
206.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha68
207.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most64
208.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
210.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 42
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice42
214.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA40
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha40
218.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha38
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.38
221.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
222.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha28
223.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA26
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
228.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.23
229.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha14
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha14
Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha14
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha14
239.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3600
2.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.2694
3.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2536
4.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2496
5.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2304
6.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1904
7.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1792
8.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1680
9.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1334
10.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1286
11.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1246
12.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1216
13.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
14.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1032
15.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice931
16.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové882
17.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha801
18.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.788
19.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.733
20.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice718
21.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.702
22.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice644
23.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha634
24.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš602
25.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem590
26.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha578
27.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.555
28.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany531
29.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.515
30.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice504
31.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.496
32.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.491
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka491
34.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany489
35.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno444
36.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.443
37.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice431
38.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice422
39.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.419
40.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most418
41.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.414
42.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.412
43.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice395
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín395
45.Portová Anna2007 Super Stars Most392
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha392
47.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.386
48.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA380
49.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš372
50.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most367
51.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha359
52.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška356
53.Jonášová Klára2006 BaC Kladno352
54.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš344
55.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové335
56.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.334
57.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk320
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.320
60.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton312
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha312
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice312
63.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary308
64.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš302
65.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha292
66.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most284
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.284
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.284
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most284
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most284
71.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA280
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice280
73.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice268
74.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
75.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha256
76.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha252
77.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.248
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže248
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.248
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.248
81.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
82.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
83.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice238
84.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem216
85.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 212
86.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno208
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice208
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.208
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.208
91.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.206
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice206
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem206
94.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
97.Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub200
98.Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav198
99.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha196
100.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic192
102.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice188
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 188
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA188
105.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.184
106.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha172
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
109.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou166
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice166
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.166
113.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha164
114.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice162
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.162
116.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha160
117.Čechová Tereza2008 Super Stars Most156
Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice156
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.156
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.156
122.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha146
123.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice144
124.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.142
125.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.140
126.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice138
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.138
129.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY132
130.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.131
131.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice130
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná130
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk130
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.130
135.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.128
136.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice124
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou124
138.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.120
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno120
140.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.115
141.Chvastková Julie2006 Start Jihlava114
142.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.112
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
144.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton108
145.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
146.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem98
147.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.96
148.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA91
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY91
150.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
Niederlová Pavlína2006 SK Hamr, z.s. 90
152.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové88
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.88
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
158.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
160.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.84
Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.84
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice84
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice84
164.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 82
165.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Křížová Anna2006 Super Stars Most80
168.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav78
Křížková Eva2008 BaC Kladno78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou78
173.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.56
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha56
175.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové55
176.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha52
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.52
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice52
180.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno46
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.46
Vernerová Linda2009 BK Junior Benátky nad Jizerou46
185.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice42
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 42
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou42
193.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha40
194.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha38
195.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most26
Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 26
198.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
199.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha20
200.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
201.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
205.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové13
207.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
Miksová Kristýna2006 BaC Kladno12
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav12
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice12
211.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
2GPC U13- otevřený - LiberecC16.12.2017
3Turnaj U9 a U11 - Benátky nad JizerouE5006.01.2018
41. GPD U13 - Praha HamrD06.01.2018
5GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.01.2018
6GPC U13 kvalifikační - AšC13.01.2018
71. GPC U13 - OrlováC13.01.2018
81. GPC U13 - Český KrumlovC13.01.2018
91. GPC U13 - Praha - VinořC13.01.2018
10GPC U13 - DobruškaC13.01.2018
111. GPD U13 - Liberec- VesecD13.01.2018
121. GPD U13 - MostD13.01.2018
13GPC U13 kvalifikační - Brno BohuniceC20.01.2018
141. GPC U13 - MostC20.01.2018
15GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD27.01.2018
16GPD U13 - Český KrumlovD28.01.2018
171. GPA U13 - JihlavaA28.01.2018
18GPC U13- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
19GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2018
20GPC U13- otevřený - BrnoC17.02.2018
21GPE50 U11 - PrahaE5024.02.2018
221. GPB U13 - Brno - SlatinaB04.03.2018
23GPC U13- otevřený - PrahaC10.03.2018
242. GPD U13 - TepliceD24.03.2018
252. GPD U13 - LiberecD25.03.2018
26GPC U13- otevřený - KladnoC25.03.2018
272. GPC U13 - KlimkoviceC29.03.2018
28GPE50 U11 - KlimkoviceE5030.03.2018
29GPD U13 - České BudějoviceD07.04.2018
303. GPC U13 - OrlováC07.04.2018
31GPC U13 otevřený Mem. A Wankove - PlzeňC08.04.2018
32GPC U13- otevřený - BrnoC15.04.2018
33GPE50 U11 Radotín Cup - Praha - RadotínE5015.04.2018
34GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
352. GPD U13 - Praha - ZMD21.04.2018
362. GPC U13 - České BudějoviceC12.05.2018
37GPC U13 kvalifikační - Karlovy VaryC12.05.2018
382. GPC U13 - MostC12.05.2018
39GPC U13 kvalifikační - BrnoC12.05.2018
40GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD12.05.2018
41GPC U13 - PardubiceC12.05.2018
42GPC U13 kvalifikační - KladnoC12.05.2018
432. GPC U13 - Praha HamrC19.05.2018
442. GPA U13 - Praha HamrA27.05.2018
45GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
46GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
47GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
48GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
492. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
50GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
513. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
52GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
53GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
54GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
55GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
56GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
57GPC U13 - MostC22.09.2018
58GPE50 U11 - Benátky nad JizerouE5022.09.2018
59GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
60GPE50 U11 Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.09.2018
61GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD29.09.2018
62GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
63GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
64GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
65GPC U13- otevřený - PřerovC13.10.2018
66GPE50 U11 - Praha LužinyE5020.10.2018
67GPD U13- otevřený - Praha LužinyD20.10.2018
68OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
69GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
70GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
71GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
72GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
73OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
74OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
75OP U13 - HoliceSKP03.11.2018
76OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
77GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
78OP U13 - Benátky nad JizerouSKP11.11.2018
79OP U13 - Praha - ZMSKP11.11.2018
80GPD U13- otevřený - ProboštovD17.11.2018
81MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
82GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
83Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
84Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
85GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading