logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 29.11.2018

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.11.2017 - 29.11.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ99
2.Morávek Michal2002 BaC Kladno2704
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2416
4.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1920
5.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1744
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1704
7.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1648
8.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1574
9.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1488
10.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1254
11.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
12.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava976
13.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.835
14.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most803
15.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.790
16.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha788
17.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.776
18.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín745
19.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek720
20.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice691
21.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha654
22.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.637
23.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha634
24.Herzán David2002 Slavoj Podivín610
25.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha591
26.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice574
27.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.567
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.567
29.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.564
30.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno555
31.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha551
32.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.541
33.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka530
34.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.527
35.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.518
36.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.503
37.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice500
38.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.495
39.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA494
40.Oros Marek2003 Super Stars Most492
41.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.491
42.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.489
43.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.488
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná488
45.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.479
46.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.467
47.Altera Jan2004 BaC Kladno460
48.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.443
49.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha428
50.Port Jan2003 Super Stars Most422
51.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.407
52.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice404
53.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 396
54.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.390
55.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.389
56.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové382
57.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha368
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš368
59.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem356
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.356
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem356
62.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš344
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.344
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka344
65.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.339
66.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem324
67.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka316
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.316
69.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové308
70.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.302
71.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.300
72.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
73.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.283
74.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice269
75.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 268
76.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.266
77.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha264
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice264
79.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.260
80.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.256
81.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš254
82.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.248
83.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 240
84.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice238
85.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany235
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.235
87.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha232
88.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná220
89.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most216
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.216
91.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha212
92.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.209
93.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.208
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 208
96.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno206
97.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.204
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem204
99.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice202
100.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka200
101.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.197
102.Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou195
103.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.189
104.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.184
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton184
106.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha182
107.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha180
108.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice177
109.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.176
110.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.174
111.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.168
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.168
113.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem164
114.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
115.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice148
116.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.145
117.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice144
118.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.142
119.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha138
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň138
121.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha136
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň136
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII136
124.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš134
125.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava132
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.132
127.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.130
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub130
129.Číp Dominik2002 SK Brno Slatina, z.s.126
130.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem124
131.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.122
132.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem120
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha120
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
136.Veselý Petr2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.118
137.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška116
138.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice115
139.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA114
140.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha113
141.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.108
142.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha107
143.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA106
144.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.102
145.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
146.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA99
147.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice97
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.97
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.97
150.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice96
151.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.94
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
153.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice91
154.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic90
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most90
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
157.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.89
158.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.88
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
160.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice87
Hora Aleš2003 Super Stars Most87
162.Korynta Martin2004 BaC Kladno86
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
164.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha84
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka84
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň84
167.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.80
168.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice78
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
172.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.77
173.Vlasák David2004 Super Stars Most75
174.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.73
175.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.72
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.72
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha72
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.72
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.72
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha72
181.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 71
182.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk69
183.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha68
185.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.67
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.67
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 67
188.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
189.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
190.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.60
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most60
192.Hlad Adam2004 BaC Kladno59
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.59
194.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.56
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.56
196.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha55
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.55
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.55
200.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava54
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 54
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary54
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha54
205.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.53
206.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary50
209.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš48
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most48
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
212.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha47
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.47
214.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže46
215.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.44
216.Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.43
217.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.42
Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany42
225.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA40
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.40
227.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš39
228.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
229.Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.37
230.Kóňa Jan2004 Super Stars Most36
231.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem35
232.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 33
Kazík Matěj2005 BaC Kladno33
234.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem32
235.Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.31
236.Janáček David2004 BK ARION PRAHA30
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice, spolek30
241.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha28
242.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha27
243.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín25
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA25
246.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA24
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
248.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka22
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.22
251.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 21
252.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA19
253.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové18
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.18
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 18
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 18
258.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
260.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
264.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 12
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Botur Jáchym2002 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice12
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem12
271.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 10
Matiska David2004 SK JEREMI, z.s.10
273.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha9
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most9
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA9
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň9
Jenis Filip2004 SK JEREMI, z.s.9
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.9
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
281.Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY5
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.5
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA5
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR92
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice3312
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.3312
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2752
5.Morávek Michal2002 BaC Kladno1990
6.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1984
7.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1904
8.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1888
9.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1872
10.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1824
11.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1774
12.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1648
13.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1584
14.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1518
15.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1509
16.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1398
17.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1274
18.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1269
19.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1214
20.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1146
21.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1104
22.Altera Jan2004 BaC Kladno1061
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1061
24.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha1030
25.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.974
26.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná972
27.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín958
28.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha922
29.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice906
30.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice875
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek875
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.875
33.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň863
34.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
35.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
37.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha769
38.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.751
39.Oros Marek2003 Super Stars Most745
40.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.737
41.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.733
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.733
43.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.720
44.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.709
45.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.634
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha634
47.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.630
48.Herzán David2002 Slavoj Podivín622
49.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA578
50.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha563
51.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.542
53.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.536
54.Port Jan2003 Super Stars Most531
55.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.527
56.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.518
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš518
58.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš516
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.516
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem516
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.516
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem516
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš516
64.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.492
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha492
66.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná491
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.491
68.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.479
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha479
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha479
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.479
72.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.474
73.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.470
74.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice456
75.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.455
76.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš446
77.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 444
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 444
79.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice442
80.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.440
81.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem426
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem426
83.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.422
84.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.419
85.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové399
86.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka392
87.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.391
88.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka382
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka382
90.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha380
91.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha372
93.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha371
94.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.359
95.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most356
96.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha348
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice348
98.Hora Aleš2003 Super Stars Most346
99.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice344
100.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.320
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové320
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Veselý Petr2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
106.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice317
107.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem316
108.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha292
109.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice289
110.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem288
111.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.284
112.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem280
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.280
114.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
115.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.272
116.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha266
117.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha260
118.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.254
119.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno251
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.251
121.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.248
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.248
123.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha246
124.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice242
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice242
126.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
127.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.234
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.234
129.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice226
130.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka216
131.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.208
132.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.206
133.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA204
134.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice202
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.202
136.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 198
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.198
138.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem196
139.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice192
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice192
141.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň189
142.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 178
143.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most176
144.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany175
145.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA172
146.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha170
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.170
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.170
149.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.167
150.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.165
151.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška164
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.164
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII164
156.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava156
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.156
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.156
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most156
163.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha154
164.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
166.Vlasák David2004 Super Stars Most146
167.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
168.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 136
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem136
170.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA132
171.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.130
172.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.128
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.128
174.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 126
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
177.Kazík Matěj2005 BaC Kladno125
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
179.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš120
Číp Dominik2002 SK Brno Slatina, z.s.120
Kóňa Jan2004 Super Stars Most120
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš120
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub120
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň120
185.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.118
186.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem114
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš114
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš114
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
191.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem104
192.Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou102
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka102
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou102
195.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.92
196.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha88
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.88
200.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Hlad Adam2004 BaC Kladno86
Korynta Martin2004 BaC Kladno86
Matiska David2004 SK JEREMI, z.s.86
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
205.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA84
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.84
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.84
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA84
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 84
215.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
216.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 78
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň78
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice78
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice78
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.78
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany78
234.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň69
235.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.68
236.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 66
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 66
238.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 54
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 54
240.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most46
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA46
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.46
250.Botur Jáchym2002 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha42
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha42
266.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.40
267.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
268.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2464
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2208
3.Morávek Michal2002 BaC Kladno2130
4.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2064
5.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1984
6.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1920
7.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1590
8.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1562
9.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1358
10.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1214
11.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1102
12.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1000
13.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha884
14.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.848
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most848
16.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.790
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava790
18.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.754
19.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.710
20.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.603
21.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha586
22.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.579
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.579
24.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.577
25.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha576
26.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.553
27.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most552
28.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha551
29.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.549
30.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha548
31.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA543
32.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín532
33.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.519
34.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha516
35.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.513
36.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha506
37.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice502
38.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha500
39.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice487
40.Oros Marek2003 Super Stars Most482
41.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.480
42.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 468
43.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.458
44.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem456
45.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice431
46.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
47.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.419
48.Altera Jan2004 BaC Kladno404
49.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka395
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem395
51.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš394
52.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
53.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.383
54.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.382
55.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.367
56.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.359
57.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.358
58.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka356
59.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 352
60.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
61.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.346
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek346
63.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem340
64.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.337
65.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš332
66.Port Jan2003 Super Stars Most328
67.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové320
69.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.316
70.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
71.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno306
72.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš300
73.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem292
74.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.290
75.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno281
76.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha268
77.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany256
78.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš254
79.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.252
80.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín250
81.Herzán David2002 Slavoj Podivín234
82.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.230
83.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.228
84.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.224
85.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha220
86.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton212
87.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.208
88.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové204
89.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice202
90.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.198
91.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha192
92.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha186
93.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem176
94.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 174
95.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.172
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.172
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.172
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem172
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice172
100.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.168
101.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
102.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
103.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
104.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem142
105.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice138
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš138
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná138
108.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha136
109.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most130
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
111.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.128
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha128
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub128
116.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.124
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
118.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.120
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice120
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha120
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice120
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice120
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka120
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice120
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka120
127.Hora Aleš2003 Super Stars Most114
128.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň111
129.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem110
130.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha108
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
133.Vlasák David2004 Super Stars Most104
134.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 96
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
136.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.94
137.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové90
138.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.88
140.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
143.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 84
Veselý Petr2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
145.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.82
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem82
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.82
148.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.80
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
150.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná78
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš78
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka78
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
166.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň75
167.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
168.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 70
169.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 66
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš66
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA66
173.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
174.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha60
175.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA58
176.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.54
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš54
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most54
180.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most50
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.50
182.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
185.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.42
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA42
Kóňa Jan2004 Super Stars Most42
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice42
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary42
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice, spolek42
205.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
207.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most38
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
211.Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.34
212.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
216.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
217.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
219.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA12
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 12
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 12
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY12
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA12
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.12
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany12
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha12
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ70
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ134
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ139
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2112
5.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2064
6.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2016
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2016
8.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1680
9.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1344
10.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1254
11.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1086
12.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1070
13.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky920
14.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.904
15.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.899
16.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 868
17.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.846
18.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.803
19.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice790
20.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice745
21.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.720
22.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.640
23.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most622
24.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most611
25.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.590
26.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.567
27.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.555
28.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.552
29.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 542
30.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.539
31.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín528
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA528
33.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.520
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.520
35.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové507
36.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.493
37.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha492
38.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
39.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
40.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.475
41.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 468
42.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.431
43.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.420
44.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň418
45.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka402
46.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha396
47.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.395
48.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most392
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem392
50.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
51.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.384
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín384
53.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.383
54.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka380
55.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice356
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.356
57.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 348
58.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha335
59.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice322
60.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.321
61.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín320
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha320
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem320
64.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.316
65.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.312
66.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.310
67.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.300
68.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha299
69.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice296
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary296
71.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
72.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice284
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka284
74.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice282
75.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno281
76.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.278
77.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.276
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice276
79.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha264
80.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem256
81.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.252
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče252
83.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem248
84.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice245
85.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice232
86.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha228
87.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
88.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.221
Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany221
90.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem220
91.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.218
92.Pálková Tereza2002 Super Stars Most208
93.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.204
94.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice203
95.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice198
96.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice197
97.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany196
98.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka195
99.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most192
101.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary191
102.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha182
103.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.180
104.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.176
105.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem172
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most172
107.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové168
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.168
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.168
110.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice157
111.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
113.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže155
114.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.152
115.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
116.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha147
117.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.140
118.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha138
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 138
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín138
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
122.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.133
123.Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub130
124.Benediktová Klára2005 USK Plzeň128
125.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
126.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.120
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.120
128.Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.118
129.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.115
130.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 113
131.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic111
132.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.105
133.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže101
134.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
135.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.99
136.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 96
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha96
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
139.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
140.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň84
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou84
142.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň78
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tomášková Eva2003 BaC Kladno78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou78
156.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.76
157.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
158.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice72
159.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.66
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
161.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň64
162.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha60
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA60
164.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.56
165.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice54
166.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.52
167.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.50
168.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha48
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.48
170.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín46
173.Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava42
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice42
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.42
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.42
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
183.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.39
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
185.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.36
186.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
187.Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš30
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš30
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava30
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
196.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most27
197.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
199.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.18
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.18
202.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
208.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.13
209.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 9
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha9
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.9
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha9
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň9
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ73
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ73
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2672
4.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2544
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2544
6.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2342
7.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2304
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2304
9.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2224
10.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.2192
11.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1912
12.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1856
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1856
14.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1824
15.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1728
16.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1680
17.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1584
18.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1528
19.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1440
20.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1344
21.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1288
22.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1200
23.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1147
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1115
25.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1100
26.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1016
27.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.989
28.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.974
29.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 931
30.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice899
31.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.875
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.875
33.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.860
34.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.803
35.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice801
36.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň790
37.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín786
38.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové648
39.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha612
40.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.610
41.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.603
42.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.598
43.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha574
44.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka553
45.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 552
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA552
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín552
48.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.542
49.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.531
50.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice513
51.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.504
52.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha503
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha503
54.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem492
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem492
56.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary490
57.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.482
58.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.473
59.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.467
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín467
61.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha466
62.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče465
63.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most456
64.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice455
65.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha453
66.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.452
67.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.444
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.444
69.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary442
Pálková Tereza2002 Super Stars Most442
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most442
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha442
73.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice431
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most431
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.431
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.431
77.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.420
78.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem416
79.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka414
80.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem408
81.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka404
82.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.395
83.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha390
84.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice388
85.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.384
86.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.354
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice354
88.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem344
89.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín342
90.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem336
91.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.331
92.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.330
93.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.328
94.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany324
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha324
96.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most323
97.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
98.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.316
99.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.314
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže314
101.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 312
102.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice310
103.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA308
104.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.304
105.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany292
106.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 288
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem288
108.Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub281
109.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem280
110.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice276
111.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice272
112.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka266
113.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice264
114.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.252
115.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.248
116.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha242
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice242
118.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno228
120.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.225
121.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš216
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 216
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš216
124.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice203
125.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže200
127.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.192
128.Fenclová Anna2002 BK ARION PRAHA188
129.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.175
130.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 170
131.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha168
132.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.164
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.164
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
135.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.162
136.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice156
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň156
139.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.152
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.152
142.Benediktová Klára2005 USK Plzeň139
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.139
144.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
147.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.136
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.136
149.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Tomášková Eva2003 BaC Kladno126
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.126
153.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.124
154.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
157.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš114
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže114
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš114
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
164.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
166.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.110
167.Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.102
168.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha90
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš90
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš90
171.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín86
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín86
175.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.84
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha84
179.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň78
Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava78
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice78
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš78
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
198.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.76
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.76
201.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 42
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.42
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
205.Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
206.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
209.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most26
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.26
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2496
2.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2160
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2016
4.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1952
5.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1920
6.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1590
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1576
8.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1544
9.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1424
10.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1272
11.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1104
12.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1014
13.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1000
14.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 880
15.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.834
16.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most810
17.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.800
18.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.790
19.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.745
20.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 740
21.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.718
22.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.707
23.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky670
24.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice636
25.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most624
26.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice603
27.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.579
28.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.577
29.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha564
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.564
31.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové558
32.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka553
33.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.544
34.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA543
35.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice531
36.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.529
37.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha506
38.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha500
39.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.494
40.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha492
41.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice467
42.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem456
43.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň455
44.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 440
45.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.431
46.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín420
47.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.418
48.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary406
49.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.402
50.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem395
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka395
52.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.384
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.384
54.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.383
55.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most380
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín380
57.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče374
58.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.370
59.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka356
60.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.350
61.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.348
62.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice346
63.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.341
64.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem340
65.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 326
66.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.324
67.Pálková Tereza2002 Super Stars Most322
68.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem320
69.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice312
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.312
71.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
72.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice304
73.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň287
74.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno281
75.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha272
76.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice270
77.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.268
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha268
79.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha260
80.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany256
81.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha252
82.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice248
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.248
84.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary242
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
86.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha240
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.240
88.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
89.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín228
90.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most225
91.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.212
92.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice208
94.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
95.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha204
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.204
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem204
98.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.202
99.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka192
101.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.180
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš180
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most180
105.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.176
106.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.172
107.Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub170
108.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 168
Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.168
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš168
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem168
112.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice167
113.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most164
114.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín162
115.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.160
116.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň156
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže156
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice156
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub156
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
122.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice138
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 138
124.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha136
125.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.132
126.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže128
128.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
129.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice120
130.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem114
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
133.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA112
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.112
135.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
136.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.94
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.94
138.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš90
139.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
141.Benediktová Klára2005 USK Plzeň86
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
144.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
145.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.82
146.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
158.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.72
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
160.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 70
161.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš66
162.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
163.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha54
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš54
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
168.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.52
169.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most50
170.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
171.Fenclová Anna2002 BK ARION PRAHA46
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
177.Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava42
Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha42
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň42
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub42
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou42
193.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.38
194.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
195.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
196.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.14
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
200.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 12
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY12
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany12
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.12
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.12
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň12
ČísloTurnajGPDatum
1MČR U17 - Praha - ZMMČR05.11.2017
2GPC U17 - otevřený - Brno - SlatinaC11.11.2017
3GPC U17 - otevřený - Praha HamrC19.11.2017
4GPC U17- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
5GPC U17 otevřený - PlzeňC02.12.2017
6GPC U17 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
71. GPD U17 - LiberecD06.01.2018
81. GPD U17 - TepliceD06.01.2018
91. GPC U17 - Ústí nad LabemC13.01.2018
101. GPC U17 - Český KrumlovC13.01.2018
11GPC U17 - otevřený - Praha HamrC21.01.2018
12GPC U17 kvalifikační - PodivínC27.01.2018
131. GPC U17 - OlomoucC27.01.2018
14GPC U17 - KladnoC27.01.2018
15GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.01.2018
161. GPC U17 - Praha HamrC03.02.2018
17GPC U17 - Rychnov nad KněžnouC04.02.2018
181. GPA U17 - Brno SlatinaA18.02.2018
19GPC U17 Witte Cup Nejdek- otevřený - NejdekC17.03.2018
20GPC U17 - otevřený - Praha RadoniceC17.03.2018
21GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC18.03.2018
221. GPB U17 - BrnoB25.03.2018
232. GPC U17 - KlimkoviceC29.03.2018
242. GPD U17 - Liberec- VesecD07.04.2018
25GPD U17 - TáborD07.04.2018
262. GPD U17 - Ústí nad LabemD07.04.2018
27GPC U17 kvalifikační - JihlavaC08.04.2018
282. GPC U17 - Liberec- VesecC14.04.2018
29GPC U17 - Hradec KrálovéC14.04.2018
30GPC U17 - KladnoC15.04.2018
312. GPC U17 - České BudějoviceC21.04.2018
32GPC U17 - otevřený - PrahaC21.04.2018
33GPC U17 - otevřený - BrnoC28.04.2018
34GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.04.2018
352. GPC U17 - Praha HamrC28.04.2018
363. GPC U17 - OrlováC05.05.2018
372. GPA U17 - OrlováA13.05.2018
38GPC U17 - otevřený - KladnoC03.06.2018
39GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC01.09.2018
40GPC U17 - otevřený - KladnoC02.09.2018
41GPC U17 - otevřený - LanškrounC02.09.2018
42GPC U17 - otevřený - Ústí nad LabemC08.09.2018
43GPC U17 - otevřený - JihlavaC08.09.2018
44GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
452. GPB U17 - Ústí nad LabemB23.09.2018
46GPC U17- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
47GPC U17- otevřený - MostC13.10.2018
48GPD U17 - TáborD20.10.2018
49GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC21.10.2018
50OP U17 - BrnoSKP03.11.2018
51GPC U17- otevřený - MostC03.11.2018
52GPC U17 - Plzeň MalešiceC10.11.2018
53OP U17 - Plzeň DoubravkaSKP17.11.2018
54OP U17 - Rychnov nad KněžnouSKP17.11.2018
55GPC U17- kvalifikační - BrnoC17.11.2018
56OP U17 - MostSKP17.11.2018
57OP U17 - Benátky nad JizerouSKP17.11.2018
58OP U17 - České BudějoviceSKP18.11.2018
59OP U17 - OlomoucSKP18.11.2018
60GPD U17 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
61OP U17 - Praha VinořSKP24.11.2018
62Vánoční turnaj GPC U17 - KlimkoviceC24.11.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading