logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 29.11.2018

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
29.11.2017 - 29.11.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ99
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec KrálovéWJ121
3.Král Jiří2000 BK TJ Baník MostWJ140
4.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ196
5.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2272
6.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1920
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1856
8.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1808
9.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1344
10.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1277
11.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1216
12.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1160
13.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1096
14.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1006
15.Morávek Michal2002 BaC Kladno1004
16.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.942
17.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.912
18.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.776
19.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice732
20.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.719
21.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška700
22.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.684
23.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín681
24.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.660
25.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most646
26.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka630
27.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.600
28.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice580
29.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha538
30.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice526
31.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most516
32.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň515
33.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.456
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.456
35.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.454
36.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín453
37.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň442
38.Králíček Jan2000 Super Stars Most420
39.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.419
40.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha404
41.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno396
42.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA392
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná392
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.392
45.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno376
46.Herzán David2002 Slavoj Podivín364
47.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice356
48.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.351
49.Oros Marek2003 Super Stars Most346
50.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.344
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.344
52.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.340
53.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.336
54.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava323
55.Altera Jan2004 BaC Kladno321
56.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha320
57.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.316
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná316
59.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.314
60.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.292
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy292
62.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 290
63.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.280
64.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha269
65.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha264
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
68.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.256
69.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.247
70.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.246
71.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem242
72.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha239
73.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha236
74.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha234
75.Straka Jakub2000 Super Stars Most221
76.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.218
77.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.212
78.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.208
80.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.206
81.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice204
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.204
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic204
84.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
85.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.190
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.190
Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.190
88.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.187
89.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.186
90.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.184
91.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.182
92.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha180
93.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.172
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín172
95.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.170
96.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín169
Port Jan2003 Super Stars Most169
98.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.154
99.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.149
100.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha143
101.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
102.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
104.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 133
105.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem129
106.Soukup Václav2001 BKV Plzeň128
107.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.125
108.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 124
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice124
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
111.Ziman Jan2000 BKV Plzeň123
112.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem120
113.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.113
114.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice112
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice112
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 112
117.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná109
118.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.102
119.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.101
120.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice99
121.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná96
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná96
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
125.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.86
127.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
128.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
133.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha75
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.75
135.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA72
136.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub66
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň66
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka66
139.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem63
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem63
141.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha59
142.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
143.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.54
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA54
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub54
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka54
148.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.51
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.51
150.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava46
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
154.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.42
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha42
161.Csepcsar Michael2000 SK Vitality Slezsko, z.s.37
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.37
163.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka33
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha33
165.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka30
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most30
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
170.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice25
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.25
172.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha18
173.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná13
174.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.12
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.12
176.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII9
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII9
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR92
2.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2832
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2672
4.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2544
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2544
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2480
7.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2320
8.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2224
9.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2192
10.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1968
11.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
12.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1552
13.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1440
14.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1216
15.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1200
16.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1186
17.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1147
18.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1104
19.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1099
20.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1086
21.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1030
22.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.1006
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1006
24.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.989
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín989
26.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.960
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.960
28.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most920
29.Morávek Michal2002 BaC Kladno916
30.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most912
31.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.904
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.904
33.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice883
34.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň790
Králíček Jan2000 Super Stars Most790
36.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha753
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha753
38.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka733
39.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice720
40.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná718
41.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška714
42.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.696
43.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň695
44.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno692
45.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most682
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most682
47.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.624
48.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha586
49.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha552
50.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové520
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka520
52.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA518
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha518
54.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha516
55.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná514
56.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice480
57.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná478
58.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.463
Herzán David2002 Slavoj Podivín463
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.463
61.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.453
62.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná432
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.432
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.432
65.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.428
66.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno420
67.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.419
68.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice408
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha408
70.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.406
71.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.403
72.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava395
Straka Jakub2000 Super Stars Most395
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín395
75.Oros Marek2003 Super Stars Most392
76.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.386
77.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice382
78.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.374
79.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha372
80.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 368
81.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.364
82.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 360
83.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.358
84.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy356
85.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice349
86.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.338
87.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.336
88.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.332
89.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 312
90.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha294
91.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.292
92.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.288
93.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.281
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín281
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.281
96.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.278
97.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín272
98.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.266
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.266
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha266
101.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.263
102.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 250
103.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.248
104.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.246
105.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem242
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem242
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem242
108.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
109.Port Jan2003 Super Stars Most232
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.232
111.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub228
112.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.227
113.Soukup Václav2001 BKV Plzeň212
114.Altera Jan2004 BaC Kladno203
115.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
116.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.165
117.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice164
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.164
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.164
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem164
Ziman Jan2000 BKV Plzeň164
122.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.156
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
126.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.154
127.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice152
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.152
129.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice128
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha128
131.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň126
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka126
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha126
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha126
135.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka125
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha125
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.125
138.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.120
139.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.114
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.114
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub114
144.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary112
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary112
146.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka102
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 102
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka102
149.Csepcsar Michael2000 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.88
151.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové86
154.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.84
155.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
163.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
165.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
166.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná46
167.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII42
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII42
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA42
1.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2352
2.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2016
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1920
4.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1912
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
6.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
7.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1536
8.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1400
9.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1269
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1269
11.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1229
12.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1160
13.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1078
14.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.981
15.Morávek Michal2002 BaC Kladno974
16.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.884
17.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.817
18.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.760
19.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín733
20.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.714
21.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most644
22.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.634
23.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka624
24.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno610
25.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most586
26.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín558
27.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.529
28.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.496
29.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň493
30.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha476
31.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha470
32.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most465
33.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA450
34.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.424
35.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha419
36.Oros Marek2003 Super Stars Most410
37.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.408
38.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice407
39.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
40.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava395
41.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.377
42.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.367
43.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha360
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha360
45.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy356
46.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná352
47.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
48.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.344
49.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.336
50.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.334
51.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
52.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška316
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.316
54.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín314
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha314
56.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň308
57.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.306
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha306
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 306
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno306
61.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka304
62.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha300
63.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.298
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.298
65.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.284
66.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.279
67.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice275
68.Herzán David2002 Slavoj Podivín270
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice270
70.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice268
71.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.264
Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
73.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín262
74.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.260
75.Straka Jakub2000 Super Stars Most248
76.Králíček Jan2000 Super Stars Most232
77.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice230
78.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.224
79.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.222
80.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic216
81.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem212
82.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.198
83.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem176
84.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem172
85.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice165
86.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná164
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Soukup Václav2001 BKV Plzeň164
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.164
90.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice162
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
92.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha156
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.156
94.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.150
95.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.139
97.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
98.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 132
99.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
100.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.126
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
102.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub120
Csepcsar Michael2000 SK Vitality Slezsko, z.s.120
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice120
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.120
106.Altera Jan2004 BaC Kladno114
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.114
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
111.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.90
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII90
114.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.88
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.88
116.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary86
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.86
Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.86
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary86
Ziman Jan2000 BKV Plzeň86
124.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.84
125.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
126.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
137.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.74
Port Jan2003 Super Stars Most74
139.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 58
140.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.54
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
142.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka46
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín46
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná46
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
147.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub42
151.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha12
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR192
2.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ68
3.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ70
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ134
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ139
6.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2464
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1912
9.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1766
10.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1504
11.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1440
12.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1406
13.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1312
14.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1168
15.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1158
16.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1104
17.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1065
18.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1032
19.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.920
20.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha850
21.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.684
22.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška670
23.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.644
24.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice617
25.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.603
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň603
27.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice589
28.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.552
29.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.529
30.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice528
31.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice501
32.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA465
33.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky464
34.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín456
35.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.443
36.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň430
37.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.421
38.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most420
39.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice396
40.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín386
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany386
42.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton378
43.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.372
44.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
45.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
46.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín356
47.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň353
48.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice340
49.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.324
50.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
Zachová Adéla2001 Start Jihlava320
52.Pálková Tereza2002 Super Stars Most311
53.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice310
54.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
55.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany300
56.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice288
57.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.278
58.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most271
59.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA270
60.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.264
61.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.260
62.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha254
63.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 240
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha240
65.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.239
66.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.238
67.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem236
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.236
69.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most234
70.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
71.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most224
72.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice216
73.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.208
74.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče203
75.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice192
76.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná190
77.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem189
78.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.186
79.Srbová Adéla2000 BaC Kladno174
80.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka172
81.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice164
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice164
83.Kudrnová Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha162
84.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
86.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.158
87.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka156
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem156
89.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem155
90.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice138
91.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha132
92.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
93.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
94.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.124
95.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.123
96.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná121
97.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice118
98.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice114
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 114
102.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.112
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
104.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha108
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.108
106.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže102
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.102
108.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem101
109.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.99
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha99
111.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.87
112.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary86
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka86
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka86
117.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
125.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.73
126.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic66
127.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.60
128.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most54
129.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary46
131.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha42
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň42
136.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 18
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ73
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ73
3.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ90
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2560
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2272
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2272
7.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže2256
8.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška2208
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton2208
10.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2184
11.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2024
12.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1920
13.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1912
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1912
15.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1888
16.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
17.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1646
18.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
19.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1288
20.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1286
21.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1182
22.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1158
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1158
24.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1104
25.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1086
26.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.974
27.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha920
28.Srbová Adéla2000 BaC Kladno904
29.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice862
30.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.849
31.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.822
32.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň741
33.Zachová Adéla2001 Start Jihlava720
34.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.696
35.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.695
36.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň693
37.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.670
38.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most649
39.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.639
40.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA621
41.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.618
42.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA597
43.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice585
44.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most511
45.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.494
46.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.467
47.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
48.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha444
49.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.440
50.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice428
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha428
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.428
53.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.418
54.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha406
55.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice390
56.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.378
57.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.375
58.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most364
59.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.347
60.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.342
61.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.337
62.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha336
63.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem332
64.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha330
65.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.323
66.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem317
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem317
68.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice312
69.Pálková Tereza2002 Super Stars Most306
70.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín304
71.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná302
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná302
73.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka291
74.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín290
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče290
76.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.281
77.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.274
78.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most270
79.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 264
80.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.263
81.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka255
82.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany251
83.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.245
84.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.242
85.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice239
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice239
87.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice237
88.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.232
89.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem230
90.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice228
91.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice225
92.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.216
93.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.198
94.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.197
95.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany183
96.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem180
97.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.165
98.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
99.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.156
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.156
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.156
102.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.147
103.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice138
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice138
105.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha126
107.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka125
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
110.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.114
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 114
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice114
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky114
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
118.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary112
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary112
120.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka102
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
122.Kudrnová Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha90
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice90
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha90
125.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.86
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
127.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most78
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
136.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.76
137.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže69
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.69
139.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
1.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2752
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2208
3.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
4.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1440
6.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1400
7.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1336
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1312
9.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1260
10.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1235
11.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1174
12.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1160
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1093
14.Srbová Adéla2000 BaC Kladno974
15.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.894
16.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.778
17.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.776
18.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha766
19.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.733
20.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.705
21.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice680
22.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno656
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.656
24.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.618
25.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.602
26.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň565
27.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.537
28.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky480
29.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice463
30.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA450
31.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice444
32.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň441
33.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.438
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice438
35.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.434
36.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha431
37.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.425
38.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.420
39.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška418
40.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton406
41.Zachová Adéla2001 Start Jihlava392
42.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice390
43.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.384
45.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.378
46.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.361
47.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha360
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha360
49.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany356
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín356
51.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha352
52.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most349
53.Pálková Tereza2002 Super Stars Most344
54.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín338
55.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň322
56.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.320
57.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.304
58.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
59.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.278
60.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most266
61.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.244
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.244
63.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice240
64.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná238
65.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem212
66.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice208
67.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.203
68.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná202
69.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče200
70.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.188
71.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín184
72.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem176
73.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem172
74.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
75.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.165
76.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice164
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka164
79.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most162
80.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
82.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.152
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most152
84.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.150
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice150
86.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA144
87.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
88.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
89.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice138
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.138
91.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.133
92.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 132
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.132
94.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže126
95.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
96.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice118
97.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.114
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
100.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka112
101.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany102
102.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
103.Kudrnová Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha90
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem90
105.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice86
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary86
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary86
108.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.84
109.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka78
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
118.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.54
119.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka46
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
123.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.42
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.42
131.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha12
ČísloTurnajGPDatum
1OP U19 - ŽidlochoviceSKP09.12.2017
2OP U19 - HoliceSKP09.12.2017
3OP U19 - OlomoucSKP09.12.2017
4OP U19 - Praha - ZMSKP09.12.2017
5OP U19 - Plzeň DoubravkaSKP10.12.2017
6MČR U19 - MostMČR07.01.2018
7GPC U19- otevřený - ChropyněC14.01.2018
8GPC U19 - České BudějoviceC20.01.2018
9GPC U19 kvalifikační - ŽidlochoviceC10.02.2018
101. GPC U19 - MostC10.02.2018
11GPC U19 kvalifikační - PlzeňC10.02.2018
12GPC U19 - Benátky nad JizerouC10.02.2018
13GPC U19 - HoliceC11.02.2018
141. GPC U19 - Praha RadoniceC11.02.2018
151. GPC U19 - KarvináC24.02.2018
161. GPA U19 - Hradec KrálovéA04.03.2018
171. GPB U19 - PardubiceB01.04.2018
18GPC U19 - otevřený - KladnoC22.04.2018
19GPC U19 - Český KrumlovC05.05.2018
202. GPC U19 - Liberec- VesecC05.05.2018
21GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2018
22GPC U19- otevřený - ChropyněC05.05.2018
23GPC U19 - Králův DvůrC19.05.2018
24GPC U19 kvalifikační - Plzeň DoubravkaC19.05.2018
252. GPC U19 - PrahaC19.05.2018
26GPC U19 kvalifikační - Brno - SlatinaC02.06.2018
27GPC U19 - HoliceC02.06.2018
282. GPC U19 - OrlováC02.06.2018
292. GPA U19 - OrlováA10.06.2018
302. GPB U19 - MostB09.09.2018
31GPC U19- otevřený - PardubiceC15.09.2018
32GPC U19- otevřený - KarvináC15.09.2018
33GPC U19- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
34GPC U19- otevřený - ChropyněC23.09.2018
35GPC U19- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
36GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC06.10.2018
37GPC U19- otevřený - KladnoC07.10.2018
38OP U19 - Králův DvůrSKP24.11.2018
39OP U19 - JihlavaSKP25.11.2018
40OP U19 - NejdekSKP25.11.2018
41OP U19 - MostSKP25.11.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading