logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 06.12.2018

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
06.12.2017 - 06.12.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.3392
2.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha3072
3.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2880
4.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 2352
5.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2320
6.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1968
7.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1840
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1728
9.Altera Jan2004 BaC Kladno1349
10.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1200
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1200
12.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1029
13.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1028
14.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové989
15.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem931
16.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton922
17.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.920
18.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice881
19.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha789
20.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.788
21.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.682
22.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.646
23.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.615
24.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.596
25.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha584
26.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 556
27.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice548
28.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary530
29.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha515
30.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.505
31.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.504
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice504
33.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.502
34.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
35.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha479
36.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.476
37.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.469
38.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.454
39.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice452
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice452
41.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.433
42.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.427
43.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.404
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.404
45.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.402
46.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most396
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.396
48.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most376
49.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice373
50.Kundrát David2006 Badminton VK Aš370
51.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha356
52.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš354
53.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most344
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš344
55.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA341
56.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka336
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.336
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.336
59.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.330
60.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice316
61.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice312
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.312
63.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 300
64.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.297
65.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže292
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.292
67.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže288
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice288
69.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.286
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.286
71.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha284
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary284
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.284
74.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha280
75.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
76.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň272
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.272
78.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany269
79.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.268
80.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha264
81.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš248
82.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice245
83.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
84.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.238
85.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové235
86.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha224
87.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové221
88.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha216
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha216
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA216
91.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem214
92.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice211
93.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.209
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice209
95.Janáček David2004 BK ARION PRAHA208
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice208
97.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš204
98.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.196
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 196
100.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most194
101.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII190
102.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem188
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.188
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.188
105.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice186
106.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.180
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
108.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice179
109.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno178
110.Solar Jan2005 SK Prosek Praha176
111.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové173
112.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.172
113.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha170
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.170
115.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem168
116.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic165
117.Vlasák David2004 Super Stars Most164
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
119.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže155
120.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.152
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.152
122.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš150
123.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.148
124.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk144
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš144
126.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka143
127.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.142
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.142
129.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most140
130.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
132.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.136
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.136
134.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.134
135.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
136.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín130
137.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín126
138.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary123
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.123
140.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.121
141.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Klokan Jakub2008 Super Stars Most120
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
145.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.119
146.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
149.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice112
150.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice109
151.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.108
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.108
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka108
154.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.107
155.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.103
156.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.102
157.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.101
158.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš98
159.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.97
160.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.92
161.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg91
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.91
163.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.90
164.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín88
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka88
166.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.86
167.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.85
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.85
169.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové84
172.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.82
173.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 80
174.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš78
175.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha77
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže77
177.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška75
178.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš74
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.74
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem74
181.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.73
182.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice72
183.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.70
184.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 69
185.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha68
186.Klokan Jan2006 Super Stars Most67
Kóňa Jan2004 Super Stars Most67
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín67
Suchopár Jan2006 Super Stars Most67
190.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava66
191.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice65
192.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.64
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 64
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice64
195.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk63
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice63
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary63
198.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín60
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice60
200.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka59
201.Hlad Adam2004 BaC Kladno58
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno58
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 58
204.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary57
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA57
206.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.54
209.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.52
210.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.51
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové51
212.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha50
214.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA49
215.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.46
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY46
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
218.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.45
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha45
220.Dostál Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.42
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vališ Jan2006 Super Stars Most42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
228.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 38
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
230.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.37
231.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.36
232.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary33
233.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY32
234.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.31
Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.31
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.31
237.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
238.Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška27
239.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
240.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.24
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava24
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY24
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem24
246.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.23
247.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.22
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.22
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most22
Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka22
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.22
252.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 21
253.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín19
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 19
255.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub18
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 18
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha18
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
262.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha17
263.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha16
264.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.15
265.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Langášek Stanislav2004 Badminton Sharks Brno, z.s.14
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.14
270.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
275.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.12
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Jonáš Václav2006 BaC Kladno12
Korynta Martin2004 BaC Kladno12
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš12
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice12
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka12
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice12
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš12
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
292.Gašparín Adam2007 Super Stars Most10
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
294.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic9
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Jirásek Daniel2005 BK-KUK Dolní Čermná9
Matiska David2004 SK JEREMI, z.s.9
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha9
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk9
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 9
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice9
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška9
303.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha8
304.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub7
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.7
306.Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 6
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha6
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha6
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha6
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 6
312.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem4
313.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY3
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA3
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA3
316.Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY2
Raffay Tomáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.2
318.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha1
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha3520
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín3504
3.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3440
4.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.3424
5.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2832
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2832
7.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2800
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2800
9.Altera Jan2004 BaC Kladno1752
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1752
11.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1728
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1728
13.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1613
14.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1584
15.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1514
16.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1312
17.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1306
18.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1214
19.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové1207
20.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1200
21.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1171
22.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton1144
23.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1111
24.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1104
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1104
26.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 1085
27.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1064
28.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1063
29.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha976
30.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.933
31.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka916
32.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha906
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice906
34.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha848
35.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.777
36.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary765
37.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
38.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary717
39.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha714
40.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš696
41.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.682
42.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.673
43.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš634
44.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice633
45.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice630
46.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.621
47.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.615
48.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.529
49.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 527
50.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.526
51.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA525
52.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno494
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.494
54.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.492
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.492
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.492
57.Janáček David2004 BK ARION PRAHA491
58.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.490
59.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 487
60.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň481
61.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.479
62.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha478
64.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha474
65.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.468
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.468
67.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha466
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha466
69.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.464
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most464
71.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové458
72.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most456
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.456
74.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.455
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice455
76.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.454
77.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice448
78.Kundrát David2006 Badminton VK Aš446
79.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.442
80.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha432
81.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton430
82.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.428
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most428
84.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha426
85.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany419
86.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice408
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.408
88.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.395
89.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem386
90.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.384
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha384
92.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže383
93.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.376
94.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice372
95.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice362
96.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.354
97.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové346
99.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže328
100.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem324
101.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.320
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže320
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
105.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice319
106.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 316
107.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice312
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 312
109.Solar Jan2005 SK Prosek Praha308
110.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.288
111.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.281
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
114.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
115.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.276
116.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.275
117.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.272
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice272
119.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín270
120.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem268
121.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.266
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.266
123.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.252
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most252
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.252
126.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.240
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk240
128.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg238
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.238
130.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.235
131.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
132.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš230
133.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš228
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 228
135.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice226
136.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš222
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš222
138.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary218
139.Vlasák David2004 Super Stars Most212
140.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice208
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha208
142.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.206
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most206
144.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
146.Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice200
147.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš198
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš198
149.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
150.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem190
151.Klokan Jakub2008 Super Stars Most184
152.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 180
153.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.174
154.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII172
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.172
156.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín170
Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.170
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.170
159.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.168
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA168
161.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 166
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.166
163.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín164
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary164
165.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk162
166.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava156
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové156
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové156
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška156
171.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka154
172.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.145
173.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.138
174.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA136
175.Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.133
176.Klokan Jan2006 Super Stars Most132
Kóňa Jan2004 Super Stars Most132
Suchopár Jan2006 Super Stars Most132
179.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.130
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín130
181.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice128
Hlad Adam2004 BaC Kladno128
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.128
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno128
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice128
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.128
187.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha126
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín126
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 126
190.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.124
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.124
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka124
193.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice120
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.120
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice120
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary120
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
199.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
200.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
205.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary112
206.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové110
207.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.97
208.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha96
209.Vališ Jan2006 Super Stars Most94
210.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín88
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice88
212.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub86
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
215.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.84
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha84
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice84
219.Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY80
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha80
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY80
222.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš78
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice78
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška78
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk78
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín78
236.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
237.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
238.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice71
239.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.68
240.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.64
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.64
242.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha52
243.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.51
244.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
246.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.46
249.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice42
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Jonáš Václav2006 BaC Kladno42
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Korynta Martin2004 BaC Kladno42
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš42
Langášek Stanislav2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka42
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.42
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice42
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
270.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 40
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha40
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha40
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 40
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha40
279.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.38
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
284.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka34
285.Chmelař Martin2004 BK ARION PRAHA30
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA30
Matiska David2004 SK JEREMI, z.s.30
Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.30
289.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha28
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha28
291.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Gašparín Adam2007 Super Stars Most26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY26
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA26
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha26
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY26
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most26
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA26
301.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha14
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha14
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem14
307.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha3488
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2688
3.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2656
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2592
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2400
6.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1984
7.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1968
8.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1872
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1296
10.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1206
11.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1136
12.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1128
13.Altera Jan2004 BaC Kladno1104
14.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha974
15.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.943
16.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.789
17.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha788
18.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice732
19.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
20.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 706
21.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka682
22.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.669
23.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha666
24.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.566
25.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem565
26.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary542
27.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.539
28.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.529
29.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.513
30.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.504
31.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice491
32.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
33.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.463
34.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové460
35.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.440
36.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš434
37.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.433
38.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton422
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.422
40.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice420
41.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 418
42.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.416
43.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.409
44.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.408
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice408
46.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 407
47.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha405
48.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha392
49.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha380
50.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
51.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice359
52.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.356
53.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha348
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
56.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň346
57.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha338
58.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
59.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.316
60.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice312
61.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most300
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha300
63.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.293
64.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže288
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 288
66.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.287
67.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové284
68.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.282
69.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
70.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.276
71.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.272
72.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže268
73.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
74.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.260
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem260
76.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary254
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.254
78.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice250
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.250
80.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.248
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem248
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš248
83.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové244
86.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.242
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice242
88.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice240
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most240
90.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem238
91.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice232
92.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš230
93.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany229
94.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice222
95.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.220
97.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 216
98.Kundrát David2006 Badminton VK Aš214
99.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice212
100.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.211
101.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice208
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.208
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most208
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
105.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice204
106.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha194
107.Vlasák David2004 Super Stars Most192
108.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
109.Janáček David2004 BK ARION PRAHA180
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže180
111.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš178
112.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice176
113.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
114.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.170
115.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic166
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary166
117.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most164
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
119.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.162
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš162
121.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.158
122.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
124.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.152
125.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA150
126.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno148
Klokan Jakub2008 Super Stars Most148
128.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA146
129.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice142
130.Solar Jan2005 SK Prosek Praha136
131.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.132
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice132
Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.132
134.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.130
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín130
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.130
137.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové128
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most128
139.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha124
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice124
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
142.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš120
143.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.115
144.Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.114
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.114
147.Suchopár Jan2006 Super Stars Most108
148.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.103
149.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
151.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
152.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava96
Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg96
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš96
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín96
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.96
157.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.94
158.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.93
159.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice92
160.Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava90
161.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
162.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín84
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII84
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš84
166.Kóňa Jan2004 Super Stars Most82
167.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
168.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.79
169.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš78
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.78
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
173.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
174.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA68
175.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.67
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.67
177.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.66
178.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.64
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice64
180.Hlad Adam2004 BaC Kladno58
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary58
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.58
184.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha56
185.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín55
186.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA54
187.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.52
188.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha48
189.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary46
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka46
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka46
193.Klokan Jan2006 Super Stars Most44
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 44
195.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.42
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk42
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
211.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha38
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
213.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice37
214.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha32
215.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
217.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha28
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
220.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem27
221.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha26
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 26
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha26
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.26
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
229.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.25
230.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice24
231.Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY22
232.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha18
Matiska David2004 SK JEREMI, z.s.18
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem18
236.Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
237.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Gašparín Adam2007 Super Stars Most14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most14
Vališ Jan2006 Super Stars Most14
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.14
245.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub13
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.13
248.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice12
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Jonáš Václav2006 BaC Kladno12
Korynta Martin2004 BaC Kladno12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno12
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš12
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
261.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 4
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA4
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha4
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha4
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha4
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA4
1.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2902
2.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2688
3.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2624
4.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2448
5.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2240
6.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2232
7.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1968
8.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1744
9.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1440
10.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1328
11.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1320
12.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1182
13.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
14.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.931
15.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.907
16.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary875
17.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.810
18.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.778
19.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.777
20.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
21.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most716
22.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka712
23.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.707
24.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.615
25.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha610
26.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové584
27.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka572
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.572
29.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice548
30.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 540
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha540
32.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín534
33.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš478
34.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.457
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary457
36.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice448
37.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.446
38.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.445
39.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 436
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha436
41.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice434
42.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.433
43.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha429
44.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem426
45.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.404
46.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.394
47.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha388
48.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.380
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
50.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha372
51.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.368
52.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.360
53.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
54.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.346
55.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 340
56.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.336
57.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice333
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice333
59.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.332
Benediktová Klára2005 USK Plzeň332
61.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.328
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.328
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha328
64.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže320
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha320
66.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.312
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
68.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice310
69.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš308
70.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice300
71.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most296
72.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice288
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.288
74.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha284
75.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín280
76.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.272
77.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha264
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové264
79.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha260
80.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.256
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha256
82.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany245
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice245
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany245
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš245
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš245
87.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice242
88.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.241
89.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice232
90.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
91.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
92.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.220
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem220
94.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.218
95.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.212
96.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.208
99.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš207
100.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.206
101.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
103.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.192
104.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka191
105.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub188
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.188
107.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most180
108.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice174
109.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha170
111.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže168
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.168
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš168
114.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže162
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem162
116.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic161
117.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha160
118.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice156
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava156
120.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
121.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.144
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA144
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
124.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice140
125.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.136
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.136
127.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most132
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš132
129.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem128
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
131.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.127
132.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.126
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice126
Marková Julie2005 Start Jihlava126
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
136.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.118
137.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha116
138.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.115
139.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.109
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín109
141.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.108
142.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha104
143.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.102
144.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno100
146.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.97
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.97
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.97
149.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice94
150.Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.93
151.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice90
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.90
153.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.89
154.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.88
156.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA86
157.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.85
158.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.84
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.84
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.84
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
162.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.83
163.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.82
164.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.80
165.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.79
166.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.78
168.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.76
169.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
170.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA74
171.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové73
172.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.72
Důrová Lucie2005 USK Plzeň72
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most72
175.Tůmová Kristína2005 BaC Kladno70
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha70
177.Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.66
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava66
179.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.65
180.Javorská Anna2004 USK Plzeň64
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.64
182.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
183.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.61
184.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové59
185.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha58
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno58
187.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže56
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.56
189.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.54
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.54
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 54
Portová Anna2007 Super Stars Most54
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.54
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín54
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most54
196.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.52
197.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk51
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.51
199.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek50
200.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš48
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most48
203.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany46
204.Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA45
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.45
206.Křížová Anna2006 Super Stars Most44
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.44
208.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA43
209.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice42
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové42
Chvastková Julie2006 Start Jihlava42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA42
216.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.41
217.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha38
218.Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín37
219.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha34
Nováková Natálie2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
221.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary33
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice33
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.33
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary33
225.Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
226.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka30
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové30
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška30
237.Kozáková Adéla2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
238.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Vrlíková Nela2004 SK Vitality Slezsko, z.s.25
240.Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.24
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice24
242.Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
243.Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY21
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 21
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.21
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA21
247.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha19
248.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice18
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice18
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub18
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.18
254.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem16
255.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.14
259.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice12
Ivanovová Natálie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Jonášová Klára2006 BaC Kladno12
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice12
264.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.10
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.10
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.10
Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
268.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš9
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš9
270.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha7
271.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha6
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
273.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 4
274.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha3
1.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice3264
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3072
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3072
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2992
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2992
6.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2960
7.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2656
8.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 2368
9.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2032
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2032
11.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1920
12.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1829
13.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1744
14.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1656
15.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1504
16.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1459
17.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1416
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1416
19.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1272
20.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1224
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1224
22.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1200
24.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín1188
25.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1160
26.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1158
27.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1089
28.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1088
29.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.1077
30.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1065
31.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary1061
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary1061
33.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.994
34.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.919
35.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha812
36.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.776
37.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.753
38.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.752
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.752
40.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most709
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most709
42.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš708
43.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.670
44.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.657
45.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové608
46.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.588
47.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice577
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice577
49.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem554
50.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice551
51.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha526
52.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.518
53.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.504
54.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 500
55.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice494
56.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany491
57.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 482
58.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice480
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.480
60.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.468
61.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice458
62.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha456
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.456
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice456
65.Benediktová Klára2005 USK Plzeň454
66.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha452
67.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.450
68.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové444
69.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.442
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha442
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha442
72.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.432
73.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem426
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem426
75.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.416
76.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany415
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka415
78.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha396
79.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.392
80.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha390
81.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice384
82.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
83.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha368
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha368
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha368
86.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.367
87.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
88.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín356
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže356
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.356
91.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice354
92.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.350
93.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem348
94.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice347
95.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš320
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín320
97.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.317
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.317
99.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice312
100.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš308
101.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
102.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.302
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.302
104.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha300
105.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.292
106.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš290
107.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.287
108.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.284
109.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
110.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 280
111.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.279
112.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno278
113.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže276
114.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice270
115.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha268
116.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš258
117.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.256
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha256
119.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.248
120.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.244
121.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš242
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.242
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.242
124.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.241
125.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most240
126.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.238
127.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice234
Marková Julie2005 Start Jihlava234
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava234
130.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha232
133.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.229
134.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.220
135.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA216
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA216
137.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.210
138.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most208
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice208
140.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.206
141.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.203
142.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub200
143.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš198
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava198
145.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.192
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha192
148.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.190
149.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
152.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice170
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže170
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín170
155.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno167
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.167
157.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.166
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.166
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.166
160.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.164
161.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most162
162.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.160
163.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice156
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.156
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín156
167.Portová Anna2007 Super Stars Most154
168.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem152
169.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.148
170.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.146
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.146
172.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk132
173.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice130
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most130
175.Vrlíková Nela2004 SK Vitality Slezsko, z.s.128
176.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.127
177.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.124
178.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.120
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš120
180.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
181.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže116
183.Důrová Lucie2005 USK Plzeň112
Javorská Anna2004 USK Plzeň112
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA112
186.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA108
187.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most104
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.104
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha104
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.104
191.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA98
192.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA96
193.Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.90
Koníčková Klára2004 SK Radonice, z.s.90
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.90
196.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.88
197.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary86
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice86
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.86
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary86
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové86
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno86
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
205.Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.84
Nováková Natálie2004 SK Badminton Tábor, z.s.84
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice84
208.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.80
209.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice78
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Chvastková Julie2006 Start Jihlava78
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka78
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha78
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice78
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.78
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš78
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.78
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška78
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice78
235.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA66
236.Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem64
237.Křížová Anna2006 Super Stars Most60
238.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha56
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA56
240.Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY54
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY54
Průšová Viktorie2004 BC AKTIV LUŽINY54
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY54
244.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
246.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany46
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.46
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany46
251.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice42
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš42
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň42
Ivanovová Natálie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Jonášová Klára2006 BaC Kladno42
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary42
261.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice38
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
263.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha28
264.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha26
Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha26
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Majerová Karolína2005 Super Stars Most26
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.26
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.26
275.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 14
1.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 3270
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2784
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2592
4.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2544
5.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2400
6.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1984
7.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1968
8.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1872
9.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1392
10.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1136
11.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1104
12.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1085
13.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1026
14.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.943
15.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha844
16.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.791
17.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 776
18.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.753
19.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
20.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice695
21.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín694
22.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka682
23.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.646
24.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha622
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.622
26.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.612
27.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.602
28.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice590
29.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem567
30.Benediktová Klára2005 USK Plzeň542
31.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice532
32.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové524
33.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice516
34.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.515
35.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.513
36.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.504
37.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 478
38.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.467
39.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most452
40.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.450
41.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
42.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš442
43.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.433
44.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 419
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.419
46.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice409
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.409
48.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha405
49.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.395
50.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.384
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha384
52.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové372
53.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary368
54.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.358
55.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.356
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.356
57.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha338
58.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary334
59.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha332
60.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice320
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.320
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.320
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha320
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
66.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice312
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
68.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš308
69.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha304
70.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže292
71.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
72.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.280
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice280
75.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.276
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.276
77.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha260
78.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.258
79.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany256
80.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem252
81.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.245
82.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.244
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš244
85.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
86.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 236
87.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem232
88.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha228
89.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem220
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha220
91.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.216
92.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice212
93.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.208
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice208
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic208
96.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice204
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice204
98.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.202
99.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.196
100.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 182
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most182
102.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové178
103.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most176
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA176
105.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.175
106.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín172
109.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
110.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš168
111.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno164
113.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA160
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.160
115.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.156
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha156
118.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most152
119.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
120.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
121.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže146
122.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha144
123.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha142
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.142
125.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.138
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.138
127.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš136
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.136
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno136
130.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.134
131.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.132
Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.132
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.132
134.Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín130
135.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš126
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš126
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha126
138.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka124
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
141.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice120
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.120
143.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha114
144.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice109
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín109
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.109
147.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice108
148.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.106
149.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
150.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.103
151.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
152.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha99
153.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
154.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava96
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava96
156.Portová Anna2007 Super Stars Most94
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže94
158.Marková Julie2005 Start Jihlava90
159.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže88
160.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany86
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
162.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.84
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem84
165.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice82
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most82
167.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.79
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.79
169.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
173.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most76
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.76
175.Tůmová Kristína2005 BaC Kladno70
176.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most68
177.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.67
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub67
179.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.66
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.66
181.Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA62
182.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA60
184.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.58
185.Vrlíková Nela2004 SK Vitality Slezsko, z.s.55
186.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk54
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš54
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.54
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice54
190.Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.50
191.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary46
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice46
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary46
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové46
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.46
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
199.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka42
Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš42
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška42
212.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha40
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.40
214.Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.38
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice38
216.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA34
217.Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
218.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA28
Křížová Anna2006 Super Stars Most28
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem28
222.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.26
227.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
228.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.24
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín24
230.Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY22
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha22
232.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Průšová Viktorie2004 BC AKTIV LUŽINY18
234.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA16
235.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.14
241.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.13
242.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš12
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice12
Jonášová Klára2006 BaC Kladno12
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha12
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Nováková Natálie2004 SK Badminton Tábor, z.s.12
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
251.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha8
252.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 4
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha4
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 4
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15 Přebor Prahy - Praha HamrC17.12.2017
21. GPD U15 - Praha - ZMD07.01.2018
3GPC U15 - Králův DvůrC14.01.2018
41. GPC U15 - České BudějoviceC20.01.2018
5GPC U15 kvalifikační - Karlovy VaryC20.01.2018
6GPC U15- otevřený - ŠumperkC20.01.2018
71. GPC U15 - Praha HamrC20.01.2018
81. GPC U15 - Český TěšínC21.01.2018
91. GPD U15 - MostD27.01.2018
101. GPD U15 - LiberecD28.01.2018
11GPC U15 kvalifikační - Brno BohuniceC03.02.2018
121. GPC U15 - Ústí nad LabemC03.02.2018
13GPC U15 - Hradec KrálovéC03.02.2018
14GPC U15- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
151. GPA U15 - Brno - SlatinaA11.02.2018
16GPD U15 - Český KrumlovD24.02.2018
17GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2018
181. GPB U15 - Hradec KrálovéB11.03.2018
192. GPD U15 - Liberec- VesecD17.03.2018
202. GPD U15 - Ústí nad LabemD17.03.2018
21GPC U15- otevřený - AšC24.03.2018
22GPC U15- otevřený - JihlavaC25.03.2018
232. GPC U15 - KlimkoviceC30.03.2018
24GPC U15 otevřený - PlzeňC07.04.2018
25GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
262. GPC U15 - MostC21.04.2018
27GPC U15 - Benátky nad JizerouC21.04.2018
282. GPC U15 - Český KrumlovC05.05.2018
292. GPD U15 - Praha - VinořD05.05.2018
302. GPC U15 - Praha HamrC13.05.2018
31GPC U15 kvalifikační - AšC19.05.2018
32GPC U15 - Nové Město nad MetujíC19.05.2018
33GPC U15 kvalifikační - PodivínC19.05.2018
343. GPC U15 - OpavaC20.05.2018
35GPD U15 - TáborD26.05.2018
362. GPA U15 - AšA03.06.2018
37GPD U15- otevřený - PrahaD16.06.2018
382. GPB U15 - PardubiceB01.07.2018
39GPC U15- otevřený - ŠumperkC01.09.2018
40GPC U15- dvouhry - AšC15.09.2018
41GPD U15 - StrakoniceD15.09.2018
423. GPB U15 - Praha - RadotínB16.09.2018
43GPC U15- otevřený - České BudějoviceC22.09.2018
44GPC U15- otevřený - PřerovC22.09.2018
45GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
46GPC U15 - MostC29.09.2018
47GPC U15- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
48GPC U15- otevřený - KladnoC06.10.2018
49GPC U15- kvalifikační - JihlavaC20.10.2018
50OP U15 - Karlovy VarySKP20.10.2018
51OP U15 - LiberecSKP20.10.2018
52OP U15 - KladnoSKP20.10.2018
53OP U15 - PardubiceSKP20.10.2018
54OP U15 - Český TěšínSKP20.10.2018
55GPD U15- kvalifikační - Praha - ZMD21.10.2018
56GPC U15- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
57GPD U15 - TáborD03.11.2018
58OP U15 - Praha HamrSKP03.11.2018
59OP U15 - Český krumlovSKP04.11.2018
60MČR U15 - Karlovy VaryMČR11.11.2018
61GPC U15- otevřený - České BudějoviceC24.11.2018
62GPD U15 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
63GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD24.11.2018
64GPD U15- otevřený - MostD24.11.2018
65GPC U15- otevřený - ŠumperkC24.11.2018
66Vánoční turnaj GPC U15 - KlimkoviceC25.11.2018
67GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha LužinyC01.12.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading