logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 06.12.2018

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
06.12.2017 - 06.12.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ103
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec KrálovéWJ121
3.Král Jiří2000 BK TJ Baník MostWJ142
4.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ194
5.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2272
6.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1920
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1856
8.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1808
9.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1344
10.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1277
11.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1216
12.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1160
13.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1096
14.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1006
15.Morávek Michal2002 BaC Kladno1004
16.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.942
17.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.912
18.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.776
19.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice747
20.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.735
21.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.719
22.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška700
23.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín694
24.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.660
25.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most646
26.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka630
27.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.616
28.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha591
29.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice580
30.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice566
31.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most516
32.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň515
33.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.492
34.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.456
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.456
36.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín453
37.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň442
38.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná439
39.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.429
40.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.428
41.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.427
42.Králíček Jan2000 Super Stars Most420
43.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
44.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.413
45.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha412
46.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA400
Herzán David2002 Slavoj Podivín400
48.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno396
49.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.387
50.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno376
51.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha371
52.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.364
53.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice356
54.Oros Marek2003 Super Stars Most346
55.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.344
56.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.340
57.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.336
58.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.331
59.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.328
60.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha324
61.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava323
62.Altera Jan2004 BaC Kladno321
63.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.320
64.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná316
65.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha313
66.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.295
67.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.292
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy292
69.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 290
70.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.276
71.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.258
72.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.256
73.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.250
74.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.247
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha247
76.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.246
77.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
78.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem242
79.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha239
80.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha236
81.Straka Jakub2000 Super Stars Most221
82.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.218
83.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.212
84.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.208
85.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice204
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic204
87.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
88.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.191
89.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.190
90.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.187
91.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.186
92.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.184
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha184
94.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.182
95.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín172
96.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín169
Port Jan2003 Super Stars Most169
98.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.164
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.164
100.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 163
101.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 160
102.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.154
103.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
104.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.149
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 149
106.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha143
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná143
108.Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub140
109.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.139
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
111.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
113.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem129
114.Soukup Václav2001 BKV Plzeň128
115.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
116.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.125
117.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice124
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
119.Ziman Jan2000 BKV Plzeň123
120.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem120
121.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.113
122.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice112
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice112
124.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.102
125.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.101
126.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
127.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice99
128.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná96
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná96
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
131.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice88
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.88
133.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.86
135.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
136.Csepcsar Michael2000 SK Vitality Slezsko, z.s.83
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.83
138.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub79
139.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
142.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha75
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.75
144.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA72
145.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň66
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka66
147.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.64
148.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem63
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem63
150.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha59
151.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
152.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha55
154.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA54
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka54
157.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.51
158.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
164.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.42
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
167.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka33
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha33
169.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka30
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most30
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
174.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice25
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.25
176.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha18
177.Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná13
179.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.12
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.12
181.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII9
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII9
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR92
2.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2832
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2672
4.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2544
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2544
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2480
7.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2320
8.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2224
9.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2192
10.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1968
11.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
12.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1552
13.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1440
14.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1216
15.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1200
16.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1186
17.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1147
18.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1104
19.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1099
20.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1086
21.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1069
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1069
23.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1030
24.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.1008
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1008
26.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.989
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín989
28.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.960
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.960
30.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most920
31.Morávek Michal2002 BaC Kladno916
32.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most912
33.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice883
34.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň790
Králíček Jan2000 Super Stars Most790
36.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha764
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha764
38.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.747
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice747
40.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná745
41.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka733
42.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška714
43.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň695
44.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno692
45.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most682
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most682
47.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.624
48.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha594
49.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná565
50.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha552
51.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA529
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha529
53.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná527
54.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha524
55.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové520
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka520
57.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.506
58.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.502
59.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.499
60.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice491
61.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.467
62.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.465
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.465
64.Herzán David2002 Slavoj Podivín463
65.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.461
66.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice455
67.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.442
68.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná432
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.432
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.432
71.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.431
72.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.427
73.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.424
74.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno420
75.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha408
76.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.403
77.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava395
Straka Jakub2000 Super Stars Most395
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín395
80.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha392
Oros Marek2003 Super Stars Most392
82.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice382
83.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.380
84.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 376
85.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.364
86.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 360
87.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.358
88.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy356
89.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice349
90.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 312
91.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 304
92.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha294
93.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.292
94.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.281
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín281
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.281
97.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.278
98.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub274
99.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín272
100.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.266
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.266
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha266
103.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.263
104.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.248
105.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.246
106.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem242
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem242
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem242
109.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
110.Port Jan2003 Super Stars Most232
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.232
112.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.227
113.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.226
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.226
115.Soukup Václav2001 BKV Plzeň212
116.Altera Jan2004 BaC Kladno203
117.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.200
118.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
119.Csepcsar Michael2000 SK Vitality Slezsko, z.s.174
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.174
121.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.165
122.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice164
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.164
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.164
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem164
Ziman Jan2000 BKV Plzeň164
128.Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub160
129.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.156
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
133.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.154
134.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice152
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.152
136.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.130
137.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice128
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha128
139.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň126
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka126
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha126
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha126
143.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka125
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha125
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.125
146.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.120
147.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
148.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary112
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary112
150.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka102
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 102
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka102
153.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.88
155.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové86
159.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
166.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
168.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
169.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
172.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII42
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII42
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA42
1.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2352
2.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2016
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1920
4.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1912
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
6.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
7.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1536
8.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1400
9.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1269
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1269
11.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1229
12.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1160
13.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1078
14.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.981
15.Morávek Michal2002 BaC Kladno974
16.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.963
17.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.817
18.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.760
19.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín745
20.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.714
21.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most644
22.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha635
23.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.634
24.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha628
25.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka624
26.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno610
27.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most586
28.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.565
29.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín558
30.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.529
31.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň493
32.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.472
33.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most465
34.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín452
35.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA450
36.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.424
37.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha419
38.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.416
39.Oros Marek2003 Super Stars Most410
40.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice407
41.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
42.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha404
43.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava395
44.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná392
45.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.389
46.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
47.Herzán David2002 Slavoj Podivín384
48.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.377
49.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha368
50.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.367
51.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.363
52.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy356
53.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
54.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.344
55.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.336
56.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.334
57.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška316
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.316
59.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha314
60.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň308
61.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.306
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha306
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 306
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno306
65.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka304
66.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha300
67.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.298
68.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná289
69.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.284
70.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.279
71.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice275
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.275
73.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice270
74.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice268
75.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.264
76.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín262
77.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.260
78.Straka Jakub2000 Super Stars Most248
79.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice238
80.Králíček Jan2000 Super Stars Most232
81.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice230
82.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.226
83.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.222
84.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic216
85.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem212
86.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice208
87.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.206
88.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná203
89.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.200
90.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.198
91.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.190
92.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem176
93.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem172
94.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub166
95.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
96.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Soukup Václav2001 BKV Plzeň164
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.164
99.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
100.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha156
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.156
102.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.152
103.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.139
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.139
106.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
107.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 132
108.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.130
110.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.126
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
112.Csepcsar Michael2000 SK Vitality Slezsko, z.s.120
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice120
114.Altera Jan2004 BaC Kladno114
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
118.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.90
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII90
121.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.88
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub88
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.88
124.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary86
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.86
Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.86
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary86
Ziman Jan2000 BKV Plzeň86
132.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
133.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
142.Port Jan2003 Super Stars Most74
143.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 58
144.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.54
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
146.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka46
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín46
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná46
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
153.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
156.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha12
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR187
2.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ69
3.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ70
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ139
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ143
6.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2464
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1912
9.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1781
10.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1504
11.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1440
12.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1406
13.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1312
14.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1168
15.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1158
16.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1104
17.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1065
18.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1032
19.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.933
20.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha877
21.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.684
22.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška670
23.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.657
24.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice617
25.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice615
26.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.603
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň603
28.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.553
29.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.552
30.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice528
31.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín511
32.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice501
33.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA465
34.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky464
35.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín456
36.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice446
37.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.443
38.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.431
39.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň430
40.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.421
41.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most420
42.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice404
43.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany399
44.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín392
45.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.389
46.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany386
47.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton378
48.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.372
49.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.368
50.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 365
51.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
52.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň353
53.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice341
54.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.324
55.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
Zachová Adéla2001 Start Jihlava320
57.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče317
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
59.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.316
60.Pálková Tereza2002 Super Stars Most311
61.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice310
62.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
63.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice292
64.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.278
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice278
66.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná276
67.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most271
68.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA270
69.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha268
70.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice266
71.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice263
72.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.260
73.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.246
74.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha244
75.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice242
76.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem236
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.236
78.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most234
79.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most224
80.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha218
81.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.214
82.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.208
83.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže201
84.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 200
85.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem189
86.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.186
87.Srbová Adéla2000 BaC Kladno174
88.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka172
89.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.170
90.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná167
91.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice164
92.Kudrnová Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha162
93.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
94.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.158
95.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka156
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem156
97.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem155
98.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha154
99.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic152
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
101.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
102.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
103.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.123
104.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice118
105.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
107.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.112
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
109.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.108
110.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem101
111.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.99
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha99
113.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
114.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.87
115.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary86
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka86
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka86
120.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
128.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.73
129.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.60
130.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most54
131.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.46
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
135.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha42
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň42
139.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 18
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ71
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ71
3.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ91
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2560
5.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže2421
6.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2272
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2272
8.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška2208
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton2208
10.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2184
11.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2024
12.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1920
13.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1912
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1912
15.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1888
16.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1789
17.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
18.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1646
19.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1288
20.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1286
21.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1197
22.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1158
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1158
24.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1104
25.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1101
26.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.974
27.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha933
28.Srbová Adéla2000 BaC Kladno904
29.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice862
Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.862
31.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.861
32.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň741
33.Zachová Adéla2001 Start Jihlava720
34.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.709
35.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.696
36.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň693
37.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.670
38.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most649
39.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.639
40.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA621
41.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.618
42.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA597
43.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice585
44.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha518
45.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most511
46.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.494
47.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.479
48.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice467
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.467
50.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
51.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
52.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče440
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.440
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha440
55.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice437
56.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha428
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.428
58.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.426
59.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 416
60.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín415
61.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha406
62.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná388
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná388
64.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.384
65.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.378
66.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice377
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.377
68.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.375
69.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice364
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most364
71.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice353
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice353
73.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.347
74.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.342
75.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.337
76.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem332
77.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha330
78.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.328
79.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.323
80.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem317
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem317
82.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.312
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.312
84.Pálková Tereza2002 Super Stars Most306
85.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín304
86.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.302
87.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka291
88.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice290
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice290
90.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.281
91.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most270
92.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka255
93.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic253
94.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín252
95.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany251
96.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice237
97.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže234
98.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.232
99.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem230
100.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.208
101.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice200
102.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.198
103.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.197
104.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany183
105.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem180
106.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.165
107.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.156
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.156
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.156
110.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha126
112.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka125
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
115.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.114
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 114
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky114
120.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary112
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary112
122.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka102
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
124.Kudrnová Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha90
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice90
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha90
127.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.86
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice86
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
132.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most78
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
141.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.76
142.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
1.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2752
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2208
3.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
4.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1440
6.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1400
7.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1336
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1312
9.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1260
10.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1235
11.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1174
12.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1160
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1093
14.Srbová Adéla2000 BaC Kladno974
15.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.963
16.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.822
17.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.790
18.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha766
19.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.733
20.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice720
21.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.705
22.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno656
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.656
24.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.618
25.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.602
26.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň565
27.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.537
28.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice524
29.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.523
30.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice505
31.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky480
32.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha476
33.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice463
34.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA450
35.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň441
36.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.434
37.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.425
38.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.420
39.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška418
40.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín416
41.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.412
42.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha410
43.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton406
44.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha404
45.Zachová Adéla2001 Start Jihlava392
46.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice390
47.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.384
49.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha368
50.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.361
51.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany356
52.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha352
53.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče350
54.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most349
55.Pálková Tereza2002 Super Stars Most344
56.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín338
57.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná327
58.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná324
59.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň322
60.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.320
61.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
62.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín309
63.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.304
64.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice290
65.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice278
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.278
67.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.275
68.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.274
69.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most266
70.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.246
71.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.244
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice244
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.244
74.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 243
75.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany241
76.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice212
Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem212
78.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.200
79.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.179
80.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem176
81.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem172
82.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
83.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.165
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže165
85.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka164
87.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most162
88.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
89.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.152
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most152
91.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice150
92.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA144
93.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
94.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
95.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.138
96.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 132
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.132
98.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže126
99.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
100.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice118
101.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
103.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka112
104.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
105.Kudrnová Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha90
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem90
107.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
108.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice86
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary86
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary86
111.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.84
112.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka78
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
120.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.54
121.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka46
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
128.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.42
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.42
135.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha12
ČísloTurnajGPDatum
1OP U19 - ŽidlochoviceSKP09.12.2017
2OP U19 - HoliceSKP09.12.2017
3OP U19 - OlomoucSKP09.12.2017
4OP U19 - Praha - ZMSKP09.12.2017
5OP U19 - Plzeň DoubravkaSKP10.12.2017
6MČR U19 - MostMČR07.01.2018
7GPC U19- otevřený - ChropyněC14.01.2018
8GPC U19 - České BudějoviceC20.01.2018
9GPC U19 kvalifikační - ŽidlochoviceC10.02.2018
101. GPC U19 - MostC10.02.2018
11GPC U19 kvalifikační - PlzeňC10.02.2018
12GPC U19 - Benátky nad JizerouC10.02.2018
13GPC U19 - HoliceC11.02.2018
141. GPC U19 - Praha RadoniceC11.02.2018
151. GPC U19 - KarvináC24.02.2018
161. GPA U19 - Hradec KrálovéA04.03.2018
171. GPB U19 - PardubiceB01.04.2018
18GPC U19 - otevřený - KladnoC22.04.2018
19GPC U19 - Český KrumlovC05.05.2018
202. GPC U19 - Liberec- VesecC05.05.2018
21GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2018
22GPC U19- otevřený - ChropyněC05.05.2018
23GPC U19 - Králův DvůrC19.05.2018
24GPC U19 kvalifikační - Plzeň DoubravkaC19.05.2018
252. GPC U19 - PrahaC19.05.2018
26GPC U19 kvalifikační - Brno - SlatinaC02.06.2018
27GPC U19 - HoliceC02.06.2018
282. GPC U19 - OrlováC02.06.2018
292. GPA U19 - OrlováA10.06.2018
302. GPB U19 - MostB09.09.2018
31GPC U19- otevřený - PardubiceC15.09.2018
32GPC U19- otevřený - KarvináC15.09.2018
33GPC U19- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
34GPC U19- otevřený - ChropyněC23.09.2018
35GPC U19- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
36GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC06.10.2018
37GPC U19- otevřený - KladnoC07.10.2018
38OP U19 - Králův DvůrSKP24.11.2018
39OP U19 - JihlavaSKP25.11.2018
40OP U19 - NejdekSKP25.11.2018
41OP U19 - MostSKP25.11.2018
42GPC U19- kvalifikační - IvančiceC01.12.2018
43OP U19 - České BudějoviceSKP01.12.2018
44OP U19 - Praha VinořSKP01.12.2018
45OP U19 - DobruškaSKP02.12.2018
46OP U19 - OrlováSKP02.12.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading