logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 13.12.2018

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
13.12.2017 - 13.12.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ104
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec KrálovéWJ120
3.Král Jiří2000 BK TJ Baník MostWJ140
4.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ182
5.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2272
6.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1920
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1856
8.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1808
9.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1344
10.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1216
11.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1160
12.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1112
13.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1096
14.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1006
15.Morávek Michal2002 BaC Kladno1004
16.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.942
17.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.912
18.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.776
19.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice745
20.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.719
21.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.697
22.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín694
23.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška692
24.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.660
25.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most646
26.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.600
27.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha591
28.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice580
29.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka577
30.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice566
31.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most516
32.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.492
33.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň488
34.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.456
35.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.448
36.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná431
37.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.429
38.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.428
39.Králíček Jan2000 Super Stars Most420
40.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
41.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.409
42.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha404
43.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno396
44.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA392
Herzán David2002 Slavoj Podivín392
46.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.380
47.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno376
48.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha371
49.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň370
50.Oros Marek2003 Super Stars Most346
51.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.344
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.344
53.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.336
54.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.328
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín328
56.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava323
57.Altera Jan2004 BaC Kladno321
58.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.320
59.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice316
60.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.304
61.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha296
62.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.295
63.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 290
64.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná286
65.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha280
66.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.258
67.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
68.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.250
69.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.247
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha247
71.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.246
72.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.245
73.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem242
74.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
75.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.230
76.Straka Jakub2000 Super Stars Most221
77.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.218
78.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.210
79.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.208
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.208
81.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.206
82.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice204
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic204
84.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
85.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.190
86.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.186
87.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.184
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha184
89.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.182
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha182
91.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy180
92.Port Jan2003 Super Stars Most169
93.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.164
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.164
95.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 160
96.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.157
97.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín156
98.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
99.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 146
100.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná142
101.Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub140
102.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.139
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
104.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín138
107.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem129
108.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
109.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 125
110.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
111.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem120
112.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha114
113.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.113
114.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice112
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice112
116.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.108
117.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.102
118.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.101
119.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
120.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice98
121.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná96
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná96
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
124.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
Ziman Jan2000 BKV Plzeň90
126.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice88
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.88
128.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.86
130.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha84
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
132.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub79
133.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
138.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.75
139.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA72
140.Csepcsar Michael2000 SK Vitality Slezsko, z.s.70
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.70
142.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.66
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň66
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka66
145.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.64
146.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem63
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem63
148.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
149.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha55
151.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA54
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka54
154.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.51
155.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary46
160.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.42
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Soukup Václav2001 BKV Plzeň42
165.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka30
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most30
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
170.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha18
171.Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
172.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.12
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice12
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.12
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.12
176.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII9
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII9
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR89
2.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2832
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2672
4.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2544
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2544
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2480
7.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2320
8.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2224
9.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2192
10.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1968
11.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
12.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1552
13.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1440
14.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1216
15.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1200
16.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1171
17.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1146
18.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1104
19.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1086
20.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1069
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1069
22.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1030
23.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.1008
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1008
25.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.976
26.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín974
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha974
28.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.960
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.960
30.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most920
31.Morávek Michal2002 BaC Kladno916
32.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most912
33.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice796
34.Králíček Jan2000 Super Stars Most790
35.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň763
36.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná745
37.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice733
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka733
39.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška714
40.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha713
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha713
42.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.709
43.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň695
44.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno692
45.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most682
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most682
47.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.624
48.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha594
49.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná565
50.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha552
51.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná527
52.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha524
53.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové520
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka520
55.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.506
56.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.494
57.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA491
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice491
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha491
60.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice455
Herzán David2002 Slavoj Podivín455
62.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.452
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.452
64.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.433
65.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná432
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.432
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.432
68.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno420
69.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.414
70.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.413
71.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha408
72.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.398
73.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava395
Straka Jakub2000 Super Stars Most395
75.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha392
Oros Marek2003 Super Stars Most392
77.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice382
78.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.380
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.380
80.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 368
81.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 360
82.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.358
83.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice349
84.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín348
85.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.338
86.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.319
87.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
88.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 312
89.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha294
90.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.292
91.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.281
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.281
93.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.278
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.278
95.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub274
96.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.263
97.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 250
98.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.248
99.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.246
100.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem242
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem242
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem242
103.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
104.Port Jan2003 Super Stars Most232
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.232
106.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.226
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.226
108.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy204
109.Altera Jan2004 BaC Kladno203
110.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.200
111.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
112.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.180
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.180
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha180
115.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.165
116.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.164
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.164
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem164
120.Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub160
121.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín156
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.156
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
126.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.154
127.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice152
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.152
129.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.130
130.Csepcsar Michael2000 SK Vitality Slezsko, z.s.128
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.128
132.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň126
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka126
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha126
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha126
Soukup Václav2001 BKV Plzeň126
137.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.125
138.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.120
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín120
140.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
141.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary112
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary112
143.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka102
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 102
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka102
147.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.88
149.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
151.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice78
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Ziman Jan2000 BKV Plzeň78
160.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
162.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
163.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
165.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice42
Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII42
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA42
1.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2352
2.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2016
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1920
4.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1912
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
6.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
7.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1398
8.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1384
9.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1269
10.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1182
11.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1160
12.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1104
13.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1078
14.Morávek Michal2002 BaC Kladno974
15.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.963
16.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.856
17.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.817
18.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.733
19.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín718
20.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.714
21.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most644
22.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha635
23.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.634
24.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka624
25.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno610
26.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most586
27.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha582
28.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.565
29.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
30.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.472
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín472
32.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most465
33.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA450
34.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.418
35.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.416
36.Oros Marek2003 Super Stars Most410
37.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
38.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha404
39.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň400
40.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava395
41.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná392
42.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.389
43.Herzán David2002 Slavoj Podivín384
44.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.377
45.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha368
46.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín366
47.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.363
48.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
49.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.344
50.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.336
51.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška316
52.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň308
53.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha306
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 306
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno306
56.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka304
57.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha300
59.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.298
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.298
61.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha294
62.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.284
63.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.275
64.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.270
65.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice268
66.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.264
67.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.260
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.260
69.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.248
Straka Jakub2000 Super Stars Most248
71.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
72.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice238
73.Králíček Jan2000 Super Stars Most232
74.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice230
75.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha228
76.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.226
77.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice224
78.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.222
79.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic216
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín216
81.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem212
82.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice208
83.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.206
84.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy204
85.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná203
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná203
87.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.200
88.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.198
89.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.190
90.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem176
91.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem172
92.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub166
93.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
94.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
95.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha156
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.156
97.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.154
98.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.152
99.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice150
100.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.139
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.139
103.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
104.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 132
105.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.130
106.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.126
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
108.Csepcsar Michael2000 SK Vitality Slezsko, z.s.120
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice120
110.Altera Jan2004 BaC Kladno114
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
114.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.90
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII90
117.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.88
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub88
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.88
120.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary86
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.86
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary86
125.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
126.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
127.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Soukup Václav2001 BKV Plzeň78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
139.Port Jan2003 Super Stars Most74
140.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 58
141.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.54
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
143.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem46
146.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
149.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha12
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR186
2.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ71
3.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ72
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ140
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ145
6.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2464
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1912
9.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1781
10.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1504
11.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1440
12.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1406
13.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1312
14.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1168
15.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1158
16.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1104
17.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1038
18.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1032
19.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.933
20.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha863
21.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.684
22.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška670
23.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.657
24.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice615
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice615
26.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.603
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň603
28.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.552
29.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
30.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice528
31.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky464
32.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín456
33.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice446
34.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.435
35.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA426
36.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.421
37.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most420
38.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice404
39.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany399
40.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín392
41.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.389
42.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.372
43.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.368
44.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 365
45.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
46.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín359
47.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.351
48.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň350
49.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice341
50.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice336
51.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton334
52.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
Zachová Adéla2001 Start Jihlava320
54.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
55.Pálková Tereza2002 Super Stars Most311
56.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
57.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice292
58.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.278
59.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most271
60.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha268
61.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice266
62.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice263
63.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.260
64.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha244
65.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem236
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.236
67.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany234
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most234
69.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice232
70.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná230
72.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice224
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA224
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most224
75.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha218
76.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň214
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.214
78.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže201
79.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 200
81.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče192
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.192
83.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem189
84.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.186
85.Srbová Adéla2000 BaC Kladno174
86.Kudrnová Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha162
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.162
88.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.158
89.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice156
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka156
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem156
92.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem155
93.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha154
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná154
95.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic152
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
97.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
98.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka126
99.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
100.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.124
101.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.123
102.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
104.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.112
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
106.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.108
107.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem101
108.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.99
109.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
110.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.87
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.87
112.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary86
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka86
115.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
124.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.60
125.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most54
126.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.46
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
130.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha42
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň42
134.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice32
135.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 18
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ71
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ71
3.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ93
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2560
5.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže2421
6.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2272
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2272
8.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška2208
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton2208
10.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2184
11.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2024
12.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1920
13.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1912
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1912
15.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1888
16.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1789
17.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
18.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1646
19.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1286
Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1286
21.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1197
22.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1158
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1158
24.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1104
25.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1101
26.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.974
27.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha933
28.Srbová Adéla2000 BaC Kladno904
29.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice862
Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.862
31.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.835
32.Zachová Adéla2001 Start Jihlava720
33.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.708
34.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň701
35.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.696
36.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň680
37.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.670
38.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most649
39.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.618
40.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA610
41.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha518
42.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most511
43.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.494
44.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.479
45.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.474
46.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA472
47.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice467
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.467
49.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice460
50.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
51.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
52.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.440
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha440
54.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.428
55.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha420
56.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 416
57.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha406
58.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.380
59.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.378
60.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.377
61.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.375
62.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice364
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most364
64.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice353
65.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice351
66.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.342
67.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.337
68.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem332
69.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha330
70.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem317
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem317
72.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.312
73.Pálková Tereza2002 Super Stars Most306
74.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín304
75.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.302
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná302
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná302
78.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice290
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice290
80.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče288
81.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.281
82.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most270
83.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.266
84.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín263
85.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.261
86.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.259
87.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka255
88.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic253
89.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice252
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín252
91.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.242
92.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže234
93.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.232
94.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem230
95.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice228
96.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.208
97.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice200
98.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.198
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
100.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.197
101.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany183
102.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem180
103.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.165
104.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.156
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.156
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.156
107.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany126
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha126
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka126
111.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
112.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.114
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 114
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky114
117.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice112
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary112
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary112
120.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka102
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
122.Kudrnová Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha90
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice90
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha90
125.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.86
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice86
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
129.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most78
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
138.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.76
139.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
1.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2752
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2208
3.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
4.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1440
6.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1398
7.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1336
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1312
9.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1260
10.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1174
11.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1160
12.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1096
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1078
14.Srbová Adéla2000 BaC Kladno974
15.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.963
16.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.822
17.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.790
18.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha766
19.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.733
20.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice720
21.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.705
22.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno656
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.656
24.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.618
25.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.602
26.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň554
27.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice505
28.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.498
29.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.491
30.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky480
31.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA450
32.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.434
33.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha431
34.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.425
35.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.420
36.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška418
37.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice416
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín416
39.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha410
40.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.404
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha404
42.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton398
43.Zachová Adéla2001 Start Jihlava392
44.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.384
46.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice372
47.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha368
48.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.361
49.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most349
50.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha348
51.Pálková Tereza2002 Super Stars Most344
52.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín338
53.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.320
54.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
55.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.304
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice304
57.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice290
58.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná281
59.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná278
60.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň276
61.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.275
62.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.274
63.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň268
64.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most266
65.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče264
66.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín263
67.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.244
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice244
69.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 243
70.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany241
71.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem212
72.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice208
73.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany204
74.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.200
76.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.198
77.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice192
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.192
79.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem176
80.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem172
81.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.166
82.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.165
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže165
84.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
85.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most162
86.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.152
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most152
88.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice150
89.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
90.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.138
91.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 132
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.132
93.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže126
94.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
95.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
98.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka112
99.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
100.Kudrnová Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha90
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem90
102.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
103.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary86
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary86
105.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.84
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
107.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka78
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
116.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA58
117.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.54
119.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
123.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.42
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.42
130.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice32
131.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha12
ČísloTurnajGPDatum
1MČR U19 - MostMČR07.01.2018
2GPC U19- otevřený - ChropyněC14.01.2018
3GPC U19 - České BudějoviceC20.01.2018
4GPC U19 kvalifikační - ŽidlochoviceC10.02.2018
51. GPC U19 - MostC10.02.2018
6GPC U19 kvalifikační - PlzeňC10.02.2018
7GPC U19 - Benátky nad JizerouC10.02.2018
8GPC U19 - HoliceC11.02.2018
91. GPC U19 - Praha RadoniceC11.02.2018
101. GPC U19 - KarvináC24.02.2018
111. GPA U19 - Hradec KrálovéA04.03.2018
121. GPB U19 - PardubiceB01.04.2018
13GPC U19 - otevřený - KladnoC22.04.2018
14GPC U19 - Český KrumlovC05.05.2018
152. GPC U19 - Liberec- VesecC05.05.2018
16GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2018
17GPC U19- otevřený - ChropyněC05.05.2018
18GPC U19 - Králův DvůrC19.05.2018
19GPC U19 kvalifikační - Plzeň DoubravkaC19.05.2018
202. GPC U19 - PrahaC19.05.2018
21GPC U19 kvalifikační - Brno - SlatinaC02.06.2018
22GPC U19 - HoliceC02.06.2018
232. GPC U19 - OrlováC02.06.2018
242. GPA U19 - OrlováA10.06.2018
252. GPB U19 - MostB09.09.2018
26GPC U19- otevřený - PardubiceC15.09.2018
27GPC U19- otevřený - KarvináC15.09.2018
28GPC U19- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
29GPC U19- otevřený - ChropyněC23.09.2018
30GPC U19- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
31GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC06.10.2018
32GPC U19- otevřený - KladnoC07.10.2018
33OP U19 - Králův DvůrSKP24.11.2018
34OP U19 - JihlavaSKP25.11.2018
35OP U19 - NejdekSKP25.11.2018
36OP U19 - MostSKP25.11.2018
37GPC U19- kvalifikační - IvančiceC01.12.2018
38OP U19 - České BudějoviceSKP01.12.2018
39OP U19 - Praha VinořSKP01.12.2018
40OP U19 - DobruškaSKP02.12.2018
41OP U19 - OrlováSKP02.12.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading