logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 20.12.2018

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
20.12.2017 - 20.12.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3600
2.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice2696
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2440
4.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové2064
5.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1992
6.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1960
7.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1872
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1872
9.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1704
10.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1456
11.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1288
12.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1064
13.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha1048
14.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1046
15.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.931
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.931
17.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany803
18.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.788
19.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.777
20.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové746
21.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.732
22.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.720
23.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice649
24.Kundrát David2006 Badminton VK Aš615
25.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice578
26.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.565
27.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.559
28.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš542
29.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha539
30.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže536
31.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha492
32.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.491
33.Klokan Jakub2008 Super Stars Most478
34.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.467
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice467
36.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.466
37.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice445
38.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice442
39.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.440
40.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha428
41.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.424
42.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.416
43.Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.409
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.409
45.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice399
46.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice396
47.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 380
48.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha368
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most368
50.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary357
51.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice356
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
53.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha348
54.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.347
55.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš346
56.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk344
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.344
58.Jonáš Václav2006 BaC Kladno341
59.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš333
60.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.332
61.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary328
62.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice320
63.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.312
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha312
65.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.308
66.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha300
67.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.289
68.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice288
69.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice284
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno284
71.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže281
72.Suchopár Jan2006 Super Stars Most276
73.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.272
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.272
75.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno269
76.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.268
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem268
78.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic265
79.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
80.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA252
81.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub248
Klokan Jan2006 Super Stars Most248
83.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.244
84.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.237
85.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.228
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 228
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.228
88.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice224
89.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň223
90.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno221
91.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.220
Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.220
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.220
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.220
95.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín218
96.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.216
Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany216
98.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.196
99.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub194
100.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš192
102.Škvára Kristian2008 BaC Kladno191
103.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha188
104.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA184
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.184
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.184
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha184
108.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.180
109.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice175
110.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.172
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.172
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín172
Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.172
114.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 168
115.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 164
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most164
117.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
118.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou161
119.Berka Jan2007 Slavoj Podivín160
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice160
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem160
122.Gašparín Adam2007 Super Stars Most156
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
124.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem154
125.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou153
126.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice151
127.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 148
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha148
129.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.146
130.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš144
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.144
132.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha142
133.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice139
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.139
135.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha138
137.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice136
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná136
139.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.130
141.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.127
142.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.124
143.Vališ Jan2006 Super Stars Most122
144.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY120
145.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most116
146.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.115
147.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav114
148.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná112
149.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.107
150.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice106
151.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA104
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže104
153.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.103
154.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.102
155.Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha96
157.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.94
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice94
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.94
160.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY92
Macal Jiří2008 Super Stars Most92
162.Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice91
163.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice90
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice90
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.90
167.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
168.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
169.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.85
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.85
171.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem84
172.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.82
173.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.80
175.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.79
176.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
178.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha76
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.76
180.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou75
181.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.71
182.Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín70
183.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.69
184.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
185.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš66
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná66
187.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most62
188.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.60
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha60
190.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.58
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.58
193.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk55
194.Fonhauser David2006 Keramika Chlumčany54
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.54
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.54
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.54
198.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.52
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice52
200.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové49
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.49
202.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 48
203.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY47
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.47
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most47
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton47
207.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
209.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.44
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou44
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.44
213.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy42
217.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.38
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.38
219.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA37
220.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
221.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha34
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.34
Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka34
224.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton32
225.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.30
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice30
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha30
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice30
230.Synek Daniel2006 SK Prosek Praha28
231.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha27
232.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
233.Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.23
234.Dahmani Ayman Daniel2006 BK TU v Liberci, z.s.22
Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.22
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 22
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany22
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.22
240.Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
241.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice19
242.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha18
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.18
Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic18
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.18
Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou18
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.18
248.Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice16
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.16
250.Vybíral Vendelín2006 Badminton Sharks Brno, z.s.15
251.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
253.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.13
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.13
Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk13
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové13
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most13
259.Kubr Matěj2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
260.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA10
Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.10
Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Salamon Matyáš2006 SK JEREMI, z.s.10
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII10
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany10
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.10
271.Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.9
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Kolář Jan2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.9
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.9
276.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.7
277.Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA6
278.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha5
280.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná4
283.Dvořák Vojtěch2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.3
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk3
286.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most2
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3600
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 3600
3.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3184
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice3184
5.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.2720
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice2720
7.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2224
8.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most2192
9.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2160
10.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové2032
11.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1829
12.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1824
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové1824
14.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1790
15.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
16.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.1528
17.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1392
18.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1286
19.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže1277
20.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.1219
21.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha1206
22.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
23.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1128
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice1128
25.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1072
26.Kundrát David2006 Badminton VK Aš1061
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš1061
28.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.1053
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1053
30.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1048
31.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.916
32.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.875
33.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.846
34.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha801
35.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha789
36.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.740
37.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice728
38.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.720
39.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice716
40.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha622
41.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha590
42.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha584
43.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.564
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha564
45.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.563
46.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk542
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.542
48.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.539
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.539
50.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže528
51.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň517
52.Klokan Jan2006 Super Stars Most515
53.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.513
54.Klokan Jakub2008 Super Stars Most491
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice491
56.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary481
57.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.479
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 479
59.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.467
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.467
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice467
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice467
63.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 455
64.Jonáš Václav2006 BaC Kladno452
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.452
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.452
67.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA450
68.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.445
69.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno440
70.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno428
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.428
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.428
73.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.427
74.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.422
75.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.417
76.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.407
77.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany396
78.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.395
Gašparín Adam2007 Super Stars Most395
80.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA392
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most392
82.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub386
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.386
84.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice384
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.384
86.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice382
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice382
88.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš380
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno380
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice380
91.Suchopár Jan2006 Super Stars Most374
92.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš363
93.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.359
94.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.356
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.356
96.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.348
97.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 340
98.Vališ Jan2006 Super Stars Most326
99.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha320
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.320
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.320
Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.320
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most320
104.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.319
105.Škvára Kristian2008 BaC Kladno318
106.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.317
107.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.316
Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.316
109.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.304
110.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice303
111.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš290
112.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.288
113.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná284
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 284
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA284
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná284
117.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín280
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha280
119.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou278
120.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 268
121.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.256
122.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 252
123.Berka Jan2007 Slavoj Podivín248
Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice248
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín248
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem248
127.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.244
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY244
130.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.242
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
133.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem240
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton240
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha240
136.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
137.Macal Jiří2008 Super Stars Most236
138.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav234
139.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub230
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.230
141.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou228
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha228
143.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
144.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.218
145.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary216
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice216
147.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.212
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha212
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice212
150.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
152.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.206
153.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
154.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.202
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín202
156.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most200
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 200
158.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná198
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha198
161.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš195
162.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice194
163.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY192
164.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem188
165.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.178
166.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha176
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže176
168.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
169.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.170
170.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.168
171.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.167
172.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové166
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem166
174.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.164
176.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice162
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice162
178.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice146
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice146
180.Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.142
181.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
182.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic128
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk128
184.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
185.Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.120
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
188.Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
189.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
190.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA104
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice104
192.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš102
193.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.100
194.Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 90
195.Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
196.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.87
197.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.86
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.86
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
201.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.84
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice84
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice84
205.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most80
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.80
207.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.78
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha78
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
217.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha76
218.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 68
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha68
220.Fonhauser David2006 Keramika Chlumčany66
221.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY64
222.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.50
224.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
225.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha42
Bříza Petr2009 SK Prosek Praha42
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Kolář Jan2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.42
236.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha38
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.38
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most38
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.38
242.Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
243.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA26
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA26
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.26
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.26
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.26
252.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha12
1.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 3600
2.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice2752
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2536
4.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2496
5.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2304
6.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice2112
7.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1792
8.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1680
9.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1344
10.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1334
11.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1286
12.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1200
13.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1008
14.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové938
15.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice931
16.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha801
17.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice745
18.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.713
19.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.708
20.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.667
21.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.657
22.Kundrát David2006 Badminton VK Aš615
23.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.591
24.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.590
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.590
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.590
27.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha578
28.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.555
29.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš554
30.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha551
31.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice542
32.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany531
33.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice504
34.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice503
35.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha492
36.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.481
37.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.480
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice480
39.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.462
40.Klokan Jakub2008 Super Stars Most456
41.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže450
42.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
43.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice422
44.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.419
45.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.414
46.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 408
47.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň397
48.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.395
49.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha394
50.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most392
51.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.388
52.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha383
53.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA372
54.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice359
55.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.356
56.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín353
57.Jonáš Václav2006 BaC Kladno352
58.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha348
59.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice336
60.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.320
Klokan Jan2006 Super Stars Most320
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.320
63.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno316
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.316
65.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.312
66.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary308
67.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA298
68.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.296
69.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš288
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice288
71.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk284
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže284
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno284
74.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice280
75.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany276
76.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.272
77.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha270
78.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš266
Suchopár Jan2006 Super Stars Most266
80.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.265
81.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 264
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
83.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice244
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.244
85.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub242
86.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
87.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.224
88.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno218
89.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš216
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem216
91.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.214
92.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.212
93.Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.208
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice208
95.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.206
96.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic204
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
98.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.202
99.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 200
100.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav198
101.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice196
102.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice192
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most192
104.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.188
105.Gašparín Adam2007 Super Stars Most186
106.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 180
107.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
Škvára Kristian2008 BaC Kladno178
109.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
110.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.175
111.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton174
112.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha168
113.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou166
114.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš164
115.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná162
116.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.158
117.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
119.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.152
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.152
121.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY148
122.Vališ Jan2006 Super Stars Most142
123.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha140
124.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.139
125.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem136
126.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha134
127.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
129.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.128
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.128
131.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.126
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
133.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA124
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most124
136.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha123
137.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.122
138.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou120
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
143.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice116
144.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha112
145.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 110
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice110
147.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice108
148.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín97
149.Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice96
150.Macal Jiří2008 Super Stars Most92
151.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY90
152.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.88
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice88
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná88
157.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
158.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem84
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice84
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice84
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
162.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 80
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.80
165.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš78
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.78
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.78
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
171.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice68
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
173.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové67
174.Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.56
175.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.54
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha54
178.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.52
179.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
180.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha46
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub46
Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk46
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.46
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.46
191.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha42
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice42
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha42
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
202.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY40
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže40
205.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.38
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA38
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 38
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most38
209.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
210.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha28
211.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.26
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.26
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha26
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
217.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná25
218.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
220.Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.13
221.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha12
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 12
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
225.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA4
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA4
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3600
2.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2752
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2752
4.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2592
5.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2064
6.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1968
7.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1872
8.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1526
9.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1472
10.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice1344
11.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1320
12.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1104
13.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1072
14.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha989
15.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.976
16.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice931
17.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.745
18.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka728
19.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.726
20.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice712
21.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.704
22.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.658
23.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany615
24.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.603
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha603
26.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha588
27.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most584
28.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš577
29.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice560
30.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.553
31.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha552
32.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice515
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice515
34.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.493
35.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice491
36.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno481
37.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.480
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 480
39.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most432
40.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.430
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA430
42.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.428
43.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno416
44.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha414
45.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.405
46.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš396
47.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.392
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
49.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška382
50.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany381
51.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové373
52.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.372
53.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.368
54.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most356
Jonášová Klára2006 BaC Kladno356
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.356
57.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA346
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most346
59.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most344
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.344
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary344
62.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk338
63.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže324
64.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
66.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha312
67.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice306
68.Portová Anna2007 Super Stars Most304
69.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš296
70.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice292
71.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.286
72.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk284
73.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary272
74.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice269
75.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.264
76.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.260
77.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA252
78.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.248
79.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice247
80.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín244
81.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.240
83.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.238
84.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice236
85.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.233
86.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha228
87.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
88.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.221
89.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.220
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton220
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.220
92.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha216
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton216
94.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.212
95.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
97.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.209
98.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice202
99.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.201
100.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem200
101.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.198
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.198
103.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná196
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha196
105.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha192
106.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.190
107.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic189
108.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha188
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.188
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha188
111.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.184
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš184
113.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha182
114.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš179
115.Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub176
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice176
117.Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav174
118.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA172
119.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš171
120.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.169
121.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice165
122.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem164
123.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice160
124.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.156
125.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.153
126.Čechová Tereza2008 Super Stars Most152
127.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.151
Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.151
129.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.149
130.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.148
131.Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary147
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice147
133.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha146
134.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.143
135.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.142
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice142
137.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY140
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha140
139.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno137
140.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton136
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.136
142.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové133
143.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 132
144.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.128
145.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.126
146.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most125
147.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton123
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.123
149.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
150.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.119
151.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové118
152.Chvastková Julie2006 Start Jihlava116
Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.116
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.116
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem116
156.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou112
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY112
158.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.111
159.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice109
160.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.108
Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice108
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 108
163.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň107
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.107
165.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.106
166.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha104
Křížová Anna2006 Super Stars Most104
168.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
169.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.92
170.Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice91
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.91
172.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice90
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.90
Křížková Eva2008 BaC Kladno90
175.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha88
177.Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary86
178.Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou85
179.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice84
180.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.82
181.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav78
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
183.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha76
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha76
185.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou75
186.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.74
187.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.71
188.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice69
189.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha68
190.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno66
191.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice65
192.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.64
193.Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň61
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice61
195.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice58
196.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.55
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou55
198.Hejnová Sára2007 USK Plzeň54
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou54
201.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.53
202.Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany50
203.Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.48
204.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice46
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové46
206.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
209.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
210.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton39
211.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA36
212.Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou33
213.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha32
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 32
215.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš30
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš30
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou30
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.30
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou30
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
222.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha28
223.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
224.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.24
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
226.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha23
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.23
228.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha21
229.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
230.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY19
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.19
232.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem18
235.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 17
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha17
237.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Kolaříková Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
239.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.13
242.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha12
Miksová Kristýna2006 BaC Kladno12
Romanová Veronika2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná12
Zátková Klára2006 SK Prosek Praha12
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice12
251.Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA10
Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany10
Niederlová Pavlína2006 SK Hamr, z.s. 10
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
255.Marešová Anna2006 SK Prosek Praha9
256.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná8
257.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha7
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.7
259.Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
260.Chovancová Markéta2010 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice5
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha5
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA5
264.Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice4
Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
266.Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha3
Mátlová Nela2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Mouai Sally2010 Sokol Radotín Meteor Praha3
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Paschalisová Natálie2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Svobodová Michaela2007 SK Hamr, z.s. 3
272.Gregorová Marie Antonie2009 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
274.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3200
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.3200
3.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice3024
4.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2800
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2800
6.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.2432
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice2432
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2432
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.2432
10.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 2352
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha2352
12.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové2320
13.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1968
14.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1488
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1488
16.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany1392
17.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.1344
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.1344
19.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1301
20.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka1219
21.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1216
22.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
23.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1171
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice1171
25.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
26.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1100
27.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha989
28.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš972
29.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.918
30.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.860
31.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha859
32.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha846
33.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.839
34.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most764
Portová Anna2007 Super Stars Most764
36.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice718
37.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice716
38.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.680
39.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha660
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha660
41.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.615
42.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.597
43.Jonášová Klára2006 BaC Kladno578
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno578
45.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha574
46.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha564
47.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA563
48.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.542
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.542
50.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA527
51.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most503
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most503
53.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.499
54.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové495
55.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.491
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.491
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most491
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.491
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice491
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže491
61.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš468
62.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín464
63.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš454
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 454
65.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA452
Čiháková Eliška2008 BaC Kladno452
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.452
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA452
69.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk442
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk442
71.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice435
72.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary433
73.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.431
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.431
75.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice430
76.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.419
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.419
78.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.416
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.416
80.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška409
81.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
82.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha406
83.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
84.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton395
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton395
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most395
87.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.392
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem392
89.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové391
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary391
91.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice384
92.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem380
93.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha372
94.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha366
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha366
96.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY360
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY360
98.Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub356
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem356
100.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice348
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton348
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
104.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš332
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš332
106.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 328
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš328
108.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
109.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.320
Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.320
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.320
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.320
115.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice312
116.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.306
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav306
118.Čechová Tereza2008 Super Stars Most292
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha292
120.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha284
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice284
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice284
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.284
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.284
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.284
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.284
127.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 280
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.280
129.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná278
130.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton276
131.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
132.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno258
133.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem256
134.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.252
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha252
136.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice250
137.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice244
138.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.242
139.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
140.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.238
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou238
142.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.234
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice234
144.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.208
145.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové206
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
148.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha204
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň204
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
151.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
152.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.196
153.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic192
155.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.189
156.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno188
157.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha184
158.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
159.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.170
Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem170
161.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice166
162.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice164
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.164
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
168.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice156
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice156
171.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.154
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice154
173.Křížková Eva2008 BaC Kladno144
174.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.138
175.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.128
176.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA124
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
179.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice120
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
181.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha118
182.Křížová Anna2006 Super Stars Most116
183.Chvastková Julie2006 Start Jihlava114
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav114
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
187.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.109
188.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha104
189.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.101
190.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.95
191.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha94
192.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha92
193.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
195.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Cirklová Tereza2006 TJ Slovan Karlovy Vary86
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové86
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Kundrátová Veronika2006 TJ Slovan Karlovy Vary86
200.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.84
201.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav78
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná78
Zátková Klára2006 SK Prosek Praha78
212.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.76
213.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha68
214.Hejnová Sára2007 USK Plzeň66
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka66
216.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most64
217.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
219.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 42
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.42
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice42
223.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
225.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha38
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.38
227.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
228.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha28
229.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA26
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
234.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.23
235.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha14
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha14
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha14
244.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3600
2.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.2694
3.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2536
4.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2496
5.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2304
6.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1904
7.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1792
8.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1680
9.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1334
10.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1288
11.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1216
12.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
13.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1096
14.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1032
15.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice931
16.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové882
17.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha801
18.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.788
19.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice745
20.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.733
21.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.713
22.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha658
23.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice644
24.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš602
25.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem590
26.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha578
27.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.555
28.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany531
29.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany527
30.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.515
31.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice504
32.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.491
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka491
34.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most478
35.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA476
36.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice467
37.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha464
38.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.462
39.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno444
40.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.443
41.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice422
42.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha420
43.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.419
44.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.414
45.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.412
46.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice395
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha395
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín395
49.Portová Anna2007 Super Stars Most392
50.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.386
51.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš384
52.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most367
53.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.356
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška356
55.Jonášová Klára2006 BaC Kladno352
56.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha348
57.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš344
58.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové335
59.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.334
60.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk320
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.320
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.320
64.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice312
65.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary308
66.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha302
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš302
68.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.296
69.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha292
70.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most284
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.284
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže284
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.284
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most284
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most284
76.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA280
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice280
78.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice268
79.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha264
80.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 256
81.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.248
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.248
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.248
85.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.244
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
87.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA240
88.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno238
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice238
90.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem216
91.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice208
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.208
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.208
95.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.206
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice206
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem206
98.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic204
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
101.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.202
102.Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub200
103.Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav198
104.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha196
105.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
106.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice188
Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha188
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 188
109.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.184
110.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice172
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha172
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.172
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
115.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha168
116.Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice166
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.166
119.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice162
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.162
121.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA156
Čechová Tereza2008 Super Stars Most156
Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice156
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.156
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.156
127.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 148
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY148
129.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice144
130.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.140
132.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.138
134.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno132
135.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.131
136.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice130
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná130
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk130
139.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
140.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice124
Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
142.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.120
143.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.115
144.Chvastková Julie2006 Start Jihlava114
145.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.112
146.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton108
147.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
148.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.98
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem98
150.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.96
151.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY91
152.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
Křížková Eva2008 BaC Kladno90
Niederlová Pavlína2006 SK Hamr, z.s. 90
155.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové88
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice88
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.88
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.88
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
164.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
166.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.84
Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.84
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice84
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice84
170.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Křížová Anna2006 Super Stars Most80
173.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav78
Hejnová Sára2007 USK Plzeň78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice78
179.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.56
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha56
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha56
182.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové55
183.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha52
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.52
186.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno46
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA46
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.46
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
191.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.42
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou42
197.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha40
198.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha38
199.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň30
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
201.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most26
Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 26
204.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
205.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha20
206.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
207.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
210.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové13
212.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
Miksová Kristýna2006 BaC Kladno12
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha12
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav12
Zátková Klára2006 SK Prosek Praha12
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice12
ČísloTurnajGPDatum
1Turnaj U9 a U11 - Benátky nad JizerouE5006.01.2018
21. GPD U13 - Praha HamrD06.01.2018
3GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.01.2018
4GPC U13 kvalifikační - AšC13.01.2018
51. GPC U13 - OrlováC13.01.2018
61. GPC U13 - Český KrumlovC13.01.2018
71. GPC U13 - Praha - VinořC13.01.2018
8GPC U13 - DobruškaC13.01.2018
91. GPD U13 - Liberec- VesecD13.01.2018
101. GPD U13 - MostD13.01.2018
11GPC U13 kvalifikační - Brno BohuniceC20.01.2018
121. GPC U13 - MostC20.01.2018
13GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD27.01.2018
14GPD U13 - Český KrumlovD28.01.2018
151. GPA U13 - JihlavaA28.01.2018
16GPC U13- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
17GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2018
18GPC U13- otevřený - BrnoC17.02.2018
19GPE50 U11 - PrahaE5024.02.2018
201. GPB U13 - Brno - SlatinaB04.03.2018
21GPC U13- otevřený - PrahaC10.03.2018
222. GPD U13 - TepliceD24.03.2018
232. GPD U13 - LiberecD25.03.2018
24GPC U13- otevřený - KladnoC25.03.2018
252. GPC U13 - KlimkoviceC29.03.2018
26GPE50 U11 - KlimkoviceE5030.03.2018
27GPD U13 - České BudějoviceD07.04.2018
283. GPC U13 - OrlováC07.04.2018
29GPC U13 otevřený Mem. A Wankove - PlzeňC08.04.2018
30GPC U13- otevřený - BrnoC15.04.2018
31GPE50 U11 Radotín Cup - Praha - RadotínE5015.04.2018
32GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
332. GPD U13 - Praha - ZMD21.04.2018
342. GPC U13 - České BudějoviceC12.05.2018
35GPC U13 kvalifikační - Karlovy VaryC12.05.2018
362. GPC U13 - MostC12.05.2018
37GPC U13 kvalifikační - BrnoC12.05.2018
38GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD12.05.2018
39GPC U13 - PardubiceC12.05.2018
40GPC U13 kvalifikační - KladnoC12.05.2018
412. GPC U13 - Praha HamrC19.05.2018
422. GPA U13 - Praha HamrA27.05.2018
43GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
44GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
45GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
46GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
472. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
48GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
493. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
50GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
51GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
52GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
53GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
54GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
55GPC U13 - MostC22.09.2018
56GPE50 U11 - Benátky nad JizerouE5022.09.2018
57GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
58GPE50 U11 Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.09.2018
59GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD29.09.2018
60GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
61GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
62GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
63GPC U13- otevřený - PřerovC13.10.2018
64GPE50 U11 - Praha LužinyE5020.10.2018
65GPD U13- otevřený - Praha LužinyD20.10.2018
66OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
67GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
68GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
69GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
70GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
71OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
72OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
73OP U13 - HoliceSKP03.11.2018
74OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
75GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
76OP U13 - Benátky nad JizerouSKP11.11.2018
77OP U13 - Praha - ZMSKP11.11.2018
78GPD U13- otevřený - ProboštovD17.11.2018
79MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
80GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
81Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
82Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
83GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
84GPD U13 - České BudějoviceD01.12.2018
85OP U13 - IvančiceSKP02.12.2018
86GPC U13- otevřený - KladnoC09.12.2018
87GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
88GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
89GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading