logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 20.12.2018

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
20.12.2017 - 20.12.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ105
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2992
Morávek Michal2002 BaC Kladno2992
4.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2752
5.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2208
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1992
7.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1968
8.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1488
9.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1440
10.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1424
11.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1104
12.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1046
13.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most989
14.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.976
15.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín931
16.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.859
17.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha788
18.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.734
19.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek720
20.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice691
21.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha654
22.Herzán David2002 Slavoj Podivín610
23.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha598
24.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha591
25.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice574
26.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.567
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.567
28.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.564
29.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno555
30.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.552
31.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha551
32.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.541
33.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka530
34.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.518
35.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.503
36.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice500
37.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.495
38.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA494
39.Oros Marek2003 Super Stars Most492
40.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.491
41.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.489
42.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.488
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná488
44.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.467
45.Altera Jan2004 BaC Kladno460
46.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.443
47.Port Jan2003 Super Stars Most440
48.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha428
49.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.407
50.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice404
51.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.397
52.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 396
53.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.390
54.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.389
55.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové382
56.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš368
57.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem356
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.356
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem356
60.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš344
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.344
62.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.339
63.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha332
64.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem324
65.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka316
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.316
67.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové308
68.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.302
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka302
70.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.300
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
72.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
73.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.283
74.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice269
75.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 268
76.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.266
77.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.260
78.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.256
79.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš254
80.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.248
81.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 244
82.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice242
83.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice238
84.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany235
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.235
86.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha232
87.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná220
88.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most216
89.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha212
90.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.209
91.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.208
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem208
93.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno206
94.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.204
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem204
96.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice202
97.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka200
98.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 198
99.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.197
100.Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou195
101.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.192
102.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.189
103.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.184
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton184
105.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha182
106.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice177
107.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.176
108.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha174
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.174
110.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha172
111.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.168
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.168
113.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem164
114.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
115.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA155
116.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice148
117.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha146
118.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.145
119.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha144
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice144
121.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.142
122.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 140
123.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha138
124.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň136
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII136
126.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš134
127.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava132
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.132
129.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.130
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub130
131.Číp Dominik2002 SK Brno Slatina, z.s.126
132.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem124
133.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.122
134.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem120
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň120
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
137.Veselý Petr2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.118
138.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška116
139.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice115
140.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.108
141.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha107
142.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA103
143.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.102
144.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
145.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha98
146.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice97
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.97
148.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice96
149.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.94
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
151.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice91
152.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic90
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most90
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
155.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.88
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
157.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice87
Hora Aleš2003 Super Stars Most87
159.Korynta Martin2004 BaC Kladno86
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
161.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka84
162.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.80
163.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice78
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
167.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha76
168.Vlasák David2004 Super Stars Most75
169.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.73
170.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.72
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.72
Janáček David2004 BK ARION PRAHA72
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha72
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.72
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.72
176.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk69
177.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
178.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.67
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 67
180.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
181.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
182.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha63
183.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA62
184.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most60
185.Hlad Adam2004 BaC Kladno59
186.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.56
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.56
188.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha55
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.55
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.55
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.55
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA55
195.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava54
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 54
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň54
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary54
200.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.53
201.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary50
203.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA49
204.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš48
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most48
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
207.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha47
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.47
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.47
210.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže46
211.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.44
212.Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.43
213.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.42
Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.42
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany42
222.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.40
223.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš39
224.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
225.Kóňa Jan2004 Super Stars Most36
226.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem35
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.35
228.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 33
Kazík Matěj2005 BaC Kladno33
230.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem32
231.Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.31
232.Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice, spolek30
236.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA29
237.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha28
238.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha27
239.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín25
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.25
242.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
243.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka22
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.22
246.Matiska David2004 SK JEREMI, z.s.19
247.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové18
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.18
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 18
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 18
252.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.17
253.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
255.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
259.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 12
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA12
Botur Jáchym2002 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice12
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem12
266.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 10
267.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha9
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most9
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA9
Jenis Filip2004 SK JEREMI, z.s.9
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.9
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 9
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
275.Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY5
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.5
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA5
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR91
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice3600
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.3600
4.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2560
Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2560
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2464
Morávek Michal2002 BaC Kladno2464
8.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2208
9.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2192
10.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2160
11.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín2112
12.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2062
13.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1992
14.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1680
15.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1588
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1588
17.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1584
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1584
19.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1316
20.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1269
21.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1262
22.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1156
23.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1146
24.Altera Jan2004 BaC Kladno1061
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1061
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1061
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek1061
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1061
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1061
30.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha1030
31.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1016
32.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.998
33.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná972
34.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.938
35.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.931
Oros Marek2003 Super Stars Most931
37.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice906
38.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha898
39.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.776
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
41.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha769
42.Port Jan2003 Super Stars Most753
43.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.751
44.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.733
45.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.720
46.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.709
47.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové657
48.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.630
49.Herzán David2002 Slavoj Podivín622
50.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha576
51.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.542
52.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.536
53.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA530
54.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.527
55.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš518
56.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš516
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.516
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem516
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.516
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.516
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem516
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš516
63.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.513
64.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.501
65.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.492
66.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná491
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.491
68.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha490
69.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.479
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha479
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha479
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.479
73.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.470
74.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice456
75.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.455
76.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš446
77.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 444
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 444
79.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice442
80.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.440
81.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem426
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem426
83.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.422
84.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.419
85.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka392
86.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.391
87.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha380
88.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha372
90.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha371
91.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.359
92.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most356
93.Hora Aleš2003 Super Stars Most346
94.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice344
95.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka340
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka340
97.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.320
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové320
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Veselý Petr2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
103.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice317
104.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice316
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem316
106.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha292
107.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice289
108.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem288
109.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.284
110.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem280
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.280
112.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
113.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.272
114.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha266
115.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha260
116.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.254
117.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno251
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.251
119.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.248
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.248
121.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha246
122.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice242
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice242
124.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
125.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.234
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.234
127.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice226
128.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka216
129.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.208
130.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.206
131.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice202
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.202
133.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA198
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.198
135.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem196
136.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha192
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice192
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice192
139.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 178
140.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most176
141.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany175
142.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha170
143.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.167
144.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška164
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.164
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII164
149.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA162
150.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava156
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 156
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.156
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most156
157.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha154
158.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
160.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň147
161.Vlasák David2004 Super Stars Most146
162.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
163.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
164.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 136
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem136
166.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.128
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.128
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.128
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.128
170.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 126
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
173.Kazík Matěj2005 BaC Kladno125
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
175.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA124
176.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš120
Číp Dominik2002 SK Brno Slatina, z.s.120
Kóňa Jan2004 Super Stars Most120
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš120
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub120
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
182.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.118
183.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem114
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš114
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš114
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
188.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem104
189.Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou102
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka102
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou102
192.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.92
193.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA88
Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.88
198.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Hlad Adam2004 BaC Kladno86
Korynta Martin2004 BaC Kladno86
Matiska David2004 SK JEREMI, z.s.86
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
203.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.84
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.84
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA84
210.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
211.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 78
Janáček David2004 BK ARION PRAHA78
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk78
Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice78
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice78
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň78
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary78
229.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň69
230.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.68
231.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 66
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 66
233.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 54
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 54
235.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most46
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha46
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.46
245.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA42
Botur Jáchym2002 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.42
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 42
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha42
259.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.40
260.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
261.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2752
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2496
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2200
4.Morávek Michal2002 BaC Kladno2130
5.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2064
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2064
7.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1696
8.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1636
9.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1344
10.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1264
11.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1214
12.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1102
13.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1070
14.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava976
15.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.928
16.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.912
17.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha884
18.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.872
19.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most848
20.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.801
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.801
22.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.790
23.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.708
24.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha586
25.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.579
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.579
27.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.553
28.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.549
29.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA543
30.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha540
31.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.537
32.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha527
33.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.513
34.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha512
35.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha500
Oros Marek2003 Super Stars Most500
37.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice487
38.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most470
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha470
40.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 468
41.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.458
42.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem456
43.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.452
44.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice444
45.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice431
46.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
47.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.419
48.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka395
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem395
50.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš394
51.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
52.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.383
53.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.382
54.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.376
55.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.367
56.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.359
57.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 352
58.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.349
59.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.346
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek346
61.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem340
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha340
63.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.337
64.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš332
65.Port Jan2003 Super Stars Most328
66.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové320
68.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.316
69.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka314
70.Altera Jan2004 BaC Kladno308
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
72.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno306
73.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš300
74.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem292
75.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno281
76.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha268
77.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany256
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha256
79.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš254
80.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.252
81.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín250
82.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
83.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha242
84.Herzán David2002 Slavoj Podivín234
85.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.230
86.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.224
87.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha222
88.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.216
89.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton212
90.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.208
91.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové204
92.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice202
93.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha198
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.198
95.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem176
96.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.172
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.172
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem172
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice172
100.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.168
101.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
102.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha162
103.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
104.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
105.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem142
106.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice138
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš138
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná138
109.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha136
110.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 132
111.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most130
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
113.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.128
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub128
117.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.124
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
119.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.120
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice120
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice120
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice120
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice120
125.Hora Aleš2003 Super Stars Most114
126.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň111
127.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem110
128.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
130.Vlasák David2004 Super Stars Most104
131.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha96
132.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.94
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.94
134.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové90
135.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.88
137.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
140.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 84
Veselý Petr2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
142.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.82
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem82
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.82
145.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.80
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
147.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná78
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš78
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka78
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka78
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
163.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň75
164.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
165.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 70
166.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 66
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš66
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.66
170.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
171.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha60
172.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.54
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 54
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš54
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most54
176.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most50
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.50
178.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA46
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
182.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.42
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kóňa Jan2004 Super Stars Most42
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice42
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary42
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice, spolek42
200.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
202.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most38
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
206.Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.34
207.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
211.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
212.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
214.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 12
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 12
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY12
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.12
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA12
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha12
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ74
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ141
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ147
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2272
5.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2064
6.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2016
7.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1968
8.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1824
9.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1512
10.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1440
11.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1147
12.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1085
13.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1070
14.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice931
15.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky920
16.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 866
17.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.846
18.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.803
19.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice790
20.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.789
21.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.777
22.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.720
23.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.624
24.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most622
25.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most611
26.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.590
27.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 578
28.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.552
29.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.539
30.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín526
31.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.520
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.520
33.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové513
34.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.493
35.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha492
36.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.491
37.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
38.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA478
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
40.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 468
41.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha456
42.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.419
43.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň409
44.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha407
45.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka402
46.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.395
47.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most392
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem392
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha392
50.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
51.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.384
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín384
53.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.383
54.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice356
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.356
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka356
57.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 348
58.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice322
59.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.321
60.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín320
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem320
62.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.316
63.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha311
64.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.310
65.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice296
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary296
67.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
68.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice284
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka284
70.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice282
71.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno281
72.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.280
73.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.278
74.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.276
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha276
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice276
77.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.268
78.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.266
79.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem256
80.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.252
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče252
82.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem248
83.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice245
84.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha240
85.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice232
86.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.228
87.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
88.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany221
89.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem220
90.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.218
91.Pálková Tereza2002 Super Stars Most208
92.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.204
93.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice203
94.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
95.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice198
96.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice197
97.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany196
98.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most192
100.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary191
101.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha186
102.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha182
103.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.180
104.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.176
105.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem172
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most172
107.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové168
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.168
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.168
110.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka165
111.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice157
112.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
114.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže155
115.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.152
116.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha147
117.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.140
118.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín138
119.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.133
120.Benediktová Klára2005 USK Plzeň128
121.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 126
122.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
123.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha120
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.120
125.Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.118
126.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.115
127.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 113
128.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic111
129.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.105
130.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže101
131.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
132.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.99
133.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 96
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
135.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub88
137.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň84
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou84
139.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.78
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň78
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tomášková Eva2003 BaC Kladno78
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou78
153.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.76
154.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
155.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.72
156.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.66
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
158.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň64
159.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha60
160.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.56
161.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice54
162.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.52
163.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA51
164.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.50
165.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.48
166.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín46
169.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice42
Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava42
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice42
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.42
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.42
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
180.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.39
181.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.36
182.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
183.Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš30
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš30
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava30
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
192.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most27
193.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
195.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.18
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.18
198.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
204.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.13
205.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 9
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.9
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ72
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ72
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2864
4.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2832
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2832
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2512
7.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2304
8.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2112
9.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2104
10.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2016
11.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1984
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1984
13.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1968
14.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1904
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1904
16.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1589
17.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1528
18.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1440
19.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1400
20.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1344
21.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1288
22.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1277
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1277
24.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1256
25.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1147
26.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče1089
27.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1088
28.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1085
29.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1072
30.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1061
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1061
32.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1016
33.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.974
34.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.860
35.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.832
36.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.801
37.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň790
38.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice765
39.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.753
40.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 733
41.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.726
42.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha648
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové648
44.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.598
45.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka553
46.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 552
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín552
48.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha548
49.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.542
50.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha527
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha527
52.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha525
53.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice513
54.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.504
55.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem492
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem492
57.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary490
58.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.482
59.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín467
60.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha466
61.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.465
62.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most456
63.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice455
64.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.452
65.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín446
66.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.444
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.444
68.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary442
Pálková Tereza2002 Super Stars Most442
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most442
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha442
72.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice431
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most431
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.431
75.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem416
76.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 414
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka414
78.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA410
79.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem408
80.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka404
81.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.395
82.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice388
83.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.359
84.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.354
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha354
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice354
87.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem344
88.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín342
89.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem336
90.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.331
91.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.330
92.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.328
93.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany324
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha324
95.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most323
96.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
97.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.316
98.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.314
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže314
100.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.312
101.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice310
102.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany292
103.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem288
104.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem280
105.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice276
106.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice272
107.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.270
108.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.268
109.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka266
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA266
111.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice264
112.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.252
113.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.248
114.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha242
115.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 234
116.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno228
118.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.225
119.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš216
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 216
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš216
122.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice203
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub203
124.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže200
126.Fenclová Anna2002 BK ARION PRAHA188
127.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.175
128.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 170
129.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha168
130.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.164
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.164
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice164
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
134.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň156
136.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.152
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.152
139.Benediktová Klára2005 USK Plzeň139
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.139
141.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
143.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.136
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.136
145.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Tomášková Eva2003 BaC Kladno126
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.126
149.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.124
150.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
152.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.114
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš114
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže114
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš114
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
159.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
161.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.110
162.Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.102
163.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha90
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš90
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš90
166.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín86
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín86
170.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.84
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha84
174.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice78
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň78
Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava78
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice78
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš78
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka78
191.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.76
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.76
194.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 42
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.42
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
200.Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
201.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
204.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most26
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.26
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2784
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2200
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2160
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2064
5.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1832
6.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1680
7.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1664
8.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1424
9.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1344
10.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1282
11.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1104
12.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1102
13.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1088
14.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1014
15.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.976
16.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.931
17.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha896
18.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.834
19.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most810
20.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.801
21.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha774
22.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 740
23.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.718
24.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.707
25.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky670
26.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň661
27.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice636
28.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most624
29.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice603
30.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.579
31.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové558
32.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka553
33.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA543
34.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.538
35.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice531
36.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.529
37.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha500
38.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.494
39.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 492
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha492
41.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha470
42.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice467
43.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem456
44.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.448
45.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.431
46.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.418
47.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary406
48.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.402
49.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem395
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka395
51.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.384
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.384
53.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.383
54.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most380
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín380
56.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče374
57.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.370
58.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.350
59.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.348
60.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice346
61.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha344
62.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.341
63.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem340
64.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 326
65.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.324
66.Pálková Tereza2002 Super Stars Most322
67.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem320
68.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka314
69.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
70.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice304
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha304
72.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha296
73.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno281
74.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice280
75.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice270
76.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.268
77.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín266
78.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany256
79.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha252
80.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice248
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.248
82.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary242
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
84.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.240
85.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
86.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín228
87.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most225
88.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.212
89.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
90.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
91.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.204
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem204
93.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.202
94.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka192
95.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš180
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most180
98.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.176
99.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha174
100.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice172
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.172
102.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 168
Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.168
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.168
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš168
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem168
107.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice167
108.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň165
109.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín162
110.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.160
111.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň156
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže156
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice156
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
116.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.138
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice138
118.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha136
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most136
120.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.132
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha132
122.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže128
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub128
125.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
126.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha120
127.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem114
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
130.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.112
131.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
132.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA100
133.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 96
134.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.94
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.94
136.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš90
137.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
139.Benediktová Klára2005 USK Plzeň86
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
142.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
143.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.82
144.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš78
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
158.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.72
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
160.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 70
161.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš66
162.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
163.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha54
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš54
167.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.52
168.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most50
169.Fenclová Anna2002 BK ARION PRAHA46
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
175.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice42
Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava42
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň42
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou42
188.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.38
189.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.36
190.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
191.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
192.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.14
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
196.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 12
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY12
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.12
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.12
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
ČísloTurnajGPDatum
11. GPD U17 - LiberecD06.01.2018
21. GPD U17 - TepliceD06.01.2018
31. GPC U17 - Ústí nad LabemC13.01.2018
41. GPC U17 - Český KrumlovC13.01.2018
5GPC U17 - otevřený - Praha HamrC21.01.2018
6GPC U17 kvalifikační - PodivínC27.01.2018
71. GPC U17 - OlomoucC27.01.2018
8GPC U17 - KladnoC27.01.2018
9GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.01.2018
101. GPC U17 - Praha HamrC03.02.2018
11GPC U17 - Rychnov nad KněžnouC04.02.2018
121. GPA U17 - Brno SlatinaA18.02.2018
13GPC U17 Witte Cup Nejdek- otevřený - NejdekC17.03.2018
14GPC U17 - otevřený - Praha RadoniceC17.03.2018
15GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC18.03.2018
161. GPB U17 - BrnoB25.03.2018
172. GPC U17 - KlimkoviceC29.03.2018
182. GPD U17 - Liberec- VesecD07.04.2018
19GPD U17 - TáborD07.04.2018
202. GPD U17 - Ústí nad LabemD07.04.2018
21GPC U17 kvalifikační - JihlavaC08.04.2018
222. GPC U17 - Liberec- VesecC14.04.2018
23GPC U17 - Hradec KrálovéC14.04.2018
24GPC U17 - KladnoC15.04.2018
252. GPC U17 - České BudějoviceC21.04.2018
26GPC U17 - otevřený - PrahaC21.04.2018
27GPC U17 - otevřený - BrnoC28.04.2018
28GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.04.2018
292. GPC U17 - Praha HamrC28.04.2018
303. GPC U17 - OrlováC05.05.2018
312. GPA U17 - OrlováA13.05.2018
32GPC U17 - otevřený - KladnoC03.06.2018
33GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC01.09.2018
34GPC U17 - otevřený - KladnoC02.09.2018
35GPC U17 - otevřený - LanškrounC02.09.2018
36GPC U17 - otevřený - Ústí nad LabemC08.09.2018
37GPC U17 - otevřený - JihlavaC08.09.2018
38GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
392. GPB U17 - Ústí nad LabemB23.09.2018
40GPC U17- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
41GPC U17- otevřený - MostC13.10.2018
42GPD U17 - TáborD20.10.2018
43GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC21.10.2018
44OP U17 - BrnoSKP03.11.2018
45GPC U17- otevřený - MostC03.11.2018
46GPC U17 - Plzeň MalešiceC10.11.2018
47OP U17 - Plzeň DoubravkaSKP17.11.2018
48OP U17 - Rychnov nad KněžnouSKP17.11.2018
49GPC U17- kvalifikační - BrnoC17.11.2018
50OP U17 - MostSKP17.11.2018
51OP U17 - Benátky nad JizerouSKP17.11.2018
52OP U17 - České BudějoviceSKP18.11.2018
53OP U17 - OlomoucSKP18.11.2018
54GPD U17 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
55OP U17 - Praha VinořSKP24.11.2018
56Vánoční turnaj GPC U17 - KlimkoviceC24.11.2018
57MČR U17 - Brno - SlatinaMČR09.12.2018
58GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading