logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 20.12.2018

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
08.01.2018 - 20.12.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ105
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec KrálovéWJ121
3.Král Jiří2000 BK TJ Baník MostWJ144
4.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ184
5.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2432
6.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2272
7.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.2208
8.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1808
9.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1728
10.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1632
11.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1310
12.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1160
13.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1128
14.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1096
15.Morávek Michal2002 BaC Kladno1004
16.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.974
17.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice745
18.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.719
19.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.714
20.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.697
21.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín694
22.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška692
23.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.660
24.Altera Jan2004 BaC Kladno657
25.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most646
26.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha591
27.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.584
28.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.582
29.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice580
30.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka577
31.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice566
32.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.525
33.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most516
34.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň488
35.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.456
36.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.448
37.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná431
38.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.428
39.Králíček Jan2000 Super Stars Most420
40.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
41.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.409
42.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha404
43.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno396
44.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA392
Herzán David2002 Slavoj Podivín392
46.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.380
47.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno376
48.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha371
49.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň370
50.Oros Marek2003 Super Stars Most346
51.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.344
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.344
53.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.328
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín328
55.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava323
56.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.320
57.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice316
58.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.304
59.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha296
60.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.295
61.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 290
62.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná286
63.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha280
64.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.258
65.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
66.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.250
67.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.247
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha247
69.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.246
70.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.245
71.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem242
72.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
73.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.230
74.Straka Jakub2000 Super Stars Most221
75.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.218
76.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.210
77.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.208
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.208
79.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.206
80.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice204
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic204
82.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
83.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.190
84.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.186
85.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.184
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha184
87.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.182
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha182
89.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy180
90.Port Jan2003 Super Stars Most169
91.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.164
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.164
93.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 160
94.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.157
95.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín156
96.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
97.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 146
98.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná142
99.Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub140
100.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.139
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
102.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín138
105.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem129
106.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
107.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 125
108.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
109.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem120
110.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha114
111.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.113
112.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice112
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice112
114.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.108
115.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.102
116.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.101
117.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
118.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice98
119.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná96
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná96
121.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
Ziman Jan2000 BKV Plzeň90
123.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice88
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.88
125.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.86
127.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha84
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
129.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub79
130.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
135.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.75
136.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA72
137.Csepcsar Michael2000 SK Vitality Slezsko, z.s.70
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.70
139.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.66
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň66
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka66
142.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.64
143.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem63
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem63
145.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
146.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha55
148.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA54
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka54
151.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.51
152.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary46
157.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.42
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Soukup Václav2001 BKV Plzeň42
162.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka30
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most30
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
167.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha18
168.Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
169.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.12
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice12
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.12
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.12
173.Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII9
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII9
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR91
2.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3024
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.3024
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2800
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2800
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2704
7.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2640
8.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2544
9.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2384
10.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2200
11.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1728
12.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1680
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1680
14.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1598
15.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1392
16.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1357
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1357
18.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1344
19.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1262
20.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1216
21.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1192
22.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1171
23.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1146
24.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1144
25.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1086
26.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.1008
27.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.960
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.960
29.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.942
30.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.931
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná931
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice931
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka931
34.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most920
35.Morávek Michal2002 BaC Kladno916
36.Králíček Jan2000 Super Stars Most790
37.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná789
38.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.778
39.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška714
40.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň695
41.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno692
42.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most682
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most682
44.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.599
45.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha594
46.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha552
47.Altera Jan2004 BaC Kladno539
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň539
49.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná527
50.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha524
51.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové520
52.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.506
53.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice502
54.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.501
55.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.494
56.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha491
Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA491
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice491
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha491
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha491
61.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.488
62.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice455
Herzán David2002 Slavoj Podivín455
64.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.452
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.452
66.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.433
67.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná432
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.432
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.432
70.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno420
71.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.414
72.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.413
73.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha408
74.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.398
75.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava395
Straka Jakub2000 Super Stars Most395
77.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha392
Oros Marek2003 Super Stars Most392
79.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice382
80.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.380
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.380
82.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 368
83.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 360
84.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.358
85.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice349
86.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín348
87.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.338
88.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.319
89.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
90.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 312
91.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha294
92.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.292
93.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.281
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.281
95.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.278
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.278
97.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub274
98.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 250
99.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.248
100.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.246
101.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem242
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem242
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem242
104.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
105.Port Jan2003 Super Stars Most232
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.232
107.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.226
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.226
109.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy204
110.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.200
111.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
112.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.180
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.180
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha180
115.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
116.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.164
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.164
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem164
120.Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub160
121.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín156
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.156
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
126.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.154
127.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice152
128.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.130
129.Csepcsar Michael2000 SK Vitality Slezsko, z.s.128
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.128
131.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň126
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka126
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha126
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha126
Soukup Václav2001 BKV Plzeň126
136.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.125
137.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.120
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín120
139.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
140.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary112
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary112
142.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka102
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 102
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka102
146.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
147.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.88
149.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
151.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice78
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Ziman Jan2000 BKV Plzeň78
160.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
162.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
164.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice42
Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII42
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA42
1.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2688
2.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2592
3.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2200
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2064
5.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1776
6.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1672
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1624
8.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1584
9.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1552
10.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1440
11.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1437
12.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1344
13.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1182
14.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.931
15.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha893
16.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.856
17.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.832
18.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.817
19.Morávek Michal2002 BaC Kladno788
20.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín718
21.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.714
22.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most644
23.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno610
24.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most586
25.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha582
26.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.565
27.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.536
28.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.501
29.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
30.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín472
31.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most465
32.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA450
33.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.418
34.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.416
35.Oros Marek2003 Super Stars Most410
36.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha404
37.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň400
38.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava395
39.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná392
40.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.389
41.Herzán David2002 Slavoj Podivín384
42.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.377
43.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha368
44.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín366
45.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice364
46.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.363
47.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
48.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.344
49.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška316
50.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň308
51.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha306
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 306
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno306
54.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha300
55.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.298
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.298
57.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha294
58.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.284
59.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.275
60.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.270
61.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice268
62.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.264
63.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.260
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.260
65.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.248
Straka Jakub2000 Super Stars Most248
67.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
68.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice238
69.Králíček Jan2000 Super Stars Most232
70.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice230
71.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha228
72.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.226
73.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice224
74.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.222
75.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic216
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín216
77.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem212
78.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice208
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka208
80.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.206
81.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy204
82.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná203
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná203
84.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.200
85.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.198
86.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.190
87.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.182
88.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem176
89.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem172
90.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub166
91.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
92.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
93.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha156
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.156
95.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.154
96.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.152
97.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice150
98.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.139
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.139
101.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
102.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 132
103.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.130
104.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.126
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
106.Csepcsar Michael2000 SK Vitality Slezsko, z.s.120
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice120
108.Altera Jan2004 BaC Kladno114
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
112.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
113.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.90
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII90
116.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.88
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub88
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.88
119.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary86
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary86
123.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
124.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
125.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Soukup Václav2001 BKV Plzeň78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
137.Port Jan2003 Super Stars Most74
138.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 58
139.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.54
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
141.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem46
144.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
147.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha12
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR183
2.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ73
3.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ74
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ141
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ147
6.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2200
7.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2176
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1934
9.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1912
10.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1781
11.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1550
12.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1512
13.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1504
14.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1440
15.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1312
16.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1158
17.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1032
18.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno976
19.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.933
20.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha863
21.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice801
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice801
23.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.684
24.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška670
25.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.657
26.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.655
27.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.639
28.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.603
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň603
30.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.552
31.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
32.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice528
33.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky464
34.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín456
35.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice446
36.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.435
37.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA426
38.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.421
39.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most420
40.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice404
41.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín392
42.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.389
43.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.372
44.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.368
45.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 365
46.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
47.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice362
48.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň350
49.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice341
50.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton334
51.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
Zachová Adéla2001 Start Jihlava320
53.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
54.Pálková Tereza2002 Super Stars Most311
55.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany303
56.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice292
57.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.278
58.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most271
59.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha268
60.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín263
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice263
62.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.260
63.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha244
64.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem236
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.236
66.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany234
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most234
68.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice232
69.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná230
71.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice224
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA224
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most224
74.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha218
75.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň214
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.214
77.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže201
78.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 200
80.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče192
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.192
82.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem189
83.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.186
84.Srbová Adéla2000 BaC Kladno174
85.Kudrnová Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha162
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.162
87.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.158
88.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice156
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka156
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem156
91.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem155
92.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha154
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná154
94.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic152
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
96.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
97.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka126
98.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
99.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.124
100.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.123
101.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
103.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.112
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
105.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.108
106.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem101
107.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.99
108.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
109.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.87
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.87
111.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary86
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka86
114.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
123.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.60
124.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most54
125.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.46
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
129.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha42
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň42
133.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice32
134.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 18
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ72
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ72
3.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ97
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3328
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha3174
6.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže2709
7.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2560
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2560
9.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2352
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice2208
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha2208
12.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2200
13.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1934
14.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1920
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1920
16.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1912
17.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1632
18.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1392
19.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1368
20.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1309
21.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1272
22.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1158
23.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1104
24.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1089
25.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1088
26.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.920
27.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice862
Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.862
29.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most847
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most847
31.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.835
32.Zachová Adéla2001 Start Jihlava720
33.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.708
34.Srbová Adéla2000 BaC Kladno706
35.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.698
36.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.696
37.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň680
38.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.670
39.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.648
40.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.638
41.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice626
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice626
43.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče624
44.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.618
45.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA610
46.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka591
47.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.533
48.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha518
49.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.501
50.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.494
51.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.479
52.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA472
53.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice467
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.467
55.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice460
56.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
57.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.440
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha440
59.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň434
60.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.428
61.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha420
62.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 416
63.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha406
64.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.380
65.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.378
66.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.377
67.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.375
68.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice364
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most364
70.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice353
71.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice351
72.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.342
73.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.337
74.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem332
75.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha330
76.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem317
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem317
78.Pálková Tereza2002 Super Stars Most306
79.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín304
80.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.302
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná302
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná302
83.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.281
84.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most270
85.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.266
86.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín263
87.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.261
88.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.259
89.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic253
90.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice252
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín252
92.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.242
93.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže234
94.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.232
95.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem230
96.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice228
97.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.208
98.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice200
99.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.198
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
101.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany183
102.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem180
103.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.156
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.156
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.156
106.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.138
107.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany126
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha126
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka126
111.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
112.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.114
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 114
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky114
117.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice112
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary112
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary112
120.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka102
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
122.Kudrnová Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha90
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice90
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha90
125.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.86
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice86
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
129.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most78
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
138.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.76
139.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
1.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2688
2.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2352
3.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2200
4.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2176
5.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1672
6.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
7.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1584
8.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1552
9.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1484
10.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1440
11.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1437
12.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1344
13.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1312
14.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1226
15.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1080
16.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice934
17.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.931
18.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.790
19.Srbová Adéla2000 BaC Kladno788
20.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice720
21.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.705
22.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno656
23.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.618
24.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 579
25.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň554
26.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice505
27.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.498
28.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.491
29.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.489
30.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky480
31.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA450
32.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.434
33.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha431
34.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha430
35.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.420
36.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška418
37.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice416
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín416
39.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha410
40.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.404
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha404
42.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton398
43.Zachová Adéla2001 Start Jihlava392
44.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.384
46.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice372
47.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha368
48.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.361
49.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče360
50.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most349
51.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha348
52.Pálková Tereza2002 Super Stars Most344
53.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín338
54.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.320
56.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
57.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.304
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice304
59.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice290
60.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná281
61.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná278
62.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.275
63.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.274
64.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň268
65.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most266
66.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín263
67.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.261
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže261
69.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.244
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice244
71.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany241
72.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem212
73.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice208
74.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany204
75.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.200
77.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.198
78.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice192
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.192
80.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň180
81.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem176
82.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem172
83.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.166
84.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
85.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most162
86.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.152
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most152
88.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice150
89.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
90.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.138
91.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 132
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.132
93.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže126
94.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
95.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
98.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka112
99.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.100
100.Kudrnová Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha90
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem90
102.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
103.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary86
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary86
105.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.84
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
107.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka78
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
116.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA58
117.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.54
119.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
123.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.42
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.42
130.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice32
131.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U19- otevřený - ChropyněC14.01.2018
2GPC U19 - České BudějoviceC20.01.2018
3GPC U19 kvalifikační - ŽidlochoviceC10.02.2018
41. GPC U19 - MostC10.02.2018
5GPC U19 kvalifikační - PlzeňC10.02.2018
6GPC U19 - Benátky nad JizerouC10.02.2018
7GPC U19 - HoliceC11.02.2018
81. GPC U19 - Praha RadoniceC11.02.2018
91. GPC U19 - KarvináC24.02.2018
101. GPA U19 - Hradec KrálovéA04.03.2018
111. GPB U19 - PardubiceB01.04.2018
12GPC U19 - otevřený - KladnoC22.04.2018
13GPC U19 - Český KrumlovC05.05.2018
142. GPC U19 - Liberec- VesecC05.05.2018
15GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2018
16GPC U19- otevřený - ChropyněC05.05.2018
17GPC U19 - Králův DvůrC19.05.2018
18GPC U19 kvalifikační - Plzeň DoubravkaC19.05.2018
192. GPC U19 - PrahaC19.05.2018
20GPC U19 kvalifikační - Brno - SlatinaC02.06.2018
21GPC U19 - HoliceC02.06.2018
222. GPC U19 - OrlováC02.06.2018
232. GPA U19 - OrlováA10.06.2018
242. GPB U19 - MostB09.09.2018
25GPC U19- otevřený - PardubiceC15.09.2018
26GPC U19- otevřený - KarvináC15.09.2018
27GPC U19- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
28GPC U19- otevřený - ChropyněC23.09.2018
29GPC U19- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
30GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC06.10.2018
31GPC U19- otevřený - KladnoC07.10.2018
32OP U19 - Králův DvůrSKP24.11.2018
33OP U19 - JihlavaSKP25.11.2018
34OP U19 - NejdekSKP25.11.2018
35OP U19 - MostSKP25.11.2018
36GPC U19- kvalifikační - IvančiceC01.12.2018
37OP U19 - České BudějoviceSKP01.12.2018
38OP U19 - Praha VinořSKP01.12.2018
39OP U19 - DobruškaSKP02.12.2018
40OP U19 - OrlováSKP02.12.2018
41MČR U19 - PrahaMČR16.12.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading