logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 27.12.2018

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
27.12.2017 - 27.12.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.3392
2.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha3072
3.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2880
4.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 2352
5.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2320
6.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1968
7.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1840
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1728
9.Altera Jan2004 BaC Kladno1349
10.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1200
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1200
12.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1029
13.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1028
14.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové989
15.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton960
16.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem931
17.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.920
18.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice881
19.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha801
20.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.788
21.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.693
22.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.646
23.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.615
24.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha596
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.596
26.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 556
27.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice555
28.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.552
29.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice548
30.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary530
31.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.515
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha515
33.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.505
34.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
35.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha479
36.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.476
37.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.469
38.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.456
39.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.454
40.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice452
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice452
42.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.433
43.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.427
44.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.404
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.404
46.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.402
47.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most396
48.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.380
49.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most376
50.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice373
51.Kundrát David2006 Badminton VK Aš370
52.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.368
53.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha356
54.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš354
55.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice348
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha348
57.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most344
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš344
59.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA341
60.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka336
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.336
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.336
63.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 328
64.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha324
65.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
66.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice316
67.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.312
68.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.297
69.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha296
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže296
71.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.292
72.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže288
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice288
74.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.286
75.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary284
76.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
77.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň272
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.272
79.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany269
80.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.268
81.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha264
82.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem256
83.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš248
84.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice245
85.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
86.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII240
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha240
88.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.238
89.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové235
90.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.232
91.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové221
92.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha216
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha216
94.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice211
95.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.209
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice209
97.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice208
98.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton206
99.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš204
100.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže203
101.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice197
102.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.196
103.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most194
104.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem188
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.188
Solar Jan2005 SK Prosek Praha188
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.188
108.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice186
109.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.184
110.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.180
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
112.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno178
113.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA174
114.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové173
115.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.172
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 172
117.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.170
118.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem168
119.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic165
120.Vlasák David2004 Super Stars Most164
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
122.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka162
123.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice161
124.Janáček David2004 BK ARION PRAHA160
125.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.152
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.152
127.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.151
128.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš150
129.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.148
130.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk144
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš144
132.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka143
133.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.142
134.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most140
135.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.138
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
137.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.136
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.136
139.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.134
140.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
141.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín130
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka130
143.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín126
144.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary123
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.123
146.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Klokan Jakub2008 Super Stars Most120
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
149.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.119
150.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice115
151.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
153.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.113
154.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice109
155.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.108
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.108
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 108
158.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.107
159.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.103
160.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.102
161.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.101
162.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš98
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice98
164.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.97
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.97
166.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.92
167.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.91
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 91
169.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.90
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.90
171.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín88
172.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.87
173.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha86
175.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.84
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové84
179.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem83
180.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.82
181.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 78
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš78
184.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže77
185.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška75
186.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš74
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.74
188.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.73
189.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice72
190.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.70
191.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 69
192.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 68
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha68
194.Klokan Jan2006 Super Stars Most67
Kóňa Jan2004 Super Stars Most67
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín67
Suchopár Jan2006 Super Stars Most67
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.67
199.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava66
200.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice65
201.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.64
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice64
203.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk63
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice63
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary63
206.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín60
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice60
208.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka59
209.Hlad Adam2004 BaC Kladno58
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno58
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA58
212.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary57
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA57
214.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.54
215.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové51
Matiska David2004 SK JEREMI, z.s.51
217.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
218.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.49
219.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.48
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.48
221.Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY46
222.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha45
223.Dostál Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.42
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vališ Jan2006 Super Stars Most42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
231.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha41
232.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
233.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 36
Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.36
235.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha35
236.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary33
237.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY32
238.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.31
Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.31
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.31
241.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
242.Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška27
243.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 26
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
245.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.24
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha24
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava24
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY24
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem24
252.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.23
253.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.22
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.22
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most22
Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka22
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.22
258.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín19
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 19
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub19
261.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub18
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 18
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
267.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha17
268.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha16
269.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha15
270.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Langášek Stanislav2004 Badminton Sharks Brno, z.s.14
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.14
275.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
280.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.12
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Jonáš Václav2006 BaC Kladno12
Korynta Martin2004 BaC Kladno12
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.12
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka12
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice12
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš12
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
299.Gašparín Adam2007 Super Stars Most10
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha10
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
302.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic9
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA9
Jirásek Daniel2005 BK-KUK Dolní Čermná9
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha9
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk9
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 9
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice9
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška9
310.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha8
311.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.7
312.Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 6
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha6
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 6
316.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem4
317.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY3
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA3
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA3
320.Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY2
Raffay Tomáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.2
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha3520
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín3504
3.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3440
4.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.3424
5.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2832
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2832
7.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2800
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2800
9.Altera Jan2004 BaC Kladno1752
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1752
11.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1728
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1728
13.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1613
14.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1584
15.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1514
16.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1312
17.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1306
18.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1229
19.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové1207
20.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1200
21.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1171
22.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton1144
23.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1111
24.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1104
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1104
26.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 1085
27.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1064
28.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1063
29.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha976
30.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.958
31.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka916
32.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha906
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice906
34.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha848
35.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.777
36.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha774
37.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary765
38.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
39.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary717
40.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš696
41.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.682
42.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.673
43.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš634
44.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice633
45.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice630
46.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.621
47.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.615
48.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 563
49.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton555
50.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
51.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.540
52.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.529
53.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.526
54.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA525
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 525
56.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.518
57.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.516
58.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha504
59.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha502
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha502
61.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno494
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.494
63.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.492
64.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.491
Janáček David2004 BK ARION PRAHA491
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
67.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.490
68.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň481
69.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice480
70.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.479
71.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.468
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.468
73.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha466
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha466
75.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.464
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most464
77.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové458
78.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most456
79.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice455
80.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.454
81.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha452
82.Kundrát David2006 Badminton VK Aš446
83.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.428
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most428
85.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.425
86.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha420
87.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany419
88.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice408
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice408
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.408
91.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice397
92.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže395
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.395
94.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže392
95.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem386
96.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.384
97.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.376
98.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice362
99.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice356
100.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.354
101.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 348
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 348
103.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové346
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem346
106.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem324
107.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.320
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže320
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
111.Solar Jan2005 SK Prosek Praha308
112.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.288
113.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.281
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
116.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.280
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 280
119.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš276
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.276
121.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.272
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice272
123.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín270
124.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.268
125.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.266
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.266
127.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most252
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.252
129.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.248
130.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.242
131.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.240
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk240
133.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.238
134.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.235
135.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem232
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.232
138.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš228
139.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice226
140.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš222
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš222
142.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka220
143.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary218
144.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.212
Vlasák David2004 Super Stars Most212
146.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice208
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.208
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha208
149.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.206
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most206
151.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.203
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.203
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
155.Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice200
156.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš198
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš198
158.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka190
159.Klokan Jakub2008 Super Stars Most184
160.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 180
161.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.175
162.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.174
163.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.172
164.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín170
Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.170
166.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.168
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII168
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA168
169.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.166
170.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín164
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary164
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice164
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA164
174.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha162
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk162
176.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava156
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové156
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové156
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška156
180.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 154
181.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha148
182.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.138
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
184.Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.133
185.Klokan Jan2006 Super Stars Most132
Kóňa Jan2004 Super Stars Most132
Suchopár Jan2006 Super Stars Most132
188.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.130
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín130
190.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice128
Hlad Adam2004 BaC Kladno128
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub128
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.128
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno128
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice128
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.128
197.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.126
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín126
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 126
200.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.124
201.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice120
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.120
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice120
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary120
205.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
210.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary112
211.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové110
212.Matiska David2004 SK JEREMI, z.s.108
213.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.97
214.Vališ Jan2006 Super Stars Most94
215.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín88
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice88
217.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
219.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice84
221.Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY80
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY80
223.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš78
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 78
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška78
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk78
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín78
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA78
236.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
237.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
238.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA72
239.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice71
240.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha70
241.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.68
242.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha66
243.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.64
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.64
245.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha56
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha56
247.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha52
248.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.51
249.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
251.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.46
254.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice42
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Jonáš Václav2006 BaC Kladno42
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Korynta Martin2004 BaC Kladno42
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš42
Langášek Stanislav2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka42
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.42
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice42
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
274.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 40
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha40
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha40
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 40
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha40
283.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha38
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.38
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
289.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka34
290.Chmelař Martin2004 BK ARION PRAHA30
Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.30
292.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha28
293.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Gašparín Adam2007 Super Stars Most26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY26
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA26
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha26
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY26
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most26
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA26
303.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha14
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem14
307.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha3488
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2688
3.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2656
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2592
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2400
6.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1984
7.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1968
8.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1872
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1296
10.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1206
11.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1136
12.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1128
13.Altera Jan2004 BaC Kladno1104
14.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha974
15.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.943
16.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha848
17.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.789
18.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice732
19.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
20.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka720
21.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 706
22.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.669
23.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha666
24.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem603
25.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.602
26.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary542
27.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.539
28.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.529
29.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.527
30.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.515
31.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.513
32.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.504
33.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice491
34.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha488
35.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 478
36.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice471
37.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové460
38.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice456
39.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha441
40.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.440
41.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš434
42.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.433
43.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 431
44.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton428
45.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.422
46.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.416
47.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.409
48.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.408
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice408
50.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha392
51.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha380
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.380
53.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha374
54.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
55.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice359
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.359
57.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.356
58.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha348
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
61.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň346
62.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.336
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha336
64.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.316
65.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most300
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice300
67.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže296
68.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.293
69.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 288
70.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.287
71.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové284
72.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.282
73.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
74.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.280
75.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.272
76.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže268
77.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.260
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem260
79.Kundrát David2006 Badminton VK Aš256
80.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary254
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.254
82.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice252
83.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice250
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem250
85.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice248
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.248
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.248
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem248
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš248
90.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové244
94.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.242
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice242
96.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš240
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most240
98.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš230
99.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany229
100.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 228
101.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.220
103.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice212
104.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.211
105.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice208
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.208
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most208
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
109.Vlasák David2004 Super Stars Most192
110.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.182
111.Janáček David2004 BK ARION PRAHA180
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže180
113.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha178
114.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice176
115.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
116.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic166
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary166
118.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most164
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
Solar Jan2005 SK Prosek Praha164
121.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.162
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš162
123.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.158
124.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
125.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha152
126.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA150
127.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno148
Klokan Jakub2008 Super Stars Most148
129.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA146
130.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.145
131.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice142
132.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
133.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.132
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice132
Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.132
136.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.130
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín130
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.130
139.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové128
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice128
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most128
142.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII126
143.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice124
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
145.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš120
146.Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.114
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.114
149.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.108
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.108
Suchopár Jan2006 Super Stars Most108
152.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.103
153.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
155.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
156.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava96
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš96
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín96
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.96
160.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.94
161.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.93
162.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice92
163.Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava90
164.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka88
167.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 86
169.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín84
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš84
172.Kóňa Jan2004 Super Stars Most82
173.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
174.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.79
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.79
176.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš78
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.78
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
181.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
182.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA68
183.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.67
184.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.64
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice64
186.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka60
187.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Hlad Adam2004 BaC Kladno58
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary58
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.58
191.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín55
192.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.52
193.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha48
194.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary46
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka46
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
198.Klokan Jan2006 Super Stars Most44
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha44
200.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 42
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.42
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk42
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
216.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem39
217.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
218.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice37
219.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha32
220.Matiska David2004 SK JEREMI, z.s.30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
222.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha28
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
225.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 26
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha26
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha26
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.26
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
233.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub25
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.25
235.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice24
236.Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY22
237.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha18
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem18
240.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha16
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha16
243.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Gašparín Adam2007 Super Stars Most14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most14
Vališ Jan2006 Super Stars Most14
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.14
252.Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.13
254.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice12
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA12
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Jonáš Václav2006 BaC Kladno12
Korynta Martin2004 BaC Kladno12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno12
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš12
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
267.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 4
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA4
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha4
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA4
1.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2752
2.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2688
3.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2624
4.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2448
5.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2240
6.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2232
7.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1968
8.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1744
9.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1440
10.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1328
11.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1320
12.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1182
13.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
14.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.931
15.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.907
16.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary875
17.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.810
18.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.778
19.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.777
20.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.745
21.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most728
22.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka726
23.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.707
24.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.615
25.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha610
26.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 588
27.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové584
28.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka572
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.572
30.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 552
31.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice548
32.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha540
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha540
34.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín534
35.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem490
36.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš478
37.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha460
38.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.457
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary457
40.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice448
41.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.446
42.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.445
43.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha444
44.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice434
45.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.433
46.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha429
47.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.419
48.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.407
49.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.404
50.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.394
51.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha384
52.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.380
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
54.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.368
55.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
56.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.346
57.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice344
58.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 340
59.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice333
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice333
61.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.332
Benediktová Klára2005 USK Plzeň332
63.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.328
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.328
65.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice320
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže320
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha320
68.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.312
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
70.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice310
71.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš308
72.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most296
73.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany293
74.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha292
75.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha288
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.288
77.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha284
78.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín280
79.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.272
80.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha264
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové264
82.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.256
83.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany245
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice245
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš245
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš245
87.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice242
88.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.241
89.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice232
90.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
91.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
92.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.220
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem220
94.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.218
95.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha216
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
97.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.212
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub212
99.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.208
102.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš207
103.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.206
104.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka200
105.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.192
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem192
107.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.188
108.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.185
109.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha184
110.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most180
111.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha176
112.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice174
113.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
114.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže168
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.168
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš168
117.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže162
118.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic161
119.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha160
120.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.158
121.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice156
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava156
123.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
124.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.144
125.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice140
126.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín139
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.139
128.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.136
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.136
130.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most132
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš132
132.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem128
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
134.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.127
135.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice126
Marková Julie2005 Start Jihlava126
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
138.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice124
139.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA122
140.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA120
141.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.118
142.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha116
143.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.115
144.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.109
Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.109
146.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.108
147.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha104
148.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.102
149.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice101
150.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno100
152.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.97
153.Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.93
154.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice90
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.90
156.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.89
157.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha88
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.88
160.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.85
161.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.84
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.84
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.84
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
165.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.83
166.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.82
167.Důrová Lucie2005 USK Plzeň81
168.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.80
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
170.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.79
171.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.78
173.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.76
174.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice75
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
176.Javorská Anna2004 USK Plzeň73
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové73
178.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka72
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most72
180.Tůmová Kristína2005 BaC Kladno70
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha70
182.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
183.Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.66
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava66
185.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.64
186.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
187.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.61
188.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové59
189.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno58
190.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 57
191.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže56
Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA56
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.56
194.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.54
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.54
Portová Anna2007 Super Stars Most54
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.54
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín54
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most54
200.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.52
201.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk51
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.51
203.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek50
204.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš48
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most48
208.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany46
209.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice45
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.45
211.Křížová Anna2006 Super Stars Most44
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.44
213.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA43
214.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové42
Chvastková Julie2006 Start Jihlava42
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA42
220.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha40
221.Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA39
222.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha38
223.Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín37
224.Nováková Natálie2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
225.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary33
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice33
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.33
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary33
229.Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
230.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice30
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové30
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška30
241.Kozáková Adéla2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
242.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Vrlíková Nela2004 SK Vitality Slezsko, z.s.25
244.Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.24
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice24
246.Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
247.Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY21
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 21
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.21
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA21
251.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice18
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub18
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.18
255.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem16
256.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.14
260.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná12
Ivanovová Natálie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Jonášová Klára2006 BaC Kladno12
Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub12
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice12
266.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.10
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha10
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.10
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.10
Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
271.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA9
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš9
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš9
274.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha7
275.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha6
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
277.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 4
278.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha3
1.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice3264
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3072
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3072
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2992
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2992
6.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2960
7.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2656
8.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 2368
9.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2032
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2032
11.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1920
12.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1829
13.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1744
14.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1656
15.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1504
16.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1459
17.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1416
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha1416
19.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1272
20.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1224
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1224
22.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1200
24.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín1188
25.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1160
26.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1158
27.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1089
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1089
29.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1088
30.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.1077
31.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary1061
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary1061
33.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.994
34.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.919
35.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha812
36.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.776
37.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.753
38.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.752
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.752
40.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most733
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most733
42.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš708
43.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.670
44.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.657
45.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové608
46.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 588
47.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.586
48.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice577
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice577
50.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.555
51.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem554
52.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha552
53.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice551
54.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
55.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha528
56.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice527
57.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.518
58.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.515
59.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 500
60.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice494
61.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany493
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka493
63.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany491
64.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.480
65.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha466
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha466
67.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice458
68.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha456
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.456
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice456
71.Benediktová Klára2005 USK Plzeň454
72.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.452
73.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.450
74.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové444
75.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.442
76.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha432
77.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice431
78.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem426
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem426
80.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš404
81.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem394
82.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.392
83.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha390
84.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.386
85.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha380
86.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
87.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha368
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha368
89.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.367
90.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
91.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín356
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže356
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.356
94.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice354
95.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice347
96.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 344
97.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha324
98.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš320
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín320
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš320
101.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.317
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.317
103.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice312
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš312
105.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha308
106.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
107.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.302
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.302
109.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.296
110.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.292
111.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.287
112.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.284
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.284
114.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
115.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.279
116.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno278
117.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže276
118.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.274
119.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš272
120.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice270
121.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.256
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha256
123.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.248
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.248
125.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most244
126.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.242
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.242
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.242
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.242
130.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.241
131.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.238
132.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
133.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice234
Marková Julie2005 Start Jihlava234
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava234
136.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA232
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha232
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA232
141.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.229
142.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.220
143.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most208
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice208
145.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.203
146.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub200
147.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš198
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava198
149.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.192
151.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.190
152.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha188
153.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
155.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice170
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže170
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín170
158.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice167
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno167
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.167
161.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.166
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.166
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.166
164.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice164
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice164
166.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most162
167.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice156
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.156
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín156
170.Portová Anna2007 Super Stars Most154
171.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem152
172.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.148
173.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.146
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.146
175.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA144
176.Důrová Lucie2005 USK Plzeň142
Javorská Anna2004 USK Plzeň142
178.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka132
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk132
180.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice130
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most130
182.Vrlíková Nela2004 SK Vitality Slezsko, z.s.128
183.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.127
184.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.124
185.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.120
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš120
187.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
188.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže116
190.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA108
191.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most104
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.104
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.104
194.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA96
195.Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.90
Koníčková Klára2004 SK Radonice, z.s.90
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.90
198.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.88
199.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary86
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice86
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.86
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary86
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové86
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno86
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
207.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.84
Nováková Natálie2004 SK Badminton Tábor, z.s.84
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA84
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice84
212.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.80
213.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Chvastková Julie2006 Start Jihlava78
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka78
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.78
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš78
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.78
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška78
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice78
237.Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem64
238.Křížová Anna2006 Super Stars Most60
239.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA56
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA56
241.Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY54
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY54
Průšová Viktorie2004 BC AKTIV LUŽINY54
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY54
245.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
247.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany46
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.46
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany46
252.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš42
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň42
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná42
Ivanovová Natálie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Jonášová Klára2006 BaC Kladno42
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub42
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary42
262.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice38
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
264.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha28
265.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha26
Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha26
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Majerová Karolína2005 Super Stars Most26
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha26
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.26
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.26
277.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 14
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha14
1.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 3120
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2784
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2592
4.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2544
5.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2400
6.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1984
7.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1968
8.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1872
9.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1392
10.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1136
11.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1104
12.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1085
13.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1062
14.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.943
15.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha844
16.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.791
17.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 776
18.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.753
19.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.745
20.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka720
21.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice695
22.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín694
23.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.682
24.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha622
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.622
26.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.612
27.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem603
28.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.602
29.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice590
30.Benediktová Klára2005 USK Plzeň542
31.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice532
32.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové524
33.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice516
34.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.515
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.515
36.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.513
37.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.504
38.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most488
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha488
40.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 479
41.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 478
42.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.467
43.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.455
44.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.450
45.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš442
46.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha441
47.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.433
48.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice409
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.409
50.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha396
51.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.395
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.395
53.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.394
54.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.392
55.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha384
56.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha374
57.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové372
58.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary368
59.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha356
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.356
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.356
62.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha348
63.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary346
64.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.344
65.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha336
66.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice320
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.320
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.320
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
70.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice316
71.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 314
72.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.310
73.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš308
74.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže292
75.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.287
76.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
77.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice280
79.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.276
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.276
81.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha260
82.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany256
83.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem252
84.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice248
85.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.244
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš244
88.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
89.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem232
90.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha228
91.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem220
92.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.216
93.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš214
94.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 212
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice212
96.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.208
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice208
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic208
99.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice204
100.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.202
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka202
102.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most182
103.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.178
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové178
105.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most176
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA176
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA176
108.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.175
109.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín172
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.172
113.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
115.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš168
117.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno164
119.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.160
120.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.156
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
122.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most152
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha152
124.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
125.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
126.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže146
127.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.145
128.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha142
129.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany140
131.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.139
132.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.138
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.138
134.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.136
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno136
136.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.134
137.Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.132
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.132
139.Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín130
140.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš126
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš126
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha126
143.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
145.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice120
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.120
147.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha114
148.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice109
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín109
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub109
151.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice108
152.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.106
153.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
154.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha99
155.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
156.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava96
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava96
158.Portová Anna2007 Super Stars Most94
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže94
160.Marková Julie2005 Start Jihlava90
161.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže88
162.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice86
164.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.84
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem84
168.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice82
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most82
170.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.79
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.79
172.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
176.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most76
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.76
178.Tůmová Kristína2005 BaC Kladno70
179.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most68
180.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.67
181.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.66
182.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA60
184.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.58
185.Vrlíková Nela2004 SK Vitality Slezsko, z.s.55
186.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk54
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš54
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA54
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.54
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice54
192.Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.50
193.Badinová Tereza2004 BC 66 Ivančice46
Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary46
Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice46
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice46
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary46
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové46
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.46
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
203.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka42
Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš42
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška42
215.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.40
216.Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.38
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice38
218.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA34
219.Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
220.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Křížová Anna2006 Super Stars Most28
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha28
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem28
224.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.26
229.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
230.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.24
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín24
232.Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY22
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha22
234.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Průšová Viktorie2004 BC AKTIV LUŽINY18
236.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA16
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA16
238.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.14
244.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.13
245.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA12
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš12
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice12
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná12
Jonášová Klára2006 BaC Kladno12
Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub12
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Nováková Natálie2004 SK Badminton Tábor, z.s.12
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
257.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha8
258.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 4
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha4
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 4
ČísloTurnajGPDatum
11. GPD U15 - Praha - ZMD07.01.2018
2GPC U15 - Králův DvůrC14.01.2018
31. GPC U15 - České BudějoviceC20.01.2018
4GPC U15 kvalifikační - Karlovy VaryC20.01.2018
5GPC U15- otevřený - ŠumperkC20.01.2018
61. GPC U15 - Praha HamrC20.01.2018
71. GPC U15 - Český TěšínC21.01.2018
81. GPD U15 - MostD27.01.2018
91. GPD U15 - LiberecD28.01.2018
10GPC U15 kvalifikační - Brno BohuniceC03.02.2018
111. GPC U15 - Ústí nad LabemC03.02.2018
12GPC U15 - Hradec KrálovéC03.02.2018
13GPC U15- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
141. GPA U15 - Brno - SlatinaA11.02.2018
15GPD U15 - Český KrumlovD24.02.2018
16GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2018
171. GPB U15 - Hradec KrálovéB11.03.2018
182. GPD U15 - Liberec- VesecD17.03.2018
192. GPD U15 - Ústí nad LabemD17.03.2018
20GPC U15- otevřený - AšC24.03.2018
21GPC U15- otevřený - JihlavaC25.03.2018
222. GPC U15 - KlimkoviceC30.03.2018
23GPC U15 otevřený - PlzeňC07.04.2018
24GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
252. GPC U15 - MostC21.04.2018
26GPC U15 - Benátky nad JizerouC21.04.2018
272. GPC U15 - Český KrumlovC05.05.2018
282. GPD U15 - Praha - VinořD05.05.2018
292. GPC U15 - Praha HamrC13.05.2018
30GPC U15 kvalifikační - AšC19.05.2018
31GPC U15 - Nové Město nad MetujíC19.05.2018
32GPC U15 kvalifikační - PodivínC19.05.2018
333. GPC U15 - OpavaC20.05.2018
34GPD U15 - TáborD26.05.2018
352. GPA U15 - AšA03.06.2018
36GPD U15- otevřený - PrahaD16.06.2018
372. GPB U15 - PardubiceB01.07.2018
38GPC U15- otevřený - ŠumperkC01.09.2018
39GPC U15- dvouhry - AšC15.09.2018
40GPD U15 - StrakoniceD15.09.2018
413. GPB U15 - Praha - RadotínB16.09.2018
42GPC U15- otevřený - České BudějoviceC22.09.2018
43GPC U15- otevřený - PřerovC22.09.2018
44GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
45GPC U15 - MostC29.09.2018
46GPC U15- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
47GPC U15- otevřený - KladnoC06.10.2018
48GPC U15- kvalifikační - JihlavaC20.10.2018
49OP U15 - Karlovy VarySKP20.10.2018
50OP U15 - LiberecSKP20.10.2018
51OP U15 - KladnoSKP20.10.2018
52OP U15 - PardubiceSKP20.10.2018
53OP U15 - Český TěšínSKP20.10.2018
54GPD U15- kvalifikační - Praha - ZMD21.10.2018
55GPC U15- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
56GPD U15 - TáborD03.11.2018
57OP U15 - Praha HamrSKP03.11.2018
58OP U15 - Český krumlovSKP04.11.2018
59MČR U15 - Karlovy VaryMČR11.11.2018
60GPC U15- otevřený - České BudějoviceC24.11.2018
61GPD U15 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
62GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD24.11.2018
63GPD U15- otevřený - MostD24.11.2018
64GPC U15- otevřený - ŠumperkC24.11.2018
65Vánoční turnaj GPC U15 - KlimkoviceC25.11.2018
66GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha LužinyC01.12.2018
67GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC08.12.2018
68GPC U15- otevřený - Ridera OstravaC08.12.2018
69OP U15 - Velké PavloviceSKP15.12.2018
70GPC U15- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2018
71GPC U15 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC16.12.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading