logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - redukovaný stav k 01.01.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
01.01.2018 - 01.01.2019
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2018-2019
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3968
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2080
3.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany953
4.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.938
5.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.903
6.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.858
7.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.691
8.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha617
9.Klokan Jakub2008 Super Stars Most556
10.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
11.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice523
12.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice520
13.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.518
14.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha506
15.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice474
16.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.458
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 458
18.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.451
19.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha446
20.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.436
21.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice434
22.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha402
23.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary387
24.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.386
25.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice374
26.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.358
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.358
28.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha346
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš346
30.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže335
31.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.326
32.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.323
33.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.314
34.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.310
35.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic307
36.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno296
37.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA286
38.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.279
39.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.270
40.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.262
41.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.250
42.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.244
43.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.238
44.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany225
45.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA222
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha222
47.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno221
48.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice212
49.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.202
50.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most198
51.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 194
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 194
53.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš192
54.Škvára Kristian2008 BaC Kladno191
55.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
56.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice185
57.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem182
58.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.180
59.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice178
60.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton174
61.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.172
62.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha170
63.Gašparín Adam2007 Super Stars Most168
64.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 166
65.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
66.Berka Jan2007 Slavoj Podivín160
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha160
68.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha158
69.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.155
70.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem154
71.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.148
72.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš144
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.144
74.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
75.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná136
76.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.130
77.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.124
78.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.117
79.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav114
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže114
81.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná112
82.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY110
83.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice106
84.Macal Jiří2008 Super Stars Most104
85.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.103
86.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.102
87.Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
88.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.94
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.94
90.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem93
91.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
92.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.91
93.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice90
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.90
96.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
97.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.85
98.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.79
99.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
101.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.77
102.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou75
103.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha71
104.Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín70
105.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.69
106.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
107.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš66
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná66
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.66
110.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most62
111.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.60
112.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.58
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.58
115.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 57
116.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk55
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 55
118.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.54
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.54
120.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.52
121.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
122.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové49
123.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY47
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.47
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton47
126.Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
127.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.44
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou44
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.44
130.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy42
131.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.41
132.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton39
133.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha38
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.38
135.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA37
136.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.34
Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka34
138.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton32
139.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice30
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha30
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice30
143.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha27
144.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
145.Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.22
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 22
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany22
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.22
150.Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
151.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice19
152.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha18
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.18
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.18
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.18
156.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.16
157.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
159.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk13
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové13
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most13
163.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA10
Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.10
Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.10
171.Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.9
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Kolář Jan2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.9
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.9
175.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.7
176.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha5
178.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná4
181.Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.3
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk3
183.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most2
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4000
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 4000
3.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1979
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1557
5.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.1369
6.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1131
7.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1025
8.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.996
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha939
10.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha927
11.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.854
12.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.834
13.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice728
14.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha708
15.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.702
16.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha689
17.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.677
18.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.653
19.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže642
20.Klokan Jakub2008 Super Stars Most605
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice605
22.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.591
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 591
24.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice579
25.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.545
26.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 533
27.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.530
28.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.523
29.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.506
30.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.494
31.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno482
32.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary481
33.Gašparín Adam2007 Super Stars Most473
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.473
35.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA470
36.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany462
37.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice460
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice460
39.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA450
40.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.449
41.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.437
42.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.434
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.434
44.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.417
45.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.384
46.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš380
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno380
48.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
49.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš363
50.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha362
51.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.354
52.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.346
53.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.334
54.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 330
55.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.320
56.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha318
Škvára Kristian2008 BaC Kladno318
58.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.317
59.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná284
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná284
61.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.282
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton282
63.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 278
64.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 268
65.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.256
66.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha254
67.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
68.Berka Jan2007 Slavoj Podivín248
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín248
70.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.244
71.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
72.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem240
73.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
74.Macal Jiří2008 Super Stars Most236
75.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav234
76.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha228
77.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.220
78.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha218
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.218
80.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice216
81.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.214
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem214
83.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.212
84.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.206
85.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
86.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.202
87.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most200
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 200
89.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná198
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
91.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš195
92.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice194
93.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY192
94.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.178
95.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže176
96.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.170
97.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.168
98.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.167
99.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové166
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem166
101.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.164
103.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice162
104.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice146
105.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
106.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic128
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk128
108.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
109.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
111.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
112.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA104
113.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš102
114.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.100
115.Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
116.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.87
117.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
119.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.84
121.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.80
122.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
130.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 68
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha68
132.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY64
133.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.50
134.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
135.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha42
Bříza Petr2009 SK Prosek Praha42
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Kolář Jan2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.42
145.Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.38
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most38
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.38
149.Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
150.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA26
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.26
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.26
157.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha12
1.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 3968
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2800
3.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.791
4.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.729
5.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.728
6.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.704
7.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha692
8.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha665
9.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany643
10.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice581
11.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice566
12.Klokan Jakub2008 Super Stars Most542
13.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.492
14.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.481
15.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice464
16.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha461
17.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 454
18.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.434
19.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
20.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA418
21.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.411
22.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.398
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.398
24.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha394
25.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.358
26.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
27.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.338
28.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže326
29.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice322
30.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.316
31.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary308
32.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany306
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.306
34.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA298
35.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno296
36.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš288
37.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.286
38.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.284
39.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.277
40.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš266
41.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.254
42.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.246
43.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice244
44.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 238
45.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic230
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.230
47.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.224
48.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 222
49.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno218
50.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš216
51.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.206
52.Gašparín Adam2007 Super Stars Most198
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav198
54.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha184
55.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
Škvára Kristian2008 BaC Kladno178
57.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton174
58.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
59.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná162
60.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.158
61.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha152
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.152
63.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem149
64.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.139
65.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha135
66.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
67.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.128
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.128
69.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha126
71.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most124
73.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.122
74.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
76.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice116
77.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 110
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice110
79.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY102
80.Macal Jiří2008 Super Stars Most92
81.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.88
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná88
85.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
86.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem84
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice84
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
89.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 80
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.80
92.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš78
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.78
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.78
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
97.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice68
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
99.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové67
100.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.54
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha54
103.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
104.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk46
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.46
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.46
113.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha42
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice42
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha42
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
121.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY40
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže40
124.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.38
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA38
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 38
127.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
128.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.26
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha26
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
131.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná25
132.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
134.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha12
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
136.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA4
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2272
2.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1141
3.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.864
4.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.741
5.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most710
6.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice629
7.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice605
8.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 570
9.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno559
10.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.547
11.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice464
12.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.459
13.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno458
14.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.434
15.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany423
16.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most422
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.422
18.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.418
19.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže397
20.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk392
21.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary390
22.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.380
23.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha371
24.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš350
25.Portová Anna2007 Super Stars Most336
26.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice322
27.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.306
28.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA294
29.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice287
30.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.282
31.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha270
32.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.264
33.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.262
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton262
35.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha258
36.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.252
37.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice244
38.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.243
39.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.242
40.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha238
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem238
42.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha230
43.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton222
44.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA214
45.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha212
46.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
48.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic203
49.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš193
50.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.190
51.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš189
52.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice186
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.186
54.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.179
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš179
56.Čechová Tereza2008 Super Stars Most174
57.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha172
58.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.169
59.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice165
61.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY158
62.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.153
63.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.151
Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.151
65.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 150
66.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha149
67.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.148
68.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton145
69.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice142
70.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.141
71.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.138
72.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno137
73.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.136
74.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most135
75.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY130
76.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton129
77.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
78.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.126
Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice126
80.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.123
81.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha122
82.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.121
83.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
84.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové118
85.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.117
86.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice116
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem116
88.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.115
89.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.111
90.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň107
91.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha100
92.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.99
93.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.91
94.Křížková Eva2008 BaC Kladno90
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha90
96.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem88
97.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice84
98.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.82
99.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha78
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav78
101.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou75
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice75
103.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.71
104.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno66
105.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.64
106.Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň61
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice61
108.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice58
109.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.55
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou55
111.Hejnová Sára2007 USK Plzeň54
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou54
114.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.53
115.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice46
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové46
117.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
118.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
119.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA39
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton39
121.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha38
122.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.34
123.Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou33
124.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš30
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš30
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou30
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
129.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha28
130.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.24
131.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha23
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.23
133.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha21
134.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
135.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY19
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.19
137.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem18
140.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 17
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha17
142.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Kolaříková Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
144.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.13
147.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha12
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná12
152.Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA10
Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany10
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
155.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná8
156.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha7
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.7
158.Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
159.Chovancová Markéta2010 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice5
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha5
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA5
163.Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice4
Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
165.Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha3
Mouai Sally2010 Sokol Radotín Meteor Praha3
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Svobodová Michaela2007 SK Hamr, z.s. 3
169.Gregorová Marie Antonie2009 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
171.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 3104
2.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1696
3.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1451
4.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1309
5.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1254
6.Portová Anna2007 Super Stars Most902
7.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most878
8.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice856
9.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice828
10.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.730
11.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno690
12.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha678
13.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.675
14.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.620
15.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most617
16.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.605
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice605
18.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže541
19.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš532
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 532
21.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.530
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA530
23.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk520
24.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.509
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.509
26.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA502
27.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno494
28.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha484
29.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton473
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton473
31.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.458
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.458
33.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha444
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha444
35.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary433
36.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem430
37.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.426
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.426
39.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha418
40.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY410
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY410
42.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.398
43.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice394
44.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice384
45.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.366
46.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton348
47.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.345
48.Čechová Tereza2008 Super Stars Most334
49.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš332
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš332
51.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš328
52.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.326
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.326
54.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 322
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.322
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.322
57.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.320
58.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha310
59.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha294
60.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha292
61.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice284
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice284
63.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice282
64.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.280
65.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton276
66.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.266
67.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno258
68.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem256
69.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.252
70.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice250
71.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha246
72.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.238
73.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.234
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.234
75.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové206
76.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň204
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
78.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
79.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha198
80.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic192
82.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.189
83.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno188
84.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
85.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.170
Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem170
87.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice166
88.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice164
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
93.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice156
94.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.154
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice154
96.Křížková Eva2008 BaC Kladno144
97.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.128
98.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA124
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
101.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice120
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
103.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha118
104.Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
105.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.101
106.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.95
107.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha94
108.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha92
109.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
111.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové86
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
114.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.84
115.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav78
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná78
123.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.76
124.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha68
125.Hejnová Sára2007 USK Plzeň66
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka66
127.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most64
128.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
130.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.42
132.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
134.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
135.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha28
136.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA26
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
140.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.23
141.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha14
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha14
149.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2800
2.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1096
3.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.926
4.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.651
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany643
6.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice618
7.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most556
8.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice545
9.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno522
10.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha498
11.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice464
12.Portová Anna2007 Super Stars Most434
13.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.402
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha402
15.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš398
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton398
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.398
18.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice395
19.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk362
20.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.342
21.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.334
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha334
23.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.332
24.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most326
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže326
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.326
27.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice312
28.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary308
29.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš302
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 302
31.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice292
32.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton290
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.290
34.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.286
35.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA282
36.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha278
37.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem258
38.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno250
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.250
40.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.248
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.248
42.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.246
43.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha238
44.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic230
45.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.221
46.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.218
47.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha214
48.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha206
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice206
50.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
51.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha202
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.202
53.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.198
54.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.184
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.184
56.Čechová Tereza2008 Super Stars Most182
57.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY174
58.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA169
59.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice166
60.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.162
61.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 160
62.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.156
63.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.154
64.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice138
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.138
66.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno132
67.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.131
68.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice130
69.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.127
70.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
71.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
72.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.120
73.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
74.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton108
75.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY103
76.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.98
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem98
78.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.96
79.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
Křížková Eva2008 BaC Kladno90
81.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice88
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
86.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
88.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.84
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice84
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice84
91.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
93.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav78
Hejnová Sára2007 USK Plzeň78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice78
97.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha64
98.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.56
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha56
100.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové55
101.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.52
102.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno46
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA46
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.46
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
107.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.42
112.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha40
113.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň30
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
115.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most26
Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
117.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
118.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha20
119.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
120.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
122.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové13
124.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha12
ČísloTurnajGPDatum
1Turnaj U9 a U11 - Benátky nad JizerouE5006.01.2018
21. GPD U13 - Praha HamrD06.01.2018
3GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.01.2018
4GPC U13 kvalifikační - AšC13.01.2018
51. GPC U13 - OrlováC13.01.2018
61. GPC U13 - Český KrumlovC13.01.2018
71. GPC U13 - Praha - VinořC13.01.2018
8GPC U13 - DobruškaC13.01.2018
91. GPD U13 - Liberec- VesecD13.01.2018
101. GPD U13 - MostD13.01.2018
11GPC U13 kvalifikační - Brno BohuniceC20.01.2018
121. GPC U13 - MostC20.01.2018
13GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD27.01.2018
14GPD U13 - Český KrumlovD28.01.2018
151. GPA U13 - JihlavaA28.01.2018
16GPC U13- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
17GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2018
18GPC U13- otevřený - BrnoC17.02.2018
19GPE50 U11 - PrahaE5024.02.2018
201. GPB U13 - Brno - SlatinaB04.03.2018
21GPC U13- otevřený - PrahaC10.03.2018
222. GPD U13 - TepliceD24.03.2018
232. GPD U13 - LiberecD25.03.2018
24GPC U13- otevřený - KladnoC25.03.2018
252. GPC U13 - KlimkoviceC29.03.2018
26GPE50 U11 - KlimkoviceE5030.03.2018
27GPD U13 - České BudějoviceD07.04.2018
283. GPC U13 - OrlováC07.04.2018
29GPC U13 otevřený Mem. A Wankove - PlzeňC08.04.2018
30GPC U13- otevřený - BrnoC15.04.2018
31GPE50 U11 Radotín Cup - Praha - RadotínE5015.04.2018
32GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
332. GPD U13 - Praha - ZMD21.04.2018
342. GPC U13 - České BudějoviceC12.05.2018
35GPC U13 kvalifikační - Karlovy VaryC12.05.2018
362. GPC U13 - MostC12.05.2018
37GPC U13 kvalifikační - BrnoC12.05.2018
38GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD12.05.2018
39GPC U13 - PardubiceC12.05.2018
40GPC U13 kvalifikační - KladnoC12.05.2018
412. GPC U13 - Praha HamrC19.05.2018
422. GPA U13 - Praha HamrA27.05.2018
43GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
44GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
45GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
46GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
472. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
48GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
493. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
50GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
51GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
52GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
53GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
54GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
55GPC U13 - MostC22.09.2018
56GPE50 U11 - Benátky nad JizerouE5022.09.2018
57GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
58GPE50 U11 Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.09.2018
59GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD29.09.2018
60GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
61GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
62GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
63GPC U13- otevřený - PřerovC13.10.2018
64GPE50 U11 - Praha LužinyE5020.10.2018
65GPD U13- otevřený - Praha LužinyD20.10.2018
66OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
67GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
68GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
69GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
70GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
71OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
72OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
73OP U13 - HoliceSKP03.11.2018
74OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
75GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
76OP U13 - Benátky nad JizerouSKP11.11.2018
77OP U13 - Praha - ZMSKP11.11.2018
78GPD U13- otevřený - ProboštovD17.11.2018
79MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
80GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
81Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
82Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
83GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
84GPD U13 - České BudějoviceD01.12.2018
85OP U13 - IvančiceSKP02.12.2018
86GPC U13- otevřený - KladnoC09.12.2018
87GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
88GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
89GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading