logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - redukovaný stav k 01.01.2019

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
01.01.2018 - 01.01.2019
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2018-2019
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2688
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1936
3.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1408
4.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1352
5.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1069
6.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice995
7.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha951
8.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.926
9.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.807
10.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.765
11.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha734
12.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice669
13.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.666
14.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.642
15.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.627
16.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary620
17.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 616
18.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha593
19.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.558
20.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.547
21.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.534
22.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.532
23.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.511
24.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.482
25.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.469
26.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice451
27.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice426
28.Kundrát David2006 Badminton VK Aš424
29.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most422
30.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.402
31.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha394
32.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš386
33.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha378
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.378
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.378
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 378
37.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.366
38.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.362
39.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice358
40.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.334
41.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.328
42.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
43.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže322
44.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany319
45.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.310
46.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.309
47.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice308
48.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha302
49.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice300
50.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha282
51.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové263
52.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice257
53.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové255
54.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.252
55.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.251
56.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
57.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.238
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice238
59.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš234
60.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže233
61.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.230
62.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice223
63.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.218
Solar Jan2005 SK Prosek Praha218
65.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.213
66.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice197
67.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice186
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem186
69.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.184
70.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice173
71.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic165
72.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.163
73.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.161
74.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most158
75.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš150
76.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.149
77.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš144
78.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka143
79.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary141
80.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.138
Klokan Jakub2008 Super Stars Most138
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
83.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.136
84.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.134
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.134
86.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín130
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka130
88.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín126
89.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice124
90.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 122
91.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
92.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.119
93.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice118
94.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
95.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.113
96.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.108
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.108
98.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.107
99.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.103
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.103
101.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.102
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.102
103.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.101
104.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 100
105.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš98
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice98
107.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.92
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha92
109.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.87
110.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.86
111.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové84
112.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.82
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 82
114.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.80
115.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš78
116.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha77
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže77
118.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška75
119.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.74
120.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.73
121.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice72
122.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 69
123.Klokan Jan2006 Super Stars Most67
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín67
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA67
Suchopár Jan2006 Super Stars Most67
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.67
128.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice65
129.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.64
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice64
131.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk63
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice63
133.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín60
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice60
135.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka59
136.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.58
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno58
138.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary57
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA57
140.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.54
141.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové51
142.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
143.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha48
144.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vališ Jan2006 Super Stars Most42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
149.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 39
150.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
151.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.36
152.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary33
153.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY32
154.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.31
Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.31
156.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
157.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
158.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.24
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha24
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem24
163.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.23
164.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.22
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most22
Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka22
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.22
168.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 19
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub19
170.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub18
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 18
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
176.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha17
177.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha16
178.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha15
179.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.14
182.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
186.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.12
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Jonáš Václav2006 BaC Kladno12
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.12
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice12
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
200.Gašparín Adam2007 Super Stars Most10
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha10
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
203.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic9
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA9
Jirásek Daniel2005 BK-KUK Dolní Čermná9
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha9
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk9
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 9
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice9
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška9
211.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha8
212.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.7
213.Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 6
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha6
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 6
217.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem4
218.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA3
219.Raffay Tomáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.2
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3808
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3040
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3040
4.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1763
5.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1749
6.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1652
7.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1462
8.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1420
9.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1408
10.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1379
11.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1312
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1312
13.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1285
14.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1083
15.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1020
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1020
17.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha888
18.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary867
19.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.864
20.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.855
21.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.796
22.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš774
23.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.727
24.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 677
25.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice672
26.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice665
27.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.654
28.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.631
29.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.630
30.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.628
31.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.605
32.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha592
33.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha588
34.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha582
35.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.580
36.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.570
37.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.569
38.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha564
39.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.546
40.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové536
41.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.526
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.526
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice526
44.Kundrát David2006 Badminton VK Aš524
45.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.521
46.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha498
47.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.496
48.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most488
49.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice486
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.486
51.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.478
52.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže473
53.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany465
54.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.462
55.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.445
56.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice440
57.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice424
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové424
59.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.418
60.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice398
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.398
62.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice397
63.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 394
64.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 390
65.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.366
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem366
67.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.362
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice362
69.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže358
70.Solar Jan2005 SK Prosek Praha350
71.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.330
72.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš308
73.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.306
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 306
75.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice304
76.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most294
77.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.281
78.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.280
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
80.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.272
81.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín270
82.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.266
83.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.248
84.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.242
85.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk240
86.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.232
88.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice226
89.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš222
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš222
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha222
92.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary218
93.Klokan Jakub2008 Super Stars Most210
94.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice208
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.208
96.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.206
97.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.203
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
100.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš198
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš198
102.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka190
103.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 180
104.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA178
105.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.174
106.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.172
107.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín170
Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.170
109.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.168
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA168
111.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice164
112.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha162
113.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové156
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové156
115.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.138
116.Klokan Jan2006 Super Stars Most132
Suchopár Jan2006 Super Stars Most132
118.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.130
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín130
120.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice128
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub128
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.128
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno128
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice128
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.128
126.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín126
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 126
128.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.124
129.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice120
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.120
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice120
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary120
133.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice114
136.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary112
137.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.97
138.Vališ Jan2006 Super Stars Most94
139.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice88
140.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
142.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice84
144.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY80
145.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška78
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže78
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk78
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín78
153.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
154.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
155.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA72
156.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice71
157.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha70
158.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.68
159.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.64
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.64
161.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha56
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha56
163.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha52
164.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
166.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.46
169.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice42
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Jonáš Václav2006 BaC Kladno42
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš42
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.42
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
183.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 40
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha40
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha40
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 40
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha40
191.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.38
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
195.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka34
196.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.30
197.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha28
198.Gašparín Adam2007 Super Stars Most26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA26
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most26
203.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha14
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem14
207.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2992
2.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 2192
3.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2080
4.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1504
5.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1318
6.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha962
7.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.903
8.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.868
9.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.716
10.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem715
11.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary638
12.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.629
13.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.618
14.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice603
15.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.577
16.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha566
17.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice549
18.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice534
19.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha519
20.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 485
21.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.482
22.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha470
23.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.458
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha458
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.458
26.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.454
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.454
28.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.441
29.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.437
30.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.433
31.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.426
32.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha416
33.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.410
34.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.402
35.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
36.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.378
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha378
38.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.348
39.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže342
40.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most332
41.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 326
42.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové316
43.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem306
44.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.302
45.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice300
46.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice294
47.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.293
48.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.292
49.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice290
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem290
51.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové286
52.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany271
53.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
54.Kundrát David2006 Badminton VK Aš268
55.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.266
56.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.262
57.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.260
58.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 258
59.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš256
60.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice250
61.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš248
62.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
63.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
64.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice224
65.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže222
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.222
67.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
68.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.214
69.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.211
70.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.208
71.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.194
72.Solar Jan2005 SK Prosek Praha178
73.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice176
74.Klokan Jakub2008 Super Stars Most174
75.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic166
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha166
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary166
78.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most164
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
80.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.162
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš162
82.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
83.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice154
84.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA150
85.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
86.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.132
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice132
Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.132
89.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.130
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín130
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.130
92.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice128
93.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice124
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
95.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš120
96.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.114
97.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.108
Suchopár Jan2006 Super Stars Most108
99.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.103
100.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
102.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš96
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín96
104.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.94
105.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.93
106.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice92
107.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 86
109.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín84
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš84
112.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.79
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.79
114.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.78
115.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
116.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA72
117.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.67
118.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.64
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice64
120.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka60
121.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.58
122.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.52
123.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha48
124.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary46
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka46
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
128.Klokan Jan2006 Super Stars Most44
129.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.42
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk42
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
141.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
142.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice37
143.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha32
144.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
145.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha28
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
148.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 26
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.26
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
152.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub25
153.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice24
154.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha18
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem18
157.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha16
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha16
159.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Gašparín Adam2007 Super Stars Most14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most14
Vališ Jan2006 Super Stars Most14
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.14
167.Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.13
169.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice12
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA12
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Jonáš Václav2006 BaC Kladno12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
179.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 4
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA4
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha4
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2688
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2520
3.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2272
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1952
5.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1442
6.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1269
7.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1021
8.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.924
9.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.897
10.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.895
11.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka864
12.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.833
13.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most830
14.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.765
15.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 714
16.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.686
17.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 666
18.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice660
19.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové626
20.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha618
21.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš558
22.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha538
23.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha534
24.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.524
25.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice512
26.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.485
27.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.482
28.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.458
29.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha438
30.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.434
31.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice411
32.Benediktová Klára2005 USK Plzeň410
33.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice386
34.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice385
35.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.378
36.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže374
37.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.366
38.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice363
39.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš362
40.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.358
41.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha338
42.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha334
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha334
44.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice330
45.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.326
46.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany323
47.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.314
48.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha306
49.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové296
50.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice295
51.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín292
52.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš287
53.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany275
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš275
55.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem262
56.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice260
57.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha258
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.258
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.258
60.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.250
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.250
63.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.241
64.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha238
65.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš237
66.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub230
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.230
69.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha222
70.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.220
71.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most210
72.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.206
73.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha202
74.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka200
75.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.198
76.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha186
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš186
78.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.185
79.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže180
80.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
81.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice169
82.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže162
83.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic161
84.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.160
85.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.158
86.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.157
87.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava156
88.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.154
89.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín151
90.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice140
91.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.139
92.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem138
93.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice136
Marková Julie2005 Start Jihlava136
95.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA134
96.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha130
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.130
98.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA128
99.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.127
100.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice126
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
102.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.115
103.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.109
Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.109
105.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha108
106.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice101
107.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.100
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
109.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.97
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.97
111.Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.93
112.Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.90
113.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha88
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.88
115.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.84
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.84
117.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.83
118.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.82
119.Důrová Lucie2005 USK Plzeň81
120.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.79
121.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.78
123.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.76
124.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
125.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové73
126.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most72
127.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.71
128.Tůmová Kristína2005 BaC Kladno70
129.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.66
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava66
131.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.64
132.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové59
133.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno58
134.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.56
135.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.54
Portová Anna2007 Super Stars Most54
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín54
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most54
139.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk51
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.51
141.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek50
142.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most48
145.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany46
146.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice45
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.45
148.Křížová Anna2006 Super Stars Most44
149.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA43
150.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Chvastková Julie2006 Start Jihlava42
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA42
153.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary33
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice33
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.33
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary33
157.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice30
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.30
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška30
165.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.25
166.Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.24
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice24
168.Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
169.Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 21
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA21
171.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice18
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.18
174.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem16
175.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.14
179.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná12
Ivanovová Natálie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Jonášová Klára2006 BaC Kladno12
Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub12
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice12
185.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.10
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.10
Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
188.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA9
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš9
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš9
191.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha7
192.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha6
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
194.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 4
195.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha3
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3280
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3280
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3200
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3142
5.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2182
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2182
7.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1979
8.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1504
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1504
10.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1424
11.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1365
12.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1352
13.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1296
14.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1239
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1239
16.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1033
17.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.867
18.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most847
19.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš822
20.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.784
21.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice715
22.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 702
23.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice691
24.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové686
25.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha666
26.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.632
27.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.629
28.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha618
29.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice608
30.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice605
31.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.597
32.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice583
33.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice568
34.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.566
35.Benediktová Klára2005 USK Plzeň556
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha556
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha556
38.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.542
39.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany537
40.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha534
41.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.530
42.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.520
43.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice508
44.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem504
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem504
46.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany493
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka493
48.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové476
49.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha468
50.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha446
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha446
52.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín434
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže434
54.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.428
55.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.414
56.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha410
57.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.406
58.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš404
59.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín398
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.398
61.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice396
62.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha378
63.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.367
64.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš362
65.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš350
66.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice347
67.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha346
68.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.329
69.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže318
70.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.317
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.317
72.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš312
73.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.305
74.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
75.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.302
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.302
77.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.298
78.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.296
79.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.290
80.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.286
81.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.284
82.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha282
83.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.274
84.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš272
85.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA258
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha258
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA258
88.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
89.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most246
90.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.242
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.242
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.242
93.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.241
94.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.238
95.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice234
Marková Julie2005 Start Jihlava234
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava234
98.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
99.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.229
100.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.220
101.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice208
102.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub200
103.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava198
104.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.192
106.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem178
107.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
109.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice170
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže170
111.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice167
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno167
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.167
114.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.166
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.166
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.166
117.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice164
118.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most162
119.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.156
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín156
121.Portová Anna2007 Super Stars Most154
122.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.148
123.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.146
124.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA144
125.Důrová Lucie2005 USK Plzeň142
126.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk132
127.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice130
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most130
129.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.127
130.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.124
131.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA108
132.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most104
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.104
134.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA96
135.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.88
136.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary86
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice86
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.86
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary86
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové86
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno86
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
144.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.84
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice84
147.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.80
148.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Chvastková Julie2006 Start Jihlava78
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.78
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš78
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.78
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška78
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice78
164.Křížová Anna2006 Super Stars Most60
165.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA56
166.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY54
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY54
168.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
170.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany46
Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany46
172.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš42
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň42
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná42
Ivanovová Natálie2005 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Jonášová Klára2006 BaC Kladno42
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub42
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary42
182.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice38
183.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha28
184.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha26
Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha26
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.26
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Majerová Karolína2005 Super Stars Most26
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha26
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.26
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.26
195.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 14
1.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most3088
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2992
3.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1872
4.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1542
5.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1344
6.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1256
7.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1200
8.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.905
9.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.895
10.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka834
11.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.831
12.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.796
13.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.736
14.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice704
15.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.698
16.Benediktová Klára2005 USK Plzeň638
17.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.629
18.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice628
19.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.618
20.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice610
21.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most566
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha566
23.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 557
24.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.528
25.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš520
26.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha519
27.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice487
28.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.473
29.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha462
30.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.437
31.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha434
32.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha416
33.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.406
34.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové404
35.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice398
36.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha394
37.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.366
38.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.362
39.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.344
40.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže334
41.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice332
42.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.322
43.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.318
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.318
45.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 314
46.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš308
47.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany298
48.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem294
49.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.292
50.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice290
51.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.287
52.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha274
53.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem262
54.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha260
55.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.258
56.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.257
57.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice254
58.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
59.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice246
60.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš244
61.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
62.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš214
63.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic208
64.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice204
65.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA202
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.202
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka202
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA202
69.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.198
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha198
71.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové194
72.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.187
73.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín184
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.184
75.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most178
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.178
77.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
78.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
79.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.168
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš168
81.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno164
83.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.160
84.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže158
85.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha156
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
87.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha154
88.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.151
89.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.150
91.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
92.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.145
93.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
94.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany140
95.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha139
96.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.138
97.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.136
98.Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.132
99.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš126
100.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
101.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín121
102.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice120
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.120
104.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha111
105.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice109
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub109
107.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.106
108.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
109.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem97
110.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava96
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava96
112.Portová Anna2007 Super Stars Most94
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže94
114.Marková Julie2005 Start Jihlava90
115.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice86
117.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
118.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice82
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most82
120.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.79
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.79
122.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
124.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most76
125.Tůmová Kristína2005 BaC Kladno70
126.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most68
127.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.67
128.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA60
130.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk54
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.54
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice54
133.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary46
Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice46
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice46
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary46
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové46
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
141.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš42
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška42
148.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.40
149.Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.38
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice38
151.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA34
152.Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
153.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Křížová Anna2006 Super Stars Most28
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha28
156.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.26
159.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
160.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.24
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín24
162.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
163.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA16
164.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.14
169.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.13
170.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA12
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš12
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice12
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná12
Jonášová Klára2006 BaC Kladno12
Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub12
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
180.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha8
181.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 4
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha4
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 4
ČísloTurnajGPDatum
11. GPD U15 - Praha - ZMD07.01.2018
2GPC U15 - Králův DvůrC14.01.2018
31. GPC U15 - České BudějoviceC20.01.2018
4GPC U15 kvalifikační - Karlovy VaryC20.01.2018
5GPC U15- otevřený - ŠumperkC20.01.2018
61. GPC U15 - Praha HamrC20.01.2018
71. GPC U15 - Český TěšínC21.01.2018
81. GPD U15 - MostD27.01.2018
91. GPD U15 - LiberecD28.01.2018
10GPC U15 kvalifikační - Brno BohuniceC03.02.2018
111. GPC U15 - Ústí nad LabemC03.02.2018
12GPC U15 - Hradec KrálovéC03.02.2018
13GPC U15- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
141. GPA U15 - Brno - SlatinaA11.02.2018
15GPD U15 - Český KrumlovD24.02.2018
16GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2018
171. GPB U15 - Hradec KrálovéB11.03.2018
182. GPD U15 - Liberec- VesecD17.03.2018
192. GPD U15 - Ústí nad LabemD17.03.2018
20GPC U15- otevřený - AšC24.03.2018
21GPC U15- otevřený - JihlavaC25.03.2018
222. GPC U15 - KlimkoviceC30.03.2018
23GPC U15 otevřený - PlzeňC07.04.2018
24GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
252. GPC U15 - MostC21.04.2018
26GPC U15 - Benátky nad JizerouC21.04.2018
272. GPC U15 - Český KrumlovC05.05.2018
282. GPD U15 - Praha - VinořD05.05.2018
292. GPC U15 - Praha HamrC13.05.2018
30GPC U15 kvalifikační - AšC19.05.2018
31GPC U15 - Nové Město nad MetujíC19.05.2018
32GPC U15 kvalifikační - PodivínC19.05.2018
333. GPC U15 - OpavaC20.05.2018
34GPD U15 - TáborD26.05.2018
352. GPA U15 - AšA03.06.2018
36GPD U15- otevřený - PrahaD16.06.2018
372. GPB U15 - PardubiceB01.07.2018
38GPC U15- otevřený - ŠumperkC01.09.2018
39GPC U15- dvouhry - AšC15.09.2018
40GPD U15 - StrakoniceD15.09.2018
413. GPB U15 - Praha - RadotínB16.09.2018
42GPC U15- otevřený - České BudějoviceC22.09.2018
43GPC U15- otevřený - PřerovC22.09.2018
44GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
45GPC U15 - MostC29.09.2018
46GPC U15- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
47GPC U15- otevřený - KladnoC06.10.2018
48GPC U15- kvalifikační - JihlavaC20.10.2018
49OP U15 - Karlovy VarySKP20.10.2018
50OP U15 - LiberecSKP20.10.2018
51OP U15 - KladnoSKP20.10.2018
52OP U15 - PardubiceSKP20.10.2018
53OP U15 - Český TěšínSKP20.10.2018
54GPD U15- kvalifikační - Praha - ZMD21.10.2018
55GPC U15- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
56GPD U15 - TáborD03.11.2018
57OP U15 - Praha HamrSKP03.11.2018
58OP U15 - Český krumlovSKP04.11.2018
59MČR U15 - Karlovy VaryMČR11.11.2018
60GPC U15- otevřený - České BudějoviceC24.11.2018
61GPD U15 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
62GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD24.11.2018
63GPD U15- otevřený - MostD24.11.2018
64GPC U15- otevřený - ŠumperkC24.11.2018
65Vánoční turnaj GPC U15 - KlimkoviceC25.11.2018
66GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha LužinyC01.12.2018
67GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC08.12.2018
68GPC U15- otevřený - Ridera OstravaC08.12.2018
69OP U15 - Velké PavloviceSKP15.12.2018
70GPC U15- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2018
71GPC U15 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC16.12.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading