logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - redukovaný stav k 01.01.2019

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
01.01.2018 - 01.01.2019
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2018-2019
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ104
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1992
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1590
4.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1312
5.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1139
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1126
7.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1081
8.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha938
9.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.814
10.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha750
11.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice723
12.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha705
13.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha684
14.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.679
15.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.678
16.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha665
17.Oros Marek2003 Super Stars Most604
18.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.596
19.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.583
20.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.566
21.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.545
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.545
23.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.541
24.Port Jan2003 Super Stars Most518
25.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha506
26.Altera Jan2004 BaC Kladno492
27.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice482
28.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 438
29.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové436
30.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem434
31.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš410
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.410
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš410
34.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.409
35.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.407
36.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.389
37.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem366
38.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.359
39.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové350
40.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha342
41.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.339
42.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton326
43.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice311
44.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.298
45.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.295
46.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.290
47.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 286
48.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.272
49.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.266
50.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most258
51.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš254
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha254
53.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem246
54.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice242
55.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice238
56.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany235
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.235
58.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha232
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná232
60.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.221
61.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.220
62.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.217
63.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.215
64.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.214
65.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno206
66.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.202
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice202
68.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka200
69.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 198
70.Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou195
71.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha190
72.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.189
73.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.180
74.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice177
75.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha174
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.174
77.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.168
78.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha162
79.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice160
80.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
81.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA155
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha155
83.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII154
84.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 149
85.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.145
86.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice144
87.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.142
88.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha138
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.138
91.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň136
92.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš134
93.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava132
94.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem130
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.130
96.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň120
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
98.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška116
99.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.111
100.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha110
101.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.108
102.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha107
103.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA103
104.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
105.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice97
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.97
107.Hora Aleš2003 Super Stars Most96
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice96
109.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.94
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
111.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice91
112.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic90
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most90
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
115.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.88
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
117.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice87
118.Korynta Martin2004 BaC Kladno86
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
120.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka84
121.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha82
122.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice78
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
126.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha76
127.Vlasák David2004 Super Stars Most75
128.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.73
129.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.72
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.72
Janáček David2004 BK ARION PRAHA72
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.72
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.72
134.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk69
135.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha68
137.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.67
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 67
139.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
140.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
141.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA62
142.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most60
143.Hlad Adam2004 BaC Kladno59
144.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem57
145.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.56
146.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha55
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.55
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.55
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.55
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA55
153.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava54
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 54
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň54
157.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.53
158.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary50
159.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA49
160.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš48
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most48
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
163.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha47
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.47
165.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže46
166.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.44
167.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.42
Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany42
174.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.40
175.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš39
176.Kóňa Jan2004 Super Stars Most36
177.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem35
178.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 33
Kazík Matěj2005 BaC Kladno33
180.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem32
181.Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.31
182.Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
184.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha28
185.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha27
186.Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín25
187.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
188.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka22
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.22
191.Matiska David2004 SK JEREMI, z.s.19
192.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové18
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.18
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 18
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 18
197.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.17
198.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
200.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
204.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 12
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA12
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice12
209.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 10
210.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha9
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most9
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA9
Jenis Filip2004 SK JEREMI, z.s.9
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.9
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
217.Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY5
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.5
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA5
1.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2512
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2464
3.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2312
4.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha2142
5.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1734
6.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1700
7.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1588
8.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1430
9.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1419
10.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1294
11.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1284
12.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1211
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1211
14.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1199
15.Altera Jan2004 BaC Kladno1175
16.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1136
17.Oros Marek2003 Super Stars Most1081
18.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha919
19.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.890
20.Port Jan2003 Super Stars Most867
21.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.865
22.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.758
23.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové735
24.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.708
25.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha701
26.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš628
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš628
28.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.594
29.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha593
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha593
31.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.591
32.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.584
33.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.568
34.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.548
35.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice534
36.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná533
37.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.527
38.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.524
39.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 522
40.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice520
41.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš518
42.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.513
43.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.505
44.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem504
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem504
46.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.497
47.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.491
48.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.470
49.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha458
50.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha450
51.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha449
52.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš446
53.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.440
54.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.437
55.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.422
56.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most402
57.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton398
58.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka392
59.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.391
60.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
Hora Aleš2003 Super Stars Most372
62.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.362
63.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem358
64.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.322
65.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové320
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
67.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem318
68.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice317
69.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice316
70.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha292
71.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice289
72.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.280
73.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
74.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha272
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.272
76.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha266
77.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.254
78.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno251
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.251
80.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.248
81.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha246
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.246
83.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice242
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice242
85.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
86.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.234
87.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice226
88.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem222
89.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.206
90.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice202
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.202
92.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA198
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.198
94.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha192
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice192
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice192
97.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 178
98.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most176
99.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany175
100.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha170
101.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.167
102.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška164
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.164
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII164
107.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA162
108.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava156
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 156
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most156
114.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha154
115.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.150
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
117.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň147
118.Vlasák David2004 Super Stars Most146
119.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
120.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
121.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 136
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem136
123.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.128
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.128
125.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 126
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
128.Kazík Matěj2005 BaC Kladno125
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
130.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA124
131.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš120
Kóňa Jan2004 Super Stars Most120
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš120
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
135.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.118
136.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem114
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš114
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš114
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
141.Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou102
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka102
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou102
144.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.88
147.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Hlad Adam2004 BaC Kladno86
Korynta Martin2004 BaC Kladno86
Matiska David2004 SK JEREMI, z.s.86
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
152.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.84
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.84
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA84
158.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
159.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 78
Janáček David2004 BK ARION PRAHA78
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk78
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice78
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice78
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň78
173.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň69
174.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.68
175.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 66
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 66
177.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 54
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 54
179.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most46
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha46
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
188.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA42
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most42
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha42
199.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.40
200.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
201.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2496
2.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2229
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2200
4.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1636
5.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1378
6.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1364
7.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1252
8.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1126
9.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha996
10.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most986
11.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.940
12.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.939
13.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.928
14.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.913
15.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
16.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.675
17.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha654
18.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.649
19.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.615
20.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha605
21.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.591
22.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha578
Oros Marek2003 Super Stars Most578
24.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice567
25.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha548
26.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 546
27.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.545
28.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice509
29.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš472
30.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.458
31.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice434
32.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.424
33.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
34.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka395
35.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem386
36.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.383
37.Port Jan2003 Super Stars Most370
38.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.367
39.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.365
40.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton362
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.362
42.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš342
43.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.337
44.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš332
45.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové320
46.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.316
47.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha310
48.Altera Jan2004 BaC Kladno308
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
50.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha298
51.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.294
52.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno281
53.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany256
54.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš254
55.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.250
56.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové246
57.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha242
58.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.216
59.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem210
60.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem208
61.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice202
62.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha198
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.198
64.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.181
65.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.172
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice172
67.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
68.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha162
69.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
70.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem154
71.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
72.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.140
73.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice138
74.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha136
75.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 132
76.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most130
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
78.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
80.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.124
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
82.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.120
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice120
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice120
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice120
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice120
88.Hora Aleš2003 Super Stars Most114
89.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň111
90.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem110
91.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
93.Vlasák David2004 Super Stars Most104
94.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha96
95.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.94
96.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové90
97.Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
98.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
101.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 84
102.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.82
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem82
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.82
105.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
106.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná78
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš78
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka78
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
119.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň75
120.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
121.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 70
122.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 66
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš66
125.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
126.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha60
127.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.54
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 54
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš54
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most54
131.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most50
132.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
134.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.42
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kóňa Jan2004 Super Stars Most42
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice42
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
149.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
151.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most38
154.Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.34
155.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
159.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
160.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
162.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 12
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 12
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY12
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.12
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA12
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha12
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ142
2.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2640
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2064
4.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2016
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1968
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1824
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1590
8.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1182
9.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1081
10.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1070
11.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.953
12.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 946
13.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice940
14.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.903
15.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.891
16.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.834
17.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most734
18.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.704
19.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 692
20.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.690
21.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.635
22.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové603
23.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.571
24.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha570
25.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.552
26.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 546
27.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha534
28.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.522
29.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.509
30.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.497
31.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most470
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem470
33.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha449
34.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň441
35.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.437
36.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha434
37.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.428
38.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.426
39.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.425
40.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka402
41.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice398
42.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 390
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín390
44.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka388
45.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem370
46.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín362
47.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.358
48.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.356
49.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary346
50.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice338
51.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice334
52.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.321
53.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha311
54.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.310
55.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem298
56.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem290
57.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
58.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice284
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka284
60.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.282
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice282
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha282
63.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno281
64.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.278
65.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice276
66.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice274
67.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem262
68.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice245
69.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.218
70.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice213
71.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.210
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most210
73.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.209
74.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.204
75.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice203
76.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem198
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice198
78.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany196
79.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.192
80.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary191
81.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.190
82.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha186
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.186
84.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha182
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem182
86.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.176
87.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.170
88.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové168
89.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka165
90.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice157
91.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha156
93.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.140
94.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín138
95.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.133
96.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha129
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.129
98.Benediktová Klára2005 USK Plzeň128
99.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 126
100.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
101.Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.118
102.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.115
103.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 113
104.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem112
105.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic111
106.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.105
107.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže101
108.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 96
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
110.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
111.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň84
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou84
113.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň78
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tomášková Eva2003 BaC Kladno78
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou78
126.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.76
127.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.75
128.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
129.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
130.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň64
131.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha60
132.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice54
133.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.52
134.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA51
135.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.50
136.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.48
137.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín46
140.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.42
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.42
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
148.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.39
149.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.36
150.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
151.Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš30
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš30
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava30
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
160.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most27
161.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
163.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.18
165.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
170.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.13
171.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 9
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.9
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2832
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2832
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2512
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2192
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2112
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2016
7.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1739
8.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1590
9.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1509
10.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1453
11.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1427
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1427
13.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1285
14.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1235
15.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1226
16.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1211
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1211
18.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1142
19.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1124
20.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.998
21.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.946
22.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.939
23.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 871
24.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.867
25.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.809
26.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň790
27.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha762
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové762
29.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.674
30.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha641
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha641
32.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 630
33.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha626
34.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem606
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem606
36.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha603
37.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín594
38.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín581
39.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary568
40.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka553
41.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha544
42.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.543
43.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.542
44.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice533
45.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice513
46.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice509
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.509
48.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem494
49.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem486
50.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.482
51.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most481
52.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.476
53.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most456
54.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.452
55.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.445
56.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary442
57.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem422
58.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 414
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka414
60.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka404
61.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice388
62.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem378
63.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.373
64.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.370
65.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha366
66.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most365
67.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.359
68.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.358
69.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.354
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice354
71.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.344
72.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice342
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín342
74.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.330
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem330
76.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem322
77.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
78.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.314
79.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.310
80.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany292
81.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice276
82.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.274
83.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice272
84.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka266
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA266
86.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice264
87.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.252
88.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha242
89.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 234
90.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno228
92.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.225
93.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš216
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 216
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš216
96.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice203
97.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže200
99.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.178
100.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.175
101.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 170
102.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha168
103.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.164
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.164
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice164
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
107.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň156
109.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.152
111.Benediktová Klára2005 USK Plzeň139
112.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
114.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.136
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.136
116.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Tomášková Eva2003 BaC Kladno126
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.126
120.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.124
121.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
123.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš114
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže114
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš114
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
129.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
130.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.110
131.Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.102
132.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha90
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš90
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš90
135.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín86
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín86
139.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha84
142.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň78
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš78
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka78
156.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.76
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.76
158.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 42
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.42
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
162.Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
163.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
166.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most26
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2784
2.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2214
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2200
4.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2160
5.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1424
6.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1252
7.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1238
8.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1164
9.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1126
10.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.913
11.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha912
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha896
13.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 854
14.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.845
15.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.830
16.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky756
17.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice750
18.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most736
19.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice717
20.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.675
21.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka649
22.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.641
23.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.616
24.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha606
25.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové600
26.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 578
27.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.572
28.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem570
29.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha542
30.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice509
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.509
32.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.496
33.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem473
34.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most458
35.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.426
36.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín422
37.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary406
38.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.402
39.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.399
40.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka395
41.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.386
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha386
43.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem382
44.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 372
45.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem370
46.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.366
47.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice362
48.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.350
49.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.348
50.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha346
51.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.341
52.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice322
53.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice320
54.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka314
55.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha308
57.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.290
58.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno281
59.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice270
60.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.266
61.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha264
62.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.254
63.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice248
64.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.246
65.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary242
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
67.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
68.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem230
69.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín228
70.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most225
71.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.220
72.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.214
73.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
74.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.202
75.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.198
76.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem194
77.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most192
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka192
80.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha186
81.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš180
82.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem174
83.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice172
84.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 168
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš168
86.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice167
87.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň165
88.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín162
89.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.160
90.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň156
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice156
93.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice138
94.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha136
95.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.132
96.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže128
98.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
99.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha120
100.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem114
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
103.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.112
104.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
105.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA100
106.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 96
107.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.94
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.94
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.94
110.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš90
111.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
113.Benediktová Klára2005 USK Plzeň86
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
115.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
116.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš78
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
130.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
131.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 70
132.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš66
133.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
134.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha54
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš54
138.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.52
139.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most50
140.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
144.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň42
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou42
154.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.38
155.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
156.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
157.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
160.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 12
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY12
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.12
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.12
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
ČísloTurnajGPDatum
11. GPD U17 - LiberecD06.01.2018
21. GPD U17 - TepliceD06.01.2018
31. GPC U17 - Ústí nad LabemC13.01.2018
41. GPC U17 - Český KrumlovC13.01.2018
5GPC U17 - otevřený - Praha HamrC21.01.2018
6GPC U17 kvalifikační - PodivínC27.01.2018
71. GPC U17 - OlomoucC27.01.2018
8GPC U17 - KladnoC27.01.2018
9GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.01.2018
101. GPC U17 - Praha HamrC03.02.2018
11GPC U17 - Rychnov nad KněžnouC04.02.2018
121. GPA U17 - Brno SlatinaA18.02.2018
13GPC U17 Witte Cup Nejdek- otevřený - NejdekC17.03.2018
14GPC U17 - otevřený - Praha RadoniceC17.03.2018
15GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC18.03.2018
161. GPB U17 - BrnoB25.03.2018
172. GPC U17 - KlimkoviceC29.03.2018
182. GPD U17 - Liberec- VesecD07.04.2018
19GPD U17 - TáborD07.04.2018
202. GPD U17 - Ústí nad LabemD07.04.2018
21GPC U17 kvalifikační - JihlavaC08.04.2018
222. GPC U17 - Liberec- VesecC14.04.2018
23GPC U17 - Hradec KrálovéC14.04.2018
24GPC U17 - KladnoC15.04.2018
252. GPC U17 - České BudějoviceC21.04.2018
26GPC U17 - otevřený - PrahaC21.04.2018
27GPC U17 - otevřený - BrnoC28.04.2018
28GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.04.2018
292. GPC U17 - Praha HamrC28.04.2018
303. GPC U17 - OrlováC05.05.2018
312. GPA U17 - OrlováA13.05.2018
32GPC U17 - otevřený - KladnoC03.06.2018
33GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC01.09.2018
34GPC U17 - otevřený - KladnoC02.09.2018
35GPC U17 - otevřený - LanškrounC02.09.2018
36GPC U17 - otevřený - Ústí nad LabemC08.09.2018
37GPC U17 - otevřený - JihlavaC08.09.2018
38GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
392. GPB U17 - Ústí nad LabemB23.09.2018
40GPC U17- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
41GPC U17- otevřený - MostC13.10.2018
42GPD U17 - TáborD20.10.2018
43GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC21.10.2018
44OP U17 - BrnoSKP03.11.2018
45GPC U17- otevřený - MostC03.11.2018
46GPC U17 - Plzeň MalešiceC10.11.2018
47OP U17 - Plzeň DoubravkaSKP17.11.2018
48OP U17 - Rychnov nad KněžnouSKP17.11.2018
49GPC U17- kvalifikační - BrnoC17.11.2018
50OP U17 - MostSKP17.11.2018
51OP U17 - Benátky nad JizerouSKP17.11.2018
52OP U17 - České BudějoviceSKP18.11.2018
53OP U17 - OlomoucSKP18.11.2018
54GPD U17 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
55OP U17 - Praha VinořSKP24.11.2018
56Vánoční turnaj GPC U17 - KlimkoviceC24.11.2018
57MČR U17 - Brno - SlatinaMČR09.12.2018
58GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading