logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 03.01.2019

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
08.01.2018 - 03.01.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ49
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec KrálovéWJ63
3.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ103
4.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.2358
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2144
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1840
7.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1342
8.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1278
9.Morávek Michal2002 BaC Kladno1154
10.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1112
11.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1096
12.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice857
13.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.833
14.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.828
15.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.811
16.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín806
17.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most758
18.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha703
19.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.692
20.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice678
21.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka673
22.Altera Jan2004 BaC Kladno657
23.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most628
24.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice580
25.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.542
26.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.525
27.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná509
28.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.506
29.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň500
30.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA470
31.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha458
32.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno438
33.Herzán David2002 Slavoj Podivín434
34.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
35.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.409
36.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha389
37.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.360
38.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice358
39.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.356
40.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.346
Oros Marek2003 Super Stars Most346
42.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.344
43.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.336
44.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín328
45.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava323
46.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 320
47.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná299
48.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha296
49.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.295
50.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.272
51.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.258
52.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.256
53.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
54.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.250
55.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha247
56.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.245
57.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem242
58.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice236
59.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.230
60.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha226
61.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.218
62.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.210
63.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.208
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.208
65.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.206
66.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic204
67.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha195
68.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
69.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.184
70.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.182
71.Port Jan2003 Super Stars Most169
72.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.164
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.164
74.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 160
75.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.157
76.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín156
77.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 155
78.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
79.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná142
80.Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub140
81.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.139
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
83.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
85.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem129
86.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
87.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 125
88.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem120
89.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha114
90.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice112
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice112
92.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.108
93.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.102
94.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.101
95.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
96.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice98
97.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná96
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná96
99.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
100.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice88
101.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.86
103.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
104.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub79
105.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
109.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.75
110.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA72
111.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.70
112.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň66
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka66
114.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.64
115.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem63
116.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
117.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha55
119.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA54
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka54
122.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary46
127.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.42
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Soukup Václav2001 BKV Plzeň42
132.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka30
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most30
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
137.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha18
138.Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
139.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.12
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice12
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.12
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.12
143.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII9
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR89
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice3104
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.3104
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3104
5.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2640
6.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2384
7.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2200
8.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1888
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1888
10.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1598
11.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1552
12.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1412
13.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1344
14.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1321
15.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1284
16.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1172
17.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.1158
18.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1144
19.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1098
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1098
21.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1081
22.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1069
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1069
24.Morávek Michal2002 BaC Kladno1066
25.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1045
26.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1020
27.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná901
28.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most794
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most794
30.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha672
31.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná639
32.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha638
33.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha605
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice605
35.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA603
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha603
37.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha602
38.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.599
39.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň581
40.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.572
41.Altera Jan2004 BaC Kladno539
42.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.538
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.538
44.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice533
45.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.530
46.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové520
47.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice502
48.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.501
49.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.488
50.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha458
51.Herzán David2002 Slavoj Podivín455
52.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno452
53.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 434
54.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.433
55.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná432
56.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 426
57.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.422
58.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.413
59.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha408
60.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.400
61.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.398
62.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava395
63.Oros Marek2003 Super Stars Most392
64.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice382
65.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice349
66.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.338
67.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.334
68.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.319
69.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
70.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 312
71.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha294
72.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.281
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.281
74.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.278
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.278
76.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub274
77.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 250
78.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.248
79.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.246
80.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem242
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem242
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem242
83.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
84.Port Jan2003 Super Stars Most232
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.232
86.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.226
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.226
88.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.200
89.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
90.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.180
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.180
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha180
93.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
94.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.164
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.164
97.Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub160
98.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín156
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
102.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice152
103.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.130
104.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.128
105.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň126
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka126
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha126
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha126
Soukup Václav2001 BKV Plzeň126
110.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.120
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín120
112.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
113.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary112
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary112
115.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka102
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 102
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka102
118.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
119.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.88
120.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
122.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice78
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
130.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
132.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
134.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA42
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ78
2.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2992
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2592
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2178
5.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1702
6.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1605
7.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1587
8.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1496
9.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1182
10.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1069
11.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha971
12.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.970
13.Morávek Michal2002 BaC Kladno938
14.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.929
15.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.800
16.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most722
17.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most618
18.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.603
19.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha582
20.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.568
21.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.501
22.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.494
23.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA492
24.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín472
25.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha446
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha446
27.Oros Marek2003 Super Stars Most410
28.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice396
29.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava395
30.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná392
31.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.389
32.Herzán David2002 Slavoj Podivín384
33.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.377
34.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín366
35.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.363
36.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
37.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň308
38.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha306
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 306
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno306
41.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha300
42.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.298
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.298
44.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.284
45.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.275
46.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.270
47.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice268
48.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.260
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.260
50.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.248
51.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
52.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice238
53.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice230
54.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha228
55.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.226
56.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice224
57.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.222
58.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic216
59.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem212
60.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice208
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka208
62.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.206
63.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná203
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná203
65.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.200
66.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.190
67.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.182
68.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem176
69.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem172
70.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub166
71.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
72.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
73.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha156
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.156
75.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.154
76.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.152
77.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.139
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
79.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
80.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 132
81.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.130
82.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.126
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
84.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice120
85.Altera Jan2004 BaC Kladno114
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
89.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
90.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.90
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem90
92.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.88
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub88
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.88
95.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary86
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary86
99.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Soukup Václav2001 BKV Plzeň78
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
109.Port Jan2003 Super Stars Most74
110.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 58
111.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
112.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
114.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
116.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha12
1.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ45
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ46
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ87
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ92
5.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ192
6.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2200
7.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2176
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2014
9.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1792
10.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1712
11.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1662
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1296
13.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1114
14.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1083
15.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice951
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice951
17.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.796
18.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.741
19.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň715
20.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.687
21.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.656
22.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.639
23.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice614
24.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.594
25.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky542
26.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA504
27.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.501
28.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice482
29.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín474
30.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín470
31.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.453
32.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most452
33.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice446
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.446
35.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.414
36.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.396
37.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.389
38.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 365
39.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice362
40.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň350
41.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice341
42.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice334
43.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
Zachová Adéla2001 Start Jihlava320
45.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
46.Pálková Tereza2002 Super Stars Most311
47.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany303
48.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha300
49.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.292
50.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha286
51.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.278
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.278
53.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most271
54.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice263
55.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem236
56.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany234
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most234
58.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice232
59.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice224
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA224
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most224
62.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha218
63.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň214
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.214
65.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže201
66.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 200
68.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče192
69.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem189
70.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.186
71.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.162
72.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.158
73.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice156
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka156
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem156
76.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem155
77.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha154
78.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic152
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
80.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
81.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka126
82.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
83.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.124
84.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
85.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.112
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
87.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.108
88.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem101
89.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.99
90.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
91.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.87
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.87
93.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary86
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka86
96.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
105.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.60
106.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most54
107.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.46
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
111.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha42
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň42
115.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 18
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ34
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ34
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3440
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha3288
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2710
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2710
7.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice2512
8.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2502
9.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2480
10.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1782
11.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1557
12.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1533
13.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1309
14.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1296
15.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1269
16.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1203
17.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1200
18.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1012
19.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1000
20.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most985
21.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.920
22.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.913
23.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most847
24.Zachová Adéla2001 Start Jihlava834
25.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.808
26.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.781
27.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň755
28.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA722
29.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.693
30.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.670
31.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.648
32.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.638
33.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice626
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice626
35.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče624
36.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha596
37.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka591
38.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.557
39.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.545
40.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.533
41.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice529
42.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha518
43.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.501
44.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.494
45.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA472
46.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice467
47.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice460
48.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha448
49.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.440
50.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň434
51.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.428
52.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha420
53.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 416
54.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.380
55.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.378
56.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.377
57.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.375
58.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice364
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most364
60.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice353
61.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice351
62.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.342
63.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.337
64.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem332
65.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha330
66.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem317
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem317
68.Pálková Tereza2002 Super Stars Most306
69.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín304
70.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.302
71.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most270
72.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.266
73.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.261
74.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.259
75.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic253
76.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice252
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín252
78.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.242
79.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže234
80.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.232
81.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem230
82.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice228
83.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.208
84.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice200
85.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.198
86.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany183
87.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem180
88.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.156
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.156
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.156
91.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany126
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha126
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka126
95.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
96.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.114
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 114
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky114
101.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary112
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary112
103.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka102
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
105.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice90
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha90
107.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.86
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice86
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
111.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most78
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
120.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.76
121.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
1.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ90
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2992
3.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2490
4.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2314
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1702
6.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1672
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
8.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1590
9.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1496
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1477
11.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1226
12.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1158
13.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1069
14.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.928
15.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice832
16.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.819
17.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno768
18.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.698
19.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň634
20.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice583
21.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 579
22.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.521
23.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín494
24.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA492
25.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky480
26.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.462
27.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice458
28.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha452
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.452
30.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha446
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha446
32.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.434
33.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha431
34.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha430
35.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.404
36.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.403
37.Zachová Adéla2001 Start Jihlava392
38.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
39.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most381
40.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice372
41.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče360
42.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.352
43.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha348
44.Pálková Tereza2002 Super Stars Most344
45.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín338
46.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
47.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
48.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.316
49.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice304
50.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice290
51.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.286
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice286
53.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.275
54.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.274
55.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň268
56.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most266
57.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.261
58.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany241
59.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem212
60.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice208
61.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany204
62.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.200
64.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.198
65.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice192
66.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň180
67.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem176
68.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem172
69.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.166
70.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
71.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most162
72.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.152
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most152
74.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice150
75.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
76.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.138
77.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 132
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.132
79.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže126
80.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
81.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
84.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka112
85.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem90
86.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
87.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary86
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary86
89.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.84
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
91.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka78
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
100.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA58
101.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.54
102.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
106.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.42
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.42
113.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U19- otevřený - ChropyněC14.01.2018
2GPC U19 - České BudějoviceC20.01.2018
3GPC U19 kvalifikační - ŽidlochoviceC10.02.2018
41. GPC U19 - MostC10.02.2018
5GPC U19 kvalifikační - PlzeňC10.02.2018
6GPC U19 - Benátky nad JizerouC10.02.2018
7GPC U19 - HoliceC11.02.2018
81. GPC U19 - Praha RadoniceC11.02.2018
91. GPC U19 - KarvináC24.02.2018
101. GPA U19 - Hradec KrálovéA04.03.2018
111. GPB U19 - PardubiceB01.04.2018
12GPC U19 - otevřený - KladnoC22.04.2018
13GPC U19 - Český KrumlovC05.05.2018
142. GPC U19 - Liberec- VesecC05.05.2018
15GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2018
16GPC U19- otevřený - ChropyněC05.05.2018
17GPC U19 - Králův DvůrC19.05.2018
18GPC U19 kvalifikační - Plzeň DoubravkaC19.05.2018
192. GPC U19 - PrahaC19.05.2018
20GPC U19 kvalifikační - Brno - SlatinaC02.06.2018
21GPC U19 - HoliceC02.06.2018
222. GPC U19 - OrlováC02.06.2018
232. GPA U19 - OrlováA10.06.2018
242. GPB U19 - MostB09.09.2018
25GPC U19- otevřený - PardubiceC15.09.2018
26GPC U19- otevřený - KarvináC15.09.2018
27GPC U19- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
28GPC U19- otevřený - ChropyněC23.09.2018
29GPC U19- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
30GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC06.10.2018
31GPC U19- otevřený - KladnoC07.10.2018
32OP U19 - Králův DvůrSKP24.11.2018
33OP U19 - JihlavaSKP25.11.2018
34OP U19 - NejdekSKP25.11.2018
35OP U19 - MostSKP25.11.2018
36GPC U19- kvalifikační - IvančiceC01.12.2018
37OP U19 - České BudějoviceSKP01.12.2018
38OP U19 - Praha VinořSKP01.12.2018
39OP U19 - DobruškaSKP02.12.2018
40OP U19 - OrlováSKP02.12.2018
41MČR U19 - PrahaMČR16.12.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading