logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 10.01.2019

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
10.01.2018 - 10.01.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR90
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR100
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR151
4.Král Ondřej1999 Sokol Radotín Meteor PrahaWR204
5.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4272
6.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3704
7.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3304
8.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
9.Louda Jiří1995 USK Plzeň2816
10.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2496
11.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.2472
12.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2352
13.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2256
14.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2127
15.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1866
16.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1824
17.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1644
18.Kural Martin1999 USK Plzeň1546
19.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1522
20.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1496
21.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1372
22.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1310
23.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1296
24.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1274
Oros Ladislav1971 Super Stars Most1274
26.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1213
27.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1212
28.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška1103
29.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1046
30.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice1010
31.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1004
32.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice982
33.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.974
34.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.940
35.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.859
36.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.818
37.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.781
38.Port Jan1972 Super Stars Most774
39.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 773
40.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.752
41.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 751
42.Repiar Samuel1994 Super Stars Most744
43.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.743
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.743
45.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.738
46.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha728
47.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.694
48.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.680
49.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.677
50.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice674
51.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.653
52.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 644
53.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno630
54.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.627
55.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové608
56.Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 600
57.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.594
58.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.590
59.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 586
60.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.579
61.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 578
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha578
64.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška574
65.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.552
66.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice550
67.Morávek Michal2002 BaC Kladno540
68.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.533
69.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha520
70.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška494
71.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.486
72.Králíček Jan2000 Super Stars Most476
73.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most469
74.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové461
75.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.458
76.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň456
77.Šula Fabian1995 TJ Ostrov448
78.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.428
79.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
80.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.410
81.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera404
82.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové403
83.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 398
84.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná391
85.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic390
86.Drudík Ota1992 USK Plzeň389
87.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice376
88.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 369
89.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany364
90.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň363
91.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek361
92.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton360
93.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.358
94.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.350
95.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.340
96.Král Martin1994 BK TJ Baník Most333
97.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.326
98.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter317
99.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice309
100.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.306
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera306
102.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň303
103.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
104.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc294
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže294
Straka Jakub2000 Super Stars Most294
107.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice291
108.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.284
109.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň282
110.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha280
111.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno278
112.Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.276
113.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.271
114.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice268
115.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice263
116.Čapek Jiří1975 Super Stars Most260
117.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek258
Poříz Leoš1974 Start Jihlava258
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha258
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná258
121.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava254
122.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 250
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
124.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno246
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice246
126.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže238
127.Konupka Jiří1965 BaC Kladno230
128.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.229
129.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.227
130.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.226
131.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín224
132.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.222
133.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc221
134.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.211
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 211
136.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka209
137.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
138.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha204
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice204
140.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.202
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.202
142.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.201
143.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.200
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka200
145.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno198
146.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná197
147.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
148.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.187
149.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.186
150.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.184
151.Čechura Adam1989 BaC Kladno178
Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
153.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka176
154.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.174
155.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha172
156.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška164
157.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.163
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná163
159.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava162
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška162
161.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.161
162.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.159
163.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín158
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice158
165.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň157
166.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno156
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha156
169.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava153
170.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice152
171.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.150
173.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.149
174.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín148
175.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
177.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice134
178.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.130
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany130
180.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha128
181.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice127
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton127
183.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně126
184.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka125
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek125
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
187.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 124
188.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.123
189.Altera Jan2004 BaC Kladno120
Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice120
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň120
Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
196.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.119
Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice119
198.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín117
199.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton116
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.116
201.Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.114
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA114
204.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice110
205.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.109
206.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.108
208.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.106
209.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno105
210.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno104
211.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice101
212.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.99
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou99
214.Votik Richard1988 BK ARION PRAHA98
215.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 97
216.Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.96
217.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany94
218.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.93
219.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.91
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň91
221.Grošov Pavel2000 BC Badmen Brno88
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek88
223.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň87
224.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
228.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 85
229.Benírške Adam1995 Start Jihlava84
Chalupa Petr1998 BKV Plzeň84
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
233.Hrnčár Petr1999 TJ Sokol Dobruška80
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové80
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha80
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
237.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.79
Helar Jakub1992 Start Jihlava79
239.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Schmied Martin1982 TJ Chropyně78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
245.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.76
246.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice75
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík75
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.75
249.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice74
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany74
251.Pašek Michal1987 SK Jupiter73
252.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava72
Herzán David2002 Slavoj Podivín72
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín72
Kubík Jiří1977 SK Jupiter72
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.72
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton72
258.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha71
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.71
260.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka68
261.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.66
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek66
263.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Šot Michal1988 SK BC Premiera60
266.Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.59
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže59
269.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice58
270.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany56
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera56
272.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 54
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.54
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.54
Špíz Petr2001 TJ Dobřany54
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.54
277.Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.53
278.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 48
279.Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.47
280.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha46
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
Vašek Martin1988 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
284.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice45
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha45
286.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany44
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA44
288.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Telecký Jiří1982 VSK VŠB - TU Ostrava42
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň42
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
297.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy40
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 40
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha40
Vašíček Peter1989 BK Kopřivnice, z.s.40
302.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter38
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany38
304.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka37
305.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže36
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň36
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice36
308.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek33
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
311.Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice32
312.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava30
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.30
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.30
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub30
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.30
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové30
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka30
319.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.27
320.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava26
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást26
323.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 25
325.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná24
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.24
328.Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice23
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava23
330.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany22
331.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.21
332.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 20
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.20
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha20
335.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň18
Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.18
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.18
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany18
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
342.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
343.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava14
345.Bauer Michael1999 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.13
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň13
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice13
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice13
350.Grace Yury1967 Start Jihlava12
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 12
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná12
355.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.10
Vild Petr1974 SK Jupiter10
357.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno9
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.9
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR89
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR89
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4720
4.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4488
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4406
6.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4304
7.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3724
8.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3704
9.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3224
10.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3112
11.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže3010
12.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2960
13.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2588
14.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2584
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2584
16.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2576
17.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2424
18.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2384
19.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2200
20.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2172
21.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2076
22.Kural Martin1999 USK Plzeň1920
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1920
24.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1916
25.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1904
26.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1896
27.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1885
28.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1877
29.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1864
30.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1847
31.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1844
32.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1772
33.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1719
34.Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.1672
35.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1608
36.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1579
37.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1572
38.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1549
39.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1524
40.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1460
41.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1378
42.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1374
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1374
44.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1356
45.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1335
46.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1254
47.Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 1200
48.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1154
49.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška1132
50.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1088
51.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1070
52.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic1069
53.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1032
54.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1021
55.Oros Ladislav1971 Super Stars Most975
56.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.964
57.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice934
58.Morávek Michal2002 BaC Kladno932
59.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.920
60.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 897
61.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.886
62.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška872
63.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.870
64.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.860
65.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno850
66.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.843
67.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška840
68.Králíček Jan2000 Super Stars Most834
69.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.826
70.Port Jan1972 Super Stars Most821
71.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 815
72.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha800
73.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň797
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové797
75.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most782
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška782
77.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice774
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.774
79.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.758
80.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice747
81.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové734
82.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.728
83.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera716
84.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň712
85.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice706
86.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň683
87.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha672
88.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice662
89.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.656
90.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha646
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha646
92.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.644
93.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice616
94.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň604
95.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.602
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.602
97.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.598
98.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 584
99.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 576
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton576
101.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice575
102.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice566
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.566
104.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice562
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter562
106.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno544
107.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná542
108.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.526
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.526
110.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.522
111.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice520
112.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.518
113.Straka Jakub2000 Super Stars Most510
114.Čapek Jiří1975 Super Stars Most508
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.508
116.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást505
117.Král Martin1994 BK TJ Baník Most502
118.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.484
119.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.481
120.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most478
121.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín476
122.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže466
123.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc462
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.462
125.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná460
126.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.445
127.Konupka Jiří1965 BaC Kladno430
128.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany427
129.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.416
130.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 414
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice414
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice414
133.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka408
134.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.406
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.406
136.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno401
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.401
138.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
139.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín396
140.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná394
141.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň388
143.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
144.Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška378
145.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.377
146.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava376
147.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice375
148.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek372
149.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice368
150.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka366
151.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.364
152.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice362
153.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.357
154.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.352
155.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
156.Helar Jakub1992 Start Jihlava346
157.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice340
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.340
159.Poříz Leoš1974 Start Jihlava334
160.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha322
161.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná315
162.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton302
163.Segeč Jan1978 USK Plzeň300
164.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 294
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 294
166.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA288
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany288
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.288
169.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín287
170.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.286
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice286
172.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 280
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň280
175.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek276
Repiar Samuel1994 Super Stars Most276
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha276
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.276
180.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.274
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek274
182.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.271
183.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice270
185.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno268
186.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.266
187.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.264
188.Čechura Adam1989 BaC Kladno262
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava262
190.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice261
191.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 258
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.258
193.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.253
194.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže250
195.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.245
196.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.244
197.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.242
198.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 240
201.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka238
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.238
203.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava237
Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
205.Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.234
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno234
207.Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha230
208.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno228
210.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.226
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 226
212.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň224
213.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka216
215.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.212
216.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
217.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík200
218.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 198
219.Šula Fabian1995 TJ Ostrov192
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA192
221.Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava188
222.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava184
223.Šot Michal1988 SK BC Premiera180
224.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.170
225.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.164
227.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín162
228.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.158
229.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.156
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.156
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.156
Vild Petr1974 SK Jupiter156
233.Louda Jiří1955 Slavoj Plzeň152
Louda Jiří1995 USK Plzeň152
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
236.Drudík Ota1992 USK Plzeň150
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové150
240.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton146
241.Benírške Adam1995 Start Jihlava144
242.Votik Richard1988 BK ARION PRAHA142
243.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.138
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton138
247.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 136
248.Kubík Jiří1977 SK Jupiter134
249.Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.132
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže132
252.Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava128
253.Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti125
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice125
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
258.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice124
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice124
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha124
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.124
262.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany122
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany122
264.Altera Jan2004 BaC Kladno120
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.120
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Ludvík Pavel1987 BK 93 Hořovice120
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
272.Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.116
273.Grace Yury1967 Start Jihlava114
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 114
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
277.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.112
279.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
280.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice106
281.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava102
282.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany98
Pašek Michal1987 SK Jupiter98
284.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
285.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha88
Grošov Pavel2000 BC Badmen Brno88
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha88
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 88
289.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
295.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná84
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek84
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.84
298.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín82
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany82
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany82
301.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín80
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most80
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.80
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka80
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera80
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.80
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka80
Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
309.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně78
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka78
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná78
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno78
Špíz Petr2001 TJ Dobřany78
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka78
325.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.72
326.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.64
327.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava60
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Komarovský Petr1965 ABC Brno60
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Valenta Milan1976 ABC Brno60
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany60
334.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice56
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice56
336.Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice54
337.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek52
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany52
339.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň50
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň50
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most50
342.Bauer Michael1999 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Dostál Vít1963 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha46
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice46
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou46
349.Herzán David2002 Slavoj Podivín42
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 42
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany42
359.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín40
360.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň38
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.38
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany38
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice38
364.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.36
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže36
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy36
367.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
368.Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
370.Schneedorfer Jan1979 TJ ČZ Strakonice, spolek26
371.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
373.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.22
Slepička Martin1970 SK Jupiter22
375.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
377.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.14
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR67
2.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.4120
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3536
4.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3377
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3272
6.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3064
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2984
8.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2676
9.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2624
10.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2496
11.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2440
12.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2082
13.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1846
14.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1762
15.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1688
16.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1642
17.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1626
18.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1384
19.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1328
20.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1309
21.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1225
22.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1140
23.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1130
24.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1061
25.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1004
26.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.952
27.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka950
28.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.932
29.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice904
30.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň895
31.Oros Ladislav1971 Super Stars Most878
32.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno848
33.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška836
34.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera821
35.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 818
36.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha808
37.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice785
38.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 782
39.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha768
40.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha750
41.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA738
42.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň728
43.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové727
44.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.724
45.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka720
46.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno694
47.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.680
48.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice660
49.Pistulka Radek1997 USK Plzeň654
50.Port Jan1972 Super Stars Most650
51.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.644
52.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.617
53.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.616
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice616
55.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.604
56.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.594
57.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň592
58.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.582
59.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.572
60.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice538
61.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice536
62.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást534
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 534
64.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice520
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.520
66.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.502
67.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.488
68.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.482
69.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.474
70.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice471
71.Poříz Leoš1974 Start Jihlava470
72.Králíček Jan2000 Super Stars Most453
73.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.450
74.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.440
75.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha424
76.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové414
77.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice396
78.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera390
79.Morávek Michal2002 BaC Kladno388
80.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.380
81.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.372
82.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice370
83.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.364
84.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha358
85.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.342
86.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava338
87.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha336
Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice336
89.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň334
90.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice332
91.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton324
92.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter320
93.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.318
94.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.312
95.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín310
96.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc306
97.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek304
98.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.300
100.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín292
101.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton286
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.286
103.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice282
104.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže280
Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové280
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
107.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.278
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek278
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice278
110.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové276
111.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most270
Drudík Ota1992 USK Plzeň270
113.Šula Fabian1995 TJ Ostrov266
114.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany261
115.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha260
116.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 252
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška252
118.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic246
119.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
120.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.234
121.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže233
122.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže232
123.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 220
124.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
126.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
127.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava204
128.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice200
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná200
130.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.198
132.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 194
133.Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.192
134.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou174
135.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.172
136.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň171
137.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná168
138.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA166
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín166
140.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
141.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná162
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
143.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava158
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 158
145.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně156
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška156
147.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc154
148.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha152
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek152
150.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže150
151.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.142
152.Pašek Michal1987 SK Jupiter140
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
154.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
155.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice134
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice134
157.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 128
158.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.126
159.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
160.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno124
161.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.120
164.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha114
Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
166.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice112
167.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.108
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany108
169.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň106
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton106
171.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice105
172.Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice104
173.Čapek Jiří1975 Super Stars Most102
174.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.98
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 98
176.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
177.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka86
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.86
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 86
182.Helar Jakub1992 Start Jihlava84
183.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
184.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.78
Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka78
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň78
193.Kural Martin1999 USK Plzeň75
194.Herzán David2002 Slavoj Podivín72
195.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek68
196.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany66
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 66
198.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.60
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava60
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Straka Jakub2000 Super Stars Most60
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
205.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.58
206.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek56
208.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň54
209.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 50
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže50
211.Bauer Michael1999 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.46
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.46
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava46
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany46
217.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín42
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín42
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
226.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň40
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka40
228.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany36
229.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno32
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.32
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha32
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové32
233.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň30
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
236.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice26
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice26
240.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
241.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
244.Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň21
245.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany18
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 18
248.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové14
249.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná13
250.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Kubík Jiří1977 SK Jupiter12
252.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR136
2.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR185
3.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.WR201
4.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR226
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3752
6.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3336
7.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2888
8.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2640
9.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2632
10.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka2500
11.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2461
12.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2304
13.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2296
14.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2293
15.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2228
16.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2016
17.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1730
18.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1698
19.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1682
20.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1659
21.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1496
22.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1466
23.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1436
24.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1432
25.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1318
26.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1282
27.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1199
28.Krocová Valerie1992 Super Stars Most1115
29.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1088
30.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1040
31.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1024
32.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1021
33.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1005
34.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1000
35.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín934
36.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton896
37.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška880
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha880
39.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.878
40.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice854
41.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.820
42.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň818
43.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.780
44.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha748
45.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň736
46.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.728
47.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice670
48.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.644
49.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most630
50.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter600
51.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.594
52.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 570
53.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava555
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.555
55.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek552
56.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany548
57.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň518
58.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň494
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.494
60.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice491
61.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.488
62.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha484
63.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška464
64.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.456
65.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.455
66.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.452
67.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha438
68.Pořízová Radka1977 Start Jihlava434
69.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
70.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.424
71.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA416
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice416
73.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.404
74.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice395
75.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice390
76.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.380
Vocelková Anna1994 USK Plzeň380
78.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic376
79.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton373
80.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek372
81.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.368
82.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.352
83.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice348
Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc348
Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.348
Srbová Adéla2000 BaC Kladno348
87.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.340
88.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera338
89.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera336
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.336
91.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.322
92.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 314
93.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.312
94.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.306
95.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice300
96.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové280
97.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.272
98.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice261
99.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.257
100.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice245
101.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže236
102.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.232
103.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou222
104.Zachová Adéla2001 Start Jihlava206
105.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka205
106.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže201
107.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek200
108.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče198
109.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.186
110.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha180
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
113.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek175
114.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice172
115.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín168
116.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín162
117.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.156
118.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň152
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň152
120.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice150
Panochová Jana1997 BA Plzeň150
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.150
125.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.144
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha144
127.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 138
128.Polívková Eliška1998 USK Plzeň137
129.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter134
130.Dufková Monika1999 BaC Kladno128
131.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
132.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.120
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
136.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice118
137.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka114
139.Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
140.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany106
141.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná102
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná102
143.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
144.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice88
145.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.87
146.Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.86
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera86
149.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
150.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
153.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most75
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
155.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň66
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.66
157.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
158.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice56
159.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.46
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany46
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava46
162.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.45
163.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany44
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.44
165.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vítková Adéla1992 Start Jihlava42
169.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.38
171.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
172.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 30
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter30
175.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov22
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
179.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany18
Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany18
181.Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR74
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR74
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3952
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3658
5.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3544
6.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3540
7.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3488
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3388
9.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3192
Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3192
11.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3044
12.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3024
13.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2936
14.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2916
15.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2640
16.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2605
17.Krocová Martina1988 Super Stars Most2568
18.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2468
19.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň2452
20.Krocová Valerie1992 Super Stars Most2360
21.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2348
22.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2308
23.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 2272
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2272
25.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň2184
26.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2064
27.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1988
28.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1964
29.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1909
30.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1778
31.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1748
32.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1648
33.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1644
34.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1601
35.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1541
36.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1529
37.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1510
38.Srbová Adéla2000 BaC Kladno1470
39.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1465
40.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1450
41.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1445
42.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1424
43.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek1311
44.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1310
45.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1260
46.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1252
47.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1205
48.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1204
49.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1192
50.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1181
51.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1174
52.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1130
53.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1082
54.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha986
55.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.975
56.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 973
57.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 892
58.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.851
59.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter792
60.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.782
61.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice760
62.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha754
63.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice730
64.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice696
65.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice694
66.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.672
67.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.652
68.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
69.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.636
70.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.632
71.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška624
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška624
73.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera600
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice600
75.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň583
76.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.576
77.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter572
78.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.549
79.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň542
80.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice520
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín520
82.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most494
83.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek488
84.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.482
85.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha474
86.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic472
87.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.471
88.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha468
89.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava465
90.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka459
91.Pořízová Radka1977 Start Jihlava450
92.Dufková Monika1999 BaC Kladno448
93.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek445
94.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice440
95.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.438
96.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.430
97.Zachová Adéla2001 Start Jihlava395
98.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera380
99.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc362
100.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.347
101.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška337
102.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.321
103.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.303
104.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice302
105.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
106.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže295
107.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.290
108.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
111.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.278
112.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.276
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.276
114.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice275
115.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera270
116.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice268
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže268
118.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha264
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha264
120.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče258
121.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek252
122.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA250
123.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 242
124.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín240
125.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton239
126.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
127.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 216
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.216
129.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
131.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
133.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.203
134.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice200
135.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná198
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná198
137.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň180
Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha180
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice180
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.180
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
144.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka179
145.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter172
146.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.171
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.171
148.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň168
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň168
150.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice164
151.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov160
152.Polívková Eliška1998 USK Plzeň151
153.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Erbenová Monika1986 BaC Kladno150
Panochová Jana1997 BA Plzeň150
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno150
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice150
158.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň138
159.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany134
160.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 125
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
162.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.124
Vítková Adéla1992 Start Jihlava124
164.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.116
165.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň114
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
169.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
173.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou108
174.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany105
175.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA102
176.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 92
177.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice90
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA90
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
180.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.86
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 86
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava86
185.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče78
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín78
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
192.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška75
193.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň73
194.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.72
195.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno69
196.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň64
197.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice60
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice60
199.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Fictumová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň50
201.Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter46
202.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany42
204.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany38
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice38
Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany38
207.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň34
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek34
210.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany30
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň30
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter30
213.Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany22
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR67
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4752
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4120
4.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3064
5.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové3056
6.Krocová Martina1988 Super Stars Most2984
7.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2676
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2620
9.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2616
10.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2440
11.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1943
12.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1820
13.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
14.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1673
15.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1592
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1592
17.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1584
18.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor Praha1384
19.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1340
20.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1326
21.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1280
22.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1251
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1251
24.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1234
25.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1226
26.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1102
27.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1089
28.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1006
29.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno998
30.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice930
31.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton926
32.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 904
33.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha863
34.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka857
35.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.840
36.Krocová Valerie1992 Super Stars Most834
37.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška832
38.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška784
39.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice783
40.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha738
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.738
42.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice727
43.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter720
44.Srbová Adéla2000 BaC Kladno694
45.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín680
46.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň672
47.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice668
48.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha642
49.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.640
50.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 636
51.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň634
52.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most633
53.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha626
54.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha618
55.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.617
56.Vocelková Anna1994 USK Plzeň612
57.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice608
58.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.590
59.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.567
60.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.552
61.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.546
62.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice544
63.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.526
64.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.520
65.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň518
66.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.506
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška506
68.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže485
69.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha472
70.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.456
71.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.452
72.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 450
73.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.448
74.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.428
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton428
76.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.422
77.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most418
78.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek384
79.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.380
80.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera374
81.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek372
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.372
83.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň368
84.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava358
85.Pořízová Radka1977 Start Jihlava356
86.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.350
87.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška336
Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
89.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.331
90.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera323
91.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter320
92.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.318
93.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava310
94.Bernaciková Martina1980 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.300
96.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice296
Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc296
98.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
100.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha270
101.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 266
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov266
103.Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany261
105.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
106.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.254
107.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice242
108.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
109.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice238
110.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
111.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
112.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice224
113.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.212
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera212
115.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.204
116.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek202
117.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.198
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA198
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče198
120.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.192
121.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže190
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.190
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 190
124.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.186
Zachová Adéla2001 Start Jihlava186
126.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha180
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
128.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň178
129.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek176
130.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou174
131.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
132.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.166
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha166
134.Dvořáčková Veronika1977 SK Žíznivý papoušek badminton165
135.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice158
136.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň152
137.Erbenová Monika1986 BaC Kladno150
Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno150
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
141.Königová Alena1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton148
142.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže144
143.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera138
144.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 134
145.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.130
146.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň124
Polívková Eliška1998 USK Plzeň124
148.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Sedláková Kateřina1993 BK 93 Hořovice120
151.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška118
152.Vítková Adéla1992 Start Jihlava116
153.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice114
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška114
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.114
157.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha112
158.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná102
159.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter96
160.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most92
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice92
162.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice88
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice88
164.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.87
165.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 86
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka86
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň86
168.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha84
169.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín80
170.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Panochová Jana1997 BA Plzeň78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
177.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
178.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín72
179.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany66
180.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška60
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 60
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové60
186.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň56
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.56
188.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň54
189.Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter50
190.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice48
191.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany46
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.46
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 46
194.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter44
195.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA42
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče42
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno42
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná42
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
202.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň40
203.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
204.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice36
205.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha32
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové32
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice32
208.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň30
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany30
210.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň26
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.26
213.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.24
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
215.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice22
Kavanová Michaela1973 SK Badminton Tábor, z.s.22
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
218.Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň21
219.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany20
220.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany18
221.Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice, spolek16
222.Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
ČísloTurnajGPDatum
1GPD dospělých - StrakoniceD13.01.2018
2Memoriál St. Krauze - Český TěšínA14.01.2018
3OP dospělých - Praha HamrSKP27.01.2018
4OP dospělých - PlzeňSKP27.01.2018
5OP dospělých - LiberecSKP27.01.2018
6OP dospělých - Český KrumlovSKP27.01.2018
7OP dospělých - BrnoSKP28.01.2018
8OP dospělých - OstravaSKP28.01.2018
9OP dospělých - PardubiceSKP28.01.2018
10MČR dospělých - PrahaMČR04.02.2018
11GPC dospělých - OsíkC10.02.2018
12GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD10.02.2018
13GPC dospělých - OlomoucC17.02.2018
14GPC dospělých - OstrovC17.02.2018
15GPC dospělých - Praha - VinořC18.02.2018
163. GPC dospělých - Brno - SlatinaC03.03.2018
17VC města Plzně - PlzeňA11.03.2018
18GPD dospělých - StrakoniceD24.03.2018
19GPB Pohár Akademie Most - MostB25.03.2018
20GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD31.03.2018
21GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC31.03.2018
22GPB Jouda Cup - Praha - ZMB08.04.2018
23GPC dospělých - JihlavaC21.04.2018
24GPD dospělých - JihlavaD21.04.2018
25GPC dospělých - Praha HamrC22.04.2018
26Memoriál I. Škáchy - LiberecA22.04.2018
27GPC dospělých- 27. Thun Cup Nejdek - NejdekC28.04.2018
28GPC dospělých - OlomoucC06.05.2018
29GPC dospělých - Praha - VinořC12.05.2018
30GPD dospělých - TáborD13.05.2018
31GPD dospělých - DobřanyD19.05.2018
32GPB Most - MostB27.05.2018
33GPE dospělých - PlzeňE27.05.2018
34GPC dospělých - VC Kladna 2018 - KladnoC02.06.2018
35GPC dospělých - HoliceC26.08.2018
36Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA02.09.2018
37GPC dospělých - Praha ZMC15.09.2018
38GPC dospělých - Liberec- VesecC15.09.2018
39GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD22.09.2018
40GPC dospělých - OlomoucC22.09.2018
41GPD dospělých - VodňanyD29.09.2018
42GPC dospělých - DobruškaC06.10.2018
43GPC dospělých - MostC06.10.2018
44GPC dospělých - OlomoucC06.10.2018
45GPD dospělých - OlomoucD06.10.2018
46GPC Memoriál Proška - Králův DvůrC06.10.2018
47GPC dospělých - IvančiceC07.10.2018
48GPC dospělých - PlzeňC13.10.2018
49GPD dospělých - FajneD13.10.2018
50GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD14.10.2018
51GPE dospělých - PlzeňE14.10.2018
52GPC dospělých - Praha VinořC14.10.2018
53GPC dospělých - České BudějoviceC20.10.2018
54GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB21.10.2018
55Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA28.10.2018
56GPC dospělých - OsíkC10.11.2018
57GPC dospělých- VC města Kladna - KladnoC10.11.2018
58GPB Pustějov - PustějovB18.11.2018
59GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC24.11.2018
60GPC dospělých- Memoriál P. Bílka - Praha HamrC24.11.2018
61GPC dospělých - ChropyněC25.11.2018
62GPC dospělých - MostC08.12.2018
63GPC dospělých - Praha - VinořC09.12.2018
64OP dospělých - Brno - SlatinaSKP05.01.2019
65OP dospělých - PardubiceSKP05.01.2019
66OP dospělých - PlzeňSKP05.01.2019
67OP dospělých - Praha HamrSKP05.01.2019
68OP dospělých - MostSKP05.01.2019
69OP dospělých - FajnéSKP06.01.2019
70OP dospělých - KladnoSKP06.01.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading