logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 10.01.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
10.01.2018 - 10.01.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3968
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2080
3.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany953
4.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.938
5.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.903
6.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.858
7.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.691
8.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.666
9.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha628
10.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha618
11.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha617
12.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice596
13.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.559
14.Klokan Jakub2008 Super Stars Most556
15.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš546
16.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
17.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.539
18.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice523
19.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice520
20.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.518
21.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.507
22.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 458
23.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice434
24.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.414
25.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.412
Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.412
27.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha402
28.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.386
29.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice374
30.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.372
31.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.368
32.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.358
33.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha346
34.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže335
35.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.328
36.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.310
37.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic307
38.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš305
39.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice300
40.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno296
41.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA286
42.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha284
43.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.270
44.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha263
45.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.250
46.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.246
47.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.244
48.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA234
49.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 231
50.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany225
51.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 223
52.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno221
53.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most214
54.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice212
55.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.207
56.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.202
57.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha198
58.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
59.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.194
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.194
61.Škvára Kristian2008 BaC Kladno191
62.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 190
64.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem182
65.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.180
66.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice178
67.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton174
68.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.172
69.Gašparín Adam2007 Super Stars Most168
70.Berka Jan2007 Slavoj Podivín160
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha160
72.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem154
73.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.153
74.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.152
75.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.148
76.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš144
77.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY142
78.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.136
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná136
80.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.131
81.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.130
82.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.124
83.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha122
84.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav114
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže114
86.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň113
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice113
88.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná112
89.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice106
90.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.105
91.Macal Jiří2008 Super Stars Most104
92.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.103
93.Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
94.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.94
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.94
96.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem93
97.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.91
98.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice90
99.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
100.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.85
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.85
102.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.84
103.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.79
104.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
106.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.77
107.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou75
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha75
109.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.72
110.Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín70
111.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.69
112.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš66
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná66
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.66
115.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.64
116.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice63
117.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY62
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most62
119.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.60
120.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.58
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.58
123.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 57
124.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 56
125.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk55
126.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.54
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.54
128.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.52
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA52
130.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové49
131.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton47
132.Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
133.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
134.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha43
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.43
136.Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy42
138.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.41
139.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton39
140.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.38
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže38
143.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.34
Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka34
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha34
146.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.33
147.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton32
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 32
149.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice30
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha30
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice30
153.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
154.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha25
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 25
157.Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.22
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany22
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.22
161.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
163.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice19
164.Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.18
165.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.16
166.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
168.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk13
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové13
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most13
172.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA10
Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.10
Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY10
Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY10
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.10
182.Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.9
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Kolář Jan2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.9
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.9
186.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.7
187.Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha5
188.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná4
191.Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.3
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk3
193.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most2
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4000
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 4000
3.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1979
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1557
5.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.1369
6.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1131
7.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.996
8.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha939
9.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha927
10.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.875
11.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.854
12.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.834
13.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha822
14.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha814
15.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.789
16.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.702
17.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice691
18.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.677
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.677
20.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže642
21.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice614
22.Klokan Jakub2008 Super Stars Most605
23.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.602
24.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.591
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 591
26.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice579
27.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.566
28.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.545
29.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 533
30.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.530
31.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.523
32.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.506
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.506
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.506
35.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.496
36.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno482
37.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.481
38.Gašparín Adam2007 Super Stars Most473
39.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA470
40.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany462
41.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice460
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice460
43.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA450
44.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.437
45.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.417
46.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 409
47.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 393
48.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.388
49.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.384
50.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš380
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno380
52.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.368
54.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš363
55.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha362
56.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha355
57.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
58.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.344
59.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.320
60.Škvára Kristian2008 BaC Kladno318
61.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice316
62.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.312
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha312
64.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.311
65.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 302
66.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná284
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná284
68.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton282
69.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha276
70.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.264
71.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.256
72.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most250
74.Berka Jan2007 Slavoj Podivín248
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín248
76.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.244
77.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
78.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem240
79.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
81.Macal Jiří2008 Super Stars Most236
82.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav234
83.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha228
84.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.220
85.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.214
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem214
87.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.206
88.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
89.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice200
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 200
91.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná198
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
93.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš195
94.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice194
95.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha192
96.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY191
97.Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.188
98.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA179
99.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.178
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.178
101.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže176
102.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.170
103.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.168
104.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.167
105.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové166
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem166
107.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou164
108.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice162
109.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže150
110.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice146
111.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.135
112.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic128
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk128
114.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
115.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
117.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha117
118.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
119.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš102
120.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.100
123.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha92
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha92
125.Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
126.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.87
127.Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
129.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.84
131.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.80
132.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
138.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 68
139.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY63
140.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
141.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
142.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.50
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.50
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 50
147.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
148.Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Kolář Jan2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.42
155.Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.38
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most38
158.Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
159.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA26
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.26
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.26
165.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY25
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
169.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha12
1.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 3968
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2800
3.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.791
4.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.729
5.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.728
6.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.704
7.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha692
8.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha665
9.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany643
10.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha598
11.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.588
12.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice581
13.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice566
14.Klokan Jakub2008 Super Stars Most542
15.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA497
16.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.492
17.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.482
18.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice464
19.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha461
20.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.456
21.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 454
22.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
23.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.411
24.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.398
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.398
26.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.362
27.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.358
28.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
29.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.343
30.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.338
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.338
32.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže326
33.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice322
34.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.316
35.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.308
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.308
37.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany306
38.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA298
39.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno296
40.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš288
41.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.286
42.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.277
43.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš266
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice266
45.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice244
46.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic230
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 230
48.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
49.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.224
50.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.222
51.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.218
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno218
53.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš216
54.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha209
55.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 202
56.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most199
57.Gašparín Adam2007 Super Stars Most198
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav198
59.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha190
60.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
Škvára Kristian2008 BaC Kladno178
62.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton174
63.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
65.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY163
66.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná162
67.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha158
68.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.152
69.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem149
70.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.139
71.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
72.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.128
73.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
74.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha124
76.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
78.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 110
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice110
80.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže100
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.100
83.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 93
84.Macal Jiří2008 Super Stars Most92
85.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.88
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná88
89.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
90.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem84
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice84
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
93.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
94.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.80
96.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš78
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.78
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.78
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
101.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice68
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
103.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové67
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha67
105.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA63
106.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha62
107.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.54
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha54
110.Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
112.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk46
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.46
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.46
120.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha42
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice42
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha42
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
126.Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže40
128.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY39
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
130.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.38
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 38
132.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha37
133.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
134.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
135.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.26
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
137.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.25
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY25
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 25
142.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
143.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
145.Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
146.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA4
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2272
2.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1141
3.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.864
4.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.741
5.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most710
6.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice629
7.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice605
8.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.594
9.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany581
10.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže574
11.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.572
12.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 570
13.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha562
14.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno553
15.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.547
16.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš496
17.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice464
18.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.459
19.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno458
20.Portová Anna2007 Super Stars Most454
21.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.434
22.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most422
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.422
24.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk392
25.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.390
26.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.380
27.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš329
28.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
29.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice322
30.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic314
31.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.306
32.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA297
33.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha292
34.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha288
35.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA286
36.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha271
37.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha270
38.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.264
39.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.262
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton262
41.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha258
42.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.256
43.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.252
44.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice245
45.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice244
46.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.242
47.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem238
48.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.236
49.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton222
50.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.216
51.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY215
52.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
53.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
55.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.198
56.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš193
57.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.190
58.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš189
59.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice186
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.186
61.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.182
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 182
63.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most175
64.Čechová Tereza2008 Super Stars Most174
65.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha172
66.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.169
67.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.166
68.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice165
69.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY162
70.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice158
71.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.153
72.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.151
73.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
74.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha149
75.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.148
76.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton145
77.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice142
78.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.141
79.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno137
80.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton129
81.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice128
82.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.126
83.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha122
84.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.121
85.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
86.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové118
87.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice116
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.116
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem116
90.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.115
91.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň107
92.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.106
93.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha101
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha101
95.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.97
96.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha93
97.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.91
98.Křížková Eva2008 BaC Kladno90
99.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
101.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice84
102.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.82
103.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav78
104.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou75
105.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.71
106.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno66
107.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.64
108.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.62
109.Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň61
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice61
111.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice58
112.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha57
113.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.55
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou55
115.Hejnová Sára2007 USK Plzeň54
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
117.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice46
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové46
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA46
120.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY44
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
122.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
123.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
124.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton39
125.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice38
Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
127.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.35
128.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.34
129.Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou33
130.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš30
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš30
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
134.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha28
135.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha27
136.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.25
137.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.24
138.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha23
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.23
140.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha22
141.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
142.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem18
145.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 17
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha17
147.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Kolaříková Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
149.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.13
153.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná12
157.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY10
Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany10
159.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná8
160.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.7
161.Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
162.Chovancová Markéta2010 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice5
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha5
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA5
166.Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice4
Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
168.Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha3
Mouai Sally2010 Sokol Radotín Meteor Praha3
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Svobodová Michaela2007 SK Hamr, z.s. 3
172.Gregorová Marie Antonie2009 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
174.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 3104
2.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1696
3.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1451
4.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1309
5.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1254
6.Portová Anna2007 Super Stars Most902
7.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most878
8.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice856
9.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice828
10.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice741
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže741
12.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.730
13.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha678
14.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.675
15.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno630
16.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.620
17.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most617
18.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.605
19.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.533
20.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš532
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 532
22.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.530
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA530
24.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk520
25.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.516
26.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.509
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.509
28.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA502
29.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha497
30.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno494
31.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha484
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.484
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.484
34.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton473
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton473
36.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.470
37.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY460
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY460
39.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha444
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha444
41.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.433
42.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem430
43.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.426
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.426
45.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha417
46.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.398
47.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice394
48.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.390
49.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice384
50.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha359
51.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 351
52.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton348
53.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.345
54.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice344
55.Čechová Tereza2008 Super Stars Most334
56.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš332
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš332
58.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš328
59.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.326
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.326
61.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha294
62.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic292
63.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice284
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice284
65.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton276
66.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno258
67.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem256
68.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice254
69.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.252
70.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha246
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.246
72.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha243
73.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.242
74.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.234
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.234
76.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha210
77.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové206
78.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň204
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
80.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
81.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.202
82.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
83.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.189
84.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno188
85.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
86.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice172
87.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.170
Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem170
89.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice166
90.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice164
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
95.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.160
96.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice156
97.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.154
98.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
99.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA148
100.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha144
Křížková Eva2008 BaC Kladno144
102.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.142
103.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most139
104.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.128
105.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
107.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice120
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
109.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha117
110.Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
111.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha103
112.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.101
113.Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice100
114.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.95
115.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
116.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
118.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové86
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
121.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav78
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná78
127.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.76
128.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha68
129.Hejnová Sára2007 USK Plzeň66
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka66
131.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
132.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
133.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
135.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
136.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
137.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha39
138.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
139.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
142.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY25
Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
144.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.23
145.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha14
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
151.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2800
2.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1096
3.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.926
4.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.651
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany643
6.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice618
7.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha598
8.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most556
9.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice545
10.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha498
11.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.492
12.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno474
13.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice464
14.Portová Anna2007 Super Stars Most434
15.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.402
16.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš398
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton398
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.398
19.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice395
20.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.390
21.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže384
22.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk362
23.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.334
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha334
25.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most326
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.326
28.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.322
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.322
30.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice312
31.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.308
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.308
33.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš302
34.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 298
35.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.292
36.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton290
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.290
38.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha288
39.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.286
40.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA282
41.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha278
42.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice274
43.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice262
44.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem258
45.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA256
46.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.254
47.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno250
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.250
49.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.248
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.248
51.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha238
52.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic230
53.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.221
54.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha214
55.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha206
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice206
57.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
58.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.202
59.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.196
60.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.192
61.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.184
62.Čechová Tereza2008 Super Stars Most182
63.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY173
64.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice166
65.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY164
66.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.162
67.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 158
68.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.156
69.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
70.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.138
71.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno132
72.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.131
73.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice130
74.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.127
75.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
76.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.120
77.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton108
78.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most101
79.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
80.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.98
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem98
82.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha92
83.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
Křížková Eva2008 BaC Kladno90
85.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice88
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
90.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
92.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.84
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice84
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice84
95.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
97.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav78
Hejnová Sára2007 USK Plzeň78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice78
101.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha75
102.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA71
103.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha65
104.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha62
105.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.56
106.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové55
107.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.52
108.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno46
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.46
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
112.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.43
113.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
116.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
117.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň30
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
119.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
120.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.25
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha25
122.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
123.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha20
124.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
125.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY13
Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha13
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové13
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
131.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13 kvalifikační - AšC13.01.2018
21. GPC U13 - OrlováC13.01.2018
31. GPC U13 - Český KrumlovC13.01.2018
41. GPC U13 - Praha - VinořC13.01.2018
5GPC U13 - DobruškaC13.01.2018
61. GPD U13 - Liberec- VesecD13.01.2018
71. GPD U13 - MostD13.01.2018
8GPC U13 kvalifikační - Brno BohuniceC20.01.2018
91. GPC U13 - MostC20.01.2018
10GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD27.01.2018
11GPD U13 - Český KrumlovD28.01.2018
121. GPA U13 - JihlavaA28.01.2018
13GPC U13- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
14GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2018
15GPC U13- otevřený - BrnoC17.02.2018
16GPE50 U11 - PrahaE5024.02.2018
171. GPB U13 - Brno - SlatinaB04.03.2018
18GPC U13- otevřený - PrahaC10.03.2018
192. GPD U13 - TepliceD24.03.2018
202. GPD U13 - LiberecD25.03.2018
21GPC U13- otevřený - KladnoC25.03.2018
222. GPC U13 - KlimkoviceC29.03.2018
23GPE50 U11 - KlimkoviceE5030.03.2018
24GPD U13 - České BudějoviceD07.04.2018
253. GPC U13 - OrlováC07.04.2018
26GPC U13 otevřený Mem. A Wankove - PlzeňC08.04.2018
27GPC U13- otevřený - BrnoC15.04.2018
28GPE50 U11 Radotín Cup - Praha - RadotínE5015.04.2018
29GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
302. GPD U13 - Praha - ZMD21.04.2018
312. GPC U13 - České BudějoviceC12.05.2018
32GPC U13 kvalifikační - Karlovy VaryC12.05.2018
332. GPC U13 - MostC12.05.2018
34GPC U13 kvalifikační - BrnoC12.05.2018
35GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD12.05.2018
36GPC U13 - PardubiceC12.05.2018
37GPC U13 kvalifikační - KladnoC12.05.2018
382. GPC U13 - Praha HamrC19.05.2018
392. GPA U13 - Praha HamrA27.05.2018
40GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
41GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
42GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
43GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
442. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
45GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
463. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
47GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
48GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
49GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
50GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
51GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
52GPC U13 - MostC22.09.2018
53GPE50 U11 - Benátky nad JizerouE5022.09.2018
54GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
55GPE50 U11 Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.09.2018
56GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD29.09.2018
57GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
58GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
59GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
60GPC U13- otevřený - PřerovC13.10.2018
61GPE50 U11 - Praha LužinyE5020.10.2018
62GPD U13- otevřený - Praha LužinyD20.10.2018
63OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
64GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
65GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
66GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
67GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
68OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
69OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
70OP U13 - HoliceSKP03.11.2018
71OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
72GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
73OP U13 - Benátky nad JizerouSKP11.11.2018
74OP U13 - Praha - ZMSKP11.11.2018
75GPD U13- otevřený - ProboštovD17.11.2018
76MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
77GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
78Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
79Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
80GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
81GPD U13 - České BudějoviceD01.12.2018
82OP U13 - IvančiceSKP02.12.2018
83GPC U13- otevřený - KladnoC09.12.2018
84GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
85GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
86GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
87GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
88GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
89GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
90GPC U13 - LiberecC05.01.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading