logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 10.01.2019

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
10.01.2018 - 10.01.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ49
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec KrálovéWJ63
3.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ103
4.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.2358
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2144
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1840
7.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1342
8.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1278
9.Morávek Michal2002 BaC Kladno1154
10.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1112
11.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1096
12.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice857
13.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.833
14.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice830
15.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.828
16.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.811
17.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín806
18.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most758
19.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA714
20.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha703
21.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.692
22.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice678
23.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka673
24.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.666
25.Altera Jan2004 BaC Kladno657
26.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.650
27.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most628
28.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná581
29.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín578
30.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha554
31.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.544
32.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.506
33.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň500
34.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice466
35.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.444
36.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno438
37.Herzán David2002 Slavoj Podivín434
38.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.420
39.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.409
40.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha401
41.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.400
42.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha396
43.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.395
44.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná386
45.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.360
46.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.346
Oros Marek2003 Super Stars Most346
48.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.344
49.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava323
50.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 320
51.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.295
52.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha284
53.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.280
54.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.278
55.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha277
56.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.272
57.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
58.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.258
59.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.256
60.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice254
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
62.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem242
63.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha232
64.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.218
65.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.215
66.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.214
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.214
68.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.210
69.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.208
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.208
71.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.207
72.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.206
73.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic204
74.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
75.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.184
76.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.182
77.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 180
78.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.177
79.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek175
80.Port Jan2003 Super Stars Most169
81.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná167
82.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín156
83.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 155
84.Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub140
85.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
86.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
88.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem129
89.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
90.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 125
91.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem120
92.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha114
93.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice112
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice112
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.112
96.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
97.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.108
98.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.101
99.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
100.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice98
101.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná96
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná96
103.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA92
104.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice88
106.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.86
108.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
109.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub79
110.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
113.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.75
114.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.70
115.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň66
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka66
117.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.64
118.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.63
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem63
120.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha62
121.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
122.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha55
124.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA54
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka54
127.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 50
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA50
134.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
139.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.42
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Soukup Václav2001 BKV Plzeň42
143.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka30
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most30
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha30
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové30
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha30
151.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.25
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové25
154.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha20
155.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha18
156.Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
157.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice12
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.12
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.12
160.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII9
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR89
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice3104
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.3104
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3104
5.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2640
6.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2384
7.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2200
8.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1888
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1888
10.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1598
11.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1552
12.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1412
13.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1392
14.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1336
15.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1321
16.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1284
17.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.1208
18.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1144
19.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1098
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1098
21.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1081
22.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1069
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1069
24.Morávek Michal2002 BaC Kladno1066
25.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1045
26.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1020
27.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná939
28.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most832
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most832
30.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha802
31.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha774
32.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.716
33.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha694
34.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA677
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná677
36.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.663
37.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha641
38.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha605
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice605
40.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.599
41.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň581
42.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice555
43.Altera Jan2004 BaC Kladno539
44.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.538
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.538
46.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.533
47.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.530
48.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové520
49.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha508
50.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice502
51.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.501
52.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice499
53.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.498
54.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha492
55.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.488
56.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.480
57.Herzán David2002 Slavoj Podivín455
58.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno452
59.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 434
60.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná432
61.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 426
62.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.415
63.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.400
64.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava395
65.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha394
66.Oros Marek2003 Super Stars Most392
67.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.388
68.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice382
69.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.369
70.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 362
71.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.334
72.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.326
73.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín320
74.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
75.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.300
76.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.281
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.281
78.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.278
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.278
80.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.276
81.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub274
82.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek250
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 250
84.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.248
85.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.246
86.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem242
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem242
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem242
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
90.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
91.Port Jan2003 Super Stars Most232
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.232
93.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.228
94.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.225
95.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
96.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
97.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.180
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.180
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha180
100.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha176
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha176
102.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.164
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.164
105.Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub160
106.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín156
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
110.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice152
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 152
112.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
113.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA142
114.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.130
115.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.128
116.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň126
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka126
Soukup Václav2001 BKV Plzeň126
119.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.120
120.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
121.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
123.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka102
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka102
125.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.100
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA100
129.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
130.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.88
131.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
133.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice78
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
140.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
141.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.50
Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové50
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové50
150.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
152.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.42
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ78
2.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2992
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2592
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2178
5.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1702
6.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1605
7.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1587
8.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1496
9.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1182
10.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1069
11.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha971
12.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.970
13.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.964
14.Morávek Michal2002 BaC Kladno938
15.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.929
16.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA814
17.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha732
18.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most722
19.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.686
20.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.639
21.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most618
22.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.603
23.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná592
24.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.516
25.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha504
26.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.501
27.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín472
28.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha468
29.Oros Marek2003 Super Stars Most410
30.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha400
31.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice396
32.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava395
33.Herzán David2002 Slavoj Podivín384
34.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice380
35.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.377
36.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.370
37.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín366
38.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.363
39.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
40.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.348
41.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
42.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň308
43.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 306
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.306
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno306
46.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.302
47.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.298
48.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.290
49.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice288
50.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.284
51.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.275
52.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice268
53.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
54.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.260
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.260
56.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice258
57.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.250
58.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.248
59.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
60.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.239
61.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha228
62.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.226
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.226
64.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice224
65.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.222
66.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic216
67.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.214
68.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem212
69.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka208
70.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná203
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná203
72.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek200
73.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 182
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.182
75.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem176
76.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem172
77.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub166
78.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
79.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
80.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha156
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.156
82.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.154
83.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.150
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové150
85.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
86.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
87.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.130
88.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.126
89.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice120
90.Altera Jan2004 BaC Kladno114
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
92.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha112
93.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
94.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.92
95.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.90
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem90
97.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.88
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub88
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.88
100.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
104.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Soukup Václav2001 BKV Plzeň78
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
114.Port Jan2003 Super Stars Most74
115.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 58
116.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
117.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA50
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA50
126.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
128.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.42
129.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha25
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha25
1.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ45
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ46
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ87
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ92
5.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ192
6.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2200
7.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2176
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2014
9.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1792
10.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1712
11.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1662
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1296
13.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1114
14.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1083
15.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1001
16.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice951
17.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.905
18.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.796
19.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.741
20.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň715
21.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA676
22.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.656
23.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.639
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice614
25.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín606
26.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.594
27.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice546
28.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky542
29.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.539
30.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice504
31.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.501
32.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.495
33.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.472
34.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín470
35.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.453
36.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most452
37.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice450
38.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.446
39.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 415
40.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.402
41.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.396
42.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany391
43.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice374
44.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň350
45.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice342
46.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice341
47.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice332
48.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.328
49.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice326
50.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA324
51.Zachová Adéla2001 Start Jihlava320
52.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha318
53.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
54.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.314
55.Pálková Tereza2002 Super Stars Most311
56.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha294
57.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.292
58.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.278
59.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most271
60.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže264
61.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
62.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha238
63.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem236
64.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany234
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most234
66.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 230
67.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most224
68.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň214
69.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.212
70.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové200
72.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče192
73.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic190
74.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem189
75.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.186
76.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha179
77.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.158
78.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice156
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka156
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem156
81.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem155
82.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.150
83.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha141
84.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
85.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka126
86.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice125
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
88.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.124
89.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
90.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice113
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
92.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.112
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
95.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.108
96.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem101
97.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 100
98.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.99
99.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.92
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha92
101.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
102.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.87
103.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka86
106.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
114.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 68
115.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.60
116.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most54
117.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
119.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.46
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
123.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň42
125.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
126.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA25
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ34
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ34
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3440
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha3288
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2710
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2710
7.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice2512
8.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2502
9.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2480
10.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1782
11.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1559
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1557
13.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1533
14.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1296
15.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1269
16.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1203
17.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1200
18.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1062
19.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1035
20.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1012
21.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most985
22.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.920
23.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.848
24.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most847
25.Zachová Adéla2001 Start Jihlava834
26.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.808
27.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.781
28.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice776
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice776
30.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň755
31.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.744
32.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.729
33.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA722
34.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.693
35.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.670
36.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha668
37.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice654
38.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.638
39.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče624
40.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice617
41.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice610
42.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice601
43.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka591
44.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA572
45.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 566
46.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.545
47.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha540
48.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.537
49.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.533
50.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha506
51.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.501
52.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.480
53.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.475
54.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice453
55.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.440
56.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň434
57.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.428
58.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha420
59.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín404
60.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic403
61.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.378
62.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.377
63.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.366
64.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice364
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most364
66.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.361
67.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.342
68.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže334
69.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany333
70.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem332
71.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha330
72.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem317
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem317
74.Pálková Tereza2002 Super Stars Most306
75.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.302
76.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most270
77.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.264
78.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.259
79.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice252
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín252
81.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice250
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
83.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.242
84.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.232
85.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem230
86.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice228
87.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.208
88.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice200
90.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.198
91.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem180
92.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha178
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha178
94.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.156
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.156
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.156
97.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 150
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové150
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.150
100.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 142
101.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany126
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha126
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka126
105.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
106.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 114
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky114
110.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
112.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka102
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
114.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha100
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice100
117.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice90
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha90
119.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.86
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice86
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
123.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most78
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
130.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.76
1.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ90
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2992
3.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2490
4.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2314
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1702
6.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1672
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
8.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1590
9.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1496
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1477
11.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1226
12.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1158
13.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1069
14.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.928
15.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice870
16.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.819
17.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA814
18.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno768
19.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.698
20.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.684
21.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha681
22.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň634
23.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice583
24.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 579
25.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice572
26.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha560
27.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.521
28.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.504
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha504
30.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín494
31.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.484
32.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky480
33.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.470
34.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha468
35.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice458
36.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.452
37.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha434
38.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha430
39.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice404
40.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.403
41.Zachová Adéla2001 Start Jihlava392
42.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most381
43.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.374
44.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče360
45.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.352
46.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha348
47.Pálková Tereza2002 Super Stars Most344
48.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany341
49.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín338
50.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.325
51.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
52.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.316
53.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice294
54.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice290
55.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.286
56.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň268
57.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most266
58.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.261
59.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice258
60.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.250
61.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.248
62.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže226
63.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem212
64.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany204
65.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice200
67.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice192
68.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 182
69.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň180
70.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem176
71.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem172
72.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.166
73.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic164
75.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most162
76.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.152
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most152
78.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice150
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice150
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové150
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.150
82.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
83.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.138
84.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.132
85.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
86.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
88.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka112
89.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.109
90.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA108
91.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha103
92.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 100
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
95.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
96.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.92
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 92
98.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem90
99.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
100.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
102.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.84
103.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka78
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
111.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha62
112.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.54
113.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA50
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
117.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
120.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.42
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.42
125.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U19- otevřený - ChropyněC14.01.2018
2GPC U19 - České BudějoviceC20.01.2018
3GPC U19 kvalifikační - ŽidlochoviceC10.02.2018
41. GPC U19 - MostC10.02.2018
5GPC U19 kvalifikační - PlzeňC10.02.2018
6GPC U19 - Benátky nad JizerouC10.02.2018
7GPC U19 - HoliceC11.02.2018
81. GPC U19 - Praha RadoniceC11.02.2018
91. GPC U19 - KarvináC24.02.2018
101. GPA U19 - Hradec KrálovéA04.03.2018
111. GPB U19 - PardubiceB01.04.2018
12GPC U19 - otevřený - KladnoC22.04.2018
13GPC U19 - Český KrumlovC05.05.2018
142. GPC U19 - Liberec- VesecC05.05.2018
15GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2018
16GPC U19- otevřený - ChropyněC05.05.2018
17GPC U19 - Králův DvůrC19.05.2018
18GPC U19 kvalifikační - Plzeň DoubravkaC19.05.2018
192. GPC U19 - PrahaC19.05.2018
20GPC U19 kvalifikační - Brno - SlatinaC02.06.2018
21GPC U19 - HoliceC02.06.2018
222. GPC U19 - OrlováC02.06.2018
232. GPA U19 - OrlováA10.06.2018
242. GPB U19 - MostB09.09.2018
25GPC U19- otevřený - PardubiceC15.09.2018
26GPC U19- otevřený - KarvináC15.09.2018
27GPC U19- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
28GPC U19- otevřený - ChropyněC23.09.2018
29GPC U19- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
30GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC06.10.2018
31GPC U19- otevřený - KladnoC07.10.2018
32OP U19 - Králův DvůrSKP24.11.2018
33OP U19 - JihlavaSKP25.11.2018
34OP U19 - NejdekSKP25.11.2018
35OP U19 - MostSKP25.11.2018
36GPC U19- kvalifikační - IvančiceC01.12.2018
37OP U19 - České BudějoviceSKP01.12.2018
38OP U19 - Praha VinořSKP01.12.2018
39OP U19 - DobruškaSKP02.12.2018
40OP U19 - OrlováSKP02.12.2018
41MČR U19 - PrahaMČR16.12.2018
42GPC U19 - České BudějoviceC05.01.2019
43GPC U19 - OlomoucC05.01.2019
44GPC U19- Praha - Praha VinořC06.01.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading