logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 17.01.2019

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
17.01.2018 - 17.01.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR90
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR99
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR149
4.Král Ondřej1999 Sokol Radotín Meteor PrahaWR203
5.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4112
6.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3784
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3488
8.Louda Jiří1995 USK Plzeň2696
9.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2576
10.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.2472
11.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2389
12.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2352
13.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2176
14.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2040
15.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1786
16.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1784
17.Kural Martin1999 USK Plzeň1596
18.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1582
19.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1544
20.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1522
21.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1464
22.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1372
23.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1362
24.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice1332
25.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1310
26.Oros Ladislav1971 Super Stars Most1274
27.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1212
28.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1130
29.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1046
30.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1026
31.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1013
32.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.974
33.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška961
34.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.940
35.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.859
36.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.821
37.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.818
38.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.803
39.Port Jan1972 Super Stars Most774
40.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 773
41.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.752
42.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 751
43.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.743
44.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.738
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.738
46.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha728
47.Repiar Samuel1994 Super Stars Most704
48.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice698
49.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.694
50.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.677
51.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.653
52.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 644
53.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno630
54.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.627
55.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové608
56.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.594
57.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice590
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.590
59.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 586
60.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.579
61.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 578
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha578
63.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška574
64.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.552
65.Morávek Michal2002 BaC Kladno540
66.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.525
67.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha520
68.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.501
69.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška494
70.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic490
71.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.486
72.Králíček Jan2000 Super Stars Most476
73.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most469
74.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové461
75.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.458
76.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň456
77.Šula Fabian1995 TJ Ostrov448
78.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek428
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.428
80.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany426
81.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže414
82.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
83.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera404
84.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové403
85.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice398
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 398
87.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná391
88.Drudík Ota1992 USK Plzeň389
89.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 369
90.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň363
91.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton360
92.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.358
93.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.350
94.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter342
95.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.340
96.Král Martin1994 BK TJ Baník Most333
97.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.330
98.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.326
99.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice309
100.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.306
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň306
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera306
103.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň303
104.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
105.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
106.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc294
Straka Jakub2000 Super Stars Most294
108.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice291
109.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže287
110.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.284
111.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha280
112.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno278
113.Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.276
114.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.271
115.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice268
116.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.263
117.Čapek Jiří1975 Super Stars Most260
118.Poříz Leoš1974 Start Jihlava258
119.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava254
120.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 250
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná250
123.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno246
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice246
125.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice240
126.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha238
127.Konupka Jiří1965 BaC Kladno230
128.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.229
129.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.227
130.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.226
131.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín224
132.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek223
133.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.222
134.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc221
135.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.218
136.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín217
137.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek212
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek212
139.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.211
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 211
141.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka209
142.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany205
143.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha204
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice204
145.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.202
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.202
147.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.201
148.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.200
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka200
Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
151.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno198
152.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná197
153.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
154.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.187
155.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.186
156.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.184
157.Čechura Adam1989 BaC Kladno178
158.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka176
159.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.174
160.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha172
161.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
162.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška164
163.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná163
164.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava162
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška162
166.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.161
167.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.159
168.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice158
169.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň157
170.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno156
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha156
173.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava153
174.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice152
175.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.150
177.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.149
178.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín148
179.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
181.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice134
182.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň132
183.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.130
184.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha128
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín128
186.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice127
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton127
188.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně126
189.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka125
190.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 124
191.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.123
192.Altera Jan2004 BaC Kladno120
Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice120
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň120
Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
199.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.119
Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice119
201.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton116
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.116
203.Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.114
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA114
206.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 110
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice110
208.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.109
209.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.108
211.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.106
212.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno105
213.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno104
214.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice101
215.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.99
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou99
217.Votik Richard1988 BK ARION PRAHA98
218.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 97
219.Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.96
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice96
221.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.93
222.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.91
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň91
224.Grošov Pavel2000 BC Badmen Brno88
225.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
229.Benírške Adam1995 Start Jihlava84
Chalupa Petr1998 BKV Plzeň84
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
233.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové80
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha80
Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 80
236.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.79
Helar Jakub1992 Start Jihlava79
238.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín78
Schmied Martin1982 TJ Chropyně78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
245.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.76
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany76
247.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice75
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík75
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.75
250.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice74
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy74
252.Pašek Michal1987 SK Jupiter73
253.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava72
Herzán David2002 Slavoj Podivín72
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín72
Kubík Jiří1977 SK Jupiter72
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.72
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton72
259.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha71
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.71
261.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka68
262.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy62
263.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Šot Michal1988 SK BC Premiera60
266.Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.59
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže59
269.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice58
270.Prek Tomáš1973 SK BC Premiera56
271.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 54
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.54
Špíz Petr2001 TJ Dobřany54
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.54
275.Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.53
276.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.48
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany48
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek48
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 48
280.Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.47
281.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha46
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
Vašek Martin1988 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
285.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice45
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha45
287.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.44
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany44
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA44
290.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Telecký Jiří1982 VSK VŠB - TU Ostrava42
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň42
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
299.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy40
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 40
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha40
302.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter38
303.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka37
304.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň36
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice36
306.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek33
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
309.Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice32
310.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava30
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.30
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany30
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.30
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub30
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.30
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové30
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka30
318.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany28
319.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.27
320.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava26
323.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.25
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 25
325.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná24
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.24
328.Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice23
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava23
330.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany22
331.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.21
332.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 20
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha20
334.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň18
Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.18
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.18
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany18
339.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
340.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava14
342.Bauer Michael1999 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.13
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň13
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice13
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice13
347.Grace Yury1967 Start Jihlava12
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 12
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná12
352.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.10
Vild Petr1974 SK Jupiter10
355.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno9
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.9
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR89
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR89
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5200
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4406
5.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4328
6.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4144
7.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3484
8.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3384
9.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2960
10.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2952
11.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2850
12.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2696
13.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2584
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2584
15.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2468
16.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2384
17.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2292
18.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2224
19.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2157
20.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2076
21.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2054
22.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1972
23.Kural Martin1999 USK Plzeň1920
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1920
25.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1916
26.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1904
27.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1896
28.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1885
29.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1844
30.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1792
31.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1784
32.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1719
33.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1705
34.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1669
35.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1629
36.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1608
37.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1524
38.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1498
39.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1460
40.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1384
41.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1356
42.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1335
43.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1294
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1294
45.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1286
46.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
47.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1208
48.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1190
49.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1154
50.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic1153
51.Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.1152
52.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška1132
53.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1094
54.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1056
55.Oros Ladislav1971 Super Stars Most975
56.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.964
57.Morávek Michal2002 BaC Kladno932
58.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.920
59.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 897
60.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.886
61.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška872
62.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.870
63.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.860
64.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno850
65.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.843
66.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška840
67.Králíček Jan2000 Super Stars Most834
68.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice828
69.Port Jan1972 Super Stars Most821
70.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 815
71.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha800
72.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň797
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové797
74.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most782
75.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.774
76.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.758
77.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.752
78.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice747
79.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná741
80.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové734
81.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.728
82.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera716
83.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň712
84.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice706
85.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška702
86.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.698
87.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň683
88.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice675
89.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha672
90.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice666
91.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice662
92.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.644
93.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.624
94.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter612
95.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň604
96.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.602
97.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín596
98.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 584
99.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást580
100.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 576
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton576
102.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.566
103.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice562
104.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno544
105.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná542
106.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže536
107.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.526
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.526
109.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.522
110.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice520
111.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.518
112.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany514
113.Straka Jakub2000 Super Stars Most510
114.Čapek Jiří1975 Super Stars Most508
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.508
116.Král Martin1994 BK TJ Baník Most502
117.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice501
118.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.484
119.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.481
120.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most478
121.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín476
122.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže466
123.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc462
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.462
125.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná460
126.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.445
127.Konupka Jiří1965 BaC Kladno430
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek430
129.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.416
130.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 414
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná414
132.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka408
133.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.406
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.406
135.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno401
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.401
137.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
138.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň388
140.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
141.Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška378
142.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.377
143.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava376
144.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice375
145.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice368
146.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha366
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka366
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice366
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha366
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice366
151.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.364
152.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice362
153.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice360
154.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.357
155.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek356
156.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.352
157.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
158.Helar Jakub1992 Start Jihlava346
159.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.345
160.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany342
161.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.340
162.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice336
163.Poříz Leoš1974 Start Jihlava334
164.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.332
165.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha322
166.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná315
167.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton302
168.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Segeč Jan1978 USK Plzeň300
170.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 294
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 294
172.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA288
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.288
174.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín287
175.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.286
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice286
177.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 280
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň280
Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 280
180.Repiar Samuel1994 Super Stars Most276
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha276
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.276
184.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.274
185.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.271
186.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice270
188.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno268
189.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.266
190.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.264
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek264
192.Čechura Adam1989 BaC Kladno262
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava262
194.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek260
195.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 258
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.258
197.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.253
198.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.244
199.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.242
200.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice240
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 240
204.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka238
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.238
206.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava237
Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
208.Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.234
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno234
210.Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha230
211.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno228
213.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.226
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 226
215.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice224
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň224
217.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka216
219.Vild Petr1974 SK Jupiter215
220.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.212
221.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík200
Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
223.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 198
224.Šula Fabian1995 TJ Ostrov192
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA192
226.Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava188
227.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava184
228.Šot Michal1988 SK BC Premiera180
229.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.170
230.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.164
232.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín162
233.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.158
234.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.156
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.156
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.156
237.Louda Jiří1955 Slavoj Plzeň152
Louda Jiří1995 USK Plzeň152
239.Drudík Ota1992 USK Plzeň150
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové150
243.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton146
244.Benírške Adam1995 Start Jihlava144
245.Votik Richard1988 BK ARION PRAHA142
246.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.138
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton138
250.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 136
251.Kubík Jiří1977 SK Jupiter134
252.Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.132
254.Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava128
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín128
256.Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti125
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice125
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
261.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice124
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha124
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.124
264.Altera Jan2004 BaC Kladno120
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.120
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Ludvík Pavel1987 BK 93 Hořovice120
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
272.Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.116
273.Grace Yury1967 Start Jihlava114
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 114
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
277.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
278.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
279.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice106
280.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava102
281.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín100
282.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
284.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.98
Pašek Michal1987 SK Jupiter98
286.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy95
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy95
288.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
289.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha88
Grošov Pavel2000 BC Badmen Brno88
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha88
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 88
293.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
300.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná84
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.84
302.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy82
303.Slepička Martin1970 SK Jupiter81
304.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most80
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.80
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka80
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera80
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka80
Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
310.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně78
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka78
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná78
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno78
Špíz Petr2001 TJ Dobřany78
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka78
326.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.72
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany72
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany72
329.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany68
330.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.64
331.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava60
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Komarovský Petr1965 ABC Brno60
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Valenta Milan1976 ABC Brno60
337.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice56
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice56
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany56
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany56
341.Vaněček Jiří1957 Keramika Chlumčany54
Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice54
343.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek52
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany52
345.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň50
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň50
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most50
348.Bauer Michael1999 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Dostál Vít1963 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha46
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice46
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice46
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou46
356.Herzán David2002 Slavoj Podivín42
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín42
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 42
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany42
367.Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná40
368.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň38
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.38
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany38
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice38
372.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
373.Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany30
376.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.22
377.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.14
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže14
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR66
2.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR125
3.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3960
4.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3816
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3377
6.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3104
7.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2952
8.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2816
9.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2440
10.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2344
11.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2272
12.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1916
13.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1846
14.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1762
15.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1722
16.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1688
17.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1461
18.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1328
19.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1306
20.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1225
21.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1150
22.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
23.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1060
24.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1004
25.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.952
26.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka950
27.Oros Ladislav1971 Super Stars Most940
28.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.924
29.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice920
30.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň895
31.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno848
32.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška836
33.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera821
34.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 818
35.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha808
36.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice789
37.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice785
38.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 782
39.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.752
40.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha750
41.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA738
42.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň728
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha728
44.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové727
45.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka720
46.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno694
47.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.680
48.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice660
49.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice656
50.Pistulka Radek1997 USK Plzeň654
51.Port Jan1972 Super Stars Most650
52.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.644
53.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice638
54.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice624
55.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.617
56.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.616
57.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást613
58.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.604
59.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.594
60.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň592
61.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.572
62.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.544
63.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.542
64.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice536
65.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 534
66.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.520
67.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.502
68.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.488
69.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.482
70.Poříz Leoš1974 Start Jihlava470
71.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek462
72.Králíček Jan2000 Super Stars Most453
73.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.450
74.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.440
75.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha424
76.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové414
77.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice396
78.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice391
79.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera390
80.Morávek Michal2002 BaC Kladno388
81.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže383
82.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.380
83.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.372
84.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice370
85.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.364
86.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha358
87.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže350
88.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.342
89.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava338
90.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha336
Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice336
92.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň334
93.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice332
94.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter330
95.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton324
96.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice320
97.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.318
98.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany310
99.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc306
100.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.300
103.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín292
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška292
105.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton286
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.286
107.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže280
Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové280
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
110.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.278
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice278
112.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové276
113.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most270
Drudík Ota1992 USK Plzeň270
115.Šula Fabian1995 TJ Ostrov266
116.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha260
117.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 252
118.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic246
119.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice242
120.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice240
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
122.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.234
123.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže232
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek232
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.232
126.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín230
127.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 220
128.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
130.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
131.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava204
132.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
133.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná200
134.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.198
136.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 194
137.Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.192
138.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou174
139.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.172
140.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň171
141.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná168
142.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA166
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín166
144.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
145.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany164
146.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná162
147.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava158
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 158
149.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně156
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška156
151.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc154
152.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha152
153.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany146
154.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.142
155.Pašek Michal1987 SK Jupiter140
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
157.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
158.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice134
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice134
160.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 128
161.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.126
162.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
163.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno124
164.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.120
167.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň115
168.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha114
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek114
Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
171.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice112
172.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.108
173.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň106
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton106
175.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice105
176.Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice104
177.Čapek Jiří1975 Super Stars Most102
178.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.98
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 98
180.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
181.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka86
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.86
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 86
186.Helar Jakub1992 Start Jihlava84
187.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.78
Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka78
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň78
196.Kural Martin1999 USK Plzeň75
197.Herzán David2002 Slavoj Podivín72
198.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek68
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy68
200.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 66
201.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.60
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava60
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Straka Jakub2000 Super Stars Most60
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
208.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.58
209.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
210.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň54
211.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 50
212.Bauer Michael1999 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.46
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.46
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava46
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
217.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany44
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
219.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín42
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín42
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
228.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka40
229.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany36
230.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno32
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha32
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové32
233.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň30
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
236.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice26
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice26
240.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
243.Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň21
244.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany18
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 18
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek18
248.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové14
249.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná13
250.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Kubík Jiří1977 SK Jupiter12
252.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR134
2.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR182
3.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.WR208
4.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR224
5.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3128
6.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3032
7.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3016
8.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2813
9.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2640
10.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2616
11.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2549
12.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2424
13.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2272
14.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka2188
15.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2176
16.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2148
17.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1698
18.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1659
19.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1575
20.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1496
21.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1466
22.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1456
23.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1440
24.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1420
25.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1406
26.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1321
27.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1302
28.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1282
29.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1199
30.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1162
31.Krocová Valerie1992 Super Stars Most1115
32.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1100
33.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1088
34.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1024
35.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton896
36.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška880
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha880
38.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.878
39.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice854
40.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň818
41.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín754
42.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha748
43.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň736
44.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.728
45.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.725
46.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.644
47.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most630
48.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice622
49.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter600
50.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň597
51.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.594
52.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 570
53.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.555
54.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek552
55.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany548
56.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.500
57.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň494
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.494
59.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek492
60.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice491
61.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.488
62.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha484
63.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška464
64.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.456
65.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.455
66.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.452
67.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
68.Pořízová Radka1977 Start Jihlava434
69.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
70.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.424
71.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA416
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice416
73.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže400
74.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice395
75.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice390
76.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha380
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.380
Vocelková Anna1994 USK Plzeň380
79.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic376
80.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton373
81.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.368
82.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha358
83.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.352
84.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice348
Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc348
Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.348
Srbová Adéla2000 BaC Kladno348
88.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.340
89.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera338
90.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera336
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.336
92.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.322
93.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 314
94.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.312
95.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.306
96.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice300
97.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové280
98.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava275
99.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.272
100.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice270
101.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice261
102.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.257
103.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice245
104.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže240
105.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.232
106.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou222
107.Zachová Adéla2001 Start Jihlava206
108.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka205
109.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže201
110.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče198
111.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.186
112.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
114.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek176
115.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice172
116.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín168
117.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín162
118.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.156
119.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň152
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň152
121.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Panochová Jana1997 BA Plzeň150
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.150
125.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.144
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha144
127.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 138
128.Polívková Eliška1998 USK Plzeň137
129.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter134
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany134
131.Dufková Monika1999 BaC Kladno128
132.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
133.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek125
134.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.120
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
138.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice118
139.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka114
141.Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
142.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná102
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná102
144.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
145.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice88
146.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.87
147.Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.86
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera86
150.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy85
151.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany84
152.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
153.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
156.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany76
157.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most75
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
159.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň66
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.66
161.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
162.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice56
163.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.46
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava46
165.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.45
166.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany44
167.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vítková Adéla1992 Start Jihlava42
171.Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.38
172.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 30
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter30
175.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov22
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
179.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany18
Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany18
181.Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR74
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR74
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4192
Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4192
5.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3580
6.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3538
7.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3520
8.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3424
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3164
10.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3072
11.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3068
12.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2904
13.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2640
14.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2616
15.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2605
16.Krocová Martina1988 Super Stars Most2496
17.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2468
18.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň2452
19.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2448
20.Krocová Valerie1992 Super Stars Most2360
21.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2308
22.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2268
23.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2232
24.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2156
25.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 2144
Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň2144
27.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2108
28.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2065
29.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1964
30.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1829
31.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1710
32.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1698
33.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1691
34.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1668
35.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1644
36.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1636
37.Srbová Adéla2000 BaC Kladno1470
38.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1390
39.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1365
40.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1360
41.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1304
42.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1295
43.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek1261
44.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1260
45.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1209
46.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1205
47.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1204
48.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1192
49.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1181
50.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1172
51.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1082
52.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.990
53.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha986
54.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 973
55.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.964
56.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 892
57.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.852
58.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.851
59.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter792
60.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.782
61.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha754
62.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice730
63.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice696
64.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.695
65.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.672
66.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín654
67.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.650
68.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň637
69.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.636
70.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.632
71.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška624
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška624
73.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice614
74.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera600
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice600
76.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.576
77.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter572
78.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.549
79.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň542
80.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek523
81.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice520
82.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most494
83.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek488
84.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.482
85.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha474
86.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic472
87.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.471
88.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha468
89.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava465
90.Pořízová Radka1977 Start Jihlava450
91.Dufková Monika1999 BaC Kladno448
92.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice440
93.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.438
94.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.430
95.Zachová Adéla2001 Start Jihlava395
96.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera380
97.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc362
98.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.347
99.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže342
100.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška337
101.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.321
102.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.303
103.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice302
104.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
105.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže295
106.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.290
107.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
110.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.278
111.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.276
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.276
113.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice275
114.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera270
115.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice268
116.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha264
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha264
118.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče258
119.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA250
120.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 242
121.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín240
122.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton239
123.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek232
124.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
125.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 216
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.216
127.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň214
128.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
130.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
132.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.203
133.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice200
134.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná198
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná198
136.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň180
Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha180
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice180
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.180
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
143.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka179
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka179
145.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter172
146.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.171
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.171
148.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň168
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň168
150.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany167
151.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice164
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň164
153.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov160
154.Polívková Eliška1998 USK Plzeň151
155.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže150
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Erbenová Monika1986 BaC Kladno150
Panochová Jana1997 BA Plzeň150
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno150
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice150
161.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň138
162.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 125
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
164.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.124
Vítková Adéla1992 Start Jihlava124
166.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň118
167.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.116
168.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
171.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
175.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou108
176.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany105
177.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA102
178.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 92
179.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice90
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA90
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
182.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany88
183.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.86
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 86
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava86
188.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče78
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín78
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
195.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška75
196.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň73
197.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno69
198.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
200.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice60
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice60
202.Fictumová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň50
203.Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter46
204.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
205.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany38
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice38
Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
209.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň34
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek34
212.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany30
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter30
214.Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany22
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR66
2.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR125
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4752
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3960
5.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3416
6.Krocová Martina1988 Super Stars Most3104
7.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2744
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2740
9.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové2536
10.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2440
11.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2178
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1916
13.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1820
14.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
15.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1696
16.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1673
17.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1592
18.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1584
19.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1251
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1251
21.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1234
22.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1200
23.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1146
24.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1102
25.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1089
26.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1006
27.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno998
28.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice950
29.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.920
30.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška918
31.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.906
32.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 904
33.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka857
34.Krocová Valerie1992 Super Stars Most834
35.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice820
36.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška804
37.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.790
38.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice783
39.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha738
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.738
41.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton732
42.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice727
43.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter720
44.Srbová Adéla2000 BaC Kladno694
45.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň672
46.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže665
47.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.660
48.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.640
49.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 636
50.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň634
51.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most633
52.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice630
53.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha626
54.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha618
55.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.617
56.Vocelková Anna1994 USK Plzeň612
57.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice608
58.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín600
59.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.586
60.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha583
61.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň579
62.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.567
63.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek566
64.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.552
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.552
66.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice544
67.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.526
68.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.506
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška506
70.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha472
71.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.456
72.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 450
73.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.448
74.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.428
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton428
76.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.422
77.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most418
78.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek384
79.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha380
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.380
81.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera374
82.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.372
83.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň368
84.Pořízová Radka1977 Start Jihlava356
85.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.350
86.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice344
87.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška336
Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
89.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.331
90.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera323
91.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter320
92.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.318
93.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava310
94.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň303
95.Bernaciková Martina1980 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže300
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.300
98.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice296
Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc296
100.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže294
101.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
103.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava278
104.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha270
105.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 266
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov266
107.Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany261
109.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
110.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.254
111.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice242
112.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
113.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
114.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
115.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.212
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera212
117.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.204
118.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.198
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA198
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče198
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice198
122.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.192
123.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže190
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.190
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 190
126.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.186
Zachová Adéla2001 Start Jihlava186
128.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
129.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou174
130.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
131.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.166
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha166
133.Dvořáčková Veronika1977 SK Žíznivý papoušek badminton165
134.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice158
135.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň152
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek152
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek152
138.Erbenová Monika1986 BaC Kladno150
Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic150
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno150
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
142.Königová Alena1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton148
143.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera138
144.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 134
145.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.130
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany130
147.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň124
Polívková Eliška1998 USK Plzeň124
149.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha122
150.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Sedláková Kateřina1993 BK 93 Hořovice120
153.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška118
154.Vítková Adéla1992 Start Jihlava116
155.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice114
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška114
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.114
159.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň112
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha112
161.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná102
162.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
163.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter96
164.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most92
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice92
166.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice88
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice88
168.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.87
169.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 86
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka86
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň86
172.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha84
173.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Panochová Jana1997 BA Plzeň78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
180.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
181.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín72
182.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška60
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 60
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové60
188.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.56
189.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň54
190.Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter50
191.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice48
192.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany46
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.46
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 46
195.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany44
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany44
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter44
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
199.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA42
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče42
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno42
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná42
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
206.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň40
207.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice36
208.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha32
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové32
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice32
211.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň30
212.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň26
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.26
215.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice22
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
217.Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň21
218.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany20
219.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany18
220.Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice, spolek16
221.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.10
Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
ČísloTurnajGPDatum
1OP dospělých - Praha HamrSKP27.01.2018
2OP dospělých - PlzeňSKP27.01.2018
3OP dospělých - LiberecSKP27.01.2018
4OP dospělých - Český KrumlovSKP27.01.2018
5OP dospělých - BrnoSKP28.01.2018
6OP dospělých - OstravaSKP28.01.2018
7OP dospělých - PardubiceSKP28.01.2018
8MČR dospělých - PrahaMČR04.02.2018
9GPC dospělých - OsíkC10.02.2018
10GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD10.02.2018
11GPC dospělých - OlomoucC17.02.2018
12GPC dospělých - OstrovC17.02.2018
13GPC dospělých - Praha - VinořC18.02.2018
143. GPC dospělých - Brno - SlatinaC03.03.2018
15VC města Plzně - PlzeňA11.03.2018
16GPD dospělých - StrakoniceD24.03.2018
17GPB Pohár Akademie Most - MostB25.03.2018
18GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD31.03.2018
19GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC31.03.2018
20GPB Jouda Cup - Praha - ZMB08.04.2018
21GPC dospělých - JihlavaC21.04.2018
22GPD dospělých - JihlavaD21.04.2018
23GPC dospělých - Praha HamrC22.04.2018
24Memoriál I. Škáchy - LiberecA22.04.2018
25GPC dospělých- 27. Thun Cup Nejdek - NejdekC28.04.2018
26GPC dospělých - OlomoucC06.05.2018
27GPC dospělých - Praha - VinořC12.05.2018
28GPD dospělých - TáborD13.05.2018
29GPD dospělých - DobřanyD19.05.2018
30GPB Most - MostB27.05.2018
31GPE dospělých - PlzeňE27.05.2018
32GPC dospělých - VC Kladna 2018 - KladnoC02.06.2018
33GPC dospělých - HoliceC26.08.2018
34Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA02.09.2018
35GPC dospělých - Praha ZMC15.09.2018
36GPC dospělých - Liberec- VesecC15.09.2018
37GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD22.09.2018
38GPC dospělých - OlomoucC22.09.2018
39GPD dospělých - VodňanyD29.09.2018
40GPC dospělých - DobruškaC06.10.2018
41GPC dospělých - MostC06.10.2018
42GPC dospělých - OlomoucC06.10.2018
43GPD dospělých - OlomoucD06.10.2018
44GPC Memoriál Proška - Králův DvůrC06.10.2018
45GPC dospělých - IvančiceC07.10.2018
46GPC dospělých - PlzeňC13.10.2018
47GPD dospělých - FajneD13.10.2018
48GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD14.10.2018
49GPE dospělých - PlzeňE14.10.2018
50GPC dospělých - Praha VinořC14.10.2018
51GPC dospělých - České BudějoviceC20.10.2018
52GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB21.10.2018
53Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA28.10.2018
54GPC dospělých - OsíkC10.11.2018
55GPC dospělých- VC města Kladna - KladnoC10.11.2018
56GPB Pustějov - PustějovB18.11.2018
57GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC24.11.2018
58GPC dospělých- Memoriál P. Bílka - Praha HamrC24.11.2018
59GPC dospělých - ChropyněC25.11.2018
60GPC dospělých - MostC08.12.2018
61GPC dospělých - Praha - VinořC09.12.2018
62OP dospělých - Brno - SlatinaSKP05.01.2019
63OP dospělých - PardubiceSKP05.01.2019
64OP dospělých - PlzeňSKP05.01.2019
65OP dospělých - Praha HamrSKP05.01.2019
66OP dospělých - MostSKP05.01.2019
67OP dospělých - FajnéSKP06.01.2019
68OP dospělých - KladnoSKP06.01.2019
69OP dospělých - České BudějoviceSKP12.01.2019
70GPD dospělých - KlatovyD13.01.2019
71Memoriál St. Krauze - Český TěšínA13.01.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading