logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 24.01.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
24.01.2018 - 24.01.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3968
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2080
3.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany947
4.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.938
5.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.903
6.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.834
7.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha792
8.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha790
9.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.788
10.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.690
11.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.679
12.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš670
13.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice659
14.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.632
15.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha617
16.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice596
17.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 580
18.Klokan Jakub2008 Super Stars Most556
19.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.544
20.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice520
21.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.510
22.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.509
23.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha498
24.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice496
25.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice481
26.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.479
27.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.472
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.472
29.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.471
30.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.453
31.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.447
32.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.416
33.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.412
34.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.411
35.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš388
36.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.383
37.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA352
38.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha346
39.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno334
40.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha330
41.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.328
42.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.323
43.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 318
44.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 301
45.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice300
46.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže299
47.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha287
48.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice284
49.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most276
50.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk271
51.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha263
52.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.256
53.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 255
54.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.249
55.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA242
56.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic229
57.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.226
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha226
59.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany225
60.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno221
61.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.215
62.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.213
63.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.212
64.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.202
65.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná200
66.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
67.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.194
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná194
69.Škvára Kristian2008 BaC Kladno191
70.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
71.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem180
72.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY174
73.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.173
74.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
75.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.169
76.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.164
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
78.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav160
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha160
Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy160
81.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.153
82.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.152
83.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem147
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton147
85.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou141
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.141
87.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.138
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.138
89.Gašparín Adam2007 Super Stars Most136
90.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.131
91.Berka Jan2007 Slavoj Podivín130
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.130
93.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice124
94.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.123
95.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha122
96.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most116
97.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže114
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.114
99.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň113
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou113
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice113
102.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.109
103.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.106
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice106
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.106
106.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.105
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.105
108.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.103
109.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY100
110.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové94
111.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.91
112.Macal Jiří2008 Super Stars Most90
113.Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 88
114.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.84
115.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.81
116.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
118.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice76
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem76
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.76
121.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.75
122.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha73
123.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.72
124.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA69
125.Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.68
126.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.67
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 67
128.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha64
129.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice63
130.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.62
131.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.60
132.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.58
134.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 57
135.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná54
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.54
137.Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
138.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.45
139.Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.43
140.Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou42
141.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín40
143.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton39
144.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk38
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.38
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže38
148.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka34
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem34
150.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.33
151.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 32
152.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice30
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha30
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice30
156.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem28
157.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
158.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha25
160.Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.22
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.22
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany22
164.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton20
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
168.Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.18
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.18
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem18
171.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.16
172.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
174.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové13
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.13
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most13
179.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
180.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA10
Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY10
Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY10
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.10
188.Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.9
Kolář Jan2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.9
190.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice7
191.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha5
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha5
193.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná4
196.Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.3
197.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most2
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4000
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 4000
3.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1979
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1557
5.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.1369
6.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1131
7.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.996
8.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha958
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha939
10.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha927
11.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha876
12.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.875
13.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice864
14.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.854
15.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.813
16.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.810
17.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.765
18.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 729
19.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 705
20.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice691
21.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.689
22.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.688
23.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.667
24.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.656
25.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice632
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice632
27.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.628
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.628
29.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.616
30.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže614
31.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.604
32.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA600
33.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.585
34.Klokan Jakub2008 Super Stars Most569
35.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.566
36.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA542
37.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno540
38.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha513
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.513
40.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice507
41.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 479
42.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany462
43.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 459
44.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.451
45.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha434
46.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.428
47.Gašparín Adam2007 Super Stars Most427
48.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.414
Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.414
50.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.381
51.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno380
52.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha370
53.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš367
54.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš361
55.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.358
56.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná356
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná356
58.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.355
59.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton354
60.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.352
61.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.344
62.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.339
63.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha334
64.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.322
65.Škvára Kristian2008 BaC Kladno318
66.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice316
67.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem315
68.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.311
69.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 310
70.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav306
71.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.290
72.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou289
73.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA279
74.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.274
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.274
76.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.270
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
78.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.264
79.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.254
80.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
81.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.242
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.242
83.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem238
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.238
85.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most234
86.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha228
87.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.227
88.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové224
Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.224
90.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha217
91.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.206
92.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
93.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou203
94.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice200
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 200
96.Macal Jiří2008 Super Stars Most198
97.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha192
Bříza Petr2009 SK Prosek Praha192
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha192
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.192
101.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY191
102.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.178
103.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže176
104.Berka Jan2007 Slavoj Podivín170
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.170
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín170
107.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.168
108.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.167
109.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.166
110.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
111.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná156
112.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem153
113.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže150
114.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most138
115.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.135
116.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.128
117.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice120
119.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
120.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.100
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 100
124.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.87
125.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
128.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.84
129.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice80
130.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
135.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.76
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem76
137.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš69
138.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 68
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice68
140.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY63
141.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
142.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.50
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.50
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
150.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
152.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kolář Jan2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
158.Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.38
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
160.Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
161.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA26
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.26
165.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY25
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
169.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha12
1.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 3968
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2800
3.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.791
4.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha770
5.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.705
6.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.692
7.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha665
8.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 658
9.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice636
10.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.634
11.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany625
12.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha610
13.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice581
14.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.546
15.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.543
16.Klokan Jakub2008 Super Stars Most542
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.542
18.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice536
19.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice530
20.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.528
21.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.520
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.520
23.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA497
24.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.492
25.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.482
26.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.466
27.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha461
28.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA448
29.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice430
30.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.420
31.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
32.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.388
33.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno384
34.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.374
35.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 360
36.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.347
37.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk346
38.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.330
39.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže326
40.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš310
41.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany306
42.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.302
43.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.296
44.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš290
45.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.286
46.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice280
47.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton274
48.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav270
49.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.266
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice266
51.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY251
52.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 250
53.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha246
54.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná238
55.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.235
56.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
57.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
58.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha226
59.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.224
60.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton220
61.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.218
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno218
63.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha217
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha217
65.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.214
66.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.206
67.Gašparín Adam2007 Super Stars Most198
68.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.196
69.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 193
70.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.188
72.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
73.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
Škvára Kristian2008 BaC Kladno178
75.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic152
76.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
78.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice142
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
80.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš138
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.138
82.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.128
83.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
84.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná125
85.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha124
86.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most121
87.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.120
89.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA113
90.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha112
91.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem111
92.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 110
93.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže100
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.100
97.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
98.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha87
99.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
100.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
101.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.80
103.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.78
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.78
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
108.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové75
109.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice68
110.Macal Jiří2008 Super Stars Most66
111.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.59
112.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.54
114.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.53
115.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
124.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
127.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha42
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
132.Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže40
134.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY39
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
136.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.38
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 38
138.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice26
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
140.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY25
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 25
144.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
145.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
147.Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha12
149.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA4
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2272
2.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1141
3.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.864
4.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.741
5.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha734
6.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.719
7.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most710
8.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.706
9.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.704
10.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice629
11.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice605
12.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice600
13.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže574
14.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 570
15.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš567
16.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno566
17.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.556
18.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno553
19.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk546
20.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany521
21.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.520
22.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.503
23.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha466
24.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha462
25.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.455
26.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.440
27.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.436
28.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.420
29.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice419
30.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice408
31.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice402
32.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.393
33.Portová Anna2007 Super Stars Most384
34.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most380
35.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton371
36.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA358
37.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.339
38.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha329
39.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň327
40.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
41.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha309
42.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA305
43.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha299
44.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY285
45.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
46.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic274
47.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha270
48.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.269
49.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most264
50.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš263
51.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 260
52.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.249
53.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY244
54.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.237
55.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.231
56.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem230
57.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.229
58.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav228
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha228
60.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.224
61.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton223
62.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton222
63.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice212
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.212
66.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton199
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice199
68.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.198
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.198
70.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
71.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš184
72.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice180
73.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.174
74.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha172
75.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš171
76.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem170
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.170
78.Hejnová Sára2007 USK Plzeň167
79.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
80.Čechová Tereza2008 Super Stars Most164
81.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.163
82.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.160
83.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.158
84.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.155
85.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem151
86.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha150
88.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.148
89.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice146
90.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.145
91.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha142
92.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.141
93.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou138
94.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno137
95.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice132
97.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice128
99.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
100.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.114
101.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň113
102.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové109
103.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
104.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.100
105.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.99
106.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha97
107.Křížková Eva2008 BaC Kladno90
108.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha89
109.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka88
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.88
113.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.83
114.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha72
115.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno66
116.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové64
117.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA63
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.63
119.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.62
120.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice61
121.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice58
122.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.57
123.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou55
124.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice54
125.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.51
126.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
128.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem47
129.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice46
130.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY44
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
132.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
133.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.41
134.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
135.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton39
136.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.38
Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice38
Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
140.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.35
141.Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou33
142.Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
144.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha28
145.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha27
146.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.25
147.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.24
148.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha23
149.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem20
150.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.18
153.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 17
Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha17
155.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Kolaříková Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
158.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
161.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná12
165.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY10
Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany10
167.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná8
168.Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň7
169.Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
170.Chovancová Markéta2010 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice5
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha5
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA5
174.Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice4
Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
176.Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha3
Mouai Sally2010 Sokol Radotín Meteor Praha3
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Svobodová Michaela2007 SK Hamr, z.s. 3
180.Gregorová Marie Antonie2009 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
182.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 3104
2.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1696
3.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1451
4.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1309
5.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1254
6.Portová Anna2007 Super Stars Most876
7.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most852
8.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice844
9.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice804
10.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice741
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže741
12.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.681
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.681
14.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha678
15.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.675
16.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha656
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk656
18.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš654
19.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha631
20.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno630
21.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.620
22.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha616
23.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.605
24.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno602
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.602
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA602
27.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY582
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY582
29.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most581
30.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.580
31.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.557
32.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.548
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.548
34.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton545
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton545
36.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 532
37.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha531
38.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton526
39.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA502
40.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.492
41.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.491
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha491
43.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.470
44.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha452
45.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha444
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.444
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.444
48.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.438
49.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.434
50.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice420
51.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha418
52.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem413
53.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 409
54.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.390
55.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.384
56.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň376
57.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice358
58.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.354
59.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton348
60.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha343
61.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.342
62.Čechová Tereza2008 Super Stars Most334
63.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice316
64.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem306
65.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha304
Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice304
67.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
68.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem295
69.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.292
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic292
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.292
72.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš290
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš290
74.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice272
75.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.267
76.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.264
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou264
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
79.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno258
80.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice254
81.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš250
82.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA248
83.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha244
84.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice242
85.Hejnová Sára2007 USK Plzeň241
86.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové236
87.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.234
88.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.229
89.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav228
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.228
91.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice206
92.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha203
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.203
94.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.202
95.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.200
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.200
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň200
98.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most189
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.189
100.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno188
101.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka175
102.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice164
104.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.160
105.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.156
106.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.151
107.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
108.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.147
109.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.146
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.146
111.Křížková Eva2008 BaC Kladno144
112.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha139
113.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové128
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.128
115.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.125
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
117.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
118.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
119.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha117
120.Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
121.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
122.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice100
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.100
125.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.95
126.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
127.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.89
128.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
130.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
132.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice78
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice78
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná78
136.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem76
137.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha68
138.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka66
139.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
140.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.50
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
143.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
144.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
145.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
146.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
147.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem26
149.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY25
Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
151.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.23
152.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha14
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
157.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2800
2.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1096
3.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.890
4.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha770
5.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice636
6.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany625
7.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.617
8.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice566
9.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.564
10.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice545
11.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton542
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk542
13.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most524
14.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton498
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha498
16.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha496
17.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno474
18.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš470
19.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.444
20.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha442
21.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.434
22.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice406
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.406
24.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.402
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.402
26.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice400
27.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.398
28.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.390
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA390
30.Portová Anna2007 Super Stars Most388
31.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže384
32.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice381
33.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.376
34.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 346
35.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno338
36.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.330
37.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
38.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.306
39.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.304
40.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 298
41.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA293
42.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.292
43.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice284
44.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most280
45.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha278
46.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.276
47.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.272
48.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.270
49.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha268
50.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem254
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.254
52.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY252
53.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
55.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice246
56.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice238
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha238
58.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
59.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň230
60.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav228
Hejnová Sára2007 USK Plzeň228
62.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš224
63.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha222
64.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
65.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.215
66.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton208
67.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.206
68.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
69.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.198
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY198
71.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.196
72.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.188
74.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.187
75.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.179
76.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.170
77.Čechová Tereza2008 Super Stars Most168
78.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.162
79.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic152
80.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.146
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.146
83.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice138
84.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno132
85.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
86.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA121
87.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.120
88.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha117
89.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.113
90.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha112
91.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most101
92.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
95.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem98
96.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.93
97.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice92
98.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
Křížková Eva2008 BaC Kladno90
100.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice88
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
102.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
104.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
105.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice78
106.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha75
107.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha67
108.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha65
109.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha63
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové63
111.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.56
112.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
116.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno46
118.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.43
119.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.42
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
124.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
125.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
126.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
128.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.25
129.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
130.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha20
131.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
132.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY13
Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
136.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
ČísloTurnajGPDatum
1GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD27.01.2018
2GPD U13 - Český KrumlovD28.01.2018
31. GPA U13 - JihlavaA28.01.2018
4GPC U13- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
5GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2018
6GPC U13- otevřený - BrnoC17.02.2018
7GPE50 U11 - PrahaE5024.02.2018
81. GPB U13 - Brno - SlatinaB04.03.2018
9GPC U13- otevřený - PrahaC10.03.2018
102. GPD U13 - TepliceD24.03.2018
112. GPD U13 - LiberecD25.03.2018
12GPC U13- otevřený - KladnoC25.03.2018
132. GPC U13 - KlimkoviceC29.03.2018
14GPE50 U11 - KlimkoviceE5030.03.2018
15GPD U13 - České BudějoviceD07.04.2018
163. GPC U13 - OrlováC07.04.2018
17GPC U13 otevřený Mem. A Wankove - PlzeňC08.04.2018
18GPC U13- otevřený - BrnoC15.04.2018
19GPE50 U11 Radotín Cup - Praha - RadotínE5015.04.2018
20GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
212. GPD U13 - Praha - ZMD21.04.2018
222. GPC U13 - České BudějoviceC12.05.2018
23GPC U13 kvalifikační - Karlovy VaryC12.05.2018
242. GPC U13 - MostC12.05.2018
25GPC U13 kvalifikační - BrnoC12.05.2018
26GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD12.05.2018
27GPC U13 - PardubiceC12.05.2018
28GPC U13 kvalifikační - KladnoC12.05.2018
292. GPC U13 - Praha HamrC19.05.2018
302. GPA U13 - Praha HamrA27.05.2018
31GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
32GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
33GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
34GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
352. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
36GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
373. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
38GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
39GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
40GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
41GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
42GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
43GPC U13 - MostC22.09.2018
44GPE50 U11 - Benátky nad JizerouE5022.09.2018
45GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
46GPE50 U11 Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.09.2018
47GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD29.09.2018
48GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
49GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
50GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
51GPC U13- otevřený - PřerovC13.10.2018
52GPE50 U11 - Praha LužinyE5020.10.2018
53GPD U13- otevřený - Praha LužinyD20.10.2018
54OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
55GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
56GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
57GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
58GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
59OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
60OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
61OP U13 - HoliceSKP03.11.2018
62OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
63GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
64OP U13 - Benátky nad JizerouSKP11.11.2018
65OP U13 - Praha - ZMSKP11.11.2018
66GPD U13- otevřený - ProboštovD17.11.2018
67MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
68GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
69Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
70Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
71GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
72GPD U13 - České BudějoviceD01.12.2018
73OP U13 - IvančiceSKP02.12.2018
74GPC U13- otevřený - KladnoC09.12.2018
75GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
76GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
77GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
78GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
79GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
80GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
81GPC U13 - LiberecC05.01.2019
82GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
83GPC U13 - BrnoC12.01.2019
84GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
85GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
86GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
87GPC U13 - OpavaC13.01.2019
88GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading