logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 24.01.2019

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
24.01.2018 - 24.01.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2688
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1936
3.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1408
4.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1352
5.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1069
6.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice995
7.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha939
8.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.926
9.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha841
10.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.807
11.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.778
12.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.765
13.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.753
14.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha734
15.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice669
16.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.654
17.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.653
18.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.642
19.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 616
20.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most604
21.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.602
22.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.582
23.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.569
24.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha557
25.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.554
26.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.544
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.544
28.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.534
29.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.527
30.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice520
31.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.509
32.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.486
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.486
34.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice477
35.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice473
36.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice466
37.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš458
38.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.422
39.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha399
40.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.392
41.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.366
42.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže357
43.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany353
44.Kundrát David2006 Badminton VK Aš348
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha348
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 348
47.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice347
48.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.338
49.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.332
50.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 315
51.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha314
52.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.309
53.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.282
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.282
55.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové263
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové263
57.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice262
58.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice260
59.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.253
60.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže241
61.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.238
62.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.235
63.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.233
64.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.230
65.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice227
66.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.218
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem218
68.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.213
69.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš206
70.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.202
71.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.201
72.Solar Jan2005 SK Prosek Praha198
73.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.197
74.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most190
75.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín176
76.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice174
77.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice171
78.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.169
79.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 168
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
81.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice155
82.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha154
83.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.151
84.Klokan Jakub2008 Super Stars Most150
85.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš146
86.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka143
87.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 141
88.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže140
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
90.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín138
91.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.134
92.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice131
93.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka130
94.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.128
95.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.125
96.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.122
97.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
99.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic117
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most117
101.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.115
102.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš114
103.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.112
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.112
105.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.111
106.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA108
107.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.106
108.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.103
109.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.102
110.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.101
111.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
113.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice98
114.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.96
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.96
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice96
117.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha95
118.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.92
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.92
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín92
121.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.90
122.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha89
123.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha88
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice88
125.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.87
Suchopár Jan2006 Super Stars Most87
127.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové84
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.84
129.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno83
130.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.77
131.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška75
132.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.74
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.74
134.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub73
135.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic72
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice72
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most72
138.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 69
139.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA68
140.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš66
141.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice65
142.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.64
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice64
144.Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.63
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.63
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
147.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.62
Vališ Jan2006 Super Stars Most62
149.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.61
150.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice60
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.60
152.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka59
153.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín54
154.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové51
155.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.50
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav50
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.50
159.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.47
160.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk45
161.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš44
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.44
163.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
167.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 39
168.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
171.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.36
172.Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice34
173.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.32
174.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
175.Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk29
176.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha28
177.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
178.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha25
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.25
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
187.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem24
190.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.23
191.Jonáš Václav2006 BaC Kladno22
Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka22
193.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice21
194.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.20
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk20
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.20
198.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 19
Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.19
200.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub18
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 18
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
206.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
209.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
211.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.12
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice12
219.Gašparín Adam2007 Super Stars Most10
220.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA9
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha9
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha9
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 9
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška9
225.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha8
226.Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 6
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 6
228.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem4
229.Raffay Tomáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.2
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3808
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3040
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3040
4.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1763
5.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1749
6.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1652
7.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1462
8.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1420
9.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1408
10.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1379
11.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1312
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1312
13.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1285
14.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1208
15.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1132
16.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1020
17.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.900
18.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha888
19.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.855
20.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.843
21.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.832
22.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice772
23.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.768
24.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.741
25.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.727
26.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha702
27.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.691
28.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.679
29.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 675
30.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha670
31.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.654
32.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš636
33.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.628
34.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha627
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha627
36.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice615
37.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.614
38.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice612
39.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.606
40.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha604
41.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.600
42.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže595
43.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.580
44.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.575
45.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice558
46.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany527
47.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.526
48.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.514
49.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice506
50.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice497
51.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most488
52.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.459
53.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové454
54.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice446
55.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.440
56.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.434
57.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové424
58.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín420
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.420
60.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.412
61.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.403
62.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 398
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 398
64.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.392
65.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.388
66.Kundrát David2006 Badminton VK Aš386
67.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem374
68.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.373
69.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.372
70.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice370
71.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
72.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.356
73.Solar Jan2005 SK Prosek Praha347
74.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.343
75.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.332
76.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže330
77.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice326
78.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.306
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.306
80.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice304
81.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.303
82.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most302
83.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.290
84.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha283
85.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.280
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
87.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.272
88.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 268
89.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice266
90.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.264
91.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha259
92.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice248
93.Klokan Jakub2008 Super Stars Most234
94.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš230
95.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
97.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha226
98.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.222
99.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.218
100.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.216
101.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.214
102.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.200
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav200
104.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk198
105.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA193
106.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka190
107.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA189
108.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice188
109.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.184
110.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most182
Suchopár Jan2006 Super Stars Most182
112.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín180
113.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín178
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub178
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno178
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.178
117.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.174
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.174
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.174
120.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.170
121.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 166
122.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice164
123.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové156
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové156
125.König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
126.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
127.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš144
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš144
Vališ Jan2006 Super Stars Most144
130.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.138
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.138
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.138
133.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice128
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.128
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice128
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže128
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.128
138.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 126
140.Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.120
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš120
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš120
143.Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.118
144.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice114
145.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
146.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.100
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.100
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.100
153.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA97
154.Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.96
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.96
156.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha95
157.Jonáš Václav2006 BaC Kladno92
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha92
159.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice88
160.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
162.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín84
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice84
164.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice78
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška78
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk78
170.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most76
172.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice71
173.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.64
174.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.63
175.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.55
176.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY54
177.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha53
178.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha52
179.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.50
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín50
188.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice42
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha42
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš42
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.42
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice42
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
201.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 40
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 40
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem40
206.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
209.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka34
210.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.30
211.Gašparín Adam2007 Super Stars Most26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha26
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha26
215.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA25
216.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem14
218.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2992
2.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 2192
3.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2080
4.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1504
5.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1318
6.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha962
7.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.868
8.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.833
9.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.716
10.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem715
11.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.666
12.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha645
13.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha638
14.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.629
15.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.627
16.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.618
17.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.592
18.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.581
19.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice565
20.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice549
21.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.545
22.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.543
23.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.540
24.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice520
25.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha519
26.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.516
27.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice510
28.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice508
29.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha492
30.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha486
31.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 485
32.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.482
33.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha458
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.458
35.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.456
36.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže446
37.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.441
38.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.436
39.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
40.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.416
41.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.406
42.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice394
43.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.355
44.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.332
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most332
46.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice331
47.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice318
48.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 314
49.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.310
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem310
51.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.302
52.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.300
53.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové294
54.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany293
55.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.292
56.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem290
57.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.270
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové270
59.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.265
60.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 258
61.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
62.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.233
63.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín230
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže230
65.Solar Jan2005 SK Prosek Praha227
66.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice226
67.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
68.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.222
69.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.206
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš206
71.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha202
72.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA200
73.Klokan Jakub2008 Super Stars Most198
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.198
75.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice192
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
77.Kundrát David2006 Badminton VK Aš190
78.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.189
79.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín184
80.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.183
81.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice182
82.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš178
83.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most177
84.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.167
85.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.158
Suchopár Jan2006 Super Stars Most158
87.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.155
88.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice154
89.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.149
90.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín138
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
92.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice136
93.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.132
94.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.130
95.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice128
96.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice124
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.124
98.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš120
99.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA118
100.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.114
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.114
102.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.108
103.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.104
104.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
107.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
108.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.94
109.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.93
110.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.92
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice92
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.92
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.92
114.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic88
115.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice87
116.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
117.Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín84
119.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 82
120.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.78
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš78
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
123.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha77
124.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.76
125.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub75
126.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic67
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.67
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk67
129.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.64
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice64
131.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka60
132.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš54
133.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.52
134.König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav50
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
141.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka46
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
144.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most44
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha44
146.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha43
147.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.42
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš42
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
152.Vališ Jan2006 Super Stars Most39
153.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
154.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno37
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha37
156.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
157.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha29
158.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
160.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 26
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
163.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha25
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA25
Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.25
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Jonáš Václav2006 BaC Kladno25
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
171.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice24
172.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.18
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem18
175.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha17
176.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Gašparín Adam2007 Super Stars Most14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most14
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.14
182.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA13
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.13
185.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice12
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
191.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 4
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha4
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2688
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2520
3.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2272
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1952
5.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1442
6.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1269
7.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1021
8.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.924
9.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.897
10.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.895
11.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.865
12.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka864
13.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 838
14.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most830
15.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.797
16.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 752
17.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha710
18.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha694
19.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.676
20.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.662
21.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice648
22.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha640
23.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové626
24.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.603
25.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.596
26.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha581
27.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.580
28.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.557
29.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš556
30.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice534
31.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha521
32.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice505
33.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.504
34.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany484
35.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice465
36.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice457
37.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.438
38.Benediktová Klára2005 USK Plzeň432
39.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.428
40.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice404
41.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice387
42.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš384
43.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.380
44.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany371
45.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín364
46.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha363
47.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha334
48.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
49.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže318
50.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub312
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha312
52.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha306
53.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice305
54.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové296
55.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice295
56.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.291
57.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.286
58.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.285
59.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš271
60.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.262
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem262
62.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.258
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.258
64.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš253
65.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka250
67.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.242
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha242
69.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
70.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín239
71.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš233
72.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most230
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.230
74.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.227
75.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.226
76.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš218
77.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava206
78.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha202
79.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk201
80.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.198
81.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.189
82.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha186
83.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.181
84.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice177
85.Marková Julie2005 Start Jihlava176
86.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice170
88.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava166
89.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.162
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.162
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže162
92.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.158
93.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.151
94.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice149
95.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže140
96.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem138
97.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic137
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA137
99.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.136
100.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.134
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice134
102.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.130
105.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
106.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové123
107.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most122
108.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.115
109.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
110.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.105
111.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha104
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most104
113.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice101
114.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA99
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
116.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.97
117.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná96
118.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.95
119.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.93
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.93
121.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.92
Chvastková Julie2006 Start Jihlava92
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA92
124.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.88
125.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.85
126.Portová Anna2007 Super Stars Most84
127.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno83
128.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.82
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha82
130.Důrová Lucie2005 USK Plzeň81
131.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.80
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.80
133.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové79
134.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.78
136.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.76
137.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.75
138.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice74
140.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most73
141.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice70
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno70
143.Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub66
144.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.64
145.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín62
146.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš59
147.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.56
148.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.54
149.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
150.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice50
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice50
156.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany46
157.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice45
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.45
159.Křížová Anna2006 Super Stars Most44
160.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
162.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA37
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice37
164.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.34
165.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.33
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice33
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.33
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.33
169.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice30
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš30
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška30
175.Jonášová Klára2006 BaC Kladno27
176.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav25
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha25
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice25
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
182.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
184.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA21
185.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice20
186.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice18
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha18
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 18
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.18
191.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem16
192.Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
194.Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
197.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.10
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.10
Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
200.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA9
201.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha7
202.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha6
203.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 4
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3280
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3280
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3200
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3142
5.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2182
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2182
7.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1979
8.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1504
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1504
10.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1424
11.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1365
12.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1352
13.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1296
14.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1239
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1239
16.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1007
17.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.979
18.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most847
19.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha802
20.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha789
21.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.784
22.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice777
23.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš774
24.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.765
25.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice744
26.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany743
27.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 702
28.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice691
29.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové686
30.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.680
31.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice667
32.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha666
33.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka643
34.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.632
35.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.628
36.Benediktová Klára2005 USK Plzeň604
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice604
38.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.597
39.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice595
40.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha580
41.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha556
42.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.552
43.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.524
44.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín520
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín520
46.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice508
47.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha506
48.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem504
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem504
50.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice497
51.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.496
52.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha490
53.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové476
54.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.467
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.467
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.467
57.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.456
58.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice454
59.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.453
60.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany449
61.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha446
62.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.437
63.Marková Julie2005 Start Jihlava434
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava434
65.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže420
66.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha418
67.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.410
68.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.398
69.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.396
70.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.379
71.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha378
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.378
73.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.358
74.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.356
75.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava348
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.348
77.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha346
78.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.342
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
80.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha329
81.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš320
82.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže304
83.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub300
84.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.292
85.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA287
86.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.286
87.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk282
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha282
89.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.278
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš278
91.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš272
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.272
93.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA262
94.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most258
95.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.246
96.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.242
97.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.241
98.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš234
99.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
100.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice230
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice230
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most230
103.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.229
104.Chvastková Julie2006 Start Jihlava228
105.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
107.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice220
108.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.213
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.213
110.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.210
111.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.206
112.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most204
Portová Anna2007 Super Stars Most204
114.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš194
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.194
116.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno192
117.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice184
118.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem178
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.178
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic178
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice178
122.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže170
123.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice167
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.167
125.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.166
126.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice164
127.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most162
128.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice156
129.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice150
130.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.146
131.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA144
132.Důrová Lucie2005 USK Plzeň142
133.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.138
134.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.127
135.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.124
136.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
137.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA108
138.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.104
139.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice100
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice100
143.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.92
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná92
Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub92
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín92
147.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice86
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.86
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové86
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno86
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
155.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA82
156.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.80
157.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška78
167.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.76
168.Jonášová Klára2006 BaC Kladno67
169.Křížová Anna2006 Super Stars Most60
170.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA56
171.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY54
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY54
173.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
175.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha51
176.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice50
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav50
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
181.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany46
Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany46
183.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš42
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň42
Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.42
189.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice38
190.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
191.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha28
192.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha26
Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.26
Majerová Karolína2005 Super Stars Most26
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.26
200.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha25
201.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 14
1.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most3088
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2992
3.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1872
4.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1506
5.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1344
6.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1256
7.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1200
8.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.905
9.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.895
10.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka834
11.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.831
12.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice782
13.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.736
14.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.734
15.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice704
16.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.700
17.Benediktová Klára2005 USK Plzeň662
18.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha645
19.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha638
20.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.629
21.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.628
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice628
23.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.618
24.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.617
25.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.592
26.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most566
27.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 557
28.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha519
29.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.489
30.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.487
31.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice470
32.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha462
33.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.460
34.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.456
35.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice454
36.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice449
37.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš436
38.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha434
39.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové404
40.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha394
41.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany390
42.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.384
43.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice378
44.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.370
45.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.352
46.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.344
47.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže342
48.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice331
49.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha328
50.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany320
51.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.318
52.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 314
53.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice304
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.304
55.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka302
56.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.294
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem294
58.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.278
59.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha274
60.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže266
61.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem262
62.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.258
63.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
64.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice246
65.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.228
66.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA226
67.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha218
68.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha217
69.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín209
70.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.206
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.206
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.206
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš206
74.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most202
75.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.197
76.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.195
77.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové194
78.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín192
79.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
80.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.189
81.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
82.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA182
83.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk179
84.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno177
85.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
86.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš166
87.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.160
88.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic155
89.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.154
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice154
91.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha152
92.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.151
93.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice150
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.150
96.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha149
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.149
98.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice147
99.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava146
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava146
101.Portová Anna2007 Super Stars Most144
102.Marková Julie2005 Start Jihlava140
103.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.138
104.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové136
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš136
106.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub134
107.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice132
108.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
109.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
110.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
111.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most118
112.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.117
113.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.112
114.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most107
115.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.106
116.Chvastková Julie2006 Start Jihlava100
117.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem97
118.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové96
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha96
120.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže94
121.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš90
122.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most89
123.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice88
124.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice86
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
126.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš84
127.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.83
128.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
130.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.76
131.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
133.Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno70
134.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.67
135.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná62
Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub62
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín62
138.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA60
139.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha56
140.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav50
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice50
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice50
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice50
145.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice46
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice46
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
152.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice42
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška42
159.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.40
160.Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.38
161.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
Jonášová Klára2006 BaC Kladno37
163.Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA30
165.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha29
166.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Křížová Anna2006 Super Stars Most28
Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
169.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
171.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.25
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub25
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
176.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.18
178.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA16
179.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.14
183.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha13
185.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA12
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš12
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice12
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
190.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha8
191.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 4
ČísloTurnajGPDatum
11. GPD U15 - MostD27.01.2018
21. GPD U15 - LiberecD28.01.2018
3GPC U15 kvalifikační - Brno BohuniceC03.02.2018
41. GPC U15 - Ústí nad LabemC03.02.2018
5GPC U15 - Hradec KrálovéC03.02.2018
6GPC U15- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
71. GPA U15 - Brno - SlatinaA11.02.2018
8GPD U15 - Český KrumlovD24.02.2018
9GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2018
101. GPB U15 - Hradec KrálovéB11.03.2018
112. GPD U15 - Liberec- VesecD17.03.2018
122. GPD U15 - Ústí nad LabemD17.03.2018
13GPC U15- otevřený - AšC24.03.2018
14GPC U15- otevřený - JihlavaC25.03.2018
152. GPC U15 - KlimkoviceC30.03.2018
16GPC U15 otevřený - PlzeňC07.04.2018
17GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
182. GPC U15 - MostC21.04.2018
19GPC U15 - Benátky nad JizerouC21.04.2018
202. GPC U15 - Český KrumlovC05.05.2018
212. GPD U15 - Praha - VinořD05.05.2018
222. GPC U15 - Praha HamrC13.05.2018
23GPC U15 kvalifikační - AšC19.05.2018
24GPC U15 - Nové Město nad MetujíC19.05.2018
25GPC U15 kvalifikační - PodivínC19.05.2018
263. GPC U15 - OpavaC20.05.2018
27GPD U15 - TáborD26.05.2018
282. GPA U15 - AšA03.06.2018
29GPD U15- otevřený - PrahaD16.06.2018
302. GPB U15 - PardubiceB01.07.2018
31GPC U15- otevřený - ŠumperkC01.09.2018
32GPC U15- dvouhry - AšC15.09.2018
33GPD U15 - StrakoniceD15.09.2018
343. GPB U15 - Praha - RadotínB16.09.2018
35GPC U15- otevřený - České BudějoviceC22.09.2018
36GPC U15- otevřený - PřerovC22.09.2018
37GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
38GPC U15 - MostC29.09.2018
39GPC U15- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
40GPC U15- otevřený - KladnoC06.10.2018
41GPC U15- kvalifikační - JihlavaC20.10.2018
42OP U15 - Karlovy VarySKP20.10.2018
43OP U15 - LiberecSKP20.10.2018
44OP U15 - KladnoSKP20.10.2018
45OP U15 - PardubiceSKP20.10.2018
46OP U15 - Český TěšínSKP20.10.2018
47GPD U15- kvalifikační - Praha - ZMD21.10.2018
48GPC U15- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
49GPD U15 - TáborD03.11.2018
50OP U15 - Praha HamrSKP03.11.2018
51OP U15 - Český krumlovSKP04.11.2018
52MČR U15 - Karlovy VaryMČR11.11.2018
53GPC U15- otevřený - České BudějoviceC24.11.2018
54GPD U15 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
55GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD24.11.2018
56GPD U15- otevřený - MostD24.11.2018
57GPC U15- otevřený - ŠumperkC24.11.2018
58Vánoční turnaj GPC U15 - KlimkoviceC25.11.2018
59GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha LužinyC01.12.2018
60GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC08.12.2018
61GPC U15- otevřený - Ridera OstravaC08.12.2018
62OP U15 - Velké PavloviceSKP15.12.2018
63GPC U15- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2018
64GPC U15 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC16.12.2018
65GPD U15 - ŠumperkD12.01.2019
66GPD U15- Praha - Praha ProsekD13.01.2019
67GPC U15 - České BudějoviceC19.01.2019
68GPC U15 - Velké PavloviceC19.01.2019
69GPC U15 - MostC19.01.2019
70GPC U15 - Ridera OstravaC19.01.2019
71GPC U15 - AšC20.01.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading