logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 24.01.2019

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
24.01.2018 - 24.01.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ49
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1992
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1590
4.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1312
5.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1139
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1126
7.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1081
8.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha938
9.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.814
10.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha750
11.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.745
12.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.741
13.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice723
14.Altera Jan2004 BaC Kladno710
15.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha705
16.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha701
17.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha684
18.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.679
19.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.678
20.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.667
21.Oros Marek2003 Super Stars Most604
22.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.596
23.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.589
24.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.583
25.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové578
26.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.566
27.Port Jan2003 Super Stars Most554
28.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.513
29.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha506
30.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice482
31.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.471
32.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš468
33.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem456
34.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.450
35.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 438
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice438
37.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš410
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.410
39.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové408
40.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem384
41.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha370
42.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.365
43.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha342
44.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton326
45.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice319
46.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš317
47.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.298
48.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.297
49.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha296
50.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 294
51.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha282
52.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice277
53.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.273
54.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.272
55.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.266
56.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA255
57.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem254
58.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.253
59.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha248
60.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice242
61.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.239
62.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice237
63.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň236
64.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany235
65.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha234
66.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná232
67.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most225
68.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka220
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.220
70.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha219
71.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno206
72.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.205
73.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice202
74.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
75.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 198
76.Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou195
77.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.194
78.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.193
79.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.189
80.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.180
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
82.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.176
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.176
84.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.174
85.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš167
86.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice160
87.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.159
88.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem154
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII154
90.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 149
91.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
92.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže146
93.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.145
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha145
95.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice144
96.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.142
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.142
98.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha138
99.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha132
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava132
Hora Aleš2003 Super Stars Most132
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.132
103.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.126
104.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.122
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.122
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka122
107.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň120
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
109.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.118
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA118
111.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška116
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem116
113.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.108
114.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.105
115.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA103
116.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice97
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.97
118.Janáček David2004 BK ARION PRAHA92
119.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice91
120.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
121.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.88
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
123.Korynta Martin2004 BaC Kladno86
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
125.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha82
126.Vlasák David2004 Super Stars Most81
127.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.80
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany80
129.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice78
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
133.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.73
134.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk69
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha69
136.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha68
138.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.67
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 67
140.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem65
141.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
142.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
145.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most60
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most60
147.Hlad Adam2004 BaC Kladno59
148.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA57
149.Kóňa Jan2004 Super Stars Most56
150.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha55
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.55
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.55
155.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice54
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava54
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 54
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň54
160.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.53
161.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
163.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA49
164.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš48
165.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha47
166.Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
171.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš39
172.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže38
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové38
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
176.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.33
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 33
Kazík Matěj2005 BaC Kladno33
179.Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.31
180.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice30
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
186.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha28
187.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha27
188.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.26
189.Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín25
190.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
191.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka22
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.22
193.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem21
194.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.20
195.Matiska David2004 BK ARION PRAHA19
196.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.18
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 18
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 18
201.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
204.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice12
207.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 10
208.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha9
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most9
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA9
Jenis Filip2004 SK JEREMI, z.s.9
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.9
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
214.Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY5
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.5
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.5
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA5
1.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2512
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2464
3.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2312
4.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha2142
5.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1734
6.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1700
7.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1588
8.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1430
9.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1419
10.Altera Jan2004 BaC Kladno1311
11.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1294
12.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1284
13.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1211
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1211
15.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1199
16.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1136
17.Oros Marek2003 Super Stars Most1081
18.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.976
19.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové929
20.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha919
21.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.870
22.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.865
23.Port Jan2003 Super Stars Most841
24.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.830
25.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.792
26.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.786
27.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.729
28.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha701
29.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha679
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha679
31.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš668
32.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš666
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš666
34.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.660
35.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha652
36.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha644
37.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.641
38.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.625
39.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice614
40.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš596
41.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.594
42.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem590
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem590
44.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice556
45.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka542
46.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná533
47.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.528
48.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.527
49.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 522
50.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.509
51.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.491
52.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice476
53.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton470
54.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.465
55.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha449
56.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice439
57.Hora Aleš2003 Super Stars Most434
58.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.428
59.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.422
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
61.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.419
62.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice417
63.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem416
64.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.410
65.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha392
66.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem380
67.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
68.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové370
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
70.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most366
71.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.362
72.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice316
73.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.306
74.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA286
75.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.280
76.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha272
77.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.267
78.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha266
79.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.257
80.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno251
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.251
82.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha246
83.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.244
84.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice242
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice242
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
87.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
88.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.234
89.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA233
90.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem210
91.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.208
92.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.206
93.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice202
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.202
95.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice198
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.198
97.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.196
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem196
Vlasák David2004 Super Stars Most196
100.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 178
101.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany175
102.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.170
Kóňa Jan2004 Super Stars Most170
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha170
105.Janáček David2004 BK ARION PRAHA166
106.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška164
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.164
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII164
111.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA162
112.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň157
113.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava156
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 156
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most156
118.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.155
119.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha154
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.154
121.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka152
122.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
124.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň147
125.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most138
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
127.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 136
128.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové128
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.128
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.128
131.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 126
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
134.Kazík Matěj2005 BaC Kladno125
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
136.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.124
Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA124
138.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš120
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš120
140.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha114
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš114
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš114
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
144.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany113
145.Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou102
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou102
147.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže100
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže100
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
154.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
155.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.88
158.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Hlad Adam2004 BaC Kladno86
Korynta Martin2004 BaC Kladno86
Matiska David2004 BK ARION PRAHA86
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
163.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.84
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.84
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA84
168.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 78
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice78
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk78
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice78
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice78
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň78
180.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 66
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 66
182.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 54
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 54
184.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka50
187.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha46
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
194.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most42
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha42
203.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
204.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.26
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2496
2.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2229
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2200
4.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1636
5.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1378
6.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1364
7.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1252
8.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1126
9.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha996
10.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most948
11.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.940
12.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.939
13.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.928
14.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.913
15.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.763
16.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha740
17.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.703
18.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
19.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.675
20.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.637
21.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice629
22.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha626
23.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha605
24.Oros Marek2003 Super Stars Most600
25.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.591
26.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha578
27.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.567
28.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha548
29.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 546
30.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.537
31.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice509
32.Altera Jan2004 BaC Kladno508
33.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.496
34.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha492
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice492
36.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.482
37.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš472
38.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové470
39.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.456
40.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka445
41.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha436
42.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš432
43.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.416
44.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem390
45.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.383
46.Port Jan2003 Super Stars Most370
47.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton362
48.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.346
49.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš342
50.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem326
51.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš317
52.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.316
53.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha306
54.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice302
55.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.287
56.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno281
57.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.277
58.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany256
59.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.250
60.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové246
61.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.239
62.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
63.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.224
64.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem222
65.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha200
66.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.198
67.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice188
68.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže186
69.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
70.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň175
71.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha174
72.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice172
73.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
74.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem160
75.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha158
76.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
77.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem153
78.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.142
79.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 140
80.Hora Aleš2003 Super Stars Most139
81.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha138
82.Vlasák David2004 Super Stars Most129
83.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
84.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.126
85.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
86.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.120
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice120
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice120
90.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka116
91.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň111
92.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
93.Janáček David2004 BK ARION PRAHA100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA100
96.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.94
97.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.93
98.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové90
99.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most88
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
101.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
103.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 84
104.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná78
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš78
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice78
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
115.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
116.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 70
117.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.68
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.68
119.Kóňa Jan2004 Super Stars Most67
120.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 66
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš66
123.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
124.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA63
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany63
126.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha60
127.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem56
128.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.54
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 54
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš54
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most54
133.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže50
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
139.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
141.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice42
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
154.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most38
157.Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.34
158.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
160.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka25
163.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
164.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
165.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 12
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 12
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY12
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.12
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.12
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA12
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha12
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ86
2.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ169
3.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2640
4.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2064
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1968
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1824
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1590
8.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1182
9.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1081
10.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1070
11.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.989
12.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.970
13.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.953
14.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice940
15.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.927
16.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 808
17.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most796
18.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové763
19.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.741
20.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.740
21.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 692
22.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.690
23.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.666
24.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.643
25.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.635
26.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka606
27.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha570
28.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 568
29.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha557
30.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha534
31.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.497
32.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem492
33.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.486
34.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha455
35.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň441
36.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.437
37.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.434
38.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.426
39.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.425
40.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka402
41.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice398
42.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.396
43.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most394
44.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha393
45.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.384
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín384
47.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice382
48.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem366
49.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 364
50.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín362
51.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice359
52.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.356
53.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.352
54.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.337
55.Benediktová Klára2005 USK Plzeň328
56.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.310
57.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice308
58.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.304
59.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem298
60.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice288
62.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka284
63.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice282
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha282
65.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno281
66.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.278
67.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice274
68.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem270
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem270
70.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.254
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.254
72.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
73.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice235
74.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.233
75.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.225
76.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem222
77.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.218
78.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.209
79.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.205
80.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka203
81.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice198
82.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany196
83.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.188
84.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha186
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most186
86.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha182
87.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš178
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem178
89.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové168
90.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.165
91.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice163
92.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice158
93.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice157
94.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha156
96.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.153
97.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany150
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.150
100.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.145
101.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.140
102.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín138
103.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 134
104.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic133
105.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň127
106.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 126
107.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem118
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.118
109.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha117
110.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.116
111.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 113
112.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže101
113.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka100
114.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
115.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice92
116.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.89
117.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
118.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň84
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou84
120.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tomášková Eva2003 BaC Kladno78
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou78
130.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
131.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.71
132.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš68
133.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
134.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš63
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka63
137.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha60
138.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.58
139.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most57
140.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.52
141.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA51
143.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.48
144.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín46
147.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.42
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.42
155.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka38
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš38
158.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany33
159.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany30
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš30
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava30
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
167.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.28
168.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
169.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.25
170.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
172.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka20
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.20
174.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.18
176.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 9
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.9
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2832
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2832
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2512
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2192
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2112
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2016
7.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1739
8.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1590
9.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1509
10.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1453
11.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1427
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1427
13.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1397
14.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1266
15.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1261
16.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1235
17.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1211
18.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1200
19.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1174
20.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1082
21.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.998
22.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.939
23.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.903
24.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 845
25.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.809
26.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.804
27.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka803
28.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové798
29.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň790
30.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha762
31.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem692
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem692
33.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.690
34.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha677
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha677
36.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.674
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.674
38.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.670
39.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.642
40.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha625
41.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín581
42.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 570
43.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem566
44.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem558
45.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most556
46.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice555
47.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín552
48.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha548
49.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha544
50.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.543
51.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.542
52.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice525
53.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice509
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.509
55.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most473
56.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.459
57.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.452
58.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem444
59.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem436
60.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 414
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka414
62.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka404
63.Benediktová Klára2005 USK Plzeň389
64.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka379
65.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.375
66.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš366
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha366
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš366
69.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.362
70.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most361
71.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.359
72.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice354
73.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.352
75.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.345
76.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín342
77.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem338
78.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.334
79.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.330
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem330
81.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice328
82.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.325
83.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
84.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 316
85.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.314
86.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.298
87.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany292
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 292
89.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.288
90.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.276
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice276
92.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice275
93.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice272
94.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.268
95.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA266
96.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.256
97.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice250
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice250
99.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha242
100.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno228
102.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš202
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš202
104.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže200
106.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka191
107.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
109.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice178
110.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 170
111.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha168
112.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.164
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.164
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice164
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
116.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.160
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.160
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.160
119.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň156
121.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
122.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Tomášková Eva2003 BaC Kladno126
125.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
127.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
130.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka113
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka113
132.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
133.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.110
134.Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.102
135.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
137.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.96
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.96
139.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha90
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš90
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš90
142.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň88
Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany88
144.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín86
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín86
146.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha84
148.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň78
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
158.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most76
159.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany63
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka63
161.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.50
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.50
163.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 42
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.42
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
167.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany38
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany38
171.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2784
2.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2214
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2200
4.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2160
5.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1424
6.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1252
7.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1238
8.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1164
9.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1126
10.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.918
11.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha912
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha896
13.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.857
14.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 854
15.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.843
16.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.788
17.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice750
18.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice717
19.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové708
20.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka703
21.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky698
22.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 692
23.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most682
24.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.675
25.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.641
26.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha606
27.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.572
28.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.558
29.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.556
30.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha554
31.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha542
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem542
33.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice509
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.509
35.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.508
36.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem473
37.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most458
38.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.448
39.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most433
40.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.426
41.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.422
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín422
43.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
44.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.402
45.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.399
46.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka395
47.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha394
48.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem390
49.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.389
50.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.380
51.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 376
52.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem370
53.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
54.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha359
55.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.342
56.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.341
57.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice338
58.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice330
59.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka314
60.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
61.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice298
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem298
63.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice292
64.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.290
65.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno281
66.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš280
67.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice270
68.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha264
69.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.254
70.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
71.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.236
72.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš231
73.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem230
74.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín228
75.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.225
76.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.222
77.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.220
78.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
79.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.202
80.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most192
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka192
83.Benediktová Klára2005 USK Plzeň186
84.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem181
85.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice175
86.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha174
87.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice172
88.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 168
89.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň165
90.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.164
91.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín162
92.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň156
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice156
95.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.142
96.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha136
97.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.134
98.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.132
99.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže128
101.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.123
102.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha120
103.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem118
104.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš117
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.117
106.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
107.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice110
108.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
109.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš104
110.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA100
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
115.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.93
116.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš90
117.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
119.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
120.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 84
121.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.80
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň80
123.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš78
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
135.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most75
136.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
137.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 70
138.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.68
139.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany63
140.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha54
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
143.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice50
148.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín46
151.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou42
158.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka38
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka38
161.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
162.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka25
164.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
165.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 12
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY12
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.12
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.12
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17 kvalifikační - PodivínC27.01.2018
21. GPC U17 - OlomoucC27.01.2018
3GPC U17 - KladnoC27.01.2018
4GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.01.2018
51. GPC U17 - Praha HamrC03.02.2018
6GPC U17 - Rychnov nad KněžnouC04.02.2018
71. GPA U17 - Brno SlatinaA18.02.2018
8GPC U17 Witte Cup Nejdek- otevřený - NejdekC17.03.2018
9GPC U17 - otevřený - Praha RadoniceC17.03.2018
10GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC18.03.2018
111. GPB U17 - BrnoB25.03.2018
122. GPC U17 - KlimkoviceC29.03.2018
132. GPD U17 - Liberec- VesecD07.04.2018
14GPD U17 - TáborD07.04.2018
152. GPD U17 - Ústí nad LabemD07.04.2018
16GPC U17 kvalifikační - JihlavaC08.04.2018
172. GPC U17 - Liberec- VesecC14.04.2018
18GPC U17 - Hradec KrálovéC14.04.2018
19GPC U17 - KladnoC15.04.2018
202. GPC U17 - České BudějoviceC21.04.2018
21GPC U17 - otevřený - PrahaC21.04.2018
22GPC U17 - otevřený - BrnoC28.04.2018
23GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.04.2018
242. GPC U17 - Praha HamrC28.04.2018
253. GPC U17 - OrlováC05.05.2018
262. GPA U17 - OrlováA13.05.2018
27GPC U17 - otevřený - KladnoC03.06.2018
28GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC01.09.2018
29GPC U17 - otevřený - KladnoC02.09.2018
30GPC U17 - otevřený - LanškrounC02.09.2018
31GPC U17 - otevřený - Ústí nad LabemC08.09.2018
32GPC U17 - otevřený - JihlavaC08.09.2018
33GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
342. GPB U17 - Ústí nad LabemB23.09.2018
35GPC U17- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
36GPC U17- otevřený - MostC13.10.2018
37GPD U17 - TáborD20.10.2018
38GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC21.10.2018
39OP U17 - BrnoSKP03.11.2018
40GPC U17- otevřený - MostC03.11.2018
41GPC U17 - Plzeň MalešiceC10.11.2018
42OP U17 - Plzeň DoubravkaSKP17.11.2018
43OP U17 - Rychnov nad KněžnouSKP17.11.2018
44GPC U17- kvalifikační - BrnoC17.11.2018
45OP U17 - MostSKP17.11.2018
46OP U17 - Benátky nad JizerouSKP17.11.2018
47OP U17 - České BudějoviceSKP18.11.2018
48OP U17 - OlomoucSKP18.11.2018
49GPD U17 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
50OP U17 - Praha VinořSKP24.11.2018
51Vánoční turnaj GPC U17 - KlimkoviceC24.11.2018
52MČR U17 - Brno - SlatinaMČR09.12.2018
53GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
54GPC U17 - Český KrumlovC12.01.2019
55GPC U17- otevřený - Ústí nad LabemC12.01.2019
56GPC U17 - PlzeňC12.01.2019
57GPC U17 - otevřený - OsíkC19.01.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading