logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 24.01.2019

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
24.01.2018 - 24.01.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ49
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec KrálovéWJ66
3.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ107
4.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.WJ184
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2144
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1840
7.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1342
8.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1278
9.Morávek Michal2002 BaC Kladno1154
10.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1112
11.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1096
12.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most896
13.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín894
14.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.869
15.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice857
16.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.826
17.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.811
18.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha791
19.Altera Jan2004 BaC Kladno757
20.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA714
21.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.692
22.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice680
23.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice678
24.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka673
25.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.666
26.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most628
27.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
28.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.556
29.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha554
30.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná545
31.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.512
32.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň500
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín500
34.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice470
35.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
36.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno446
37.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.444
38.Herzán David2002 Slavoj Podivín442
39.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava431
40.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.420
41.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha401
42.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.400
43.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha396
44.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.395
45.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná386
46.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.367
47.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.360
48.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.354
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.354
50.Oros Marek2003 Super Stars Most346
51.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.344
52.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha342
53.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 320
54.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.295
55.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem292
56.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.289
57.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.280
58.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha277
59.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.268
60.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
61.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.264
62.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.258
63.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.256
64.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice254
65.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.245
66.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.232
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha232
68.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.230
69.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.215
70.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.214
71.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.212
72.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.208
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.208
74.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
75.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.184
76.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 180
77.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem179
78.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.178
79.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.177
80.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek175
81.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem170
82.Port Jan2003 Super Stars Most169
83.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.168
84.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín156
85.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná155
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 155
87.Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub140
88.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
90.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.136
91.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 125
92.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha114
93.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem113
94.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
95.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.108
96.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.101
97.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.100
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice100
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice100
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.100
101.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice98
102.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná96
103.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA92
104.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic90
105.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice88
107.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.86
109.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
112.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.75
113.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.70
114.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub67
115.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň66
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka66
117.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.64
118.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.63
119.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha62
120.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
121.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha55
123.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná54
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA54
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka54
127.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice50
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 50
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA50
136.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
141.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.42
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub42
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Soukup Václav2001 BKV Plzeň42
146.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka30
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most30
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha30
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové30
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha30
154.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.25
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové25
157.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha20
158.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha18
159.Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
160.Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.12
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.12
162.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII9
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR89
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice3104
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.3104
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3104
5.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2640
6.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2384
7.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2200
8.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1888
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1888
10.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1598
11.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1552
12.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1412
13.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1392
14.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1371
15.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1336
16.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1284
17.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1210
18.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.1208
19.Morávek Michal2002 BaC Kladno1166
20.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1160
21.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1144
22.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1081
23.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1069
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1069
25.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1045
26.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1020
27.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná901
28.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most832
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most832
30.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha802
31.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha774
32.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.766
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha766
34.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.702
35.Altera Jan2004 BaC Kladno689
36.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.688
37.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA677
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná677
39.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno670
40.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.663
41.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice641
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha641
43.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.606
44.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha605
45.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.599
46.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň581
47.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha564
48.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice555
Herzán David2002 Slavoj Podivín555
50.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.538
51.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.533
52.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.530
53.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové520
54.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha508
55.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice502
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.502
57.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.501
58.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice499
59.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 434
60.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná432
61.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 426
62.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava417
63.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.415
64.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.400
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
66.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha394
67.Oros Marek2003 Super Stars Most392
68.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.388
69.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.381
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.381
71.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.378
72.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.369
73.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 362
74.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem342
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem342
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem342
77.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice340
78.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.334
79.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.326
80.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.303
81.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.278
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín278
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.278
84.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.276
85.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem256
86.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek250
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 250
88.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.248
89.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.246
90.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
91.Port Jan2003 Super Stars Most232
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.232
93.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.225
94.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
95.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
97.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.186
98.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.180
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.180
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha180
101.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha176
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha176
103.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.164
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.164
106.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub160
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub160
108.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín156
109.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice152
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 152
111.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
112.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA142
113.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.130
114.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.128
115.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň126
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka126
Soukup Václav2001 BKV Plzeň126
118.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.120
119.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
121.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
123.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka102
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka102
125.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.100
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.100
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA100
130.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
131.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.88
132.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
134.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
141.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
142.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.50
Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové50
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové50
151.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
153.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.42
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ78
2.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2992
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2592
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2178
5.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1702
6.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1605
7.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1587
8.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1496
9.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1182
10.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1069
11.Morávek Michal2002 BaC Kladno1038
12.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha971
13.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.964
14.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.912
15.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.911
16.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA814
17.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most736
18.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha732
19.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most722
20.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.641
21.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.639
22.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná592
23.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha590
24.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.580
25.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha562
26.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.538
27.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava517
28.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.501
29.Herzán David2002 Slavoj Podivín484
30.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.477
31.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.470
32.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín466
33.Oros Marek2003 Super Stars Most410
34.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha400
35.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice396
36.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.363
37.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno356
39.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.350
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.350
41.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.348
42.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
43.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín322
44.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň308
45.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice306
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 306
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.306
48.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.302
49.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.298
50.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.290
51.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.289
52.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.284
53.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.275
54.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
55.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem262
56.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.260
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.260
58.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
59.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.250
60.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.248
61.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.239
62.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice230
63.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha228
64.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem226
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.226
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.226
67.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice224
68.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.222
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem222
70.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice216
71.Altera Jan2004 BaC Kladno214
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.214
73.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka208
74.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná203
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná203
76.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek200
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.200
78.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice190
79.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 182
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.182
81.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
82.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha156
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.156
84.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové150
85.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem140
86.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
87.Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.130
88.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.126
89.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
90.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha112
91.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic102
92.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
93.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.92
94.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.90
95.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub88
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.88
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub88
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.88
99.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
103.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Soukup Václav2001 BKV Plzeň78
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
113.Port Jan2003 Super Stars Most74
114.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 58
115.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
116.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA50
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA50
126.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
128.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice42
130.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha25
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha25
1.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ47
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ48
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ86
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ94
5.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ169
6.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2200
7.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2176
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2014
9.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1792
10.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1712
11.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1662
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1296
13.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1114
14.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1083
15.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1001
16.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice951
17.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.905
18.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.884
19.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.853
20.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň715
21.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.689
22.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA676
23.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.656
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice626
25.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín606
26.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.594
27.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.585
28.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice546
29.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky542
30.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.539
31.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.521
32.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 515
33.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.506
34.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice504
35.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín492
36.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice468
37.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most452
38.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.446
39.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 430
40.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.402
41.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.396
42.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.360
43.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň350
44.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.345
45.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče342
46.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice336
47.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice332
48.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.328
49.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA324
50.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha322
51.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
52.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.314
53.Pálková Tereza2002 Super Stars Most311
54.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice306
55.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha294
56.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem289
57.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem286
58.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.278
Zachová Adéla2001 Start Jihlava278
60.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany277
61.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha276
62.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most271
63.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže264
64.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.262
65.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice251
66.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.250
68.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany234
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most234
70.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most224
71.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň214
72.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice206
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem206
74.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem205
75.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové200
77.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice188
78.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.186
79.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha179
80.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.175
81.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.158
82.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka156
83.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem151
84.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
85.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha141
86.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka136
87.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice128
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
89.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka126
90.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice125
91.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.124
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic124
93.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
94.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice113
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
96.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.112
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
99.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.108
100.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 100
101.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.99
102.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha92
103.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
104.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.87
105.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
107.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
114.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 68
115.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.60
116.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most54
117.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
120.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.46
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
124.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň42
126.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
127.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA25
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ34
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ34
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3440
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha3288
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2710
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2710
7.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice2512
8.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2502
9.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2480
10.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1782
11.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1559
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1557
13.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1533
14.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1339
15.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1296
16.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1269
17.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1200
18.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1050
19.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1035
20.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1012
21.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most985
22.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.946
23.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.920
24.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.848
25.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most847
26.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 816
27.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.781
28.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče774
29.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň755
30.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.744
31.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka741
32.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.733
33.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.729
34.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA722
35.Zachová Adéla2001 Start Jihlava720
36.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.693
37.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice672
38.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.670
39.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha668
40.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice654
41.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.651
42.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice638
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice638
Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.638
45.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice601
46.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA572
47.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.567
48.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha540
49.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha528
50.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice503
51.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem482
52.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.480
53.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.461
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.461
55.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.440
56.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň434
57.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.428
58.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha420
59.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem417
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem417
61.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín404
62.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.387
63.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice378
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.378
65.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.377
66.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice375
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
68.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.366
69.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most364
70.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice352
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín352
72.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.350
73.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.342
74.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže334
75.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha330
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem330
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem330
78.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 314
79.Pálková Tereza2002 Super Stars Most306
80.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.302
81.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic289
82.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most270
83.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.259
84.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice250
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
86.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.242
87.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.232
88.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany219
89.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice214
90.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.208
91.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice200
93.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.198
94.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha178
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha178
96.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.156
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.156
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.156
99.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 150
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.150
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové150
102.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 142
103.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany126
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha126
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka126
107.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky114
110.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
112.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka102
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
114.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha100
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice100
117.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice90
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha90
119.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.86
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice86
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
123.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most78
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
130.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.76
1.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ89
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2992
3.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2490
4.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2314
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1702
6.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1672
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
8.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1590
9.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1496
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1477
11.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1226
12.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1158
13.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1081
14.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.955
15.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.928
16.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice870
17.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA814
18.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno768
Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.768
20.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 729
21.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.684
22.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha681
23.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň634
24.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha590
25.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.589
26.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice583
27.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice572
28.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice566
29.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha562
30.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha560
31.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice540
32.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín516
33.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.506
34.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.504
35.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky480
36.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.452
37.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha434
38.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha430
39.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče410
40.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.403
41.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most381
42.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.374
43.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.370
44.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha348
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.348
46.Pálková Tereza2002 Super Stars Most344
47.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany341
48.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín338
49.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.332
50.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.325
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.325
52.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
53.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.316
54.Zachová Adéla2001 Start Jihlava314
55.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice292
56.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice290
57.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.286
58.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň268
59.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most266
60.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem262
61.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.261
62.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice258
63.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.250
64.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.239
65.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže226
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem226
67.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem222
68.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice216
69.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka212
70.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany204
71.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice200
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.200
74.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 182
75.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň180
76.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.166
77.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
78.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most162
79.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.152
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most152
81.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice150
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové150
83.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem140
84.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.138
85.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.132
86.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
88.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.109
89.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA108
90.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha103
91.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 100
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
94.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem96
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
96.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 92
97.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
98.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
100.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.84
101.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka78
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
109.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha62
110.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.54
111.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA50
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.50
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
118.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
120.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.42
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.42
125.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha25
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U19 kvalifikační - ŽidlochoviceC10.02.2018
21. GPC U19 - MostC10.02.2018
3GPC U19 kvalifikační - PlzeňC10.02.2018
4GPC U19 - Benátky nad JizerouC10.02.2018
5GPC U19 - HoliceC11.02.2018
61. GPC U19 - Praha RadoniceC11.02.2018
71. GPC U19 - KarvináC24.02.2018
81. GPA U19 - Hradec KrálovéA04.03.2018
91. GPB U19 - PardubiceB01.04.2018
10GPC U19 - otevřený - KladnoC22.04.2018
11GPC U19 - Český KrumlovC05.05.2018
122. GPC U19 - Liberec- VesecC05.05.2018
13GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2018
14GPC U19- otevřený - ChropyněC05.05.2018
15GPC U19 - Králův DvůrC19.05.2018
16GPC U19 kvalifikační - Plzeň DoubravkaC19.05.2018
172. GPC U19 - PrahaC19.05.2018
18GPC U19 kvalifikační - Brno - SlatinaC02.06.2018
19GPC U19 - HoliceC02.06.2018
202. GPC U19 - OrlováC02.06.2018
212. GPA U19 - OrlováA10.06.2018
222. GPB U19 - MostB09.09.2018
23GPC U19- otevřený - PardubiceC15.09.2018
24GPC U19- otevřený - KarvináC15.09.2018
25GPC U19- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
26GPC U19- otevřený - ChropyněC23.09.2018
27GPC U19- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
28GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC06.10.2018
29GPC U19- otevřený - KladnoC07.10.2018
30OP U19 - Králův DvůrSKP24.11.2018
31OP U19 - JihlavaSKP25.11.2018
32OP U19 - NejdekSKP25.11.2018
33OP U19 - MostSKP25.11.2018
34GPC U19- kvalifikační - IvančiceC01.12.2018
35OP U19 - České BudějoviceSKP01.12.2018
36OP U19 - Praha VinořSKP01.12.2018
37OP U19 - DobruškaSKP02.12.2018
38OP U19 - OrlováSKP02.12.2018
39MČR U19 - PrahaMČR16.12.2018
40GPC U19 - České BudějoviceC05.01.2019
41GPC U19 - OlomoucC05.01.2019
42GPC U19- Praha - Praha VinořC06.01.2019
43GPC U19 - BrnoC13.01.2019
44GPC U19 - KladnoC13.01.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading