logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 31.01.2019

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
31.01.2018 - 31.01.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR90
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR99
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR140
4.Král Ondřej1999 Sokol Radotín Meteor PrahaWR203
5.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4112
6.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3784
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3488
8.Louda Jiří1995 USK Plzeň2696
9.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2576
10.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.2472
11.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2362
12.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2352
13.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2176
14.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2040
15.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1786
16.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1784
17.Kural Martin1999 USK Plzeň1596
18.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1582
19.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1544
20.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1522
21.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1392
22.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1332
23.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1322
24.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1304
25.Oros Ladislav1971 Super Stars Most1274
26.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice1258
27.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1212
28.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1130
29.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1046
30.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1018
31.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.974
32.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.940
33.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka928
34.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška910
35.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.821
36.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.818
37.Port Jan1972 Super Stars Most774
38.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.752
39.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 728
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha728
41.Repiar Samuel1994 Super Stars Most704
42.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice698
43.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.694
44.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.692
45.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.678
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.678
47.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.677
48.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 636
49.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno630
50.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 626
51.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.618
52.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.609
53.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové608
54.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.606
55.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.594
56.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice590
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.590
58.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 586
59.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.579
60.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha578
61.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 574
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška574
63.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.544
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.544
65.Morávek Michal2002 BaC Kladno540
66.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha520
67.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.486
68.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most469
69.Králíček Jan2000 Super Stars Most468
70.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň456
71.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška448
Šula Fabian1995 TJ Ostrov448
73.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic436
74.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek425
75.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany418
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové418
77.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.416
78.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže414
79.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
80.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná378
81.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.372
82.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové370
83.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 369
84.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek366
85.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera360
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton360
87.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter342
88.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.336
89.Král Martin1994 BK TJ Baník Most333
90.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.330
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň330
92.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 328
93.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice319
94.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.306
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.306
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň306
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek306
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera306
99.Drudík Ota1992 USK Plzeň303
100.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
101.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
102.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc294
Straka Jakub2000 Super Stars Most294
104.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 293
105.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice290
106.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.284
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.284
108.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha280
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.280
110.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno278
111.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.276
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.276
113.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.264
114.Čapek Jiří1975 Super Stars Most260
115.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.258
116.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
117.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno246
118.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň244
119.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice232
120.Konupka Jiří1965 BaC Kladno230
121.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc220
122.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.217
123.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice216
125.Poříz Leoš1974 Start Jihlava212
126.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava208
127.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany205
128.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín204
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice204
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná204
131.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.202
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.202
133.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.201
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže201
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.201
136.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.200
Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice200
139.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 198
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno198
141.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
142.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha192
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
144.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín190
145.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.186
146.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.184
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná184
148.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek183
149.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice182
150.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
151.Čechura Adam1989 BaC Kladno178
152.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.174
153.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha172
Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.172
155.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka163
156.Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška162
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná162
158.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha158
159.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň157
160.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno156
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
162.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.150
164.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.149
165.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
166.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany145
167.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.143
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 143
169.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.141
170.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava140
171.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
173.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice134
174.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň132
175.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha128
176.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně126
177.Altera Jan2004 BaC Kladno120
Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice120
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň120
Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
184.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava116
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.116
186.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.115
187.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice114
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton114
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.114
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.114
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA114
194.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.110
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice110
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha110
197.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.109
198.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.108
200.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.106
201.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno105
202.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno104
203.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín102
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany102
205.Votik Richard1988 BK ARION PRAHA98
206.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 97
Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.97
208.Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.96
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice96
210.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň91
211.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka90
212.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice88
213.Pašek Michal1987 SK Jupiter87
214.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.86
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou86
216.Benírške Adam1995 Start Jihlava84
Chalupa Petr1998 BKV Plzeň84
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
221.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové80
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha80
Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 80
225.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.79
226.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 78
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín78
Schmied Martin1982 TJ Chropyně78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
236.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek75
237.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice74
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy74
239.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava72
Herzán David2002 Slavoj Podivín72
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín72
Kubík Jiří1977 SK Jupiter72
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.72
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice72
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton72
246.Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.71
247.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka68
248.Helar Jakub1992 Start Jihlava66
249.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice62
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy62
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.62
252.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Šot Michal1988 SK BC Premiera60
257.Prek Tomáš1973 SK BC Premiera56
258.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 54
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.54
Špíz Petr2001 TJ Dobřany54
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.54
262.Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.53
263.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha51
264.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek48
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 48
266.Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.47
267.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
Vašek Martin1988 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
269.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.45
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha45
271.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany44
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA44
273.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Grošov Pavel2000 BC Badmen Brno42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín42
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík42
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Telecký Jiří1982 VSK VŠB - TU Ostrava42
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň42
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
285.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy40
286.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter38
287.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany37
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka37
289.Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice36
290.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice32
Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice32
292.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava30
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.30
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 30
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany30
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.30
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub30
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.30
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha30
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové30
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka30
304.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany28
305.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.27
306.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter26
Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava26
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice26
311.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná24
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.24
314.Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice23
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava23
316.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany22
317.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.21
318.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha20
319.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň18
Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.18
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.18
323.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň16
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
325.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava14
327.Grace Yury1967 Start Jihlava12
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice12
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 12
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná12
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 12
335.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.10
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany10
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.10
Vild Petr1974 SK Jupiter10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
341.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno9
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.9
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR89
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR89
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha5200
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4406
5.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4328
6.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4144
7.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3484
8.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3384
9.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2960
10.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2952
11.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2850
12.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2696
13.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2584
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2584
15.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2468
16.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2384
17.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2292
18.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2224
19.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2076
20.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2054
21.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1992
22.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1972
23.Kural Martin1999 USK Plzeň1920
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1920
25.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1916
26.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1904
27.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1896
28.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1870
29.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1844
30.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1792
31.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1784
32.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1650
33.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1614
34.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1606
35.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1540
36.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1524
37.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1504
38.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1498
39.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1460
40.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1384
41.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1356
42.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1308
43.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1294
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1294
45.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
46.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1208
47.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
48.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1190
49.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1154
50.Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.1152
51.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1094
52.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška1092
53.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic1084
54.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.970
55.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.964
56.Oros Ladislav1971 Super Stars Most962
57.Morávek Michal2002 BaC Kladno932
58.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.886
59.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška872
60.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.870
61.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.860
62.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 852
63.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno850
64.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška840
65.Králíček Jan2000 Super Stars Most834
66.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice828
67.Port Jan1972 Super Stars Most808
68.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha800
69.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most782
70.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.768
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 768
72.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.752
73.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň738
74.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.728
75.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.718
76.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera716
77.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice706
78.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška702
79.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.698
80.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové690
81.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha672
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.672
83.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň638
84.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.624
85.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové622
86.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice620
87.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice608
88.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň604
89.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.590
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást590
91.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 584
92.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná576
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter576
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 576
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.576
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton576
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice576
98.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice562
99.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany560
100.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.558
101.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.552
102.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice550
103.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň544
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno544
105.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.522
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.522
107.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín510
Straka Jakub2000 Super Stars Most510
109.Čapek Jiří1975 Super Stars Most508
110.Král Martin1994 BK TJ Baník Most502
111.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná496
112.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.480
113.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most478
114.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.474
115.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc462
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.462
117.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže450
118.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek435
119.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice434
120.Konupka Jiří1965 BaC Kladno430
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín430
122.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
123.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná414
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 414
125.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná410
126.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek407
127.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.406
128.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
129.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
130.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.395
131.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
132.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice382
133.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže380
134.Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška378
135.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek377
136.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice366
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice366
138.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.364
139.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka362
140.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.359
141.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.352
142.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
143.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.340
144.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice336
145.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek332
146.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.330
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava330
148.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice322
149.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.320
150.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice314
151.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.302
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň302
153.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Helar Jakub1992 Start Jihlava300
Segeč Jan1978 USK Plzeň300
156.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 294
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 294
158.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA288
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.288
160.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.286
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice286
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice286
163.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 280
Böhm Michal1987 SK Prosek Praha280
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka280
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň280
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha280
Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 280
169.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno276
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.276
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha276
Repiar Samuel1994 Super Stars Most276
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.276
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice276
176.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice270
178.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno268
179.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.264
180.Čechura Adam1989 BaC Kladno262
181.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 258
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.258
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.258
184.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany256
185.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.252
186.Poříz Leoš1974 Start Jihlava248
187.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 240
190.Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.234
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno234
192.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.232
193.Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha230
194.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno228
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
197.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.226
198.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.220
199.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton216
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava216
202.Vild Petr1974 SK Jupiter215
203.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.212
204.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice210
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany210
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany210
207.Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
208.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 198
209.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.194
210.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka192
Šula Fabian1995 TJ Ostrov192
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA192
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
214.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná190
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha190
216.Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava188
217.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 180
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Šot Michal1988 SK BC Premiera180
220.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice178
221.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 177
222.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.170
223.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín162
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín162
225.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.158
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.158
227.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.156
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.156
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.156
231.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.153
232.Drudík Ota1992 USK Plzeň150
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové150
236.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany145
237.Benírške Adam1995 Start Jihlava144
238.Votik Richard1988 BK ARION PRAHA142
239.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.138
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava138
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton138
244.Kubík Jiří1977 SK Jupiter134
245.Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.132
247.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka130
248.Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava128
249.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek125
250.Altera Jan2004 BaC Kladno120
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.120
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Ludvík Pavel1987 BK 93 Hořovice120
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Pašek Michal1987 SK Jupiter120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
259.Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.116
260.Grace Yury1967 Start Jihlava114
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 114
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík114
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
266.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava112
Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň112
269.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
270.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava102
271.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín100
272.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
274.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany97
275.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy95
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy95
277.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany90
279.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná84
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.84
281.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy82
282.Slepička Martin1970 SK Jupiter81
283.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most80
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.80
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka80
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera80
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka80
Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
289.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně78
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka78
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná78
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno78
Špíz Petr2001 TJ Dobřany78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.78
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka78
310.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.72
311.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.64
312.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava60
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice60
Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.60
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Komarovský Petr1965 ABC Brno60
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Valenta Milan1976 ABC Brno60
321.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice56
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice56
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany56
324.Vaněček Jiří1957 Keramika Chlumčany54
Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice54
326.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek52
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany52
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany52
329.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň50
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň50
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most50
332.Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou46
334.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha42
Grošov Pavel2000 BC Badmen Brno42
Herzán David2002 Slavoj Podivín42
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín42
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín42
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 42
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha42
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany42
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 42
350.Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná40
351.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň38
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.38
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice38
354.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
355.Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň30
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
358.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter22
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.22
360.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.14
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže14
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR64
2.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR124
3.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3960
4.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3816
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3212
6.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3104
7.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2952
8.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2816
9.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2440
10.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2344
11.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2272
12.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1916
13.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1846
14.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1762
15.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1722
16.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1688
17.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1328
18.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1306
19.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1296
20.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1172
21.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1150
22.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
23.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1060
24.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1004
25.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.952
26.Oros Ladislav1971 Super Stars Most926
27.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.924
28.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice920
29.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka864
30.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno848
31.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška836
32.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 818
33.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera810
34.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha808
35.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 774
36.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice772
37.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.752
38.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha750
39.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň730
40.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha728
41.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň696
42.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno694
43.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.680
44.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové668
45.Pistulka Radek1997 USK Plzeň654
46.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást651
47.Port Jan1972 Super Stars Most642
48.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA628
49.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice624
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice624
51.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.618
52.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice610
53.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.594
54.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň592
55.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.572
56.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.570
57.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka568
58.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice552
59.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice540
60.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 534
61.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.528
62.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.520
63.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.518
64.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.492
65.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.490
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice490
67.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.488
68.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.440
69.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha424
70.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.416
71.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.404
72.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek398
73.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.397
74.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice396
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.396
76.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera390
77.Morávek Michal2002 BaC Kladno388
78.Poříz Leoš1974 Start Jihlava384
79.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.380
80.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže350
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek350
82.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.342
83.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha336
Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice336
85.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter330
86.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové328
Králíček Jan2000 Super Stars Most328
88.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton324
89.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.318
90.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha312
91.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany310
92.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc306
93.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.300
96.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín292
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška292
98.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice286
99.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže280
Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové280
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
102.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.278
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.278
104.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň275
105.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice272
106.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most270
Drudík Ota1992 USK Plzeň270
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice270
109.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice266
Šula Fabian1995 TJ Ostrov266
111.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha260
112.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže258
114.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava252
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 252
116.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice242
117.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton240
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
119.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.232
120.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany228
121.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek223
122.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
123.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
124.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.201
125.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná200
127.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.198
129.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 194
130.Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.192
131.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové190
132.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 174
133.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná168
134.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA166
135.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná162
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
137.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic160
138.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava158
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava158
140.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně156
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška156
142.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha152
143.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany146
144.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.142
145.Pašek Michal1987 SK Jupiter140
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
147.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
148.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice134
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice134
150.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou128
151.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.126
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany126
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
154.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.120
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín120
159.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň115
160.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha114
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek114
Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
163.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 112
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice112
165.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.108
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc108
167.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň106
168.Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice104
169.Čapek Jiří1975 Super Stars Most102
170.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.98
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 98
172.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice92
173.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
174.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
175.Helar Jakub1992 Start Jihlava84
176.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže80
177.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.78
Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.78
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno78
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín78
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka78
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň78
188.Kural Martin1999 USK Plzeň75
189.Herzán David2002 Slavoj Podivín72
190.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy68
191.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 66
192.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.60
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava60
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Straka Jakub2000 Super Stars Most60
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
200.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.58
201.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
202.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň54
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany54
204.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 50
205.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
206.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
207.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín42
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín42
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
217.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka40
218.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno32
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha32
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové32
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň32
222.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň30
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
225.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice26
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice26
229.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
233.Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň21
234.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany18
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 18
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek18
238.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové14
239.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Kubík Jiří1977 SK Jupiter12
241.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR136
2.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR181
3.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.WR207
4.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR230
5.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3128
6.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3032
7.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3016
8.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2688
9.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2640
10.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2616
11.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2496
12.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2424
13.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2272
14.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka2188
15.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2176
16.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2148
17.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1698
18.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1606
19.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1564
20.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1496
21.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1466
22.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1456
23.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1440
24.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1420
25.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1406
26.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1300
27.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1282
28.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1186
29.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1162
30.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1156
31.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1100
32.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1088
33.Krocová Valerie1992 Super Stars Most1070
34.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1024
35.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton896
36.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška880
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha880
38.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.878
39.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice854
40.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň818
41.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.728
42.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín668
43.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha662
44.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň650
45.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most630
46.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter600
47.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek598
48.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.594
49.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 570
50.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.560
51.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň557
52.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek551
53.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany548
54.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice536
55.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.492
56.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.488
57.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.456
58.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže450
59.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
60.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.440
61.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.430
62.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
63.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.422
64.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA416
65.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.414
66.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice412
67.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň408
68.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.406
69.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha398
70.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha380
Vocelková Anna1994 USK Plzeň380
72.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška378
73.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha358
74.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.352
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
76.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice348
Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.348
Pořízová Radka1977 Start Jihlava348
Srbová Adéla2000 BaC Kladno348
80.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice344
81.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.338
82.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera336
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.336
84.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.334
85.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc328
86.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.318
87.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 314
88.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.312
89.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice308
90.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.306
91.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice300
92.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.294
93.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.282
94.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové280
95.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice270
96.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera252
97.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
98.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže240
99.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.232
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice232
101.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic224
102.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče198
103.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.186
104.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
106.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek176
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou176
108.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice172
109.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín168
110.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín162
111.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.156
112.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň152
113.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava150
Panochová Jana1997 BA Plzeň150
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.150
118.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany148
119.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.144
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice144
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha144
122.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 138
123.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter134
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany134
125.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.132
126.Dufková Monika1999 BaC Kladno128
127.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
128.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.120
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Zachová Adéla2001 Start Jihlava120
134.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice118
135.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže114
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka114
137.Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
138.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná102
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná102
140.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice96
141.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
142.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.87
143.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy85
144.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany84
145.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka80
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
147.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Polívková Eliška1998 USK Plzeň78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
151.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany76
152.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most75
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
154.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany66
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň66
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.66
157.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek63
158.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
159.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice56
160.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.45
161.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
Vítková Adéla1992 Start Jihlava42
166.Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.38
167.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 30
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter30
170.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov22
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
174.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany18
175.Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR74
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR74
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4192
Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4192
5.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3580
6.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3538
7.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3520
8.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3424
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3164
10.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3072
11.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2916
12.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2904
13.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2640
14.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2616
15.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2590
16.Krocová Martina1988 Super Stars Most2496
17.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2468
18.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň2452
19.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2448
20.Krocová Valerie1992 Super Stars Most2360
21.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2308
22.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2268
23.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2232
24.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2156
25.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň2144
26.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 2142
27.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2108
28.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1964
29.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1940
30.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1710
31.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1698
32.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1668
33.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1664
34.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1644
35.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1636
36.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1526
37.Srbová Adéla2000 BaC Kladno1470
38.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1390
39.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1304
40.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1284
41.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1260
42.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1240
43.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1208
44.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1204
45.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek1196
46.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1192
47.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1182
48.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1172
49.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1082
50.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1080
51.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1016
52.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha986
53.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.964
54.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 960
55.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 892
56.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.852
57.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.838
58.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter792
59.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.782
60.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha754
61.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice730
62.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.726
63.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.672
64.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice652
65.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.642
66.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška624
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška624
68.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.619
69.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera600
70.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.576
71.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter572
72.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.570
73.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň559
74.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek530
75.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice528
76.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice520
77.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice514
78.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín502
79.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most494
80.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek488
81.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.480
82.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.471
83.Dufková Monika1999 BaC Kladno448
84.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň443
85.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.438
86.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.437
87.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.430
88.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.396
89.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže392
90.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha388
91.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha382
92.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň381
93.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera380
94.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc362
95.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice354
96.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava340
97.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň331
98.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.321
99.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic320
100.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.303
101.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
102.Pořízová Radka1977 Start Jihlava298
103.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
106.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.278
107.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.276
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.276
109.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera270
Zachová Adéla2001 Start Jihlava270
111.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice268
112.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha264
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha264
114.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče258
115.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA250
116.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 242
117.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín240
118.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek232
119.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
120.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška225
121.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.222
122.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 216
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.216
124.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
126.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
128.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná198
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná198
130.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice196
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice196
132.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže182
133.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň180
Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha180
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice180
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.180
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
140.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter172
141.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.171
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.171
143.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň168
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň168
145.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany167
146.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov160
147.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže150
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice150
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Erbenová Monika1986 BaC Kladno150
Panochová Jana1997 BA Plzeň150
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno150
153.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.138
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň138
155.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.124
Vítková Adéla1992 Start Jihlava124
157.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň118
158.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.116
159.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň114
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
164.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
167.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou108
168.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany105
169.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA102
170.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek100
171.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 92
172.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice90
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA90
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
175.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany88
176.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.78
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče78
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín78
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Polívková Eliška1998 USK Plzeň78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
186.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška75
187.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany72
188.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno69
189.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
191.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice60
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice60
193.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany56
194.Fictumová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň50
195.Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter46
196.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
197.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka40
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka40
199.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany38
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
202.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň34
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek34
206.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter30
207.Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany22
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR64
2.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR124
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4752
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3960
5.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3416
6.Krocová Martina1988 Super Stars Most3104
7.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2744
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2740
9.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové2536
10.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2440
11.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2178
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1916
13.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1820
14.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
15.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1672
16.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1640
17.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1592
18.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1584
19.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1238
20.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1234
21.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1200
22.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1198
23.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1102
24.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1100
25.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno998
26.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.952
27.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice924
28.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.920
29.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška918
30.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.906
31.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 898
32.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice878
33.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice820
34.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška804
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka804
36.Krocová Valerie1992 Super Stars Most794
37.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice738
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.738
39.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton726
40.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter720
41.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.704
42.Srbová Adéla2000 BaC Kladno694
43.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň672
44.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice668
45.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha664
46.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.640
47.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 636
48.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice630
49.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha618
50.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.614
51.Vocelková Anna1994 USK Plzeň612
52.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice604
53.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most586
54.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň582
55.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek580
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha580
57.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.552
58.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice544
59.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže540
60.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.508
61.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň507
62.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.502
63.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.500
64.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.492
65.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.480
66.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha458
67.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.456
68.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.448
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín448
70.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.442
71.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 436
72.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton428
73.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha426
74.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most418
75.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek405
76.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň389
77.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha380
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.380
79.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
80.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera374
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.374
82.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška354
83.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška336
Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
85.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.326
86.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter320
87.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.318
88.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň309
89.Bernaciková Martina1980 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže300
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.300
92.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.298
93.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže294
94.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc288
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice288
96.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
98.Pořízová Radka1977 Start Jihlava270
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha270
100.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 266
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov266
102.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.264
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava264
104.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany261
105.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
106.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice242
107.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
108.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
109.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
110.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.212
111.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice210
112.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.208
113.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.198
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA198
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče198
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera198
117.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava192
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.192
119.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň190
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 190
121.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.186
122.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
123.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
124.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.166
125.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.158
126.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň152
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek152
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice152
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice152
130.Erbenová Monika1986 BaC Kladno150
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno150
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
133.Zachová Adéla2001 Start Jihlava140
134.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera138
135.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 134
136.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany130
137.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou128
138.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera126
139.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek125
140.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň124
141.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže122
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha122
143.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.120
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Sedláková Kateřina1993 BK 93 Hořovice120
147.Vítková Adéla1992 Start Jihlava116
148.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice114
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška114
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.114
151.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha112
152.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany108
153.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.104
154.Königová Alena1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton102
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná102
156.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
157.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter96
Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
159.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most92
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice92
161.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.87
162.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha84
164.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Panochová Jana1997 BA Plzeň78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Polívková Eliška1998 USK Plzeň78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
172.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
173.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice72
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín72
175.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic64
176.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška60
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 60
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové60
182.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.56
183.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň54
184.Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter50
185.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice48
186.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany46
187.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany44
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany44
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter44
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
191.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany42
Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice42
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA42
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče42
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná42
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
201.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň40
202.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice36
203.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška32
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha32
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové32
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice32
207.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň30
208.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň26
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.26
211.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice22
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
213.Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň21
214.Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice, spolek16
215.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.10
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
ČísloTurnajGPDatum
1MČR dospělých - PrahaMČR04.02.2018
2GPC dospělých - OsíkC10.02.2018
3GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD10.02.2018
4GPC dospělých - OlomoucC17.02.2018
5GPC dospělých - OstrovC17.02.2018
6GPC dospělých - Praha - VinořC18.02.2018
73. GPC dospělých - Brno - SlatinaC03.03.2018
8VC města Plzně - PlzeňA11.03.2018
9GPD dospělých - StrakoniceD24.03.2018
10GPB Pohár Akademie Most - MostB25.03.2018
11GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD31.03.2018
12GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC31.03.2018
13GPB Jouda Cup - Praha - ZMB08.04.2018
14GPC dospělých - JihlavaC21.04.2018
15GPD dospělých - JihlavaD21.04.2018
16GPC dospělých - Praha HamrC22.04.2018
17Memoriál I. Škáchy - LiberecA22.04.2018
18GPC dospělých- 27. Thun Cup Nejdek - NejdekC28.04.2018
19GPC dospělých - OlomoucC06.05.2018
20GPC dospělých - Praha - VinořC12.05.2018
21GPD dospělých - TáborD13.05.2018
22GPD dospělých - DobřanyD19.05.2018
23GPB Most - MostB27.05.2018
24GPE dospělých - PlzeňE27.05.2018
25GPC dospělých - VC Kladna 2018 - KladnoC02.06.2018
26GPC dospělých - HoliceC26.08.2018
27Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA02.09.2018
28GPC dospělých - Praha ZMC15.09.2018
29GPC dospělých - Liberec- VesecC15.09.2018
30GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD22.09.2018
31GPC dospělých - OlomoucC22.09.2018
32GPD dospělých - VodňanyD29.09.2018
33GPC dospělých - DobruškaC06.10.2018
34GPC dospělých - MostC06.10.2018
35GPC dospělých - OlomoucC06.10.2018
36GPD dospělých - OlomoucD06.10.2018
37GPC Memoriál Proška - Králův DvůrC06.10.2018
38GPC dospělých - IvančiceC07.10.2018
39GPC dospělých - PlzeňC13.10.2018
40GPD dospělých - FajneD13.10.2018
41GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD14.10.2018
42GPE dospělých - PlzeňE14.10.2018
43GPC dospělých - Praha VinořC14.10.2018
44GPC dospělých - České BudějoviceC20.10.2018
45GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB21.10.2018
46Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA28.10.2018
47GPC dospělých - OsíkC10.11.2018
48GPC dospělých- VC města Kladna - KladnoC10.11.2018
49GPB Pustějov - PustějovB18.11.2018
50GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC24.11.2018
51GPC dospělých- Memoriál P. Bílka - Praha HamrC24.11.2018
52GPC dospělých - ChropyněC25.11.2018
53GPC dospělých - MostC08.12.2018
54GPC dospělých - Praha - VinořC09.12.2018
55GPD dospělých Vodňanský kapr - VodňanyD15.12.2018
56OP dospělých - Brno - SlatinaSKP05.01.2019
57OP dospělých - PardubiceSKP05.01.2019
58OP dospělých - PlzeňSKP05.01.2019
59OP dospělých - Praha HamrSKP05.01.2019
60OP dospělých - MostSKP05.01.2019
61OP dospělých - FajnéSKP06.01.2019
62OP dospělých - KladnoSKP06.01.2019
63OP dospělých - České BudějoviceSKP12.01.2019
64GPD dospělých - KlatovyD13.01.2019
65Memoriál St. Krauze - Český TěšínA13.01.2019
66GPD dospělých - StrakoniceD26.01.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading