logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 31.01.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
31.01.2018 - 31.01.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3968
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2360
3.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1388
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1267
5.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1177
6.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1104
7.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice981
8.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 902
9.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha878
10.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš840
11.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.822
12.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.812
13.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.754
14.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha739
15.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice718
16.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.685
17.Klokan Jakub2008 Super Stars Most678
18.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice642
19.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.634
20.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.606
21.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.598
22.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.575
23.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
24.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha540
25.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice514
26.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.513
27.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.507
28.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice496
29.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.487
30.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice483
31.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.450
32.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.447
33.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 438
34.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.436
35.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.432
36.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.416
37.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.412
38.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš388
39.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.383
40.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 363
41.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA352
42.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha351
43.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.349
44.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha346
45.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže337
46.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno334
47.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha330
48.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.323
49.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice300
50.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha287
51.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most276
52.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk271
Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 271
54.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.256
55.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA242
56.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic229
57.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.226
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha226
59.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany225
60.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno221
61.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.215
62.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.213
63.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.212
64.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.202
65.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná200
66.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
67.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.194
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná194
69.Škvára Kristian2008 BaC Kladno191
70.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
71.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem180
72.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY174
73.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.173
74.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
75.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.169
76.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha168
77.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.164
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
79.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav160
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha160
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy160
83.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.153
84.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.152
85.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem147
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton147
87.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY146
88.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou141
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.141
90.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.138
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.138
92.Gašparín Adam2007 Super Stars Most136
93.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.131
94.Berka Jan2007 Slavoj Podivín130
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.130
96.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha123
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.123
98.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most116
99.Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.114
100.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň113
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou113
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice113
103.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.109
104.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.106
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice106
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.106
107.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.103
108.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha102
109.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.99
110.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže96
111.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové94
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice94
113.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.91
114.Macal Jiří2008 Super Stars Most90
115.Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 88
116.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.84
117.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.81
118.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
120.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice76
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem76
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.76
123.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.75
124.Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.73
125.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.72
126.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA69
127.Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.68
128.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.67
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 67
130.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice63
131.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.62
132.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.60
133.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.58
135.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 57
136.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná54
137.Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha50
138.Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
139.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.45
140.Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou42
141.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín40
145.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton39
146.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk38
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.38
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže38
150.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka34
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem34
152.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.33
153.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 32
154.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY30
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice30
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha30
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice30
159.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem28
160.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
161.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha25
163.Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.22
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.22
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany22
167.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton20
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA20
169.Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.18
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.18
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem18
172.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.16
173.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
175.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové13
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.13
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most13
180.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.12
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
182.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA10
Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY10
Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.10
189.Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.9
Kolář Jan2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.9
191.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice7
192.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha5
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha5
194.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná4
197.Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.3
198.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most2
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4000
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 4000
3.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2059
4.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.1819
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1677
6.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1538
7.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1453
8.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1408
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1401
10.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1364
11.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1246
12.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1088
13.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice1064
14.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1015
15.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice954
16.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha927
17.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.926
18.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.890
19.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 853
20.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.851
21.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.809
22.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.802
23.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice754
24.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.753
25.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.750
26.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.739
27.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.738
28.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.730
29.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže728
30.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice727
31.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.714
32.Klokan Jakub2008 Super Stars Most691
33.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA664
34.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 643
35.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.628
36.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 601
37.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA600
38.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.595
39.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha592
40.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.581
41.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš567
42.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.566
43.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.564
44.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno540
45.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha513
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.513
47.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice507
48.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany462
49.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.428
50.Gašparín Adam2007 Super Stars Most427
51.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.414
52.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno380
53.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha370
54.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš361
55.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.358
56.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná356
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná356
58.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.355
59.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton354
60.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.352
61.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.344
62.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.339
63.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha334
64.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.327
65.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.322
66.Škvára Kristian2008 BaC Kladno318
67.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha317
68.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice316
69.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem315
70.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.311
71.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 310
72.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav306
73.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha292
Bříza Petr2009 SK Prosek Praha292
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha292
76.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.290
77.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou289
78.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA279
79.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.274
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.274
81.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.270
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
83.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.264
84.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.254
85.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
86.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.242
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.242
88.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem238
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.238
90.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most234
91.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha228
92.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové224
Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.224
94.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.206
95.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
96.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou203
97.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice200
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 200
99.Macal Jiří2008 Super Stars Most198
100.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.192
101.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY191
102.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.178
103.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže176
104.Berka Jan2007 Slavoj Podivín170
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.170
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín170
107.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.168
108.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.167
109.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.166
110.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
111.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY163
112.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná156
113.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem153
114.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
116.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most138
117.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.135
118.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.128
119.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY125
120.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice120
122.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
123.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.100
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 100
127.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.87
128.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
131.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.84
132.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice80
133.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
138.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.76
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem76
140.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
141.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš69
142.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 68
143.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
144.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.50
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.50
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
153.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
155.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kolář Jan2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
161.Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.38
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
163.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA26
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice26
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.26
168.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
170.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha12
1.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 3176
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
3.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1304
4.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1178
5.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1154
6.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha978
7.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany929
8.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.913
9.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha892
10.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.886
11.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.791
12.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 780
13.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha751
14.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže684
15.Klokan Jakub2008 Super Stars Most656
16.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice653
17.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.642
18.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice636
19.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA619
20.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.592
21.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.574
22.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice552
23.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.542
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.542
25.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 534
26.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.514
27.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice488
28.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.482
29.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.466
30.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.463
31.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha461
32.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA448
33.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.446
34.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 443
35.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.431
36.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš410
37.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš390
39.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.384
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno384
41.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.374
42.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk346
43.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha313
44.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 308
45.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany306
46.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.302
47.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.296
48.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.294
49.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.288
50.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice280
51.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.274
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton274
53.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav270
54.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.266
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice266
56.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY251
57.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha246
58.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná238
59.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.235
60.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
61.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
62.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha226
63.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton220
64.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.218
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno218
66.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha217
67.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.214
68.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.206
69.Gašparín Adam2007 Super Stars Most198
70.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.196
71.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
72.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
73.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
Škvára Kristian2008 BaC Kladno178
75.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha162
76.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic152
77.Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
78.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
80.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice142
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
82.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY139
83.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš138
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.138
85.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha137
86.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.128
87.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
88.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná125
89.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha124
90.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most121
91.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.120
93.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA113
94.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem111
95.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 110
96.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.103
97.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže100
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.100
101.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
102.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
103.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
104.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.80
106.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.78
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.78
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
111.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové75
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY75
113.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice68
114.Macal Jiří2008 Super Stars Most66
115.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.59
116.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.54
118.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
127.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
130.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha42
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
135.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže40
136.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
137.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.38
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 38
139.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice26
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
141.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 25
144.Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
146.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
148.Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha12
150.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA4
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1960
2.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1861
3.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1526
4.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1079
5.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1028
6.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1003
7.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA916
8.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice915
9.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 880
10.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha856
11.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most784
12.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice728
13.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.719
14.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.704
15.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice691
16.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno681
17.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže616
18.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.605
19.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.598
20.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.590
21.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš569
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.569
23.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno566
24.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk548
25.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.542
26.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha540
27.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha529
28.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.520
29.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice470
30.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha466
31.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most464
32.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.459
33.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.440
34.Portová Anna2007 Super Stars Most432
35.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha428
36.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice419
37.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton409
38.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice402
39.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY401
40.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY376
41.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha363
42.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš343
43.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.339
44.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň327
45.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
46.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.309
47.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA305
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.305
49.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha299
50.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 293
51.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha279
52.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic274
53.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.269
54.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most264
55.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.249
56.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.237
57.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem230
58.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.229
59.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav228
60.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha224
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.224
62.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton223
63.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton222
64.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice212
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.212
67.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha209
68.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton199
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice199
70.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.198
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.198
72.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
73.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš184
74.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice180
75.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.174
76.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš171
77.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem170
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.170
79.Hejnová Sára2007 USK Plzeň167
80.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
81.Čechová Tereza2008 Super Stars Most164
82.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.163
83.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.160
84.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.158
85.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.155
86.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem151
87.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.150
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha150
89.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.148
90.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice146
91.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.145
92.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY144
93.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.141
94.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou138
95.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno137
96.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice132
98.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice128
100.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
101.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.114
102.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň113
103.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové109
104.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
105.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.100
106.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.99
107.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA98
108.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha97
109.Křížková Eva2008 BaC Kladno90
110.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha89
111.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka88
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.88
115.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.83
116.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha72
117.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno66
118.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové64
119.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.63
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.63
121.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.62
122.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice61
123.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice58
124.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.57
125.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou55
126.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice54
127.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.51
128.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
130.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem47
131.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice46
132.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
133.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
134.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.41
135.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
136.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton39
137.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.38
Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice38
Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
141.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.35
142.Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou33
143.Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
145.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha27
146.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha23
147.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha22
148.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem20
149.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.18
152.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha17
153.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Kolaříková Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
156.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
159.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná12
163.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY10
Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany10
166.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná8
167.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 7
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň7
169.Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
170.Chovancová Markéta2010 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice5
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha5
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA5
174.Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice4
Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
176.Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha3
Mouai Sally2010 Sokol Radotín Meteor Praha3
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
179.Gregorová Marie Antonie2009 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
181.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2648
2.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany2171
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2171
4.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1624
5.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1574
6.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1514
7.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1254
8.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1227
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1227
10.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1197
11.Portová Anna2007 Super Stars Most1164
12.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most1140
13.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk978
14.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice964
15.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno952
16.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA916
17.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most903
18.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton867
19.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha828
20.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.803
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.803
22.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha764
23.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha753
24.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš752
25.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha739
26.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.703
27.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.702
28.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.670
29.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY654
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY654
31.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha641
32.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.620
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
34.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha616
35.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno602
36.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.592
37.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.557
38.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton545
39.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.542
40.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 534
41.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton526
42.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha510
43.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA502
44.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.492
45.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.491
46.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice472
47.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha466
48.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš450
49.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.440
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.440
51.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
52.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice420
53.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha418
54.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem413
55.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.390
56.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.384
57.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň376
58.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha362
59.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice358
60.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.354
61.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton348
62.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha343
63.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.342
64.Čechová Tereza2008 Super Stars Most334
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA334
66.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice316
67.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem306
68.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice304
69.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
70.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
71.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem295
72.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.292
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic292
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.292
75.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš290
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš290
77.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.267
78.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.264
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou264
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
81.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno258
82.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice254
83.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha244
84.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice242
85.Hejnová Sára2007 USK Plzeň241
86.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové236
87.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.234
88.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.229
89.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav228
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.228
91.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice206
92.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha203
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.203
94.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.202
95.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.200
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.200
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň200
98.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most189
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.189
100.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno188
101.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka175
102.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice164
104.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.160
105.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.156
106.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.151
107.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
108.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.147
109.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.146
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.146
111.Křížková Eva2008 BaC Kladno144
112.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha139
113.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové128
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.128
115.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY125
Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.125
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
118.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
119.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
120.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha117
121.Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
122.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
123.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.100
Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice100
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.100
127.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.95
128.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
129.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.89
130.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
132.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
134.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice78
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice78
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná78
138.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem76
139.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha68
140.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka66
141.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
142.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.50
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
145.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
146.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
147.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
148.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem26
150.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
151.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.23
152.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha14
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
157.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
2.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1376
3.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1192
4.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1137
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany929
6.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha892
7.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice867
8.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha820
9.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže742
10.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice694
11.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice680
12.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most678
13.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha620
14.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.618
15.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno608
16.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 576
17.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton564
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk564
19.Portová Anna2007 Super Stars Most556
20.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA548
21.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 534
22.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš516
23.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton498
24.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.494
25.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice488
26.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 456
27.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.452
28.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha442
29.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.434
30.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha430
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
32.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice406
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.406
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.406
35.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.402
36.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.390
37.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY389
38.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.388
39.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice381
40.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most348
41.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno338
42.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
43.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš324
44.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha314
45.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.303
46.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha296
47.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.294
48.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA293
49.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.292
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.292
51.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice284
52.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha276
53.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY272
54.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.270
55.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
56.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem254
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.254
58.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
60.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice246
61.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice238
62.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
63.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň230
64.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav228
Hejnová Sára2007 USK Plzeň228
66.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
67.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton208
68.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.206
69.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
70.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.198
71.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.196
72.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.188
74.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.187
75.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.179
76.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA171
77.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.170
78.Čechová Tereza2008 Super Stars Most168
79.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha162
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.162
81.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic152
82.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.146
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.146
85.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice138
86.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno132
87.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
88.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.120
89.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha117
90.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY113
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.113
92.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most101
93.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
96.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem98
97.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.93
98.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice92
99.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
Křížková Eva2008 BaC Kladno90
101.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice88
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
103.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
105.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
106.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice78
107.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.75
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha75
109.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha67
110.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha65
111.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha63
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové63
113.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.56
114.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
118.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno46
120.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.43
121.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.42
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
126.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
127.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
128.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
129.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
130.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha20
131.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
132.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
135.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
2GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2018
3GPC U13- otevřený - BrnoC17.02.2018
4GPE50 U11 - PrahaE5024.02.2018
51. GPB U13 - Brno - SlatinaB04.03.2018
6GPC U13- otevřený - PrahaC10.03.2018
72. GPD U13 - TepliceD24.03.2018
82. GPD U13 - LiberecD25.03.2018
9GPC U13- otevřený - KladnoC25.03.2018
102. GPC U13 - KlimkoviceC29.03.2018
11GPE50 U11 - KlimkoviceE5030.03.2018
12GPD U13 - České BudějoviceD07.04.2018
133. GPC U13 - OrlováC07.04.2018
14GPC U13 otevřený Mem. A Wankove - PlzeňC08.04.2018
15GPC U13- otevřený - BrnoC15.04.2018
16GPE50 U11 Radotín Cup - Praha - RadotínE5015.04.2018
17GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
182. GPD U13 - Praha - ZMD21.04.2018
192. GPC U13 - České BudějoviceC12.05.2018
20GPC U13 kvalifikační - Karlovy VaryC12.05.2018
212. GPC U13 - MostC12.05.2018
22GPC U13 kvalifikační - BrnoC12.05.2018
23GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD12.05.2018
24GPC U13 - PardubiceC12.05.2018
25GPC U13 kvalifikační - KladnoC12.05.2018
262. GPC U13 - Praha HamrC19.05.2018
272. GPA U13 - Praha HamrA27.05.2018
28GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
29GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
30GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
31GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
322. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
33GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
343. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
35GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
36GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
37GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
38GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
39GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
40GPC U13 - MostC22.09.2018
41GPE50 U11 - Benátky nad JizerouE5022.09.2018
42GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
43GPE50 U11 Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.09.2018
44GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD29.09.2018
45GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
46GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
47GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
48GPC U13- otevřený - PřerovC13.10.2018
49GPE50 U11 - Praha LužinyE5020.10.2018
50GPD U13- otevřený - Praha LužinyD20.10.2018
51OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
52GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
53GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
54GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
55GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
56OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
57OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
58OP U13 - HoliceSKP03.11.2018
59OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
60GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
61OP U13 - Benátky nad JizerouSKP11.11.2018
62OP U13 - Praha - ZMSKP11.11.2018
63GPD U13- otevřený - ProboštovD17.11.2018
64MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
65GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
66Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
67Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
68GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
69GPD U13 - České BudějoviceD01.12.2018
70OP U13 - IvančiceSKP02.12.2018
71GPC U13- otevřený - KladnoC09.12.2018
72GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
73GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
74GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
75GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
76GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
77GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
78GPC U13 - LiberecC05.01.2019
79GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
80GPC U13 - BrnoC12.01.2019
81GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
82GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
83GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
84GPC U13 - OpavaC13.01.2019
85GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
86GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
871. GPA U13 - AšA27.01.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading