logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 31.01.2019

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
31.01.2018 - 31.01.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ54
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1992
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1472
4.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1312
5.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1139
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1088
7.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1081
8.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha938
9.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha848
10.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice841
11.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.814
12.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha750
13.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.745
14.Altera Jan2004 BaC Kladno732
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.732
16.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha726
17.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.717
18.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha705
19.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.637
20.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.615
21.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.608
22.Oros Marek2003 Super Stars Most604
23.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.596
24.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.583
25.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové578
26.Port Jan2003 Super Stars Most554
27.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha528
28.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.513
29.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice482
30.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha478
31.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.471
32.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.459
33.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem456
34.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 452
35.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.450
36.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 438
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice438
38.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.428
39.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš420
40.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové416
41.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš407
42.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem392
43.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha342
44.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.332
45.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton326
46.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice319
47.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice307
48.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha306
49.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA300
50.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.297
51.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha289
52.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha282
53.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha280
54.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.273
55.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.272
56.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
57.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice257
58.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.256
59.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem254
60.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.253
61.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.242
62.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
63.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň236
64.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany235
65.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha234
66.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 228
67.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš227
68.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most225
69.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka220
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.220
71.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná202
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice202
73.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
74.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.194
75.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.193
76.Janáček David2004 BK ARION PRAHA192
77.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.189
78.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.180
79.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno178
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.178
81.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.176
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.176
83.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.174
84.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 170
85.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA168
86.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže166
87.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice164
88.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.159
89.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII156
90.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem154
91.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA153
92.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice148
94.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha145
95.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice144
96.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.142
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.142
98.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha138
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
100.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha132
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava132
Hora Aleš2003 Super Stars Most132
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.132
104.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.126
105.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha122
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.122
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka122
108.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň120
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
110.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.118
111.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 117
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou117
113.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška116
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem116
Korynta Martin2004 BaC Kladno116
116.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha113
117.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.108
118.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.103
119.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš101
120.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha99
121.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
122.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.88
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem88
124.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
125.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice85
126.Vlasák David2004 Super Stars Most81
127.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.80
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany80
130.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
133.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk69
Matiska David2004 BK ARION PRAHA69
135.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže68
137.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
138.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.63
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
142.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.61
143.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most60
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most60
145.Hlad Adam2004 BaC Kladno59
146.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové58
147.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA57
148.Kóňa Jan2004 Super Stars Most56
149.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha55
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.55
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.55
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.55
155.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice54
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava54
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 54
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň54
160.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.53
Kazík Matěj2005 BaC Kladno53
162.Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
167.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA49
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice49
169.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš48
170.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha47
171.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
172.Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
177.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
179.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.33
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 33
181.Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.31
182.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice30
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 30
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
190.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha28
191.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha27
192.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.26
193.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.25
194.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
195.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka22
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.22
197.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem21
198.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže20
200.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.18
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 18
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 18
205.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín13
209.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice12
212.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha9
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most9
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA9
Jenis Filip2004 SK JEREMI, z.s.9
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš9
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.9
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
219.Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY5
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.5
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.5
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA5
1.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2512
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2464
3.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2312
4.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha2142
5.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1734
6.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1700
7.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1588
8.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1430
9.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1419
10.Altera Jan2004 BaC Kladno1311
11.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1294
12.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1261
13.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1258
14.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1211
15.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1136
16.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1101
17.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1093
18.Oros Marek2003 Super Stars Most1081
19.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1019
20.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.976
21.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.932
22.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.891
23.Port Jan2003 Super Stars Most879
24.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.867
25.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.865
26.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.830
27.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.754
28.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha724
29.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha716
30.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha715
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha715
32.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice714
33.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha701
34.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice676
35.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.668
36.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.660
37.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš652
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš652
39.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.625
40.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem612
41.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.594
42.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem590
43.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš566
44.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice556
45.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka542
46.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.531
47.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.528
48.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 522
49.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš494
50.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice489
51.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton470
52.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.465
53.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha449
54.Hora Aleš2003 Super Stars Most434
55.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
56.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná419
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.419
58.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice417
59.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem416
60.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.413
61.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.410
62.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha392
63.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem380
64.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.377
65.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
66.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové370
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
68.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most366
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha366
70.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.362
71.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha360
72.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.344
73.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem310
74.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.306
75.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.290
76.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA286
77.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA283
78.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 278
79.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.276
80.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno275
81.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA262
82.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.257
83.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha246
84.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.244
85.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice242
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
87.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
88.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.238
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice238
90.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 236
91.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.234
92.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 226
93.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.225
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.225
95.Janáček David2004 BK ARION PRAHA216
96.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII214
97.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.208
98.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice198
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.198
100.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.196
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem196
Vlasák David2004 Super Stars Most196
103.Matiska David2004 BK ARION PRAHA186
104.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové178
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 178
106.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany175
Kazík Matěj2005 BaC Kladno175
108.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.170
Kóňa Jan2004 Super Stars Most170
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha170
111.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška164
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.164
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
115.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň157
116.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava156
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 156
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most156
121.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.155
122.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha154
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.154
124.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka152
125.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže150
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže150
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
129.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň147
130.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most138
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
132.Korynta Martin2004 BaC Kladno136
133.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.128
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.128
135.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
136.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
137.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.124
Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA124
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice124
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.124
141.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš120
142.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha114
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš114
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš114
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
146.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany113
147.Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou102
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou102
149.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
157.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha96
159.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.88
162.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Hlad Adam2004 BaC Kladno86
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
167.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.84
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA84
171.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice78
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk78
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice78
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice78
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň78
182.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 66
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 66
184.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 54
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 54
186.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže50
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka50
190.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
196.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most42
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš42
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha42
206.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
207.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.26
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2496
2.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2229
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2200
4.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1636
5.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1378
6.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1364
7.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1182
8.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1126
9.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha996
10.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most948
11.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.940
12.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.928
13.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.913
14.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.903
15.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.777
16.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha776
17.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.763
18.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha720
19.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.714
20.Altera Jan2004 BaC Kladno708
21.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
22.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.675
23.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.645
24.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha642
25.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha630
26.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice629
27.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha605
28.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha600
Oros Marek2003 Super Stars Most600
30.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.591
31.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.577
32.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.567
33.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha556
34.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 546
35.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice514
36.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.482
37.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš472
38.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové470
39.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.456
40.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka445
41.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice437
42.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem390
43.Port Jan2003 Super Stars Most370
44.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.369
45.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha360
46.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš354
47.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.346
48.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš338
49.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem326
50.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
51.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice302
52.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.287
53.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.277
54.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.266
55.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany256
56.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno253
57.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.251
58.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.250
59.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové246
60.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 240
61.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš239
62.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.238
63.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže236
64.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
65.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem222
66.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha200
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA200
68.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.198
69.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice188
70.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 184
71.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
72.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň175
73.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha174
74.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
75.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem160
76.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha158
77.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem153
78.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
79.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.142
80.Hora Aleš2003 Super Stars Most139
81.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha138
82.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice130
83.Vlasák David2004 Super Stars Most129
84.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
86.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.126
87.Janáček David2004 BK ARION PRAHA125
88.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
89.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.120
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice120
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 120
93.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka116
94.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA113
95.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň111
96.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha110
97.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
98.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Matiska David2004 BK ARION PRAHA100
100.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.94
101.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.93
102.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové90
103.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most88
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
105.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
107.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice78
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
117.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
118.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
119.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.68
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.68
121.Kóňa Jan2004 Super Stars Most67
122.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 66
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš66
125.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
126.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany63
127.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA62
128.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem56
129.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.54
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 54
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš54
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most54
134.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže50
Korynta Martin2004 BaC Kladno50
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
142.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
144.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice42
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
155.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most38
158.Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.34
159.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
161.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Kazík Matěj2005 BaC Kladno25
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka25
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
166.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
167.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
168.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 12
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 12
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY12
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.12
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.12
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha12
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ86
2.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ175
3.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2640
4.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2064
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1968
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1824
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1552
8.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1182
9.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1081
10.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1070
11.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.989
12.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.970
13.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.953
14.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice940
15.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.915
16.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 808
17.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most796
18.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 778
19.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové763
20.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.741
21.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 740
22.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.716
23.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.715
24.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.677
25.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.666
26.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.644
27.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka602
28.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha592
29.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha579
30.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.565
31.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha543
32.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.536
33.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha534
34.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.497
35.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem492
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha492
37.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
38.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.442
39.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.437
40.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.434
41.Benediktová Klára2005 USK Plzeň428
42.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice398
43.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most394
44.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.384
45.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice382
46.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.373
47.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem366
48.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 364
49.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice359
50.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň355
51.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.332
52.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice308
53.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín306
54.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.304
55.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem298
56.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice288
58.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín284
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka284
60.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha282
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice282
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha282
63.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka276
64.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.274
65.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem270
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem270
67.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.266
68.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.254
69.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.250
72.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.248
73.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.240
74.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
75.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice235
76.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.233
77.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice232
78.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.225
79.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno223
80.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem222
81.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.218
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.218
83.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.205
84.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
85.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 197
86.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany196
87.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha186
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most186
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.186
90.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha185
91.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem178
92.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň177
93.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové168
94.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice163
95.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice158
96.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice157
97.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.156
98.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany150
100.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka149
101.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.140
102.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže139
103.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic133
104.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 126
105.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice120
106.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem118
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.118
108.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha117
109.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 113
110.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.108
111.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš100
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka100
113.Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.98
114.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
115.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice92
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.92
117.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.89
118.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
119.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou84
120.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou78
127.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
128.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.71
129.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
130.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš63
132.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha60
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín60
134.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.58
135.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most57
136.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň54
137.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.52
138.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA51
140.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
141.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.48
142.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín46
145.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.42
151.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka38
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš38
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš38
155.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany33
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka33
157.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany30
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava30
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
165.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.28
166.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
167.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.25
Tomášková Eva2003 BaC Kladno25
169.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
171.Javorská Anna2004 USK Plzeň20
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka20
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.20
174.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.18
176.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 9
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.9
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2832
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2832
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2512
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2192
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2112
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2016
7.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1739
8.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1590
9.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1509
10.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1453
11.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1427
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1427
13.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1397
14.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1378
15.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1261
16.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1235
17.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1211
18.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1200
19.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1174
20.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1058
21.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1039
22.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.962
23.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.939
24.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.876
25.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha848
26.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 845
27.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.804
28.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové798
29.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.778
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.778
31.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka765
32.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.748
33.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha702
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha702
35.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 692
Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem692
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem692
38.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.690
39.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.664
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň664
41.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha625
42.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.592
43.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem566
44.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem558
45.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most556
46.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice555
47.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha548
48.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha544
49.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.538
50.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.526
51.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice525
52.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.509
53.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.507
54.Benediktová Klára2005 USK Plzeň489
55.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice473
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most473
57.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín467
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.467
59.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.452
60.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem444
61.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem436
62.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha424
63.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 414
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín414
65.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.412
66.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.406
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.406
68.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka404
69.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.395
70.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 392
71.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.375
72.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.368
73.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most361
74.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.352
76.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha342
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.342
78.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem338
79.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem330
80.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice328
81.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.326
82.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.325
83.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
84.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 316
85.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka301
86.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže300
87.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany292
88.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.281
89.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice276
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka276
91.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice275
92.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice272
93.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA266
94.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš264
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš264
96.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice250
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice250
98.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.238
99.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín228
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
101.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.216
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice216
103.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš202
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš202
105.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.200
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.200
107.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň188
108.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
110.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice178
111.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
112.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 170
113.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha168
114.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.164
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.164
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice164
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
118.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.160
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.160
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.160
121.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno152
122.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
124.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
127.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka113
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka113
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka113
130.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
131.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.110
132.Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.102
133.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
136.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.96
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.96
138.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha90
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš90
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš90
141.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany88
142.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín86
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín86
144.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha84
146.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
155.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most76
156.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany63
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka63
158.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.50
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.50
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
162.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 42
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.42
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
166.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany38
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany38
170.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2784
2.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2214
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2200
4.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2160
5.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1424
6.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1238
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1198
8.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1164
9.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1126
10.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.969
11.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha912
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha896
13.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.880
14.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.876
15.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 854
16.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.843
17.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka777
18.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 752
19.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice724
20.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové708
21.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky698
22.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most682
23.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice681
24.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.675
25.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.628
26.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha608
27.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha606
28.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.603
29.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha600
30.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.591
31.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.558
32.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem542
33.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.522
34.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.514
35.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.508
36.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha494
37.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem473
38.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most458
39.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.438
40.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice437
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.437
42.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most433
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.433
44.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 426
45.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.424
46.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.422
47.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.406
48.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka395
49.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem390
50.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.389
51.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.388
52.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín380
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.380
54.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem370
55.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha359
56.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.350
57.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice338
58.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
59.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha302
60.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice298
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem298
62.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice294
63.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice292
64.Benediktová Klára2005 USK Plzeň286
65.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.254
66.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno253
67.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.248
68.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
69.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš238
70.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem230
71.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.229
72.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín228
73.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.225
74.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.222
75.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka212
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.212
77.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
78.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most192
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka192
81.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha186
82.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 184
83.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem181
84.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže178
85.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.177
86.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice175
87.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha174
88.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.173
89.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 168
90.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň165
91.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice156
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice156
93.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš153
94.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.142
95.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.134
96.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.132
97.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice130
98.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.128
102.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.124
103.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín120
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha120
105.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem118
106.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš117
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.117
108.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
109.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice110
110.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
111.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš104
112.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA100
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
117.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.93
118.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš90
119.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
121.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
122.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.80
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň80
124.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany78
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
133.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most75
134.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
135.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 70
136.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.68
137.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany63
138.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha54
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
141.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
147.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín46
150.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou42
156.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka38
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka38
159.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
160.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka25
163.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
164.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 12
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY12
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.12
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.12
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
ČísloTurnajGPDatum
11. GPC U17 - Praha HamrC03.02.2018
2GPC U17 - Rychnov nad KněžnouC04.02.2018
31. GPA U17 - Brno SlatinaA18.02.2018
4GPC U17 Witte Cup Nejdek- otevřený - NejdekC17.03.2018
5GPC U17 - otevřený - Praha RadoniceC17.03.2018
6GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC18.03.2018
71. GPB U17 - BrnoB25.03.2018
82. GPC U17 - KlimkoviceC29.03.2018
92. GPD U17 - Liberec- VesecD07.04.2018
10GPD U17 - TáborD07.04.2018
112. GPD U17 - Ústí nad LabemD07.04.2018
12GPC U17 kvalifikační - JihlavaC08.04.2018
132. GPC U17 - Liberec- VesecC14.04.2018
14GPC U17 - Hradec KrálovéC14.04.2018
15GPC U17 - KladnoC15.04.2018
162. GPC U17 - České BudějoviceC21.04.2018
17GPC U17 - otevřený - PrahaC21.04.2018
18GPC U17 - otevřený - BrnoC28.04.2018
19GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.04.2018
202. GPC U17 - Praha HamrC28.04.2018
213. GPC U17 - OrlováC05.05.2018
222. GPA U17 - OrlováA13.05.2018
23GPC U17 - otevřený - KladnoC03.06.2018
24GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC01.09.2018
25GPC U17 - otevřený - KladnoC02.09.2018
26GPC U17 - otevřený - LanškrounC02.09.2018
27GPC U17 - otevřený - Ústí nad LabemC08.09.2018
28GPC U17 - otevřený - JihlavaC08.09.2018
29GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
302. GPB U17 - Ústí nad LabemB23.09.2018
31GPC U17- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
32GPC U17- otevřený - MostC13.10.2018
33GPD U17 - TáborD20.10.2018
34GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC21.10.2018
35OP U17 - BrnoSKP03.11.2018
36GPC U17- otevřený - MostC03.11.2018
37GPC U17 - Plzeň MalešiceC10.11.2018
38OP U17 - Plzeň DoubravkaSKP17.11.2018
39OP U17 - Rychnov nad KněžnouSKP17.11.2018
40GPC U17- kvalifikační - BrnoC17.11.2018
41OP U17 - MostSKP17.11.2018
42OP U17 - Benátky nad JizerouSKP17.11.2018
43OP U17 - České BudějoviceSKP18.11.2018
44OP U17 - OlomoucSKP18.11.2018
45GPD U17 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
46OP U17 - Praha VinořSKP24.11.2018
47Vánoční turnaj GPC U17 - KlimkoviceC24.11.2018
48MČR U17 - Brno - SlatinaMČR09.12.2018
49GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
50GPC U17 - Český KrumlovC12.01.2019
51GPC U17- otevřený - Ústí nad LabemC12.01.2019
52GPC U17 - PlzeňC12.01.2019
53GPC U17 - otevřený - OsíkC19.01.2019
54GPC U17- Praha - Praha HamrC27.01.2019
55GPC U17 - Králův DvůrC27.01.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading