logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 31.01.2019

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
05.03.2018 - 31.01.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ54
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec KrálovéWJ71
3.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ110
4.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.WJ193
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2024
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1760
7.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1528
8.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1512
9.Morávek Michal2002 BaC Kladno1404
10.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1307
11.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1174
12.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.989
13.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín956
14.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.897
15.Altera Jan2004 BaC Kladno815
16.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha791
17.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.772
18.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice740
19.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA736
20.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most714
21.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most690
22.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná667
23.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.652
24.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.638
25.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.612
26.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka603
27.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.592
28.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.542
29.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha540
30.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno506
31.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice500
32.Herzán David2002 Slavoj Podivín492
33.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice470
34.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.462
35.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
36.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.444
37.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.442
38.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha401
39.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň374
40.Oros Marek2003 Super Stars Most368
41.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.367
42.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín362
43.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem355
44.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.354
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha354
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.354
47.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava353
48.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka336
49.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha330
50.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.328
51.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná321
52.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.314
53.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.295
54.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.289
55.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.282
56.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha277
57.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
58.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.264
59.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.257
60.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice254
61.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 242
62.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
63.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem217
64.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.215
65.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.214
66.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.203
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha203
68.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.200
70.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
71.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.190
72.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.180
73.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.178
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.178
75.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.177
76.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek175
77.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem170
78.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.168
79.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.166
81.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.152
82.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 150
83.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 146
84.Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub140
85.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
87.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.136
88.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.124
89.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 116
90.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha114
91.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem113
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná113
93.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
94.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.108
95.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.103
96.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.100
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem100
98.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.97
99.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná96
100.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem92
101.Port Jan2003 Super Stars Most91
102.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic90
103.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice88
105.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice86
107.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
110.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.70
111.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub67
112.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka66
113.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.63
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most63
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem63
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most63
117.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha62
118.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem60
119.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.59
120.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.58
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice58
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice58
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.58
124.Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha55
125.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA54
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka54
127.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice50
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 50
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA50
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA50
137.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
142.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.42
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub42
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
146.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most38
147.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most33
148.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka30
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha30
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové30
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha30
153.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
155.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.25
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové25
158.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha20
159.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha18
160.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
162.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.12
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.12
165.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII9
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR89
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice3144
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.3144
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2744
5.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2120
6.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2072
7.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1968
8.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1798
9.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1712
10.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1662
11.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1590
12.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1584
13.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.1528
14.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1482
15.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1451
16.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1422
17.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1266
18.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1232
19.Morávek Michal2002 BaC Kladno1216
20.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
21.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1131
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1131
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1131
24.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1118
25.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1043
26.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most950
27.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové920
28.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha888
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha888
30.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha880
31.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.863
32.Herzán David2002 Slavoj Podivín841
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná841
34.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.840
35.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno794
36.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.752
37.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice727
38.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha691
39.Altera Jan2004 BaC Kladno689
40.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.688
41.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha686
42.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA677
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice677
44.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná675
45.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.662
46.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.651
47.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha639
48.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka624
49.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem592
50.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.531
51.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.528
52.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.502
53.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.497
54.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.492
55.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.452
56.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.446
57.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná432
58.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň431
59.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.426
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.426
61.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice424
62.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.417
63.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.415
64.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.412
65.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem410
66.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
67.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha394
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha394
69.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.388
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 388
71.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 380
72.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem342
73.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 320
74.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.314
75.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.303
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.303
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava303
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.303
79.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.300
80.Oros Marek2003 Super Stars Most278
81.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.274
82.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem256
83.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek250
84.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice226
85.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.225
86.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice219
87.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 208
88.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.200
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín200
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.200
92.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
94.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.186
95.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.180
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.180
97.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem178
98.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha176
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha176
100.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
101.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub160
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub160
103.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.154
104.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 152
105.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
106.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
107.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA142
108.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka126
109.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.120
110.Port Jan2003 Super Stars Most118
111.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
112.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
114.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice110
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
116.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka102
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka102
118.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.100
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.100
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA100
128.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
129.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.88
130.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.86
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.86
134.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín78
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
139.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
140.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most68
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem68
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most68
143.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.50
Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové50
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové50
152.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
155.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ74
2.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3072
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2632
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2498
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2216
6.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1822
7.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1637
8.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1485
9.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1224
10.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1215
11.Morávek Michal2002 BaC Kladno1088
12.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1032
13.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha993
14.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.977
15.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA814
16.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná714
17.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha712
18.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.656
19.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.648
20.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most640
21.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.639
22.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.625
23.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most610
24.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha576
25.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.552
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha552
27.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.540
28.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice518
29.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.470
30.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín452
31.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava439
32.Herzán David2002 Slavoj Podivín406
33.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.385
34.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.382
35.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.378
36.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.375
37.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice364
38.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
39.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.350
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.350
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.350
42.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.348
43.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.339
44.Oros Marek2003 Super Stars Most332
45.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha322
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem322
47.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.302
48.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.294
49.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.289
50.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.284
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
52.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem276
53.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.275
54.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno268
55.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
56.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem262
57.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
58.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.246
59.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.239
60.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň230
61.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 228
62.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.226
63.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.218
64.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice216
65.Altera Jan2004 BaC Kladno214
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.214
67.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice208
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka208
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín208
70.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná203
71.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek200
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.200
73.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 182
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.182
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice182
76.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
77.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha156
78.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice150
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové150
80.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem140
81.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.138
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
83.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.126
84.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná125
85.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha114
87.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha112
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice112
89.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.110
90.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic102
91.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem100
92.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
93.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.92
94.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.90
95.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub88
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub88
98.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
102.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
109.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 58
110.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA50
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most50
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA50
124.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.46
127.Port Jan2003 Super Stars Most32
128.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha25
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha25
131.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
1.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ46
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ47
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ86
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ97
5.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ175
6.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2512
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2200
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2184
9.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2032
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1601
11.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1334
12.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1256
13.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1251
14.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1115
15.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1063
16.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1016
17.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1003
18.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno930
19.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most774
20.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA690
21.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.689
22.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice668
23.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 665
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň665
25.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.618
26.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.607
27.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.602
28.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice592
29.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.578
30.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
31.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.539
32.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky528
33.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice518
34.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.506
35.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín492
36.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.488
37.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem486
38.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most471
39.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.464
40.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice432
41.Pálková Tereza2002 Super Stars Most431
42.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 430
43.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.427
44.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové400
45.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín394
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.394
47.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem389
48.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.381
49.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.377
50.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
51.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha344
52.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice336
53.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice318
54.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
55.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem305
56.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha282
57.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany277
58.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem269
59.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče264
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže264
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice264
62.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.262
63.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA258
64.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice251
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem251
66.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.250
70.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň248
71.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.224
72.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň214
73.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
74.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most194
75.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice188
76.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.186
77.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha179
78.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.175
79.Zachová Adéla2001 Start Jihlava164
80.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.158
81.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
83.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany144
84.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha141
85.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka136
86.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice128
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
88.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice125
89.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic124
90.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice113
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
92.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.112
93.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most110
94.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 100
95.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.99
96.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha92
97.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
98.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.87
99.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
101.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.84
102.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
105.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 68
106.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka66
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.66
108.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most63
109.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
113.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
118.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
119.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
122.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.34
123.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.30
124.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA25
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ37
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ37
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3520
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha3218
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2800
6.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2790
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2640
8.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2542
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1968
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1952
11.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1902
12.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1839
13.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1677
14.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1423
15.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1189
16.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1170
17.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1150
18.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1109
19.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1047
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1047
21.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1018
22.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1015
23.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.979
24.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.920
25.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 816
26.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA810
27.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice801
28.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno792
29.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.781
30.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha754
31.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka741
32.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.733
33.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice728
34.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice703
35.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice687
36.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.666
37.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.653
38.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.651
39.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha640
40.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice638
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice638
42.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče636
43.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.628
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha628
45.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň617
46.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem582
47.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem567
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem567
49.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice558
50.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové550
51.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 514
52.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.461
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.461
54.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA458
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.458
56.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.440
57.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň434
58.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem430
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem430
60.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín404
61.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.387
62.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.378
Pálková Tereza2002 Super Stars Most378
64.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.377
65.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice375
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
67.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.366
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.366
69.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín352
70.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.350
71.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.342
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha342
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most342
74.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže334
75.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha330
76.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.314
77.Zachová Adéla2001 Start Jihlava290
78.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic289
79.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.286
80.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice264
81.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice250
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
84.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice238
85.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.232
86.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most226
87.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
88.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany219
89.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice214
90.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.208
91.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice200
93.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.198
94.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.181
95.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha178
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha178
97.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.164
98.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.156
99.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 150
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.150
101.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 142
102.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha126
104.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
105.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
107.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha100
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice100
113.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice90
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha90
115.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice86
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
118.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.78
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.78
123.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.76
1.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ86
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3072
3.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2672
4.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2216
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1822
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1656
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1597
9.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1470
10.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.990
11.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice932
12.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
13.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.901
14.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.875
15.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.842
16.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.832
17.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA814
18.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno768
19.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.738
20.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 729
21.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha712
22.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice694
23.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice605
24.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.602
25.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň596
26.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha587
27.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha576
28.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.570
29.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha522
30.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.520
31.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín516
32.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.506
33.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.500
34.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.492
35.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice488
36.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.471
37.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice462
38.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.442
39.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha434
40.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.432
41.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.403
42.Pálková Tereza2002 Super Stars Most366
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky366
44.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem362
45.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.348
46.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany341
47.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.325
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.325
49.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem322
50.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
51.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice316
52.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.311
53.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče296
54.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 292
55.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice290
56.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem276
57.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha270
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most270
59.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most267
60.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most266
61.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové250
62.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.244
63.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem240
64.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.239
65.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže226
66.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice216
67.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice214
68.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka212
69.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice200
Zachová Adéla2001 Start Jihlava200
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.200
73.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.190
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň190
75.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 182
76.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň180
77.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.152
78.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice150
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha150
81.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem146
82.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.138
83.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.132
84.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.124
85.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín120
86.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
88.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most110
89.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha103
90.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany102
91.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 100
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
94.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
95.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
96.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
99.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka78
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
102.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.67
103.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA66
104.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha62
105.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.54
106.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA50
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.50
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most50
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
117.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
119.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.42
123.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha25
ČísloTurnajGPDatum
11. GPB U19 - PardubiceB01.04.2018
2GPC U19 - otevřený - KladnoC22.04.2018
3GPC U19 - Český KrumlovC05.05.2018
42. GPC U19 - Liberec- VesecC05.05.2018
5GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2018
6GPC U19- otevřený - ChropyněC05.05.2018
7GPC U19 - Králův DvůrC19.05.2018
8GPC U19 kvalifikační - Plzeň DoubravkaC19.05.2018
92. GPC U19 - PrahaC19.05.2018
10GPC U19 kvalifikační - Brno - SlatinaC02.06.2018
11GPC U19 - HoliceC02.06.2018
122. GPC U19 - OrlováC02.06.2018
132. GPA U19 - OrlováA10.06.2018
142. GPB U19 - MostB09.09.2018
15GPC U19- otevřený - PardubiceC15.09.2018
16GPC U19- otevřený - KarvináC15.09.2018
17GPC U19- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
18GPC U19- otevřený - ChropyněC23.09.2018
19GPC U19- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
20GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC06.10.2018
21GPC U19- otevřený - KladnoC07.10.2018
22OP U19 - Králův DvůrSKP24.11.2018
23OP U19 - JihlavaSKP25.11.2018
24OP U19 - NejdekSKP25.11.2018
25OP U19 - MostSKP25.11.2018
26GPC U19- kvalifikační - IvančiceC01.12.2018
27OP U19 - České BudějoviceSKP01.12.2018
28OP U19 - Praha VinořSKP01.12.2018
29OP U19 - DobruškaSKP02.12.2018
30OP U19 - OrlováSKP02.12.2018
31MČR U19 - PrahaMČR16.12.2018
32GPC U19 - České BudějoviceC05.01.2019
33GPC U19 - OlomoucC05.01.2019
34GPC U19- Praha - Praha VinořC06.01.2019
35GPC U19 - BrnoC13.01.2019
36GPC U19 - KladnoC13.01.2019
37GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC26.01.2019
381. GPA U19 - Hradec KrálovéA27.01.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading