logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 07.02.2019

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
07.02.2018 - 07.02.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR87
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR98
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR139
4.Král Ondřej1999 Sokol Radotín Meteor PrahaWR200
5.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3696
6.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3400
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3344
8.Louda Jiří1995 USK Plzeň3080
9.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2464
10.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.2416
11.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2360
12.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2296
13.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2062
14.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2040
15.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1960
16.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1786
17.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1784
18.Kural Martin1999 USK Plzeň1596
19.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1522
20.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1450
21.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1392
22.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1340
23.Oros Ladislav1971 Super Stars Most1280
24.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice1162
25.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1136
26.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1078
27.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.1058
28.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1046
29.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1018
30.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1000
31.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.974
32.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.960
33.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka952
34.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.940
35.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.920
36.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška910
37.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.821
38.Port Jan1972 Super Stars Most774
39.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.752
40.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 728
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha728
42.Repiar Samuel1994 Super Stars Most704
43.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice698
44.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.692
45.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.678
46.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 636
47.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno630
48.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 626
49.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.618
50.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.613
51.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.609
52.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové608
53.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.606
54.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.602
55.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.594
56.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice590
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.590
58.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 586
59.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.579
60.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha578
61.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 574
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška574
63.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.544
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.544
65.Morávek Michal2002 BaC Kladno540
Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.540
67.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic524
68.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha520
69.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.486
70.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most469
71.Králíček Jan2000 Super Stars Most468
72.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň456
73.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška448
Šula Fabian1995 TJ Ostrov448
75.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek425
76.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany418
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové418
78.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.416
79.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže414
80.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
81.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná378
82.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.372
83.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové370
84.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 369
85.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek366
86.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera360
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton360
88.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter342
89.Král Martin1994 BK TJ Baník Most333
90.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.330
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň330
92.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 328
93.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice319
94.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.306
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.306
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň306
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek306
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera306
99.Drudík Ota1992 USK Plzeň303
100.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
101.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
102.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc294
Straka Jakub2000 Super Stars Most294
104.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 293
105.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice290
106.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.284
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.284
108.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha280
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.280
110.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno278
111.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.276
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.276
113.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.264
114.Čapek Jiří1975 Super Stars Most260
115.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.258
116.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
117.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno246
118.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň244
119.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice232
120.Konupka Jiří1965 BaC Kladno230
121.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc220
122.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.217
123.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice216
125.Poříz Leoš1974 Start Jihlava212
126.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava208
127.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany205
128.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín204
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice204
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná204
131.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.202
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.202
133.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.201
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže201
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.201
136.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.200
Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice200
139.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 198
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno198
141.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
142.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha192
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
144.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín190
145.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.186
146.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.184
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná184
148.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek183
149.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice182
150.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
151.Čechura Adam1989 BaC Kladno178
152.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.174
153.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha172
Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.172
155.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka163
156.Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška162
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná162
158.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha158
159.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň157
160.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno156
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
162.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.150
164.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.149
165.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
166.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany145
167.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.143
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 143
169.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.141
170.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava140
171.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
173.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice134
174.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň132
175.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha128
176.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně126
177.Altera Jan2004 BaC Kladno120
Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice120
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň120
Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
184.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava116
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.116
186.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.115
187.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice114
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton114
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.114
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.114
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA114
194.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.110
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice110
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha110
197.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.109
198.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.108
200.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.106
201.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno105
202.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno104
203.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín102
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany102
205.Votik Richard1988 BK ARION PRAHA98
206.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 97
Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.97
208.Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.96
209.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň91
210.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka90
211.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice88
212.Pašek Michal1987 SK Jupiter87
213.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.86
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou86
215.Benírške Adam1995 Start Jihlava84
Chalupa Petr1998 BKV Plzeň84
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
220.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové80
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha80
Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 80
224.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.79
225.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 78
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín78
Schmied Martin1982 TJ Chropyně78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
235.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek75
236.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice74
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy74
238.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava72
Herzán David2002 Slavoj Podivín72
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín72
Kubík Jiří1977 SK Jupiter72
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.72
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice72
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton72
245.Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.71
246.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka68
247.Helar Jakub1992 Start Jihlava66
248.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice62
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy62
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.62
251.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Šot Michal1988 SK BC Premiera60
256.Prek Tomáš1973 SK BC Premiera56
257.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 54
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.54
Špíz Petr2001 TJ Dobřany54
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.54
261.Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.53
262.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha51
263.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek48
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 48
265.Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.47
266.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
Vašek Martin1988 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
268.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.45
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha45
270.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany44
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA44
272.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Grošov Pavel2000 BC Badmen Brno42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín42
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík42
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Telecký Jiří1982 VSK VŠB - TU Ostrava42
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň42
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
284.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy40
285.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter38
286.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany37
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka37
288.Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice36
289.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice32
Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice32
291.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava30
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.30
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 30
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany30
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.30
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub30
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.30
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha30
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové30
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka30
303.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany28
304.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.27
305.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter26
Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava26
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice26
310.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná24
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.24
313.Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice23
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava23
315.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany22
316.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.21
317.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha20
318.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň18
Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.18
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.18
322.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň16
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
324.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava14
326.Grace Yury1967 Start Jihlava12
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice12
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 12
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná12
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 12
334.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.10
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany10
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.10
Vild Petr1974 SK Jupiter10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
340.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno9
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.9
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR88
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR88
3.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4440
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4310
5.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4240
6.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4016
7.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3580
8.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3480
9.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2848
10.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2774
11.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2720
12.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2640
13.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2528
14.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2520
15.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2500
16.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2472
17.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2418
18.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha2372
19.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2200
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2200
21.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2076
22.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1916
23.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1896
24.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1844
25.Kural Martin1999 USK Plzeň1824
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1824
27.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1800
28.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1792
29.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1684
30.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1680
31.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1674
32.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1614
33.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1604
34.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1560
35.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1524
36.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1498
37.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1458
38.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1384
39.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1294
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1294
41.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
42.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1208
43.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1190
44.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1154
45.Morávek Michal2002 BaC Kladno1140
46.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1110
47.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1094
48.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic1068
49.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.970
50.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.964
51.Oros Ladislav1971 Super Stars Most962
52.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.916
53.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.886
54.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.880
55.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška872
56.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.870
57.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.860
58.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška856
59.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 852
60.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška840
61.Králíček Jan2000 Super Stars Most834
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno834
63.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice828
64.Port Jan1972 Super Stars Most808
65.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice802
66.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha800
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha800
68.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha792
69.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most782
70.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.768
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 768
72.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.752
73.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň738
74.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.728
75.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.718
76.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera716
77.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice706
78.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška702
79.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.698
80.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové690
81.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.672
82.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň638
83.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.624
84.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové622
85.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice620
86.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice608
87.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň604
88.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.590
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást590
90.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 584
91.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter576
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 576
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton576
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice576
95.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže570
96.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany560
97.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.558
98.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.552
99.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice550
100.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň544
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno544
102.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.522
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.522
104.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka520
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň520
106.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín510
Straka Jakub2000 Super Stars Most510
108.Čapek Jiří1975 Super Stars Most508
109.Král Martin1994 BK TJ Baník Most502
110.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže500
111.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná496
112.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.480
Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
Louda Jiří1995 USK Plzeň480
Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.480
116.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most478
117.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.474
118.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc462
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.462
120.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek435
121.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice434
122.Konupka Jiří1965 BaC Kladno430
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín430
124.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
125.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná414
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 414
127.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná410
128.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek407
129.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.406
130.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
131.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
132.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.395
133.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
134.Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška378
135.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek377
136.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice366
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice366
138.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.364
139.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka362
140.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.359
141.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.352
142.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
143.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.340
144.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek332
145.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.330
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava330
147.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice322
148.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.320
149.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice314
150.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.302
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň302
152.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Helar Jakub1992 Start Jihlava300
Segeč Jan1978 USK Plzeň300
155.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 294
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 294
157.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA288
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.288
159.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.286
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice286
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice286
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice286
163.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 280
Böhm Michal1987 SK Prosek Praha280
Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice280
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha280
Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 280
168.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno276
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.276
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha276
Repiar Samuel1994 Super Stars Most276
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.276
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice276
175.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice270
177.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno268
178.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.264
179.Čechura Adam1989 BaC Kladno262
180.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 258
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.258
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.258
183.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany256
184.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.252
185.Poříz Leoš1974 Start Jihlava248
186.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná240
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.240
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 240
190.Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.234
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno234
192.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.232
193.Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha230
194.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno228
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
197.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.226
198.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.220
199.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton216
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava216
202.Vild Petr1974 SK Jupiter215
203.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.212
204.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice210
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany210
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany210
207.Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
208.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 198
209.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.194
210.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka192
Šula Fabian1995 TJ Ostrov192
Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA192
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
214.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná190
Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha190
216.Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava188
217.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 180
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Šot Michal1988 SK BC Premiera180
220.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice178
221.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 177
222.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.170
223.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín162
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín162
225.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.158
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.158
227.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.156
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.156
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.156
231.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.153
232.Drudík Ota1992 USK Plzeň150
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové150
236.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany145
237.Benírške Adam1995 Start Jihlava144
238.Votik Richard1988 BK ARION PRAHA142
239.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.138
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava138
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton138
244.Kubík Jiří1977 SK Jupiter134
245.Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.132
247.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka130
248.Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava128
249.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek125
250.Altera Jan2004 BaC Kladno120
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.120
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Ludvík Pavel1987 BK 93 Hořovice120
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Pašek Michal1987 SK Jupiter120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
259.Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.116
260.Grace Yury1967 Start Jihlava114
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 114
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík114
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
266.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava112
Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň112
269.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
270.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava102
271.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín100
272.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
274.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany97
275.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy95
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy95
277.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany90
279.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná84
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.84
281.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy82
282.Slepička Martin1970 SK Jupiter81
283.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most80
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.80
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka80
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera80
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka80
Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
289.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně78
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka78
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná78
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno78
Špíz Petr2001 TJ Dobřany78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.78
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka78
310.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.72
311.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.64
312.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava60
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice60
Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.60
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Komarovský Petr1965 ABC Brno60
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Valenta Milan1976 ABC Brno60
321.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice56
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice56
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany56
324.Vaněček Jiří1957 Keramika Chlumčany54
Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice54
326.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek52
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany52
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany52
329.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň50
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň50
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most50
332.Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou46
334.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha42
Grošov Pavel2000 BC Badmen Brno42
Herzán David2002 Slavoj Podivín42
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín42
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín42
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 42
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha42
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany42
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 42
350.Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná40
351.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň38
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.38
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice38
354.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
355.Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň30
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
358.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter22
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.22
360.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.14
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže14
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR64
2.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR123
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4440
4.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.4280
5.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3088
6.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2780
7.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2728
8.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2720
9.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2520
10.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2272
11.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2016
12.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1820
13.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1762
14.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1722
15.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1688
16.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1588
17.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1328
18.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1320
19.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1306
20.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1300
21.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1172
22.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1170
23.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1040
24.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1004
25.Oros Ladislav1971 Super Stars Most926
26.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.924
27.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice920
28.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka864
29.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice850
30.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno848
31.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška836
32.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 818
33.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 816
34.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera810
35.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha808
36.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno772
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice772
38.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.752
39.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha750
40.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice744
41.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň696
42.Pistulka Radek1997 USK Plzeň694
43.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.680
44.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové668
45.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást651
46.Port Jan1972 Super Stars Most642
47.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.638
48.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň634
49.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA628
50.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.618
51.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.594
52.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň592
53.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.572
54.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.570
55.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka568
56.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice552
57.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 534
58.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.528
59.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.520
60.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.492
61.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.490
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice490
63.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.488
64.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice476
65.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.440
66.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha424
67.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.416
68.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.404
69.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek398
70.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.397
71.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.396
72.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha392
73.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera390
74.Morávek Michal2002 BaC Kladno388
75.Poříz Leoš1974 Start Jihlava384
76.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.380
77.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže350
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek350
79.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.342
80.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter330
81.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové328
Králíček Jan2000 Super Stars Most328
83.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton324
84.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.318
85.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha312
86.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany310
87.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc306
88.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.300
91.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín292
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška292
93.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice286
94.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže280
Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové280
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
97.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.278
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.278
99.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň275
100.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice272
101.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most270
Drudík Ota1992 USK Plzeň270
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice270
104.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice266
Šula Fabian1995 TJ Ostrov266
106.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha260
107.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže258
109.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava252
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 252
111.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice242
112.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton240
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
116.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.232
117.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany228
118.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek223
119.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
120.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
121.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.201
122.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná200
124.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.198
126.Kural Martin1999 USK Plzeň195
127.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 194
128.Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.192
129.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové190
130.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 174
131.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná168
132.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA166
133.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná162
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
135.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava158
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava158
137.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně156
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška156
139.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha152
140.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany146
141.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.142
142.Pašek Michal1987 SK Jupiter140
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
144.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
145.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice134
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice134
147.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou128
148.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.126
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany126
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
151.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.120
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín120
156.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň115
157.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha114
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek114
Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
160.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 112
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice112
162.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.108
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc108
164.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň106
165.Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice104
166.Čapek Jiří1975 Super Stars Most102
167.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.98
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 98
169.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice92
170.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
171.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
172.Helar Jakub1992 Start Jihlava84
173.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže80
174.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.78
Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.78
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno78
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín78
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka78
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň78
185.Herzán David2002 Slavoj Podivín72
186.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy68
187.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 66
188.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic64
189.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice60
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.60
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava60
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Straka Jakub2000 Super Stars Most60
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
198.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.58
199.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
200.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň54
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany54
202.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 50
203.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
204.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
205.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín42
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín42
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
215.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka40
216.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno32
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha32
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové32
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň32
220.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň30
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
223.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice26
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice26
227.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
231.Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň21
232.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany18
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 18
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek18
236.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové14
237.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Kubík Jiří1977 SK Jupiter12
239.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR133
2.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR178
3.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.WR203
4.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR225
5.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3512
6.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha3168
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2760
8.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2680
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2624
10.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2600
11.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2320
12.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2296
13.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2216
14.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2148
15.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2112
16.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1972
17.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1606
18.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1602
19.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1564
20.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1540
21.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1532
22.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1466
23.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1456
24.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1440
25.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1340
26.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1300
27.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1290
28.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1194
29.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1180
30.Krocová Valerie1992 Super Stars Most1070
31.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1066
32.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1024
33.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha902
34.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton896
35.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška880
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha880
37.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.878
38.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.872
39.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice854
40.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň818
41.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň770
42.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.752
43.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.728
44.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín668
45.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most630
46.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter600
47.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek598
48.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.594
49.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 570
50.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.560
51.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň557
52.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek551
53.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany548
54.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice540
55.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice536
56.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.488
57.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.456
58.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže450
59.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
60.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.440
61.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.430
62.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
63.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.422
64.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA416
65.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.414
66.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice412
67.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň408
68.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.406
69.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha398
70.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha380
Vocelková Anna1994 USK Plzeň380
72.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška378
73.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha358
74.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.352
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
76.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice348
Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.348
Pořízová Radka1977 Start Jihlava348
Srbová Adéla2000 BaC Kladno348
80.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice344
81.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.338
82.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera336
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.336
84.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.334
85.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc328
86.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.318
87.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 314
88.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.312
89.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice308
90.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.306
91.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.294
92.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.282
93.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové280
94.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice270
95.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera252
96.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
97.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže240
98.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.232
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice232
100.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic224
101.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče198
102.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.186
103.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
105.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek176
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou176
107.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice172
108.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín168
109.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín162
110.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.156
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.156
112.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň152
113.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava150
Panochová Jana1997 BA Plzeň150
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.150
118.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany148
119.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.144
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice144
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha144
122.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 138
123.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter134
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany134
125.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.132
126.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
127.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.120
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Zachová Adéla2001 Start Jihlava120
133.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice118
134.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže114
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka114
136.Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
137.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná102
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná102
139.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
140.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.87
141.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy85
142.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany84
143.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka80
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
145.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Polívková Eliška1998 USK Plzeň78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
149.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany76
150.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most75
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
152.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany66
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň66
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.66
155.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek63
156.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
157.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice56
158.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.45
159.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
Vítková Adéla1992 Start Jihlava42
164.Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.38
165.Dufková Monika1999 BaC Kladno32
166.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 30
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter30
169.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov22
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
173.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany18
174.Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR74
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR74
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4240
Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4240
5.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3580
6.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3520
7.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3154
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3060
9.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3040
10.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2820
11.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2760
12.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2728
13.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2688
14.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2612
15.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2540
16.Krocová Martina1988 Super Stars Most2528
17.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2472
18.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2404
19.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2268
20.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2232
21.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2180
22.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň2144
23.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 2142
24.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2108
Lodrová Nikol1986 USK Plzeň2108
26.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1996
27.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1924
28.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1916
29.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1904
30.Krocová Valerie1992 Super Stars Most1886
31.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1734
32.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
33.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1698
34.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1688
35.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1670
36.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1668
37.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1614
38.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1560
39.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1480
40.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1448
41.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1390
42.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1284
43.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1260
Srbová Adéla2000 BaC Kladno1260
45.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1204
46.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1192
47.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1172
48.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1082
49.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha986
50.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.964
51.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 960
52.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 892
53.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek860
54.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.852
55.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.846
56.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter792
57.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.782
58.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha754
59.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice730
60.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.726
61.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.672
62.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice652
63.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.642
64.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže630
65.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.619
66.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera600
67.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.576
68.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter572
69.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.570
70.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň559
71.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek530
72.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice528
73.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice520
74.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice514
75.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín502
Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.502
77.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most494
78.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek488
79.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.480
80.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.471
81.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň443
82.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.438
83.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.437
84.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.430
85.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.396
86.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže392
88.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha388
89.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha382
90.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň381
91.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera380
92.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc362
93.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice354
94.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava340
95.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň331
96.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.321
97.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic320
98.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.303
99.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
100.Pořízová Radka1977 Start Jihlava298
101.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
104.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.278
105.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.276
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.276
107.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera270
Zachová Adéla2001 Start Jihlava270
109.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice268
110.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha264
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha264
112.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče258
113.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA250
114.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 242
115.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín240
116.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek232
117.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
118.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška225
119.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.222
120.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 216
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.216
122.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
124.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
126.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná198
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná198
128.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice196
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice196
130.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže182
131.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň180
Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha180
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice180
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.180
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
138.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter172
139.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.171
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.171
141.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň168
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň168
143.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany167
144.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov160
145.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice150
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Erbenová Monika1986 BaC Kladno150
Panochová Jana1997 BA Plzeň150
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno150
150.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.138
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň138
152.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.124
Vítková Adéla1992 Start Jihlava124
154.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň118
155.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.116
156.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň114
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
161.Dufková Monika1999 BaC Kladno112
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
165.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou108
166.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany105
167.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA102
168.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek100
169.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 92
170.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice90
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA90
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
173.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany88
174.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.78
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče78
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín78
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Polívková Eliška1998 USK Plzeň78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
184.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška75
185.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany72
186.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno69
187.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
189.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice60
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice60
191.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany56
192.Fictumová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň50
193.Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter46
194.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
195.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka40
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka40
197.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany38
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
200.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň34
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek34
204.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter30
205.Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany22
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR64
2.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR123
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4320
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4280
Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4280
6.Krocová Martina1988 Super Stars Most2720
7.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové2680
8.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2360
9.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2208
10.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2108
11.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2016
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1820
Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1820
14.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
15.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1672
16.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1664
17.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
18.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1606
19.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1392
20.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1340
21.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1198
22.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1184
23.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1110
24.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1040
25.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno998
26.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha978
27.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.920
28.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice918
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška918
30.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 898
31.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice828
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška828
33.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice820
34.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.810
35.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka804
36.Krocová Valerie1992 Super Stars Most794
37.Srbová Adéla2000 BaC Kladno772
38.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice738
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.738
40.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton726
41.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter720
42.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.704
43.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň672
44.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice668
45.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha664
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice664
47.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.640
48.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 636
49.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.620
50.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha618
51.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.614
52.Vocelková Anna1994 USK Plzeň612
53.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice604
54.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most586
55.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň582
56.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek580
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha580
58.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.552
59.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže540
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže540
61.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.508
62.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň507
63.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.502
64.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.492
65.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.480
66.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha458
67.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.456
68.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.448
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín448
70.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.442
71.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 436
72.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton428
73.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha426
74.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most418
75.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek405
76.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň389
77.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha380
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.380
79.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
80.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera374
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.374
82.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška354
83.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.326
84.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter320
85.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.318
86.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň309
87.Bernaciková Martina1980 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.300
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
90.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.298
91.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže294
92.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc288
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice288
94.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
96.Pořízová Radka1977 Start Jihlava270
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha270
98.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 266
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov266
100.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.264
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava264
102.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany261
103.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
104.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice242
105.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
106.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
107.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
108.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.212
109.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice210
110.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.208
111.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.198
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA198
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče198
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera198
115.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava192
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.192
117.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň190
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 190
119.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.186
120.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
121.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
122.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.166
123.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.158
124.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň152
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek152
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice152
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice152
128.Erbenová Monika1986 BaC Kladno150
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno150
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
131.Zachová Adéla2001 Start Jihlava140
132.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera138
133.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 134
134.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany130
135.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou128
136.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera126
137.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek125
138.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň124
139.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže122
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha122
141.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.120
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Sedláková Kateřina1993 BK 93 Hořovice120
145.Vítková Adéla1992 Start Jihlava116
146.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice114
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška114
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.114
149.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha112
150.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany108
151.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.104
152.Königová Alena1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton102
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná102
154.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
155.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter96
156.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most92
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice92
158.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.87
159.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha84
161.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Panochová Jana1997 BA Plzeň78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Polívková Eliška1998 USK Plzeň78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
169.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
170.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice72
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín72
172.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic64
173.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška60
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 60
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové60
179.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.56
180.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň54
181.Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter50
182.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice48
183.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany46
184.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany44
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany44
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter44
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
188.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany42
Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice42
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA42
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče42
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná42
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
198.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň40
199.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice36
200.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška32
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha32
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové32
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice32
204.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň30
205.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň26
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.26
208.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice22
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
210.Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň21
211.Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice, spolek16
212.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.10
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - OsíkC10.02.2018
2GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD10.02.2018
3GPC dospělých - OlomoucC17.02.2018
4GPC dospělých - OstrovC17.02.2018
5GPC dospělých - Praha - VinořC18.02.2018
63. GPC dospělých - Brno - SlatinaC03.03.2018
7VC města Plzně - PlzeňA11.03.2018
8GPD dospělých - StrakoniceD24.03.2018
9GPB Pohár Akademie Most - MostB25.03.2018
10GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD31.03.2018
11GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC31.03.2018
12GPB Jouda Cup - Praha - ZMB08.04.2018
13GPC dospělých - JihlavaC21.04.2018
14GPD dospělých - JihlavaD21.04.2018
15GPC dospělých - Praha HamrC22.04.2018
16Memoriál I. Škáchy - LiberecA22.04.2018
17GPC dospělých- 27. Thun Cup Nejdek - NejdekC28.04.2018
18GPC dospělých - OlomoucC06.05.2018
19GPC dospělých - Praha - VinořC12.05.2018
20GPD dospělých - TáborD13.05.2018
21GPD dospělých - DobřanyD19.05.2018
22GPB Most - MostB27.05.2018
23GPE dospělých - PlzeňE27.05.2018
24GPC dospělých - VC Kladna 2018 - KladnoC02.06.2018
25GPC dospělých - HoliceC26.08.2018
26Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA02.09.2018
27GPC dospělých - Praha ZMC15.09.2018
28GPC dospělých - Liberec- VesecC15.09.2018
29GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD22.09.2018
30GPC dospělých - OlomoucC22.09.2018
31GPD dospělých - VodňanyD29.09.2018
32GPC dospělých - DobruškaC06.10.2018
33GPC dospělých - MostC06.10.2018
34GPC dospělých - OlomoucC06.10.2018
35GPD dospělých - OlomoucD06.10.2018
36GPC Memoriál Proška - Králův DvůrC06.10.2018
37GPC dospělých - IvančiceC07.10.2018
38GPC dospělých - PlzeňC13.10.2018
39GPD dospělých - FajneD13.10.2018
40GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD14.10.2018
41GPE dospělých - PlzeňE14.10.2018
42GPC dospělých - Praha VinořC14.10.2018
43GPC dospělých - České BudějoviceC20.10.2018
44GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB21.10.2018
45Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA28.10.2018
46GPC dospělých - OsíkC10.11.2018
47GPC dospělých- VC města Kladna - KladnoC10.11.2018
48GPB Pustějov - PustějovB18.11.2018
49GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC24.11.2018
50GPC dospělých- Memoriál P. Bílka - Praha HamrC24.11.2018
51GPC dospělých - ChropyněC25.11.2018
52GPC dospělých - MostC08.12.2018
53GPC dospělých - Praha - VinořC09.12.2018
54GPD dospělých Vodňanský kapr - VodňanyD15.12.2018
55OP dospělých - Brno - SlatinaSKP05.01.2019
56OP dospělých - PardubiceSKP05.01.2019
57OP dospělých - PlzeňSKP05.01.2019
58OP dospělých - Praha HamrSKP05.01.2019
59OP dospělých - MostSKP05.01.2019
60OP dospělých - FajnéSKP06.01.2019
61OP dospělých - KladnoSKP06.01.2019
62OP dospělých - České BudějoviceSKP12.01.2019
63GPD dospělých - KlatovyD13.01.2019
64Memoriál St. Krauze - Český TěšínA13.01.2019
65GPD dospělých - StrakoniceD26.01.2019
66MČR dospělých - PlzeňMČR03.02.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading