logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 07.02.2019

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
07.02.2018 - 07.02.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2688
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1936
3.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1408
4.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1352
5.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1069
6.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice995
7.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha939
8.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.926
9.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.888
10.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.885
11.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha841
12.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.783
13.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.778
14.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.775
15.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.763
16.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.753
17.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha752
18.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.702
19.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice669
20.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha665
21.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most626
22.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 616
23.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.602
24.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.590
25.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.582
26.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.569
27.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.554
28.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice545
29.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice542
30.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.534
31.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 528
32.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice524
33.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice523
34.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.509
35.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.486
36.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.472
37.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.458
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš458
39.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.422
40.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha399
41.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 397
42.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.393
43.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.366
44.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha364
45.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže357
46.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.356
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha356
48.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany353
49.Kundrát David2006 Badminton VK Aš348
50.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice347
51.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.341
52.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.338
53.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.332
54.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.331
55.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.315
56.Solar Jan2005 SK Prosek Praha305
57.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.288
58.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.282
59.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.269
60.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice260
61.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové255
62.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice243
63.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže241
64.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.238
65.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.235
66.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.230
67.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové215
68.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.213
69.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha210
70.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš206
71.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 204
72.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.202
73.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.197
74.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.194
75.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most190
76.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem186
77.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice184
78.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 182
79.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.178
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha178
81.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice174
82.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice171
83.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha169
84.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
85.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.159
86.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.157
87.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice155
88.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.151
89.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice148
90.Klokan Jakub2008 Super Stars Most146
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš146
92.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka143
93.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže140
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
95.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín138
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA138
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice138
98.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín134
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.134
100.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice131
101.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka130
102.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.128
103.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.125
104.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.122
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.122
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha122
107.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.121
108.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.120
109.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic117
110.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.115
111.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš114
112.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.112
113.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.111
114.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.103
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno103
116.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
118.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most99
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 99
120.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha98
121.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.96
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice96
123.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.92
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín92
125.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.90
126.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.87
127.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 86
128.Suchopár Jan2006 Super Stars Most83
129.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.79
130.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.77
131.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.76
132.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška75
133.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.74
134.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub73
135.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic72
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice72
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
138.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.70
139.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA68
140.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš66
Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.66
142.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice65
143.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice64
144.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.63
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.63
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.63
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
148.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.62
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.62
150.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.61
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.61
152.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice60
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.60
154.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka59
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 59
156.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem55
157.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín54
158.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Vališ Jan2006 Super Stars Most52
160.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
164.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.48
165.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.47
166.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.46
167.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk45
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.45
169.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš44
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.44
171.Jonáš Václav2006 BaC Kladno42
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové42
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
175.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.40
176.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 39
177.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Prokeš Václav2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
179.Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 36
180.Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice34
181.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.32
182.Glöckner Filip2005 BK Goram Teplice, z.s.31
183.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.30
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
185.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA29
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk29
187.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.28
188.Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 26
189.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha25
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.25
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.25
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
198.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka22
199.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice21
200.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou20
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.20
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA20
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice20
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk20
Zeman Lukáš2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.20
207.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.19
208.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub18
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 18
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
212.Mrvečka Pavel2006 BK Goram Teplice, z.s.16
213.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
216.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
218.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.12
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice12
226.Gašparín Adam2007 Super Stars Most10
227.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha9
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové9
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.9
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha9
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška9
232.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha8
233.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem6
234.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem4
235.Raffay Tomáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.2
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3808
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3040
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3040
4.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1763
5.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1749
6.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1652
7.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1462
8.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1420
9.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1408
10.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice1379
11.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1312
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1312
13.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1285
14.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1208
15.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1132
16.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1027
17.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1020
18.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice980
19.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.918
20.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha888
21.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.876
22.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.865
23.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha852
24.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.843
25.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 838
26.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha828
27.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.790
28.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.766
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.766
30.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.741
31.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice702
32.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.700
33.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.691
34.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice666
35.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha665
36.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.654
37.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš636
38.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha627
39.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.618
40.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice615
41.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.606
42.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha604
43.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže595
44.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice590
45.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.583
46.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.575
47.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.534
48.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany527
49.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.526
50.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.514
51.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice506
52.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.498
53.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice497
54.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové496
55.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.472
56.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.463
57.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.453
58.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 448
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 448
60.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.442
61.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.440
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové440
63.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha426
64.Solar Jan2005 SK Prosek Praha405
65.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.392
66.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.388
67.Kundrát David2006 Badminton VK Aš386
68.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most374
69.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.373
70.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha371
71.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice370
72.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha369
73.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.368
74.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
75.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.356
76.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.343
77.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín342
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem342
79.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.332
80.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže330
81.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.328
82.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice326
83.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 318
84.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.308
85.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.306
86.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA305
87.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice304
88.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.303
89.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most302
90.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.280
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
92.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.278
93.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.270
94.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice266
95.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.264
96.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice248
97.Klokan Jakub2008 Super Stars Most234
98.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš230
99.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.228
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno228
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
102.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.222
103.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.218
104.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 216
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.216
106.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice214
107.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav200
109.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk198
110.Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA197
111.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka190
112.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA189
113.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice188
114.Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.184
115.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín180
116.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín178
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub178
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.178
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice178
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.178
121.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.176
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 176
123.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.174
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.174
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.174
126.Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most156
Suchopár Jan2006 Super Stars Most156
128.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.150
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
130.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
131.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš144
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš144
133.Jonáš Václav2006 BaC Kladno142
134.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.138
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.138
136.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice128
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže128
138.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
139.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA125
140.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš120
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš120
142.Vališ Jan2006 Super Stars Most118
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.118
144.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice114
145.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
146.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.100
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.100
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín100
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.100
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
153.Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.96
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.96
155.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha95
156.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.92
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.92
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha92
159.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 90
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 90
161.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice88
162.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
164.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín84
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice84
166.Beneš Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice78
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové78
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška78
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk78
174.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha76
175.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice71
176.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.63
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou63
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.63
179.Kostka Jan2005 SK Vitality Slezsko, z.s.55
180.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY54
181.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha53
182.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha52
183.Bartoň Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Čermák Filip2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Fišer Vojtěch2006 BK Kopřivnice, z.s.50
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 50
Kašpárek Adam2005 BK Kopřivnice, z.s.50
Michálek Tomáš2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha50
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín50
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 50
195.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice42
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Gajdzica Adam2006 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha42
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš42
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.42
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice42
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
208.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem40
209.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
212.Tříska Tomáš2005 TJ Sokol Doubravka34
213.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.30
214.Gašparín Adam2007 Super Stars Most26
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha26
217.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem14
221.Rusnok Bogdan2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2992
2.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 2192
3.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2080
4.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1504
5.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1318
6.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha962
7.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.839
8.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.833
9.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.830
10.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.716
11.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.704
12.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha701
13.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 681
14.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.666
15.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem661
16.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha645
17.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha638
18.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.627
19.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.605
20.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.603
21.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha602
22.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.592
23.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice565
24.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.563
25.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice558
26.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice542
27.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.540
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.540
29.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice532
30.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.524
31.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.516
32.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha514
33.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice511
34.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.509
35.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.494
36.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha486
37.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice477
38.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.458
39.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže446
40.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.428
41.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
42.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.410
43.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice394
44.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice389
45.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.378
46.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.355
47.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové342
48.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.338
49.Solar Jan2005 SK Prosek Praha321
50.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 314
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem314
52.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.310
53.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.299
54.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem298
55.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové294
56.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany293
57.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.292
58.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice278
59.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha277
60.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA262
61.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 258
62.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.249
63.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
64.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha234
65.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín230
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže230
67.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice226
68.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.222
69.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.209
70.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.206
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš206
72.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice204
73.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.199
74.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.198
75.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most194
76.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice192
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
78.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.191
79.Kundrát David2006 Badminton VK Aš190
80.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.189
81.Klokan Jakub2008 Super Stars Most186
82.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.183
83.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice182
84.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš178
85.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.167
86.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.158
87.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.155
88.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice154
89.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.150
90.Suchopár Jan2006 Super Stars Most144
91.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín142
92.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most139
93.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín138
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
95.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice136
96.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.132
97.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice124
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.124
99.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš120
100.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA118
101.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.114
102.Danys Jakub2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.108
103.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.104
104.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav100
106.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
107.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.93
108.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.92
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice92
Melcher Patrik2006 Badminton Sharks Brno, z.s.92
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.92
112.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic88
113.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno87
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha87
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice87
116.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
117.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.84
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín84
119.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 82
120.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 80
121.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš78
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
123.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.76
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.76
125.Jonáš Václav2006 BaC Kladno75
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub75
127.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice71
128.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha69
129.Chládek Alexander2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic67
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.67
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.67
Sokol Viktor2005 1.Badmintonový klub Šumperk67
133.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.64
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.64
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice64
136.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka60
137.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš54
138.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.52
139.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 51
140.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.50
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.50
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav50
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice50
150.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka46
152.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha43
153.Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.42
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
158.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.41
159.Vališ Jan2006 Super Stars Most39
160.Pihera Petr2005 SK Prosek Praha29
161.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
163.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha25
Cziviš Vojtěch2005 BK ARION PRAHA25
Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou25
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.25
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Tyrlík Lukáš2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 25
174.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice24
175.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.18
Klokan Jan2006 BK TJ Baník Most18
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY18
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem18
179.Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha17
180.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Gašparín Adam2007 Super Stars Most14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.14
187.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA13
Stebel Samuel2006 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.13
190.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice12
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Štefka Sebastián2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
196.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 4
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha4
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2688
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2520
3.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2272
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1952
5.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1442
6.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1269
7.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1007
8.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.924
9.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.895
10.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.879
11.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha874
12.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.865
13.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka864
14.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.840
15.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 838
16.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 814
17.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.797
18.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most782
19.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.725
20.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice696
21.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha694
22.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha690
23.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany678
24.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.662
25.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.641
26.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové604
27.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha603
28.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice599
29.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.596
30.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.580
31.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.557
32.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš556
33.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha546
34.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice534
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice534
36.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice490
37.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice479
38.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha445
39.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.440
40.Benediktová Klára2005 USK Plzeň432
41.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha409
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice409
43.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.392
44.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.390
45.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš384
46.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.380
47.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany371
48.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín364
49.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.334
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha334
51.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha320
52.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže318
53.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.316
54.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub312
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha312
56.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice305
57.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice295
58.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.293
59.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.292
60.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.286
61.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš271
62.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem270
63.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.262
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové262
65.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.258
66.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš253
67.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha250
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka250
69.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem246
70.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín239
71.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš233
72.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.227
73.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.226
74.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA224
75.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk221
76.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš218
77.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most214
78.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha212
79.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava206
80.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha202
81.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.201
82.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.196
83.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.189
84.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha186
85.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.182
86.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.181
87.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice177
88.Marková Julie2005 Start Jihlava176
89.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové173
90.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.171
91.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice170
93.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.166
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava166
95.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
96.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.162
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže162
98.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.158
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice158
100.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.151
101.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice149
102.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA146
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno146
104.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže140
105.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic137
106.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.136
107.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.134
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice134
109.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.130
110.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.128
111.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.127
112.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most122
113.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.121
114.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem114
115.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
116.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha104
117.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice101
118.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
119.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.97
120.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná96
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.96
122.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.95
123.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.93
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.93
125.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.92
Chvastková Julie2006 Start Jihlava92
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA92
128.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most90
129.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.85
130.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Portová Anna2007 Super Stars Most84
132.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.82
133.Důrová Lucie2005 USK Plzeň81
134.Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.80
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.80
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.80
137.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové79
138.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
139.Jonášová Klára2006 BaC Kladno77
140.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.75
141.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice74
143.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most73
144.Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.70
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno70
146.Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná66
147.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.64
148.Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.62
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín62
150.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš59
151.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
152.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice50
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub50
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice50
157.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.47
158.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany46
159.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice45
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.45
161.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem43
162.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.42
165.Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem39
166.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA37
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice37
168.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha34
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.34
170.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.33
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice33
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.33
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.33
174.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice30
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha30
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš30
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška30
180.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
181.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav25
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha25
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice25
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
188.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 24
189.Křížová Anna2006 Super Stars Most22
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
192.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA21
193.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.20
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice20
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.20
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 20
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 20
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice20
199.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice18
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha18
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 18
202.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem16
203.Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
204.Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.12
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
207.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA9
208.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha7
209.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha6
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3280
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3280
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3200
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3142
5.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2182
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2182
7.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1979
8.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1504
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1504
10.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1439
11.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1424
12.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1365
13.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1352
14.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1339
15.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1271
16.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1007
17.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.979
18.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.901
19.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice880
20.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most847
21.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany815
22.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha814
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha814
24.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice813
25.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.803
26.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.784
27.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš774
28.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové748
29.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice727
30.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice703
31.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 702
32.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice690
33.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.680
34.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha666
35.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice663
36.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka643
37.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.632
38.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.628
39.Benediktová Klára2005 USK Plzeň604
40.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha602
41.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha582
42.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem576
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem576
44.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha568
45.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.567
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.567
47.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha566
48.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha561
49.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.538
50.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.524
51.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín520
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín520
53.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA519
54.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.515
55.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha512
56.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.510
57.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice508
58.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha506
59.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice497
60.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.496
61.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.478
62.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.464
63.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.454
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice454
65.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany449
66.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA444
67.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.437
68.Marková Julie2005 Start Jihlava434
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava434
70.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže420
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.420
72.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha408
73.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.406
74.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.398
75.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.379
76.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.378
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha378
78.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.372
79.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.358
80.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava348
81.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.342
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
83.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové338
84.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk332
85.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš320
86.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.313
87.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže304
88.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub300
89.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.292
90.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha282
91.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš278
92.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš272
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.272
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.272
95.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.267
96.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.263
97.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most254
98.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.246
99.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.242
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno242
101.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš234
102.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
103.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice230
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice230
105.Chvastková Julie2006 Start Jihlava228
106.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
108.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice220
109.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.213
110.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.210
111.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.206
112.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most204
Portová Anna2007 Super Stars Most204
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most204
115.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš194
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.194
117.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice184
118.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.178
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic178
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice178
121.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže170
122.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice167
123.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.166
124.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice164
125.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most162
126.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice156
127.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice150
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
129.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.146
130.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA144
131.Důrová Lucie2005 USK Plzeň142
132.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.138
133.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové136
134.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.128
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.128
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.128
137.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
138.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.124
139.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
140.Jonášová Klára2006 BaC Kladno117
141.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA108
142.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice100
Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub100
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice100
146.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem98
147.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.92
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná92
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná92
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín92
151.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice86
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.86
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové86
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno86
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
158.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA82
159.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.80
160.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.78
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.78
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška78
168.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.76
169.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA56
170.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY54
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY54
172.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
174.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha51
175.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice50
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav50
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.50
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.50
Szturcová Nela2006 SK Vitality Slezsko, z.s.50
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín50
184.Andrýsová Natálie2005 Keramika Chlumčany46
Samková Nikola2006 Keramika Chlumčany46
186.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš42
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň42
Ivanovová Adéla2005 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Náprstková Eliška2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.42
192.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice38
193.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
194.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha28
195.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha26
Majerová Karolína2005 Super Stars Most26
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Partlová Zuzana2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
201.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha25
202.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 14
Křížová Anna2006 Super Stars Most14
1.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most3088
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2992
3.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1872
4.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1506
5.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1344
6.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1256
7.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1200
8.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.883
9.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.863
10.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.839
11.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka834
12.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.831
13.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha817
14.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice782
15.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha752
16.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 739
17.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.736
18.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.734
19.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice714
20.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.704
21.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice702
22.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.700
23.Benediktová Klára2005 USK Plzeň662
24.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.639
25.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.628
26.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha578
27.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.569
28.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.556
29.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha546
30.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice542
31.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany540
32.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha519
33.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.487
34.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.478
35.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice461
36.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.460
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most460
38.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice454
39.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice449
40.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha448
41.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš436
42.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
43.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice389
44.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.370
45.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.352
46.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.344
47.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové342
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže342
49.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha336
50.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany320
51.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.316
52.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 314
53.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.310
54.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha305
55.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice304
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.304
57.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové302
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka302
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem302
60.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha274
61.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.266
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže266
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem266
64.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA258
65.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.256
66.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
67.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice246
68.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha238
69.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.234
70.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.233
71.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno227
72.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín209
73.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.206
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.206
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.206
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš206
77.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk204
78.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.201
79.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.199
80.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.197
81.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.195
82.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín192
83.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA189
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.189
85.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha187
86.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most186
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
88.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha177
89.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
90.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš166
91.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic155
92.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.154
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice154
94.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.151
95.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice150
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.150
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
99.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice147
100.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava146
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava146
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.146
103.Portová Anna2007 Super Stars Most144
104.Marková Julie2005 Start Jihlava140
105.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové136
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš136
107.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub134
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha134
109.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice132
110.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
111.Pinkasová Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
112.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
113.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
114.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové121
115.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most118
116.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.117
117.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.112
118.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Chvastková Julie2006 Start Jihlava100
120.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže94
121.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most93
122.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš90
123.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most89
124.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice88
125.Jonášová Klára2006 BaC Kladno87
126.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice86
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
128.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš84
129.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.83
130.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
131.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.76
132.Tůmová Kristýna2005 BaC Kladno70
133.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.68
134.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.67
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.67
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.67
137.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná62
Klimešová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná62
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín62
140.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA60
141.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha56
142.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav50
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.50
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 50
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice50
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice50
Zvěřinská Tereza2006 TJ Sokol Klimkovice50
150.Bartošová Helena2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice46
Budišová Dominika2006 BK DDM Holice46
Hajzlerová Veronika2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
157.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška42
162.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem41
163.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.37
164.Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA30
166.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 29
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha29
168.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
169.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Hermannová Kateřina2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.25
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.25
Lazarová Natálie2006 Ostrava Badminton Klub25
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha25
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 25
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.25
Valská Eliška2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice25
Walaská Markéta2006 TJ Slavoj Český Těšín25
178.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.18
180.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA16
181.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha14
Křížová Anna2006 Super Stars Most14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
187.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha13
189.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA12
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš12
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice12
Paťavová Barbora2005 SK Badminton Vsetín o.s.12
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.12
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.12
195.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha8
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
21. GPA U15 - Brno - SlatinaA11.02.2018
3GPD U15 - Český KrumlovD24.02.2018
4GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2018
51. GPB U15 - Hradec KrálovéB11.03.2018
62. GPD U15 - Liberec- VesecD17.03.2018
72. GPD U15 - Ústí nad LabemD17.03.2018
8GPC U15- otevřený - AšC24.03.2018
9GPC U15- otevřený - JihlavaC25.03.2018
102. GPC U15 - KlimkoviceC30.03.2018
11GPC U15 otevřený - PlzeňC07.04.2018
12GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
132. GPC U15 - MostC21.04.2018
14GPC U15 - Benátky nad JizerouC21.04.2018
152. GPC U15 - Český KrumlovC05.05.2018
162. GPD U15 - Praha - VinořD05.05.2018
172. GPC U15 - Praha HamrC13.05.2018
18GPC U15 kvalifikační - AšC19.05.2018
19GPC U15 - Nové Město nad MetujíC19.05.2018
20GPC U15 kvalifikační - PodivínC19.05.2018
213. GPC U15 - OpavaC20.05.2018
22GPD U15 - TáborD26.05.2018
232. GPA U15 - AšA03.06.2018
24GPD U15- otevřený - PrahaD16.06.2018
252. GPB U15 - PardubiceB01.07.2018
26GPC U15- otevřený - ŠumperkC01.09.2018
27GPC U15- dvouhry - AšC15.09.2018
28GPD U15 - StrakoniceD15.09.2018
293. GPB U15 - Praha - RadotínB16.09.2018
30GPC U15- otevřený - České BudějoviceC22.09.2018
31GPC U15- otevřený - PřerovC22.09.2018
32GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
33GPC U15 - MostC29.09.2018
34GPC U15- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
35GPC U15- otevřený - KladnoC06.10.2018
36GPC U15- kvalifikační - JihlavaC20.10.2018
37OP U15 - Karlovy VarySKP20.10.2018
38OP U15 - LiberecSKP20.10.2018
39OP U15 - KladnoSKP20.10.2018
40OP U15 - PardubiceSKP20.10.2018
41OP U15 - Český TěšínSKP20.10.2018
42GPD U15- kvalifikační - Praha - ZMD21.10.2018
43GPC U15- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
44GPD U15 - TáborD03.11.2018
45OP U15 - Praha HamrSKP03.11.2018
46OP U15 - Český krumlovSKP04.11.2018
47MČR U15 - Karlovy VaryMČR11.11.2018
48GPC U15- otevřený - České BudějoviceC24.11.2018
49GPD U15 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
50GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD24.11.2018
51GPD U15- otevřený - MostD24.11.2018
52GPC U15- otevřený - ŠumperkC24.11.2018
53Vánoční turnaj GPC U15 - KlimkoviceC25.11.2018
54GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha LužinyC01.12.2018
55GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC08.12.2018
56GPC U15- otevřený - Ridera OstravaC08.12.2018
57OP U15 - Velké PavloviceSKP15.12.2018
58GPC U15- Přebor Prahy - Praha HamrC15.12.2018
59GPC U15 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC16.12.2018
60GPD U15 - ŠumperkD12.01.2019
61GPD U15- Praha - Praha ProsekD13.01.2019
62GPC U15 - České BudějoviceC19.01.2019
63GPC U15 - Velké PavloviceC19.01.2019
64GPC U15 - MostC19.01.2019
65GPC U15 - Ridera OstravaC19.01.2019
66GPC U15 - AšC20.01.2019
67GPC U15- otevřený - PardubiceC02.02.2019
68GPC U15- Praha - Praha HamrC02.02.2019
69GPD U15- otevřený - Liberec- VesecD02.02.2019
70GPC U15 - Benátky nad JizerouC03.02.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading