logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 07.02.2019

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
05.03.2018 - 07.02.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ54
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec KrálovéWJ71
3.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ110
4.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.WJ187
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2024
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1760
7.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1528
8.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1512
9.Morávek Michal2002 BaC Kladno1404
10.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1307
11.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1174
12.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.989
13.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín956
14.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.897
15.Altera Jan2004 BaC Kladno815
16.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha791
17.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.772
18.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA750
19.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.742
20.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice740
21.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most714
22.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most690
23.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná667
24.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.652
25.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.612
26.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka603
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava603
28.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.592
29.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.542
30.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha540
31.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno506
32.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice500
33.Herzán David2002 Slavoj Podivín492
34.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice470
35.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.462
36.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.457
37.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
38.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.444
39.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.442
40.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.414
41.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha409
42.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň374
43.Oros Marek2003 Super Stars Most368
44.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.367
45.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín362
46.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem355
47.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.354
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha354
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.354
50.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka336
51.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha330
52.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.328
53.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná321
54.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.314
55.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.295
56.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.289
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha289
58.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.282
59.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek275
60.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
61.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice254
62.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 242
63.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.241
64.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
65.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem217
66.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.215
67.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.214
68.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha203
69.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.200
71.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
72.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.190
73.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 184
74.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.180
75.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.178
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.178
77.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.177
78.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem170
79.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.168
80.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.166
82.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.152
83.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 150
84.Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub140
85.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
87.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.136
88.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha125
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové125
90.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.124
91.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 116
92.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha114
93.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem113
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná113
95.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
96.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.108
97.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.103
98.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.100
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem100
101.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.97
102.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná96
103.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem92
104.Port Jan2003 Super Stars Most91
105.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic90
106.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice88
108.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice86
110.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
113.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.70
114.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub67
115.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka66
116.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.63
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most63
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem63
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most63
120.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem60
121.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.59
122.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.58
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice58
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice58
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.58
126.Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha55
127.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA54
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka54
129.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice50
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 50
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA50
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA50
139.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava46
Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
144.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.42
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub42
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
148.Matiska David2004 BK ARION PRAHA38
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most38
150.Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most33
151.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka30
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha30
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové30
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha30
156.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
158.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.25
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.25
160.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha20
161.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha18
162.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
164.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.12
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.12
167.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII9
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR88
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice3144
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.3144
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2744
5.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2120
6.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2072
7.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1968
8.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1798
9.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1712
10.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1662
11.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1590
12.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1584
13.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.1576
14.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1482
15.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1451
16.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1422
17.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1266
18.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1232
19.Morávek Michal2002 BaC Kladno1216
20.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
21.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1131
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1131
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1131
24.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1118
25.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1043
26.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most950
27.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové920
28.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha900
29.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha888
30.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha880
31.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.863
32.Herzán David2002 Slavoj Podivín841
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná841
34.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.840
35.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno794
36.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.752
37.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice727
38.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA713
39.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha691
40.Altera Jan2004 BaC Kladno689
41.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.688
42.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha686
43.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice677
44.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná675
45.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.662
46.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.651
47.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha639
48.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.628
49.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka624
50.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem592
51.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.553
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava553
53.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.531
54.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.502
55.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.497
56.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha494
57.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.492
58.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.452
59.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.446
60.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná432
61.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň431
62.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.426
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.426
64.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice424
65.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.417
66.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.415
67.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.412
68.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem410
69.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek400
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
71.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha394
72.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.388
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 388
74.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 380
75.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem342
76.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 320
77.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.314
78.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.303
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.303
80.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.300
81.Oros Marek2003 Super Stars Most278
82.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.274
83.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem256
84.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice226
85.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.225
86.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice219
87.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 208
88.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.200
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín200
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.200
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové200
93.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
95.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.186
96.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.180
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.180
98.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem178
99.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha176
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha176
101.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
102.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub160
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub160
104.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.154
105.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 152
106.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
107.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
108.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA142
109.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka126
110.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.120
111.Port Jan2003 Super Stars Most118
112.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
113.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
115.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice110
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
117.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka102
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka102
119.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.100
Dvořák Jakub2003 BK TJ Baník Most100
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most100
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.100
Matiska David2004 BK ARION PRAHA100
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.100
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA100
131.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
132.Fojcík Dominik2002 SK Vitality Slezsko, z.s.88
133.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.86
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.86
137.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín78
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
142.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
143.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most68
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem68
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most68
146.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.50
Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové50
154.Franek Aleš2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Sztula Michal2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
157.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Tomoszek Lukáš2002 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ73
2.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3072
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2632
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2498
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2216
6.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1822
7.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1637
8.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1485
9.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1224
10.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1215
11.Morávek Michal2002 BaC Kladno1088
12.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1032
13.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha993
14.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.977
15.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA814
16.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná714
17.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha712
18.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha702
19.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava689
20.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.656
21.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.652
22.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.648
23.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most640
24.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.639
25.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.625
26.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most610
27.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha576
28.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.540
29.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice518
30.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.470
31.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín452
32.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha406
Herzán David2002 Slavoj Podivín406
34.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.400
35.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.385
36.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.382
37.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.378
38.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.375
39.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice364
40.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.350
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.350
42.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.348
43.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.339
44.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.334
45.Oros Marek2003 Super Stars Most332
46.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha322
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem322
48.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.314
49.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.302
50.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové300
51.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.294
52.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.289
53.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
54.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem276
55.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.275
56.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno268
57.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.265
58.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem262
59.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
60.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek250
61.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.246
62.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.239
63.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň230
64.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 228
65.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.226
66.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.218
67.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice216
68.Altera Jan2004 BaC Kladno214
69.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice208
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka208
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín208
72.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná203
73.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.200
74.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 182
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.182
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice182
77.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
79.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha156
80.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice150
81.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem140
82.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.138
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
84.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.126
85.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná125
86.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha114
88.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice112
89.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.110
90.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 108
91.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic102
92.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA100
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem100
94.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
95.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.92
96.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.90
97.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub88
Macura Michal2001 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub88
100.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava86
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
104.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Pytlík Petr2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
111.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.50
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 50
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Matiska David2004 BK ARION PRAHA50
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha50
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA50
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most50
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA50
126.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.46
129.Port Jan2003 Super Stars Most32
130.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha25
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha25
133.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
1.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ46
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ47
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ84
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor PrahaWJ96
5.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ174
6.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2512
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2200
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2184
9.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2032
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1601
11.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1334
12.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1256
13.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1251
14.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1115
15.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1063
16.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1016
17.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1003
18.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno930
19.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most774
20.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.752
21.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA690
22.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 680
23.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 675
24.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice668
25.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň665
26.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.618
27.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.607
28.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.602
29.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice592
30.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.578
31.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.556
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.556
33.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
34.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.539
35.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky528
36.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice518
37.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.506
38.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín492
39.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem486
40.Pálková Tereza2002 Super Stars Most481
41.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most471
42.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.464
43.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
44.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice432
45.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové400
46.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín394
47.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem389
48.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.381
49.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.377
50.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA358
51.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
52.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha344
53.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice336
54.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.325
55.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice318
56.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
57.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem305
58.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha303
59.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany277
60.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice271
61.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem269
62.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha267
63.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče264
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže264
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice264
66.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.262
67.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem251
68.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.250
72.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň248
73.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.224
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most224
75.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň214
76.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice208
77.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
78.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha191
79.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.186
80.Zachová Adéla2001 Start Jihlava164
81.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.158
82.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem150
84.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany144
85.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka136
86.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice128
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
88.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice125
89.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.124
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic124
91.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha122
92.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice113
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
94.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.112
95.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most110
96.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 100
97.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
98.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.87
99.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
101.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.84
102.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
105.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 68
106.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka66
Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.66
108.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most63
109.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
113.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.46
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
118.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
119.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
122.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.34
123.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.30
124.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA25
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny PardubiceWJ37
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ37
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3520
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha3218
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2800
6.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2790
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2640
8.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2542
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1968
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1952
11.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1902
12.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1839
13.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1677
14.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1423
15.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1189
16.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1182
17.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1153
18.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1150
19.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1109
20.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1047
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1047
22.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1018
23.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.979
24.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.920
25.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA896
26.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.848
27.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.833
28.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 816
29.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice803
30.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice801
31.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno792
32.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha788
33.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha754
34.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka741
35.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice703
36.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice688
37.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice687
38.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.666
39.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA658
40.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.653
41.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.651
42.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice638
43.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče636
44.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.628
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha628
46.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň617
47.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 614
48.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.590
49.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem582
50.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem567
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem567
52.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice558
53.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové550
54.Pálková Tereza2002 Super Stars Most478
55.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.475
56.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.461
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.461
58.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.458
59.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most442
60.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň434
61.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem430
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem430
63.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín404
64.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.387
65.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.378
66.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.377
67.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice375
68.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.366
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.366
70.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín352
71.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.350
72.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.342
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha342
74.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže334
75.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha330
76.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.314
77.Zachová Adéla2001 Start Jihlava290
78.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic289
79.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.286
80.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha278
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha278
82.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice264
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice264
84.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice250
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.250
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
87.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice238
88.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.232
89.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most226
90.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
91.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany219
92.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.208
93.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice200
95.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.198
96.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.181
97.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.164
98.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.156
99.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 150
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.150
101.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 142
102.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha126
104.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
105.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.112
107.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha100
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice100
113.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice90
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha90
115.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice86
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
118.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.78
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.78
123.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.76
1.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.WJ86
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3072
3.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2672
4.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2216
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1822
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1656
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1597
9.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1470
10.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.990
11.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice932
12.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
13.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.901
14.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.875
15.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.842
16.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.832
17.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA814
18.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 779
19.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno768
20.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.738
21.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha726
22.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice705
23.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice694
24.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha630
25.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.602
26.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň596
27.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha587
28.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha576
29.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.575
30.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.570
31.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.520
32.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín516
33.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.506
34.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.500
35.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.492
36.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice488
37.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.471
38.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice462
39.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.442
40.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha434
41.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.432
42.Pálková Tereza2002 Super Stars Most416
43.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.403
44.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky366
45.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem362
46.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.348
47.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 342
48.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany341
49.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.325
50.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem322
51.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.317
52.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice316
53.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.311
54.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče296
55.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice290
56.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem276
57.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha270
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most270
59.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most267
60.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most266
61.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
62.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice250
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové250
64.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.244
65.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem240
66.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.239
67.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže226
68.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice216
69.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice214
70.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka212
71.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha203
72.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Zachová Adéla2001 Start Jihlava200
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.200
75.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.190
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň190
77.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 182
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.182
79.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň180
80.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.152
81.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice150
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.150
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha150
84.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem146
85.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.138
86.Bartnická Agáta2002 SK Vitality Slezsko, z.s.124
87.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín120
88.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA116
89.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
90.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most110
91.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany102
92.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 100
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice100
95.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
96.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
97.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.86
100.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka78
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
103.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.67
104.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha62
105.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.54
106.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice50
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA50
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.50
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most50
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice50
117.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice46
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
119.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.42
123.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha25
ČísloTurnajGPDatum
11. GPB U19 - PardubiceB01.04.2018
2GPC U19 - otevřený - KladnoC22.04.2018
3GPC U19 - Český KrumlovC05.05.2018
42. GPC U19 - Liberec- VesecC05.05.2018
5GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2018
6GPC U19- otevřený - ChropyněC05.05.2018
7GPC U19 - Králův DvůrC19.05.2018
8GPC U19 kvalifikační - Plzeň DoubravkaC19.05.2018
92. GPC U19 - PrahaC19.05.2018
10GPC U19 kvalifikační - Brno - SlatinaC02.06.2018
11GPC U19 - HoliceC02.06.2018
122. GPC U19 - OrlováC02.06.2018
132. GPA U19 - OrlováA10.06.2018
142. GPB U19 - MostB09.09.2018
15GPC U19- otevřený - PardubiceC15.09.2018
16GPC U19- otevřený - KarvináC15.09.2018
17GPC U19- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
18GPC U19- otevřený - ChropyněC23.09.2018
19GPC U19- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
20GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC06.10.2018
21GPC U19- otevřený - KladnoC07.10.2018
22OP U19 - Králův DvůrSKP24.11.2018
23OP U19 - JihlavaSKP25.11.2018
24OP U19 - NejdekSKP25.11.2018
25OP U19 - MostSKP25.11.2018
26GPC U19- kvalifikační - IvančiceC01.12.2018
27OP U19 - České BudějoviceSKP01.12.2018
28OP U19 - Praha VinořSKP01.12.2018
29OP U19 - DobruškaSKP02.12.2018
30OP U19 - OrlováSKP02.12.2018
31MČR U19 - PrahaMČR16.12.2018
32GPC U19 - České BudějoviceC05.01.2019
33GPC U19 - OlomoucC05.01.2019
34GPC U19- Praha - Praha VinořC06.01.2019
35GPC U19 - BrnoC13.01.2019
36GPC U19 - KladnoC13.01.2019
37GPC U19- otevřený - Ústí nad LabemC26.01.2019
381. GPA U19 - Hradec KrálovéA27.01.2019
39GPC U19- otevřený - Praha JeremiC03.02.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading