logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 14.02.2019

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
14.02.2018 - 14.02.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3968
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2360
3.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1388
4.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1267
5.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1177
6.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1104
7.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice981
8.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 902
9.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha878
10.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš840
11.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.822
12.Klokan Jakub2008 Super Stars Most816
13.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.812
14.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice764
15.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.754
16.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha739
17.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice718
18.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.685
19.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.634
20.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha612
21.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.606
22.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.600
23.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.598
24.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.575
25.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
26.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 521
27.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.513
28.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.507
29.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice496
30.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice492
31.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.487
32.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice483
33.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.454
34.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.447
35.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 438
36.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.436
37.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most421
38.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.416
39.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.412
40.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš388
41.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.387
42.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.383
43.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha370
44.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA352
45.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha351
46.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha346
47.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha342
48.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže337
49.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno334
50.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.323
51.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice300
52.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 292
53.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha288
54.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany282
55.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem272
56.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk271
57.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.256
58.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno250
59.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA242
60.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy235
61.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha230
62.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic229
63.Gašparín Adam2007 Super Stars Most226
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.226
65.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.215
66.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.213
67.Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.212
68.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.210
69.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.202
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.202
71.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná200
72.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
73.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná194
74.Škvára Kristian2008 BaC Kladno191
75.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem189
76.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
77.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
78.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY174
79.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
80.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.169
81.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha168
82.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha164
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.164
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
85.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav160
86.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.157
87.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.156
88.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most154
89.Macal Jiří2008 Super Stars Most153
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.153
91.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.152
92.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem147
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton147
94.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY146
95.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou141
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.141
97.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.138
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.138
99.Berka Jan2007 Slavoj Podivín130
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.130
101.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
102.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.123
103.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.122
104.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.118
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha118
106.Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.114
107.Dušek Dominik2007 TJ Bílá Hora Plzeň113
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou113
Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice113
110.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.112
111.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.109
112.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.106
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice106
Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.106
115.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.104
116.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.99
117.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže96
118.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové94
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice94
120.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.91
121.Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 88
122.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem82
123.Hodina Radek2007 TJ Sokol Doubravka80
124.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš78
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
127.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice76
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.76
129.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.75
130.Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.73
131.Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem72
132.Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.68
133.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.67
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 67
135.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice63
136.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.60
137.Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
138.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.58
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
141.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 57
142.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná54
143.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
144.Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha50
145.Pončík Vít2008 SK Prosek Praha46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
147.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.45
148.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.44
149.Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou42
150.Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.41
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.41
152.Frendl Matyáš2008 BK Kopřivnice, z.s.40
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín40
154.Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton39
156.Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.38
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk38
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.38
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže38
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA38
161.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.35
162.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.34
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem34
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.34
165.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.33
166.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 32
167.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY30
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice30
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice30
171.Brunn Daniel2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.29
172.Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha25
173.Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.22
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.22
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany22
177.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton20
178.Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.18
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.18
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem18
181.Čihula Jonáš2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Holič Václav2008 SK Prosek Praha14
Kozubek Daniel2007 SK Hamr, z.s. 14
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Švejda Martin2008 SK Prosek Praha14
186.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové13
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk13
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.13
Valenta Adam2008 BK TJ Baník Most13
191.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
192.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA10
Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY10
Hušek Martin2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem10
198.Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.9
Kolář Jan2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.9
200.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice7
201.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha5
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha5
203.Juřica Jáchym2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná4
206.Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.3
207.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most2
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4000
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 4000
3.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.2059
4.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.1819
5.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany1677
6.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha1538
7.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice1453
8.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha1408
9.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha1401
10.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1364
11.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1246
12.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1088
13.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice1064
14.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 1015
15.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice954
16.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha927
17.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.926
18.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.890
19.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.864
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 864
21.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.851
22.Klokan Jakub2008 Super Stars Most827
23.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.809
24.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.802
25.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice754
26.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.753
27.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 750
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.750
29.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.745
30.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.739
31.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.738
32.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.730
33.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice727
34.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.714
35.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže676
36.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 665
37.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA664
38.Gašparín Adam2007 Super Stars Most645
39.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha614
40.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA600
41.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.581
42.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš567
43.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.566
44.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.564
45.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno540
46.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha513
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.513
48.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice507
49.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.428
50.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most421
51.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.414
52.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha392
53.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany390
54.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno380
55.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem374
56.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha370
57.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš361
58.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.358
59.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná356
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná356
61.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.355
62.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton354
63.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem353
64.Macal Jiří2008 Super Stars Most348
65.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.344
66.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.342
67.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.339
68.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.327
69.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.322
70.Škvára Kristian2008 BaC Kladno318
71.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha317
72.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice316
73.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem315
74.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 310
75.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav306
76.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha292
Bříza Petr2009 SK Prosek Praha292
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha292
79.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.290
80.Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou289
81.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA279
82.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.274
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.274
84.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.270
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
86.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.269
87.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.264
88.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.254
89.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.250
90.Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.242
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.242
92.Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most238
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.238
94.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha228
95.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové224
Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.224
97.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.206
98.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
99.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou203
100.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.201
101.Klíma Kryštof2008 TJ Sokol České Budějovice200
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 200
103.Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.192
104.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY191
105.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.178
106.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže176
107.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.175
108.Berka Jan2007 Slavoj Podivín170
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.170
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín170
111.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.168
112.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.167
113.Hučík Adam2007 SK Vitality Slezsko, z.s.166
114.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem164
116.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY163
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.163
118.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná156
119.Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže150
Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
121.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.135
122.Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.128
123.Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY125
124.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice120
126.Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem114
127.Buchálek Adam2009 TJ Sokol České Budějovice100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Pötzl Jan2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Sejrek Antonín2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 100
132.Bršťák Antonín2010 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
134.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.87
135.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Nesvadba Štěpán2007 1.Badmintonový klub Šumperk86
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
138.Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.85
139.Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.84
140.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice80
141.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
146.Krejčík Kristian2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
147.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš69
148.Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 68
149.Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.63
Macháň Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
151.Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.59
152.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
153.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.50
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic50
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.50
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Marek Marcel2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA50
Štofik Jan2009 TJ Chemička Ústí nad Labem50
162.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
164.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kolář Jan2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
170.Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.38
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
172.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA26
Smil Pavel2010 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice26
175.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
177.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha12
1.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 3176
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
3.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice1304
4.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1178
5.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1154
6.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha978
7.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany929
8.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.913
9.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha892
10.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.886
11.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.791
12.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 780
13.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha751
14.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice716
15.Klokan Jakub2008 Super Stars Most692
16.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže684
17.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice653
18.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.642
19.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice636
20.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA619
21.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.613
22.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.592
23.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.574
24.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.542
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.542
26.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 534
27.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.514
28.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.500
29.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice488
30.Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.482
31.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 480
32.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.474
33.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha461
34.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA448
35.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.431
36.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha430
37.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš410
38.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš390
40.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.384
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno384
42.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.374
43.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 362
44.Dajčar Jakub2008 1.Badmintonový klub Šumperk346
45.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha313
46.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany306
47.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.302
48.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most296
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.296
50.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.288
51.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice280
52.Burkovec Václav2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.274
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton274
54.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav270
55.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.266
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice266
57.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.258
58.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY251
59.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha238
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná238
61.Gašparín Adam2007 Super Stars Most236
62.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.235
63.Toman Vítek2008 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
64.Círek Lukáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
65.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem223
66.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton220
67.Svoboda Jakub2008 BaC Kladno218
68.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha217
69.Hašl Jakub2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.214
70.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.206
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.206
72.Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.196
73.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem192
74.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
75.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
76.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
Škvára Kristian2008 BaC Kladno178
78.Bříza Petr2009 SK Prosek Praha162
79.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic152
80.Voráček Daniel2008 SK Prosek Praha150
81.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou146
83.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice142
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
85.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY139
86.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš138
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.138
88.Pihera Michal2008 SK Prosek Praha137
89.Stebel Tobias2009 SK Vitality Slezsko, z.s.128
90.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
91.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná125
92.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Wasylkow Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.120
94.Macal Jiří2008 Super Stars Most116
95.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.113
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA113
97.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 110
98.Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.103
99.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.100
Kadeřávek David Jan2008 SK Badminton Tábor, z.s.100
Reitinger Filip2010 TJ Sokol Křemže100
Trup Matěj2008 BK TJ Baník Most100
Veselý Filip2007 BK Goram Teplice, z.s.100
104.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha94
105.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
106.Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
107.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
108.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.80
110.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Krawiec Matěj2007 SK Vitality Slezsko, z.s.78
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.78
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
115.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové75
Koleška Filip2010 BC AKTIV LUŽINY75
117.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice68
118.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.59
119.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.54
121.Durčák Jakub2010 TJ Orlová - Lutyně, z.s.50
Khalil Adam Magdy2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk50
Králík Jaromír2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.50
Nechvátal Marek2010 SK Prosek Praha50
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Pečiva Ondřej2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Slaný Daniel2007 BK ARION PRAHA50
Štěpek Adam2007 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Švehla Jakub2007 BK Goram Teplice, z.s.50
Zachariáš František2008 BK Goram Teplice, z.s.50
134.Maurer Michal2007 TJ Montas Hradec Králové46
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
137.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha42
Holčák Jiří2007 SK Badminton Vsetín o.s.42
Pončík Vít2008 SK Prosek Praha42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
141.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže40
142.Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
143.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice26
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 26
146.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.25
Klaus Ondřej2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Kubeš Jan2008 Badminton Proboštov z.s.25
Šantora Václav2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
Tomášek Jakub2007 SK Hamr, z.s. 25
151.Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 14
153.Herman Filip2010 BC AKTIV LUŽINY13
Kubant Kryštof2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
155.Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice12
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha12
157.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA4
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1960
2.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1861
3.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1526
4.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1079
5.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1074
6.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1028
7.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1016
8.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1003
9.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice915
10.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha856
11.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most784
12.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice722
13.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.719
14.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.704
15.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice691
16.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno681
17.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha650
18.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže616
19.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.605
20.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.598
21.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.590
22.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš569
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.569
24.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno566
25.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk548
26.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha545
27.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.542
28.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha540
29.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha536
Portová Anna2007 Super Stars Most536
31.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.520
32.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most486
33.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice470
34.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.459
35.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.440
36.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most421
37.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice419
38.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton409
39.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha406
40.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha405
41.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice402
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň402
43.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY401
44.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY376
45.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš343
46.Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.339
47.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
48.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem309
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.309
50.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha306
51.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA305
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.305
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha305
54.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 293
55.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.275
56.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic274
57.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.273
58.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem272
59.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.269
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha269
61.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.245
62.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha240
63.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem228
Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav228
65.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.224
66.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton223
67.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton222
68.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.213
69.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice212
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.212
72.Hejnová Sára2007 USK Plzeň211
73.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.206
74.Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.204
75.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton199
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice199
77.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.198
78.Čechová Tereza2008 Super Stars Most190
79.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.189
80.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš184
81.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice180
82.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.174
83.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš171
84.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.170
85.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
86.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.163
87.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.158
88.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.155
89.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.148
90.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.147
91.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice146
92.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.145
93.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY144
94.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.141
95.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou138
96.Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno137
97.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice132
99.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka130
100.Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice128
102.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka122
103.Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
104.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha119
105.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.117
106.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.114
107.Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň113
108.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové109
109.Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
110.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha101
111.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.99
112.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA98
113.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem91
114.Křížková Eva2008 BaC Kladno90
115.Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha89
116.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.88
118.Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany85
119.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.83
120.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
121.Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha77
122.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
123.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno66
124.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové64
125.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.63
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.63
127.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.62
128.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice61
129.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice58
130.Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.57
131.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou55
132.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice54
133.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.51
134.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.50
137.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha47
138.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice46
139.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.44
140.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
141.Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
142.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton39
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem39
144.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.38
Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice38
Pavlíčková Barbora2008 TJ Sokol České Budějovice38
148.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha33
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou33
150.Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.31
151.Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
152.Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.29
153.Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA23
154.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha22
155.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.18
158.Gnanová Adéla2009 Sokol Radotín Meteor Praha17
159.Nohejlová Adéla2008 SK Hamr, z.s. 16
160.Bulínová Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Kolaříková Ema2007 BK Omega Olomouc, z.s.14
163.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Krausová Kristýna2008 BK Kopřivnice, z.s.13
165.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná12
169.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY10
Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
171.Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná8
172.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 7
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň7
174.Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
175.Chovancová Markéta2010 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice5
Pokorná Markéta2009 Sokol Radotín Meteor Praha5
178.Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice4
Špičková Ema2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
180.Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha3
Mouai Sally2010 Sokol Radotín Meteor Praha3
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
183.Gregorová Marie Antonie2009 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
185.Bardoňová Eliška2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
Burawa Sofie2009 SK Vitality Slezsko, z.s.1
1.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2648
2.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany2171
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2171
4.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1624
5.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1574
6.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice1514
7.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 1264
8.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice1227
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže1227
10.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1197
11.Portová Anna2007 Super Stars Most1164
12.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most1140
13.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA1052
14.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha1000
15.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk978
16.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice964
17.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno952
18.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most903
19.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton867
20.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.803
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.803
22.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha764
23.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha763
24.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha753
25.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš752
26.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha739
27.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.703
28.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.702
29.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha688
30.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.670
31.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY654
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY654
33.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.620
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
35.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno602
36.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.592
37.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha577
38.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha568
39.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.557
40.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton545
41.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.542
42.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 534
43.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha529
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha529
45.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton526
46.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem517
47.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA502
48.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.492
49.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.491
50.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem489
51.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň476
52.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice472
53.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš450
54.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem449
55.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.442
56.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.440
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.440
58.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most438
59.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
60.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice420
61.Čechová Tereza2008 Super Stars Most392
62.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.390
63.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice358
64.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.354
65.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton348
66.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.342
67.Hejnová Sára2007 USK Plzeň341
68.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA334
69.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha326
70.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.317
71.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice316
72.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice304
73.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
74.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
75.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.292
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic292
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.292
78.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš290
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš290
80.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.267
81.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.266
82.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.264
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou264
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
85.Šenfeldová Nela2008 TJ Sokol Doubravka263
86.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno258
87.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice254
88.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice242
89.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.239
90.Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové236
91.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.234
92.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav228
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.228
94.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice206
95.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha203
96.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha202
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.202
98.Fliglová Klára2009 SK Brno Slatina, z.s.200
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.200
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň200
101.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.189
102.Drobilová Eliška2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno188
104.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice164
106.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.160
107.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.156
108.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka154
109.Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
110.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.147
111.Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.146
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.146
113.Křížková Eva2008 BaC Kladno144
114.Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem139
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha139
116.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové128
Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.128
118.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY125
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
120.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
121.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
122.Ledererová Kateřina2007 SK Prosek Praha117
123.Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
124.Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem113
125.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
126.Holubářová Eva2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.100
Nutzová Laura2008 TJ Sokol České Budějovice100
Vlašicová Lada2008 Badminton Sharks Brno, z.s.100
130.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.95
131.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
132.Pečenková Tereza2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.89
133.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
135.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Kocmanová Viktorie2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
137.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice78
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice78
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná78
141.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha68
142.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
143.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.59
Dohnalová Barbora2008 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Páceltová Emílie2009 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.59
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.59
147.Ježková Jana2008 BK TU v Liberci, z.s.50
Kerplová Sofia2010 BK TU v Liberci, z.s.50
149.Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.46
150.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
151.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
152.Bartošová Julie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Borlová Elena Magdalena2009 TJ Chemička Ústí nad Labem26
154.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY25
155.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.23
156.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha14
Bílá Viktorie2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Gerbelová Klára2008 SK Prosek Praha14
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha14
Oubrechtová Kateřina2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
161.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
1.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3040
2.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1376
3.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1192
4.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1137
5.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany929
6.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha892
7.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice867
8.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha820
9.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA756
10.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže742
11.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice694
12.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice680
13.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most678
14.Portová Anna2007 Super Stars Most664
15.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha620
16.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.618
17.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno608
18.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha588
19.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 576
20.Dobešová Markéta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton564
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk564
22.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 534
23.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš516
24.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton498
25.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.494
26.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice488
27.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 460
28.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most456
29.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.452
30.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha442
31.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.434
32.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
33.Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice406
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.406
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.406
36.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.402
37.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.390
38.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY389
39.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.388
40.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha384
41.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice381
42.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno338
43.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most326
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
45.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš324
46.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem320
47.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha304
48.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.303
49.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.294
50.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA293
51.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.292
Tomešová Karolína2008 BK TU v Liberci, z.s.292
53.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice284
54.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha276
55.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY272
56.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.271
57.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.270
58.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
59.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha262
60.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
62.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem248
63.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice246
64.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.242
65.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice238
66.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
67.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň230
68.Hanzlová Viktorie2007 Lokomotiva Břeclav228
Hejnová Sára2007 USK Plzeň228
70.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.225
71.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
72.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton208
73.Čechová Tereza2008 Super Stars Most206
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.206
75.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem205
76.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
77.Adášková Tereza2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.198
78.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.188
80.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.179
81.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA171
82.Čmielová Agáta 2008 SK Vitality Slezsko, z.s.170
83.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha167
84.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.162
85.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic152
86.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.146
Vernerová Linda2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.146
89.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice138
90.Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno132
91.Novotná Sára 2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
92.Wasylkowa Kateřina2007 BK Goram Teplice, z.s.120
93.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY113
Skuhrovcová Eva2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.113
95.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.106
96.Fedorková Michaela2010 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Hamplová Laura2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Zejdová Klára2007 TJ Bílá Hora Plzeň100
99.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.93
100.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice92
101.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
Křížková Eva2008 BaC Kladno90
103.Kalousková Anna2007 BC 66 Ivančice88
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
105.Badinová Aneta2007 BC 66 Ivančice86
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
107.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice78
108.Horáčková Emílie2007 SK JEREMI, z.s.75
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha75
110.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha67
111.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha63
Kastnerová Barbora2007 TJ Montas Hradec Králové63
113.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha53
114.Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou50
Kuncová Markéta2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.50
Pargačová Kateřina2008 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Riegerová Eliška2010 Badminton Proboštov z.s.50
Skřivánková Emílie2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Veselá Eliška2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
120.Jančíková Michaela2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Jantošovičová Eliška2007 BaC Kladno46
122.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.43
123.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.42
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
128.Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
129.Vicendová Kristýna2007 TJ Sokol Doubravka30
130.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
131.Černá Květa2008 Badminton Proboštov z.s.25
Ševelová Tereza2008 TJ Chemička Ústí nad Labem25
133.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
134.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha20
135.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
136.Charvátová Lucie2008 BC AKTIV LUŽINY13
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové13
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.13
139.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
ČísloTurnajGPDatum
1GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2018
2GPC U13- otevřený - BrnoC17.02.2018
3GPE50 U11 - PrahaE5024.02.2018
41. GPB U13 - Brno - SlatinaB04.03.2018
5GPC U13- otevřený - PrahaC10.03.2018
62. GPD U13 - TepliceD24.03.2018
72. GPD U13 - LiberecD25.03.2018
8GPC U13- otevřený - KladnoC25.03.2018
92. GPC U13 - KlimkoviceC29.03.2018
10GPE50 U11 - KlimkoviceE5030.03.2018
11GPD U13 - České BudějoviceD07.04.2018
123. GPC U13 - OrlováC07.04.2018
13GPC U13 otevřený Mem. A Wankove - PlzeňC08.04.2018
14GPC U13- otevřený - BrnoC15.04.2018
15GPE50 U11 Radotín Cup - Praha - RadotínE5015.04.2018
16GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
172. GPD U13 - Praha - ZMD21.04.2018
182. GPC U13 - České BudějoviceC12.05.2018
19GPC U13 kvalifikační - Karlovy VaryC12.05.2018
202. GPC U13 - MostC12.05.2018
21GPC U13 kvalifikační - BrnoC12.05.2018
22GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD12.05.2018
23GPC U13 - PardubiceC12.05.2018
24GPC U13 kvalifikační - KladnoC12.05.2018
252. GPC U13 - Praha HamrC19.05.2018
262. GPA U13 - Praha HamrA27.05.2018
27GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
28GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
29GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
30GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
312. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
32GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
333. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
34GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
35GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
36GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
37GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
38GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
39GPC U13 - MostC22.09.2018
40GPE50 U11 - Benátky nad JizerouE5022.09.2018
41GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
42GPE50 U11 Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.09.2018
43GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD29.09.2018
44GPC U13- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
45GPD U13- otevřený - Liberec- VesecD13.10.2018
46GPC U13- otevřený - České BudějoviceC13.10.2018
47GPC U13- otevřený - PřerovC13.10.2018
48GPE50 U11 - Praha LužinyE5020.10.2018
49GPD U13- otevřený - Praha LužinyD20.10.2018
50OP U13 - České BudějoviceSKP27.10.2018
51GPC U13- otevřený - KladnoC27.10.2018
52GPC U13-otevřený - MostC27.10.2018
53GPC U13- IV. Velká cena města Aš- dvouhry - AšC27.10.2018
54GPC U13- kvalifikační - IvančiceC03.11.2018
55OP U13 - Karlovy VarySKP03.11.2018
56OP U13 - KopřivniceSKP03.11.2018
57OP U13 - HoliceSKP03.11.2018
58OP U13 - Liberec- VesecSKP04.11.2018
59GPD U13- kvalifikační - Praha LužinyD04.11.2018
60OP U13 - Benátky nad JizerouSKP11.11.2018
61OP U13 - Praha - ZMSKP11.11.2018
62GPD U13- otevřený - ProboštovD17.11.2018
63MČR U13 - Český KrumlovMČR18.11.2018
64GPD U13 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
65Vánoční turnaj GPC U13 - KlimkoviceC24.11.2018
66Vánoční turnaj GPE50 U11 - KlimkoviceE5025.11.2018
67GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD25.11.2018
68GPD U13 - České BudějoviceD01.12.2018
69OP U13 - IvančiceSKP02.12.2018
70GPC U13- otevřený - KladnoC09.12.2018
71GPC U13 O POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC15.12.2018
72GPC U13- Vánoční turnaj - LiberecC16.12.2018
73GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
74GPC U13 - České BudějoviceC05.01.2019
75GPD U13- Praha - Praha LužinyD05.01.2019
76GPC U13- dvouhry - AšC05.01.2019
77GPC U13 - LiberecC05.01.2019
78GPC U13- otevřený - OsíkC12.01.2019
79GPC U13 - BrnoC12.01.2019
80GPC U13 - Plzeň Bílá HoraC12.01.2019
81GPC U13- Praha - Praha JeremiC12.01.2019
82GPC U13 - Benátky nad JizerouC12.01.2019
83GPC U13 - OpavaC13.01.2019
84GPD U13- otevřený - Ústí nad LabemD19.01.2019
85GPC U13 - Praha JeremiC26.01.2019
861. GPA U13 - AšA27.01.2019
87GPC U13- otevřený - MostC02.02.2019
88GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD09.02.2019
89GPD U13 - PlzeňD10.02.2019
90GPD U13- otevřený - MostD10.02.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading