logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 14.02.2019

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
14.02.2018 - 14.02.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ48
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1992
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1472
4.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1312
5.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1139
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1088
7.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1081
8.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha938
9.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha848
10.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice841
11.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.814
12.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.778
13.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha750
14.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.745
15.Altera Jan2004 BaC Kladno732
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.732
17.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha726
18.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.718
19.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.717
20.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha705
21.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.637
22.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.615
23.Oros Marek2003 Super Stars Most604
24.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice588
25.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.582
26.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové578
27.Port Jan2003 Super Stars Most554
28.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice529
29.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha528
30.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.513
31.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.495
32.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha478
33.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.471
34.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem456
35.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 452
36.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice437
37.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.435
38.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton434
39.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.431
40.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.428
41.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš420
42.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice416
43.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš407
44.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem392
45.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.356
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové356
47.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha342
48.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 332
49.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
50.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.308
51.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice307
52.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka300
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA300
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
55.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha284
56.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha280
57.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha277
58.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.273
59.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.272
60.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha264
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
62.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.261
63.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem254
64.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.253
65.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.242
66.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
67.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň236
68.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany235
69.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha234
70.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš227
71.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most225
72.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná202
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice202
74.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice198
75.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.194
76.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.193
77.Janáček David2004 BK ARION PRAHA192
78.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.189
79.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.188
80.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno178
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice178
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.178
83.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.176
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.176
85.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 170
86.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA168
87.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže166
88.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice164
89.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.159
90.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem154
91.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
92.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.142
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.142
94.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.138
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha138
96.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava132
Hora Aleš2003 Super Stars Most132
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.132
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII132
100.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.130
101.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.128
102.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.126
103.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka122
104.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň120
105.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.118
106.Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou117
107.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška116
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem116
Korynta Martin2004 BaC Kladno116
110.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 114
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha114
112.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín113
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha113
114.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA111
115.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.108
116.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.105
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.105
118.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha103
119.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.102
120.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš101
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.101
122.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
123.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha99
124.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice90
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
126.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem88
127.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
128.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice85
129.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.83
130.Vlasák David2004 Super Stars Most81
131.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.80
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany80
133.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
135.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 75
136.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk69
Matiska David2004 BK ARION PRAHA69
138.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže68
139.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
140.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.63
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
144.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.61
145.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most60
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most60
147.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.59
Hlad Adam2004 BaC Kladno59
149.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové58
150.Kóňa Jan2004 Super Stars Most56
151.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha55
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.55
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.55
155.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice54
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava54
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 54
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň54
161.Kazík Matěj2005 BaC Kladno53
162.Eršil David2004 SK Hamr, z.s. 50
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín50
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.50
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice50
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
174.Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA49
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice49
176.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš48
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA48
178.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha47
179.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
180.Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
186.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
188.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.35
189.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 33
190.Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.31
191.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice30
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 30
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka30
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 30
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
199.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha28
200.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha27
201.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.26
202.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.25
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.25
Volejníček Lukáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.25
206.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
207.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka22
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.22
209.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem21
210.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže20
212.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.18
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 18
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 18
217.Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.13
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.13
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín13
220.Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice12
222.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha9
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most9
Jenis Filip2004 SK JEREMI, z.s.9
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš9
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.9
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
228.Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY5
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.5
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.5
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA5
1.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2512
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2464
3.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2312
4.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha2142
5.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1734
6.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1700
7.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1588
8.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1430
9.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1419
10.Altera Jan2004 BaC Kladno1311
11.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1294
12.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1261
13.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1258
14.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1248
15.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1211
16.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1101
17.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1093
18.Oros Marek2003 Super Stars Most1081
19.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha1019
20.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.940
21.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.932
22.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.891
23.Port Jan2003 Super Stars Most879
24.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.865
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.865
26.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice826
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice826
28.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.758
29.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.754
30.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha724
31.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha716
32.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha715
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha715
34.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha677
35.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.668
36.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.660
37.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš652
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš652
39.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.625
40.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná619
41.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem612
42.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.594
43.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem590
44.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.577
45.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice567
46.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš566
47.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka564
48.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice556
49.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.531
50.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.530
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.530
52.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.528
53.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 522
54.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš494
55.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton492
56.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice489
57.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.470
58.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.465
59.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha449
60.Hora Aleš2003 Super Stars Most434
61.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
62.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.419
63.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem416
64.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.413
65.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.410
66.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.406
67.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem380
68.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.375
69.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové370
70.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most366
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha366
72.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha350
73.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.338
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice338
75.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha330
76.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem310
77.Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.292
78.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.290
79.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.289
80.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA286
81.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA283
82.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 278
83.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.276
84.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno275
85.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.257
86.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
87.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha246
88.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.244
89.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice242
90.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
91.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 236
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.236
93.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.234
94.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.225
95.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.224
96.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.221
97.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA220
98.Janáček David2004 BK ARION PRAHA216
99.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.208
100.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
102.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.196
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem196
Vlasák David2004 Super Stars Most196
105.Matiska David2004 BK ARION PRAHA186
106.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 184
107.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové178
108.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany175
Kazík Matěj2005 BaC Kladno175
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.175
111.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.170
Kóňa Jan2004 Super Stars Most170
113.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška164
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.164
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice164
116.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň157
117.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava156
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 156
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most156
122.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.155
123.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha154
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.154
125.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka152
126.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže150
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže150
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
130.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň147
131.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín146
132.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most138
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
134.Korynta Martin2004 BaC Kladno136
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII136
136.Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.128
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha128
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.128
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.128
140.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
141.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
142.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.124
Kotrba Jan2003 BK ARION PRAHA124
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice124
145.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš120
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.120
148.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš114
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš114
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
151.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany113
152.Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou102
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou102
154.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.100
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 100
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.100
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice100
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.100
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.100
168.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha96
169.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.88
172.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Hlad Adam2004 BaC Kladno86
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
176.Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.84
177.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice78
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk78
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice78
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň78
187.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 66
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 66
189.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 54
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 54
191.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže50
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka50
197.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Šnajdr Vladimír2004 SK Vitality Slezsko, z.s.46
202.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most42
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš42
Kubala Vojtěch2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha42
215.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
216.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.26
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2496
2.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2229
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2200
4.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1636
5.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1378
6.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1364
7.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1182
8.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1126
9.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most948
10.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha942
11.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.940
12.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.928
13.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.913
14.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.903
15.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.799
16.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.777
17.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha776
18.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha720
19.Altera Jan2004 BaC Kladno708
20.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha700
21.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.675
22.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.657
23.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.645
24.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha642
25.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.632
26.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha630
27.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice629
28.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha605
29.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha600
Oros Marek2003 Super Stars Most600
31.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice595
32.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.577
33.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.567
34.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 510
35.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha508
36.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka495
37.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
38.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš472
39.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové470
40.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.456
41.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice452
42.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.436
43.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton420
44.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem390
45.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.388
46.Port Jan2003 Super Stars Most370
47.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.369
48.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš354
49.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.346
50.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš338
51.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha328
52.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem326
53.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.287
54.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.277
55.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.266
56.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany256
57.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice255
58.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno253
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice253
60.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.251
61.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.250
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.250
63.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš239
64.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže236
65.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
66.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
67.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem222
68.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.220
69.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové204
70.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha200
Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA200
73.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
74.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice188
75.Hořanský Matěj 2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
76.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň175
77.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
78.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 162
79.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem160
80.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha158
81.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem153
82.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
83.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.142
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.142
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 142
86.Hora Aleš2003 Super Stars Most139
87.Vlasák David2004 Super Stars Most129
88.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
90.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.126
91.Janáček David2004 BK ARION PRAHA125
92.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.120
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice120
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 120
95.Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka116
96.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA113
97.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň111
98.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha110
99.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
100.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín100
Matiska David2004 BK ARION PRAHA100
104.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín96
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha96
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha96
107.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.94
108.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.93
109.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové90
110.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most88
Kozielek Karel2004 SK Vitality Slezsko, z.s.88
112.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Kowalowski Marek2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
114.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
122.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
123.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
124.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.68
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.68
126.Kóňa Jan2004 Super Stars Most67
127.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 66
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš66
130.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
131.Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany63
132.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA62
133.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem56
134.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.54
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 54
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš54
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most54
138.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže50
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
Korynta Martin2004 BaC Kladno50
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Miláček Jan2005 BK Králův Dvůr, z.s.50
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
149.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Šmída Tomáš2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
151.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
160.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most38
163.Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.34
164.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
166.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Kazík Matěj2005 BaC Kladno25
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka25
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
171.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
172.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
173.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 12
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 12
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY12
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.12
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.12
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha12
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ82
2.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ169
3.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2640
4.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2064
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1968
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1824
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1552
8.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1182
9.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1081
10.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1070
11.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.989
12.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.953
13.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.946
14.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice940
15.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.915
16.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 808
17.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most796
18.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.789
19.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 778
20.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.741
21.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 740
22.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové727
23.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.725
24.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.716
25.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.715
26.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.666
27.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.644
28.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka602
29.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha579
30.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.565
31.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice556
32.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.545
33.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.536
34.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha534
35.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha532
36.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.519
37.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem492
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha492
39.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
40.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha465
41.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.462
42.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.442
43.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.434
44.Benediktová Klára2005 USK Plzeň428
45.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice405
46.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most394
47.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka384
48.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice382
49.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.373
50.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem366
51.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň355
52.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice332
53.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.326
54.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice308
55.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín306
56.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.304
57.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
58.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem298
59.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice288
61.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín284
62.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice282
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.282
64.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka276
65.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem270
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem270
67.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.268
68.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.266
69.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha261
70.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.254
71.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.250
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 250
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.250
75.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.248
76.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.240
77.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
78.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice235
79.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.233
80.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno223
81.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem222
82.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.218
83.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.205
84.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha204
85.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 197
86.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany196
87.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha186
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most186
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.186
90.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem178
91.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň177
92.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín171
93.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové168
94.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
95.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice163
96.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice158
97.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.156
98.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany150
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
101.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka149
102.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín146
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
104.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice142
105.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.140
106.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže139
107.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic133
108.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 126
109.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice120
110.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem118
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.118
112.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha117
113.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice115
114.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 113
115.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.108
116.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš100
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka100
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
119.Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.98
120.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.92
121.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.89
122.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
123.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou84
124.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou78
130.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
131.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.71
132.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
133.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš63
135.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha60
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín60
137.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.58
138.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most57
139.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň54
140.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.52
141.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA51
143.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.50
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.50
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
146.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.48
147.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.46
148.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.42
154.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka38
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš38
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš38
158.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany33
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka33
160.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.30
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany30
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava30
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.30
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
168.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.28
169.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
170.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.25
Tomášková Eva2003 BaC Kladno25
172.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
174.Javorská Anna2004 USK Plzeň20
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka20
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.20
177.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.18
179.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 9
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.9
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2832
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2832
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2512
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2192
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2112
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2016
7.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1739
8.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1590
9.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1509
10.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1453
11.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1427
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1427
13.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1420
14.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1397
15.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1378
16.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1261
17.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1211
18.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1200
19.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1174
20.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1151
21.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1058
22.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1015
23.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.998
24.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.876
25.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha848
26.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové798
27.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.778
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.778
29.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 773
30.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.768
31.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka765
32.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.748
33.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.727
34.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem692
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem692
36.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.690
37.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha689
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha689
39.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.664
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň664
41.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice627
42.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha625
43.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 620
44.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice595
45.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.592
46.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem566
47.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem558
48.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most556
49.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka554
50.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha548
51.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.538
52.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.531
53.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.529
54.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice525
55.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha516
56.Benediktová Klára2005 USK Plzeň489
57.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most473
58.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín467
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.467
60.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.452
61.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.448
62.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem444
63.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem436
64.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.417
65.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 414
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín414
67.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.412
68.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.406
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.406
70.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.395
71.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 392
72.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha388
73.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.381
74.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.375
75.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.368
76.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice364
77.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most361
78.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
79.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.342
80.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem338
81.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem330
82.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice328
83.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.326
84.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.325
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.325
86.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 316
87.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka301
88.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.300
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže300
90.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany292
91.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice276
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka276
93.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice275
94.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice272
95.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA266
96.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš264
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha264
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš264
99.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice250
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice250
101.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.238
102.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín228
103.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.216
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice216
105.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín211
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín211
107.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš202
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš202
109.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.200
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.200
111.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň188
112.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.186
114.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice178
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
116.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
117.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 170
118.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha168
119.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.164
Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.164
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
122.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.160
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.160
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.160
125.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno152
126.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
128.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou114
132.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka113
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka113
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka113
135.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
136.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.110
137.Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.102
138.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Javorská Anna2004 USK Plzeň100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
143.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.96
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.96
145.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha90
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš90
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš90
148.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany88
149.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha84
151.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
159.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most76
160.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany63
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka63
162.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.50
Rezková Kateřina2006 BK Goram Teplice, z.s.50
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
166.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 42
Jones Laura2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.42
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
170.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Nykoljuková Julie2003 Keramika Chlumčany38
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany38
174.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.34
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2784
2.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2214
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2200
4.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2160
5.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1424
6.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1238
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1198
8.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1164
9.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1126
10.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.969
11.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha899
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha896
13.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.880
14.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.876
15.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice862
16.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.843
17.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 842
18.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka777
19.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 728
20.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové708
21.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky698
22.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most682
23.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice681
24.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.675
25.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.628
26.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha608
27.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha606
28.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.603
29.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha600
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
31.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice595
32.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.591
33.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka545
34.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem542
35.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.522
36.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.514
37.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.495
38.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.486
39.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem473
40.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.472
41.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha466
42.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most458
43.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.448
44.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.438
45.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most433
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.433
47.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.424
48.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.422
49.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.406
50.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 398
51.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem390
52.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.389
53.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.388
54.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín380
55.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem370
56.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice352
57.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.350
58.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.342
59.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice338
60.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha331
61.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
62.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice298
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem298
64.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice292
65.Benediktová Klára2005 USK Plzeň286
66.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha272
67.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.262
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.262
69.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice255
70.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno253
71.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.250
72.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.248
73.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš238
74.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem230
75.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.229
76.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín228
77.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.224
78.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.222
79.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka212
80.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most192
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka192
82.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 184
83.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem181
84.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže178
85.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.177
86.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice175
87.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha174
88.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.173
89.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 168
90.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň165
91.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice156
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice156
93.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš153
94.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.150
97.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín146
98.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.142
99.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.134
100.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.132
101.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
Svobodová Kateřina2005 BK Králův Dvůr, z.s.128
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice128
106.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín120
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha120
108.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem118
109.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš117
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.117
111.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
112.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice110
113.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha108
115.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš104
116.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany100
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže100
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice100
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA100
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.100
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic100
123.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín96
124.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.93
125.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.92
126.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš90
127.Kozielková Anna2006 SK Vitality Slezsko, z.s.88
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
129.Hučíková Nicole2003 SK Vitality Slezsko, z.s.86
130.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.80
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň80
132.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany78
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
140.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most75
141.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
142.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 70
143.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.68
144.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany63
145.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha54
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
148.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice50
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Tomášková Eva2003 BaC Kladno50
153.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
154.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou42
159.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka38
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka38
162.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
163.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.25
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka25
166.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
167.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 12
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY12
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.12
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.12
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
ČísloTurnajGPDatum
11. GPA U17 - Brno SlatinaA18.02.2018
2GPC U17 Witte Cup Nejdek- otevřený - NejdekC17.03.2018
3GPC U17 - otevřený - Praha RadoniceC17.03.2018
4GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC18.03.2018
51. GPB U17 - BrnoB25.03.2018
62. GPC U17 - KlimkoviceC29.03.2018
72. GPD U17 - Liberec- VesecD07.04.2018
8GPD U17 - TáborD07.04.2018
92. GPD U17 - Ústí nad LabemD07.04.2018
10GPC U17 kvalifikační - JihlavaC08.04.2018
112. GPC U17 - Liberec- VesecC14.04.2018
12GPC U17 - Hradec KrálovéC14.04.2018
13GPC U17 - KladnoC15.04.2018
142. GPC U17 - České BudějoviceC21.04.2018
15GPC U17 - otevřený - PrahaC21.04.2018
16GPC U17 - otevřený - BrnoC28.04.2018
17GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.04.2018
182. GPC U17 - Praha HamrC28.04.2018
193. GPC U17 - OrlováC05.05.2018
202. GPA U17 - OrlováA13.05.2018
21GPC U17 - otevřený - KladnoC03.06.2018
22GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC01.09.2018
23GPC U17 - otevřený - KladnoC02.09.2018
24GPC U17 - otevřený - LanškrounC02.09.2018
25GPC U17 - otevřený - Ústí nad LabemC08.09.2018
26GPC U17 - otevřený - JihlavaC08.09.2018
27GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
282. GPB U17 - Ústí nad LabemB23.09.2018
29GPC U17- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
30GPC U17- otevřený - MostC13.10.2018
31GPD U17 - TáborD20.10.2018
32GPC U17- dvouhry- otevřený - Praha HamrC21.10.2018
33OP U17 - BrnoSKP03.11.2018
34GPC U17- otevřený - MostC03.11.2018
35GPC U17 - Plzeň MalešiceC10.11.2018
36OP U17 - Plzeň DoubravkaSKP17.11.2018
37OP U17 - Rychnov nad KněžnouSKP17.11.2018
38GPC U17- kvalifikační - BrnoC17.11.2018
39OP U17 - MostSKP17.11.2018
40OP U17 - Benátky nad JizerouSKP17.11.2018
41OP U17 - České BudějoviceSKP18.11.2018
42OP U17 - OlomoucSKP18.11.2018
43GPD U17 - Plzeň- 25. ZŠD24.11.2018
44OP U17 - Praha VinořSKP24.11.2018
45Vánoční turnaj GPC U17 - KlimkoviceC24.11.2018
46MČR U17 - Brno - SlatinaMČR09.12.2018
47GPC U17- Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2018
48GPC U17 - Český KrumlovC12.01.2019
49GPC U17- otevřený - Ústí nad LabemC12.01.2019
50GPC U17 - PlzeňC12.01.2019
51GPC U17 - otevřený - OsíkC19.01.2019
52GPC U17- Praha - Praha HamrC27.01.2019
53GPC U17 - Králův DvůrC27.01.2019
54GPC U17 - PodivínC02.02.2019
55GPC U17 - OpavaC03.02.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading