logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 21.02.2019

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
21.02.2018 - 21.02.2019
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR85
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR97
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR150
4.Král Ondřej1999 Sokol Radotín Meteor PrahaWR195
5.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3696
6.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3400
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3344
8.Louda Jiří1995 USK Plzeň3080
9.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2464
10.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.2416
11.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2360
12.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2296
13.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2062
14.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2040
15.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1960
16.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1914
17.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1786
18.Kural Martin1999 USK Plzeň1646
19.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1562
20.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1522
21.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1450
22.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1426
23.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice1334
24.Oros Ladislav1971 Super Stars Most1280
25.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1136
26.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1078
27.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.1058
28.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1046
29.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1018
30.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1000
31.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.986
32.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.976
33.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.960
34.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka952
35.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.920
36.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.893
37.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.838
38.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška802
39.Port Jan1972 Super Stars Most774
40.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
41.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic742
42.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 728
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha728
44.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.718
45.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice716
46.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.692
47.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška686
48.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 658
49.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.652
50.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno630
51.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 626
52.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.616
53.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha614
54.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.613
55.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.609
56.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové608
57.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.602
58.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice590
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.590
60.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 586
61.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.579
62.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 564
63.Repiar Samuel1994 Super Stars Most554
64.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most549
65.Morávek Michal2002 BaC Kladno540
Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.540
67.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.536
68.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha520
69.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň510
70.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.506
71.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.486
72.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava471
73.Králíček Jan2000 Super Stars Most465
74.Šula Fabian1995 TJ Ostrov448
75.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice444
76.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany430
77.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek425
78.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové418
79.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.416
80.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže414
81.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
82.Drudík Ota1992 USK Plzeň403
83.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná386
84.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň380
85.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.376
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.376
87.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška374
88.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové370
89.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 369
90.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton368
91.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek366
Král Martin1994 BK TJ Baník Most366
93.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.344
94.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter342
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.342
96.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 332
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera332
98.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc326
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.326
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň326
101.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.322
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera322
103.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň319
104.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.318
105.Straka Jakub2000 Super Stars Most313
106.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek306
107.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 305
108.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.302
110.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
111.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.293
112.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice290
113.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha280
114.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno278
115.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.269
116.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava265
117.Čapek Jiří1975 Super Stars Most260
118.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.258
119.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
120.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Poříz Leoš1974 Start Jihlava250
122.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno246
123.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.245
124.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.240
125.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice239
126.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc233
127.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice232
128.Konupka Jiří1965 BaC Kladno230
129.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice216
130.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka213
131.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice205
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany205
133.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.202
134.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže201
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.201
136.Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
137.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 198
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno198
139.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
140.Helar Jakub1992 Start Jihlava192
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha192
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná192
143.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.189
144.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.187
145.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.186
146.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek183
147.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
149.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.179
150.Čechura Adam1989 BaC Kladno178
151.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.174
152.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín172
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha172
Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.172
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná172
156.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.170
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice170
158.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín162
159.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou161
160.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.159
161.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha158
162.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno156
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
164.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň155
165.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.150
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.150
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín150
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná150
169.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.149
170.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín148
171.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň145
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany145
173.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 143
174.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.141
175.Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha140
176.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně139
177.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
178.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA130
179.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava129
180.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton127
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín127
182.Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.125
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
184.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava122
185.Altera Jan2004 BaC Kladno120
Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice120
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň120
Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška120
192.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
193.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha116
194.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň115
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.115
196.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice114
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.114
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.114
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
200.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.111
201.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.110
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice110
203.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.109
204.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.108
205.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.106
206.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno105
207.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno104
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.104
209.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany102
210.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice101
211.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera100
212.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice99
213.Votik Richard1988 BK ARION PRAHA98
214.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 97
Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.97
Herzán David2002 Slavoj Podivín97
217.Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.96
218.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha95
219.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA94
220.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.92
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha92
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.92
223.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň91
224.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka90
225.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice87
Grace Yury1967 Start Jihlava87
227.Benírške Adam1995 Start Jihlava84
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
229.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.80
Pašek Michal1987 SK Jupiter80
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové80
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha80
Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 80
235.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.79
Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.79
237.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 78
Schmied Martin1982 TJ Chropyně78
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška78
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
245.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek75
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.75
247.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy74
248.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava73
249.Kubík Jiří1977 SK Jupiter72
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.72
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice72
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton72
253.Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.71
254.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka68
255.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.67
256.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy62
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.62
259.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Šot Michal1988 SK BC Premiera60
263.Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice57
264.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice56
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera56
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka56
267.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 54
Špíz Petr2001 TJ Dobřany54
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.54
270.Varmuža Jan1973 Badminton Akademie Olomouc, z.s.53
271.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň50
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most50
Lundák Petr1988 SK Jupiter50
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha50
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most50
276.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka49
277.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek48
279.Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.47
280.Vašek Martin1988 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
281.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava43
282.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Grošov Pavel2000 BC Badmen Brno42
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Telecký Jiří1982 VSK VŠB - TU Ostrava42
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň42
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
292.Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava39
293.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter38
294.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany37
295.Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice36
296.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice32
297.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň31
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka31
299.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany30
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.30
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub30
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.30
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 30
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové30
307.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany28
308.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.27
309.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter26
Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava26
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice26
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany26
315.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
316.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.24
318.Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice23
319.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany22
320.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.21
321.Kublák Filip1995 Ostrava Badminton Klub20
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha20
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha20
324.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň18
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 18
Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.18
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.18
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha18
330.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň16
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
332.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
333.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice12
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
337.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.10
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany10
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.10
Vild Petr1974 SK Jupiter10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
343.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha9
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno9
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.9
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR87
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR87
3.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4440
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4310
5.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4240
6.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4016
7.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3580
8.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3480
9.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2848
10.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2774
11.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2720
12.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2640
13.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2528
14.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2520
15.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2500
16.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2472
17.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2418
18.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha2372
19.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2200
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2200
21.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2076
22.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1916
23.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1896
24.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1844
25.Kural Martin1999 USK Plzeň1824
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1824
27.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1800
28.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1792
29.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1698
30.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1684
31.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1680
32.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1674
33.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1604
34.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1584
35.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1548
36.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1458
37.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1406
38.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1384
39.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1294
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1294
41.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
42.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1208
43.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1190
44.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1142
45.Morávek Michal2002 BaC Kladno1140
46.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1132
47.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic1113
48.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1084
49.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.970
50.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.964
51.Oros Ladislav1971 Super Stars Most936
52.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice926
53.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.918
54.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.886
55.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.880
56.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.856
57.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera852
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 852
59.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška840
60.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.838
61.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno834
62.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice828
63.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.826
64.Port Jan1972 Super Stars Most808
65.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň804
66.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice802
67.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha800
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha800
69.Králíček Jan2000 Super Stars Most798
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška798
71.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha792
72.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.778
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška778
74.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška772
75.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 768
76.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň758
77.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most744
78.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.728
79.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň725
80.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice722
81.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.706
82.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové690
83.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.680
84.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.672
85.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice670
86.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň669
87.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.646
88.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové622
89.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 618
90.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.616
91.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást600
92.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany598
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton598
94.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.594
95.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.590
96.Král Martin1994 BK TJ Baník Most585
97.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter580
98.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most578
99.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 576
100.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže570
101.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava555
102.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.552
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.552
104.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno544
105.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice542
106.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc541
107.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.522
108.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka520
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň520
110.Čapek Jiří1975 Super Stars Most508
111.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže500
112.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.482
113.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
Louda Jiří1995 USK Plzeň480
Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.480
116.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.476
117.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka462
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.462
119.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice458
120.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná454
121.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.436
122.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek435
123.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice434
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice434
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice434
126.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín432
Straka Jakub2000 Super Stars Most432
128.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.431
129.Konupka Jiří1965 BaC Kladno430
130.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.426
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.426
132.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.424
133.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice422
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
135.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek407
136.Drudík Ota1992 USK Plzeň400
Helar Jakub1992 Start Jihlava400
138.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
139.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice386
141.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek377
142.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha376
143.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná368
144.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava366
145.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.364
146.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.356
147.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.352
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín352
149.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.345
150.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 344
151.Grace Yury1967 Start Jihlava339
152.Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
153.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná336
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 336
155.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek328
156.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany326
157.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.322
158.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.320
159.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice314
160.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín312
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín312
162.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.305
163.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň302
164.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Segeč Jan1978 USK Plzeň300
166.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 294
167.Šrámek Adam1998 SK Prosek Praha290
168.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA288
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.288
Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava288
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava288
172.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice286
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice286
174.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.284
175.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 280
Böhm Michal1987 SK Prosek Praha280
Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice280
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha280
Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 280
180.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.278
181.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava277
182.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno276
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice276
184.Baran Jan1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
185.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno268
186.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton266
187.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.264
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška264
189.Čechura Adam1989 BaC Kladno262
190.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton260
191.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 258
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.258
193.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.256
194.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.252
Vild Petr1974 SK Jupiter252
197.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera250
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera250
200.Poříz Leoš1974 Start Jihlava248
201.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA242
202.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná240
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.240
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
205.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.236
206.Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.234
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno234
208.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.232
209.Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha230
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka230
211.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno228
212.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.226
213.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.220
214.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
215.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.212
216.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice210
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany210
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany210
219.Poláček Matej1990 TJ Slovan Vesec, z.s.200
220.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 198
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 198
222.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.194
223.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice192
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka192
Šula Fabian1995 TJ Ostrov192
226.Šot Michal1988 SK BC Premiera180
227.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice178
228.Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 177
229.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.170
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.170
231.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
232.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava160
233.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.158
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.158
235.Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.156
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.156
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
238.Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha150
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové150
241.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou146
242.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany145
243.Benírške Adam1995 Start Jihlava144
244.Herzán David2002 Slavoj Podivín142
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA142
246.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.138
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 138
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Repiar Samuel1994 Super Stars Most138
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton138
251.Kubík Jiří1977 SK Jupiter134
252.Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.132
254.Kořený Tomáš1993 VSK VŠB - TU Ostrava128
255.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek125
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
257.Altera Jan2004 BaC Kladno120
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Ludvík Pavel1987 BK 93 Hořovice120
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
263.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.119
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka119
265.Slepička Martin1970 SK Jupiter118
266.Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.116
267.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 114
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík114
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
274.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava112
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Plesná112
Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň112
278.Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice104
279.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín100
280.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
282.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany97
283.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy95
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy95
285.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha92
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
287.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany90
Pašek Michal1987 SK Jupiter90
290.Bezděka Miroslav1985 SK Jupiter85
291.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň84
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.84
293.Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy82
294.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most80
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.80
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka80
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera80
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka80
Vojtěšek Petr1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
300.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně78
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka78
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno78
Špíz Petr2001 TJ Dobřany78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.78
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
316.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.72
317.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.64
318.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice60
Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.60
Hrnčíř Zbyněk1981 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Komarovský Petr1965 ABC Brno60
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.60
Valenta Milan1976 ABC Brno60
325.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice56
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice56
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany56
328.Vaněček Jiří1957 Keramika Chlumčany54
329.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek52
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany52
331.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň50
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň50
Golec Antonín1993 SK Brno Slatina, z.s.50
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most50
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most50
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín50
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most50
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín50
340.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň46
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
342.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha42
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Grošov Pavel2000 BC Badmen Brno42
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha42
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany42
351.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka41
352.Kudrna Jiří1972 Kabal team Karviná40
353.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.38
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice38
355.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
356.Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň30
Panský Michal1986 TJ Sokol Vodňany30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
359.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
361.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.14
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže14
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR63
2.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR121
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4440
4.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.4280
5.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3088
6.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2780
7.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2728
8.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2720
9.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2520
10.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2272
11.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2016
12.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1820
13.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1762
14.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1722
15.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1688
16.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1542
17.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1368
18.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1328
19.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1320
20.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1300
21.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1208
22.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1172
23.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1140
24.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera1032
25.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1004
26.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno998
27.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.924
28.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice920
29.Oros Ladislav1971 Super Stars Most908
30.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 888
31.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice872
32.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka864
33.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 818
34.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška798
35.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.788
36.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha774
37.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno772
38.Pistulka Radek1997 USK Plzeň764
39.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice744
40.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice734
41.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha708
42.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň696
43.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové668
44.Port Jan1972 Super Stars Most664
45.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást660
46.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.658
47.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.638
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.638
49.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň634
50.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA628
51.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.604
52.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.592
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň592
54.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.572
55.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.570
56.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka568
57.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice552
58.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice544
59.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.530
60.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.520
61.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice515
62.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera506
63.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 488
64.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.486
65.Drudík Ota1992 USK Plzeň470
66.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.459
67.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.450
68.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška438
69.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha424
70.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.412
71.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.410
72.Komár Tomáš1994 SK Brno Slatina, z.s.401
73.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha392
74.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.390
75.Morávek Michal2002 BaC Kladno388
76.Poříz Leoš1974 Start Jihlava384
77.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.380
78.Králíček Jan2000 Super Stars Most378
Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek378
80.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice372
81.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter359
82.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.354
83.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže350
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek350
85.Kural Martin1999 USK Plzeň345
86.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.342
87.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton341
88.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.340
89.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice336
90.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany330
91.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové328
92.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most320
93.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha312
94.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha310
95.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava308
96.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc306
97.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice300
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.300
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.300
101.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín292
102.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton290
103.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže280
Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové280
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
106.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.278
107.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
108.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň275
109.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice270
110.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice267
111.Šula Fabian1995 TJ Ostrov266
112.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany262
113.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava258
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže258
116.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 252
117.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín250
118.Tichý Michal1987 BK ARION PRAHA241
119.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
121.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.236
122.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň231
123.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek223
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.223
125.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton210
126.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
127.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 205
128.Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou203
129.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
130.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava199
131.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.198
132.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové190
134.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic189
135.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná187
136.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň171
137.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.167
138.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
139.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
140.Helar Jakub1992 Start Jihlava159
141.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná158
142.Vetter Sascha1978 BC Lokomotiva Kunovice154
143.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha152
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice152
145.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany146
146.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.145
147.Pašek Michal1987 SK Jupiter143
148.Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
149.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně139
150.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
151.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice134
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice134
153.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 132
154.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná126
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany126
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
157.Herzán David2002 Slavoj Podivín122
158.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA120
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.120
161.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice117
162.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek114
Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
164.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 112
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice112
166.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.108
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc108
168.Čapek Jiří1975 Super Stars Most102
169.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín100
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava100
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
172.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.98
173.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín92
174.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
175.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
176.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
177.Polášek Jan1993 VSK VŠB - TU Ostrava85
178.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže80
179.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.78
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno78
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka78
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška78
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň78
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín78
191.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy68
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 68
193.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 66
194.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice60
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.60
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
Straka Jakub2000 Super Stars Most60
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
200.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.58
201.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
202.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň54
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany54
204.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Benírške Štěpán2003 Start Jihlava50
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 50
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Lundák Petr1988 SK Jupiter50
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.50
211.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka44
Tkachenko Michail1984 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka44
214.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
Pecha Karel1986 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
220.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka40
221.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno32
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha32
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové32
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň32
225.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň30
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
228.Leitgeb Vladimír1978 BC Lokomotiva Kunovice26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Peringer Martin1979 BC Lokomotiva Kunovice26
Sousedík Pavel1984 BC Lokomotiva Kunovice26
232.Beníček Lukáš1991 VSK VŠB - TU Ostrava25
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín25
235.Fejgl Tomáš2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
239.Neuman Robert1967 TJ Bílá Hora Plzeň21
240.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.18
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany18
Sedláček Miroslav1960 SK Hamr, z.s. 18
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek18
245.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové14
246.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Kubík Jiří1977 SK Jupiter12
248.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR134
2.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR175
3.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR223
4.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.WR233
5.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3512
6.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha3168
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2760
8.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2680
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2624
10.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2600
11.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2320
12.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2296
13.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2250
14.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2216
15.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2148
16.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1972
17.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1606
18.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1582
19.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1564
20.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1552
21.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1540
22.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1466
23.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1456
24.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1440
25.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1340
26.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1306
27.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1305
28.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1300
29.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1252
30.Krocová Valerie1992 Super Stars Most1100
31.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1024
32.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton982
33.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška966
34.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice928
35.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.916
36.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha902
37.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha880
38.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.872
39.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň867
40.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice840
41.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň838
42.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.752
43.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.728
44.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter672
45.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín630
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most630
47.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany622
48.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.594
49.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň586
50.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice570
Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek570
52.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.564
53.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.560
54.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice558
55.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek551
56.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.550
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže550
58.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice540
59.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.509
60.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň508
61.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha498
62.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.482
63.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.477
64.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.471
65.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.444
67.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera436
68.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 432
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.432
70.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.430
71.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
72.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA416
73.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice406
74.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče398
Pořízová Radka1977 Start Jihlava398
76.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice395
77.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc385
78.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha380
Vocelková Anna1994 USK Plzeň380
80.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.374
81.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
82.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.348
Srbová Adéla2000 BaC Kladno348
84.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.338
85.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.334
86.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.328
87.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.318
88.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 314
89.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.312
90.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice308
91.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera299
92.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton298
93.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové280
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha280
95.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška264
96.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice255
97.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou251
98.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.243
99.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže240
100.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany234
101.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice232
102.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic224
103.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže202
104.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka200
105.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
106.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín187
107.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.186
108.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.182
109.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
111.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice172
112.Zachová Adéla2001 Start Jihlava170
113.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín168
114.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.156
115.Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.150
119.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany148
120.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek146
121.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.144
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice144
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha144
124.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 138
125.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter134
126.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná127
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná127
128.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
129.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.120
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
134.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice118
135.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň114
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka114
137.Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
138.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha100
140.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
141.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.87
142.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy85
143.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany84
144.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka80
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
146.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Polívková Eliška1998 USK Plzeň78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
151.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany76
152.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most75
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.75
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
155.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany66
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň66
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.66
158.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek63
159.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
160.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka56
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice56
162.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.50
Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava50
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.50
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.50
168.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.45
169.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter44
170.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
Vítková Adéla1992 Start Jihlava42
175.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha38
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.38
177.Dufková Monika1999 BaC Kladno32
178.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter30
180.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera25
181.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov22
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
184.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany18
185.Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR74
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR74
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4240
Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4240
5.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3580
6.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3520
7.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3240
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3060
9.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3040
10.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2820
11.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2760
12.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2728
13.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2688
14.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2612
15.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2540
16.Krocová Martina1988 Super Stars Most2528
17.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2472
18.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2404
19.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2268
20.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2242
21.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2180
22.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň2144
23.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 2142
24.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2108
Lodrová Nikol1986 USK Plzeň2108
26.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1996
27.Krocová Valerie1992 Super Stars Most1986
28.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1924
29.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1916
30.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1904
31.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1748
32.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1738
33.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1734
34.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
35.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1688
36.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1670
37.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1560
38.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1480
39.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1464
40.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1448
41.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1396
42.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1390
43.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1304
44.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1260
Srbová Adéla2000 BaC Kladno1260
46.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1192
47.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1172
48.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1156
49.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.962
50.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 897
51.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha884
52.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter878
53.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek860
54.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.852
55.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.851
56.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 829
57.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.820
58.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.796
59.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.782
60.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera750
61.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice730
62.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice724
63.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.675
64.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.672
65.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter651
66.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže630
67.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.628
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha628
69.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň625
70.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.620
71.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera605
72.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice604
73.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek580
74.Pořízová Radka1977 Start Jihlava573
75.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.546
76.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň543
77.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín538
Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.538
79.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice528
80.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice520
81.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice514
82.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.513
83.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče508
84.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc499
85.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most494
86.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek488
87.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava440
88.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.438
89.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň431
90.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.430
92.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.399
93.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže392
95.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha382
96.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň381
97.Zachová Adéla2001 Start Jihlava370
98.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.357
99.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.346
100.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic320
101.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.303
102.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
103.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná298
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná298
105.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou283
106.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
109.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.276
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.276
111.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera270
112.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice268
113.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.264
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha264
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha264
116.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha262
117.Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany255
118.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha250
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA250
120.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín240
121.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
122.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.222
123.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 216
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.216
125.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
127.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
129.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.207
130.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek206
131.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany205
132.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.200
133.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 196
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice196
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice196
136.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže182
137.Brejchová Martina1980 Slavoj Plzeň180
Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha180
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 180
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice180
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.180
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
144.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín178
145.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
146.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter172
147.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.171
148.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton164
149.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov160
150.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice150
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Erbenová Monika1986 BaC Kladno150
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.150
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno150
155.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň138
156.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany130
157.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň126
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň126
159.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.124
Vítková Adéla1992 Start Jihlava124
161.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň118
162.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.116
163.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
167.Dufková Monika1999 BaC Kladno112
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice112
171.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA102
172.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.100
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně100
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.100
177.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice90
178.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany88
179.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče78
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Polívková Eliška1998 USK Plzeň78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
187.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška75
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška75
189.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany72
190.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno69
191.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka63
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
195.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice60
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice60
197.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany56
198.Fictumová Barbora1981 TJ Bílá Hora Plzeň50
199.Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter46
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 46
201.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka40
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka40
203.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany38
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice38
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.38
206.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek34
209.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter30
210.Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany22
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR63
2.Milová Sabina1997 Sokol Radotín Meteor PrahaWR121
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4320
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4280
Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4280
6.Krocová Martina1988 Super Stars Most2720
7.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové2680
8.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2360
9.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2208
10.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2108
11.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2016
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1820
Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1820
14.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1744
15.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
16.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1672
17.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
18.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1606
19.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1392
20.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1340
21.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1198
22.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1184
23.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1148
24.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1140
25.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1128
26.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1018
27.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno998
28.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.954
29.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.920
30.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice918
31.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice900
32.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 898
33.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha896
34.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice820
35.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka804
36.Krocová Valerie1992 Super Stars Most794
37.Srbová Adéla2000 BaC Kladno772
38.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška770
39.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.738
40.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha726
41.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton704
42.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice700
43.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter696
44.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň672
45.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice668
46.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže665
47.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice664
48.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.650
49.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.645
50.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.640
51.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.620
52.Chumchalová Tereza1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.618
53.Vocelková Anna1994 USK Plzeň612
54.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most608
55.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.592
56.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň582
57.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek580
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha580
59.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 558
60.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň553
61.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.552
62.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice551
63.Černá Lucie1994 TJ Sokol Křemže540
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha540
65.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava539
66.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.521
67.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.516
68.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera506
69.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton478
70.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.442
71.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň426
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha426
73.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter419
74.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most418
75.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha416
76.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek405
77.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín395
78.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 394
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže394
80.Hejdrychová Kateřina1994 Sokol Radotín Meteor Praha380
81.Pořízová Radka1977 Start Jihlava370
82.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.353
83.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.352
84.Budíková Barbora1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.342
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.342
86.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.326
87.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha320
89.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň309
90.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň302
91.Bernaciková Martina1980 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
Erbenová Monika1986 BaC Kladno300
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.300
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice300
95.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera298
96.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň290
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.290
98.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.289
99.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice288
100.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany285
101.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera284
102.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany280
105.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc276
Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška276
108.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 266
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov266
110.Shakirova Indira1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
111.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče248
112.Havlová Jana1991 SK Kuklenská Brno, z.s.245
113.Zachová Adéla2001 Start Jihlava240
114.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice225
115.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava214
116.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže210
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.210
118.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.208
119.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou203
120.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.198
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA198
122.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.192
123.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.191
124.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.187
125.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.186
126.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
127.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice175
128.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice172
129.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
130.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice160
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 160
132.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.158
133.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
134.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice152
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice152
136.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno150
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
138.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.144
139.Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera138
140.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek130
141.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná127
142.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek125
143.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín122
144.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.120
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Sedláková Kateřina1993 BK 93 Hořovice120
148.Vítková Adéla1992 Start Jihlava116
149.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice114
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška114
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.114
152.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha112
153.Hlavová Karolína1981 TJ Sokol Vodňany108
154.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.104
155.Königová Alena1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton102
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany102
157.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
158.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy99
159.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter96
160.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most92
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice92
162.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha84
164.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha80
165.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Polívková Eliška1998 USK Plzeň78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
173.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka75
174.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná67
175.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic64
176.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 62
177.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.60
Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška60
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 60
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové60
182.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.56
183.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň54
184.Hauerová Anežka2002 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha50
Malimánková Petra1999 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.50
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně50
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.50
Sebova Viktoriia1989 SK Jupiter50
191.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice48
192.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter47
193.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany44
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka44
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany44
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
197.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany42
Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče42
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
203.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň40
204.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice36
205.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška32
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha32
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové32
Zvěřinská Markéta2001 TJ Sokol Klimkovice32
209.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň30
210.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň26
Skřivánková Dagmar1977 Badminton Akademie Olomouc, z.s.26
213.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.25
214.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice22
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
216.Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň21
217.Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice, spolek16
218.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.10
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Jana1976 TJ Sokol Vodňany10
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
ČísloTurnajGPDatum
13. GPC dospělých - Brno - SlatinaC03.03.2018
2VC města Plzně - PlzeňA11.03.2018
3GPD dospělých - StrakoniceD24.03.2018
4GPB Pohár Akademie Most - MostB25.03.2018
5GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD31.03.2018
6GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC31.03.2018
7GPB Jouda Cup - Praha - ZMB08.04.2018
8GPC dospělých - JihlavaC21.04.2018
9GPD dospělých - JihlavaD21.04.2018
10GPC dospělých - Praha HamrC22.04.2018
11Memoriál I. Škáchy - LiberecA22.04.2018
12GPC dospělých- 27. Thun Cup Nejdek - NejdekC28.04.2018
13GPC dospělých - OlomoucC06.05.2018
14GPC dospělých - Praha - VinořC12.05.2018
15GPD dospělých - TáborD13.05.2018
16GPD dospělých - DobřanyD19.05.2018
17GPB Most - MostB27.05.2018
18GPE dospělých - PlzeňE27.05.2018
19GPC dospělých - VC Kladna 2018 - KladnoC02.06.2018
20GPC dospělých - HoliceC26.08.2018
21Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA02.09.2018
22GPC dospělých - Praha ZMC15.09.2018
23GPC dospělých - Liberec- VesecC15.09.2018
24GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD22.09.2018
25GPC dospělých - OlomoucC22.09.2018
26GPD dospělých - VodňanyD29.09.2018
27GPC dospělých - DobruškaC06.10.2018
28GPC dospělých - MostC06.10.2018
29GPC dospělých - OlomoucC06.10.2018
30GPD dospělých - OlomoucD06.10.2018
31GPC Memoriál Proška - Králův DvůrC06.10.2018
32GPC dospělých - IvančiceC07.10.2018
33GPC dospělých - PlzeňC13.10.2018
34GPD dospělých - FajneD13.10.2018
35GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD14.10.2018
36GPE dospělých - PlzeňE14.10.2018
37GPC dospělých - Praha VinořC14.10.2018
38GPC dospělých - České BudějoviceC20.10.2018
39GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB21.10.2018
40Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA28.10.2018
41GPC dospělých - OsíkC10.11.2018
42GPC dospělých- VC města Kladna - KladnoC10.11.2018
43GPB Pustějov - PustějovB18.11.2018
44GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC24.11.2018
45GPC dospělých- Memoriál P. Bílka - Praha HamrC24.11.2018
46GPC dospělých - ChropyněC25.11.2018
47GPC dospělých - MostC08.12.2018
48GPC dospělých - Praha - VinořC09.12.2018
49GPD dospělých Vodňanský kapr - VodňanyD15.12.2018
50OP dospělých - Brno - SlatinaSKP05.01.2019
51OP dospělých - PardubiceSKP05.01.2019
52OP dospělých - PlzeňSKP05.01.2019
53OP dospělých - Praha HamrSKP05.01.2019
54OP dospělých - MostSKP05.01.2019
55OP dospělých - FajnéSKP06.01.2019
56OP dospělých - KladnoSKP06.01.2019
57OP dospělých - České BudějoviceSKP12.01.2019
58GPD dospělých - KlatovyD13.01.2019
59Memoriál St. Krauze - Český TěšínA13.01.2019
60GPD dospělých - StrakoniceD26.01.2019
61MČR dospělých - PlzeňMČR03.02.2019
62GPD dospělých - JihlavaD09.02.2019
63GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD09.02.2019
64GPC dospělých - Praha - VinořC09.02.2019
65GPC dospělých - JihlavaC09.02.2019
66GPC dospělých - OlomoucC16.02.2019
67GPC dospělých - Český KrumlovC16.02.2019
68GPC dospělých - OstrovC16.02.2019
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading